Як зняти задній бампер Toyota Camry 40

зняти, задній, бампер, toyota, camry

Установка оригінальних комплектуючих на транспортний засіб виключає необхідність внесення коректив у техпаспорт автомобіля і дозволяє підтримувати стабільну ціну на ринку – за необхідності продати авто, ціна Camry з запчастинами від дилера буде вищою, ніж у моделей з рестайлінгом.

Передні бампера на різні моделі Camry відрізняються за розмірами, внаслідок чого виникає необхідність підбору моделі з розташуванням кріплень, що відповідає своєму транспортному засобу. Щоб запобігти масі неприємностей і прискорити доставку бампера при віддаленому замовленні, рекомендується вибирати моделі за артикулом або VIN-кодом автомобіля.

Марка / комплектація АртикулЦіна.
CAMRY V55, CAMRY 52119-33968 18 000
CAMRY V40, CAMRY (R1, R2, R3, R4) 52119-33968 17000
CAMRY V55, CAMRY 52119-0X911 14 000
CAMRY, CAMRY V50, CAMRY (2.5L, 3.5L) 52119-33987 13000

Причини підвищеного шуму від полиці

Підвищений рівень шуму від полиці може бути викликаний ослабленням кріплення. Ще одна можлива причина – руйнування елемента, що виготовляється із пластику, що викликає сильну вібрацію через порушення жорсткості деталі.

Необхідність шумоізоляції задньої полиці особливо актуальна при регулярному прослуховуванні гучної музики в салоні. Деталь виготовлена ​​з пластику і спотворює ефект від аудіосистеми, видаючи неприємне брязкіт і вібруючи від впливу звукових хвиль.

Особливості бамперів

Виробники зробили основний Accent саме на прикрасу автомобіля бампером, є він самостійною і виразною деталлю. Виготовляється з різних пластмас. Різноманітність їх забезпечується різними добавками, що дозволяє робити велику кількість різноманітних форм та відповідності спортивному стилю. Задній елемент має досить стильний вигляд. Дізнатись, як зняти задній бампер Camry v50 можна далі у статті.

Внаслідок використання пластику, полегшилося створення, але захисна роль практично відсутня. Для захисту від сколів та збереження фарбування, бампера Toyota V40 та 50 оснащені спеціальною захисною стрічкою, виготовленою з гуми та мають вигляд спіднички. Розташовуються захисні смуги знизу.

Бампер має загнуті до верху краї, що збільшує аеродинамічність автомобіля, присутні ребра жорсткості несуть важливу властивість спойлера. З останніх версій Toyota всі зусилля спрямовані на збільшення аеродинамічності, а також дизайну. Розберемося, як зняти передній бампер Camry 40 та 50.

Які бампера виглядають як Toyota Camry – оригінал за хорошими цінами!

Установка унікальних девайсів на транспортному засобі виключає необхідність у внесенні коректив у техпаспорт автомобіля і дозволяє підтримувати розмірену вартість у сфері виробництва – за бажання реалізувати авто, вартість Camry з запчастинами від дилера буде вищою, ніж у моделей з рестайлінгом.

УВАГА! Знайдений дуже простий спосіб скоротити витрати пального! Не вірите? Автомеханік із 15-річним стажем теж не вірив, доки не спробував. Далі він зберігає на бензині 35 000 на рік! Читати далі”. Фронтальні бампера на різні моделі Camry відрізняються за розмірами, і в результаті необхідно підбору моделі з розташуванням кріплень підходящим до власного транспортного засобу

Щоб попередити масу проблем та прискорити доставку бампера при віддаленому замовленні, рекомендується вибирати моделі за артикулом або VIN-кодом автомобіля

Фронтальні бампера на різні моделі Camry відрізняються за розмірами, і в результаті необхідно підбору моделі з розташуванням кріплень підходящим до власного транспортного засобу. Щоб попередити масу проблем та прискорити доставку бампера при віддаленому замовленні, рекомендується вибирати моделі за артикулом або VIN-кодом автомобіля.

Перше, що Вам необхідно зробити це зняти пуклі кріплення полиці (накладки) переднього бампера. Вони обведені на малюнку червоними кружками:

Для демонтажу пукль, потрібно натиснути пальцем або будь-яким іншим тупим предметом на центр кріплення, після чого його центральна частина повинна піднятися і дати можливість вийняти себе, як показано на фотографії нижче:

READ  Як зняти кермо на UAZ Patriot

Після клацання всіх елементів кріплення (9 штук), знімаємо накладку переднього бампера, оголивши цим бічні кріплення до рами:

Підчіпаємо кріпильні елементи симетрично з обох боків, як показано на

Просовуємо палець між декоративною накладкою решітки радіатора і переднім бампером клацаємо її, з обох боків

Знаходимо два кріплення в колісній арці, одне в районі стику бампера та крила, друге в районі бризковиків. Підчепивши капелюшки витягаємо їх з деталі

Далі відкручуємо шість болтів кріплення в нижній площині переднього бампера, набагато зручніше це робити в оглядовій ямі або на підйомнику. На фото нижче показано одну сторону

Просовуємо руку між бампером та підкрилком, зачіплюємося і висмикуємо з зачепів деталь

Відсунувши трохи деталь від кузова, від’єднуємо роз’єм парктроників

Беремо за кришку форсунки омивання передніх фар, висуваємо її і демонтуємо за допомогою шліцевої викрутки (підсів клички кріплення)

Викручуємо елементи кріплення корпусу омивача фар

Далі можна зняти передній бампер.

Від’єднання дротів

Для того щоб поміняти парктронік, необхідно зняти його з посадкового місця та від’єднати дроти. У деяких марках автомобілів (наприклад, Citroen) сенсор із зовнішнього боку, і разом з ним витягують джгут дротів. На відстані 20 см від датчика знаходиться роз’єм, яким останній підключається до блоку. В інших моделях, щоб від’єднати пристрій, необхідно демонтувати бампер. Якщо нові елементи йдуть у комплекті з монтажними дроти, то непрацездатний сенсор можна обрізати, а підключення до блоку провести новою лінією.

Як зняти задній бампер на Toyota Camry

Цей варіант простіший, і на ремонт буде витрачено менше часу. Однак якщо треба міняти більше 1 елемента, то робота може затягнутися через визначення розташування фішок сенсорів на блоці.

Якщо блок управління парктроником знаходиться в багажнику, то найчастіше проводять обробку джгута, а дроти дефектного датчика від’єднують від блоку.

Сполучну волосінь нового сенсора укладають у загальну трасу та ізолюють. У зв’язку з тим, що паркувальні пристрої підключають по черзі, відпадає необхідність пошуку місця розташування фішок.

Як зняти задній бампер на Ford Focus 2: седан, хетчбек

Бампери є не тільки декоративним елементом, а й виконують захисну функцію, запобігаючи появі на кузові машини пошкоджень при легких зіткненнях. Особливо часто ушкодження отримує задній бампер. У багатьох автовласників виникає бажання прибрати подряпини на фарбі, що з’явилися при таких дрібних аваріях, і тріщини в пластиці. Роботи такого виду виконуються з проведенням повного зняття заднього бампера Ford Focus 2.

Як зняти задній бампер Toyota Camry 40

Задній бампер Демонтаж та монтаж Зауваження: монтаж проводиться у порядку, зворотному зняття. Вид 1 1, Демонтуйте бічні ущільнення бампера автомобіля Toyota Vitz (з лівого та правого боку автомобіля). а) Відкрутіть гвинт і відокремте пістон б) Відокремте стопор і демонтуйте бічне ущільнення, задній бампер автомобіля Toyota Vitz (тип 1). 1. бічне ущільнення, 2. кронштейн, 3. задній бампер, 4. нижня накладка бампера. Задній бампер автомобіля Toyota Vitz тип 2. 1. бічне ущільнення, 2. задній бампер. Задній бампер автомобіля Toyota Vitz тип 3. 1. поглинач енергії, 2. бічне ущільнення, 3. задній бампер, 4. молдинг, 5. лампа підсвічування номерного знака у зборі, 6. задній ліхтар автомобіля Toyota Vitz у зборі, 7. нижня накладка заднього бампера, 8. кронштейн номерного знаку.

Демонтуйте задній бампер. а) Відкрутіть 2 болти та 2 гвинти. в) За участю плоскої викрутки відокремте стопори із заднього боку бампера та демонтуйте його. б) Відокремте бокові пістони 3. Відкрутіть 4 болти та 2 гайки і демонтуйте нижню накладку бампера. 4. Демонтуйте кронштейн. Вигляд 2 1. Демонтуйте бічні ущільнення бампера (з лівого та правого боку автомобіля). а) За участю спецінструменту відокремте 3 пістони. Вийміть втулку. б) Демонтуйте бічне ущільнення. 2, (моделі з типовою рамкою номерного знака) Демонтуйте задній бампер автомобіля Toyota Vitz. а) Наклейте захисну стрічку, як зображено на малюнку.

б) Відкрутіть 4 болти фіксації. в) Відокремте пістони. г) Підніміть бампер так, щоб верхня частина рамки номерного знака пройшла в отвір бампера;. е) Демонтуйте бампер. ж) Відокремте клеми. 3. (моделі з підсвічуванням рамки номерного знака) Демонтуйте задній бампер. а) Відкрутіть 4 болти. б) Відокремте пістони з боків бампера, в) Наклейте захисну стрічку на бампер та кузов автомобіля Toyota Vitz, як зображено на малюнку.

READ  Помилка гальмівної системи Skoda Rapid

з) Демонтуйте бампер. і) Відокремте клеми. 4. Демонтуйте протитуманні ліхтарі. 5. Відокремте стопори та демонтуйте лампу підсвічування номерного знака. Вид 3 г) Небагато підніміть бампер (праву частину трохи вище лівої) так, щоб кут рамки номерного знака пройшов в отвір бампера (див. малюнок). д) Ще сильніше нахиліть бампер, як зображено на малюнку. е) Небагато відігніть кут рамки номерного знака так, щоб вона пройшла в отвір бампера. ж) Опустіть бампер так, щоб рамка номерного знака вийшла з отвору бампера. 1. Демонтуйте ущільнювачі (з обох боків автомобіля). а) За участю спецінструменту відокремте пістони (див. тип 2). б) За участю спецінструменту вийміть втулку та демонтуйте бічне ущільнення. 2. Демонтуйте нижню накладку заднього бампера. а) Відкрутіть 4 болти. б) Відокремте стопори та демонтуйте нижню накладку заднього бампера автомобіля Toyota Vitz. 3. Демонтуйте задні ліхтарі. 4. За участю викрутки, обмотаною захисною стрічкою відокремте стопори та демонтуйте лампи підсвічування номерного знака. 5. Демонтуйте молдинги заднього бампера. а) Наклейте захисну стрічку поруч молдингів. б) За участю викрутки, обмотаною захисною стрічкою, відокремте стопори та демонтуйте молдинги. 6, Демонтуйте задній бампер а) Відкрутіть 2 болти. б) Наклейте захисну стрічку, як показано на малюнку вище. в) За участю спецінструменту відокремте пістони та демонтуйте задній бампер. 7, Демонтуйте гасники енергії

Далі почитав форуми. Зробив висновок, що поміняти маточину можна і самому. Для цього за рекомендаціями досвідчених спробував придбати тонкостінну головку на 12. Але на ринку таких не знають. Тому придбав довгу головку на 12 під маленький квадрат. У такої голівки найменша стінка. Ну а далі процес розбирання та складання я сфотографував за етапами.

Спочатку звичайно послабив болти колеса та підняв автомобіль за допомогою домкрата. Ну і за тим зняв колесо.

Потім зняв барабан. Знявся він у мене руками без особливих зусиль.до. я як правило стикаються поверхні змащую графітовим мастилом.

Роз’єм датчика виявився сильно забитий пилом та брудом. Тому я його акуратно почистив кмітливою та тонкою викруткою. Плюс здув пил стисненим повітрям. А далі тією ж викруткою акуратно відтиснув фіксатор і зняв роз’єм.

Далі вирішив відкрутити 4 болти ззаду маточини і зняти маточину не знімаючи гальмівних колодок.

Для цього я все почистив від пилу та бруду на скільки зміг та залив WD.40 болти.

Далі зібрав із купленої головки, інструменту з набору та труби від домкрата пристосу для відвертання болтів.

Трохи пручаючи, болти все ж таки відкрутилися

Але маточина ні в яку не хотіла виходити з балки. Простукування з різних боків не допомогло. У результаті вирішив все ж таки зняти колодки.

Почистивши стики маточини із захисним кожухом і рясно поливаючи їх WD.40 почав акуратно пробивати зубилом стик.

У результаті маточина піддалася і потихоньку пішла.

У результаті маточина відійшла від балки разом із кожухом.

На етапі відділення кожуха від маточини треба бути акуратним, щоб не пошкодити гальмівні трубки. У результаті злощасна маточина була відокремлена і від захисного кожуха.

Далі чищення протирання та змащування графітовим мастилом. Після чого почався процес збирання.

Зняти декоративні накладки дверей, за допомогою вилки для демонтажу пуклі

Зняти по дві пластикові накладки, що закривають болти кріплення сидінь до підлоги, на передніх і задніх лапках

Відкрутити чотири болти кріплення сидінь (2 спереду, 2 ззаду)

Нахилити сидіння назад та від’єднати дві штекерні колодки

Далі для зняття сидінь залишається, вийняти їх із кузова. Робити це потрібно дуже акуратно, тому що дуже мало місця та відстані до дверної картки.

READ  Скільки фарби потрібно для фарбування бампера

Передній бампер

Перед початком вивчіть передній бампер. Почнемо зняття з Camry V40 та V50.

Бампер тайота Кемрі (Toyota Camry). ЯК зняти?

На цьому процес закінчено. У результаті ми отримуємо такий автомобіль.

Рекомендуємо вам подивитися відео про те, як зняти бампер на Camry 40, досить хороший і наочний приклад, можна у всьому розібратися.

Після так само може знадобитися зняття підсилювача, для зняття вам знадобиться:

TOYOTA Camry 40 Зняття заднього бампера

Процес ремонту дуже скрутний і найскладніше, мабуть, запам’ятати послідовність усіх дій. Радимо використовувати тари під болти та пістони. Коли почнете збирання, йдете аналогічно за списком, але в іншому порядку. Розберемося, як зняти задній бампер на Camry 40, це відбувається трохи легше, ніж зняття переднього.

  • Підняти вилкою для демонтажу, декоративний елемент починаючи з країв та рухаючись до центру. Сигналом до того, що накладка вийшла із зачепа буде клацання. Цю операцію потрібно робити дуже обережно, щоб інструментом не пошкодити лакофарбове покриття автомобіля, максимально використовуючи прокладки з тканини або подібного матеріалу. Для більш жорсткої фіксації вилки можна зняти гумовий ущільнювач, у місці опори на дверному отворі.

На фотографії нижче, ви можете побачити місця кріплення накладок Toyota Camry та їх кількість.

Каталог запчастин Toyota Camry

У каталозі АвтоПро Україна можна знайти нові запчастини б/у запчастини з розбирань та запчастини-замінники (аналоги) для автомобілів Toyota Camry GRV7, V1, V10, V2, V20, V30, V40, V50, XV20.

Дана модель випускалася з 1983 року та до 2019 р.

Каталог запчастин Toyota Camry від АвтоПро розроблений командою автомобільних експертів та постійно доповнюється новими запчастинами як оригіналами, так і аналогами. У випадку, якщо в електронному каталозі Ви не знайшли цікаву для Вас запчастину на Toyota Camry, скористайтесь пошуком за VIN-кодом в оригінальних каталогах Toyota, пошуком за кодом на нашому порталі (якщо Вам відомий оригінальний код запчастини) або пошуком б/у запчастин на авторозбірках Toyota Camry.

Ремонт та обслуговування Toyota Camry

Власники Toyota Camry для ремонту та ТО обслуговування в основному вимагають наступні запчастини: бампер передній, рульова рейка, АКПП, турбіна, скло лобове, форсунка, капот, бензонасос.

Для проходження технічного обслуговування Toyota Camry можливо вам знадобляться: фільтр повітряний, фільтр масляний, фільтр салону, фільтр паливний, ГРМ, колодки гальмівні, щітка передня, свічка запалювання, гума.

На АвтоПро транслюються прямі ціни продавців із країн: Україна, Росія, Білорусь, Казахстан. Ми не втручаємось у ціноутворення запчастин.

Опис та різновиди бамперів на Camry 40

Шосте покоління Toyota Camry представлене моделлю XV40 на автошоу у Детройті. Нічого особливого, чергова новинка від японського концерну.

У процесі придбання запасних частин, комплектуючих, власники нерідко стикалися із ситуацією, коли куплена деталь не відповідала встановленій. Як виявилося, причина була у різних модифікаціях, незважаючи на ідентичність Toyota Camry 40.

Для азіатського ринку була виготовлена ​​модель бізнес-класу під назвою Aurion. Відмінності були істотні, особливо у задній частині, але деталі були взаємозамінними. Аналогічна ситуація зачепила і модифікації версії 40 з двигунами 2.0 та 2.4 літри. Так як у першому випадку вихлопна система була одноконтурна, у другому двоконтурна. Не всі автовласники знали про ці тонкощі, внаслідок чого купувалися «непотрібні» комплекти витратних матеріалів, наприклад, бампера.

Відмінностей за матеріалом виготовлення немає: класичне виконання у вигляді пластмаси, модифікацій термопластику, дюропласту, поліпропілену. Звичайно, питання міцності конструкції відійшло на «десятий» план, але це не предмет обговорення.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS