Як зняти радіатор охолодження на Polo

Table of Contents

Як зробити самостійно

Після зняття потрібно помити і уважно оглянути теплообмінник. Пошкодження слід виправити спеціальними припоями. Щоб перевірити радіатор на герметичність, потрібно заглушити один з отворів, а в другу подати воду, створивши невеликий тиск.

Через 1-2 хвилини слід протерти деталь і подивитися, чи є патьоки води.

5.12.5 Заміна радіатора системи охолодження

Зніміть повітрозабірник з автомобіля. Стисніть елемент фіксації колодки джгута проводів електродвигуна електровентилятору системи охолодження двигуна, після чого відключіть колодку. Відіжміть елементи фіксації кожуха електровентилятора, які розташовані на радіаторі системи охолодження двигуна.

Зніміть вентилятор системи охолодження двигуна в зборі з кожухом з автомобіля.

Стисніть вільні кінці кріпильного хомута, а потім проведіть хомут вниз по шлангу. Зніміть шланг системи підігріву вентиляції картера двигуна з патрубка, розташованого на радіаторі системи охолодження.

Аналогічним чином зніміть підвідний шланг системи охолодження двигуна. Аналогічним методом від’єднайте відвідний шланг системи охолодження двигуна. Якщо радіатор не поміщається в ємність повністю, перевіряйте його послідовно з усіх боків.

Заміна радіатора охолодження на Volkswagen Polo седан

Заміна радіатора на Volkswagen Polo потрібно в тому випадку, якщо знайдена текти в системі охолодження. У даній ситуації в терміновому порядку необхідно провести ремонт. Без радіатора автомобіль не зможе працювати, так як двигун перегріється і вийде з ладу. Процедуру можна зробити своїми руками, буде потрібно всього лише дотримуватися певної інструкції.

Volkswagen Polo Hatchback Червоний підстилку Logbook Зняття / встановлення, промивка, радіатора опалювача (грубки) VW Polo 9n mk4f

Вся суть через що я сюди поліз в пості «промивка системи охолодження»: www.drive2.ru/l/560450489687212248/

Значить промив я систему від усього, грубка трохи краще гріє, але все одно не так, як повинна. Вирішено знімати радик обігрівача і як завжди підручними засобами.

Час роботи пара годин, якщо в перший раз, то може піти вдвічі більше. Принадність конструкції в тому, що не потрібно ніяких прокладок міняти і щось докуповувати.

Перше, що робиться це злив рідини, зрозуміло. Потім від’єднуємо патрубки від радіатора в підкапотному просторі. Для зручності та економії часу знімаємо повітряний фільтр і дросельну, попередньо знявши клему з акб.Еслі повітряний фільтр не так давно змінювався, то разом з корпусом він тут легко знімається. Стягаємо патрубок картерних газів зверху мотора і відкріпляли шланг йде позаду корпусу.

У грубку йдуть два шланга кріпляться на хомутах. Якщо заводських, то знімаємо пассатижами, якщо немає, то викруткою, а краще головкою на 7мм.

Ліземо в салон. Передні сидіння відсуваємо назад, дістаємо все з полиць під центральною панеллю і з центральної консолі.

Пластик утворює полки під бардачком і з боку водія аналогічний стягуємо вгору і на себе.

Сам пластик прибираємо якнайдалі назад, для зручності.

Оглядаємо радик, якщо немає патьоків йдемо мити.

Перше 10-літрове відро наповнилося цим:

Щоб більше вимивалося, в шланг після води дув повітрям, так більше гидоти вимивалося.

І так відер 15 десь, поки не вимив. Поле цього грубка почала нормально працювати. Моя думка, по-іншому ніяк її від ГЕРМЕТ НЕ вимити, крім як потік водимножество повторень. citric acid накип і бруд змиє, але ця валасня з сучасних герметиків тільки так і вимиється, тільки вручну.

Інструкція по заміні радіатора охолодження на Polo седан

Процедура є нескладною, але важливо дотримуватися всіх кроків. Всі роботи, пов’язані з радіатором, робляться, коли охолоне мотор.

 • Насамперед варто відключити наконечник клем, він виводить до акумулятора батареї.
 • Зливається рідина, яка розташовується в охолоджувальній системі.
 • Від’єднується колодка з проводами відповідає за ближній і дальнє світло.
 • Стискається фіксатор і витягується фішка джгута, що відповідає за роботу поворотников. Дістається патрон лампи з фари переднього габариту. Береться викрутка в руки, і виймається фішка від електрокоректора. Над фарою спереду буде потрібно викрутити дві гайки. Подолати опір фіксаторів і зрушити вперед фару. Після цього потрібно розібрати її. Такими ж способами знімається друга фара.
 • З двох сторін на підкрилки переднього бампера розташовується кілька гайок, їх потрібно відкрутити. По центру внизу буде потрібно відшукати гайки і зняти їх. Потрібно подолати опір кріплень в отворах фар, облицювальної зоні радіатора і в області передніх крил автомобіля. Акуратними рухами необхідно відвести бампер від кузова. Бампер слід прибирати.
 • Необхідно розібрати повітрозабірник.
 • Слід вимкнути колодку джгута електричного вентилятора. Віджати кріплення і зняти вентилятор з кожухом.
 • Виконати демонтаж шланга, що відповідає за підігрівання і вентиляцію картера двигуна.
 • Послабити хомут, який відводить і підводить шланги охолоджувальної системи і вимкнути трубки.
 • Залишається викрутити чотири гвинти кріпляться до радіатора і кузову.
 • Радіатор знаходиться на подушках, які слід добре перевірити чи немає якихось пошкоджень. Якщо присутні відколи або деформація, то його необхідно поміняти.
 • Всі деталі збираються також тільки в зворотному порядку.
 • У систему заливається антифриз, а повітряні пробки прибираються.
READ  Яку масло заповнити BMW Gearbox

По завершенню робіт рекомендуємо перевірити стан радіатора і інших вузлів.

У салоні Polo седан може бути холодно взимку через проблеми з вентилятором грубки або радіатором. Алюміній здатний сильно окислюватися під час роботи, що призводить в подальшому до появи тріщин, отворів. На машинах, які проїхали понад 100 тисяч км, нерідко забиваються стільники теплообмінника. Найчастіше ремонт і заміну радіатора грубки Polo седан можна виконати самостійно.

Керівництво по самостійній заміні радіатора

Для роботи буде потрібно набір гайкових ключів з різними головками і пара викруток: хрестоподібна і плоска.

Послідовність дій по заміні охолоджуючої системи седана Polo:

зняти, охолодження, polo
 • Відключаємо негативну клему від акумуляторної батареї.
 • Зливаємо робочу рідину з системи.
 • Від’єднуємо колодку з проводами, що відповідають за ближнє і дальнє світло фар.
 • Стискаємо фіксатор і відключаємо колодку джгута, контролюючу роботу покажчиків поворотів.
 • З блок-фари дістаємо патрон лампи переднього «габариту».
 • За допомогою викрутки відключаємо колодку електричного коректора світла фар.
 • Спереду, над фарою, відкручуємо два болти.

Долаючи опір фіксаторів, зрушуємо фару вперед і демонтуємо її.

 • Ті ж маніпуляції проробляємо з другою фарою.
 • У передній частині радіатора відгвинчуємо два кріпильних гвинта.
 • На підкрилки з обох сторін переднього бампера знаходяться по одному болту. відкручуємо їх.
 • По краях в нижній частині розташовані ще кілька болтів. згвинчувати їх.
 • У центральній частині внизу переднього бампера також знаходяться болти, які необхідно зняти.
 • Долаючи опір фіксаторів в отворах фар, облицювальної частини радіатора і в районі передніх крил автомобіля, обережно відводимо бампер від кузова.
 • Натискаємо на фіксатори колодок «противотуманок» і від’єднуємо елементи.
 • Нарешті, знімаємо передній бампер.
 • Відключаємо колодку джгута електровентилятору.
 • Віджимаємо фіксатори і знімаємо вентилятор разом з кожухом.
 • Послаблюємо хомут на шлангу радіатора і зрушуємо його вниз.
 • Демонтуємо шланг, який відповідає за підігрів і вентиляцію картера двигуна.
 • Послаблюємо хомута на подавальному та зворотному шлангах системи охолодження і відключаємо трубки.
 • Залишилося відкрутити чотири болта, що кріплять радіатор до кузова, і зняти охолоджуючий елемент.
 • Радіатор сидить на спеціальних подушках, які необхідно ретельно перевірити на предмет пошкоджень. Якщо на корпусах є тріщини або відколи, опори слід замінити.
 • Промиваємо радіатор зовні, сушимо його і оглядаємо. Якщо в бачках виявлені тріщини або різні деформації, то слід зробити заміну агрегату.
 • Перевіряємо герметичність системи: закриваємо патрубки, підводимо повітря і опускаємо агрегат в воду. Якщо на поверхню будуть спливати бульбашки, то система не герметична і вимагає заміни.
 • Збираємо всі елементи в зворотному порядку.
 • Заливаємо в радіатор робочу рідину і прибираємо повітряні пробки.
 • Герметичність системи можна також перевіряти по черзі з кожного боку, якщо ємність не вміщає весь агрегат. Щоб не відбувалося підтікання рідини через патрубки системи, перед тим, як підключити шланги на поверхню трубок рекомендується наносити невеликий шар «герметика».

  Самостійно змінюємо радіатор автомобіля Volkswagen Polo седан

  За спекотної пустелі повільно повзе покритий клубами чорного диму автомобіль. Він долає пару десятків метрів і зупиняється. Всюди літає пил, і їдкий пар валить з під решітки радіатора. Знайома картина? Напевно, в кожному другому американському фільмі зустрічається подібний «персонаж».

  Проблема виходу з ладу системи охолодження на седані Volkswagen Polo. це загальний головний біль для багатьох автовласників. Однак, якщо наш «герой» не витримав погоні через стрілянину, в результаті якої був пробитий радіатор, то в реальності поломка, як правило, пов’язується з зносом окремих елементів системи.

  зняти, охолодження, polo

  Основна функція радіатора полягає в охолодженні двигуна. До додаткових завдань устрою належить взаємодія з системою опалення і вентиляції, а також правильна робота кондиціонера (якщо такий є в авто).

  Без радіатора подальше життя автомобіля неможлива. Система підтримує оптимальну температуру двигуна. Якщо мотор перегріється, то він зламається. Тому при виникненні проблем з охолодженням силової установки слід серйозно задуматися про покупку і заміні радіатора.

  Як замінити радіатор грубки на Volkswagen Polo

  Для заміни радіатора отопітеля необхідно виконати велику роботу, а нерідко дана процедура не вирішує проблему поганого опалення салону. Перед тим як дістати радіатор, необхідно упевнитися, що проблема полягає в його несправності. Для цього перевірити всі елементи системи і тільки після цього приступати до заміни.

  види радіаторів

  Який агрегат вибрати? На ринку повнісінько пристроїв для охолодження двигуна. При пошуку потрібного варіанту для Polo седан слід керуватися наступними критеріями.

  По-перше, на рівень тепловіддачі впливає обсяг радіатора. Тому вибирати потрібно агрегат з великою кількістю трубок. Якість передачі тепла залежить від товщини трубок і їх кроку. Чим менше відстань між ними і чим товще поверхню трубок, тим краще радіатор буде віддавати тепло.

  По-друге, потрібно враховувати матеріал, з якого виготовлений прилад. Велика частина представлених на ринку зразків мають алюмінієвий корпус, що володіє більшою жорсткістю в порівнянні з мідним композитом. Мідні радіатори більш міцні і надійні, ніж алюмінієві. Але коштують значно дорожче зразків з алюмінію. До того ж товщина їх трубок менше, що знижує коефіцієнт тепловіддачі.

  READ  LADA Kalina не включається вентилятор охолодження двигуна

  По-третє, на тепловіддачу впливає металоємність. На деяких моделях її збільшують штучно, «нарощуючи» на матеріал додаткові охолоджуючі пластини у вигляді ребер.

  Нарешті, на ефективність роботи радіатора впливає форма охолоджуючих трубок. Плоска овальна форма гарантує правильний розподіл повітря по всій порожнини. В круглих трубках є «мертві зони», куди повітря не проникає.

  Відповідно до критеріїв можна виділити кілька груп охолоджуючих елементів:

  • Алюмінієві трубчасто-стрічкові радіатори. найпростіші і дешеві. Крім того вони найчастіше використовуються в автомобілях. Трубки мають овальний перетин. Корпус оснащений сучасними стрічками, що збільшують тепловіддачу.
  • Трубчасто-пластинчасті агрегати з алюмінію застосовуються рідше. Трубки мають круглу форму. У конструкції також передбачені охолоджуючі пластини.
  • Трубчасто-стрічкові і трубчасто-пластинчасті установки з міді, сталі і латуні майже ніде не застосовуються. Такі старовинні пристрої можна виявити лише на вантажних автомобілях.

  Таким чином, при виборі радіатора для седана Polo вирішальними моментами є товщина серцевини, яка повинна відповідати розмірам заводського агрегату, кількість трубок, відстань між ними, їх форма, наявність додаткових охолоджуючих елементів, а також привабливий зовнішній вигляд, що гарантує хорошу якість збірки.

  Текти робочої рідини на панелі радіатора седана Polo. це вірна ознака несправності охолоджувальної системи, що вимагає заміни пошкодженого елемента.

  Заміна пристрою. комплексний процес. Його основна складність полягає в знятті панелі, яке можливе лише за демонтованому передньому бампері.

  Важлива умова, яку необхідно дотримуватися при початку процедури: всі роботи повинні проводитися при холодному двигуні.

  Злив і заправка охолоджуючої рідини двигуна Volkswagen Polo седан

  Всі охолоджуючі рідини через вплив ряду негативних факторів, пов’язаних з їх призначенням, з часом втрачають свої експлуатаційні властивості. З цієї причини рекомендується періодично проводити цю операцію.

  Крім того, злити рідину з системи охолодження необхідно при демонтажі термостата, датчика температури охолоджуючої рідини, насоса охолоджуючої рідини, радіаторів системи охолодження і обігрівача, шлангів системи, а також при ремонті двигуна VW Polo.

  Роботу виконуємо на оглядовій канаві або естакаді.

  Знімаємо брудозахисні щиток моторного відсіку.

  Ключем Torx T-25 відвертаємо шість саморізів кріплення грязезащитного щитка моторного відсіку. Розташування саморізів кріплення грязезащитного щитка моторного відсіку. Знімаємо брудозахисні щиток моторного відсіку.

  Якщо двигун гарячий, необхідно дати йому охолонути і скинути надмірний тиск в системі охолодження.

  Для цього відвертаємо пробку розширювального бачка.

  Для збору рідини підставляємо широку ємність об’ємом не менше 6,0 л під нижній патрубок радіатора. Щоб знизити інтенсивність зливу в початковий момент, загортаємо пробку розширювального бачка.

  Розсувними пассатижами стискаємо кінці хомута кріплення шланга до нижнього патрубка радіатора. Зсунувши хомут по шлангу, знімаємо шланг з патрубка радіатора і зливаємо рідину в підставлену ємність.

  Для прискорення зливу рідини відвертаємо пробку розширювального бачка. Після зливу рідини надягаємо шланг на патрубок радіатора і закріплюємо його хомутом. Заливаємо рідина в розширювальний бачок до відмітки MAX.

  Увага! Повторне використання злитої охолоджуючої рідини заборонено.

  Пускаємо двигун і даємо йому попрацювати на оборотах холостого ходу до тих пір, поки мотор не прогріється.

  Volkswagen Polo, Skoda Rapid. Заміна радіатора охолодження. Як зняти бампер.

  Увага! Ні в якому разі не викручуйте кришку повністю, є ймовірність отримати опіки.

  При спускання повітря, рідина в бачку піднімається вище, а може навіть і буде просочуватися через спускний канал.

  Закручуємо кришку і чекаємо. Через незначну кількість часу знову відкручуємо, при цьому двигун повинен працювати. Якщо повітря не виходить, закручуємо чекаємо. Чекаємо навіть в тому випадку, якщо повітря вийшов.

  Цю процедуру робити до тих пір, поки не перестане виходити повітря. Ще одна ознака виходу повітря. рівень в бачку різко впаде.

  В цьому випадку треба заглушити мотор, дуже акуратно відкрутити кришку бачка і долити охолоджуючу рідину між мінімум і максимум.

  Керівництво по самостійній заміні радіатора

  Для роботи буде потрібно набір гайкових ключів з різними головками і пара викруток: хрестоподібна і плоска.

  Послідовність дій по заміні охолоджуючої системи автомобіля Polo:

  • Відключаємо негативну клему від акумуляторної батареї.
  • Зливаємо робочу рідину з системи.
  • Від’єднуємо колодку з проводами, що відповідають за ближнє і дальнє світло фар.
  • Стискаємо фіксатор і відключаємо колодку джгута, контролюючу роботу покажчиків поворотів.
  • З блок-фари дістаємо патрон лампи фронтального «габариту».
  • За допомогою викрутки відключаємо колодку електронного коректора світла фар.
  • Попереду, над фарою, відкручуємо два болти.

  Долаючи опір фіксаторів, зрушуємо фару вперед і демонтуємо її.

 • Ті ж маніпуляції проробляємо з 2-ї фарою.
 • У передній частині радіатора відгвинчуємо два кріпильних гвинта.
 • На підкрилки з обох сторін переднього бампера знаходяться по одному болту. відкручуємо їх.
 • З боків в нижній частині розміщені ще кілька болтів. згвинчувати їх.
 • У центральній частині внизу переднього бампера також знаходяться болти, які потрібно зняти.
 • Долаючи опір фіксаторів в отворах фар, облицювальної частини радіатора і в районі передніх крил автомобіля, обережно відводимо бампер від кузова.
 • Натискаємо на фіксатори колодок «противотуманок» і від’єднуємо елементи.
 • Нарешті, знімаємо передній бампер.
 • Відключаємо колодку джгута електровентилятору.
 • Віджимаємо фіксатори і знімаємо вентилятор разом з кожухом.
 • Послаблюємо хомут на шлангу радіатора і зрушуємо його вниз.
 • Демонтуємо шланг, який відповідає за підігрів і вентиляцію картера двигуна.
 • Послаблюємо хомута на подавальному та зворотному шлангах системи охолодження і відключаємо трубки.
 • Залишилося відкрутити чотири болта, що кріплять радіатор до кузова, і зняти охолоджуючий елемент.
 • Радіатор сидить на спеціальних подушках, які необхідно ретельно перевірити на предмет пошкоджень. Якщо на корпусах є тріщини або відколи, опори слід замінити.
 • Промиваємо радіатор зовні, сушимо його і оглядаємо. Якщо в бачках виявлені тріщини або різні деформації, то слід зробити заміну агрегату.
 • Перевіряємо герметичність системи: закриваємо патрубки, підводимо повітря і опускаємо агрегат в воду. Якщо на поверхню будуть спливати бульбашки, то система не герметична і вимагає заміни.
 • Збираємо всі елементи в зворотному порядку.
 • Заливаємо в радіатор робочу рідину і прибираємо повітряні пробки.
 • READ  Заміна ланцюга ГРМ Nissan х Trail Т30

  Герметичність системи можна також перевіряти по черзі з кожного боку, якщо ємність не вміщає весь агрегат. Як самостійно зняти решітку радіатора на Volkswagen Щоб не відбувалося підтікання рідини через патрубки системи, перед тим, як підключити шланги на поверхню трубок рекомендується наносити невеликий шар «герметика».

  Рамка радіатора Polo Седан: заміна в умовах автосервісу

  • Діагностика рамки на наявність неполадок або дефектів в геометрії.
  • В такому випадку, ми оцінюємо стан самого радіатора.
  • Після виявлення неполадок, майстер обумовлює орієнтовну ціну і час заміни решітки радіатора.
 • сам ремонт.
 • Остаточна діагностика на виявлення неполадок і якості кріплення решітки.

  Важливо! У нашому автомобільному сервісі працюють майстри з потрібним досвідом роботи по усуненню даних проблем, а також відповідним рівнем кваліфікації.

  Більш того, звертаючись до нашого автосервіс, ми надаємо гарантію на будь-який вид послуг, що надаються, в тому числі і на заміну радіатора Polo Sedan. Адже грамотне відновлення пошкоджених деталей автомобіля Volkswagen Polo. це ваша безпека.

  спосіб 2

 • Повне зняття торпеди, для забезпечення доступу до опалювачі салону.
 • зняти важіль КПП;
 • демонтувати важіль стоянкового гальма і накладки під ним;
 • дістати накладки фронтальній панелі і зняти центральну консоль;
 • відкрутити і дістати подушку безпеки на кермі і зняти саме рульове колесо;
 • відкрутити підрульові перемикачі і облицювання центральної колонки;
 • зняти щиток з пристроями і відключити клеми від нього;
 • демонтувати бардачок і подушку безпеки з боку пасажира;
 • дістати магнітолу і блок управління обігрівачем;
 • прибрати облицювання фронтальних стійок;
 • зняти кронштейн в фронтальній панелі;
 • демонтувати кришки з боків торпеди по обидва боки
 • відкрутити блок запобіжників;
 • відкрутити діагностичний роз’єм і вичавити його всередину;
 • для майбутнього демонтажу нам буде потрібно асистент: беремо торпеду з 2-ух сторін і тягнемо її спочатку мало вниз, а потім на себе і дістаємо її.
 • Злити ОЖ з системи охолодження двигуна або перетиснути патрубки, що йдуть на грубку від мотора, і злити ОЖ тільки з обігрівача.
 • Відключити клеми живлення від грубки.
 • Відкрутити повітропровід і повітрозабірник від обігрівача і зняти їх.
 • Відкрутити гвинти кріплення накладки радіатора і дістати його.
 • Послаблюємо хомути і знімаємо патрубки (в їх залишається рідина, потрібно вжити заходів, щоб уникнути протоки ОЖ в салон автомобіля, інакше пролилася рідина ще дуже довго буде нагадувати вам про заміну своїм запахом).
 • Дістати радіатор і оглянути його на предмет вад і чи замінити на новий (розмір 17917732), або зробити ремонт старенького.
 • Далі, зібрати все в зворотному послідовності, до моменту, коли будуть приєднані патрубки.
 • Залити ОЖ і перевірити систему на предмет протікання води, якщо протікання немає, то продовжити збірку.
 • Описані вище методи допоможуть вам відремонтувати пічку своїми силами. 1-ий метод підійде тим, хто не дуже переживає за цілісність торпеди і готовий пожертвувати естетичної складової на догоду простоті заміни. 2-ий підійде тим, хто, крім даного ремонту, планує виконати додаткові роботи, які без зняття торпеди були нездійсненними.

  «Телевізор» або рамка радіатора Polo Седан: заміна захисних деталей радіатора на Volkswagen (VW Polo)

  Рамка радіатора. це головна захисна деталь батареї транспортного засобу Volkswagen Polo Sedan. Тому її стан відповідає за правильну і грамотну роботу радіатора. Його основна функція. охолодження двигуна від перегрівання.

  діагностика

  Щоб дізнатися, на якому відрізку системи пропадає тепло, потрібно провести діагностику. Перевірити вірність роботи системи охолодження, оскільки від того як сильно нагрівається охолоджуюча рідина в двигуні, залежить опалення в салоні.

  Фольксваген Поло ,Шкода Рапид. Замена радиатора охлаждения. Как снять бампер.

  Наприклад, якщо термостат буде постійно відкритий, то рідина не буде прогріватися до робочої температури, або буде прогріватися, але довго. Перевірку потрібно почати з патрубків радіатора. Їх необхідно перевірити рукою на прогрітому до робочої температури двигуні.

  Замена радиатора охлаждения поло

  Вони повинні бути гарячими, якщо це не так, то необхідно перевірити патрубки до краника. Якщо вони теплі, значить, несправний кран обігрівача, його необхідно замінити. Якщо ж всюди все гаряче, а тепла все одно немає, то необхідно замінити або зробити промивання грубки.

  Хоч останній спосіб і простіше, він не завжди дає позитивний результат, якщо ж поліпшення і будуть, то триватиме це недовго.

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS