Як зняти магнітолу UAZ Patriot

авто життя

 • OFF. ROAD 2008 р.
 • OFF. ROAD 2009 р.
 • OFF. ROAD 2010 р.
 • OFF. ROAD 2011 г.
 • OFF. ROAD 2012 р.
 • OFF. ROAD 2013 р.
 • OFF. ROAD 2014 р.
 • OFF. ROAD 2015 р.
 • OFF. ROAD 2016 р.
 • OFF. ROAD 2017 р.
 • OFF. ROAD 2018 р.
 • OFF. ROAD 2019 р.
 • Подорожі
 • покатушки
 • Картинг
 • відеореєстратор

Як зняти магнітолу UAZ Patriot

Як зняти штатну магнітолу UAZ Patriot

Щоб дати правильну відповідь на запитання Як зняти магнітолу на UAZ Patriot 2012 треба подивитися відео. Після перегляду вам не буде потрібно звертатися за допомогою до фахівців. Докладні інструкції допоможуть вам вирішити ваші проблеми. Приємного перегляду.

Гумор в темі:. Михалич, подай ключ на 173.211.101.14!. Лови: NUYik98ULAase3

Заміна штатного головного пристрою на UAZ Patriot

☑️ передплачує КАНАЛ СТАВТЕ лайка

Недоліки заводської моделі

Однак оновлена ​​система доступна в дорогих комплектаціях “Престиж” і “Максимум” вартістю від 900 тис. Руб. У дешевших вбудовано старе пристрій 2015 г. За його зняття і установку нового Android обладнання необхідно заплатити близько 30 тис. Руб.

Як підібрати магнітолу в UAZ Patriot

При виборі нової магнітоли головне. враховувати розміри заводського пристрою. Воно відповідають категорії 2 din. Далі, виходячи з цінової планки і функціоналу, необхідно розглянути марку і модель виробника.

Штатна Android система коштує 30 тис. Руб. Однак функціональні аналоги на ринку коштують набагато дешевше, тому придивитися до них буде вигідним рішенням. Ціна такого пристрою. 12-20 тис. Руб. в залежності від виробника. Якщо головне для вас. мати можливість прослуховування різних форматів і удосконалення системи через додаткові RCA виходи без інших переваг ОС Android, то вам буде досить системи на Windows.

показання БК на штатній магнітолі UAZ Patriot 2015

зняти, магнітолу, patriot

УАЗ Патриот и ПРОБЛЕМНАЯ установка музыки

Експеримент майже закінчено. Сплатив ліцензію. вона, до речі, коштує дешевше на WinCE, ніж пише сайт (-20%), навіть разом з ОБД сканером по Bluetooth. все разом не перестрибують бюджет в 2т.руб що в рази дешевше «престижу», при цьому позбавляє вас від влізання в проводку і, взагалі, по-всякому краще без колгоспу. так би мовити.

Тепер що стосовно гальм і т.д для цього відзняв відео Я не спец. прошу каках не кидає (принаймні відразу) Все працює. Вантажитися програмка цілих сек 8-10 по мені так можна пережити Далі автонастройка (при першому запуску) і все працює, показує, вважає Відразу виявив помилку, яку Престиж, чий-та, не показував Моя задоволена даж жаба утихомирилася Для тих у кого мафон на WinCE та й не тільки. дядьки під усе, даж під Айфони написали свою прогу. зручно! Рекомендую ставте! Для тих у кого зелений тваринка не спить можна схитрувати 20% скідос йде на версію WinCE і 40% при подальшій купівлі! тобто якщо будете брати. можна списатися. через мене оплатити. там взагалі копійки виходити!

как снять панель магнитолы и компьютера на уаз патриот

Рекомендації по установці динаміків

При виборі динаміків на заміну штатним, необхідно враховувати бажану якість звучання. Динаміки, що дозволяють почути більш чистий звук, будуть коштувати вище середньої ціни. Вартість аудіо комплектуючих, розрахованих на бас, нижче, тому є найпоширенішими. Потрібно мати на увазі, що якісного звуку в такому випадку ви не отримаєте.

В автомобільній стереосистеми закладений спосіб обману слуху. Людина відчуває високі частоти і гірше розпізнає низькі. Тому сабвуфер можна встановити в багажнику або під сидінням. це не вплине на загальну якість звуку.

Головне. розташувати високочастотні динаміки так, щоб звук був направлений в вуха. Середньочастотні і широкосмугові динаміки також повинні бути поставлені в сторону слухачів. За стандарт, динаміки розташовані по краях торпеди, в передніх і задніх дверях.

Мультимедіа на Android 316300-79130-00

Підкажіть, будь ласка, по магнітоли ммс 2019. Яндекс навігатор встановив, яндекс музику теж. Я так зрозумів у всі навігатор швидкість не показує, а в яндекс музиці треки на кермі не перемикаючись. Ще навігатор відстає в відображенні розташування секунди на 4. Це за великим рахунком все одно краще ніж навител, але все ж бісить. Якщо хто вирішив проблему-прохання поділитися ліками.

А найголовніше, що дратує, так це те що магнітола через якийсь час скидає настройки- мене дратує звук натискання кнопок, я його відключаю. Так само відключаю функцію виключення музики при русі заднім ходом, виставляю рівні звуку. Налаштовую еквалайзер, щоб звук був хоч трохи прийнятний. Але через якийсь час налаштування всі ці злітають і доводиться виставляти заново. Дуже дратує. Підкажіть, як з цим бути. В налаштуваннях автоматичний сон пристрою варто на максимум-48 годин.

Звернув увагу, що коли магнітола включається швидко, тобто пробуджується зі сну мабуть, то настройки не злітають, запущені додатки працюють в тому вигляді як перед тим як я вимкнув запалювання, музика грає з того ж місця, де зупинилася. Але як тільки магнітола починає завантажуватися довше за часом-я так зрозумів включається, а не пробуджується зі сну, всі мої налаштування злітають

Оновлена ​​магнітола на UAZ Patriot

авто життя

Як зняти магнітолу UAZ Patriot E-mail
Автор: Moto-Svoboda Олексій
24.04.2017 19:33

Заліз я тут днями в надра нашого UAZ Patriot. Вирішив перевірити як там антена поживає.

Для того щоб зняти штатну магнітолу з UAZ Patriot потрібно для початку повернути заглушки на 90

Потім витягуємо нижню панель і акуратно, починаючи з нижньої частини знімаємо середню панель.

Після цього вашому погляду відкриються ось такі два болта.

Потім потрібно зняти бортовий комп’ютер (при його наявності)

Дві заглушки і два болта під хрестову викрутку зі зворотного боку.

замена штатного магнитофона УАЗ патриот

Потім перевертаємо БК на 180 і відключаємо шлейф.

Ще 4 болта, які кріплять саму магнітолу.

Так-же я знайшов ще й штатний підсилювач сигналу. Знаходиться він в задньому правому крилі, досить зняти невеликий люк з салону і засунути туди руку)))

Але проблема з перешкодами я так і не вирішив (((((

Заміна штатного головного пристрою на UAZ Patriot

☑️ передплачує КАНАЛ СТАВТЕ лайка

Зняття магнітоли UAZ Patriot

Хто тут?

зняття магнітоли

Щоб зняти штатну магнітолу, необхідно в цілях безпеки відкинути мінусову клему з АКБ. Тепер власне можна зручніше вмоститися в салоні і зняти автомагнітолу. Процес зняття наступний:

 • Витягується 2 din рамка, яка закриває фіксатори вироби. Витягується рамка з допомогою викрутки, підчепивши злегка за один з кутів.
 • Далі буде потрібно спеціальний ключ або сталевий дріт діаметром 2,5-3 мм. Дріт згинається у вигляді літери “П” і по обидва боки просунув в отвори. Цей дріт служить інструментом, який відщіпає фіксатори магнітоли.
 • Після клацань можна потягнути пристрій на себе і витягти його.
 • Тепер можна витягти шахту і приступати до установки нового пристрою.

установка

Установка нової магнітоли здійснюється шляхом дотримання інструкції, що додається до виробу. Отже, перш за все, встановлюється магнітола повинна бути перевірена, чи підходить вона для монтажу. Після цього здійснюється установка шахти (сталевого підстави, до якого кріпиться основний виріб). Шахта фіксується за допомогою штатних болтів. Не забудьте підключити дроти живлення магнітоли. Найчастіше вони підходять до штатного роз’єму, якщо ж ні, то буде потрібно його замінити.

Після того як проведена установка шахти, можна вставляти безпосередньо магнітолу. Але на даному етапі заміна вироби вважається закінченою не до кінця. Ще одна дуже важлива річ, як перехідна 2 din рамка. Перехідна 2 din рамка на UAZ Patriot необхідна для того, щоб здійснити повторення профілю приладової панелі. Іншими слова, зробити облямівку для аудіо-системи. Являє собою перехідна 2 дин рамка пластикову основу, яке встановлюється на магнітолу і приховує її кріплення. в залежності від країни виробника.

Коли мультимедійна система встановлена, то необхідно перевірити справність її роботи, а також звучання динаміків. Не допускається включати різко звук на всю потужність, так як динаміки можуть не витримати, і пошкодиться їх мембрана. Рекомендується перевіряти гучність звучання при плавному додаванні гучності, щоб не навантажувати сильно динаміки.

UAZ Patriot: магнітола, колонки і полку під рацію

У ХХI столітті складно собі уявити сучасний автомобіль без мультимедійної системи. Зараз кожен автомобіль, який спускається з конвеєра, оснащується в обов’язковому порядку магнітолою. Призначення і використання даного пристрою всім знайоме ще з дитинства, тому відразу приступимо до розгляду теми про те, як встановлюється магнітола і динаміки на UAZ Patriot.

Навіщо потрібна нова магнітола

У кожному позашляховику UAZ Patriot є аудіо-система, яка встановлюється з заводу. Штатна магнітола розрахована на звичайні функції: радіоприймач, програвання компакт-дисків, роз’єм для підключення флешок і SD карт пам’яті, так само є функція Bluetoth і навіть дизайн її відмінно вписується в інтер’єр салону. Так чому ж її потрібно міняти на іншу? На перший погляд перераховані функції. це все що потрібно, але не тут та було. Є деякі мінуси штатної магнітоли, яка встановлена ​​на автомобілі UAZ Patriot. Отже, серед недоліків слід виділити:

 • Відтворення аудіо-файлів строго в форматі mp-3. Не підтримує інші формати.
 • Програвач бачить треки тільки з однієї папки.
 • Є тільки один вихід RCA.
 • Не передбачена можливість підключення підсилювача. Для його установки буде потрібно придбати спеціальний перехідник.

На підставі даних відомостей слід зауважити, що рано чи пізно штатну магнітолу потрібно замінити на більш потужну і багатофункціональну. Щоб заощадити кошти, можна продати штатну магнітолу.

Рекомендації по установки динаміків

Штатні колонки, власне, як і магнітола, не дає позитивних емоцій від прослуховування музики. Тому при установці нової магнітоли рекомендується в цей же час і встановити нові колонки. Які колонки краще встановити? Для цього слід приділити увагу пошуку інформації в інтернеті на спеціалізованих в автозвуку порталах, а так само свій смак: якщо ви меломан і любите слухати якісне звучання, тоді буде потрібно повне обмундирування. від шумоізоляції всього автомобіля і виготовлення подіумів під акустику, до покупки і установки роздільних колонок до монтажу підсилювачів.

Але таке звучання прийнятно тільки для одиниць, найчастіше водії вдаються тільки до установки більш потужних динаміків, яких їм достатньо з головою.

Отже, зазвичай потрібне придбання 2 пар динаміків. Одна пара встановлюється в отвори передніх дверей, а друга на задню полку. До речі, для поліпшення якості звучання рекомендується встановити спеціальну полицю для динаміків. У цю полку встановлюються переважно динаміки овальної форми. двох або трьохсмугові (за бажанням власника).

В отвори передніх дверей рекомендується встановити динаміки діаметром 130-160 мм. двохсмугові. Двері бажано обесшуміть, щоб досягти максимального ефекту.

Монтаж не є особливих складнощів, так як попередньо передбачені всі необхідні кріплення полички і динаміків. Проводку по можливості бажано замінити, так як штатна являє собою звичайний тонкий двожильний електричний кабель.

Розглянувши всі основні нюанси установки автомагнітоли на UAZ Patriot, можна з упевненістю сказати, що звучання нової системи буде сильно відрізняється від заводського вироби.

Полку для рації

Рестайлінгові моделі позашляховика UAZ Patriot мають в конструкції полку під рацію. Для чого потрібна рація? Це незамінна річ, при експлуатації позашляховика UAZ Patriot в сільській або степовій місцевості, де не завжди є мобільне покриття. Там рація залишається єдиним засобом зв’язку.

Полку під рацію розміщується в салоні під дахом автомобіля. Позашляховики UAZ Patriot з 2015 року випуску мають штатні кріплення. Полку під рацію купується окремо і встановлюється самостійно. Можна заощадити, але для цього буде потрібно витратити багато часу для саморобного виготовлення полички під рацію.

Мультимедіа на Android 316300-79130-00

Підкажіть, будь ласка, по магнітоли ммс 2019. Яндекс навігатор встановив, яндекс музику теж. Я так зрозумів у всі навігатор швидкість не показує, а в яндекс музиці треки на кермі не перемикаючись. Ще навігатор відстає в відображенні розташування секунди на 4. Це за великим рахунком все одно краще ніж навител, але все ж бісить. Якщо хто вирішив проблему-прохання поділитися ліками.

А найголовніше, що дратує, так це те що магнітола через якийсь час скидає настройки- мене дратує звук натискання кнопок, я його відключаю. Так само відключаю функцію виключення музики при русі заднім ходом, виставляю рівні звуку. Налаштовую еквалайзер, щоб звук був хоч трохи прийнятний. Але через якийсь час налаштування всі ці злітають і доводиться виставляти заново. Дуже дратує. Підкажіть, як з цим бути. В налаштуваннях автоматичний сон пристрою варто на максимум-48 годин.

Звернув увагу, що коли магнітола включається швидко, тобто пробуджується зі сну мабуть, то настройки не злітають, запущені додатки працюють в тому вигляді як перед тим як я вимкнув запалювання, музика грає з того ж місця, де зупинилася. Але як тільки магнітола починає завантажуватися довше за часом-я так зрозумів включається, а не пробуджується зі сну, всі мої налаштування злітають.

Клуб UAZ Patriot

Форум всеросійського клубу власників UAZ Patriot

 • Теми без відповідей
 • активні теми
 • Пошук
 • Наша команда

Зняття штатного пристрою

 • Необхідно зняти зовнішню рамку, що закриває доступ до кріплень магнітоли. Для цього потрібно підчепити один з її кутів.
 • Скориставшись спеціальним ключем, віджати кріплення. Замість ключа можна взяти твердий дріт діаметром 2,5-3 мм. Потрібно вставити її в отвори фіксаторів в формі літери «П» до клацання.
 • Акуратно потягнути корпус магнітоли на себе.
 • Від’єднати всі підключені дроти.
 • Витягти шахту кріплення. Вона являє собою металеву конструкцію. підстава магнітоли. Шахта фіксується до панелі автомобіля за допомогою болтів.

Рекомендації по установки динаміків

Штатні колонки, власне, як і магнітола, не дає позитивних емоцій від прослуховування музики. Тому при установці нової магнітоли рекомендується в цей же час і встановити нові колонки. Які колонки краще встановити? Для цього слід приділити увагу пошуку інформації в інтернеті на спеціалізованих в автозвуку порталах, а так само свій смак: якщо ви меломан і любите слухати якісне звучання, тоді буде потрібно повне обмундирування. від шумоізоляції всього автомобіля і виготовлення подіумів під акустику, до покупки і установки роздільних колонок до монтажу підсилювачів.

Але таке звучання прийнятно тільки для одиниць, найчастіше водії вдаються тільки до установки більш потужних динаміків, яких їм достатньо з головою.

Отже, зазвичай потрібне придбання 2 пар динаміків. Одна пара встановлюється в отвори передніх дверей, а друга на задню полку. До речі, для поліпшення якості звучання рекомендується встановити спеціальну полицю для динаміків. У цю полку встановлюються переважно динаміки овальної форми. двох або трьохсмугові (за бажанням власника).

В отвори передніх дверей рекомендується встановити динаміки діаметром 130-160 мм. двохсмугові. Двері бажано обесшуміть, щоб досягти максимального ефекту.

Монтаж не є особливих складнощів, так як попередньо передбачені всі необхідні кріплення полички і динаміків. Проводку по можливості бажано замінити, так як штатна являє собою звичайний тонкий двожильний електричний кабель.

Розглянувши всі основні нюанси установки автомагнітоли на UAZ Patriot, можна з упевненістю сказати, що звучання нової системи буде сильно відрізняється від заводського вироби.

Штатна магнітола UAZ Patriot

Сучасні автомобілі з заводу оснащуються великою кількістю функцій і пристроїв. У їх число входить автомагнітола. Однак штатна магнітола на UAZ Patriot не влаштовує багатьох власників. Вони роблять вибір у бік стороннього пристрою.

Рекомендації по установці динаміків

При виборі динаміків на заміну штатним, необхідно враховувати бажану якість звучання. Динаміки, що дозволяють почути більш чистий звук, будуть коштувати вище середньої ціни. Вартість аудіо комплектуючих, розрахованих на бас, нижче, тому є найпоширенішими. Потрібно мати на увазі, що якісного звуку в такому випадку ви не отримаєте.

В автомобільній стереосистеми закладений спосіб обману слуху. Людина відчуває високі частоти і гірше розпізнає низькі. Тому сабвуфер можна встановити в багажнику або під сидінням. це не вплине на загальну якість звуку.

Головне. розташувати високочастотні динаміки так, щоб звук був направлений в вуха. Середньочастотні і широкосмугові динаміки також повинні бути поставлені в сторону слухачів. За стандарт, динаміки розташовані по краях торпеди, в передніх і задніх дверях.

установка нової

Перед установкою нового обладнання необхідно вивчити інструкцію, що йде в комплекті з пристроєм.

Порядок процесу буде відрізнятися в залежності від функціоналу. Наприклад, при покупці магнітоли з можливістю підключення камери заднього виду необхідно протягнути додатковий кабель через весь кузов автомобіля.

Процес установки представляє собою зняття пристрою в зворотному порядку.