Як зняти обшивку дверей Nissan Almera

Особливості розбирання задніх та передніх дверей

Nissan Almera із заводським індексом G15. це п’яте покоління моделі, яке випускалося з 2012 року. Характерною особливістю комплектації за роки виробництва залишалося мимовільне опускання заднього бокового скла. При закриванні скла пасажирам необхідно було провертати ручку механічного склопідйомника до характерного клацання з великим зусиллям.

Внутрішнє оздоблення салону у п’ятого покоління відрізняється від попередніх моделей найкращою якістю пластику, порядок демонтажу елементів залишається однаковим, тому у водіїв не виникає питань, як зняти обшивку на дверях Nissan Almera g15 випуску 2012 року.

Схема демонтажу накладки задніх дверей седана аналогічна розбиранню передньої:

 • Відкручуються нижні шурупи.
 • У верхньому кутку знімається кліпса.
 • Виймається верхня панель підлокітника.
 • Відкручуються шурупи.
 • Обшивка піддягається викруткою і тягнеться на себе, після характерних клацань відкритих кліпс виймається вгору.
зняти, обшивка, двери, nissan, almera

Єдина відмінність при демонтажі обшивки передніх та задніх дверей на Almera те, що при роботах із задньою панеллю немає необхідності від’єднувати колодку електропроводів, які йдуть до склопідйомника. Скло задніх дверей опускається і піднімається самостійно.

Які інструменти потрібні для демонтажу

Незважаючи на простоту переустановки обшивки, новачки стикаються з головною проблемою — ламають пластикові втулки або «клопи» через неправильний порядок зняття пластин або вибору невідповідного інструменту. Щоб швидко розібрати дверну панель на Nissan Almera, знадобиться наступний інструмент:

 • ключ-головка на 10 або хрестова викрутка;
 • викрутка плоска, щоб підчепити обшивку;
 • будівельний ніж, якщо необхідно провести роботи під обшивкою.

Якщо знімається обшивка для заміни на нову панель, рекомендується додатково проклеїти двері шумоізоляцією. Потрібно зняти поліетилен, що знаходиться під планкою, зрізавши герметик монтажним ножем.

Давайте почнемо

Більшість дверних панелей є невеликі деталі обробки, розташовані у верхній частині панелі. або з правого, або з лівого боку. Використовуйте невелику викрутку або інструмент, щоб зняти обрізки. та від’єднайте (зніміть) будь-які деталі оздоблення над дверною панеллю.

Ось верхня обшивка зліва від панелі. Перед видаленням панелі ці деталі необхідно видалити.

2.Видалення пластикових частин фасції

Можливо, необхідно видалити кілька пластикових частин лицьової панелі, помістіть внутрішню ручку дверей, підлокітник або перемикач вікна. Шукайте приховані пластикові кришки, які необхідно видалити, щоб отримати доступ до прихованих гвинтів.

Після зняття всіх кришок кріпильних болтів послабте та зніміть гвинти кріплення панелі. Ці гвинти можна трохи сховати, так що дивіться навколо та під підлокітниками.

Викрутіть всі гвинти, що утримують внутрішню ручку дверей. Візьміться за ручку та зніміть це, потягнувши вгору. Будьте обережні з прив’язкою прикріплений до ручки, щоб не погнути та не зламати її.

Використовуйте невелику викрутку, щоб надіти пластиковий затискач на важіль і від’єднати його від ручки.

Деякі дверні панелі автомобілів оснащені динаміком, який потрібно зняти. перед тим, як у деяких випадках панель можна буде зняти. Візьміться за кришку динаміка та обережно потягніть назовні, щоб від’єднати кришку та отримати доступ до гвинтів динаміка.

Видаліть гвинти динаміка, щоб зняти динамік. Будьте обережні, не перфоруйте дифузор динаміка за допомогою інструмента.

Після того, як динамік від’єднано, від’єднайте роз’єм джгута проводів, відпустивши затискачі безпеки роз’єму проводки.

Переконайтеся, що все монтажне обладнання та невеликі приховані дверцята були відчинені. Деякі гвинти можна добре сховати, як на зображенні нижче.

Використовуйте викрутку або інструмент для зняття дверної панелі та вставте панель та двері. Це звільнить (клацне) пластикові затискачі, що утримують панель. дотримуйтесь цих дій навколо нижньої частини дверей, поки повністю не звільніть її.

Один раз усі монтажні гвинти або болти та пластикові монтажні затискачі були відпущені або зняті, підніміть дверну панель, щоб звільнити її від підвіконня. Утримуйте його на місці, оскільки проводка все ще може бути приєднана до задньої частини панелі.

Від’єднайте проводку перемикача склопідйомника

Знайдіть роз’єм для будь-яких аксесуарів, таких як перемикач вікна або світло. Деякі перемикачі вікон можна зняти перед зняттям панелі.

Від’єднайте електричний роз’єм перемикача склопідйомника, натиснувши на запобіжний затискач вниз.

Завершення зняття дверної панелі

Після того, як електричний роз’єм було вимкнено, двері панель звільняться від дверей. Зніміть його та акуратно приберіть від роботи. область, щоб захистити його від бруду та жиру.

Повторне встановлення дверної панелі

Після ремонту та готовності дверної панелі до перевстановіть, візьміться за дверну панель та утримуйте її при повторному підключенні електричні роз’єми віконного та дверного освітлення.

Переконайтеся, що тяги керування засувкою надійно закріплені, зачепіть дверну панель за підвіконня та натисніть вниз, щоб зафіксувати.

Як тільки дверна панель закріплена на підвіконні, відкрийте пластикові затискачі назад на місце. Фізичне вирівнювання затискачів у їх відповідних дірках можуть знадобитися.

Утримуйте динамік під час повторного підключення електричного гнізда, а потім встановіть динамік на місце.

Знову вставте та затягніть кріпильні болти динаміка та встановіть кришку.

Встановіть внутрішню ручку дверей

Утримуючи ручку дверцят, знову прикріпіть тягу дверної ручки. одягнувши пластиковий затискач на тягу управління.

Встановіть дверну ручку на місце, переконавшись, що тяга вільно переміщається.

Встановіть на місце та затягніть гвинти кріплення ручки.

Встановіть гвинти кріплення дверної панелі.

Встановіть на місце всі гвинти або болти дверної панелі та вийміть їх за допомогою невеликого приховані пластикові панелі або двері.

Встановіть деталі оздоблення на місце

Після того, як дверна панель буде надійно закріплена, встановіть переднє та заднє облицювання. штук і все готове. Обов’язково подивіться відео про те, що робота не працює під цим зображенням.

Що можна зробити після демонтажу дверної картки

У Nissan Almera відсутня класична картка дверей, як, наприклад, в автомобілях ВАЗ. Там вирізана фанера служить картою, на яку кріпиться зовнішня обшивка дверей. В Альмері пластикове налагодження виступає захистом внутрішніх елементів дверей і є декором. Демонтувати дверну карту Nissan необхідно при зносі та таких несправностях:

 • Для збільшення параметра шумоізоляції салону.
 • Якщо необхідно перевстановити або полагодити динамік.
 • При несправностях у механізмах дверного замка та склопідйомника.

За будь-якого втручання в конструкцію внутрішньої частини рекомендується проводити антикорозійну обробку металу, перевіряти якість ізоляції проводки та стан кліпс, на які встановлюються зовнішні панелі.

Що йде не так?

У більшості випадків дверна панель не матиме нічого поганого. Причина зняття дверної панелі. доступ до інших проблем всередині дверей.Однажды Проблема в ремонті дверна панель може бути перевстановлена.

Щоб зняти дверну панель, використовуйте викрутку або біт Trox

Дверна панель використовується для закриття внутрішньої частини дверей та приховування внутрішньої роботи дверних аксесуарів, таких як механізми віконних та дверних клямок. Цей м’який картонний предмет тримається на кількох шурупах та пластикових затискачах. які необхідно видалити для обслуговування таких предметів, як віконний перемикач, дверний замок і склопідйомник і регулятор. Всі дверні панелі в основному виконують одну і ту ж задачу, хоча процес зняття дверної панелі буде трохи відрізнятися для кожного автомобіля. Найчастіше цю роботу може виконати новачок. Якось двері панель знято, будьте обережні зі зберіганням під час ремонту. Великі двері Панелі зроблені з тканини і легко збирають бруд та плями.

Порядок демонтажу

Особливістю обшивки Алмер залишається те, що деталь встановлюється на велику кількість фіксаторів-затискачів. Кліпси та затискачі виготовлені з пластику, незручний рух чи зусилля під неправильним кутом може зламати кріплення. Демонтаж панелі передніх дверей водія по кроках:

 • У верхній частині розташована кліпса-заскочка. Вістря викрутки потрібно заклеїти скотчем, щоб не подряпати пластикову кліпсу, просунути між обшивкою та дверима та витягнути фіксатор.
 • Відкрутити шуруп на нижній лівій частині панелі з боку водія. Для протилежних дверей саморіз відповідно знаходиться знизу праворуч, кліпса на верхньому лівому кутку.
 • Верхня планка підлокітника встановлена ​​на фіксатори, головна кліпса розташована біля поглиблення з ручкою. За поглиблення не тягнути, послабити всю панель по периметру та витягнути вертикально.
 • Під кришкою розташовано два саморізи, слід відкрутити їх викруткою.
 • Витягнути роз’єм склопідйомника, від’єднати колодку електропроводу.
 • У районі кліпс потягнути обшивку на себе, не знімати, поки не відклали фіксатори. Після характерних клацань піднімати панель вгору, гума ущільнювача бокового скла повинна вискочити.

Після демонтажу зовнішньої обшивки дверний блок залишається закритим поліетиленом, не рекомендується гріти його феном, щоб герметик розплавився. Цього не станеться. Будівельним ножем зрізують плівку в районі склеювання.

Під шаром поліетилену знаходиться пінопласт. Виробники використовували прокладну карту для кращої шумоізоляції салону та додаткового захисту електрокабелів у внутрішній частині. Водії відзначають, що пінопластова карта є абсолютно марним елементом конструкції. Матеріал не підвищує ні шумоізоляцію, ні безпеку внутрішніх елементів.

При монтажі обшивки рекомендується встановити замість пінопласту вібропласт або обклеїти двері спленом, сучасним матеріалом із високими показниками поглинання шуму. Сплен рекомендується прокладати всередині дверей в області тягових механізмів відкривання та підйомника скла.

Зняття дверей повністю та демонтаж обшивки Nissan Almera

Важливо пам’ятати, що процес зняття задніх дверей аналогічний процесу зняття передніх та встановлення дверей відбувається у зворотній послідовності. Хоча в принципі можна і описати процес зняття обшивки дверей, тому що процедура зняття обшивки займає не більше двох хвилин.

зняти, обшивка, двери, nissan, almera

Как снять обшивку двери Ниссан Альмера (Nissan Almera)

Демонтаж обшивки дверей Nissan Almera 1.

В першу чергу для зняття оббивки дверей потрібно відкрутити два болтика шурупа обшивки до дверей, які знаходяться один зліва у верхньому кутку дверей, а інший знизу в правому кутку. Просто потрібно підчепити викруткою і подолавши зусилля опору, як зняти обшивку задніх дверей Nissan Almera, зняти її з внутрішніх зачепів. Важливо знати, що з метою найменшого ризику пошкодження викруткою оббивки дверей, найкращим варіантом буде намотати ізоленту на металеву частину викрутки.

Після зняття пластикової накладки навколо ручки дверей таким же методом необхідно зняти накладку підлокітника, вказану на малюнку 2 під цифрою 3. Після зняття даної накладки необхідно викруткою з хрестоподібним лезом відкрутити два болтика, вказані на малюнку 3.

Далі залишається лише від’єднати аналогічним методом накладку навколо кнопки керування підйомом та опускання склом, яка позначена на малюнку 2 під цифрою 4.

Важливо знати, що після зняття накладки під номером 4 необхідно від’єднати електророз’єм, що веде на кнопку керування підйому та опускання скла. І відповідно все готове для зняття оббивки дверей. Для цього в будь-якому місці по периметру обшивки дверей, звичайно, краще буде підчепити знизу підчіплюємо викруткою і знімаємо весь каркас оббивки.

Зняття дверей повністю та демонтаж обшивки Nissan Almera був останній: Октябрь 3rd, by Administrator Поки що ніхто не оцінив статтю! Як зняти обшивку передніх та задніх дверей на Nissan Pathfinder — У будь-який момент може виникнути необхідність знімати обшивку дверей на будь-якому автомобілі.

І причинами, з яких необхідно знімати оббивку дверей. Процес зняття сидінь на Nissan Pathfinder — Безумовно, в процесі експлуатації автомобіля можуть виникнути такі випадки, що потрібно демонтувати сидіння, як водійське, так і це потрібно для знеструмлення автоматичних склопідйомників.

Далі як зняти обшивку задніх дверей Nissan Almera слід виконувати в наступній послідовності: Зняття накладки підлокітника оббивки.

зняти, обшивка, двери, nissan, almera

Nissan Almera Classic. ЗНЯТТЯ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ ОБИВАННЯ ЗАДНІЙ ДВЕРІ

Як зняти обшивку задніх дверей та ручку склопідйомника?

Для цього її потрібно трохи зрушити, а потім підчепити викруткою задню частину до клацання та вільного зняття. Від’єднання вимикача електросклопідйомника. Для цього потрібно, міцно притримуючи фіксатор джгута проводів, від’єднати колодку від гнізда блоку керування. Потім потрібно зняти облицювання внутрішньої ручки замка, акуратно підчепивши її викруткою.

Для запобігання пошкодженню пластикової обшивки рекомендується обернути лезо викрутки ізолентою або скотчем. Після цього слід вивернути всі гвинти кріплення і, вивернувши пістон кріплення, акуратно долаючи опір пластикових тримачів, зняти обшивку.

Окремо слід зазначити, що найчастіше при самостійному знятті обшивки дверей на Nissan Almera ушкоджуються пластмасові пістони. Це може статися через недосвідченість, а також через природне пересихання пластику, знос кріплень.

Тому рекомендується заздалегідь запасти пістонами, щоб попередити утворення люфтів при наступному складанні.

Які інструменти потрібні для демонтажу

Незважаючи на простоту переустановки обшивки, новачки стикаються з головною проблемою — ламають пластикові втулки або «клопи» через неправильний порядок зняття пластин або вибору невідповідного інструменту. Щоб швидко розібрати дверну панель на Nissan Almera, знадобиться наступний інструмент:

 • ключ-головка на 10 або хрестова викрутка;
 • викрутка плоска, щоб підчепити обшивку;
 • будівельний ніж, якщо необхідно провести роботи під обшивкою.

Якщо знімається обшивка для заміни на нову панель, рекомендується додатково проклеїти двері шумоізоляцією. Потрібно зняти поліетилен, що знаходиться під планкою, зрізавши герметик монтажним ножем.

Особливості розбирання задніх та передніх дверей

Nissan Almera із заводським індексом G15. це п’яте покоління моделі, яке випускалося з 2012 року. Характерною особливістю комплектації за роки виробництва залишалося мимовільне опускання заднього бокового скла. При закриванні скла пасажирам необхідно було провертати ручку механічного склопідйомника до характерного клацання з великим зусиллям.

Внутрішнє оздоблення салону у п’ятого покоління відрізняється від попередніх моделей найкращою якістю пластику, порядок демонтажу елементів залишається однаковим, тому у водіїв не виникає питань, як зняти обшивку на дверях Nissan Almera g15 випуску 2012 року.

Схема демонтажу накладки задніх дверей седана аналогічна розбиранню передньої:

 • Відкручуються нижні шурупи.
 • У верхньому кутку знімається кліпса.
 • Виймається верхня панель підлокітника.
 • Відкручуються шурупи.
 • Обшивка піддягається викруткою і тягнеться на себе, після характерних клацань відкритих кліпс виймається вгору.

Єдина відмінність при демонтажі обшивки передніх та задніх дверей на Almera те, що при роботах із задньою панеллю немає необхідності від’єднувати колодку електропроводів, які йдуть до склопідйомника. Скло задніх дверей опускається і піднімається самостійно.

Порядок демонтажу

Особливістю обшивки Алмер залишається те, що деталь встановлюється на велику кількість фіксаторів-затискачів. Кліпси та затискачі виготовлені з пластику, незручний рух чи зусилля під неправильним кутом може зламати кріплення. Демонтаж панелі передніх дверей водія по кроках:

 • У верхній частині розташована кліпса-заскочка. Вістря викрутки потрібно заклеїти скотчем, щоб не подряпати пластикову кліпсу, просунути між обшивкою та дверима та витягнути фіксатор.
 • Відкрутити шуруп на нижній лівій частині панелі з боку водія. Для протилежних дверей саморіз відповідно знаходиться знизу праворуч, кліпса на верхньому лівому кутку.
 • Верхня планка підлокітника встановлена ​​на фіксатори, головна кліпса розташована біля поглиблення з ручкою. За поглиблення не тягнути, послабити всю панель по периметру та витягнути вертикально.
 • Під кришкою розташовано два саморізи, слід відкрутити їх викруткою.
 • Витягнути роз’єм склопідйомника, від’єднати колодку електропроводу.
 • У районі кліпс потягнути обшивку на себе, не знімати, поки не відклали фіксатори. Після характерних клацань піднімати панель вгору, гума ущільнювача бокового скла повинна вискочити.

Після демонтажу зовнішньої обшивки дверний блок залишається закритим поліетиленом, не рекомендується гріти його феном, щоб герметик розплавився. Цього не станеться. Будівельним ножем зрізують плівку в районі склеювання.

Під шаром поліетилену знаходиться пінопласт. Виробники використовували прокладну карту для кращої шумоізоляції салону та додаткового захисту електрокабелів у внутрішній частині. Водії відзначають, що пінопластова карта є абсолютно марним елементом конструкції. Матеріал не підвищує ні шумоізоляцію, ні безпеку внутрішніх елементів.

При монтажі обшивки рекомендується встановити замість пінопласту вібропласт або обклеїти двері спленом, сучасним матеріалом із високими показниками поглинання шуму. Сплен рекомендується прокладати всередині дверей в області тягових механізмів відкривання та підйомника скла.

Особливості зняття обшивки передніх та задніх дверей автомобіля Nissan Almera Classiс

Передньопривідний хетчбек Golf класу випускався компанією Nissan з 1995 року, до 2118 року модель у кузові седан будувалася в Тольятті на заводі АвтоВАЗ. Автомобіль стабільно продавався на ринку Росії та країн СНД. Більшість власників проводять самостійний ремонт та діагностику авто, Almera Classic має мінімум складних вузлів та доступні ремонтні комплекти.

Щоб провести модернізацію салону, потрібно буде зняти обшивку дверей Nissan Almera Classic. Виробник не використовує текстиль, обшивка дверей, облицювання стояків виготовляється з м’якого пластику, який вимагає заміни через 4-5 років.

Що можна зробити після демонтажу дверної картки

У Nissan Almera відсутня класична картка дверей, як, наприклад, в автомобілях ВАЗ. Там вирізана фанера служить картою, на яку кріпиться зовнішня обшивка дверей. В Альмері пластикове налагодження виступає захистом внутрішніх елементів дверей і є декором. Демонтувати дверну карту Nissan необхідно при зносі та таких несправностях:

 • Для збільшення параметра шумоізоляції салону.
 • Якщо необхідно перевстановити або полагодити динамік.
 • При несправностях у механізмах дверного замка та склопідйомника.

За будь-якого втручання в конструкцію внутрішньої частини рекомендується проводити антикорозійну обробку металу, перевіряти якість ізоляції проводки та стан кліпс, на які встановлюються зовнішні панелі.

Снятие дверной карты Ниссан Альмера G15 альмера almera g15

Зняття дверей на Nissan Almera

Насамперед необхідно опустити скло дверей вниз і від’єднати мінусову клему АКБ. Це необхідно, як було зазначено вище, щоб від’єднати всі роз’єми, що знаходяться під обшивкою дверей. Як було сказано раніше, необхідно зняти обшивку дверей (нижче описаний процес зняття обшивки).

Наступним кроком необхідно від’єднати обмежувач ходу дверей, вказаний на малюнку під цифрою 3, а для цього треба взяти вибивання і вибити вісь обмежувача відчинення дверей.

Далі відкручуємо ключем на 10 чотири болти кріплення петель дверей до кузова, вказаних на малюнку під цифрами 2 і 3. При цьому найкращим варіантом буде, якщо друга людина дотримуватиме двері.

На цьому знімання дверей закінчено. Як видно, складного в цьому процесі немає і все швидко і легко відбувається. Важливо пам’ятати, що процес зняття задніх дверей аналогічний процесу зняття передніх та встановлення дверей відбувається у зворотній послідовності. Хоча в принципі можна і описати процес зняття обшивки дверей, тому що процедура зняття обшивки займає не більше двох хвилин.

Зняття дверей повністю та демонтаж обшивки Nissan Almera

У кожній машині з часом може вийти з ладу якась деталь або агрегат загалом. Відповідно, щоб цю деталь зняти для ремонту або заміни, необхідно для цього зробити деякі супутні операції. Наприклад, щоб зняти на автомобілі двері повністю, то перед цим треба відключити всі електророз’єми, що ведуть до приводів склопідйомників, керування дзеркалами і т.д., а відповідно необхідно зняти всю обшивку дверей. Хоча є інші варіанти зняття дверей без зняття оббивки дверей. Але в даному матеріалі буде наведено порядок дій зняття дверей Nissan Almera без розгляду дій зі зняттям обшивки дверей (хоча матеріал нижче доповнений операцією зі зняття обшивки дверей). Оскільки процес зняття обшивки дверей Nissan Almera описаний у відео, яке знаходиться у вільному доступі.

Демонтаж обшивки дверей Nissan Almera

В першу чергу для зняття оббивки дверей потрібно відкрутити два болтика шурупа обшивки до дверей, які знаходяться один зліва у верхньому кутку дверей, а інший знизу в правому кутку. На малюнку під цифрами 1 вказано, де необхідно відкрутити дані шурупчики.

КАК СНЯТЬ ДВЕРНУЮ ОБЛИЦОВКУ НИССАН АЛЬМЕРА КЛАССИК?

Далі знімаємо пластикову накладку навколо ручки відкриття дверей, яка вказана на малюнку під цифрою 2. Просто потрібно підчепити викруткою і подолавши зусилля опору накладки зняти її з внутрішніх зачепів. Важливо знати, що з метою найменшого ризику пошкодження викруткою оббивки дверей, найкращим варіантом буде намотати ізоленту на металеву частину викрутки.

Після зняття пластикової накладки навколо ручки дверей таким же методом необхідно зняти накладку підлокітника, вказану на малюнку 2 під цифрою 3.

Після зняття даної накладки необхідно викруткою з хрестоподібним лезом відкрутити два болтики, вказані на малюнку 3.

Далі залишається тільки від’єднати аналогічним методом накладку навколо кнопки керування підйомом та опускання склом, яка позначена на малюнку 2 під цифрою 4.

Після виконання всіх вищевказаних операцій має виглядати все, як зазначено на малюнку І відповідно все готове для зняття оббивки дверей. Для цього в будь-якому місці по периметру обшивки дверей (звичайно краще підчепити знизу) підчіплюємо викруткою і знімаємо весь каркас оббивки.

На цьому процес зняття обшивки дверей закінчено і якщо є необхідність зняти двері, то відключаємо роз’єми і проробляємо операції зі зняття дверей описані вище.