Table of Contents

Клуб любителів Kia RIO (Kia RIO): Як розкласти задні сидіння Kia RIO 2011?

Розганяти автомобіль до сотні двигуна 1. Для того, щоб повністю опустити спинки сидінь, припаркуйте автомобіль у безпечному місці. У цьому відео я розкажу Вам зняти задні сидіння на автомобілі Kia RIO.

Керівництво… Потягніть регулювальний важіль вгору та відкиньте спинку сидіння.

Впоратися із завданням можна без сторонньої допомоги. Щоб витягнути сидіння із салону, потрібно нахилити сидіння назад та від’єднати контактні місця. Зняття заднього сидіння проблематичне, ніж демонтаж передніх крісел. Перед тим, як розкласти заднє сидіння Kia RIO заднє сидіння Kia RIO, потрібно перевірити наявність тріскачки, подовжувача та голови на чотирнадцять.

зняти, переднє, сидіння

У центральній частині дивана у поглибленні між спинкою та сидінням знаходиться досить довгий болт. Create an account or sign in to comment Його потрібно викрутити головою. Щоб витягнути диван, потрібно різко потягнути його нагору, від’єднавши тим самим диван від фіксаторів. Цю процедуру краще виконувати за допомогою ще однієї людини.

Попередження Спочатку відкиньте спинку сидіння, потім рухайте сидіння. Якщо спинка сидіння знаходиться у вертикальному положенні, сидіння неможливо зрушити вперед повністю. Повністю відкиньте спинку заднього сидіння назад.

Kia RIO 3. Заднє сидіння

1.8.4 Розкладання сидінь

Склавши спинки передніх сидінь, посуньте передні сидіння повністю. Повністю відкиньте спинки передніх сидінь.

Відкиньте спинку переднього сидіння так, щоб вона торкалася подушки заднього сидіння. Посуньте переднє сидіння повністю вперед і відкиньте спинку до кінця. Переднє пасажирське сидіння можна розкласти так само, як і водійське. Попередження Спочатку відкиньте спинку сидіння, потім рухайте сидіння. Якщо спинка сидіння у вертикальному положенні, то сидіння неможливо зрушити вперед повністю.

Щоб повернути розкладене сидіння в початкове положення, підніміть спинку переднього сидіння. Сидіння автоматично зрушить як розкласти заднє сидіння Kia RIO 9 см. Будьте обережні і не притисніть руку або ногу.

Повернення сидінь у початкове положення Підніміть спинки передніх сидінь та спинку заднього сидіння, вставте підголівники на свої місця. Попередження Не їздіть машиною, якщо спинки сидінь повністю відкинуті.

Щоб розкласти заднє сидіння Kia RIO щоб розкласти сидіння, перш за все припаркуйте машину в безпечному місці. Не ходіть спинками сидінь, якщо вони повністю відкинуті. Щоб перевірити, чи сидіння надійно закріплені, спробуйте розкласти або скласти сидіння.

Посуньте передні сидіння повністю. Зніміть підголівник із третього сидіння та вставте його в отвори для зберігання.

Потім натисніть регулювальний важіль і складіть спинку сидіння. Потягніть регулювальний важіль вгору та відкиньте спинку сидіння. Зніміть підголівники з заднього сидіння та вставте їх у отвори для зберігання, розташовані в нижній частині подушки сидіння.

Складіть переднє сидіння 3-дверного Kia RIO.

Як ми вже казали вам, чи це посадка пасажира на заднє сидіння або перевезення важких предметів, розуміючи, як скласти переднє сидіння зі свого Kia RIO необхідно. Цей прийом досить поширений, і в залежності від року випуску вашого Kia RIO важіль складання переднього сидіння може знаходитися в різних місцях., Ось 3 можливі місця для цієї команди:

 • Вгорі спинки сидіння біля підголівника
 • Збоку від сидіння зазвичай посередині спинки.
 • Збоку від сидіння посередині сидіння

Натискання на цей важіль повністю опускає спинку переднього сидіння Kia RIO і звільняє сидіння від його положення на напрямній, що дозволяє переміщати сидіння вперед або назад, що дозволить вам заощадити ще більше місця для легкого пасажира. тил.

READ  Заміна маслос'емних ковпачків ВАЗ 2112 16 клапанів

Різні параметри конфігурації передніх сидінь Kia RIO

Для початку ми почнемо нашу статтю з представлення різних регулювань, доступних на передньому сидінні Kia RIO. Насправді, незалежно від того, чи ви хочете скласти одне з передніх сидінь в машині, ви повинні знати, що в залежності від моделі вашого автомобіля і його комплектацій у вас буде можливість використовувати різні опції, ось більшість налаштувань, які ви можна знайти на своєму Kia RIO:

 • Базове та фундаментальне регулювання для водіння без ризику, ця конфігурація налаштувань переднього сидіння вашого Kia RIO дозволяє адаптувати відстань до педалей, щоб мати можливість адаптуватися до розміру ніг кожної людини.
 • Цей параметр дозволяє краще бачити дорогу: для маленьких людей зазвичай піднімаємо сидіння, а для високих. опускаємо.
 • Зрештою, остання «класична» конфігурація. це нахил сидіння, не плутати з елементом керування складанням сидіння Kia RIO, це налаштування дозволить вам, залежно від довжини ваших рук, зайняти ідеальне положення для водіння без втомно дотягнутися до елементів керування
 • Поперекова опора: у деяких пакетах салону ви, крім того, зможете змінити поперекову опору, що пропонується вашим сидінням, натиснувши на спинку, що дуже зручно для тривалих поїздок.
 • Як скласти переднє сидіння в Kia RIO?

  Дізнавшись про всі налаштування сидіння, ми допоможемо вам скласти переднє сидіння вашого Kia RIO. Зауважте, що в залежності від кількості дверей на вашому автомобілі процес буде відрізнятися. Якщо ви хочете скласти переднє сидіння, щоб розмістити його пасажира у 3-дверному Kia RIO, або якщо ви хочете скласти його, щоб доставити важкі речі на 5-дверному Kia RIO, тут буде інший метод. є різні способи зробити це

  Як скласти переднє сидіння на Kia RIO?

  Якщо ви новий власник Kia RIO, отримали його в оренду або орендували, можливо ви ще не знаєте всіх особливостей цього автомобіля. Це тема цієї статті, ми допоможемо вам виконати звичайну, але корисну процедуру на 3-дверних автомобілях, щоб мати можливість подорожувати більш ніж з 2-ма людьми. Ось чому ми збираємося пояснити вам як скласти переднє сидіння на Kia RIO, для цього, перш за все, ми збираємося поглянути на різні регулювання переднього сидіння вашого автомобіля, а на другому етапі різні техніки складання переднього сидіння Kia RIO

  Складання переднього сидіння 5-дверного Kia RIO

  Що стосується складання переднього сидіння 5-дверного Kia RIO, метод відрізняється, тому що, оскільки він не призначений для прийому задніх пасажирів через передні двері, ваші сидіння не мають тієї функціональності, про яку ми щойно говорили раніше. Складання переднього сидіння 5-дверного Kia RIO зазвичай корисне лише в тому випадку, якщо ви хочете перевозити громіздкі речі. Для цього вам знадобиться використовувати регулятор нахилу, щоб скласти сидіння. Залежно від року випуску автомобіля він може бути у вигляді ручки для повороту або важеля для вибору кута нахилу вашого автомобіля. Якщо у вас недостатньо місця і ви хочете скласти заднє сидіння Kia RIO, прочитайте нашу статтю, присвячену цій процедурі.

  Щоб дізнатися більше про Kia RIO, погляньте на Kia RIO категорія.

  Процес демонтажу задніх сидінь із 4-дверних моделей «Kia RIO»

  У разі седана спинки дивана розкладаються у співвідношенні 40:60 (або 1 до 2), полегшуючи перевезення довгомірних чи об’ємних вантажів. З окремих підрозділів читач дізнається, як заднє сидіння на Kia RIO знімається у випадку з різними поколіннями авто. Багато в чому роботи схожі, але є певні нюанси.

  Как снять обшивки, передней и задней двери, Kia Rio III. Зеркало заднего вида.

  Крім головок чи ключів, рекомендуємо відразу підготувати досить міцну шліцеву викрутку. Їй зручно користуватися як важелем. Необхідний також набір пластикових шпателів. Якщо використовувати для зняття дрібних елементів всю ту ж викрутку, на них неминуче залишаться глибокі подряпини, що псують зовнішній вигляд салону.

  Якщо залишаються якісь сумніви, чи можна самостійно зняти задні сидіння на моделі «Kia RIO», відео на клубних сайтах допоможе вникнути в дрібні деталі. Головне – не поспішати.

  1-е покоління

  На автомобілях першої генерації заднє сидіння – два окремі вузли. Спинки можна розкладати окремо, а ось самі дивани. цілісна конструкція. Щоб зняти заднє сидіння на Kia RIO першого покоління, діють так:

  • Ближче до країв розташовуються два болти, що фіксують пасажирську подушку – їх необхідно відкрутити, після чого цю частину можна знімати.
  • Спинки фіксуються трьома гвинтами, що знаходяться в їх основі. їх теж потрібно викрутити.
  • Після того як автомобіліст закінчить видаляти все кріплення, зняти всю задню сидічку на «Kia RIO» не складе труднощів.
  READ  Як зняти ковпаки з коліс LADA Granta

  З інструментів потрібно лише ключ або головка «на 12».

  Как снять передний бампер Kia Rio III.

  Як зняти заднє сидіння «Kia RIO» 3 та інших поколінь, опис процесів демонтажу для 4-х та 5-ти дверних моделей

  У процесі експлуатації будь-якого автомобіля часом виникає необхідність тимчасового часткового розбирання його салону. Іноді потрібно зняти заднє сидіння на Kia RIO для заміни чохлів, зрідка. для проведення шумоізоляції.

  4-е покоління

  До нього належать автомобілі, що випускалися у 2018, 2019, 2020 роках. і до нашого часу. Щоб зняти заднє сидіння Kia RIO 4, необхідно:

  • Скрутити один кріпильний гвинт у центральній частині пасажирської «сидушки».
  • Подушку потягнути вперед, після – трохи нагору, опустивши далекий її бік.
  • Попередня дія потрібна, щоб кріплення ременя безпеки не відмовилося зніматися – звільняється його кріпильний болт, який необхідно викрутити.
  • Простіше зі спинкою – її лише витягують із кріплень без використання інструментів.

  Для виконання цих маніпуляцій буде потрібно торцева головка на 14.

  2-ге покоління

  Сюди належать всі машини, що випускалися аж до початку 2012 року. У разі використовується така схема роботи:

  • У нижній частині пасажирського дивана є два фіксуючі болти, розташовані неподалік від затискачів ременів безпеки – їх потрібно викручувати в першу чергу.
  • Після цього необхідно затиснути фіксатори, що знаходяться в передній частині подушки, підняти і прибрати з салону останню.
  • Спинки опускаються до упору вперед – не забуваємо, що вони складаються окремо.
  • Необхідно викрутити по два фіксуючі болти з кожної подушки, після чого можна легко зняти заднє сидіння на Kia RIO повністю.

  Для виконання всієї роботи знадобиться головка на 14.

  Загальні рекомендації

  Звертаємо увагу: на 4-му поколінні виконати роботи складніше, ніж зняти заднє сидіння Kia RIO 3 і на більш ранніх модифікаціях авто. Щоб нічого не пошкодити, робити все потрібно акуратно, без поспіху.

  Всі наполегливі конструкції та декоративні пластикові елементи «Kia RIO» рекомендуємо «драпувати» ганчіркою. У вразливих місцях краще користуватися малярським скотчем, що захищає деталі від подряпин та забруднень.

  3-тє покоління

  До нього відносяться авто випуску 2013, 2014, 2015, 2016 та 2017 років. Порядок роботи мало відрізняється від вищеописаного. Щоб зняти заднє сидіння «Kia RIO 3», необхідно послідовно виконати такі дії:

  • Викручуються два фіксуючі болти пасажирського дивана.
  • Крісло необхідно потягнути вперед, знявши з фіксаторів, та витягнути із салону автомобіля.
  • Приступаючи до демонтажу опорної спинки сидіння, опускають ліву його частину, викручують два фіксуючі болти. елемент можна прибирати.
  • Аналогічно демонтують праву частину.

  Щоб зняти заднє сидіння Kia RIO 3, потрібно приготувати торцеву головку на 12.

  Як зняти заднє сидіння на Kia RIO

  Зняття сидінь у машині Kia RIO – це досить потрібна процедура, яка часто проводиться для проведення певних ремонтних робіт. Деякі автовласники вважають, що у демонтажі заднього дивана немає нічого складного, але це не зовсім так. Щоб зняти сидіння, слід чітко знати послідовність дій. Дотримання певного алгоритму значно полегшить завдання та суттєво скоротить час на проведення демонтажу.

  Процес демонтування заднього дивана Kia RIO

  У автомобілів Kia третього покоління є звичайна форма підголівників заднього сидіння. Спинки дивана у цих авто роздільні, а співвідношення довжини приблизно 2:1. Це дозволяє їх складати як частинами, так і як спільно, що особливо зручно при перевезенні довгомірних або великогабаритних предметів. Виробники аксесуарів враховують дані аспекти частин салону та виробляють різні вироби, які відповідають їх характеристикам.

  Найчастіше демонтаж заднього дивана в машині може знадобитися з низки причин:

  • Ремонт подушок дивана.
  • Ремонт задніх ременів безпеки.
  • Збільшення ємності багажного відсіку.
  • Прокладання звукоізоляційних матеріалів.
  • Проведення робіт з ремонту системи підігріву.
  • Заміна оббивки.
  • Установка спеціальних чохлів.
  READ  Як зняти магнітолу Renault Duster 2016

  Зняття заднього дивана Kia RIO у кузові універсал та седан дещо відрізняється, оскільки у них різна конструкція. Також відрізняється демонтаж сидінь Kia RIO у чотирьох- та п’ятидверних версіях.

  Якщо потрібно демонтувати диван у чотиридверній версії авто, знадобляться такі інструменти:

  Алгоритм демонтажу заднього диванів у кузові седані включає наступні кроки:

  • Відкрутити елемент кріплення, розташований в середині заднього сидіння. Щоб його виявити потрібно трохи відігнути оббивку.
  • Відкинути пластикові фіксатори під сидіннями, їх два. Для цього потрібно акуратно потягнути заднє сидіння нагору.
  • Зняття дивана та його винесення їхньої машини.
  • Відкинути спинки, викрутити чотири кріплення за допомогою головки з тріскачкою або гайкового ключа на «12».
  • Далі витягнути підголівники та зняти спинки.

  Установка заднього сидіння проводиться у зворотній послідовності.

  Демонтаж заднього дивана у п’ятидверній моделі:

  • Демонтаж ременів безпеки та всіх регуляторів нахилу сидінь.
  • Далі демонтувати трос, кришки регулювального пристрою та підлокітник.
  • Вимкнути замки кріплення спинки до пластини на кузові.
  • Використовуючи підйомний механізм відігнути обидві спинки.
  • Викрутити кріпильні елементи, що залишилися.
  • Демонтувати спинки заднього дивана, винести їх через двері.

  Установка заднього сидіння проводиться у зворотній послідовності.

  Знімання заднього дивана в Kia RIO – досить трудомісткий і клопіткий захід. У автомобілістів-початківців даний процес займе багато часу. Як правило, не менше 2-3 годин. Проте виконати демонтаж та монтаж заднього сидіння можна самостійно, без майстрів із сервісного центру. Для цього потрібно мати певні знання та суворо дотримуватися алгоритму дій.

  Кришка подушки переднього сидіння

  1. Облицювання подушки переднього сидіння

  Заміна

  Встановіть зовнішню кришку переднього сидіння.

  Зніміть нижню кришку (А) переднього сидіння.

  Від’єднайте роз’єм (A) обігрівача переднього сидіння.

  Посуньте захисний елемент (A) і потім кришку (C) подушки переднього сидіння з рами (B).

  Зніміть кришку (A) подушки переднього сидіння з рами.

  Демонтаж всех сидений КИА РИО

  Зніміть кільця дроту (A) в задній частині подушки сидіння, потім зніміть облицювання (B) подушки переднього сидіння.

  Установка виконується в порядку, зворотному розбиранні.

  Втулкова кришка переднього сидіння

  1. Внутрішня захисна кришка переднього сидіння

  Заміна

  Установка виконується в порядку, зворотному розбиранні.

  Кришка спинки переднього сидіння

  1. Кришка спинки переднього сидіння

  Заміна

  Зніміть нижню кришку (А) переднього сидіння.

  Від’єднайте роз’єм (A) обігрівача переднього сидіння.

  Натисніть на фіксатор (В) та зніміть підголівник (А) переднього сидіння.

  Зніміть нижню захисну кришку (А) спинки переднього сидіння.

  Зніміть бічну кришку (А) спинки переднього сидіння.

  Зніміть бічну кришку (А) спинки переднього сидіння.

  Зніміть кришку (А) спинки переднього сидіння в напрямку стрілки.

  Вийміть напрямні (А) підголовника, стискаючи краї напрямних.

  Зніміть кришку (A) спинки переднього сидіння з рами переднього сидіння.

  Зніміть кільця дроту (A) в задній частині спинки, потім зніміть кришку (B) спинки переднього сидіння.

  Установка виконується в порядку, зворотному розбиранні.

  Щиток (зовнішній) переднього сидіння

  1. Зовнішня захисна кришка переднього сидіння

  Заміна

  Від’єднайте роз’єм (А) перемикача сидіння з електроприводом.

  Установка виконується в порядку, зворотному розбиранні.

  Пристрій переднього сидіння, його зняття та розбирання

  1. Сидіння переднє у зборі
  1. Підголівник переднього сидіння2. Напрямна підголівника переднього сидіння3. Кришка спинки переднього сидіння4. Обігрівач спинки переднього сидіння5. Підкладка спинки переднього сидіння6. Рама спинки переднього сидіння7. Поперекова опора переднього сидіння8. Кришка подушки переднього сидіння9. Обігрівач подушки переднього сидіння 10. Підкладка подушки переднього сидіння11. Каркас подушки переднього сидіння12. Переднє облицювання санок13. Зовнішня захисна кришка переднього сидіння14. Внутрішня захисна кришка переднього сидіння15. Облицювання кріплення санок сидіння16. Передня внутрішня кришка (ліва)17. Передня внутрішня кришка (права)18. Замок ременя безпеки переднього сидіння

  Заміна

  Зніміть кришку кріплення санчат переднього сидіння (А).

  Від’єднайте роз’єм (А) подушки безпеки та електроприводу сидінь; роз’єм (В) підігріву сидіння, роз’єм замку (С) ременя безпеки та роз’єм (D) сигналу нагадування про непристебнутий ремен безпеки.

  Установка виконується в порядку, зворотному розбиранні.

  Каркас сидіння

  1. Вузол рами спинки переднього сидіння 2. Вузол рами подушки переднього сидіння

  Заміна

  Зніміть кришку подушки переднього сидіння.

  Установка виконується в порядку, зворотному розбиранні.