Як зняти замок двері Audi А6

Заміна замка і зовнішньої ручки передніх дверей Audi A4

 • Ключ з наконечником Torx (зірочка) T10
 • Викрутка плоска середня
 • Викрутки середня
 • Замок передньої двері (VAG 401 837 015, VAG 402 837 016)
 • Механізм ручки передніх дверей (VAG 8E1 837 207, VAG 8E2 837 208)

У цій статті описаний процес заміни для передніх дверей. Ручка і замок задніх дверей замінюються аналогічно.

Зняття і установка ручки передньої і задньої двері принципово не відрізняються.

Схема деталей ручки і замку передніх дверей Audi A4

кришка циліндра замка;

Порядок заміни замка і зовнішньої ручки передніх дверей Audi A4

Зніміть раму двері зі склопідіймачем з двері, зверніться до Розділів Зняття і установка рами вікна передніх дверей і Зняття і установка стеклопод’емника.

Вийміть приводную штангу (3) з тримача затиску (9).

Відключіть ручку двері від опори і вийміть з дверей.

зняти, замок, двері, audi

Встановіть на місце ручку двері і зафіксуйте її в опорі.

З’єднайте приводную штангу (3) з зажимом (9), нахиліть затиск на 90 ° і зафіксуйте на приводний штанзі.

Якщо не планується заміна замку, то встановіть оббивку двері.

Заміна / зняття замка дверей Audi А4

Від’єднайте негативний кабель (-) акумуляторної батареї.

Роз’єднаєте роз’єм замка дверей.

При установці старого замку: від’єднайте приводную штангу (3) у ручки дверей (1) з тримача затиску (2).

При установці нового замка дверей: змістите втулку (4) вниз і вийміть приводну штангу (3). (5). стопорний штифт, (6). замок дери.

Виверніть 2 болта (1) і вийміть замок (3) вниз з дверей. (2). підкладка.

Від’єднайте трос (5) приводу дверей у замку і у розчіплює важеля (4).

Для зняття замка дверей з’єднайте трос (5) приводу дверей з розчіплювати важелем (4), поверніть на 90 ° (стрілка) і з’єднайте з замком.

Вставте замок в двері і закріпіть його моментом 20 Нм.

При установці нового замку, вставте штангу приводу (3) у втулку (4). Для фіксації змістите втулкою догори. Вийміть стопорний штифт (5) із замку (6).

Замена оригинальных замков дверей Ауди А6 С5 на китайские

При установці старого замку, з’єднайте приводную штангу з ручкою двері.

Зістикуйте роз’єм замка дверей.

Поставте раму двері зі склопідіймачем на двері.

Встановіть оббивку двері.

Приєднайте негативний кабель (-) акумуляторної батареї.

зняти, замок, двері, audi
 • фото інструменту
 • Фото деталей і витратних матеріалів
 • Якісних фото ремонту

Зняти замок двері Audi А6 с5

З самої покупки машини вироблялися водійські двері. Закривалася тільки якщо дуже ніжно її закрити, якщо трохи сильніше. двері відскакувала і не закривалася. не працював кінцевик. не спалахувала лампочка відкритих дверей на приборке і не горіла підсвічування.

Знайти інший такий же замок мені не вдалося. Зате всюди валом замків з англійських машин. Ну що ж, купив такий замок. Далі, звіт про те як зробити з двох замків один:

Насамперед звичайно ж треба зняти старий замок. для цього необхідно розібрати всю двері. обшивка, рамка, личинка детально описувати не буду, впринципі все просто. Звіт про це є тут www.audi-club.ru/forum/showthread.php?t=208433

Отже ми маємо два замки, зверху старий, знизу новий. Відразу ж впадає в око те, що на новому замку немає білого круглешкі в правому верхньому кутку. він відповідає за відкриття замку з ключа. Тобишь в цей круглешок вставляється тяга з личинки замка.

Далі бачимо, що на новому замку відрізняється роз’єм підключення. на два дроти менше. Відповідно просто так зняти старий і поставити новий замок ми не можемо.

Вирішив розібрати обидва замки і зібрати з них один.

Відкручуємо все болти що бачимо. замок роз’єднується на дві частини. механізм (зліва) і електрична частина (праворуч).

Отже чергова запис)) Ніби як особливо не планував жодних робіт на найближчий час (ну крім як тієї трабли з з’ясуванням по розгону), але в черговій поїздці мій погляд знову зловив те, що на БК вже дуже тривалий час немає індикації про відкриття передньої правої двері, а з огляду на що на моєму новому кольоровому БК індикація відкритих дверей дуже барвиста і прикольно виглядає, то непрацююча індикація відкриття однієї з дверей засмучує ще сільнее.І ось в черговий раз засмутившись відсутністю індикації відкритої передньої правої двері на БК, вирішив таки залізти і розібратися в причинах етого.Большінство власників знають те, що проблема відсутності індикації відкритих дверей, полягає в неработоспособносмі мікровимикача (далі-микрик) який стоїть в замках встановлених всередині дверей.Каждий замок складається з двох частин, механічної його частини і електричної, в кожному замку стоять 3 микрика, 2 стоять в електричній частині замку, один з них відповідає за сигнали про замиканні / відмиканні замку за допомогою ЦЗ, другий відповідає за подачу сигналів включення / відключення режиму Safe і ще один (третій) микрик встановлений на механічної частини замку і він завідує подачею сигналів про отеритіі / закриття дверей, далі блок комфорту отримуючи ці сигнали (від 3-го микрика ) або включає, або вимикає світло в ногах пасажира, на стелі (якщо водій звичайно не відключив функцію включення стельового світла, перевівши клавішу на плафоні в відповідне положення) і на нижньому і бічному торцях дверей, що відкривається, нас цікавить саме таки микрик під номером 3.Бистренько відкрутивши по 1 саморізи вгорі кожного торця внутрішньої обшивки (карти) двері і сдёрнув її вгору, відключив усі електричні роз’єми які підходили до обшивки

а так же від’єднавши трос від внутрішньої ручки відкривання дверей

я зняв обшивку і поклав її в сторонку (на заднє сидіння), далі я від’єднав роз’єм від електричної частини замку

відкрутив 2 болта кріплять замок до дверей і від’єднавши тягу яка підходить від замка до зовнішньої ручці

собсна вийняв замок з надр двері назовні, далі я вкоротив 2 самореза

як зняти дверну ручку Audi A6 C5

яке ж тобі огроменное спасибі, голову зламав в пошуках болтів кріплення карт)

тільки потрібно бути уважним і не забути поставити шумку на куточок близько кнопки закривання дверей. у тебе немає її)

навіть не правильно сказав, матеріал такий же як і на 3,18 хвилині заглушка.

@TV Огляди якщо дивитися на заставку цього відео то під картою з з лівого боку де кнопка і шуруп, там маленький куточок з м’якого матеріалу нібито як поролоновий тільки твердіше, потрібен напевно що б не скрипіла карта двері. з такого ж матеріалу стоять куточки під пластиком де шестигранник для зняття дзеркал заднього виду.

Привіт а як зняти обшивку з під кермом який з ліво кишеню

як зняти джостик управління бічних дзеркал?

Покроковий опис процесу

1-і три кроки подібні і для фронтальних, і для задніх дверей:

 • Пальцями слід відгвинтити і витягти фіксатор, який блокує дверний замок зсередини.
 • За допомогою хрестової викрутки потрібно вигвинтити 4 шурупа, які зміцнюють звуковий динамік.
 • Потім його слід витягти і від’єднати від нього провода.Снятіе фіксатора двері, динаміка і їх від’єднання обов’язкові для всіх дверей

Для демонтажу облицювання на фронтальній правих дверей потрібно вивільнити декоративну панель від 8 кліпс, 2 кріпильних гвинтів, що тримають внутрішню ручку, і 2 шурупів, що знаходяться під кишенькою з пластика. Потім слід:

 • За допомогою шила підчепити пластикову заглушку, під якою в дверній ручці знаходиться гвинт. Аналогічним методом видалити другу заглушку і вивернути гвинти (3).
 • Ручку, що відкриває двері, відтягнути на себе, після цього викрутити гвинт кріплення, зняти важіль і потім всю ручку повністю.
 • Під пластмасовим кишенькою внизу двері відкрутити 2 шурупа (2).
 • Засобом плоскою викрутки підчепити нижню праву частину декоративної панелі (5) для виведення із зачеплення першої фіксації. Тримаючи панель в руці, пальцями іншої визволити залишилися фіксатори.
 • Відокремивши панель від дверей, від’єднати проводку, що сполучає кнопку електропідйомники і його механізм. З цією метою викруткою підчепити роз’ємний язичок і видалити колодку з кнопкового блока.Для зняття облицювання передньої пасажирської двері потрібно зняти кілька кріплень

З водійських дверей декоративна панель демонтується так само, як і з пасажирської. Але тут спостерігаються і маленькі відмінності:

 • Для полегшення зняття обшивки потрібно видалити пластмасову панель, яка прикриває важіль регулювання дзеркала заднього віда.На водійських дверей, крім усього іншого, потрібно зняти панель дзеркала заднього виду
 • Один з кріпильних гвинтів підлокітника слід шукати під заглушкою (2), в той час як 2-ий (4) втоплений в поглибленні ручки.
 • Відкриває двері ручка розміщена над підлокітником і від’єднується засобом викручування гвинта кріплення.
 • Панель із пластику без зусиль знімається пальцями.
 • Регулювальна панель дзеркала заднього виду демонтується засобом плоскою викрутки, піддягаємо її знизу. Якщо автомобіль оснащений електронним управлінням дзеркалами, то регулювальний важіль замінюється заглушкой.Тут необхідно вивільнити ці кріплення

Зняття обшивки з задніх дверей, яка кріпиться 10 пластмасовими фіксаторами і 2 гвинтами для кріплення, протікає наступним чином:

 • Спочатку демонтується ручка механічного стеклопод’емника (7), навіщо шилом поддевается пластмасове півкільце (5), яке фіксує важіль на осі. Після вилучення півкільця ручка просто знімається.
 • З дверної ручки (3) витягуються 2 пластмасові заглушки і викручуються кріпильні гвинти (1).
 • За допомогою плоскої викрутки нижня далека частина декоративної панелі відтягується, після цього вищёлківается 1-ий фіксатор.
 • Потім з підтримуваної однією рукою панелі інший вивільняються інші кліпси.Для зняття оббивки на задніх дверях, необхідно вивільнити ці кріплення

А щоб зняти дверну карту з кришки багажника «LADA Калини» на кузові універсал і хетчбек, яка тримається на 4 кліпсах, 2 особливих фіксаторах, 2 кріпильних гвинтах на ручці і 2 скобах, зачеплених за залізний виступ, потрібно:

 • Хрестовій викруткою викрутити 2 гвинта і від’єднати ручку.
 • З боку скла завести плоску викрутку під панель і розблокувати фіксатор.
 • Вивести пальцями кліпси з зачеплення, відтягуючи панель по периметру.
 • Зняти обшивку, останніми вивільняючи скоби біля багажного замку.
 • При цьому слід врахувати, що панель від’єднується з боку скла, так як якщо це робити з боку замку, то можна зруйнувати кліпси.

Як зняти обшивку дверей Audi А6 с5

порядок робіт

Для Chevrolet lanos ремонт дверей починається з демонтажу обшивки. Алгоритм зняття передньої водійської панелі по кроках:

 • Зняти мінусову клему з акумуляторної батареї.
 • Викрутити гвинт на облицюванні підлокітника, він розташований під ковпачком.
 • Зрушити панель підлокітника тому, вивести фіксатор панелі з паза.
 • Витягнути верхню панель підлокітника з гнізда.
 • Від’єднати штекер склопідіймача від колодки, зняти облицювання.
 • Підчепити декоративну панель опори бічного дзеркала плоскою викруткою до клацання фіксаторів.

Рекомендується заклеїти плоске лезо викрутки скотчем або пластиром, щоб не подряпати обшивку. Можна використовувати пластикову лінійку.

 • Зняти панель на внутрішній ручці замка.
 • Відкрутити три гвинти, які кріплять обшивку до нижньої сторони двері.
 • Від’єднати накладку кліпсодером або докладаючи зусилля руками.
 • Передня дверна карта DAEWOO кріпиться до основи на п’ять пістонів, при самостійному демонтаж є варіант пошкодити кліпсу. Зламані кріплення виймаються з кронштейнів і змінюються на нові.

  Внутрішня частина карти має пластиковий, рідше сталевий кишеню, який прикручений на сім саморізів, болти викручуються якщо необхідно замінити дверні фіксатори.

  Після зняття облицювання кузов залишається закритий влагозащитной плівкою. Якщо необхідно провести шумоізоляцію або замінити захист, то слід зняти металевий кронштейн підлокітника, встановлений на два самореза. Монтаж проводиться в зворотному порядку. Щоб замкнути кліпсу в посадковому місці, досить щільно притиснути панелі в місцях з’єднання.

  Якщо заново кронштейн підлокітника, то деталь кріпиться по стрілці, покажчик направлений в сторону руху автомобіля.

  Які інструменти будуть потрібні

  Знімати внутрішню панель на Lanos буде потрібно в таких випадках:

  • ремонт замка дверей або склопідіймача;
  • установка додаткової шумоізоляції салону;
  • монтаж динаміків або колонок;
  • перевстановлення обшивки на стоковий варіант при заміні кольору.

  Для самостійного демонтажу обшивки рекомендується загнати автомобіль в бокс або гараж, де температура повітря вище 15 градусів і приготувати інструмент:

  • викрутку з плоским жалом.
  • крестоообразную викрутку;
  • кліпсодер пластиковий, можна використовувати тверду лінійку;
  • набір пістонів.

  Якщо використовувати плоский металевий кліпсодер, то можна пошкодити ЛКП двері і подряпати облицювання. У теплому гаражі пластикові кліпси швидше виходять з посадкового місця, залишається мінімальна небезпека пошкодити пластмасову спідницю.

  Як зняти облицювання салону aud6 a5. САД Москви

  Eco-шкіра зроблена з високотехнологічного матеріалу, який може змагатися з натуральною шкірою. Екоскін не розтягується, що не замерзає, не ковзає. У той же час він відмінно пропускає повітря (дихає). І це тільки плюс для торпеди. Як зняти облицювання кабіни Audi a6 c5.

  Алькантара на торпеді підкуповує забезпечений вид і швидке склеювання, так як він виготовлений на базі клею. Величезна кількість квітів дозволяє для вас вибирати матеріал на будь-який смак. Візуально алькантара привертає увагу навіть більше, ніж шкіра, з її найкращими ворсинами, розташованими в хаотичному порядку.

  Що стосується велюру, він більш популярний у більш зрілих людей, ніж у молодих людей. На сьогодні він інтенсивно підміняє інші, більш досконалі матеріали. Velor дуже стрімко стирається і втрачає свій первісний зовнішній вигляд навіть при середній роботі автомобіля.

  Як зняти облицювання салону aud6 a5. САД Москви

  Eco-шкіра виготовлена ​​з високотехнологічного матеріалу, який може конкурувати з натуральною шкірою. Екоскін не розтягується, не замерзає, не ковзає. У той же час він відмінно пропускає повітря (дихає). І це тільки плюс для торпеди. Як зняти облицювання кабіни audi a6 c5.

  Алькантара на торпеді підкуповує багатий вигляд і швидке склеювання, оскільки він зроблений на основі клею. Безліч квітів дозволяє вам вибирати матеріал на будь-який смак. Візуально алькантара привертає увагу навіть більше, ніж шкіра, з її кращими ворсинами, розташованими в хаотичному порядку.

  Що стосується велюру, він більш популярний у більш зрілих людей, ніж у молодих людей. На сьогоднішній день він активно замінює інші, більш досконалі матеріали. Velor дуже швидко стирається і втрачає свій первинний зовнішній вигляд навіть при середній роботі автомобіля.

  Як зняти обшивку дверей Audi А6 С5 / How to remove door trim Audi

  Як зняти обшивку (карту) двері Audi A6 C5. Інструкція по зняттю дверний карти або обшивки автомобіля Audi А6

  Як Зняти Обшивку Двері Audi А6 С5

  Як зняти облицювання салону Audi a6 c5

  Поспішайте, час дії обмежена, будь ласка, телефонуйте:

  Дозрівання оббивки досить неприємно, але цілком природно для будь-якого автомобіля. Щоб виправити цю ситуацію, допоможе пасажирський салон. Компанія «Лідер Кар» радить забезпечити реалізацію цієї процедури тільки фахівцям в цій області. Протягом 10 років компанія «Лідер Автомобіль» надає послуги по звуженню салону і ремонту оббивки елементів інтер’єру автомобіля.

  Audi A6 Ремонтуємо стеклопод’емник

  Ура СчастьеТеперь скла не треба руками закривати. Ціна питання, то 2000р. напрямні для двох дверей

  Вуглець як не можна до речі необхідний для склеювання торпед. Цей сучасний фільм набув великої популярності в останні роки. У деяких випадках вуглець об’єднується з якимось іншим матеріалом. Щоб правильно поєднувати, вам потрібен хороший смак, саме вони є дизайнерами нашого автосервісу.

  Як зняти облицювання салону aud6 a5 на Каширському шосе

  Процес затягування панелі автомобіля досить простий, але для цього потрібні певні навички. Він полягає в наступному:

  Панель повністю встановлена. Вилучені всі нерівності (потертості, горбки, задирки), так що шкіра впала вправо і подивилася на найвищий рівень. Шаблон створюється відповідно до розмірів деталі, використовуючи лакофарбову стрічку і ніж. Клейка стрічка з розмірами переноситься на папір для патерну.

  Отриманий малюнок на папері розрізають ножицями, а припуск шва становить 5 міліметрів. Попередньо встановлено шаблону на панель. До панелям, які складаються з багатьох складових частин, застосовується той же принцип, що і для кожної частини окремо. В результаті виходять готові паперові трафарети для патерну. Виріз шкіри здійснюється відповідно до малюнками.

  Шкіра зашита, при необхідності проводиться декоративний шов. Краї швів зігнуті і склеєні, при необхідності наклеєні невеликим молотком. Занадто довгі краї видаляються ножицями. Частина знежирена будь-яким знежирюючим засобом (наприклад, «суперколлелом»). На панелі і на шкірі навіть шари наносяться клеєм. Висушують протягом 5-10 хвилин.

  В гостях у Секретного Гаража. Решение проблемы дверного замка Ауди А6 ЧАСТЬ1

  Шкіру наносять на панель і склеюють під впливом температури технічного фена (будь-які можливі складки згладжуються феном).

  В кінці роботи деталь повторно нагрівається феном для кращої адгезії (клей активується тільки при температурному нагріванні).

  Зняти замок двері Audi А6 с5

  З самої покупки машини вироблялися водійські двері. Закривалася тільки якщо дуже ніжно її закрити, якщо трохи сильніше. двері відскакувала і не закривалася. не працював кінцевик. не спалахувала лампочка відкритих дверей на приборке і не горіла підсвічування.

  Знайти інший такий же замок мені не вдалося. Зате всюди валом замків з англійських машин. Ну що ж, купив такий замок. Далі, звіт про те як зробити з двох замків один:

  Насамперед звичайно ж треба зняти старий замок. для цього необхідно розібрати всю двері. обшивка, рамка, личинка детально описувати не буду, впринципі все просто. Звіт про це є тут www.audi-club.ru/forum/showthread.php?t=208433

  Отже ми маємо два замки, зверху старий, знизу новий. Відразу ж впадає в око те, що на новому замку немає білого круглешкі в правому верхньому кутку. він відповідає за відкриття замку з ключа. Тобишь в цей круглешок вставляється тяга з личинки замка.

  Далі бачимо, що на новому замку відрізняється роз’єм підключення. на два дроти менше. Відповідно просто так зняти старий і поставити новий замок ми не можемо.

  Вирішив розібрати обидва замки і зібрати з них один.

  Відкручуємо все болти що бачимо. замок роз’єднується на дві частини. механізм (зліва) і електрична частина (праворуч).

  Как снять замок водительской двери Ауди А6 С5. замена микровыключателя двери

  Отже чергова запис)) Ніби як особливо не планував жодних робіт на найближчий час (ну крім як тієї трабли з з’ясуванням по розгону), але в черговій поїздці мій погляд знову зловив те, що на БК вже дуже тривалий час немає індикації про відкриття передньої правої двері, а з огляду на що на моєму новому кольоровому БК індикація відкритих дверей дуже барвиста і прикольно виглядає, то непрацююча індикація відкриття однієї з дверей засмучує ще сільнее.І ось в черговий раз засмутившись відсутністю індикації відкритої передньої правої двері на БК, вирішив таки залізти і розібратися в причинах етого.Большінство власників знають те, що проблема відсутності індикації відкритих дверей, полягає в неработоспособносмі мікровимикача (далі-микрик) який стоїть в замках встановлених всередині дверей.Каждий замок складається з двох частин, механічної його частини і електричної, в кожному замку стоять 3 микрика, 2 стоять в електричній частині замку, один з них відповідає за сигнали про замиканні / відмиканні замку за допомогою ЦЗ, другий відповідає за подачу сигналів включення / відключення режиму Safe і ще один (третій) микрик встановлений на механічної частини замку і він завідує подачею сигналів про отеритіі / закриття дверей, далі блок комфорту отримуючи ці сигнали (від 3-го микрика ) або включає, або вимикає світло в ногах пасажира, на стелі (якщо водій звичайно не відключив функцію включення стельового світла, перевівши клавішу на плафоні в відповідне положення) і на нижньому і бічному торцях дверей, що відкривається, нас цікавить саме таки микрик під номером 3.Бистренько відкрутивши по 1 саморізи вгорі кожного торця внутрішньої обшивки (карти) двері і сдёрнув її вгору, відключив усі електричні роз’єми які підходили до обшивки

  а так же від’єднавши трос від внутрішньої ручки відкривання дверей

  я зняв обшивку і поклав її в сторонку (на заднє сидіння), далі я від’єднав роз’єм від електричної частини замку

  відкрутив 2 болта кріплять замок до дверей і від’єднавши тягу яка підходить від замка до зовнішньої ручці

  собсна вийняв замок з надр двері назовні, далі я вкоротив 2 самореза

  “Розполовинив” замок від’єднавши електричну частину і микрик від механічної частини замку

  видно що у нього порвана влагозащитная гумка / чохол “пімпкі” микрика і на самому замку ця “пімпка” проточили канавку в пластиковому покритті засувки замка, засувки яка при відкритті дверей повертається і натискає на микрик, на жаль в попихах я забув сфоткати цю проточенной канавку. в разі коли “пімпка” проточуємо таку борозну (канавку), то вона провалюється в неї, відповідно і не було натиснуто при відкритті дверей, ось тому блок комфорту “не бачить” що двері відкриті і ні на БК немає індикації про відкриття дверей, ні світло не включається при її откритіі.Есть відмінний спосіб як перемогти дана недуга, просто на микрик ставиться Левер, це така металева пластина, вона ширше “пімпкі” і тим самим вона не провалюється в борозну на клямці і через неї засувка справно натискає на “пімпку “микрика забезпечуючи справну подачу сигналу відкриття дверей, на блок комфорту, ну і той справно як годиться забезпечує включення світла і індикацію відкриття дверей на БК.Поставів на місце хутро аніческую частина замку, я вирішив на наступний день поїхати на радіоринок в надії придбати микрики з Левер і переставивши Левер на свій микрик вирішити тим самим проблему з підсвічуванням і індикацією при відкритті “проблемної” двері.Пріехав на наступний день на ринок, витратив на пошуки шуканого години півтори, спочатку знайшов ось такі китайські

  ці микрики виявилися саме тими що шукав, крім того що Левер саме такий як і необхідний, так до того ж ці микрики виявилися влагозахистні й мали такий же гумовий чохол / ущільнювач як і рідні микрики, їх вартість виявилася 100р за штучку, спочатку я купив 1 і вже було пішов з ринку, але поміркувавши, я повернувся і докупив ще 6 штук))))), задоволений придбанням я поїхав мастиріть це господарство в машіну.Ітак, для початку я розібрав рідний микрик, отримав ось такі складові

  Про необхідність мати в автомобілі хоча б одну робочу дверну личинку, розуміють всі, але багато відтягують з ремонтом, поки не трапитися непередбачувана ситуація з розрядженою АКБ або виходом з ладу дистанційного ЦЗ.

  Деякі намагаються зробити ремонт личинки замка дверей Audi своїми силами. Виходить не завжди, так як, в більшості випадків, для того що б відремонтувати механізм дверного замка Audi або Volkswagen (WAG), необхідно крім розуміння процесу, ще й мати запасні частини. Після демонтажу личинки з двері, відразу стало зрозуміло, очманілі ручки «Кулібіна», тут вже побували. Судячи з усього, у попереднього власника в личинці зламався «хвостовічек» і через відсутність нового, поламаний просто заклеїли. На фото видно присутність якоїсь чорної субстанції. Справедливості заради відзначимо, хоч виглядає такою ремонт не презентабельно, але на якийсь час вистачило. Але в личинці замку Audi A6 C5 2000 року випуску, «хвостовик». це не єдине слабка ланка. Далі сталася поломка однієї з шайб замку, а її вже не заклеїш, тільки заміна!

  На фотографіях чітко видно стан замку «до» і «після» ремонту. Без необхідних навичок і запасних частин, займатися самостійним ремонтом механізму замка дверей автомобіля краще не варто, довірте цю роботу професіоналам! Майстри нашої організації відновили не одну сотню замків WAG. Ремонт дверного замка автомобіля проводиться з виїздом до клієнта. Ми працюємо без вихідних по Мінську і Мінській області.

  Будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!