Як зняти фару на Renault Logan

Заміна передньої фари на Renault Logan

Добрий день. Виконаємо заміну передньої фари на Renault Logan першого покоління.

 • комір
 • голівка на десять
 • 6001546789. фара права Logan 1
 • 6001546788. фара ліва Logan 1
 • 260609450R. Фара ліва Logan 2
 • 260105559R. Фара права Logan 2

Покрокова інструкція

Після зняття бампера у нас буде доступ до болтів кріплення фар. Їх по три штуки на кожній фарі. Для прикладу ми зніматимемо праву фару, хоча зняття лівої нічим не відрізняється.

Викручуємо три болти кріплення фари під головку на десять.

Після викручування болтів висуваємо трохи фари на себе.

Знімаємо трос регулювання коректора світла фари. Для цього спочатку знімаємо гумовий пильовик, а далі піднімаємо трос коректора вгору і утримуючи сам коректор він вийде.

Нижче на фото показаний процес на знятій фарі, я думаю все зрозуміло.

Виймаємо фару якомога більше і отримуємо доступ до зняття роз’ємів.

Знімаємо роз’єм повороту, головного світла, габарит можна зняти разом із цоколем.

Беремо нову фару та підключаємо роз’єми.

Заводимо фару в посадкове місце та притримування її закручуємо болти кріплення.

На фарі є дві напрямні, дивіться щоб вони увійшли в частини у відповідь.

Стрілками відзначено місце розташування напрямних фари

Підключаємо трос коректора фари. Заводимо кінець троса, натягуємо і замикаємо. Після одягаємо пильовик.

Порада

На Логанах другого покоління заміна фари нічим не відрізняється.

Заміна передньої фари на Renault Logan

І також можна працювати з оглядової ями або навіть на рівній сухій ділянці. Процес роботи Можна спочатку відкрутити три саморізи, які відповідають за кріплення захисту двигуна з’єднаної до бампера або зняти дві кліпси її кріплення.

Для звільнення кліпс, центральна частина повертається та виймається. На відео добре показано зняття кліпс: Якщо прибрати тільки кліпси, захист зніметься разом з бампером. Друга половина захисту кріпиться аналогічно.

Потім торексом на 20 відкручуємо кріплення бампера до підкрилку. Після того, як віддали кріплення підкрилка, з’явиться доступ до кріплення бампера до крила, відкручуємо це з’єднання.

Зручно використовувати подовжувач з головкою на Х Те ж саме проробляємо з іншого боку Після того, як відкрутили бічні кріплення бампера, відкручуємо нижні 3 кріплення, використовуючи торекс на Далі віддаємо болти зверху, це 4 точки кріплення, аналогічно за допомогою торексу на Відж зверху знімаємо сам бампер. При цьому важливо знати, якщо встановлені протитуманні фари, як зняти фару з Renault Logan роз’єднуємо роз’єм перед зняттям.

На цьому демонтаж переднього бампера самотужки закінчується. Починаючи з року фари випускаються нового зразка, м особливою комплектацією Silverline, поворотник розташований ближче до центру оптики.

Види Варіанти передньої оптичної системи автомобіля: Ближні – світло у звичайних погодних умовах вдень. Далекі використовуються у темний час доби, видимість до 60 метрів.

Протитуманні фари Logan незамінні, від них залежить безпека руху авто в поганих погодних умовах незалежно від часу доби. Ходові. альтернативний варіант застосування ближнього світла, призначені для використання в денний час, більш економічні, ніж ближні.

Оптика з відбивачами. один із найпоширеніших варіантів. Світло від лампочки потрапляє на внутрішню хромовану поверхню і потім потрапить на дорогу.

Оптика з лінзами менш популярна, але набирає обертів. Світло через спеціальну колбу освітлює шлях – це особливість таких фар.

Заміна фари без зняття бампера Renault Logan інструкції ремонту з відео

Особливості заміни передніх та протитуманних фар на Renault Logan

Їх по три штуки на кожній фарі. Для прикладу ми зніматимемо праву фару, хоча зняття лівої нічим не відрізняється. Викручуємо три болти кріплення фари під головку на десять.

Замена фары Рено Логан(Renault Logan). Как поставить корректор фары.

Після викручування болтів висуваємо трохи фару на.

Схема роботи

Схема роботи на прикладі передньої правої фари.

Перше, що потрібно зробити, це демонтувати передній бампер. Детально про процес демонтажу бампера можна дізнатися, пройшовши за статтею нижче.

Після зняття переднього бампера у нас руки пролізуть до всіх місць кріплення фари. Корпус оптики має три точки кріплення. Одна знаходиться знизу, майстер починає демонтаж саме з нижньої точки. Для зручності використовується ключ-тріскачка. Наступний болт знаходиться праворуч від фари, і 3 кріплення розташовані зверху.

Кріплення віддано і перед тим, як витягувати фару, необхідно від’єднати трос коректора. Першим знімається захисний гумовий ковпачок, потім піднімаємо трос коректора вгору, і він виходить зі своєї ніші корпусу.

Потім виймаємо фару на себе і тепер до всіх роз’єм є відмінний доступ. Віддаємо фішки поворотника, габариту (зняти можна разом із цоколем), а також роз’єм на ближнє світло.

Для наочності майстри ще раз показали процедуру зняття коректора на знятій фарі. Весь хід роботи добре і зрозуміло показано майстрами на

 • Знімаємо гумовий ковпачок і зрушуємо його вниз.
 • Для зняття троса витягуємо його на себе, щоб сорочка вийшла з фіксатора.
 • Піднімаємо трос вгору, виводимо із зачеплення кромку та виймаємо його.
 • При встановленні троса на місце, заводимо кромку в паз, відтягуємо трохи сорочку на себе і засуваємо її в фіксаторі.
 • Ставимо захисний ковпачок на місце.

Було поставлене на цю тему питання, чи залежить сам процес зняття від року випуску Renault Logan? За словами майстра, процедура зняття на всіх моделях однакова і навіть місця кріплення аналогічні.

Як виконані всі операції зі знятою оптикою, наприклад, поміняли шибки, потім встановлюємо фішки живлення ламп у зворотному порядку. При встановленні фари необхідно правильно спрямувати напрямні, що є на її корпусі. Направляючі повинні потрапити на свої місця.

Якщо кузов не піддавався ударам і панелі передньої частини були деформовані, то будь-яких регулювань з фарою не потрібно. Вона «сяде» на своє штатне гніздо, після чого натиснувши на корпус фари, ставимо на місце і затягуємо всі 3 болти її кріплення.

Встановлюємо трос коректора, захист і на цьому заміна передньої фари своїми руками закінчується.

Розгляньте ролик, як правильно зняти передній бампер на автомобілі Logan.

Майстри для наочності знімають камерою, піднявши авто на витяг. І також можна працювати з оглядової ями або навіть на рівній сухій ділянці.

Заміна фари Renault Logan майстрами Ремонт Renault

Поетапно показується і розповідається, як змінити передні фари Renault Logan, Sandero та LADA Largus

Вітаємо автолюбитель Renault Logan! Сьогодні розглянемо відео про заміну оптики. Майстри покажуть і пояснять, як правильно змінюються передні фари на автомобілі.

Процес роботи

Можна спочатку відкрутити три саморізи, які відповідають за кріплення захисту двигуна з’єднаної до бампера або зняти дві кліпси її кріплення.

Для звільнення кліпс, центральна частина повертається та виймається. Тут на відео добре показано зняття кліпсу:

Якщо прибрати тільки кліпси, захист зніметься разом з бампером. Друга половина захисту кріпиться аналогічно.

Потім торексом на 20 відкручуємо кріплення бампера до підкрилки.

Після того, як віддали кріплення підкрилка, з’явиться доступ до кріплення бампера до крила, відкручуємо це з’єднання. Зручно використовувати подовжувач із головкою на Х10.

Те саме проробляємо з іншого боку

Після того, як відкрутили бічні кріплення бампера, відкручуємо нижні 3 кріплення, використовуючи торекс на 30.

Далі віддаємо болти зверху, це 4 точки кріплення, аналогічно за допомогою торексу на 30.

Віддавши зверху кріплення, знімаємо сам бампер.

При цьому важливо знати, якщо встановлені протитуманні фари, то роз’єднуємо роз’єм перед зняттям.

На цьому демонтаж переднього бампера самотужки закінчується.

Як розібрати фару Renault Logan. Renault Автолюбитель. Діабло

Фен до речі не дуже дорогий, але досить хороший, має 3 температурні режими роботи, я працював на другому. Крім того, у нього є відмінна насадка, яка дозволила гріти фару в коробці без перегородки, насадка сама розділяла потік і направляючи його в різні боки, а не прямо на фару.

зняти, фара, renault, logan

Ну а далі все за рекомендаціями, поклав фару врубав на 15 хвилин плюс мінус 1 хвилина вийняв почав намагатися розбирати. Сидить намертво, немає навіть натяку на зсув скла щодо корпусу. Поки не охолонула фара, взяв ніж та плоску викрутку і почав вичищати буквально зрізати герметик із канавки по колу.

Треба сказати що на склі фари є такий буртик, що прикриває канавку з герметиком, і є майже по всьому контуру фари, так от на цій битій фарі його не було, він був виламаний при ДТП і доступ до канавки з герметиком був вільний. Для себе зазначив, що на нормальній фарі вичистити як слід це все нихрена не вийде саме через буртик на склі.

Гаразд вибрав герметик з канавки, звідки зміг. Renault Logan75 л. Виймаємо, намагаємося тягнути цього разу тягнули удвох із батьком — хрін там, результату нуль.

Сидить як моноліт хоч ти трісну. Справа в тому, що герметик знаходиться не тільки зовні скла, але і зсередини і туди ніяк не дістатися.

І останній з іншого боку знизу. Наочно продемонстровано на фото.

Після цього від’єднуємо всі дроти живлення від лампочок далекого та ближнього світла, поворотів та габаритних вогнів, а також гідрокоректор фар: І тепер без особливих проблем можна виймати блок фари у зборі, оскільки більше її нічого не тримає. Зрозуміло, що на авторозбірках навіть оригінал можна знайти дешевше набагато, ніж новий Тайвань.

зняти, фара, renault, logan

Чи можна замінити скло фари у Renault Logan?

Пробував різати, мало толку. Помітив що до скла фари точніше це прозорий пластик, а не скло герметик приклеюється не намертво і підчепивши викруткою насилу але віддирається.

Методом проб прийшов до такої технології: Починаючи з найдовшої верхньої сторони плоскою викруткою, вставляючи її між склом та гумовим герметиком.

Рухом викрутки вниз, упираючи в край скла та вгору, відтягуючи край фари назовні. Відірвавши зовнішній край по всій стороні, відриваємо внутрішній бік скла від герметика.

Для цього потрібно сильно відігнути край корпусу фари разом із герметиком, на кут більше 90 градусів.

Викруткою підчіпаючи край скла відтягуємо його вгору.

Якщо в результаті ознайомлення з даним матеріалом виникли будь-які питання, то нижче буде додатково підготовлений матеріал у стандартному звичному вигляді.

Порада

На Логанах другого покоління заміна фари нічим не відрізняється.

Зняття блок-фари Renault Logan

Блок-фару знімаємо для заміни. Знімаємо передній бампер (див. «Зняття переднього бампера»). Від’єднуємо колодки дротів від лампи блок-фари (див. «Заміна ламп у блок-фарі»).

зняти, фара, renault, logan

Головкою «на 10» відвертаємо три болти кріплення блок-фари до кузова.

Стягуємо захисний гумовий чохол із корпусу виконавчого механізму регулятора напрямку пучків світла фар. Потягнувши за трос приводу, виводимо оболонку троса з тримача на корпусі виконавчого механізму.

…і від’єднуємо наконечник троса від штока виконавчого механізму регулятора напряму пучків світла фар.

Знімаємо блокфару. Встановлюємо блок-фару у зворотній послідовності. Після встановлення фари регулюємо напрямок пучка світла фари.

Для зміни напрямку світлового пучка фари у вертикальній площині обертаємо шестигранником «на 6» гвинт А (див. попереднє фото), вставивши шестигранник через отвір у поперечині кузова. Для зміни напрямку світлового пучка фари в горизонтальній площині обертаємо ручку.

Покрокова інструкція

Після зняття бампера у нас буде доступ до болтів кріплення фар. Їх по три штуки на кожній фарі. Для прикладу ми зніматимемо праву фару, хоча зняття лівої нічим не відрізняється.

Викручуємо три болти кріплення фари під головку на десять.

Після викручування болтів висуваємо трохи фари на себе.

Знімаємо трос регулювання коректора світла фари. Для цього спочатку знімаємо гумовий пильовик, а далі піднімаємо трос коректора вгору і утримуючи сам коректор він вийде.

Нижче на фото показаний процес на знятій фарі, я думаю все зрозуміло.

Виймаємо фару якомога більше і отримуємо доступ до зняття роз’ємів.

Знімаємо роз’єм повороту, головного світла, габарит можна зняти разом із цоколем.

Беремо нову фару та підключаємо роз’єми.

Заводимо фару в посадкове місце та притримування її закручуємо болти кріплення.

На фарі є дві напрямні, дивіться щоб вони увійшли в частини у відповідь.

Підключаємо трос коректора фари. Заводимо кінець троса, натягуємо і замикаємо. Після одягаємо пильовик.

Змінюємо фару з іншого боку і встановлюємо бампер.

Протитуманні фари

Багато хто перед встановленням ПТФ замислюється, чи це потрібно? Туман – нечасте явище. Однак багато досвідчених водіїв радять за відсутності в заводській комплектації протитуманних фар обов’язково їх встановити. Це гарантує Comfort від поїздки не тільки під час руху в туман, а й на заміських магістралях, в умовах поганого освітлення вночі на окремих ділянках шосе.

Крім того, для кращого освітлення дороги під час поїздок можна встановити спеціальні лампи розжарювання з жовтим спектром.

Замена передней фары на Рено Логан, Сандеро, Лада Ларгус

Як і заміна фари Logan, власноручна реконструкція протитуманок вимагатиме від власника Renault Logan дотримання низки правил.

Послідовність дій

Перед початком роботи необхідно врахувати низку важливих правил:

 • оптика встановлюються симетрично;
 • ПТФ не виступає та не випирає за габарити;
 • освітлювальна оптика нижче фар головного світла.

Без спеціальних інструментів монтаж неможливий:

 • лінійка, але краще рулетка;
 • ключі та викрутки, краще підготувати набори;
 • свердла;
 • дриль.
 • Підготовка автомобіля: встановити на рівній поверхні, авто знерухомлено.
 • Підготовка до монтажу: симетрично відзначити місця під ПТФ.
 • Підготувати місця під оптику. Краще починати з невеликого отвору, поступово збільшуючи розмір. Це дозволить уникнути тріщин.
 • Обробка отворів антикором.
 • Робота зі встановлення протитуманних фар на Renault Logan закінчується монтажем реле. краще на вільному місці, куди не може потрапити вода.