Table of Contents

Бічні двері Chevrolet. Як розібрати бічні двері Chevrolet Cruze

зняти, обшивка, chevrolet, cruze

Висвердлюємо свердлом по дереву всі заклепки і викручуємо всі шурупи, які з’єднують нижню і верхню частину дверей, потім які тримають саму вставку. Біла основа віддирається погано, тому її можна залишити. Чим краще обробимо- тим рівніше буде поверхня, а це запорука того, настільки акуратно ляже шкіра.

Переходимо до поклейки. Отже, передбачається наявність чи відсутність різних елементів автомобільних дверей.

Як розібрати двері Chevrolet Cruze

Вкрай важливо розуміти, що наявність цих опцій може вплинути на складність виконання поставленого завдання, а отже, необхідність прояву додаткової обережності. Будь-яка дверна карта на Chevrolet Cruze завжди прикріплена до каркасу дверей пістонами та саморізами. Конструкція кожних автомобільних дверей відрізняється, тому бажано виявити підвищену увагу.

Для проведення роботи потрібно потурбуватися про обов’язкове як зняти обшивку дверей на Chevrolet Cruze наступних інструментів: Тільки якщо правильно підготуватися до зняття обшивки, можна успішно виконати поставлене завдання.

Знімати карту водія можна тільки після того, як вдалося точно дізнатися розташування кліпсів і саморізів, тяга ручки відмикання дверного замку і конектори джгутів проводів. Попереднє вивчення схеми водійських дверей дозволить зрозуміти, як провести потрібний захід із гарантованим успіхом.

Автомобілісти також повинні знати, за якою схемою знімати обшивку задніх дверей. Ще один саморіз. Нам заважатиме пластикова декоративна накладка, що закриває кріплення зовнішнього дзеркала заднього виду.

Акуратно піддаємо її краї викруткою з плоским шліцом або пластиковою лопаткою і повністю знімаємо накладку. Акуратно знімаємо накладку на дзеркало.

Використовуючи схему розташування фіксуючих пістонів, акуратно піддаємо дверну карту в зазначених місцях пластиковою лопаткою і відштовхуємо пістони по периметру. Якщо бездумно тягнути карту на себе або підчіпувати не в тих місцях, можна зламати як мінімум пістони, максимум сам корпус дверної карти.

Акуратно смикаємо обшивку. Піднімаємо дверну карту і обережно відводимо її убік — вона триматиметься на джгуті дротів від електроприводу склопідйомника, тросику приводу та дротах від динаміка, якщо він встановлений у карті.

Від’єднуємо конектор склопідйомника, клеми від динаміка. Демонтаж фішок харчування.

Обшивка дверей на Chevrolet Cruze

З прямим та хрестоподібним лезом, а також з битою у вигляді зірочки Пластикова лопатка Для демонтажу кліпс. Така ж лопатка знадобиться при знятті пістонів зі стелі, сидінь та інших елементів салону.

Процес зняття обшивки передніх дверей на Chevrolet Cruze Обшивка передніх та задніх дверей демонтується за аналогічним алгоритмом. Кріплення виконане схожими пістонами, але є невелика відмінність у їхньому розташуванні.

Для того, щоб успішно виконати розбір дверей водія, потрібно дотримуватися нижчевикладеної інструкції. Зняття обшивки дверей передбачає роз’єднання клемних колодок та роботу з вузлами, що знаходяться під напругою, наприклад, електроприводом склопідйомників.

Как снять обшивку карту передней двери CHEVROLET CRUSE(2011)demontaz boczka drzwi przod/door panel r

Тому після відкриття капота необхідно від’єднати мінусову клему акумуляторної батареї. Стандартно обшивка дверей кріпиться на восьми кліпсах.

Chevrolet Cruze зняти обшивку передніх дверей. Рекомендації, новини, відео

Піддягання декоративної заглушки За заглушкою знаходиться шуруп. Саморіз кріплення дверної обшивки Трохи нижче за підлокітник знаходиться аналогічна декоративна заглушка.

READ  Як заливати гальмівну рідину Ford Focus 2

Її потрібно витягнути. Під нею розташований саморіз, який слід викрутити. Бічні двері Chevrolet.

Як розібрати бічні двері Chevrolet Cruze. Як зняти обшивку дверей, в чому… Знімаємо обшивку передніх дверей водія і задніх на Chevrolet Cruze своїми руками.

Наприклад, задні стекла найчастіше опускаються з використанням механічного ручного приводу, тому потрібно докласти додаткових зусиль і втопити обшивку рукою для того, щоб плоску викрутку вдалося вставити між обшивкою та ручкою. Однак перед тим, як виконувати потрібне завдання, потрібно розуміти особливості конструкції передніх або задніх дверей, нюанси проведення заходу. Для цього досить злегка втопити обшивку рукою доти, доки між обшивкою та ручкою можна буде вставити викрутку з плоским шліцем.

Акуратно піддаємо її краї викруткою з плоским шліцем або пластиковою лопаткою і знімаємо накладку повністю. Ось схема із зазначенням точок кріплення як зняти обшивку передніх дверей Chevrolet Cruze карти пістонами, їх має бути вісім.

Щоб зняти обшивку дверей Chevrolet Cruze необхідно відкрутити болт, розташований за ручкою відчинення дверей, і болт у ніші, призначеної для закривання дверей. Як розібрати бічні двері Chevrolet Cruze Розбирання дверей, точніше, демонтаж дверних карт на Chevrolet Cruze може стати в нагоді в багатьох випадках. Це може бути ремонт склопідйомника або замка, механізму приводу засувки дверей, встановлення додаткових динаміків або обшивка дверних карт новим матеріалом.

Отримуємо доступ до саморіза під зірочку, викручуємо його підходящою за розміром та конфігурацією битою.

Цей саморіз відкрутити! Другий саморіз встановлений у ніші підлокітника. Щоб до нього дістатися, виймаємо прогумовану накладку і відкручуємо викруткою з насадкою під ту саму зірочку цей саморіз. Ще один саморіз. Нам заважатиме пластикова декоративна накладка, що закриває кріплення зовнішнього дзеркала заднього виду.

Обшивка дверей на Chevrolet Cruze

На фото нижче зображено їхнє розташування. Перш ніж розібрати двері, необхідно демонтувати всі пістони. Знайти декоративну пластикову заглушку, розташовану за ручкою відчинення дверей. За допомогою лопатки або викрутки зробити демонтаж.

Знімаємо обшивку передніх дверей водія і задніх на Chevrolet Cruze своїми руками

Акуратно піддаємо її краї викруткою з плоским шліцом або пластиковою лопаткою і повністю знімаємо накладку. Обережно знімаємо накладку на дзеркало. Використовуючи схему розташування фіксуючих пістонів, акуратно піддіваємо дверну карту в зазначених місцях пластиковою лопаткою і відштовхуємо пістони по периметру.

Якщо бездумно тягнути карту на себе як зняти обшивку передніх дверей Chevrolet Cruze піддевати не в тих місцях, можна зламати як мінімум пістони, максимум сам корпус дверної карти.

Оббивку знімають і відкладають убік.

Після цього можна проводити необхідні заходи. Наприклад, допускається відремонтувати витяг скла. Будь-які двері автомобіля Chevrolet Cruze знімаються за однією і тією ж схемою. Однак різниця полягає у відмінностях комплектацій. Наприклад, задні скла найчастіше опускаються з використанням механічного ручного приводу, тому потрібно докласти додаткових зусиль і втопити обшивку рукою для того, щоб плоску викрутку вдалося вставити між обшивкою та ручкою.

Как снять обшивку двери шевроле круз

Ручка кріпиться спеціальною клямкою, яку виштовхують викруткою з обов’язковим відсуненням пластикової шайби. Дверні карти можуть бути прикріплені по-різному на дверях, оскільки це залежить від року випуску Chevrolet Cruze. Можливо, що потрібно на задніх дверях додатково викручувати шурупи.

Как снять дверные обшивки карты с шевроле круз саня марк перед зад

Обшивка дверей на Chevrolet Cruze

У процесі експлуатації автомобіля Chevrolet Cruze автовласник може зіткнутися з необхідністю заміни або ремонту ручок, замків або склопідйомників.

Для виконання перелічених заходів потрібне зняття обшивки дверей. Виконати цю операцію нескладно, але при неправильному підході можливе пошкодження пластику і, як наслідок, значне погіршення зовнішнього вигляду салону.

Необхідні інструменти

Для того, щоб зняти обшивку дверей потрібно перелік інструментів, наведених у таблиці нижче.

НайменуванняПримітка
Викрутка З прямим і хрестоподібним лезом, а також з битою у вигляді зірочки
Пластикова лопатка Для демонтажу кліпс. Така ж лопатка знадобиться при знятті пістонів зі стелі, сидінь та інших елементів салону.

Процес зняття обшивки передніх дверей на Chevrolet Cruze

Обшивка передніх та задніх дверей демонтується за аналогічним алгоритмом. Кріплення виконане схожими пістонами, але є невелика відмінність у їхньому розташуванні. Для того, щоб успішно виконати розбір дверей водія, потрібно слідувати нижчевикладеній інструкції.

 • Зняття обшивки дверей передбачає роз’єднання клемних колодок та роботу з вузлами, що знаходяться під напругою, наприклад, електроприводом склопідйомників. Тому необхідно після відкриття капота від’єднати мінусову клему акумуляторної батареї.
 • Стандартно обшивка дверей кріпиться на восьми кліпсах. На фото нижче зображено їхнє розташування. Перш ніж розібрати двері, необхідно демонтувати всі пістони.
 • Знайти декоративну пластикову заглушку, розташовану за ручкою відчинення дверей. За допомогою лопатки або викрутки зробити демонтаж.
 • За заглушкою знаходиться шуруп. Його необхідно викрутити, використовуючи биту «під зірочку».
 • Трохи нижче за підлокітник знаходиться аналогічна декоративна заглушка. Її потрібно витягнути. Під нею розташований саморіз, який слід викрутити.
 • Демонтувати пластикову накладку кріплення дзеркала заднього виду.
 • Акуратно демонтувати обшивку у місцях розміщення пістонів. Відводити убік слід до повного звільнення панелі. Особливу увагу слід приділити кліпсам, розташованим біля порога.
 • Від’єднати клемні колодки склопідйомника та динаміка.
 • Вивести із зачеплення тягу ручки замка.
 • Остаточно зняти обшивку дверей.
READ  Заміна ланцюга ГРМ Nissan х Trail Т30

Особливості демонтажу обшивки задніх дверей

Демонтаж обшивки задніх дверей провадиться аналогічним чином. Невелика різниця є в розташуванні місць кріплень.

На задньому склі Chevrolet Cruze зустрічається механічний привід. Це збільшує розмір робіт зі зняття обшивки, оскільки виникає необхідність демонтажу ручки ручного приводу.

Для цього необхідно притиснути пластик і підсунути під фронт невелику викрутку. Далі рухами, що похитують, зняти ручку.

Чому може знадобитися зняття дверної обшивки

У більшості випадків знімати обшивку автомобільних дверей доводиться для заміни ручок, замків, скла та заміни шумоізоляційних матеріалів. При цьому звернення на станцію технічного обслуговування може вимагати серйозних фінансових вкладень, внаслідок чого найбільш слушним варіантом виявляється самостійне виконання роботи. Однак перед тим, як виконувати потрібне завдання, потрібно розуміти особливості конструкції передніх або задніх дверей, нюанси проведення майбутнього заходу.

Найчастіше демонтаж обшивки на передніх і задніх дверях Chevrolet Cruze виконується за одним і тим же принципам. Передбачається необхідність зняти пару заглушок болтів, що кріплять, а також ключем зірочкою відкрутити два саморезика. Після цього можна підчепити обшивку з її нижньої частини, піднімаючи вгору. Незважаючи на те, що майбутній захід вимагає мінімум часу та зусиль, потрібно подбати про чітке розуміння поставлених завдань для правильного виконання всіх завдань.

Особливості зняття обшивки водійських дверей на Chevrolet Cruze

Двері водія на Chevrolet Cruze можуть мати різну начинку, яка часом відрізняється навіть від передніх пасажирських. Отже, передбачається наявність чи відсутність різних елементів автомобільних дверей. Вкрай важливо розуміти, що наявність цих опцій може вплинути на складність виконання поставленого завдання, а отже – необхідність прояву додаткової обережності.

Для проведення роботи потрібно буде подбати про обов’язкову наявність наступних інструментів:

 • пластикова лопатка, за допомогою якої можна швидко та успішно видалити пістони з дверного каркасу;
 • твердка зі змінними бітами, причому знадобиться зірочка;
 • стандартний набір робочих інструментів.

Тільки якщо правильно підготуватися до зняття обшивки, можна успішно виконати поставлене завдання.

Знімати карту водія можна тільки після того, як вдалося точно дізнатися розташування кліпсів і саморізів, тяга ручки відмикання дверного замку і конектори джгутів проводів. Попереднє вивчення схеми водійських дверей дозволить зрозуміти, як провести потрібний захід із гарантованим успіхом.

Процес зняття обшивки дверей Chevrolet- Cruze

Багато автолюбителів рано чи пізно стикаються з необхідністю зняти обшивку дверей Chevrolet Cruze. Однак для того, щоб успішно виконати подібне завдання, доводиться брати до уваги численні важливі нюанси. Цікавлячись, як зняти обшивку з дверей автомобіля Chevrolet Cruze, слід розуміти, що можна звернутися до фахівців на СТО або самостійно подбати про виконання необхідного завдання.

READ  Заміна прокладки ГБЦ Nexia 16 клапанів

Особливості зняття обшивки задніх дверей

Автомобілісти повинні знати, за якою схемою знімати обшивку задніх дверей. Потрібно розуміти, що принципи будуть колишніми, але певні відмінності бажано взяти до уваги:

 • Спочатку відкручують два саморізи викруткою-зірочкою.
 • Потім знімають заглушку із дзеркала бічного вигляду.
 • Тепер можна обережно потягнути оббивку, орієнтуючись на кліпси. При цьому слід почути звук кліпси, що відстібнулася.
 • На наступному етапі оббивку піднімають вгору для того, щоб вона повисла і піддавалася подальшому зняттю.
 • Тросик від’єднують після відключення проводів.
 • Оббивку знімають і відкладають убік.

Після цього можна проводити необхідні заходи. Наприклад, допускається відремонтувати витяг скла.

Дверні карти можуть бути прикріплені по-різному на дверях, оскільки це залежить від року випуску Chevrolet Cruze. Можливо, що потрібно на задніх дверях додатково викручувати 2-3 шурупи. Тільки якщо знати особливості конструкції автомобільних дверей можна зрозуміти, як провести ремонт.

Зняття обшивки та ремонт дверей автомобіля Chevrolet Cruze – це завдання, з якими можна впоратися самостійно. Існуючі нюанси не можуть перешкодити проведенню запланованих заходів.

Алгоритм зняття

Знімати водійську дверну карту варто тільки тоді, коли ми точно знаємо, де знаходяться шурупи і кліпси, де знаходяться конектори джгутів проводів і тяга ручки відмикання замка. Ось схема із зазначенням точок кріплення дверної карти пістонами, їх має бути вісім.

Тепер можна розпочинати роботу. Порядок демонтажу водійської обшивки дверей такий:

  На дверній карті за ручкою відчинення дверей встановлена ​​пластикова заглушка. Її необхідно акуратно підчепити пластиковою лопаткою або викруткою з плоским шліцем зверху і вийняти з ніші.

Знімаємо обшивку задніх дверей на Chevrolet Cruze

У принципі, алгоритм зняття задньої обшивки такий самий, як і при розбиранні дверей водія.

Саморіз кріплення обшивки задніх дверей до кузова.

Різниця тільки в тому, що в деяких комплектаціях задні стекла опускаються за допомогою ручного механічного приводу. Щоб зняти дверну карту, необхідно видалити ручку опускання стекол. Для цього досить злегка втопити обшивку рукою доти, доки між обшивкою та ручкою можна буде вставити викрутку з плоским шліцем.

Ручка кріпиться пружинною клямкою, яку і потрібно виштовхнути викруткою, попередньо відсунувши пластикову шайбу. Залежно від року випуску Chevrolet Cruze, на задніх дверях карти можуть кріпитися так само, як і на передніх, але додатково в нижній частині обшивки необхідно викрутити два або три саморізи.

Знімаємо обшивку передніх дверей водія і задніх на Chevrolet Cruze своїми руками

Розбирання дверей, точніше, демонтаж дверних карт на Chevrolet Cruze може стати в нагоді в багатьох випадках. Це може бути ремонт склопідйомника або замка, механізму приводу засувки дверей, встановлення додаткових динаміків або обшивка дверних карт новим матеріалом. Крім цього, демонтаж дверних карток на Chevrolet Cruze буде необхідний при звукоізоляції салону. Як зняти обшивку дверей, у чому різниця між зняттям передньої та задньої обшивки в автомобілях різних комплектацій, уточнимо прямо зараз.

Знімаємо обшивку водійських дверей на Chevrolet Cruze

Водійська дверна картка без обшивки.

Залежно від комплектації, водійські та передні пасажирські двері можуть мати різну начинку. електричний коректор дзеркал, електричний склопідйомник або механічний, а наявність цих опцій несильна, але вплине на складність та обережність виконання роботи.

В принципі, будь-яка дверна карта на Крузі кріпиться до каркасу дверей за допомогою восьми пластикових пістонів та кількох шурупів. Їх кількість та розташування на передній та задній обшивці дверей різне.

Інструмент

 • Пластикова лопатка для видалення пістонів з каркасу дверей.
 • Викрутка зі змінними бітами, нам знадобиться зірочка.
 • Стандартний набір інструментів для подальшої роботи.

В іншому процедура зняття обшивки ідентична процедурі зняття передніх дверних карток. Вдалою всім роботи та сонячних доріг!