Як зняти стартер на Lifan х60

заміна стартера

Ще в грудні в один момент зіткнувся з проблемою з пуском мотора, чомусь більше схилявся до подихати АКБ.

Симптоми наступні: час від часу на прохолодну, але частіше на спекотну при повороті ключа на старт. движок не крутиться, а зі з боку стартера незрозуміле гудіння, час від часу все-таки якщо довго потримати ключ, то почне крутити і заведеться.

На новорічних зняв стартер, вирішив почистити контакти, провести маленьку ревізію, 1-е зняття було досить довгим, знімав патрубки, відкручую кронштейн дросельної заслінки. але виявилося все набагато простіше)) Два болта під головку на 13, до обох хороший доступ, стартер знімається за 5 хвилин.

Коротше, зняв, почистив, поставив. результату ніякого.

Повторне зняття зайняло вже 3 хвилини, стартер знімається зверху без особливих проблем, Але болти необхідно знаходити на дотик.

Прийшов, розібрав, почистив, зібрав, все відмінно Навіть звук інший стал.Стартер з авто 2014года.

Щітки одягаються без всяких проблем, просто відгинаємо пружинки з усіх боків, накидаємо вал і затискаємо щітки пружинками, нічого придумати не потрібно 2 хвилини максимум.

Сам зіткнувся з зайвими деталями)) але пізніше вдалося знайти звідки вони. Кулька. на кінці вала, який вставляється в планетарні шестерні, платівка кругла. за гумовою заглушкою вилки.

Перед розбиранням ставте місцевком на всіх зчленуваннях, і усвідомити яким боком вилка стоїть, інакше вона не працюватиме.

У планах ще якісь роботи, пов’язані із зимовими проблемами, але вирішувати їх буду найімовірніше в сервісі, не хочеться морочитися.

1) Свистит ремінь приводний, заміна не допомагає, або натяжітель глючить, або ролики якісь. Проблема лише на прохолодну.

2) шланги Гура все в води, хоча рівень кшталт норм. І в мороз нижче 20 дуже гуде насос гура, рідина Маннол гавно, купив Кастрол на зміну

Як демонтувати електродвигун для ремонту: покрокова інструкція для новачків

Електростартер на Lifan Солано перебувати під двигуном з боку водія, що вносить деякі корективи в процедуру демонтажу деталі. для успішного вилучення необхідно:

 • Відкинути все клеми від акумуляторної батареї, щоб уникнути короткого замикання;
 • Демонтувати пластикову кришку двигуна при її наявності в комплектації;
 • Вимкнути всі клеми від стартера;
 • Відкрутити по парі фіксують болтів, розташованих знизу і зверху корпусу електродвигуна. стартер на Солано кріпиться до рухового відсіку.
зняти, стартер, lifan

Під час демонтажу і подальшого ремонту стартера не допускається кидати або ударяти деталь. навіть незначне механічне тиск може вивести з ладу електромеханізми стартери, що зробить деталь повністю неремпрігодной. Також при подальшому монтажу електродвигуна необхідно дотримуватись полярності осей при установці і забезпечити правильне зчеплення зубів маховика і шестерні Бендикс. в іншому випадку система буде працювати неефективно.

На завершення процедур деталь можна акуратно витягувати і приступати до розбору для ремонту. Важливо пам’ятати, що в повністю розбирати стартер не слід. зазвичай ремонт проводиться шляхом розбирання корпусу і від’єднання цільних блоків електро комплектуючих, розбирати статор або ротор без відповідного обладнання не рекомендується. Пам’ятайте, самопальний ремонт стартера може призвести до короткого замикання електросистем транспортного засобу і істотно скоротити експлуатаційний ресурс силового агрегату.

Як зняти стартер на Lifan Солано відео

Всім доброго часу доби! Продовжуємо вести історію хвороби =)

Стартер тупив з першого дня покупки. Саме проблема полягала в поганому контакті втягує реле. клацає, але не крутить. Щоб запустити двигун, доводилося кілька разів смикати замок запалювання. При цьому іноді машина заводилася і з першого разу навіть взимку в.30. Чим довше я на ній їздив, тим більше ітерацій в момент запуску доводилося робити. Іноді навіть здавалося, що движок не запрацює, але ще через пару рухів ключем все приходило в норму. Пару раз було і таке, що я плював і сідав на машину дружини.

Весь цей час я не залишав спроб дістатися до стартера. Але заважало дуже незручне розташування. між двигуном і моторним щитом, під впускним колектором.

TBst Блог Ремонт не ВАЗ 2115 а lifan smily

Почну з того що ліфанчік сестри моей.Кто не знає що ж це все-таки за звір знизу фото

Так от у цього звіра сів акумулятор пару днів назад)) ну і звісно ж підігнали 2115 до lifan зачепили дроти і вуаля задзижчав але ось невдача день відкатав а на наступний день встав

Чи замислювалися знову батарейка села а немає виявилося що акумулятор в нормі і на панелі приладів ні чого незвичайного не сіяет.А симптоми так би мовити були такі:. вставляємо ключ-повертаємо в положення I- пізніше II- все в нормі лампочки светятсяНо ось невдача коли намагаєшся заводити клацання і все. Шанували волазілі в нете в головному пишуть проблема або в стартері або у втягуючому або в предохранітелях.Ну що, почав по порядку а конкретно з запобіжників подивився у Ліфанов є 3 монтажних блока1- в салоні,

2 під капотом близько бочка з антифризом,

Почав перевіряти з другого)) Був несправний 1 запобіжник замінили його не заводиться ну що замислювалися потрібно їхати до офіцалам подзвонили вони говорять «або мінус відпав або щітки стартера приїжджайте будемо дивитися« Подумав подумав і вирішив йти до кінця і як то я забув зовсім що ще є 2 блокаспасібо «ksiman» з клубу ліфанчіков до речі фото теж взяті оттудаВ загальному заліз в 3 блок, блок АКБ

Пи. Си.У кого є в електронних схемах монтажні блоки дивіться спочатку їх, а пізніше:. стукайте по втягує щоб відвалилися заліпшіе деталі. коротке замикання в ній 2 болта на втягівающем- знімайте і перебирайте стартер

Ремонт стартера Lifan smily (Lifan Смайлі)

Почну з того що ліфанчік сестри моєї. Хто не знає що ж це все-таки за звір справа фото.

READ  DAEWOO Matiz де знаходиться діагностичний роз'єм

Так от у цього звіра сів акумулятор пару днів назад)) ну і звісно ж підігнали 2115 до lifan зачепили дроти і вуаля задзижчав але ось невдача день відкатав а на наступний день встав

Чи замислювалися знову батарейка села а немає виявилося що акумулятор в нормі і на панелі приладів ні чого незвичайного не сяє. А симптоми так би мовити були такі:. вставляємо ключ. повертаємо в положення I. пізніше II. все в нормі лампочки сяють Але ось невдача коли намагаєшся заводити клацання і все. Шанували полазили в нете в головному пишуть проблема або в стартері або у втягуючому або в запобіжниках. Ну що, почав по порядку а конкретно з запобіжників подивився у Ліфанов є 3 монтажних блоку 1 в салоні,

2 під капотом близько бочка з антифризом,

Почав перевіряти з другого Був несправний 1 запобіжник замінили його не заводиться ну що замислювалися потрібно їхати до офіцалам подзвонили вони говорять «або мінус відпав або щітки стартера приїжджайте будемо дивитися» Подумав подумав і вирішив йти до кінця і як то я забув зовсім що ще є 2 блоку спасибі «ksiman» з клубу ліфанчіков до речі фото теж взяті звідти Загалом заліз в 3 блок, блок АКБ і що все-таки я там побачив запобіжник який 3 знизу на 120 а був непридатний, а за схемами конкретно він захищає стартер і геніратор Lifan Smily від воздейстия струму.

зняти, стартер, lifan

Пи. Си. У кого є в електронних схемах монтажні блоки дивіться спочатку їх, а пізніше:. стукайте по втягує щоб відвалилися заліпшіе деталі. коротке замикання в ній 2 болта на втягуючому. знімайте і перебирайте стартер

Lifan Solano заміна стартера

УВАГА! Знайдений зовсім звичайної метод зменшити витрату палива! Не вірите? Автомеханік з 15-річним стажем теж не вірив, поки не спробував. А тепер він економить на бензині 35 000 рублів на рік! Читати далі”

Lifan Solano замена стартера

Підхід деталі до укладає етапу експлуатації характеризується появою дрібних несправностей, які в разі нехтування негативно позначаться на функціонуванні двигуна і можуть стати причиною поломки авто на трасі. Найбільш поширеними причинами поломки стартера вважаються такі несправності:

 • Електродвигун обертається, але мотор не заводиться. для початку потрібно перевірити стан клем і рівень заряду АКБ. Також причиною несправності може є низьке зчеплення шестерні Бендикс з маховиком, що свідчить про сточуванні зубців шестерень або самого маховика. Для виправлення ситуації деталі доведеться замінити новими;
 • Ефективність стартера знижується при підвищенні опір мотора. причиною може бути знос щіток якоря або проблеми в роботі витягує реле. Також, як і в першому випадку не зайвим буде перевірити стан проводки на предмет оплавлення або окислення магістральних кабелів або клем;
 • Електродвигун занадто повільно обертає колінвал. можливі низький рівень електроліту всередині корпусу акумуляторної батареї або невідповідність рівня в’язкості масла всередині двигуна. Якщо проблема спостерігається в зимовий час. необхідно просто прогрівати мотор феном, щоб технічна рідина «розморозилася»;
 • Під час старту двигун спостерігається скрип. сторонні звуки, що виникають в момент подачі запалювання мотора є причиною неповної зарядки АКБ (напругою менш 12.6В) або результатом пошкодження щіток якоря або зубів головок;
 • Старті і реле при спробах запуску мотора не подають ознак життя. можливо коротке замикання електросистеми двигуна, обрив ізоляційної обмотки корпусу або вихід з ладу електромагнітного реле;
 • Реле шумить, але двигун не заводиться. проблема в силовому блоці агрегату або обрив електричного кола, також можливий знос щіток якоря.

Зверніть увагу! Перш ніж розбирати і демонтувати електродвигун автомобіля рекомендується перевірити стан клем на стартера і акумуляторної батареї. випадку проблемного запуску двигуна через окислених клем або низької рівня заряду АКБ не так вже й рідкісні.

вартість:

Як замінити паливний фільтр на Lifan Х60

Давайте розберемося, як самостійно перевірити ступінь забруднення фільтра. Оригінальні німецькі автобафери Power Guard проставки. З огляду на якість доріг і палива, рекомендується не економити на цій деталі. Більш того, радимо самостійно встановити захист на.

Для цього потрібно вмонтувати два самореза і встановити підкладку. В такому випадку ви максимально мінімізуєте ризик удару фільтра об каміння та інші перешкоди. Прибираємо штатну блокування на Lifan Солано Перевіряємо реле бензонасоса Розбираємо передню панель.

Паливний фільтр. це витратний елемент кожного автомобіля з бензиновим або дизельним агрегатом. Несправність подібного розхідники може спровокувати безліч проблем, тому рекомендується міняти його кожні 20-25 тис.

Замовлення спорт бампера на Lifan Солано. Сьогодні салонним фільтром оснащуються практично всі сучасні автомобілі. Пояснюється це тим, що деталь володіє такими важливими функціями, як очищення повітря в салоні транспортного засобу. Тому якщо у водія або його пасажирів є алергічні реакції на цвітіння або на шкідливі домішки, салонний фільтр позбавить їх від виникнення неприємних симптомів. Несправний генератор дефекти по Де знаходиться паливний фільтр на Lifan Х 60.

На ходу Запчастини з цього та інших авто: авторазбор116. Перш за все, перед самостійним проведенням заміни бензинового фільтра, рекомендується переконатися, що в системі подачі палива в двигун відсутній тиск.

Для цього необхідно залишити на кілька годин машину з незаведенном мотором. Одна з причин забитий каталітичний нейтралізатор. Для підключення освітлення на мотоблок з одноциліндровим двигуном потрібна освітлювальна.

Іноді в процесі експлуатації автомобіля необхідно знати не тільки, як відрегулювати зчеплення в Lifan.

Как снять стартер.на Лифан солано 1.6

В основному поняття застосовується для позначення корекції програми блоку управління двигуном автомобіля з метою. Привіт, поясніть детальніше, яка вам потрібна схема. Для установки парктроника, або ремонту, або ще щось. Виявлення причин несправності приводу зчеплення починається з зовнішнього огляду і перевірки головного і робочого.

Вкрай не рекомендується проводити очищення і продув старого воздухофильтра системи. Це може спричинити за. Заміна паливного фільтра на Lifan x 60 Що таке радіатор опалення системи охолодження Пріори здогадуються багато, але всі знають напевно. Зняття бензонасоса на Lifan Бриз 2008 р Lifan X60 Заміна паливного фільтра Як відзначають експерти, найкращим періодом, після якого необхідно міняти фільтр салону на Солано, стане 10 тисяч кілометрів.

LIFAN Solano не заводиться. штатна блокування З огляду на якість доріг і палива, рекомендується не економити на цій деталі. Спортивний бампер на Lifan Солано Паливний фільтр. це витратний елемент кожного автомобіля з бензиновим або дизельним агрегатом.

READ  Як зняти решітку бампера Ford Focus 2

Перевірка Lifan Солано 2011 перед розбором Сьогодні салонним фільтром оснащуються практично всі сучасні автомобілі. Lifan х 60 не заводиться Перш за все, перед самостійним проведенням заміни бензинового фільтра, рекомендується переконатися, що в системі подачі палива в двигун відсутній тиск. Який бензин лити в Lifan Солано Власне питання в тому, який саме бензин заливають досвідчені водії.

Як зробити світло на мотоблоки з двигуном Lifan Для підключення освітлення на мотоблок з одноциліндровим двигуном потрібна освітлювальна.

Підключення автозапуску двигуна Lifan Х60

Необхідно перевірити ланцюга підключення автозапуску, переконатися, що система правильно контролює становище ручки коробки передач, ручного гальма. Необхідно переконатися, що у системи правильно встановлена ​​функція вибору типу трансмісії: МКПП або АКПП

Для реалізації функції автоматичного запуску двигуна, необхідно підключитися до проводів роз’єму замку запалювання.

Для управління аксесуарами необхідно підключитися (12В) до фіолетового проводу роз’єму замку зажіганія.Для управління запалюванням 1, необхідно підключитися (12В) до чорно / білому проводу роз’єму замку зажіганія.Для управління запалюванням 2, необхідно підключитися (12В) до червоно / синього проводу роз’єму замку запалювання.

Для управління стартером, необхідно підключитися (12В) до чорно / жовтому проводу роз’єму замку запалювання

Підключення датчика запалювання і живлення системи.

Підключити датчик (статус) запалювання (12В) і харчування (12В) системи можна до проводів роз’єму замку запалювання.

Масу »(-) можна підключити до штатної гайки за лівої кік-панеллю. З’єднання проводу системи «маса» (-) під гайку.

Провід охоронної системи можна прокласти в підкапотний простір через штатну втулку, всередині якої проходять штатні дроти проводки автомобіля.

Сподобався матеріал? Будемо вдячні за оцінку і

Причини, чому не заводиться Lifan

Причини, за якими не запускаються Lifan Х 50 і Х 60, загальні для всіх моделей марки:

 • проблеми з контактами проводів;
 • недостатній рівень технічних рідин;
 • поломка стартера.

Для запуску мотора потрібна іскра, яка подається по електричному ланцюзі від акумуляторної батареї. Тому перш за все необхідно перевірити, що акумулятор заряджений. Для цього важливо поставити інший акумулятор. Якщо автомобіль завівся, проблема в розрядженою АКБ.

Якщо проблема не в цьому, потрібно перевірити всі дроти і клеми. Часто через окислення струм не доходить до місця призначення, і електроланцюг не замикається. Також для китайських автомобілів характерні обриви і перегнивання проводів, тому потрібно візуально перевірити їх цілісність.

Варто перевірити запобіжники, які знаходяться під рульовою колонкою і під капотом. Через надмірне навантаження на мережу вони могли перегоріти, в результаті чого машина перестала запускатися.

Для запуску автомобіля має співпасти декілька умов. Виробники закладають їх у механізми, і все спрацьовує автоматично, водієві залишається тільки дотримуватися правил експлуатації і стежити за рівнем технічних рідин. Що може вплинути на старт мотора:

 • недолік масла;
 • проблеми з подачею бензину;
 • недолік охолоджуючої рідини.

Щоб масло і бензин подавалися в потрібному обсязі, потрібно стежити за чистотою фільтрів, а також за станом бензонасоса. Крім бензину для запуску двигуна потрібне повітря. Він може не надходити зовсім або надходити в недостатній кількості через засмічення паливного фільтра. У технічному описі Lifan Смайлі і інших авто міститься інформація про те, як часто потрібно міняти фільтри і оновлювати масло.

ЦЕ ЦІКАВО: Пропадає зчеплення Ford Focus 2

Якщо антифризу недостатньо, двигун може перегрітися і закипіти. Його вийде завести тільки після охолодження. Для цього рекомендується відкрити капот і включити піч, щоб мотор випускав зайве тепло.

Про несправності стартера можна судити за такими ознаками: при повороті ключа запалювання немає ніяких звуків, не чути, що двигун намагається запуститися. В цьому випадку потрібно перевірити напругу на стартері і котушці. Якщо воно відсутнє, доведеться міняти деталь.

Крім стартера може згоріти реле. В цьому випадку можна підключити стартер безпосередньо до АКБ. Якщо допоможе, то міняти доведеться реле. Якщо стартер не відщіпає, проблема може бути як в ньому, так і в реле.

У деяких ситуаціях стартер піддається ремонту. В результаті тривалої експлуатації в ньому можуть зноситися щітки якоря або перегоріти ротор або статор. Але ремонт стартера. складна і дорога задача. Тому більшість автовласників купують нову деталь.

Де знаходиться паливний фільтр на Lifan Х 60

Кабіни не гнила не бита торг при огляді вантажівка знаходиться в послке оголошення. Задиром циліндрі нічого робилося де знаходиться номер двигуна Газ 53 ліжок що залишається зробити нашому клієнтові роботі, відкрий.

А щодо Газ знову безглуздо, прямокутника 20х40, з однією з додаткових секцій відцентровий фільтр і водомасляний радіатор. звіт по заміні паливного фільтра на автомобілі Lifan бриз. coin. криптовалюта за лайки :. Спочатку заливки, необхідно відшукати місце, де знаходиться фільтр для масла що спочатку місце, де розміщується зливна пробка картера. Після загальної підготовки, залишається тільки загнати автомобіль на автоестакаду, можна вважати це підготовкою до основної роботи.

Нужно ли сразу снимать стартер? Полезный совет от авто электрика.

Заміна свічок на кросовері Lifan X60

Сегодняпоменял свічки, Торчик на ngk, аккум на іншій машині добу поганяли, і запустилася в 4 секунди. Виявилося дійсно просадка напруги, але аккум живий.

Заліз на гілку АКБ, і виявилося що у мене замість нашого потужного стоїть на 62 ам а йому не вистачає сил на всю електроніку, а так як китайці молодці і зробили фішку, що при осіданні вся електрика гаситься і віддається на запуск ДВС, то при слабкому АКБ, при спробі запуститися, сигналка закривалася, блокувала ланцюг насоса, а ДВС крутив на суху.

Купи стартовий бустер. Заведеш і в Якщо дуже треба. Якщо дуже треба, звичайно Раз чи два на рік знадобитися. І варто такі гроші віддавати? У можна завести, тільки все гумки будуть дубові і чим це виллється невідомо. Малувато інформації Але якщо взагалі ніяких ознак життя при зарядженому АКБ. треба дивитися, не пропала чи маса.

Побільше інформації. Приладова панель і так далі. А так поки не ясно взагалі ні чого не гори крім ламп на двері водія стеклоподьемкікі. Деякий час сталкнулся з деякою проблемою.

Іноді погано заводиться. Заводиться і глохне. Поганяєш хвилину іншу стартер і заводиться. Не можу зрозуміти через що.: Природно тільки на холодну, вранці.

READ  Поміняти лампочку ближнього світла Renault Megane 2

Схема підключення на Lifan Х60

Підключення датчиків відкриття капота, багажника, ручного гальма

Lifan х60 не обладнаний штатним датчиком відкриття капота, тому датчик капота встановлюється додатково. Місце установки датчика відкриття капота описано нижче в розділі 4: «Монтаж елементів системи». Провід від датчика відкриття капота простягається окремо і підключається до входу системи: «(-) вимикач капота». Провід датчика відкриття багажника розташовується в білому роз’ємі панелі приладів. Це чорно / помаранчевий (-) провід. На ньому з’являється «маса» (-) прочинене багажника.

Датчик включення ручного гальма розташовується в чорному роз’ємі панелі приладів. Це синій / чорний (-) провід. На ньому з’являється «маса» (-) при включенні (підняття) ручного гальма.

Підключення датчика запуску двигуна.

зняти, стартер, lifan

На білий роз’єм панелі приладів приходять сигнали з датчика тахометра і датчика генератора. Можна вибрати найбільш підходящий.

Датчик тахометра. біло / чорний провід (tacho).Находітся в чорному роз’ємі панелі приладів. При запуску двигуна на цьому дроті з’являється змінний електричний сигнал з частотою пропорційною оборотам двигуна автомобіля.

Датчик генератора (сигнал з датчика лампи контролю заряду). фіолетовий провід (12В). Знаходиться в білому роз’ємі панелі приладів. На цьому проводі з’являється постійний позитивний сигнал при запуску двигуна.

Підключення датчика натискання педалі гальма.

Датчик педалі гальма можна підключити до зелено / білому (12В) проводу на роз’ємі кнопки датчика педалі гальма. На цьому проводі з’являється (12В) при натисканні на педаль гальма.

Підключення датчика рівня палива.

Датчик рівня палива. аналогового типу. Можливі два варіанти підключення: в джгуті проводів лівого порога або до дроту білого роз’єму панелі приладів. В обох випадках це червоно / чорний провід.

Управління відмиканням / замиканням замків дверей.

Для управління відмиканням і замиканням замків дверей автомобіля, потрібно підключитися до проводів роз’єму перемикача центрального замка, який розташовується зліва від перемикача покажчиків повороту. Управління здійснюється імпульсом (-) тривалістю 1 сек.

Замикання. коричнево / синій провід; відмикання. коричнево / зелений.

Управління аварійною сигналізацією.

Для управління аварійною сигналізацією необхідно підключитися до блоку управління покажчиками поворотів автомобіля. Розташовується цей блок усередині центральної консолі за панеллю керування кліматом під штатної магнітолою.

У блоці управління аварійною сигналізацією присутній сірий роз’єм. Необхідно підключитися до зелено / чорному проводу цього роз’єму. Управління пряме, імпульсом (-) (_l_).

Управління відмиканням замку багажника.

Для підключення управління замком багажника, необхідно підключитися до штатної силового ланцюга управління. між штатним реле відмикання замка багажника і приводом замку багажника. Для цього необхідно урізати в штатну силову ланцюг управління додаткове силове реле, згідно зі схемою нижче. Управління відбувається сигналом «маса» (-), тривалістю 1 сек. З виходу системи: «(-) 200 мА відкриття багажника».

Силовий провід управління приводом відмикання багажника (коричневий / малиновий), проходить в лівому порозі, з боку водія. Для захисту ланцюга управління відмиканням багажника, необхідно встановити запобіжник не менше 15 А.

Поміняв свічки на Lifan х60 машина не заводиться

Чи не заводиться р Lifan X60 Форум. Що може битьв теплому гаражі машина заводиться нормально. А на вулиці в мінус 15 не хоче. Чек не горить. Юз ДТОЖ. Як перевірити? Спасибі, але схоже вся справа в рідній сигналізації. Після декількох переключеніймотор заводитися. Не поспішайте з висновками. Для визначення що це сигналка. замість реле паливного насоса використовуйте перемичку ноги або за схемою.

Перемичку тільки для перевірки, а не назавжди.

Просто наша «сигналка» більше нічого не блокує. Якщо проблема піде, то вгадали. Якщо немає. шукаємо. Варіантів багато все. Спасибі Владімір51, так і було, реле підводило. Поміняли все добре. Да не за что Просто не потрібно ускладнювати проблему, завжди треба танцювати від «грубки» Перевіряти піталово в першу чергу на всіх лініях, що постачають електроніку двигуна.

До речі. згадалося, було пару х60 у яких в замку запалювання підгоріла клемная група Запалювання 2. Симптоми були такі ж При запуску провал напруги був аж до 6В. Ну і само собою фигвам, а не іскра, уприскування і т.

Народ багато чого наміняв, поки не притягли на розтерзання Поставив врем’янку-дублер включення через реле. Так народ і їздить до сих пір.

Релюха на 70А, які з широкими ногами 30 і додано через 50 хвилин Невеликий відступ Так як я давно копаюся в авто і іноді ліниво перевіряти дрібниці, то з приводу перевірок реле у мене зроблено штук 7 або 8 приблуд на основі реле під різні типорозміри.

Светики підключені: Зустрічно на 86 і 85 ногу для виключення колгоспу і переробок проводки по управлінню. зелененькі. перевірка команди на включення реле. Червоний. до 30 нозі. перевірка подачі напруги до реле, 3. Жовтенький. до 87 нозі. перевірка подачі в навантаження.

Ті що на 30 і 87. їх маса окремим дротом см 30 з крокодильчиком виведена і само собою кидається на масу. Корпуси підібрані від «довгих» реле того ж волькса або опеля.

Немає контакту в електроланцюзі. починаємо пошук проблем правильно

Практично в будь-якому конструкційному вузлі сучасного транспортного засобу слід починати пошук несправностей з хребці електроланцюзі. Банальний обрив контакту або перегорання захисного запобіжника може стати причиною відсутності реакції двигуна на стартер. перед демонтажем і розбиранням комплектуючих в першу чергу необхідно:

 • Оглянути клеми акумулятора на наявність окислення, а також перевірити рівень заряду батареї,
 • Перевірити цілісність проводки, що веде від акумулятора до стартера і від стартера до двигуна,
 • Оглянути запобіжники в блоці автомобіля. Залежно від року випуску автомобіля, блок з запобіжниками може перебувати в салоні під рульовою зоною або під капотом з правого боку двигуна.

Аналіз стану електричного кола дозволить своєчасно визначити проблемні ділянки і при необхідності замінити пошкоджені зони. Більшість проблем з запалюванням двигуна полягає в обриві контакту в електричного кола, який утворюється через перегорання запобіжників, обриву або перегнивання проводки, що особливо актуально для китайського автопрому.

Пам’ятайте, при наявності пошкоджених ділянок в електроланцюзі проблемні зони рекомендується усунути. в іншому випадку ситуація в подальшому може стати причиною короткого замикання проводки, що загрожує дорогим ремонтом електроніки.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS