Як зняти бачок омивача Ford Focus 2

Table of Contents

Алгоритм демонтажу

Головкою на 10 відчиняємо два болти кріплення бачка омивача кузову автомобіля та знімаємо бачок. Поміщаємо знятий бачок на верстак.

зняти, бачок, омивача, ford

Для зняття насосу

 • Від’єднуємо колодку дротів від насоса.
 • Потім знімаємо зі штуцерів насоса шланги подачі рідини, що омиває.
 • Після чого виймаємо насос із кільця ущільнювача на бачку омивача.

У разі заміни бачка

 • Виймаємо шланги подачі рідини, що омиває, з фіксаторів в корпусі бачка.
 • Виймаємо гумове кільце ущільнювача заливної горловини.
 • Виймаємо гумове кільце ущільнювача з сіткою-фільтром, яке ущільнює з’єднання штуцера насоса і бачка омивача.

Збираємо вузол та встановлюємо його на автомобіль у зворотному порядку. Після збирання заливаємо в бачок омивача рідину, що омиває, до необхідного рівня.

Подивіться цікаве відео на цю тему

Як зняти бачок омивача на Ford Focus 2

Зняти бачок омивача на Ford Focus 2 досить легко. Тим не менш, досить часто у автовласників постають питання з цього приводу. Ця деталь є дуже важливою для будь-якої машини. Справа в тому, що саме омиваюча рідина в парі з двірниками дозволяє вчасно і досить очистити лобове і заднє скло для комфортного і безпечного руху. Якщо з’являється якась несправність і цей елемент необхідно зняти, як це зробити?

Спочатку відзначимо, що бачок розташований під правим крилом. А тому щоб його зняти, необхідно працювати саме в цій галузі.

Операція проводиться з використанням мінімуму інструментів. Для цього буде потрібно торцева головка на 10 і плоска викрутка. Якщо у вас є ці інструменти, можна приступати до роботи.

Зазначимо, що омивай у власній конструкції має різні деталі. Також на ньому нанесена інформація від виробника. У деяких випадках знімати ємність потрібно не тільки для його заміни, але і для встановлення інших деталей. Саме тому власникам Фокусів другого покоління може бути цікава наша стаття.

Як полагодити трапецію склоочисника Nissan Qashqai

Доброго часу доби, шановні друзі та передплатники! Щиро дякую всім тим хто знову приєднався до передплатників BENZа! Отже до справи) З моменту покупки машини звернув увагу на те, що двірники ходять з характерним слабким скреготом/шурхом. Подумав, що це така особливість пристрою. Тепер же коли двірники працюють не менше двигуна)), став помічати, що скрегіт посилюється і мені, як любителю «щоб все було в порядку», різав вуха і плавив мозок) Було вирішено для початку змастити елементи механізму. Результат був, але не довго. Скрегіт повернувся через день і прихопив із собою стукіт)

Вирішено: розбираємо, чистимо, змащуємо та збираємо. До речі, на драйві багато записів Qashqai з описом проблеми з трапецією та її поломкою. З розбирання та зняття, проблем ніяких немає. Потрібно тільки скинути самі двірники, вийняти 5 пістонів жабо, що кріплять, і відкрутити 3 болта на 10 які тримають весь механізм. розбирання осей: потрібно скинути шилом стопорне кільце з тильного боку і все само розбирається. Отже моє бачення проблеми: На верхній частині осі над силуміновою втулкою, яких дві знизу і зверху, під шайбою, лежить ущільнювальне гумове колечко, яке не дає потрапляти воді в простір між втулками. І ось це саме колечко в процесі зносу провалюється в той самий простір де накопичується вода і бруд і далі за зрозумілою схемою

Бачок омивача. Ремонт, модернізація. Розморожування.

Я вам розповім у чому проблема. Вчора був у дилера із цією проблемою. Записався, приїхав на діагностику, кажу таке лихо, при русі незамерзайка йде кудись і смердить у салоні. Стали дивитися, підняли на підйомнику, відкрутили підкрилок дивляться на бачок-все сухо. Кажу їм, що рідина йде тільки на ходу і при повному під зав’язку бачку. Налили повний бачок стали качати машину, ось воно, потекло звідкись. Стали знімати бачок (а у мене він збільшеного розміру, так як з омивачем фар машина), складається він з двох частин, з’єднаних між собою гофрованим шлангом. Так ось у другій його частині є дренажний отвір, який з незрозумілих причин знаходиться нижче за рівень заливної горловини. І щоб рідина не виливалася з бачка на отвір надіта гумка у вигляді такої клізьми з носиком. Так ось цей носик клізьми виходить прямо до повітрозабірника, і при русі автомобіля, при повному під зав’язку бачку, рідина просто струменем б’є з цього носика і прямо в повітрозабірник, звідси такий миттєвий сморід при гальмуванні. Коротше, я просто заткнув цю дірочку в клізьмі, звичайною маленькою лампочкою від габаритів, вона ідеально підійшла. Тепер у салоні не смердить незамерзайкою зовсім. Залишається тільки дивуватисягеніальної ідеї такого бачка. До речі, клізьму цю можна побачити якщо зняти кілька клямок з пластмасового водовідливу з лівого боку і трішки відігнути водовідлив, тут вона і з’явиться на ваш погляд у всій своїй пишності.

IrkerУ тебе проблема саме та що я описав постом вище. Можна було б фотки цієї клізьми викласти, але ліньки знову туди лізти і знімати водовідлив.

цитата:
Можна було б фотки цієї клізьми викласти, але ліньки знову туди лізти і знімати водовідлив.

Будь другом для братанів фокусників зроби фотку!

Чогось я не зовсім наздоганяю. Про цю водовідливу йдеться? Внизу фотка. Не далі як тиждень тому, спантеличений хрен-знає-звідки протікаючим бачком, витягав пару гвинтів з пистонами і відгинав водовідлив з якого стирчить заливна горловина, але побачив там тільки мокрий саморіз з шестигранною головкою, що кріпить заливну горловину довбаного бачка. Хрен-знає-як я відкрутив цей мерзенний саморіз і на мій подив він виявився довжиною приблизно 25 мм! І в мене закралися побоювання, що таким розміром і бачок продірявити можна. Більше нічого цікавого під цим водовідливом не виявив, і закрутив саморіз назад, вирішивши відкласти розбірки до кращих часів.

READ  Заміна радіатора Ford Focus 3

Не бачив я цю писку. Хотів зняти повністю цей водовідлив, але чогось не вийшло. Побоявся поламати невидимі зачепухи. Які засувки потрібно відчепити?

Заміна двигуна омивача Ford Focus 2

Лобове скло – важлива складова автомобіля. Воно забезпечує огляд та його стан впливає на безпеку руху як самого водія, так і оточуючих. Під час руху скло має бути чистим, незважаючи на погоду, яка може бути жахливою. До того ж скло можуть заляпати зустрічні машини.

У будь-якому автомобілі для виправлення вищеописаних випадків застосовується штатний омивач лобового скла та двірники. Іноді в ємність потрапляють сторонні предмети чи відмовляє моторчик. У цьому випадку важливо швидко та якісно його відремонтувати. Як це зробити описано нижче.

Де знаходиться омивальний бачок Ford Focus 2

Ford Focus 2 рестайлінг. Зняття бачка склоомивача.

Як перевірити рівень і залити рідину в бачок склоомивача Ford Russia

Проблема насоса омивача. Focus III. Боже збережи BCM(БСМ)

Закінчення промивання Гура Ford Focus 2 седан

Омивач скла пошук та усунення несправності

як заклеїти бачок склоомивача How to seal the windshield washer reservoir

Як залити рідину омивача (Зима/літо)?

 • Ford Fusion, ніж діагностувати
 • Автозапчастини до Ford
 • Ford fiesta 2005 дизель відгуки
 • Печка на FORD Фокус
 • Ford Eco спорт інтер’єр
 • Кріплення акб Ford Focus
 • Форсунка двигуна Ford Focus
 • Вибір Ford маверік
 • Кузов на Ford Sierra хетчбек
 • Ford Transit інструкція з експлуатації 2012
 • Форсунка склоомивача з обігрівом на Ford Focus 3
 • Виробник Ford Торнео
 • Диски Ford Transit 2013 немає
 • Ford зимовий пакет 2012 що входить
 • Ford Focus 1.8 TDCI не заводиться

Зняття та встановлення омивача скла вітрового вікна

Вам потрібні: торцева головка «на 10», викрутка із плоским лезом.

Від’єднайте дріт від клеми «мінус» акумуляторної батареї.

Зніміть декоративну накладку правого крила (див. «Зняття та встановлення переднього крила»).

Зніміть праве переднє колесо (див. «Заміна колеса»).

Зніміть правий передній підкрилок (див. «Зняття та встановлення бризковиків коліс та підкрилок»).

Роз’єднайте шланги омивача скла вітрового вікна

…і скла вікна двері задка (автомобілі з кузовами хетчбек та універсал).

Від’єднайте колодку джгута дротів від кронштейна бачка омивача

…роз’єднайте колодку та встановіть її назад на кронштейн бачка омивача.

…і передній болти кріплення бачка омивача.

Зняття/установка бочка омивача форд фокус 2

Посуньте вперед бачок омивача та зніміть його.

Так виглядає отвір у кузові автомобіля, до якого входить кронштейн бачка. Для зняття бачок необхідно зрушити вперед, щоб кронштейн збігся з широкою частиною отвору, а при встановленні назад, щоб кронштейн зафіксувався у вузькій частині отвору.

…і від’єднайте від насоса омивача колодку джгута проводів.

Від’єднайте від штуцерів насоса шланги.

…і вийміть ущільнювальну втулку насоса.

…і вийміть ущільнювальну втулку наливної горловини.

Затверділі або надірвані втулки замініть.

При необхідності заміни шлангів витягніть їх з кронштейна

…і зніміть шланги, від’єднавши їх від насоса.

Для заміни жиклера омивача відкрийте капот, роз’єднайте колодку джгута дротів жиклера

…і від’єднайте від жиклера шланг підведення рідини.

…і зніміть жиклер омивача, витягнувши його джгут дротів через отвір у капоті.

Встановіть деталі у порядку, зворотному зняття.

Як зняти бачок омивача на Ford Focus 2

Зняти бачок омивача на Ford Focus 2 досить легко. Тим не менш, досить часто у автолюбителів виникають питання з цього приводу. Ця деталь є дуже важливою для будь-якої машини. Справа в тому, що саме рідина, що омиває в парі з двірниками, дозволяє вчасно і достатньо очистити лобове і заднє скло для комфортного і безпечного руху. Якщо виникає якась несправність і цей елемент потрібно зняти, як це зробити?

Спочатку відзначимо, що бачок розміщений під правим крилом. А тому, щоб його зняти, необхідно працювати саме в цій галузі.

Операція виконується з використанням мінімуму інструментів. Для цього знадобиться торцева головка на 10 і плоска викрутка. Якщо у вас є ці інструменти, можна приступати до роботи.

Зазначимо, що «омива» у своїй конструкції має різні деталі. Також на ньому нанесена інформація від виробника. У деяких випадках знімати ємність потрібно не тільки для заміни, але і для встановлення інших деталей. Саме з цієї причини власникам Фокусів другого покоління може бути цікава наша стаття.

Як зняти бачок омивача Ford Focus 2

Зняти бачок омивача на Ford Focus 2 досить легко. Тим не менш, досить часто у автолюбителів виникають питання з цього приводу. Ця деталь є дуже важливою для будь-якої машини. Справа в тому, що саме рідина, що омиває в парі з двірниками, дозволяє вчасно і достатньо очистити лобове і заднє скло для комфортного і безпечного руху. Якщо виникає якась несправність і цей елемент потрібно зняти, як це зробити?

Спочатку відзначимо, що бачок розміщений під правим крилом. А тому, щоб його зняти, необхідно працювати саме в цій галузі.

Зняття бачка омивача на Форд Фокус 2 рестайлінг

Операція виконується з використанням мінімуму інструментів. Для цього знадобиться торцева головка на 10 і плоска викрутка. Якщо у вас є ці інструменти, можна приступати до роботи.

Зазначимо, що «омива» у своїй конструкції має різні деталі. Також на ньому нанесена інформація від виробника. У деяких випадках знімати ємність потрібно не тільки для заміни, але і для встановлення інших деталей. Саме з цієї причини власникам Фокусів другого покоління може бути цікава наша стаття.

Як зняти бачок омивача Ford Focus 2. Ремонт автомобіля своїми руками

Насправді процедура є елементарною і виконується інтуїтивно, але раптом комусь допоможе. Парт номер для замовлення

Потім зніміть засувку та сопло. Як тільки потрібні елементи було змінено, колекція має бути повністю змінена.

У цьому відео ви зможете подивитися як почистити форсунки омивача вар, як можна замінити насос омивача фар

Збираємо вузол та встановлюємо його на автомобіль у зворотному порядку. Після збирання заливаємо в бачок омивача рідину, що омиває, до необхідного рівня.

Як зняти бачок омивача на Ford Focus 2

Зняти бачок омивача на Ford Focus 2 досить легко. Тим не менш, досить часто у автолюбителів виникають питання з цього приводу. Ця деталь є дуже важливою для будь-якої машини. Справа в тому, що саме рідина, що омиває в парі з двірниками, дозволяє вчасно і достатньо очистити лобове і заднє скло для комфортного і безпечного руху. Якщо виникає якась несправність і цей елемент потрібно зняти, як це зробити?

READ  Як зняти решітку бампера Ford Focus 2

Спочатку відзначимо, що бачок розміщений під правим крилом. А тому, щоб його зняти, необхідно працювати саме в цій галузі.

Операція виконується з використанням мінімуму інструментів. Для цього знадобиться торцева головка на 10 і плоска викрутка. Якщо у вас є ці інструменти, можна приступати до роботи.

Зазначимо, що «омива» у своїй конструкції має різні деталі. Також на ньому нанесена інформація від виробника. У деяких випадках знімати ємність потрібно не тільки для заміни, але і для встановлення інших деталей. Саме з цієї причини власникам Фокусів другого покоління може бути цікава наша стаття.

Особливості зняття бачка

Отже, щоб демонтувати бачок омивача з Фокуса другого покоління рестайл, необхідно виконати такі дії:

Ford Focus 2 проблеми з бачком омивача

 • від’єднуємо мінус від акумулятора;
 • відкручуємо захисну накладку із правого крила;
 • відкручуємо кріплення та прибираємо горловину бачка омивача;
 • знімаємо праве крило Фокусу;
 • відкручуємо болти кріплення та знімаємо правий підкрилок;
 • від’єднуємо шланги, що ведуть до омивача лобового скла;
 • від’єднуємо такі ж шланги від заднього скла (для універсалів чи хетчбеків);
 • до бачка підключено дроти, які також необхідно відключити (для цього потрібно натиснути на фіксатор, після чого можна буде від’єднати роз’єм);
 • відкручуємо болти кріплення омивача, які розташовуються як у задній, так і передній частині;
 • відсуває убік його та демонтуємо.

На цьому зняття бачка омивача закінчено, однак це ще не все. Далі потрібно виконати ще низку дій. Для початку зливаємо всю рідину, що омиває, оскільки її можна буде використовувати повторно. Зазначимо, що виймати бачок потрібно через найширше місце у крилі Фокусу. Для цього він трохи зсувається і виймається назовні. Що стосується установки, то тут потрібно зробити все так само, але у зворотній послідовності. При цьому кронштейн має стати у найвужчу частину крила.

Після того, як сам бачок знято з автомобіля, його можна розібрати на деталі. Для цього також слідуємо певній послідовності. Натискаємо на фіксатор і знімаємо дроти, що йдуть до насоса. Після цього з’явиться можливість від’єднати шланги, що йдуть до бачка. Знімаємо електричний насос, підчепивши його викруткою. Також потрібно зберегти ущільнювальну втулку насоса, яка знадобиться при зворотному встановленні конструкції. Другий Focus є досить простим, але ремонтні роботи вимагають чіткого виконання всіх інструкцій.

Зазначимо, що якщо при виконанні зняття втулка було пошкоджено, її доведеться поміняти на нову деталь, оскільки вона не зможе виконувати свої функції повноцінно. Якщо процедура зняття бачка виконувалася для заміни шлангів омивача, їх потрібно попередньо від’єднати від кронштейна і від самого насоса. Якщо ж заміні підлягає жиклер, то потрібно виконати наступне: підтягуємо викруткою шланг, яким проходить охолодна рідина. Далі знімаємо фіксатор та жиклер. Після того, як потрібні елементи були поміняні, необхідно виконати збір у зворотній послідовності.

Заміна насоса омивача лобового скла

09.05.2017 Андрій Павлюк (проголосувало:2, оцінка: 5,00 з 5)

Ford Focus 2 як зняти бачок омивача?

Зняти бачок омивача на Ford Focus 2 досить легко. Тим не менш, досить часто у автолюбителів виникають питання з цього приводу. Ця деталь є дуже важливою для будь-якої машини. Справа в тому, що саме рідина, що омиває в парі з двірниками, дозволяє вчасно і достатньо очистити лобове і заднє скло для комфортного і безпечного руху. Якщо виникає якась несправність і цей елемент потрібно зняти, як це зробити? Спочатку відзначимо, що бачок розміщений під правим крилом. А тому, щоб його зняти, необхідно працювати саме в цій галузі. Операція виконується з використанням мінімуму інструментів. Для цього знадобиться торцева головка на 10 і плоска викрутка. Якщо у вас є ці інструменти, можна приступати до роботи. Зазначимо, що «омива» у своїй конструкції має різні деталі. Також на ньому нанесена інформація від виробника. У деяких випадках знімати ємність потрібно не тільки для заміни, але і для встановлення інших деталей. Саме з цієї причини власникам Фокусів другого покоління може бути цікава наша стаття.

Електроупорядкування скла та системи охолодження

Вам потрібні: торцева головка «на 10», викрутка із плоским лезом.1. Від’єднайте дріт від клеми «мінус» акумуляторної батареї.2. Зніміть декоративну накладку правого крила (див. «Зняття та встановлення переднього крила»).

…і зніміть горловину бачка омивача. 5. Зніміть праве переднє колесо (див. “Заміна колеса”).6. Зніміть правий передній підкрилок (див. «Зняття та встановлення бризковиків коліс та підкрилок»).

Роз’єднайте шланги омивача скла вітрового вікна

…і скла вікна двері задка (автомобілі з кузовами хетчбек та універсал).

Від’єднайте колодку джгута дротів від кронштейна бачка омивача

…роз’єднайте колодку та встановіть її назад на кронштейн бачка омивача.

…і передній болти кріплення бачка омивача.

Посуньте вперед бачок омивача та зніміть його. 15. Злийте з бачка рідину, що омиває.

Так виглядає отвір у кузові автомобіля, до якого входить кронштейн бачка. Для зняття бачок необхідно зрушити вперед, щоб кронштейн збігся з широкою частиною отвору, а при встановленні назад, щоб кронштейн зафіксувався у вузькій частині отвору.

…і від’єднайте від насоса омивача колодку джгута проводів.

Від’єднайте від штуцерів насоса шланги.

…і вийміть ущільнювальну втулку насоса.

…і вийміть ущільнювальну втулку наливної горловини.

Примітка Затверділі або надірвані втулки замініть.

При необхідності заміни шлангів витягніть їх з кронштейна

…і зніміть шланги, від’єднавши їх від насоса.

Для заміни жиклера омивача відкрийте капот, роз’єднайте колодку джгута дротів жиклера

…і від’єднайте від жиклера шланг підведення рідини.

…і зніміть жиклер омивача, витягнувши його джгут проводів через отвір у капоті. 32. Встановіть деталі у порядку, зворотному зняття.

Як зняти бачок омивача Ford Focus 2

Як зняти ємність одне, я часто стикаюся з питанням: Де знаходиться бачок омивача Ford Focus 2? Знаходиться він під переднім правим крилом автомобіля, не думайте, що для цього потрібно зняти крило. Для роботи знадобиться мала тріскачка з головкою на 10, двосторонній викрутка і зіркоподібний викрутка. Відкриваємо капот, викручуємо два пластмасові саморізи накладки крила і витягуємо їх.

READ  Чи є свічки запалювання в дизельному двигуні

Деталі та розхідники:

Насос і бачок омивача вітрового та заднього скла знімаємо у разі їх заміни при виході з ладу. Насос розташований у пластмасовому фіксаторі на бачку омивача, а сам бачок закріплений під правим переднім крилом та закритий правим підкрилком.

Алгоритм демонтажу

 • Знімаємо праве переднє колесо.
 • Знімаємо правий передній підкрилок.
 • Роз’єднуємо під правим крилом шланги подачі рідини, що омиває, до вітрового та заднього скла.
 • Щоб не переплутати шланги при збиранні, рекомендується їх помітити.
 • Якщо в бачку знаходиться рідина, що омиває, поміщаємо шланги, приєднані до насоса, у відповідну за розміром ємність. Включивши насос, відкачуємо рідину з бачка омивача.
 • У моторному відсіку хрестоподібною викруткою відвертаємо гвинт, що кріпить декоративну накладку заливної горловини бачка омивача і виймаємо пластмасовий пістон.
 • Піднімаємо декоративну накладку.
 • Головкою «на 10» відвертаємо болт кріплення заливної горловини бачка омивача та виймаємо горловину.
 • Під правим крилом від’єднуємо колодку дротів.

Головкою «на 10» відвертаємо два болти кріплення бачка омивача кузову автомобіля та знімаємо бачок. Поміщаємо знятий бачок на верстак.

Для зняття насосу

 • Від’єднуємо колодку дротів від насоса.
 • Потім знімаємо зі штуцерів насоса шланги подачі рідини, що омиває.
 • Після чого виймаємо насос із кільця ущільнювача на бачку омивача.

У разі заміни бачка

 • Виймаємо шланги подачі рідини, що омиває, з фіксаторів в корпусі бачка.
 • Виймаємо гумове кільце ущільнювача заливної горловини.
 • Виймаємо гумове кільце ущільнювача з сіткою-фільтром, яке ущільнює з’єднання штуцера насоса і бачка омивача.

Збираємо вузол та встановлюємо його на автомобіль у зворотному порядку. Після збирання заливаємо в бачок омивача рідину, що омиває, до необхідного рівня.

Подивіться цікаве відео на цю тему

Зняття, розбирання, заміна бачка омивача Ford Focus 2: фото, відео

Як зняти ємність одне, я часто стикаюся з питанням: Де знаходиться бачок омивача Ford Focus 2? Знаходиться він під переднім правим крилом автомобіля, не думайте, що для цього потрібно зняти крило. Для роботи знадобиться мала тріскачка з головкою на 10, двосторонній викрутка і зіркоподібний викрутка. Відкриваємо капот, викручуємо два пластмасові саморізи накладки крила і витягуємо їх.

Потім, знімаємо кілька прищіпок жабо, щоб роздвоїти вітрову панель і викрутити останній саморіз накладки крила.

Немає необхідності знімати вітрову панель повністю, піднімаємо верхню частину жабо та викручуємо саморіз. Піднімаємо накладку з переднього боку нагору і тягнемо назовні.

Далі, викручуємо болтик заливної горловини та витягуємо горловину.

Вона просто вставляється в гумовий сальник бачка.

Тепер потрібно піддомкратити машину, зняти колесо, підставити страхувальний упор і зняти підкрилок.

Відкручуємо два болти на 10, зазначені на фото вище.

Тепер, потрібно взяти бачок і посунути його на пару сантиметрів вправо по горизонталі, таким чином, у нас буде більший доступ до пластмасового направляючого вушка, яке вставляється в лонжерон. Підчіпаємо фіксатор викруткою і виймаємо його одночасно опускаємо бачок вниз.

Оригінал 1700

Для роз’єднання потрібно вдавлювати язичок на колодці. Роз’єм джгута проводів у передній частині бачка (ближче до бампера), роз’єднувати не потрібно. Просто відкріпіть його від бачка, підчепивши плоскою викруткою і заберіть колодку убік.

Опускаємо бачок ще нижче та від’єднуємо шланг омивальної системи у місці з’єднання.

Я довго шерстив інтернет за фразами Замерз бачок омивача Ford Focus 2, що робити? Поставив у теплий гараж, попрацювала 20 хвилин та розтанула. Потім, я купив незамерзайку і залив під зав’язку. При русі і спочатку після зупинки текло, подумав, лопнув бачок.

Виявляється, підтікала нещільно вставлена ​​горловина. Крім того, з’ясувалося, що на верху бачка є віддушина.

Розберемо на складові бачок склоомивача Ford Focus 2

Червоними стрілками позначені отвори під моторчик, датчик рівня та заливну горловину, зеленою-отдушина.

На корпусі ємності вибита інформація про виробника Ford Motor Company та фініс-код виробу.

Розглянемо той самий фіксатор, який ми піддевали викруткою. До речі, він знімний

Заливна горловина також, як і будь-яка деталь, огравірована інформацією виробника. На ній так само вказано фініс-номер виробу.

Кришка заливної горловини Ford Focus 2 може використовуватися не тільки на цій машині, але й на інших і навпаки. Наприклад, виробник цієї Volvo.

Так, наприклад, на Mazda стоїть FORD розширювальний бачок. Машини все ж таки, будувалися на одній платформі.

До того ж, ми можемо зняти тримач насоса бачка. Для цього потрібно просто зрушити його вправо.

Далі, перевіряємо манжети чи сальники бачка омивача. Перш за все ущільнювач горловини.

На цьому кільці, відповідно, стоїть номер.

Фініс-код сальника заливної горловини бачка омивача Ford Focus 2: 4M51-17B648-AA EPDM 39

Витягнемо і оглянемо сальник датчика рівня омивайки

Як бачимо, внизу посадкового місця датчика на корпусі бачка є виступ, тому, форма сальника відповідна

18 це, мабуть, номер розміру кільця ущільнювача

Залишився сальник-сітка моторчика омивача.

Перевіряємо цілісність сітки на дні сальника, вона захищає насос від попадання сміття.

Заміна датчика рівня рідини бачка омивача може проводитись і без зняття бачка. Можна просто вийняти його прямо на місці, попередньо, знявши підкрилок.

Насос омивача Ford Focus 2 і його заміна виробляються Просто витягуєте його із зусиллям із сальника та тримача і, під час установки, вдавлюєте

Моторчик омивача Ford Focus 2: зняття, встановлення, заміна відео

Для того, щоб зняти мотор омивача Ford Focus 2, потрібно зняти переднє праве колесо, демонтувати підкрилок і зняти бачок омивача. За попереднім посиланням ви знайдете всі подробиці бачка, його сальників, трубок, штекерів і датчика рівня рідини бачка омивача та інше

Насос склоомивача Ford Focus 2 вказаний на фото вище червоною стрілкою, а зеленою позначений датчик рівня склоомиваючої рідини. Щоб зняти їх, потрібно просто потягнути на них назовні з достатнім зусиллям.

Моторчик омивача Ford Focus 2 можна купити від. грубо, від 400-т до понад 1 тисячі. Виробник Ford Мотор Компані. Мій насос бачка склоомивача Іспанська.

Інформація про виробника та напругу двигуна: FICO TRANSPAR Made in Spain Pa 6 GB 25 12 V

| Denial of responsibility | Contacts |RSS