Як зняти фару Opel Astra h

Table of Contents

Всі матеріали, розташовані на даному сайті, представлені виключно для ознайомлення, без будь-яких зняти фару Opel Astra, явних або на увазі. Власник сайту не несе відповідальності за застосування інформації сайту та її використання. Всі ризики, при використанні сайту зняти фару Opel Astra.

Як зняти акумулятор з Opel Astra j відео — розбираємо по пунктах Заміна галогенової лампи ближнього світла Opel Astra H Підміна останніх ламп фронтального блоку фар. Для цього поверніть колеса у відповідний бік, вивільніть фіксатор і зніміть кришку. Зніміть ковпак фари і поверніть на ліво і вивільніть від фіксатора утримувач лампи. всім цьому до її пробірки.

Заміна блок-фари Opel Astra

Вставте тримач лампи таким чином, щоб його фіксуючі виступи збіглися з вирізами рефлектора. Поверніть утримувач лампи праворуч до упору. Встановіть та закрийте захисний ковпак фари.

Встановіть кришку на просвіт у колісній ніші та зафіксуйте. Заміна лампи близького світла на Opel Astra H завершена. Відкрийте капот.

При заміні лампи далекого світла з правого боку зніміть шланг з повітряного фільтра, а при підміні лампи далекого світла зняти фару Opel Astra сторони від’єднайте роз’єм на коробці запобіжників.

Зніміть ковпак фари та від’єднайте штекер від лампи. Вивільніть дротяну пружинну скобу, зсунувши вперед з утримуючих виступів, і поверніть її. Витягніть лампу з патрона. Заміна ременя генератора Opel Vectra з року показано у цьому відео. Зняти фару Opel Astra зняти та встановити ремінь генератора, який ремінь ставити.

Багажник не відкривається. Ремонт Opel Astra а на астрі лише зняти фару Opel Astra. При установці нової лампи далекого світла Opel Astra H вставте фіксуючі виступи у вирізи рефлектора, при цьому не торкайтеся її пробірки.

Зафіксуйте пружинну дротяну скобу, вставте штекер у лампу. Після заміни лампи з правого боку встановіть та зафіксуйте шланг на повітряному фільтрі. Акуратно витягніть його, потягнувши його тільки на. Від’єднайте трос приводу спідометра, а також роз’єми підключення проводів з лівого та правого боку щитка. Після цього зовсім зняти фару Opel Astra його і вийміть із салону. На старих моделях Опелей зніміть підлогове оздоблення в ногах переднього пасажира, облицювання керівник колонки, верхню і нижню накладки на панелі приладів.

З самої панелі пристроїв зніміть годинник або бортовик залежно від моделі. Після такого факту виймайте сам щиток, від’єднуючи роз’єм проводів. Зняти фару Opel Astra нішу для ніг пасажира дістаньтеся до внутрішньої сторони панелі пристроїв та від’єднайте тросики приводів важелів управління. Якщо трос додатково кріпиться залізною скобою, випустіть її, перш ніж зняти трос з управляючого важеля.

Opel Astra H (Family) / Посібник

Промаркуйте тросики, щоб не сплутати їх для установки. Установку щитка пристроїв проведіть у порядку, зворотному зняття. Якщо під час зняття від’єднувалися тросики приводу важелів управління, для їх приєднання переведіть важелі з однієї книги останнього положення до іншого.

Після завершення складання перевірте працездатність всіх вузлів і деталей, що від’єднуються. Як відключити омивач фар на Tiguan Два методи відключити омивач фар на Nissan TIIDA.

Штатний омивач фар з кнопки Tiguan. Чи можна активувати функцію круїз контроль на Tiguan року після установки підрульового Volkswagen Jetta Як відключити омивач фар? Зняти фару Opel Astra фільтруючий елемент. це одна з важливих частин двигуна, яка відповідає за чистоту повітря, що змішується з паливом.

Заміна охолоджуючої рідини Зняти фару Opel Astra Astra h Можна прикрутити нову запчастину до старого. Йтиметься про самостійну заміну даного розхідника. Продати, є варіант звернутися в сервісний центр, там виконають роботу гарантовано якісно, ​​але весь наш інтерес з приводу того, щоб провести цей ремонт Як зняти передню фару і замінити в ній лампи, Opel Astra J.

Ретельно, з розбором проблем. Зняття фари на Opel Astra J Відео одне з перших моїх, не нашому клієнту залишається вірно і чудово З метою фари знімати потрібно зняти бампер. За допомогою викрутки відкрутіть бічні та нижні гвинти. Потім зняти фару Opel Astra свого помічника обережно притримати бампер, одночасно з цим витягніть заглушки і виверніть болти кріплення накладки, що знаходяться під зняти фару Opel Astra.

Якщо на машині встановлено протитуманні фари або омивачі фар, здійсніть від’єднання відповідних роз’ємів електропроводки. Якщо буде потреба, відключіть датчик температури, який відповідає за зовнішнє повітря. Після цього акуратно зніміть фару та відключіть електричну проводку відразу після того, як відкриється доступ до гнізда.

Як зняти фару на Opel Astra ремонт Opel Astra Opel Astra заміна ламп ремонт та сервіс

Все відчистив, знежирив, для надійності обидва тюбики розподілив у пазу фари і вклеїв скло, обмотав скотчем, залишив на ніч. Виймайте його акуратно, від’єднуючи роз’єми підключення дисплея та інших проводів.

Вранці прибрав скотч, звичайно, скло не приклеїлося.

Купив знову той самий герметик, тільки вже 2 тюбики на одну фару. Зняв, приніс додому, руками відігнув скло Zoom Тримається лише на нижній частині, вгору та боки навіть не схопилися. Все відчистив, знежирив, для надійності обидва тюбики розподілив у пазу фари і вклеїв скло, обмотав скотчем, залишив на ніч.

З ранку перевірив, чи скло тримається. Встановив фару на місце. Zoom Трохи пізніше з’їжджу на полірування фар.

Some Title Here

Після виконаної роботи і для тих хто зважиться теж розкривати фари підвиду підсумок: Auto-Translated Opel Astra 1. Конфіденційність до вивчення цього питання, згідно з власниками, я вивчається, що headlights HELLA є дуже difficult до understand or do not understand at all, і headlights DEPO are heated enough to be disassembled.

But once thought of, it is necessary to implement everything in life. Багато тих cut them, and then solder them. Але я знаю, що це craftsmen, для яких I thank them, who nevertheless sorted out, by their method and began to do.

In order to remove the headlights, ви потрібні to remove the bumper. Як зняти щиток приладів на Опелі Для проведення діагностики та ремонту певних вузлів та агрегатів Опеля необхідно знімати щиток приладів.

За бажання це можна зробити самостійно. При цьому не потрібно жодного обладнання, тільки штатний інструмент.

Вам знадобиться набір накидних та ріжкових ключів, торцевих головок; викрутка та плоскогубці. Інструкція 1 Знімання щитка приладів завжди починайте з вимкнення негативного дроту акумулятора. Двигун та запалювання повинні бути вимкнені.

Також переконайтесь у наявності коду розблокування магнітоли. Потім зніміть вентиляційні грати та накладки на них.

Після цього відверніть кріпильні гвинти приладового щитка, розташовані з його лівого та правого боку та зніміть щиток. Виймайте його акуратно, від’єднуючи роз’єми підключення дисплея та інших проводів. Зніміть панель регулювання температури, вимикач фар та перемикач їх світла, підрульові перемикачі.

Зняла фари Opel Astra H.

Зніміть накладку панелі приладів, відкрутивши гвинти кріплення. Відкрутіть кріпильні гвинти щитка приладів.

Re: Фари Opel Astra Н

Акуратно вийміть його, потягнувши на себе. Від’єднайте трос приводу спідометра, а також роз’єми підключення проводів з лівого та правого боку щитка. Після цього остаточно вийміть його та вийміть із салону.

З самої панелі приладів зніміть годинник або бортовий комп’ютер залежно від моделі. Після цього виймайте сам щиток, від’єднуючи роз’єми дротів. Якщо трос додатково кріпиться металевою скобою, випустіть її, перш ніж зняти трос з управляючого важеля.

Заміна ламп Opel Astra H

На автомобілі Opel Astra Н встановлювали фари з галогеновими лампами та ксеноновими. Перед заміною лампи вимкніть запалення та відповідний вимикач. Нову лампу беріть лише за цоколь. Не беріть лампу за скло голими руками, тому що в іншому випадку на склі залишаються сліди пальців. Бруд осідає на рефлекторі і погіршує його відбивну здатність. Видаліть сліди дотику чистою неволокнистою тканиною, просоченою спиртом. Змінну лампу підбирайте відповідно до маркування на цоколі дефектної лампи. Не перевищуйте вказану потужність у ватах.

Заміна галогенової лампи ближнього світла Opel Astra H

Заміна крайніх ламп переднього блоку фар Opel Astra проводиться через прорізи в передній колісній ніші. Для цього поверніть колеса у потрібний бік, звільніть фіксатор та зніміть кришку

Зніміть ковпак фари і поверніть вліво та звільніть від фіксатора утримувач лампи

Вийміть патрон лампи Opel Astra разом із лампою з рефлектора

Зніміть лампу з утримувача і вставте нову лампу в утримувач, не торкаючись її колби. Вставте утримувач лампи таким чином, щоб його фіксуючі виступи збіглися з вирізами рефлектора. Поверніть тримач лампи праворуч до упору. Встановіть та закрийте захисний ковпак фари. Встановіть кришку на отвір у колісній ніші та зафіксуйте її. Заміна лампи ближнього світла на Opel Astra H завершена.

READ  Чому не працює вентилятор на ВАЗ 2107

Заміна лампи далекого світла Opel Astra H

Заміна ламп далекого світла виготовляється з моторного відділення. Відкрийте капот. При заміні лампи далекого світла з правого боку зніміть шланг з повітряного фільтра, а при заміні лампи далекого світла з лівого боку від’єднайте роз’єм на коробці запобіжників.

Зніміть ковпак фари та від’єднайте штекер від лампи. Звільніть дротяну пружинну скобу, зсунувши вперед з утримуючих виступів, і поверніть її вниз. Вийміть лампу з патрона. При установці нової лампи далекого світла Opel Astra H вставте фіксуючі виступи у вирізи рефлектора, при цьому не торкайтеся її колби. Зафіксуйте пружинну дротяну скобу, вставте штекер у лампу. Встановіть та закрийте захисний ковпак фари. Після заміни лампи з правого боку встановіть та зафіксуйте шланг на повітряному фільтрі.

Заміна ламп стоянкового світла Opel Astra H

Заміна ламп далекого світла виготовляється з моторного відділення. Відкрийте капот. При заміні габаритної лампи праворуч зніміть шланг з повітряного фільтра, а при заміні лампи габаритів з лівого боку від’єднайте роз’єм на коробці запобіжників.

Зніміть захисний ковпак фари стоянкового світла та вийміть із рефлектора патрон лампи стоянкового вогню (габариту Opel Astra Н)

Вийміть лампу з патрона і вставте нову габаритну лампу, не торкаючись її колби. Вставте патрон у рефлектор, встановіть та закрийте захисний ковпак фар. Після заміни габаритної лампи з правого боку встановіть та зафіксуйте шланг на повітряному фільтрі. При заміні лампи габаритів з лівого боку приєднайте та зафіксуйте роз’єм на коробці запобіжників.

Заміна ксенонових ламп Opel Astra H

Фари ксенонового світла Opel Astra Н складаються з групи ламп з роздільними системами ближнього світла 1 (внутрішні лампи) і далекого світла 2 (крайні лампи). Заміна ксенону проводиться через отвір у колісній ніші. Для цього поверніть колеса у потрібний бік, звільніть фіксатор та зніміть кришку

Потім зніміть ковпак фари і поверніть ліворуч і звільніть від фіксатора утримувач лампи

Вийміть патрон разом із лампою з рефлектора та зніміть ксенонову лампу Opel Astra Н з тримача. Вставте нову ксенонову лампу в утримувач, не торкаючись при цьому її колби. Вставте утримувач лампи таким чином, щоб його фіксуючі виступи збіглися з вирізами рефлектора. Поверніть тримач лампи праворуч до упору. Встановіть та закрийте захисний ковпак фар. Встановіть кришку на отвір у колісній ніші та зафіксуйте її.

Заміна ламп передніх покажчиків повороту Opel Astra H

Заміна ламп передніх поворотників виготовляється з моторного відділення. Відкрийте капот.

Поверніть ліворуч і звільніть від фіксатора патрон лампи і зніміть лампу, злегка притисніть лампу патрон, поверніть ліворуч і вийміть її. Вставте нову лампу, не торкаючись при цьому її клоби. Вставте патрон лампи в рефлектор, поверніть праворуч і зафіксуйте його. Встановіть кришку на отвір у колісній ніші та зафіксуйте її. Заміна ламп передніх поворотників на Opel Astra Н завершена.

Заміна ламп заднього ліхтаря у кузові седан та хетчбек Opel Astra H

Лампи заднього комбінованого ліхтаря Opel Astra Н: 1 – задній хід; 2 – покажчик повороту; 3 – габаритний/гальмівний вогонь; 4 – габаритний вогонь; 5 – задній протитуманний ліхтар.

Для заміни ламп на правій стороні поверніть фіксатор фіксатором і відкиньте кришку вниз. Для заміни ламп на лівій стороні поверніть обидва фіксатори монетою і відкиньте кришку вниз

Зніміть штекер кабелю з тримача ламп притримуючи корпус лампи зовні, послабте гайки кріплення торцевим ключем для болтів колеса і відкрутіть їх рукою

Зніміть корпус задніх ламп, подавши його назад

Відкрутіть три гвинти викруткою і відіжміть назовні язички фіксаторів на зовнішній стороні тримача ламп і вийміть його. Вийміть необхідну лампу з патрона. Вставте нову лампу, не торкаючись скляної колби. Зафіксуйте тримач у корпусі ламп. Вставте корпус ламп у кузов і від руки затягніть гайки кріплення. Вставте на місце штекер кабелю. Закрийте та закрийте кришку. Щоб переконатися у правильному функціонуванні задніх ліхтарів: увімкніть запалення, натисніть педаль гальма, увімкніть світло стоянки. Заміна задньої лампи на Opel Astra Н завершена.

Заміна ламп заднього ліхтаря Opel Astra Н універсал

Лампи заднього комбінованого ліхтаря Opel Astra Н у кузові універсал: 1 – лампи габаритного/гальмівного вогню; 2 – лампа покажчика повороту; 3 – лампа заднього ходу; 4 – задній протитуманний ліхтар.

зняти, фара, opel, astra

Розблокуйте кришку натисканням язичків фіксаторів і вийміть її та зніміть штекер кабелю з утримувача ламп

Притримуючи корпус ламп зовні, відкрутіть кріпильні гайки та зніміть його, подавши назад та відкрутіть три гвинти викруткою та зніміть утримувач ламп

Вийміть необхідну лампу з патрона і вставте нову лампу, не торкаючись скляної колби. Вставте тримач у корпус ламп і закріпіть його болтами. Вставте корпус ламп у кузов і від руки затягніть гайки кріплення. Заблокуйте штекерний роз’єм дротів. Закрийте та закрийте кришку. Щоб переконатися у правильному функціонуванні задніх ліхтарів: увімкніть запалення, натисніть педаль гальма, увімкніть світло стоянки. Заміна ламп задніх ліхтарів на Opel Astra H завершена.

Заміна лампи освітлення номерного знака Opel Astra Н

Вставте викрутку, як показано на малюнку, і натисніть і розблокуйте пружину тримача. Вийміть корпус лампи підсвічування номерного знака Opel Astra Н. Підніміть накладку і зніміть штекер з утримувача лампи, потім поверніть патрон лампи вліво і від’єднайте його.

Вийміть лампу з патрона і вставте нову лампу, не торкаючись її колби. Вставте патрон у корпус лампи та зафіксуйте його поворотом вправо. Вставте штекер у патрон лампи. Вставте та зафіксуйте корпус. Заміна лампи підсвічування номерного знака Opel Astra Н завершена.

Заміна ламп підсвічування номерів Opel Astra H

Плоский викруткою підколупуємо і виймаємо плафон.

Беремося за цоколь лампи, повертаємо трохи вліво та витягуємо на себе.

Виймаємо лампу з цоколя, просто витягаючи її на себе.

Вставляємо і повертаємо цоколь трохи праворуч. Ви відчуєте, коли відбудеться фіксація.

Як відмити фари зсередини, не розбираючи на прикладі Opel Astra H

Два способи заміни ламп на Opel Astra H

Оскільки в Opel Astra H може стояти як галоген, так і ксенон, логічно припустити, що процес заміни цих ламп буде відрізнятися. Насправді так і є, тому спочатку ми зробимо заміну галогенної лампочки ближнього світла, а потім і ксенонової.

Заміна галогену

Для цієї операції на Opel Astra не знадобиться жодних інструментів. Єдине, потрібно запастися чистими рукавичками, оскільки галогенну лампу не можна брати за колбу голими руками, а заміну доведеться робити мало не на дотик.

Щоб трохи покращити огляд, Opel Astra можна піддомкратити, попередньо поставивши її на ручне гальмо і заблокувавши задні колеса черевиками.

Тож почнемо. Вивертаємо кермо до упору вправо (для лівої фари) або вліво і знаходимо на підкрилці лючок, закритий кришкою з двома клямками.

Люк для доступу до фари на Opel Astra H Пильник модуля ближнього світла на Opel Astra

Віджимаємо засувки, знімаємо кришку і добираємося до гумового пильовика, що закриває модуль ближнього світла.

Знімаємо пильовик і бачимо під ним лампочку з одягненою на неї колодкою живлення.

Беремося за колодку і повертаємо її разом із лампою проти годинникової стрілки до клацання. Тепер лампочку можна вийняти з гнізда.

Беремося однією рукою за спідницю цоколя лампочки, іншою за колодку живлення та з деяким зусиллям роз’єднуємо їх.

Корисно! Якщо дроти живлення настільки короткі, що вийняти лампочку разом з колодкою неможливо, то спочатку знімаємо колодку, потім, взявши прилад за контакти, повертаємо його та знімаємо.

Тепер одягаємо чисті бавовняні рукавички, беремо нову лампу, вставляємо в патрон і встановлюємо конструкцію на місце, що згоріла. Фіксується вона в Opel Astra легким натисканням (без натискання не повернути) та поворотом за годинниковою стрілкою до упору. Встановлюємо місце пильовик, закриваємо лючок підкрилка кришкою, простеживши, щоб його фіксатори надійно клікнулися.

Заміна ксенону

Для власників Opel Astra з ксеноновим світлом конструктори приготували сюрприз, оскільки для заміни ксенонового джерела їм пропонується “злегка” розібрати машину та зняти фару. Без інструментів, звичайно, тут не обійтись. Нам знадобляться:

Якщо все готово, починаємо розбирати свій Opel Astra. Відкриваємо капот і знімаємо чотири пістони кріплення решетування радіатора. Як видно з малюнку нижче, пістони мають хитру конструкцію. Щоб їх витягнути, необхідно середню частину проштовхнути вниз, а потім поповзати під машиною, шукаючи їх.

Звільнення верхньої частини решетування радіатора Opel Astra

зняти, фара, opel, astra

Тепер озброюємося плоскою викруткою і по черзі віджимаємо замки, вказані стрілками на малюнку нижче, одночасно піднімаючи лати в місці віджимання замку. Після відкриття їх усіх решетування легко зніметься.

Зняття решетування радіатора на Opel Astra

Тепер настала черга бампера. Він кріпиться теж пістонами, але зовсім іншої конструкції. Якщо в латах замок пістона потрібно було натискати, то тут потрібно витягувати. Це добре видно на малюнках нижче. Отже, знімаємо п’ять пістонів – два зверху, три знизу. Озброюємося ключем T20 і відвертаємо чотири гвинти, що кріплять бампер до підкрилок.

Демонтаж кріплень бампера Opel Astra

Плоский викруткою віджимаємо замки на верхній частині бампера. Потім розсуваємо краї бампера, виводячи їх із зачеплення з крилами, і одночасно тягнемо його на себе. В результаті конструкція зрушить вперед, відкриваючи доступ до кріплень фар.

Тепер фара. Кріпиться вона трьома болтами під ключ. Відвертаємо болти, висмикуємо роз’єм живлення, попередньо висунувши фіксатор, знімаємо фару.

Люк лампи ксенону закритий захисною кришкою, яка кріпиться за допомогою трьох гвинтів T15.

Демонтаж кришки ксенонової фари Opel Astra H

Відвертаємо гвинти, знімаємо кришку і добираємося до ксенонової лампи з одягненим на неї блоком розпалювання.

Відкритий люк лампи ближнього світла в Opel Astra

Повертаємо блок проти годинникової стрілки та знімаємо його з лампочки. Освітлювальний прилад кріпиться за допомогою пружинної скоби. Стискаємо її краї у напрямку стрілок на малюнку нижче та відкидаємо.

Фіксуюча скоба ксенонового джерела світла Opel Astra

Знімаємо прилад, що згорів, і, одягнувши чисті рукавички, встановлюємо на його місце новий. Якщо рукавичок немає, то тримаємо лампу тільки за цоколь, не торкаючись при цьому голби до колби.

Установка лампи голими руками цілком реальна

READ  Як включити омивач фар Ford Focus 2

Замикаємо фіксуючу скобу, надягаємо на цоколь лампочки блок розпалювання і фіксуємо його поворотом за годинниковою стрілкою до упору.

На замітку. На блоці розпалу нанесені стрілки, що нагадують, у який бік його обертати, щоб зняти чи надіти. Відповідно до них щоб зняти блок потрібно повернути його вліво, дивлячись із заднього боку фари.

Для зняття блоку його потрібно повернути за стрілкою Open

Збираємо фару та встановлюємо її на місце, підключаємо колодку живлення. Перевіряємо роботу фари і, якщо все гаразд, ставимо на місце бампер і решітку радіатора.

Як зняти щиток приладів на Опелі

Для проведення діагностики та ремонту певних вузлів та апаратів Опеля потрібно знімати щиток приладів. За бажання це можна зробити самостійно. При цьому не знадобиться жодного обладнання, тільки штатний інструмент.

Через нішу для ніг пасажира дістаньтеся до внутрішньої сторони панелі приладів та від’єднайте тросики приводів важелів управління. Якщо трос додатково кріпиться металевою скобою, випустіть її, перш ніж зняти трос з керівного важеля. Промаркуйте тросики, щоб не переплутати їх при установці.

Як зняти фару на Opel Astra h відео

Багажник не відкривається. Ремонт Opel Astra на астрі лише один варіант дверей відкрити. При установці нової лампи далекого світла Opel Astra H вставте фіксуючі виступи у вирізи рефлектора, при цьому не торкайтеся її пробірки.

Зафіксуйте пружинну дротяну скобу, вставте штекер у лампу. Після заміни лампи з правого боку встановіть та зафіксуйте як зняти фари Opel Astra на повітряному фільтрі. Заміна ламп стоянкового світла Opel Astra H Заміна ламп далекого світла робиться з моторного, як зняти фари Opel Astra н. При заміні габаритної лампи праворуч зніміть шланг з повітряного фільтра, а при заміні лампи габаритів з лівого боку від’єднайте роз’єм на коробці запобіжників. Це питання викликає безліч суперечок серед автовласників.

Він був представлений у Парижі в році. Ця модель авто прийшла на заміну популярній Kia Cerato. У модельному ряді транспортного засобу займає нішу між RIO та Optima. Спочатку автовласники змогли купити 5-дверний варіант, потім витягніть лампу з патрона і вставте нову габаритну лампу, не торкаючись при цьому до її пробірки.

Параметри вибору

Якщо в роботі лампочок фар габаритних, ходових вогнів, задніх стоп-сигналів, протитуманних ліхтарів або головного освітлення Vectra або Astra відбулися неполадки, потрібно міняти пристрої.

Перед заміною потрібно буде купити нові лампи, на що слід звернути увагу:

 • Спочатку визначтеся з метою покупки ви хочете, щоб лампи працювали довго або світили потужно? Якщо ви встановлюєте ксенон, то освітлювальний потік від газорозрядних джерел світла буде справді добрим. Але через високу потужність таких пристроїв їх термін служби буде нижчим. На практиці середній ресурс експлуатації галогенок становить приблизно 600 годин, але цей параметр також впливає і напруга в електромережі автомобіля. Найоптимальнішим варіантом буде покупка та встановлення джерел світла, що споживають потужність 13.2 вольти. У тому випадку, якщо значення потужності буде більшим навіть на 5%, це може стати причиною більш прискореного зносу лампи. Адже за такої потужності її термін служби відразу ж знижується на 40%. Якщо ж потужність буде нижчою, на ті ж 5%, то лампочка зможе пропрацювати на 60% більше.
 • Також треба визначитися з видом пристроїв. Це можуть бути традиційні лампи розжарення, галогенні лампочки, світлодіоди або газорозрядні пристрої (ксенон). Якщо діоди будуть недорогими, то, швидше за все, вони будуть світити значно гірше, ніж хороші галогенки. Те саме стосується і ксенону дешеві лампи не пропрацюють довго, їхня потужність також буде невисокою. Світлодіодні пристрої характеризуються низьким енергоспоживанням та якісним світловим потоком.
 • При покупці ламп для ДХО, протитуманок або головного освітлення також треба враховувати і величину температури. Найбільш приємне освітлення дозволяють видавати пристрої, де температура світла варіюється в районі 4000-6500 К. Якщо йдеться про протитуманні ліхтарі авто Opel Astra седан, то в даному випадку значення температури світла має становити не менше 3000 К. Врахуйте чим нижче буде цей показник, тим жовтішим буде світло, яке видає лампа. Відповідно, чим вище, тим блакитнішим він буде (автор відео Artur Art).
 • Спочатку визначтеся з метою покупки ви хочете, щоб лампи працювали довго або світили потужно? Якщо ви встановлюєте ксенон, то освітлювальний потік від газорозрядних джерел світла буде справді добрим. Але через високу потужність таких пристроїв їх термін служби буде нижчим. На практиці середній ресурс експлуатації галогенок становить приблизно 600 годин, але цей параметр також впливає і напруга в електромережі автомобіля. Найоптимальнішим варіантом буде покупка та встановлення джерел світла, що споживають потужність 13.2 вольти. У тому випадку, якщо значення потужності буде більшим навіть на 5%, це може стати причиною більш прискореного зносу лампи. Адже за такої потужності її термін служби відразу ж знижується на 40%. Якщо ж потужність буде нижчою, на ті ж 5%, то лампочка зможе пропрацювати на 60% більше.
 • Також треба визначитися з видом пристроїв. Це можуть бути традиційні лампи розжарення, галогенні лампочки, світлодіоди або газорозрядні пристрої (ксенон). Якщо діоди будуть недорогими, то, швидше за все, вони будуть світити значно гірше, ніж хороші галогенки. Те саме стосується і ксенону дешеві лампи не пропрацюють довго, їхня потужність також буде невисокою. Світлодіодні пристрої характеризуються низьким енергоспоживанням та якісним світловим потоком.
 • При покупці ламп для ДХО, протитуманок або головного освітлення також треба враховувати і величину температури. Найбільш приємне освітлення дозволяють видавати пристрої, де температура світла варіюється в районі 4000-6500 К. Якщо йдеться про протитуманні ліхтарі авто Opel Astra седан, то в даному випадку значення температури світла має становити не менше 3000 К. Врахуйте чим нижче буде цей показник, тим жовтішим буде світло, яке видає лампа. Відповідно, чим вище, тим блакитнішим він буде (автор відео Artur Art).

Як зняти блок-фару Opel Astra Н

Вам потрібні: торцева головка «на 8» та викрутка з плоским лезом.

Від’єднайте дріт від клеми «мінус» акумуляторної батареї.

Знімати передній бампер потрібно так як він повністю закриває нижній болт кріплення фари до кузова.

Викрутіть болт нижнього кріплення фари

Відведіть фару від кузова, підсуньте викруткою фіксатор колодки джгута дротів

Від’єднайте дріт від клеми «мінус» акумуляторної батареї.

Блок у багажному відділенні

 • К1 (K11_X125) Вентилятор радіатора (FE5, FE6)
 • К2 (K12_X125) Вентилятор радіатора (FE5, FE6)
 • К3 (K7_X125) (з REC) Насос омивача фар (FE9)
 • К3 (K17_X125) (без REC) Обігрів заднього вікна (FE9)
 • К4 (K16_X125) (з REC) Протитуманні фари, передні (FE13)
 • К4 (K18_X125) (без REC) Відключення завантаження ( освітлення салону і т. д.) (FE13)
 • К5 (K5_X125) Склоочисник, лобове скло, низький/високий (FE14, FE15)
 • К6 (K6_X125) Склоочисник, лобове скло, ВКЛ/ВИМК (FE14, FE15)
 • К7 (K15_X125) Вентилятор, пасажирський салон. Кондиціонер/Обігрів (FE4)
 • К8 (K14_X125) (з REC) Обігрів фільтра (Дизель) (FE17)
 • К8 (K8_X125) (без REC) Компресор, кондиціонер (FE17)
 • К9 (K1_X125) Стартер (FE18, K3_X125)
 • К10 (K13_X125) Вентилятор радіатора (FE5, FE6)
 • К11 (K8_X125) (з REC) Компресор, кондиціонер (FE20, FE32)
 • К11 (K4_X125) (без REC) Рожковий звуковий сигнал (FE20, FE16)
 • К12 (K2_X125) Контролер керування двигуном (на FE21, FE26, FE32)
 • К13 (K10_X125) Паливний насос (FE24)
 • К14 (K3_X125) Висновок 15 (на K1_X125, FE23, FE24, FE25, FE27, FE29, FE30, FE31, FE33)

#4 egen4ik

мені порадили відполірувати, а потім бронювати.бачив пару таких авто за півроку-рік. помутнілості ніякої і нових подряпин практично немає.

я нові фари поставив (оригінал) і теж хотів їх забронювати. коли ціну дізнався розхотів.

Вам потрібні: торцева головка «на 8» та викрутка з плоским лезом.

Як зняти фару на опель астра

Від’єднайте дріт від клеми «мінус» акумуляторної батареї.

Знімати передній бампер потрібно так як він повністю закриває нижній болт кріплення фари до кузова.

Викрутіть болт нижнього кріплення фари

Відведіть фару від кузова, підсуньте викруткою фіксатор колодки джгута дротів

Заміна лампи ксенону Opel Astra h

підміна фронтальної фари на Opel Astra н.

Заміна переднього ліхтаря на Opel Astra н

Фара сильно потіла і залило блоки розпалювання. Для виправлення розібрав фару та замінив герметик. Музика: https://ww.

7….від’єднайте колодку від фари та зніміть фару з автомобіля.

Встановіть деталі у порядку, зворотному зняття. Перевірте правильність регулювання світла фар і за необхідності відрегулюйте його.

Заміна датчика сигнальної лампи аварійного падіння тиску олії Opel Astra H

Ремонт стартера Opel Astra Н

Розташування запобіжників Opel Astra h, плавких вставок, реле.

Діагностика несправностей бортового електроустаткування Opel Astra h

Ми в мережі

Всі права захищені. Копіювання матеріалів заборонено. Використання матеріалів у будь-якій іншій формі забороняється без зазначення зворотного посилання на джерело.

Цей сайт є приватним неофіційним проектом і не переслідує жодних комерційних цілей. Всі матеріали, розташовані на даному сайті, представлені виключно для ознайомлення, без будь-яких гарантій, явних або на увазі. Власник сайту не несе відповідальності за застосування інформації сайту та її використання. Всі ризики при використанні сайту несе користувач.

Сьогодні мова піде про два способи заміни своїми руками ламп, що перегоріли, на автомобілі Opel і правилах регулювання головних фар після цього. Підготуйте для такого випадку невеликий набір інструментів та новий комплект галогенових однониткових ламп.

Крім того, подбайте про чисті рукавички або тканини, щоб не чіпати скляну колбу руками. Рекомендуємо завжди знеструмлювати електричну бортову мережу транспортного засобу та ставити його на передачу, ручник або черевик, щоб не було неприємних моментів під час ремонту.

Перший метод – міняємо ксенон

Коли ви помітили, що при включенні фар нічого не відбувається, значить лампочка ближнього світла Opel Astra H вийшла з ладу. Для самостійної заміни недостатньо просто відкрити капот, тому що рукою до потрібного місця підлізти дуже складно.

Тому доведеться знімати фару, причому краще завжди замінювати лампи D2S 4300k парами, їх ціна в межах 2000. за штуку.

 • Відкрутіть гвинти, що фіксують радіаторну решітку.
 • Відігніть викруткою внизу вусики по черзі напрямних, потім підніміть і витягніть радіаторну решітку.
 • Приберіть центральні стрижні двох пластикових кліпс, призначених для кріплення бампера, розташовані поруч із блок-фарами, після чого зніміть кліпси.
 • Відкрутіть по 2 саморізи з двох сторін, розташованих під колісними арками.
READ  Як зняти переднє сидіння Kia RIO 3

Порада: поверніть колесо, де робите ремонт, всередину, так воно менше заважатиме роботі.

Після зняття ґрат від’єднуємо бампер

 • Відтягніть на себе бампер і зніміть його з кожною направляючою.
 • Повторіть аналогічно з протилежного боку.
 • Зніміть його центральну частину за допомогою викрутки, відсуваючи вусики і відводячи його вперед.

Бампер знято і права фара демонтована

Заміна лампи ближнього світла Opel Astra H – зняття блок-фари з кузова

 • Викрутіть саморізи, що фіксують фари.
 • Потягніть блок-фару вперед, направивши її до центру вгору.
 • Переверніть тильною стороною вгору.
 • Відкрутіть 3 шурупи на лючці, що закриває лампу, і зніміть кришку.
 • Поверніть блок розпалювання, як вказано стрілкою і зніміть його, провід відключиться автоматично.
 • Відведіть фіксатори, якими утримується лампа ближнього світла Astra H, витягніть її та встановіть нову.

Заміна лампочки ближнього світла Opel Astra H – відведення фіксаторів

Порада: не намагайтеся просто так вставити лампу на місце, є спеціальний паз, який дозволяє утримувати правильно.

 • Закріпіть фіксатори назад, поставте блок розпалювання машини, підключіть провід живлення. Поставте лючок, закрутивши 3 саморізи. Фару вставте в штатне місце і зафіксуйте її шурупами до кузова. Так само відбувається заміна і на фарі з іншого боку.
 • Навісьте бампер на напрямні, закріпіть в арках шурупами по краю.
 • Вставте центральну частину у пластиковий паз та поставте кліпси.
 • Прикрутіть радіаторну решітку, використовуючи 4 саморізи.

Як змінити фару Opel Astra?,

Як видно з інструкції, більше зусиль знадобиться для того, щоб дістатися самої лампи, ніж провести її заміну.

Другий варіант

Заміна лампочки ближнього світла Opel Astra H може здійснюватися іншим способом. У цьому випадку фара залишається на місці, необхідно лише дотягнутися до потрібного місця через люк під колісною аркою.

Лампа ближнього світла Opel Astra H однониткова

Процес з двох сторін аналогічний, тому розглянемо його для лівої:

 • Приберіть з АКБ «мінусову» клему.
 • Відіжміть 2 фіксатори кришки лючка, розташовані в передній частині колісної арки і зніміть його. Під ним ви виявите лампу, закриту гумовою заглушкою.
 • Зніміть гумову заглушку, підчепивши її край.

Заміна лампочки ближнього світла Opel Astra H – лючок під колісною аркою та гумова заглушка

 • Візьміть 2 викрутки і відіжміть фіксатори від колодки проводів.
 • Від’єднайте від цоколя лампи колодку.
 • Відкрутіть «зірочкою» Т20 2 болти від тримача лампи, після чого зніміть його.
 • Витягніть лампу, яка стала непридатною.
 • Встановіть нову та закріпіть її тримачем.

Порада: не слід торкатися колби галогенової лампи руками, жирові плями, які після нагрівання залишаться на ній, затемнять її. Використовуйте тільки чисті рукавички і чисту ганчір’я, якщо забруднили, протріть колбу спиртом.

Як відрегулювати фари

 • повністю споряджений автомобіль, включаючи комплект інструментів;
 • ключ шестигранний на “6”;
 • нормальний тиск у шинах;
 • помічник (використовувати можна баласт вагою приблизно 75 кг).

ПідготовкаВикористовуйте спеціально розкреслений екран або зробіть його самостійно. Встановіть ТС на рівну поверхню на відстані 3 м від нього, посадіть когось за кермо або використовуйте баласт. Для самовстановлення підвіски качніть машину з боку в бік.Процес

 • З’ясуйте відстань від підлоги до центру блок-фар, вона позначена на екрані літерою h.
 • Електрокоректор світлового пучка обов’язково поставте на положення для одного водія.
 • Одну із фар закрийте картонкою.
 • Підключіть ближнє світло.
 • Відкривши капот, обертанням регулювальних гвинтів відрегулюйте у двох положеннях світловий пучок на екрані:
 • волосінь – верхня межа;
 • вертикальні штрихпунктирні косильні волосіні повинні проходити за значеннями Е1 та Е2.

Як регулювати фари за допомогою екрана

Порада: протитуманні фари слід відрегулювати лише за висотою світлового пучка.

Як зняти фару на Opel Astra j

Блок-фару знімають для заміни у разі її пошкодження, несправності електрокоректора світла або для отримання доступу до інших вузлів.

Вам потрібні: торцева головка «на 7», викрутка з плоским лезом.

Від’єднайте дріт від клеми «мінус» акумуляторної батареї.

Зніміть передній бампер (див. Зняття та встановлення переднього бампера).

Підтягніть викруткою фіксатор колодки джгута проводів

Виверніть верхні болти кріплення блок-фари до крила

Викрутіть нижні болти кріплення блок-фари до крила

Встановіть деталі у порядку, зворотному зняття. Перевірте правильність регулювання світла фар і за необхідності відрегулюйте його (див. Перевірка та регулювання світла фар).

Як зняти фару на Opel Astra Н

Як зняти фару Opel Vectra. Заміна кріплення переднього бампера Opel Astra H. Opel Astra Н. як зняти задній ліхтар для заміни лампочки стоп сигналу. зміна лампочок ближнього світла на опелі Astra н.

Як зняти передню фару та поміняти в ній лампи, Opel Astra J, GTC.

Як відмити фари зсередини, не розбираючи на прикладі Opel Astra H

Opel Astra Н ЗАМІНА ЛАМПИ БЛИЖНЬОГО СВІТЛА ФАР НА Opel Astra H

Як змінити фару Opel Astra?,

Opel Astra remove the front bumper- Astra знімаємо передній бампер

Як відполірувати та відновити фари на Opel Astra H

Стаття «Заміна ламп блок-фари» з розділу «Електрообладнання — Обладнання та прилади» інструкції з ремонту автомобіля Opel Astra H років випуску. Після заміни короткочасно увімкніть та вимкніть фару, щоб зняти залишкову напругу. може хтось знімав передні фар? причина, почали балотатися і потіти фари нерозбоні. струму різати паяльником. для кріплень фар є ремкомплект. кури пошук гугла/яндекса.

Заміна останніх ламп фронтального блоку фар Opel Astra проводиться через просвіти в передній колісній ніші. Заміна салонного фільтра на Opel Astra h салонного фільтра на автомобілі Opel Astra н. Як зняти фару на Opel Astra. Opel Astra – це одна з найбільш вдалих моделей автомобіля, що випускається німецьким автоконцерном. У різних модифікаціях та /5(23).

Тривалість: Заміна блок-фари Opel Astra (Opel Astra) Знімати передній бампер необхідно тому, що він повністю закриває нижній болт кріплення.

Opel Astra H (Family) / Посібник

Блок фару автомобіля Opel Astra знімають для заміни у разі її пошкодження, несправності електрокоректора світла або для отримання доступу до інших вузлів.

Вам потрібні: торцева головка «на 8» та викрутка з плоским лезом.

Від’єднайте дріт від клеми «мінус» акумуляторної батареї.

Зніміть передній бампер (див. Зняття та встановлення переднього бампера).

Знімати передній бампер необхідно, тому що він повністю закриває нижній болт кріплення фари до кузова.

Викрутіть болт нижнього кріплення фари.

Відведіть фару від кузова, підтягніть викруткою фіксатор колодки джгута проводів.

7 від’єднайте колодку від фари та зніміть фару з автомобіля.

Встановіть деталі у порядку, зворотному зняття. Перевірте правильність регулювання світла фар і за необхідності відрегулюйте його (див. Перевірка та регулювання світла фар).

Opel Astra H ЗНЯТТЯ ФАРИ

Opel Astra н заміна лампочки Близького Світла На Opel Astra h. Як замінити лампу Ближнього Світла Фар На Опелі Астр Зняття та встановлення блоку вимикачів фар, протитуманок та габаритів. Opel Astra H.

Заміна кріплення переднього бампера Opel Astra H

Як відполірувати та відновити фари на Opel Astra H

Opel Astra Н ЗАМІНА ЛАМПИ БЛИЖНЬОГО СВІТЛА

Opel Astra H дістаємо прикурювач і міняємо лампочку

Opel Astra remove the front bumper- Astra знімаємо передній бампер

Як відмити фари зсередини, не розбираючи на прикладі Opel Astra H

Як змінити фару Opel Astra?,

Заміна ламп передніх габаритів Opel Astra H. 1. Знімаємо гумовий пильовик фари. Заміна ламп підсвічування номерів Opel Astra H. 1. Плоский викруткою підколупуємо і виймаємо плафон. 2. Беремося за цоколь лампи, повертаємо трохи вліво та витягуємо на. РЕМОНТ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЯ АВТОМОБІЛІВ Opel Astra. Opel Astra H (з рік випуску). Заміна крайніх ламп переднього блоку фар проводиться через прорізи в передній колісній ніші. Для цього поверніть колеса у потрібний бік, звільніть.

Заміна блок-фари Opel Astra (Opel Astra) Opel Astra H (Family) / Керівництво Зняття, дефектування та встановлення маховика. Заміна блок-фари Opel Astra h Можна прикрутити нову запчастину до старого автомобіля. А можна взяти автокредит, та купити нове авто! Замовити паперову книгу Opel Astra Н посібник з.

Встановіть деталі у порядку, зворотному зняття. Перевірте правильність регулювання світла фар і за необхідності відрегулюйте його (див. Тривалість:

Opel Astra н як зняти фару. розповідаємо докладно

підміна фронтальної фари на Opel Astra н.

Модернізація системи освітлення авто. Основні правила встановлення ангельських очей.

Багато автовласників прагнуть перетворити свій серійний автомобіль, надавши йому індивідуальності та неповторності. Створити виразніший вигляд можна за допомогою установки аеродинамічних обважень і порогів, доробки бамперів, заміни глушника, і, звичайно, модернізації системи освітлення. Штатні

Багато автовласників прагнуть перетворити свій серійний автомобіль, надавши йому індивідуальності та неповторності. Створити виразніший вигляд можна за допомогою установки аеродинамічних обважень і порогів, доробки бамперів, заміни глушника, і, звичайно, модернізації системи освітлення. Штатні

Розібрати фару Opel Astra H | Opel Astra Н | ВКонтакті

Всі cleaned, degreased, for reliability, both tubes distributed in headlight slot and pasted glass, wrapped with scotch, left for the night. In the morning I checked that the glass was holding. He put the spotlight in place. Як розібрати фару на Opel Astra n the result is satisfied. Після роботи робить і для тих, хто дає змогу також відкрити headlamps the subview of the result: ВАЗ зняття та встановлення головки блоку циліндрів.

Маркування ламп

У більшості випадків на ближнє світло Opel Astra Н встановлюють ксенонові та галогенні лампи, тому саме такі і потрібно шукати для їх заміни. При цьому не можна забувати про їхнє маркування. Її можна знайти на поверхні скла чи корпусу самої фари.

Для галогенних ламп використовуються такі позначення:

Для ксенонової оптики на Opel Astra серії h:

Для полегшення пошуку можна скористатися Vin-номером автомобіля, надавши його в магазині або ввівши в пошук онлайн-каталогу.

Важливо! Використання при заміні ламп більшої потужності, ніж були встановлені у фарах Opel Astra Н раніше, є неприпустимим, оскільки це може призвести до таких руйнувань, як обгорання проводки, помутніння скла та деформація рефлекторів.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS