Table of Contents

Заміна бічного дзеркала lada kalina wagon (ВАЗ Kalina)

Manual.CountryAuto.ru :: ВАЗ :: 2106 :: Заміна опускного та нерухомого скла задніх дверей

Заміна бархоток (ущільнювачів дверей) — logbook Lada Kalina wagon Вася-Василь DRIVE2

Зварювання для ремонту авто — Інструкція зі зварювання кузова автомобіля для початківців

Заміна бокового скла за гарантією — LADA Kalina Крос Без коментарів 2016 року на DRIVE2

Як замінити лобове скло калини. Luboil.ru

Заміна бокового скла дверей. LADA Kalina

Тонування заднього скла Lanos своїми руками. Belbera.Ru

Як зняти обшивку дверей на Kalina 1-го покоління. YTPlay.ME. World No.1

Ремонт регулировки зеркала Лада Калина своими руками. Снятие зеркального элемента

Заміна лобового скла своїми руками ГАЗель. Stroy-lesa11.

Заміна бокового скла дверей. LADA Kalina

Як замінити бічне дзеркало на відео Kalina — Walton

Корисне: Заміна бокового скла Mitsubishi Lancer

Заміна бокового скла дверей. LADA Kalina

Установка бокового скла своїми руками. 32n.ru

Корисне: Заміна бокового скла Mitsubishi Lancer

Заміна бокового скла на LADA Kalina своїми руками. Kvartiraivanovo.ru

LADA Kalina заміна лобового скла відео

Зняття та заміна скла передніх дверей на LADA Kalina — ремонт автомобіля своїми руками, відео та посібник з ремонту та обслуговування

Ремонт та технічне обслуговування автомобілів своїми руками

Зовнішнє дзеркало заднього виду на Ладі Kalina влаштоване та демонтується дуже просто та зручно, як і все на цій моделі вітчизняного авто (на мій погляд, найкращого у співвідношенні ціна-якість).

Саме це дзеркало підходить і для Десятки та Пріори. Як ми бачимо на фотографії вище, тут той же принцип дзеркала кріплення, що і на інших LADA, з однією невеликою різницею. Бокове дзеркало кріпиться на три саморізи під фігурну викрутку (див. фото вище).

Саме бічне дзеркало (у даному випадку просте, без повторювача поворотника, з ручним регулюванням) складається з двох частин. Основна частина (саме дзеркало) та захисна кришка. З’єднайте ці частини акуратно та точно зістикувавши пази на дзеркалі та вставні фішки на кришці та притисніть її. Вона має сісти на місце з клацанням.

Далі, з зовнішнього боку дверей притуліть дзеркало так, щоб усі три напрямні та з’єднання тросів стали на свої місця (фото вище). Потім, загорніть і затягніть три шурупи. Простежте, щоб дзеркало із зовнішнього боку дверей стояло рівно, належним чином.

І тепер та сама «одна невелика різниця» — замість жигулівської пластмасової гайки, яку ми прикручуємо на з’єднання тросів управління, тут воно кріпиться все того ж жигулівського штопора, який на класиці зміцнює личинку дверного замку. І, нарешті, одягніть пластмасову панель так, щоб регулювальний важіль сів у гумову оправу, притуліть панель двома напрямними у відповідні отвори і притисніть її.

Дзеркало на Калину, ціна 3000 руб (з механічним регулюванням і без повторювача)

Привіт всім і сьогодні буде стаття із заміни дзеркального елемента зовнішнього дзеркала на Kalina. Нещодавно був коментар до одного запису з проханням опублікувати подібний матеріал, і ось. нарешті вдалося зробити наочний посібник з даного ремонту.

Отже, з інструменту нам практично нічого не знадобиться, щонайбільше дві викрутки: з плоским і з хрестоподібним лезом. В принципі, займатися цим можна і не знімаю дзеркало з автомобіля, але зручніше працювати з знятим.

Як зробити гідний вибір?

Зовнішні дзеркала є одними з найбільш затребуваних та основних деталей автомобіля. Без них неможливо стежити за обстановкою та пересуватися по жвавій трасі. Дзеркала бічного вигляду часто вимагають заміни, обумовлено це їхньою високою «травматичністю» під час руху.

Перед роботою потрібно вибрати оптимальний варіант дзеркальної деталі. Це може бути аналогічне, або більше updated дзеркало на Калину. При виникненні труднощів при виборі необхідно ознайомитися з основними механізмами регулювання.

Вирізняють такі різновиди дзеркал:

Від вибору механізму залежить зручність використання. Дзеркальний елемент шарнірного типу є найпростішим. У багатьох сучасних автомобілях його немає.

READ  Як зняти стартер ВАЗ 2107

Важільне керування засноване на джойстику або важелі, який розташовується всередині салону, а до бічної деталі він підведений за допомогою тонкого троса.

Електричний дзеркальний елемент – це сучасний механізм. Зустрічається він у нових автомобілях, обладнаний масою додаткових особливостей. Його використання. це Comfort та безпека.

Основні переваги електричного механізму:

 • збільшений огляд;
 • покриття антивідблиску;
 • підігрів;
 • вбудований дублер сигналу повороту.

Дзеркала з підігрівом – це сучасні розробки, що спрощують життя кожного автомобіліста. Збільшений огляд дозволяє краще орієнтуватися за умов міських доріг. Ця опція знижує можливість розвитку ДТП за рахунок збільшення шансів помітити небезпечний момент. Нарешті, чітке зображення і зовнішній вигляд цього елемента значно краще, ніж у штатної деталі.

Антивідблиск покриття на дзеркалі на Kalina дозволяє відображати сонце, і яскраві ліхтарі. Протисліплюючий ефект зберігає хороший огляд під час руху.

Підігрів дзеркал – зручна опція. Завдяки їй не потрібно зіскребати сніг та лід зі скла. Це дуже приємне та зручне доповнення. Зрештою, вбудований повторювач сигналу. Даний елемент дзеркала LADA Kalina дозволяє сповіщати всіх учасників дорожнього руху про майбутні маневри. Що спрощує їзду і робить її безпечною.

При виборі оптимального дзеркального елемента на LADA Kalina необхідно враховувати особисті переваги. Природно, не варто забувати про зручність та безпеку.

Як змінити дзеркало на Kalina

А нижче все буде показано з фото інструкціями.

Насамперед необхідно повернути дзеркальний елемент руками у крайнє положення, щоб отримати максимальний зазор. Наочно це показано на фото нижче.

І через зазор, що вийшов, за допомогою викрутки або пальців необхідно звільнити елемент від засувок.

Взагалі, якщо пальці просунути, то легко можна відгинати засувки по одній, і провертаючи дзеркало іншою стороною, звільнитися від засувок по колу.

До кінця знімаємо елемент, тому що після від’єднання від фіксаторів його більше нічого не кріпить.

На фото вище наочно все добре видно, за допомогою чого кріпиться дзеркальний елемент на Kalina! Новий сідає на місце руками, без зайвих зусиль, рівномірно притискаючи елемент по центру, щоб він сів до клацань! Головне, щоб це не були клацання від дзеркала, що лопнуло.

На Kalina новий дзеркальний елемент коштує близько 200 рублів, тому ціна досить низька в порівнянні з самим дзеркалом у зборі.

Дзеркало Kalina часто вимагає заміни. Зумовлено це труднощами перших років керування автомобілем та бажанням встановити більш красиву деталь. Заміна бічного дзеркала не є складним процесом, головне — виявити акуратність і слідувати певному алгоритму.

Причини заміни та сам процес

Заміна дзеркала на LADA Kalina може знадобитися в таких випадках:

 • при пошкодженні дзеркального елемента внаслідок удару або перепаду температури;
 • за бажання удосконалити автомобіль;
 • за відсутності «деталі» (внаслідок крадіжки).

Як змінити дзеркало самостійно, і що для цього потрібно? За наявності невеликих навичок зробити роботу можна легко. Головне, що потрібно враховувати – демонтаж та монтаж своїми руками потребує обережності. Це дозволить уникнути поломки нового елемента та пошкодження корпусу автомобіля.

При вилученні елемента необхідно вивернути його до максимуму. На цей процес буде вказувати щілину, що утворилася між деталлю і її корпусом. У цьому питанні головне не пошкодити двигуни елемента. Сама конструкція обережно відкручується за допомогою хрестової викрутки.

Її потрібно відкрутити від корпусу автомобіля та від’єднати. На цьому питання про те, як розібрати дзеркало, закривається. Наступний етап передбачає монтаж нового елемента.

Сам дзеркальний елемент розташований у центрі, де він благополучно кріпиться засувками. Головне, щоб він правильно закріпився. Для цього необхідно докласти зусилля і натиснути на деталь. Потім проводиться прикручування бокового елемента до корпусу автомобіля.

Процес не складний, головне не пошкодити накладки на дзеркалах Kalina та не зіпсувати сам дзеркальний елемент.

Ремонт бічних дзеркал LADA Kalina

Як зняти та розібрати бічне дзеркало на автомобілі LADA Kalina.

Ремонт бокового дзеркала заднього виду або інструкція по розбору (фото)

, яка кріпиться на 3-х пістонах до самих дверей. Далі відвертаємо викруткою під хрест 3 гвинти

і дзеркало виявляється у Вас у руках

Далі слідує розбір самого дзеркала. Для початку знімаємо дзеркальний елемент, для цього пальцями підтягуємо його з одного боку і докладаючи зусилля, виймаємо (виймається він важко).

(Тут видно кінці тросиків різного кольору і одного не вистачає), а ось дзеркальний елемент

Як зняти дзеркало на Kalina

 • Викрутка плоска середня
 • Викрутка хрестова середня
 • Пасатижі

Робота показана на лівому зовнішньому дзеркалі. Зняття правого дзеркала відбувається аналогічно.

зняти, дзеркало, kalina

Плоскою викруткою піднімаємо облицювання зовнішнього дзеркала.

Пасатижами виймаємо стопорну скобу корпусу шарового шарніра стрижня рукоятки.

Хрестоподібною викруткою відвертаємо три гвинти кріплення дзеркала.

Знімаємо дзеркало разом із тросами та кульовим шарніром.

Встановлюємо зовнішнє дзеркало у зворотній послідовності.

 • Фото інструменту
 • Фото деталей та розхідників
 • Якісних фото ремонту

Ремонт бічного дзеркала заднього виду або інструкція по розбору (фото)

Заміна дзеркального елемента на зовнішньому дзеркалі заднього виду Калини, Granta та Пріори

Розтин показало, що лопнув один з тросиків за допомогою якого відбувається регулювання дзеркального елемента. Було знайдено донорське дзеркало зі зламаним корпусом і з нього було вирішено переставити трос. Відкручуємо 4 гвинти на яких кріпиться поворотна платформа, до якої кріпиться дзеркальний елемент

READ  Заміна ламп підсвічування приладової панелі Kalina

Відкручуємо ще 3 гвинти дзеркала, що кріплять кожух, до основи

Троси промарковані за кольорами: червоний, синій, жовтий. Візуально знаходимо обірваний та виймаємо його. Беремо такого ж кольору від донора і ставимо на його місце, вставлятимемо зручніше спочатку в поворотну платформу, потім за допомогою пасатиж в регулювальний важіль. Після складання я обірвав ще один трос, і вирішив замінити все.

Складання проводиться у зворотній послідовності. Так я заощадив на дзеркалі трохи грошей.

Заміна дзеркальних елементів може знадобитися з таких причин:

Дзеркальний елемент тріснув від удару або від перепаду температури

Заміна елемента дзеркала звичайного на дзеркальний елемент із підігрівом

Постає питання: Як замінити дзеркальний елемент? Яка технологія та як зняти дзеркальний елемент самому, не будучи фахівцем автосервісу. При невеликих навичках це не складає труднощів.

Слід запам’ятати, що при демонтажі та монтажі дзеркального елемента необхідно бути обережними, не допускати великих навантажень на дзеркальне полотно, так як воно не гумове і після критичного порога навантаження лопається. Тобто терпіння та ніжність.

Зрозуміло, якщо дзеркальний елемент вже лопнув або тріснув, то можна його витягати з корпусу дзеркала сміливо, головне не відламати саме бічне дзеркало автомобіля і не перевернути машину. Тож почнемо.

При вийманні дзеркального елемента необхідно максимально вивернути його так, щоб утворилася щілина зверху між елементом та корпусом дзеркала. Будьте обережні при наявності електричного регулювання, щоб не пошкодити моторчики дзеркала.

Дзеркальний елемент кріпиться, як правило, у центрі на кругле посадкове місце засувками, які виходять із зачеплення з посадковим місцем під час демонтажу

Необхідно додати зусилля на дзеркальний елемент зсередини самого дзеркала, максимально розподіливши це зусилля площею дзеркального елемента щоб уникнути перекосу. Це досягається декількома способами:

У кого пальці не сильно розчепірені перснями можуть просунути їх в щілину між корпусом дзеркала і дзеркальним елементом і натиснути зсередини на підкладку елемента до випадання його з корпусу, другою рукою, зрозуміло, його необхідно ловити.

Беруться 2 викрутки і затискаються в руці у вигляді перевернутої літери V, кінцями викруток робиться натиск із дзеркала на елемент і його демонтаж.

У щілину між елементом та дзеркалом просовується мотузка або шпагат. складений удвічі, розподіляється по центру дзеркала, кінці шпагату затискаються в лівій руці, права тримає корпус дзеркала, щоб його не пошкодити. Плавним натягом шпагату дзеркальний елемент знімається із кріплень і випадає. При цьому права рука тримає корпус дзеркала, тому потрібно десь знайти третю руку, яка ловитиме дзеркальний елемент, що випадає.

Монтаж дзеркальних елементів провадиться. як кажуть, у зворотній послідовності. вставляються клямки в пази кріплення на самому дзеркалі і рівномірним натисканням всією долонею елемент фіксується. Забивати елемент молотком, тиснути на край, упиратися ногами не рекомендується.

Якщо дзеркальний елемент із підігрівом, то заздалегідь необхідно передбачити наявність проводки під нього.

А це окрема заміна скла дзеркального елемента:

Як зняти бічне дзеркало заднього виду

Бокове дзеркало заднього виду в сучасному автомобілі. це справжній гаджет, в який вбудовані різні додаткові аксесуари. Серед них: повторювачі поворотів, світлодіоди, елементи підігріву та інше. Відповідно, перед тим як переходити до зняття дзеркала, потрібно скинути мінусову клему з акумуляторної батареї, щоб мінімізувати ризик виникнення короткого замикання в процесі роботи.

Після цього переходьте безпосередньо до демонтажу дзеркала за такою схемою:

 • Відчиніть двері автомобіля;
 • Зніміть ручку зміни кута дзеркала. Найчастіше для цього достатньо її потягнути на себе, після чого вона вийде з пазів та зніметься. Але на деяких моделях автомобілів це може відбуватися інакше, наприклад, її може викрутити проти годинникової стрілки або спершу зняти болти-кріплення;
 • Відкрутіть болти від механізму повороту дзеркала. Він також закріплений на болтах, найчастіше їх 2 або 3. Обов’язково сфотографуйте розташування різнокольорових тросів, які йдуть від поворотного механізму до дзеркала, щоб запам’ятати їхнє розташування і нічого не наплутати при складанні.
 • Замена зеркального элемента на наружном зеркале заднего вида Калины, Гранты и Приоры

  Важливо: Якщо положення бічних дзеркал регулюється за допомогою електричного приводу, також потрібно відключити відповідні дроти.

  Як зняти та розібрати бічне дзеркало заднього виду

  Дзеркала заднього виду – невід’ємний атрибут будь-якого автомобіля. Вони можуть відрізнятися за розмірами, формами та функціональністю, але всі вони призначені для одного – щоб водій міг контролювати ситуацію навколо свого автомобіля.

  Досить поширеною проблемою є поломка бічних дзеркал заднього виду. Часто це відбувається на стоянці. Коли водія немає поруч, «сусід», що паркується, може випадково збити дзеркало заднього виду, при пошкодженні якого його потрібно його знімати і встановлювати на його місце нове. Але це не єдина ситуація, коли може знадобитися зняти бічне дзеркало автомобіля. Наприклад, таку роботу потрібно виконати за бажання його перефарбувати або просто замінити.

  Розглянемо в рамках цієї статті, як зняти та замінити бічне дзеркало заднього виду на автомобілі.

  READ  Заміна паливного фільтра Kia SEED 2013

  Зверніть увагу: В нижченаведених інструкціях будуть наведені загальні поради щодо демонтажу дзеркала. Залежно від моделі автомобіля та конструкції дзеркала, інструкція може трохи відрізнятися.

  Як розібрати бічне дзеркало автомобіля

  Розбір бічного дзеркала має на увазі зняття безпосередньо дзеркального елемента, що знаходиться у пластиковому корпусі. Це необхідно, якщо дзеркальний елемент розбився, потрібно перефарбувати пластиковий елемент або зробити якісь інші маніпуляції з цими деталями окремо один від одного.

  Закріплений дзеркальний елемент у корпусі дзеркала за допомогою кількох пластмасових клямок, які розташовані зі зворотного боку. Найчастіше таких засувок близько 8 штук, по 2-3 з кожного боку. Рекомендуємо діяти так, щоб витягнути дзеркало з корпусу і при цьому не пошкодити жоден з елементів:

  • Оскільки клямки пластикові, має сенс їх трохи розігріти, щоб вони були більш податливими до деформації. Для цього можна скористатися звичайним побутовим феном. Направте його на 3-4 хвилини на скло, бажано рівномірно розподіливши тепло по всіх краях дзеркала. Не використовуйте для цієї роботи будівельний фен, оскільки його температура може перевищувати температуру плавлення пластику, внаслідок чого деформуються і зіпсуються кріплення і корпус бічних дзеркал;
  • Коли клямки стали м’якшими, можна переходити безпосередньо до процесу зняття дзеркала. Для цього рекомендуємо взяти пластикові лопатки (які часто використовуються у сервісах ремонту мобільної техніки). Якщо такої лопатки немає, можна використовувати звичайну плоску викрутку, але перед цим бажано обмотати ізолентою її залізну частину, щоб випадково не подряпати дзеркало та корпус. Також обзаведіться невеликим шматочком м’якої тканини;
  • Після цього підкладіть м’який шматочок тканини до пластмасової частини корпусу в місці, де ви просовуватимете лопатки або викрутки. Після цього вставте інструмент, тим самим зрушивши дзеркало;
  зняти, дзеркало, kalina

  Залежно від моделі автомобіля та дзеркала, простір під дзеркальним елементом може бути порожнім або наповненим різними компонентами. Їх демонтаж за потреби не повинен викликати складнощів.

  Розбирання та зняття зовнішніх дзеркал Granta

  Дзеркало бічне Granta може зніматися у зв’язку з установкою підігріву, ремонтом або заміною на нове. Накладки на дзеркала можуть демонтуватися з метою фарбування або заміною на нові форми. Розглянемо процес за кроками:

  Як зняти дзеркала Lada Granta

  Потрібно: викрутки з плоским та хрестовим лезом, пасатижі та зняти оббивку дверей.

  Залежно від комплектацій Granta дзеркала заднього виду можуть бути встановлені з механічним або електричним приводом.

  Зняття дзеркал із механічним приводом:

  • Зняти стопорну скобу регулятора дзеркала.
  • Вивернути 3 гвинти кріплення дзеркала до каркасу дверей.
  • Зняти дзеркало.
  • На фото показане дзеркало бічне Granta в зборі.

  Встановлення дзеркал здійснюється у зворотній послідовності.

  Как снять и разобрать боковое зеркало заднего вида Лада Калина своими руками видео

  Зняття дзеркал з електроприводом: Спочатку потрібно від’єднати мінусову клему акумулятора, а потім:

  • Роз’єднати колодку із проводами електроприводу дзеркала.
  • Вивернути 3 гвинти кріплення дзеркала до каркасу дверей.
  • Зняти зовнішнє дзеркало Granta.

  Як зняти дзеркало заднього виду в салоні Granta?

  Зняття, встановлення, заміна внутрішнього дзеркала заднього виду LADA Granta ВАЗ 2190

  • Викрутіть наполовину стопорний гвинт утримувача дзеркала (для наочності показано на знятому дзеркалі).
  • Посуньте тримач з кронштейна вгору і зніміть дзеркало.
  • Виконайте заміну внутрішнього дзеркала заднього виду.

  Як зняти кришку бічного дзеркала Priora?

  • Натиснути нижню частину зеркального елемента, щоб зверху між зеркалом і корпусом з’явилася щілина.
  • Вставити викрутку в утворену щілину і відклацнути пластикові фіксатори.
  • Зняти зеркальний елемент, від’єднавши від нього роз’єм із проводами.

  Як зняти обшивку дверей на LADA Granta?

  • Відкручуємо «пипку» замку дверей. …
  • Відкручуємо болт у ручці закриття дверей. …
  • Знімаємо пластикову заглушку у карті дверей «посередині». …
  • Відкручуємо знизу двері два болти. …
  • Починаємо смикати на себе обшивку. …
  • Як тільки обшивка знялася з пістонів, підтягніть обшивку вгору та витягніть її з механізму замку.

  Як розібрати дзеркало на LADA Granta?

  Розбирання та зняття зовнішніх дзеркал Granta

  • Зняти дзеркальний елемент. Для цього акуратно відгинаємо його пальцями так, щоб побачити клямки, які розташовані по всьому контуру дзеркала. Потрібно відігнути 5 штук.
  • Зняти накладки дзеркал. Для цього клацаємо фіксатори, які видно з боку знятого дзеркала, ще одна засувка видно при загинанні дзеркала до стека.

  Як змінити поворотник у зеркалі Granta?

  • Зняти та розібрати дзеркало (інструкція для Lada Vesta, Granta/Kalina/Priora).
  • Зняти LED-поворотник (відкидається).
  • Зняти скло (нагріваємо герметик феном).
  • Замінити штатні світлодіоди на LED-стрічку, яку фіксуємо за допомогою термопістолета.
  • Покриваємо світлодіодну стрічку лаком у кілька шарів.

  Як розібрати дзеркала заднього виду?

  • Відчиніть двері автомобіля;
  • Зніміть ручку зміни кута зеркала. …
  • Далі для зняття зеркала необхідно знайти болті від нього та відкрутити їх. …
  • Коли болті стануть видні (найчастіше їх від 2 до 4 штук), відкрутіть їх;
  • Відкрутіть болті від механізму повороту зеркала.