Як зробити американський ВАЗ 2106

Брати участь в обговореннях можуть лише зареєстровані користувачі.

Отже, як підключити сигнали повороту? Щоб встановити такі вогні, нам знадобиться лампочка з двома нитками, двоконтактним світлодіодом, паяльним залізом, стрічкою та, звичайно, проводів. Ми починаємо процедуру:

 • Ми розгортаємо дроти загальних вогнів до підвалу.
 • Ми виконуємо заміну лампи до нового.
 • Далі ми підключимо дроти до лампочки. Використовуючи паяльник, виконуйте пайку:
 • перший провід один загальний мінус на обидва габаритні вогні;
 • другий позитивний дріт загальних вогнів;
 • Треті позитивні поворотні вогні:
 • Далі ми повинні підключити дроти до самого себе:
 • Мінус з’єднаний з мінус поворотними фарами;
 • Плюс дріт з лапами ми також зв’язуємося з плюсом роторних фари;
 • Другий позитивний дріт підключений до плюс загальних вогнів.
 • Година ізоляція на проводах і покласти їх.
 • Перевірка роботи пожеж. У цьому випадку загальні вогні будуть горіти, а яскравіші повороти.

Якщо лампочка є двома контактами, тобто здатність вибирати інший колір не білий, але, наприклад, жовтий, так що вогні не злиті один з одним. Однак пам’ятайте, що ви можете отримати штраф для таких заходів. Але якщо ви готові, то ваш автомобіль буде виглядати оригіналом.

зробити, американський, 2106

Крок перший. Система пристрою системи дуже проста, тут майже нічого не описати. Все, що вам потрібно зробити, це з’єднання елементів у певному порядку на розрив між поворотами та лампи живлення. Харчування при роботі в розмірах потрібно подавати на одному дроті. Автор не підключив розміри безпосередньо з поворотними вогнями, він зробив окрему кнопку, щоб включити “американські жінки”, якщо це необхідно. Для цих цілей задіяна контр-кнопка.

Крок два. Процес підключення реле з’єднується з використанням пайки. Як це зробити, ви можете побачити детально на фото. Найголовніше в цьому процесі є ретельна ізоляція місця пайки та відкритих провідників.

Крок третій. Підключіть кнопку та перевірте систему, яка залишається підключенням системи до взуття на борту комп’ютера, підключіть кнопку, автор навіть підключив індикатор живлення. Тепер після натискання кнопки він починає світитися, що вказує, що система включена. Ну, як все працює, ви можете побачити більш детальне на відео.

Багато хто хоче покращити передню оптику, тому що з хорошим світлом їзди набагато зручніше та безпечніше для вас, якщо тільки ваше світло перешкоджало зустрічних водіїв. Для цього є багато способів. Але певне бажання отримати унікальний і незвичайний погляд за рахунок тюнінгу. Для цього, наприклад, вони встановлені в повороті сигналів додаткових розмірів або повністю передають їх, створюючи так званий американський стиль.

Американський стиль полягає в тому, що розміри постійно спалюються, їхні лампочки знаходяться в оборові сигнали, і найчастіше вони є помаранчевими.

Американські жінки на ВАЗ 2114 дуже частої практики, з ними машина дійсно виглядає цікавіше, крім того, в темряві, будь-яке додаткове світло не завадить. З поганою видимістю, автомобіль з такою настройкою більш помітна на дорозі. Але вам потрібно зрозуміти, яка зміна може бути вводячи в оману інших учасників руху, а іноді це стає причиною аварії.

Жовті розміри зливаються з поворотними сигналами, а деякі торговця дороги можуть неправильно оцінити ситуацію. Тому краще використовувати білі розміри, потім помаранчеві поворотні сигнали будуть чітко виділятися.Jpg alt = ширина = 700 висоти = 467 Lazy-прихований aligncenter розмір-повний wp-image-4229 srcset = data-srcset = https: // vazremont.COM / WP-вміст / завантаження / 2017/13 / Foto-1-3.JPG 300W, HTTPS: // VazRemont.COM / WP-вміст / завантаження / 2017/10 / Foto-1-3-660440.Jpg 660w розміри = (Max-ширина: 700px) 100vw, 700px

Збільшується увага працівників ДПС до автомобіля з такою вишуканою, і можна зупинити для перевірки документів буде частіше.

Виготовлення американців ВАЗ 2114 Все потрібно зробити в рамках закону, в передній оптиці є чіткі обмеження. Наприклад, це, безумовно, неможливо встановити червоні лампи, відбивачі та будь-які інші пристрої з невідповідним кольором та режимом роботи. Для таких порушень було призначено штраф 2500.

Ядерний американець на ВАЗ 2106-03 (класичний) #chesbara

Який спосіб встановити американців через кнопку на ВАЗ 2114

У мене була дилема для установок американців з моменту купівлі автомобіля, мені сподобалося погляд з ними, але я дійсно не хотів піти на постійну з ними. І я довго думав, щоб зробити і вирішив підключити їх до окремої кнопки.

На щастя, на 14-ke є 2 вилки на torpedo:

І було вирішено встановити кнопку, щоб помістити одну з штекерів. Ви можете встановити абсолютно будь-яку кнопку на свій смак.

Мені це дуже сподобалося в моєму вигляді.

Тоді вам ще потрібні дроти: 2 дроти 2 метри приблизно (для того, щоб виконати постійну кнопку плюс, а другий дріт, щоб витратити з кнопки, вже на плюс картриджа) та 1 дроту приблизно 1.3 метри до паралектуючого правого і лівого картриджа.

Також найбільш важливою у всій схемі є 2-контактні картриджі та, відповідно, лампочка під ними. Я купив перші картриджі:

Вони, звичайно, не особливо підходящі, але я зосереджувався методом “Колективний фермер”. Ну, це не дуже страшно, тому що у будь-якому випадку не видно.

забезпечив стрічку так, щоб картридж тримається важко

Лампочки 2-контактний я купив апельсин:

Як мої сигнали повороту апельсина. І плюс ще з апельсиновими лампами вони будуть яскравішими. Після того, як всі компоненти знаходяться, перейдіть до установки. Почнемо з усунення поворотних сигналів з машини та змініть рідкий картридж на 2-контактний.

На 2-контактному картриджів дві плюс дроти та один дріт мінус (-).

На наших американців нам потрібен лише один плюс дріт.

Другий плюс і мінус ми підключаємо до кінцевого терміналу сигналу повороту:

Тут на фотографії прямо це є плюс сигналів повороту, а лівий плюс американців, які переходить у салон на кнопку

Потім Палеле один з одним плюс на правій стороні, з плюсом лівої сторони:

READ  Заміна грубки Kalina 1 з кондиціонером

Після того, як вони паралелізували їх, витягніть дріт на кнопку в салоні до цього контакту:

На синій ми плюс від американців, тобто не постійним. І на червоному постійному плюсі ​​з розмірів.

Потім візьміть цей дріт на блок (це дріт розмірів):

І з цього дроту тягнуть на другу контактну кнопку.

Жовтий дріт відповідає за їжу розмірів, а червона потягніть в інтер’єрі кнопки

В принципі, нічого складного. Головне. акуратно твіст і ізолювати. Після роботи під капотом закінчиться, перейдіть до салону та підключити нашу кнопку до кінця. На кнопці ми залишимося, щоб підключити підсвічування самого кнопки та мінус.

Я підключив його на білому дроті підсвічування заднього вікна нагрівальна кнопка.

Він також підключив до тієї ж кнопки нагрівання заднього вікна:

Після підключення це, як кнопка виглядає в кабіні:

В принципі, це можна взяти з будь-якої сусідньої кнопки. Я взяв все це з кнопок заднього вікна. Нічого складного. Просто на дроті кричав обмотку і прикрутив до нього дроти з нашої американської кнопки.

Також забули писати, що було встановлено додатковий запобіжник на 7,5А.

Запобіжник взяв звичайний, через дріт:

Запобіжник я врізався у дріт, який походить від кнопки на плюс картридж. Я розрізав його в зоні акумулятора, щоб вона не особливо не поспішала в очах. Все м’яко ізольоване стрічкою. Не судіть суворо.

Зовнішній вигляд на американських і габарітах

Ось також форма в абсолютно темному гаражі

Перевага американських габарітів

Штраф за їх установку

Для встановлення американських загальних вогнів загрожує штраф у розмірі 2500 для цивільних осіб, а для чиновників, розмір штрафу збільшується кілька разів: від 15 000 до 20 000, а для законності від 40 000 до 50000. У FZ 95 від 10.12.Регульовано 1995 рік “Про безпеку дорожнього руху”, яка може бути встановлена ​​додатково або змінена в автомобілі, і які наслідки призведе до перерахованих дій.

Але штраф не може слідувати, якщо після встановлення ваші додаткові загальні ліхтарі були записані. Тобто, як встановлює законодавець, ви повинні повторно підтвердити або повторно заявити, що дотримання вашого автомобіля.

В основному для додаткових загальних вогнів, ДАІ не ошпина, навіть якщо увага до цього. Але вони мають право робити це і можуть посилатися на федеральний закон, зазначений вище, а саме, на 4-й глава 15.

Тому “американські жінки” є незаконними, оскільки існує положення, яка забороняє роботу транспортних засобів у присутності цих предметів: коли число, тип, колір, розташування та режим роботи зовнішніх світлових інструментів не відповідають вимогам Дизайн автомобіля.

Але в Росії є автомобілі, в яких ці найбільш американські загальні вогні були встановлені на заводі, що робити в цьому випадку?

Це, звичайно, суперечливе питання, але встановлення додаткових розмірів не є цілком правильним, оскільки вони вводять в оману решти учасників дорожнього руху. Це не завжди можна зрозуміти, чи хочете ви повернути, або це просто новий “чіп” на вашому автомобілі. І якщо ми вже говоримо про американський закон у сфері правил дорожнього руху, то, як правило, не мають жодних норм, пов’язаних із світлом автомобіля, єдине, що написано в своїх правилах дорожнього руху на легких інструментах. вони повинні бути хорошими.

Рекомендується, якщо ви все ще вирішите встановити “американський“, покладіть поворот сигналів PWM, обмежуйте яскравість на рівні 3-5 Вт.

З цього відео ви дізнаєтеся, як самостійно зробити американські розміри:

Американські загальні вогні не рекомендуються, від них лише проблеми. Якщо ви використовуєте їх у денному світлі, то ви ризикуєте потрапити в надзвичайну ситуацію, оскільки ви погано розглядаєте як автомобілісти, так і пішоходів, тому не ризикуєте, і не встановлюйте їх, тому що всі однакові знаки повороту повинні інформувати інших учасників рух про намір зробити маневр, а не бути кращим видимим.

Як мовчати замки на ВАЗ 2107

Проект був створений при спонсоруванні вулкана онлайн-казино

Кожен ясний для всіх замків дверей у машинах Tolliatti Automobile, особливо в традиційних моделях. Звук хлопець дверей “Класика” нічого не плутає. Дуже часто закрити двері “Жигуленка”, вам потрібно зробити багато зусиль.

Довгі та ретельні налаштування замків не призводять до бажаного результату. Навіть якщо вам вдалося керувати пристроями до супресивного режиму роботи, то, як правило, через Kutsay час збитий параметр.

Який випуск існує в такій ситуації? Як я можу видалити це “хвороба автомобіля”? Існує вихід. це встановлення мовчазних замків на ВАЗ.

Що таке безмовний замок?

Ці механізми є розвиток виробників деталей для настройки автомобіля, що дозволяє просто забути про погане закриття дверей на моделях ВАЗ.

Ви можете встановити безшумні замки на класику, а також на іншому пізніше на випуску Auto Tolgiatti Factory. Є моделі для різних автомобілів. Вони встановлені як на іноземних автомобілях, так і для російських автомобілях.

Мовчазні замки на “Паррі” дуже популярні. Спеціальний дизайн пристроїв дозволяє зменшити опір при закритті дверей. Досить мало зусиль. І це насправді обговорюється в закритий стан.

Механізм є засувкою, яка працює з найменших зусиль. Замок зникає замикає, з усьому цьому немає ефекту половини закритих дверей, так чудово знайомі з власниками цієї марки. Встановіть безмовний замок на VAZ-2107, і результат може значно підвищити його якість роботи.

Дверні механізми на “ВАЗ” починають працювати краще, ніж на деяких люб’язних автомобілях.

Довговічність безмовних замків

Досвід роботи цих пристроїв вказує на те, що їх використання для використання без будь-якої спеціальної служби становить щонайменше сім років.

З ретельною експлуатацією машини, замки можуть служити до кінця їзди на цьому автомобілі. Особливості їх конструкції дозволяють протягом тривалого періоду використання. Деталі замка з часом не порушуються, а знос їх повністю вступний. У стандартному запорі є постійний механічний контакт між металевими частинами системи.

У мовчах механізмах вплив здійснюється між покриттям міцними пластиковими вузлами, що значно знижує знос. Також фундаментальний чинник є потужність фізичного контакту між частинами запорів. Безмовні замки-2107 мають набагато найменший ефект між вузлами, ніж у стандартних механізмах.

Встановивши такий запор на машині, ви можете подорожувати про постійні дилеми, пов’язані з закриттям дверей.

Служба мовчазних замків

Мовчазні механізми відключення не вимагають спеціальної служби. Перш ніж встановити для найкращої роботи, потрібно змащувати. Обробка краще виконувати спеціальні композиції для замків, які в даний час є велика величезна кількість. Тоді краще змащувати механізм.

READ  Заміна передніх сайлентблоков Ford Focus 2 рестайлінг

Можливо, з часом корисно витратити невелику установку замків. Регулювання дверей не є складним процесом. Курс його виконання описується далі в статті.

Робота замків настільки точне, що не потрібно витрачати час і силу на службу та ремонтувати їх у процесі використання.

Встановлення безумних блокування пристроїв до автомобіля дозволяє отримати відмінний результат, а не думати про виконання деяких робіт, пов’язаних з обслуговуванням протягом усього їх використання.

Наскільки важко встановити безшумний замок?

Безумовно, корисні мовчазні замки. Як зробити їх без допомоги інших? Багато власників “Жигулі” для вирішення складності закриваючих дверей на своїх власних машинах вдаються до встановлення на їх запірних пристроях від іноземних моделей та більш сучасних російських братів.

Зазвичай така операція призводить до значної зміни як встановленого замка, так і запчастин. Проблема вирішення проблеми дуже праця і не завжди призводить до бажаного результату.

Встановлення безмовних замків на ВАЗ дозволяє краще замикати двері до більш поширеного методу.

Як мовчати замки на ВАЗ 2107

Для всіх моделей “Жигулі” ВАЗ-2101-2107, також “ВАЗ 2121”, дизайн мовчазного механізму закриття схожий.

Щоб встановити його на машині, не потрібно вдатися до таких операцій, як буріння, зварювання, ріжучі отвори або інші дії, що призводять до конструктивної зміни в частинах машини.

Легкі маніпуляції, щоб зробити більшість власників автомобілів, дадуть змогу встановити мовчазні замки. 2106-2101. це ті моделі, які не розглядають “сім”, описані більш необхідними модифікаціями.

Що потрібно для встановлення замків на автомобілі

Для того, щоб встановити безшумний замок на ВАЗ-2107, ви повинні спочатку придбати їх. Для їх установки не слід створювати надлишковим обладнанням. Відповідно, набір інструментів для установки не буде містити довгий список.

Це буде корисно для перехресної та гладкої викрутки та декількох ключів ключів. Головне. мати бажання і зробити невеликі зусилля. і результат не забуде очікувати довго.

Результатом буде реінкарнація процесу закриття дверей на своєму вихованню від дратівливого, а іноді і складного і практично мовчання.

Підготовка до встановлення

Мовчазні замки роблять це самостійно не так важко. Найголовніше, роблять операції в певній послідовності. По-перше, необхідно забезпечити доступ до цієї операції. Для цього ви повинні розібратися з деякими елементами.

 • Спочатку відкрутіть внутрішній двері. Він прикріплений до 3 болтів, під хрестовим подумцем.
 • Потім упакована ручка підйомника. Для цього зробіть плоский викруток або залізний в’язання, ви повинні видалити блокування кільця, а потім витягніть елемент на себе.
 • Підписатись крок. видалення декоративного ободу з внутрішньої ручці відкриття блокування.
 • Після чого ви можете видалити дверну карту. Він тримається на пластикових кліпах, дуже часто з цією операцією вони розриваються. При встановленні панелі ви повинні змінити зіпсовані засувки до нового.

Виконавши вищезгадані елементи, ви можете розглянути попередній крок завершено. Далі потрібно видалити старі замки.

Видалення старих замків

Щоб видалити старий замок, вам потрібно відкрутити 5 болтів у двері дверей. Вони затримують сам замку та керівництво моделі вікна. Після цього зніміть їх, звільняючи механізм замикання від засувки замку. Пластикові вкладення тяги та штовхачів можуть бути залучені з плоскою викруткою.

Вплив на них повинен бути виконаний з особливим обережністю, щоб не знищити їх. Останній крок до встановлення. це видалення зовнішньої ручки відкриття. Він видаляється шляхом відкручування 2 горіхів, що тримають його з внутрішньої частини дверей. Відкрутіть їх більш зручним з ключем. Після чого ручка може бути вільною, щоб отримати ззовні.

Тепер все готово до встановлення нових замків.

Встановлення нових механізмів

Встановіть безшумний замок на ВАЗ-2107 може бути в порядок RunDot від процесу розбирання з деякими змінними. Новий механізм підключений до системи приводу як той самий метод, крім однієї деталізації. Додано закріплення штовхачем тяги до ручки відкриття дверей.

Перш ніж він встановлений, сам стрижень відключається, закріплення цієї частини здійснюється, то все встановлено на місці. Ручка поміщається в початкове положення і прикріплюється до агента 2 горіхів. Закріплення нового блокування всієї тяги свого приводу, механізм встановлений на його місце. Потім його фіксація виконується за допомогою болтів.

Посібник StinPut також гвинти.

Будувати двері

Всі раніше зроблені розбирання операцій обрізаються в обманному порядку.

 • Дверна карта встановлюється на місці, використовуючи пластикові засувки, якщо деякі були пошкоджені при демонтажу, вони замінюються.
 • Насміхається на місці декоративного кільця внутрішнього дверного важеля відкриття замку.
 • Одягається на місце і закріплюється за допомогою стопорного кільця ручка склопідйомника.
 • Останній крок. встановити на своєму положенні ЕЛКІК з 3 болтами.

МОЧНИЙ БЛОК НА ВАЗ-2107 ВСТАНОВЛЕНО. Тепер він залишається правильним, щоб налаштувати його.

Регулювання роботи механізму

Встановлюючи мовчазні Locks-2107 за автомобіль, щоб повністю використовувати всі переваги пристроїв, потрібно правильно налаштувати їх. Регулювання здійснюється з витісненням запірного болту засувки. Почнемо з, ви слідуєте моїм маленьким відпустіть і покрийте двері. Він повинен стояти на своєму місці. Потім ретельно відкривайте двері, намагаючись не переміщати болт.

Далі потрібно перевірити якість засувки дверей. Якщо він не ретельно задовольняє, то вам потрібно продовжити налаштування. Метод випуску болтів та переміщення він повинен досягти точної роботи механізму. Двері повинні бути закріплені з невеликого фізичного впливу на нього.

Повторюючи операцію регулювання на всіх дверях, ви можете займатися ідеальною роботою автомобільних замків.

Перегляд користувачів

Мовчі замки 2109, 2110 та інші моделі викликають реальне захоплення власниками автомобілів.

Insteo для того, щоб плескати двері з усією силою, тепер вона досить легко натискати з майже одним пальцем, і вона, виконавши два легені, дається в закритому стані.

Раніше, на звукові звуки, оголосили райони, можна було подумати про машину, яку буває бренду. На даний момент закрийте двері на будь-який автомобіль з аналогічною модифікацією, може бути майже мовчазним і без труднощів.

Введення мовчазних замків на всі автомобілі, які можуть бути подібними до змін, призводить до поліпшення властивостей роботи машини. Наслідком цього є покращення рівня комфорту та позитивних емоцій, що тримач ТК відчувається після встановлення таких пристроїв. Багато водіїв пам’ятають ті часи, коли використовуючи замки дверей лише роздратування. Мовчазні замки. Це хороший вибір для вашого власного автомобіля.

«Американські розміри» роблять це самостійно

Гарний час дня Шановні читачі, на інший день я схопив від мене маленьким американцем, і вирішив зробити розміри в оборові сигнали, не існує багатьох варіантів такої операції, наприклад: 1) вбудовувати другу основу та Покладіть його з фабричних розмірів, але такий посібник не влаштований, Т.До. При включенні сигналу повороту він горить яскравіше.

READ  Як поміняти зчеплення на ВАЗ 2107

2).

3). варіант, який я вибрав, і найбільш складним (створення двох режимів поворотного вогню за допомогою 5-контактного реле, діод та конденсатор). Я постараюся розповісти вам про всі мої дії.

Перш за все, ми йдемо в магазин електричних виробів і купуємо там:

Конденсатор для 4700 MKF25V або 3000 IF25V або 3300 мкФ25В Я не знаю, що різниця, здається, у контейнері, я використовував 4700 ICF25V всі необхідні. 2шт.

Ядерний американець на ВАЗ 2106-03 (класичний) #chesbara

Діод 5817 або 5819, я також не знаю, що різниця, я взяв 5817 3. 5-контактний регулярний автомобільний реле. 2шт 3. Умови для реле. 2шт 4. Круглі термінали. 2 шт. 5. Дріт. 4м. (Кольоровий) я брав у кольорах, як у схемі 6. Теплово-термічна ущільнення 7. Термінали мама

Потім візьміть схему і починайте збирати все відповідно до схеми

Після того, як вони зробили домашнє завдання), ми йдемо до машини, видаляємо обидва фари, і шукаємо “” від розмірів і “” від поворотних сигналів. У повороті сигнал лише 2 дроти, колір буде плюс, а плюс від розміру буде в куті верхнього правого кута чіпів. І знову, зосереджуючись на схемі, починають скручувати дроти.

Потім підключіть “-” в будь-якому зручному місці. Ну, здається, що це.

Після зборів користуються виконані роботи)))

«Американські розміри» роблять це самостійно

Гарний час дня Шановні читачі, на інший день я схопив від мене маленьким американцем, і вирішив зробити розміри в оборові сигнали, не існує багатьох варіантів такої операції, наприклад: 1) вбудовувати другу основу та Покладіть його з фабричних розмірів, але такий посібник не влаштований, Т.До. При включенні сигналу повороту він горить яскравіше.

2).

3). варіант, який я вибрав, і найбільш складним (створення двох режимів поворотного вогню за допомогою 5-контактного реле, діод та конденсатор). Я постараюся розповісти вам про всі мої дії.

Перш за все, ми йдемо в магазин електричних виробів і купуємо там:

Конденсатор для 4700 MKF25V або 3000 IF25V або 3300 мкФ25В Я не знаю, що різниця, здається, у контейнері, я використовував 4700 ICF25V всі необхідні. 2шт.

Діод 5817 або 5819, я також не знаю, що різниця, я взяв 5817 3. 5-контактний регулярний автомобільний реле. 2шт 3. Умови для реле. 2шт 4. Круглі термінали. 2 шт. 5. Дріт. 4м. (Кольоровий) я брав у кольорах, як у схемі 6. Теплово-термічна ущільнення 7. Термінали мама

Потім візьміть схему і починайте збирати все відповідно до схеми

Після того, як вони зробили домашнє завдання), ми йдемо до машини, видаляємо обидва фари, і шукаємо “” від розмірів і “” від поворотних сигналів. У повороті сигнал лише 2 дроти, колір буде плюс, а плюс від розміру буде в куті верхнього правого кута чіпів. І знову, зосереджуючись на схемі, починають скручувати дроти.

Потім підключіть “-” в будь-якому зручному місці. Ну, здається, що це.

Після зборів користуються виконані роботи)))

Процес установки

Перш ніж зрозуміти, як підключити сигнали повороту до розмірів, майте на увазі, що є два основних кольори оптики загальних вогнів:

Загальні вогні в оборові сигнали на машині вставляються наступним чином:

 • У роторній оптиці на ВАЗ розріжте отвір, де буде вставлений картридж. Допустимий для використання типу картриджа W5W. Він буде вставлений у стандартну лампочку розжарювання на 5 Вт або в світлодіодній стрічці;
 • Картридж закріплений оптикою для повороту, щоб уникнути вологи, бруду та міцного кріплення;
 • Для передачі освітлення від фарів у ВАЗ 2107 або 2109 вимикайте дроти до простого вставленого картриджа. Під час підключення додаткових вогнів без передачі зверніться до контакту, який потрібно у блоці, який переходить до паралельної фари блоку.

Авто після такого уточнення набуває особливого шарму

Незважаючи на те, що здається зручності для водія, згідно з CACAP, така зміна конфігурації призводить до оману інших водіїв і навіть стає причиною нещасних випадків.

Також зауважте, що при встановленні перед обладнанням освітлювальних інструментів, оснащених червоними вогнями або відбивачами, а також пристроями з невідповідним законодавством, робочий режим та колір, який ви стикаєтеся з штрафом у таких розмірах:

Штрафи регулюються шляхом забезпечення доступу до автомобіля до.

Останнім часом автомобілісти вдаються до здатності оснащувати загальне освітлення у поворотах через двотактні лампочки. Але цей захід також може запобігти іншим користувачам дороги. Таким чином, маніпуляції з фарами, які вони будуть корисні для вас, можуть зазіхати до вашої безпеки. Тому не здивовано привернути увагу до вашого автомобіля від працівників ДАІ.

Корисне відео

Щоб отримати додаткові відомості про встановлення розмірів у повороті сигналів, ви можете отримати з відео нижче:

Є досить багато способів налаштування, найдешевший. Уточнення. На додаток до елементарної заміни близьких і далеких лампочків, ентузіасти автомобілів часто зацікавлені в тому, як зробити розміри по черзі сигналів. Деякі водії навіть дублюють загальне світло на ВАЗ 2110 або ВАЗ 2114. Це робиться через не дуже гарну видимість освітлення на дорожній поверхні, що дуже важливо вночі і у поганій погоді, щоб запобігти нещастям.

Американська схема фігура

Як не важко переконатися, що схема не має сенсу через її крайню простоту. Він являє собою електричну ланцюг одного ліхтаря, тобто, вам доведеться зібрати їх два.

Власник “семи” просто необхідно підключити все у правильній послідовності і, безумовно, у розриві між:

Для того, щоб сигнал функціонувати як Globarut, він живиться окремим, одиночним дротом. Закриття ланцюга загальної маси.

Для того, щоб уникнути проблем з Дід чином, ми рекомендуємо оснастити цю схему іншою онлайн-кнопкою на живлення. краще відображати його на інформаційній панелі.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS