Процес демонтажу ручки склопідйомника на ВАЗ-2114

Ручка заднього склопідйомника.

Якщо автомобілісту необхідно зняти ручку склопідйомника, то не обов’язково звертатися до автосервісу та платити гроші. Цей процес досить простий і займає 10 хвилин часу, а тому немає сенсу витрачати гроші та час для відвідування СТО.

Отже, розглянемо, як виглядає сам процес:

    Вставляємо плоску викрутку між шайбою та ручкою склопідйомника.

Вставляємо викрутку і розтискаємо упорну шайбу та ручку.

Знімаємо ручку склопідйомника із дверей ВАЗ-2107. НА ВАЗ-2114 аналогічно.

Заміна такого важливого елемента, як ручка склопідйомника, необхідна при демонтажі карти дверей, проведенні ремонтних операцій або заміні самої ручки внаслідок поломки.

Як встановити нову ручку склопідйомника?

Для цього необхідно взяти шайбу, що йде в комплекті з новою ручкою, та встановити її на місце попередньої. Щоб вставити нову ручку, тримайте рукою шайбу. Нову ручку бажано провернути кілька разів. Завдяки цьому буде досягнуто кращого зчеплення зі шліцами шестерень склопідйомника. При підйомі та опусканні скла не повинно бути різких рухів. Скло повинне опускатися і підніматися плавно, без заїдань і скрегота.

Як зняти ручку склопідйомника ВАЗ-2107?

Процес зняття практично не відрізняється від аналогічного до ВАЗ-2114. Виняток становлять більш старі деталі, які, можливо, набагато складніше витягти. Крім того, на ВАЗ-2107 є ручки склопідйомника як на задніх, так і на передніх дверях, оскільки модель старша. У разі поломки можна замінити ручку і водія, і пасажирів. Запчастини до моделі можна придбати на ринку запчастин. Оскільки ВАЗ-2107 давно знято з виробництва, нові запчастини вже не випускаються. Завжди можна взяти комплекти для сучасніших моделей, оскільки вони загалом універсальні. Цілком може підійти комплект для «Калини» або «Пріори».

Як зняти ручку склопідйомника на ВАЗ-2114?

На автомобілі ВАЗ-2114 ручки склопідйомника є на задніх дверях. Ручки мають перевагу в тому, що такий механізм склопідйомника більш простий у ремонті. Безумовно, автоматичний підйом стекол зручніший, але, якщо він вийде з ладу, без СТО не обійтися.

READ  Як зняти двірники на Renault Logan

Загалом зламати ручку нескладно. Достатньо не розрахувати зусилля під час підйому/опускання скла. Тому проблема виникає досить часто. Для монтажу та демонтажу нової ручки склопідйомника вам знадобляться: плоска викрутка та куплена нова ручка, що продається в комплекті разом із клямкою та шайбою.

Зняти ручку склопідйомника досить просто і з цим завданням здатна впоратися навіть дитина. Так, немає необхідності стояти в черзі в автосервісі, оскільки операцію можна виконати самому в гаражі.

Ручки склопідйомника найчастіше можна зустріти на більш старих чи бюджетних моделях автомобілів. Практично всі вітчизняні автомобілі (крім пізніших моделей, розроблених Стівом Маттіном) обладнані механічним приводом підйому скла. Також ручку можна зустріти і на старших моделях іномарок. Деякі сучасні моделі автомобілів (наприклад, Renault Logan 2) випускаються з кнопковим регулятором підйому скла водія та пасажира, що сидить спереду, та ручками склопідйомників на задніх сидіннях. При поломці ручки звертатися до автосервісу відразу не варто. Кожен може самостійно розібратися у тому, як зняти ручку склопідйомника. Як приклад наведемо процес зняття ручки на російських автомобілях.

Що робити, якщо проблема в механізмі підйому скла?

Потрібно розібрати двері автомобіля. Обов’язково необхідно демонтувати ручки дверей та підлокітник. Для цього потрібно підчепити декоративні заглушки викруткою. Далі берете хрестоподібну викрутку і відкручує гвинти, що тримають ручку підлокітника. Щоб прибрати кишеню дверей, необхідно відкрутити саморізи, що утримують його. На ручці, що відчиняє двері, є накладка. Її необхідно підчепити і зняти. Це робиться для того, щоб відкрутити кнопку, що блокує двері. Далі за допомогою плоскої викрутки потрібно підчепити оббивку. Оббивка утримується на місці вісьмома пістонами. Знявши пістони, ви легко видалите оббивку.

За допомогою двох болтів скло прикріплено до склопідйомника. Витягти їх можна за допомогою насадки на 10 мм. Скло піднімається нагору. За допомогою тієї ж головки потрібно відвернути гайки, за допомогою яких прикріплено механізм склопідйомника. Деталі витягуються через вікно панелі дверей. Після заміни склопідйомника необхідно провести зворотний монтаж всіх компонентів. Після встановлення нового механізму склопідйомника необхідно закріпити скло, встановивши нову ручку. Після встановлення перевірте, чи піднімається і чи опускається скло. Поки ви не переконаєтесь, що система працює, не варто повертати на місце оббивку, кнопку блокування, підлокітник, накладку на ручку та кишеню.

READ  Як зняти кермо на Passat б5

снять ручку стеклоподъемника ВАЗ / remove the handle window

зняти, ручка, склопідйомника

Як поставити ручку склопідйомника

Згодом ручка склопідйомника може зламатися. Якщо таке у Вас сталося, не поспішайте звертатися до автосервісу. Цю роботу можна легко і великих витрат часу виконати самостійно. Як приклад, я розгляну як замінити ручку склопідйомника на ВАЗ 2108.

Для заміни ручки склопідйомника Вам знадобиться:

Плоский викрутка. 2. Нова ручка, у комплекті якої буде шайба.

Тож приступимо. Для початку нам потрібно зняти стару ручку склопідйомника. Для цього вставте викрутку між ручкою та її шайбою. Підтягніть ручку і потягніть її на себе. Ручка з легкістю “вийде” зі свого місця. Шайбу ручки також витягніть. Встановіть нову ручку у зворотному порядку. Перш ніж встановити ручку, потрапіть на шліци склопідйомника. Після того, як Ви потрапили ручкою на шліци склопідйомника, зафіксуйте ручку за допомогою клямки. Перевірте роботу ручку.

Буває таке, коли скло опускається та піднімається із зусиллям. У такому разі, проста заміна ручки не допоможе. Якщо погано опускається скло, це говорить про те, що трос склопідйомника спрацювався, або сам склопідйомник швидко зламається. Потрібна заміна склопідйомника. Для заміни склопідйомника потрібно розібрати двері. Зніміть обшивку дверей та ручку склопідйомника.

Тепер Ви маєте повний доступ до склопідйомника. Відкрутіть два болта ключем на 10 мм, які тримають скло. Підніміть скло вгору та відкрутіть болти кріплення механізму склопідйомника. Для цього також знадобиться ключ на 10 мм. Вийміть старий склопідйомник. Встановіть новий склопідйомник у зворотному порядку.

Читати далі

Багато автомобілістів стикалися з тим, що була необхідність знімати ручку склопідйомника дверей на ВАЗ 2114. Це необхідно для того, щоб замінити елемент або демонтувати карту дверей. Як провести цей процес швидко та своїми руками розповість наша стаття.

Обивка двери и подлокотник ВАЗ 2101-2107 снятие, установка и разновидности

На відео нижче показано процес зняття задньої дверної обшивки на ВАЗ-2115. Аналогічно знімається і ручка склопідйомника на ВАЗ-2114:

Як зняти ручку дверей

  • – Викрутка;
  • – Пасатижі.
  • Дверні ручки в 2018
  • як зняти дверну ручку в 2018

Як поміняти ручку на ВАЗ 2109

  • як поміняти ручку у двері в 2018
READ  Як зняти щиток приладів ВАЗ 2107

Як зняти ручку склопідйомника ВАЗ 2107

Незважаючи на нехитру конструкцію кріплення ручки склопідйомника на класичних моделей Жигулів, у багатьох автолюбителів демонтаж даної ручки викликає багато складнощів.

КАК СНЯТЬ РУЧКУ СТЕКЛОПОДЪЕМНИКА НА ВАЗ 2103\НИВА\2106

Якщо ви читаєте цю статтю, значить швидше за все ще не встигли зламати цей вузол, зазвичай при першому демонтажі ця ручка просто ламається. Отже, у цій статті ми докладно розповімо про те, як зняти ручку склопідйомника ВАЗ 2107

Буває так, що несподівано в автомобілі ВАЗ виходить із ладу ручка склопідйомника. У літній спекотний час це може виявитися особливо неприємним, проте все ж таки не варто відразу ж поспішати зі зверненням у спеціалізований автосервіс, щоб там зняли стару зламану ручку склопідйомника і поставили нову.

Справа в тому, що з подібною неприємністю самостійно може розібратися практично будь-який автовласник, простіше кажучи, кожному під силу ремонт ручки склопідйомника своїми руками. Для цього водію лише необхідно дізнатися точно, як саме проводиться правильна заміна ручки склопідйомника і застосувати ці знання на практиці. Насправді зробити це не так вже й складно. Найлегше розглянути процес заміни даного автомобільного елемента на прикладі. Зокрема, для того, щоб акуратно зробити зняття ручки механічного склопідйомника автомобіля марки ВАЗ 2107, автомобілістові буде потрібна плоска викрутка і, зрозуміло, нова працююча ручка, що має в комплекті клямку і шайбу.

зняти, ручка, склопідйомника

Як зняти ручку склопідйомника ВАЗ 2107

Незважаючи на простоту конструкції та видиму надійність, ручка склопідйомника має властивість ламатися. Якщо така подія сталася з вами, не поспішайте їхати на СТО – проблему можна вирішити своїми руками. Для цього необхідно зняти ручку, яка вийшла з ладу, і поставити на її місце справний пристрій. Нижче розглянемо, як зробити цю роботу самостійно, на прикладі машини ВАЗ 2109.

Як підключити кнопку склопідйомника

Зняти ручку склопідйомника досить просто і з цим завданням здатна впоратися навіть дитина. Так, немає необхідності стояти в черзі в автосервісі, оскільки операцію можна виконати самому в гаражі.

Як розібрати кнопку склопідйомника

  • Бавовняні рукавички, викрутки, паяльник, яскравий ліхтарик, посібник з експлуатації вашого автомобіля.