Як налаштувати автозапуск за часом, температурою

Сигналізацію Starline A91 Dialog допускається налаштувати таким чином, що вона в автоматичному режимі запускатиме двигун за температурою повітря (як правило, мінусової) або через конкретний проміжок часу.

змінити, автозапуску, starline

Причини, з яких автозапуск не працює та як їх усунути

Автозапуск із пульта Starline a91 цілком може поламатися в процесі експлуатації. Найчастіше причину потрібно шукати не в застарілих деталях, а в неправильній експлуатації системи або її встановлення. Якщо не працює автозапуск, можуть виникнути проблеми з неправильним налаштуванням програмного забезпечення.

Автозапуск за часом

Щоб увімкнути цю функцію, потрібно вибрати на дисплеї іконку 2. Машина один раз моргне фарами, а на брелоку пролунає мелодійний сигнал. Тепер через заданий власником час сигналка сама періодично запускатиме двигун.

Якщо після першої спроби машина не завелася, настане друга. При цьому час прокручування стартера буде збільшено на 0,2 секунди. Таймер розрахований на чотири спроби завести двигун. Якщо після четвертої спроби двигун не завівся, спрацьовує звуковий сигнал на брелоку. Щоб налаштувати прогрів двигуна за часом, послідовність дій така:

 • Натискається і довго тримається кнопка на брелоку (зірочка).
 • Брелок коротко пікне, але кнопку тримати натиснутою після другого звукового сигналу кнопочку відпустити;
 • Замигає крайня ліва іконка (1) на панелі;
 • Коротко натискаючи кнопку. переміщуємось на іконку вентилятора;
 • Одним коротким натисканням кнопочки. брелок відіграє мелодію;
 • Чекати секунд десять поки не пікне брелок, а іконка з вентилятором залишиться затемненою;
 • Функцію інтервального запуску активовано.
 • Вимикається так само, але вибір підтверджується кнопкою (відкритий замок) При успішному запуску двигуна на екрані з’явиться зображення вихлопних газів. Сам автомобіль 3 рази моргне фарами і тричі подасть звуковий сигнал.

  Настройка температуры для автозапуска в сигнализации старлайн а91 (starline A91).

  Як налаштувати автозапуск на Starline A91

  Незважаючи на те, що сигналізація Starline a91 із класу бюджетних моделей охоронних систем, вона відповідає всім вимогам захисту таких пристроїв. У неї потік даних йде 8 плаваючими каналами з 128. бітним кодом шифрування з функцією інтелектуального автозапуску. Це ускладнює перехоплення сигналу, оскільки система сама при кожному діалоговому зв’язку «брелок-автомобіль» автоматично вибирає радіочастоту, що в міських умовах із радіоперешкодами має важливе значення.

  Активуємо режим автозапуску за температурою

  Така функція буде працювати при дотриманні деяких умов:

  • за наявності датчика температури;
  • від місця встановлення;
  • справності самого датчика.

  Активується довгим натисканням кнопки 3 (зірочка) до появи звукового сигналу від брелока – він має пікнути один раз. На дисплеї почне моргати вкрай ліва іконка (1) внизу екрана. Короткими натисканнями на кнопку 3 пересуваємося по меню до третьої зліва позиції (квадратик 3) із символом термометра. Після того, як переконалися, що активована потрібна функція, натисніть кнопку на корпусі для того, щоб активувати цей режим (цей режим відключається натисканням кнопки 2 на корпусі), а на місці показів годинника з’явиться критичне значення температури двигуна після якого буде відбуватися його автозапуск. Після того як значення температури висвітилося, нічого тиснути не треба. через 8-10 секунд сам пульт-брелок пікне і на дисплеї знову з’явиться годинник, а третя іконка (з термометром) залишиться темною. За станом цієї іконки видно чи запущено режим автозапуску за температурою: темна – режим активний, світла – скинуто.

  READ  Priora погано заводиться на холодну та глухне

  Як завести машину з брелока

  Відомо, що охоронна система Starline а91 має автозапуск двигуна. Але перед цим потрібне виконання низки обов’язкових дій:

  • Перевести ручку КПП у положення нейтраль (вимкнути всі передачі);
  • Вимкнути запалення та витягнути з нього ключ (двигун має бути включений);
  • Активувати гальмо стоянки.
  • Щільно зачинити всі двері, а також капот та кришку багажника;

  Якщо пропущено якийсь етап, віддалений запуск неможливий. Але при правильній підготовці машини (мотор заглушений самою сигналізацією), її можна завести з пульта різними варіантами.

   Натиснути і утримувати три секунди кнопку і після звукового сигналу швидко натиснути кнопку :

  Або періодичний запуск двигуна з брелока:

  Особливо ця функція актуальна в зимовий час, коли потрібний періодичний прогрів двигуна. Брелок Starline a91 може автоматично запускати двигун для прогріву (через 2, 3, 4, 24 години).

  Найчастіші передумови поломок

 • Двері машини не зачиняються з пульта. Подолати проблему можуть допомогти майстри в сервіс-центрах. Необхідно перевірити та визначити які є місця розривів у ланцюгу між основним блоком та дверима, відповідність технічним вимогам проводів-актуаторів та як запрограмовано імпульс зачинення дверей.
 • Перестав працювати автозапуск. Найчастіше причина криється у несправній проводці. Вона може бути пошкоджена. Також неправильно поставлено обхідник іммобілайзера (скоріше за все самої антени). Потрібно також перевірити програмування пристрою.
 • Сирена автомобіля не спрацьовує. Поламалася або сама сирена, або стався в розрив електропроводки. Усунути проблему допоможе повна заміна самої сирени або переукладання електропроводки всієї системи.
 • Як налаштувати автозапуск сигналізації Starline А91 за температурою двигуна

  До функцій автомобільних охоронних комплексів входить режим дистанційного або автоматичного запуску силового агрегату, що дозволяє прогрівати двигун у зимовий час. Автозапуск Starline А91 дозволяє вмикати двигун залежно від температури навколишнього середовища або заданий час. Користувач активує послугу та налаштовує режим роботи за допомогою пульта дистанційного керування.

  Налаштування чутливості датчика удару

  У схему охоронного комплексу входить сенсор, що визначає силу удару, завданого по кузову. Датчик використовується для включення режиму тривоги, сприймаючи удар як спробу несанкціонованого доступу до салону автомобіля. Пристрій монтується всередині салону транспортного засобу, інструкція з експлуатації рекомендує розміщувати виріб відкрито для регулювання чутливості. На корпусі є контрольні діоди, що включаються при фіксації удару по кузову автомобіля.

  Изменение температуры автозапуска Starline A91

  Вібрації, що виникають під час роботи двигуна, сприймаються сенсором як спроби злому, що призводить до спрацьовування сирени. Для налаштування чутливості використовується 2 потенціометри (попереджувальної зони та тривожного рівня), які обертаються жалом викрутки. Регулятор має 10 положень, при поставці із заводу виставлено позицію 4 або 5. Перед стартом потрібно знизити чутливість пристрою, повернувши регулятори до мінімуму.

  Потім слід розпочати встановлювати попереджувальний рівень. Для регулювання потрібно відкрити двері автомобіля, активувати режим охорони, а потім повертати гвинт регулятора за годинниковою стрілкою. Чутливість визначається легкими ударами долоні, що наносяться по кузову. Потім користувач може настроювати Starline тривожний рівень (за аналогією). Після завершення регулювання рекомендується поставити на автозапуск охоронний комплекс і перевірити чутливість датчика під час роботи двигуна та при ударах по кузову (поплескуванням долонею по панелі даху).

  READ  Як заглушити машину з брелка Starline а91

  Автозапуск за температурою двигуна

  Регулювання сигналізації Starline для запуску двигуна за температурою передбачає налаштування центрального блоку на граничне значення температури. Параметр вибирається з ряду.5°.10°.18° та.25°С. При охолодженні датчика нижче запрограмованого значення відбувається прокручування колінчастого валу стартером та прогрівання агрегату. Для запуску допускається застосовувати сенсор, розташований у моторному відсіку, та датчик, що знаходиться в салоні автомобіля.

  Мінімальний інтервал часу між повторними запусками становить 1:00. Час, що витрачається на прогрівання двигуна, не враховується. Користувач не може міняти частоту повторів, оскільки параметр визначається зовнішніми температурними умовами. Встановлення автозапуску за температурою не передбачає обмежень щодо кількості повторних прогрівів (залежить лише від ресурсу акумуляторної батареї автомобіля).

  Для активації послуги потрібно натиснути клавішу, позначену зірочкою. Після подачі мелодії та серії з 3 коротких гудків включається курсорний метод програмування. Користувач переміщає курсор короткими впливами на кнопку зі зірочкою, після вибору іконки зі значком термометра потрібно змінити значення функції. Для активації потрібно натиснути клавішу із символом замкненого замка. При включеному запуску за температурою допускається активація паралельних режимів (по будильнику або таймеру).

  Брелок подасть сигнал, що супроводжується спалахом ламп аварійної сигналізації або габаритів (залежить від способу встановлення охоронного комплексу). На екрані пульта керування відображається активний значок функції та короткочасно відображається граничне значення температури, при якому буде зроблено спробу запуску силового агрегату. Контрольний діод сигналізації блиматиме серіями, що складаються з 3 коротких спалахів, підтверджуючи готовність системи.

  Якщо подальше використання функції не передбачається, потрібно вимкнути послугу. Для налаштування потрібно увійти в меню регулювання, вибрати курсорним методом активну піктограму, а потім натиснути на клавішу, позначену замком із розімкнутою дужкою. Автомобіль відпрацює 2 рази вогнями аварійної сигналізації, брелок програє мелодію, що підтверджує відміну автоматичного прогріву мотора.

  Як збільшити час роботи автозапуску

  Користувач може продовжити роботу силового агрегату лише за умови знаходження пульта керування на відстані прийому сигналів. Щоб додати час, потрібно натиснути на 2-3 секунди кнопку, позначену значком замкненого замка, а потім короткочасно вплинути на клавішу зі зірочкою. Зумер пульта керування подасть мелодійний сигнал, лампи світлової сигналізації на автомобілі відпрацюють 1 раз. Кожна дія на клавіші дозволяє збільшити час прогріву на 5 хвилин; значення, що залишилося, короткочасно відображається на дисплеї.

  Якщо користувач поставив прогрів, але потім вирішив не користуватися автомобілем, можна використовувати функцію відключення двигуна на відстані. Для глушіння двигуна потрібно довго натиснути кнопку з символом відкритого замка, а потім коротко впливати на клавішу з піктограмою зірки. На автомобілі 4-разово спрацює зовнішня світлова сигналізація, силовий агрегат вимкнеться. На дисплеї пульта вимикаються контрольні індикатори, що сигналізують про прогрівання двигуна, а потім зумер виконає музичну мелодію.

  Автозапуск по будильнику

  Перед активацією автозапуску будильнику користувачеві необхідно виставити поточний час на пульті управління. Для регулювання потрібно натиснути кнопку, позначену зірочкою, та утримувати до подачі мелодійного сигналу та серії з 3 коротких звуків. Після того, як поле годинника на дисплеї починає блимати, користувач регулює значення (кнопками, позначеними піктограмами замкненого та відкритого замку). Для переходу до налаштування хвилин слід коротко натиснути клавішу зі зірочкою.

  READ  Чи не працює підігрів сидінь Chevrolet Cruze

  Щоб відрегулювати будильник на брелоку, потрібно відразу після налаштування годинника ще раз короткочасно натиснути на кнопку із зірочкою. Для налаштування часу увімкнення застосовуються ті ж кнопки, натискати на які слід короткочасно. Довготривала дія дозволяє встановлювати значення в прискореному режимі. Потім користувач ще раз натискає кнопку з зірочкою і регулює хвилини. Щоб запустити будильник, потрібно ще раз натиснути кнопку зі зірочкою і вибрати параметр «включено».

  Потім необхідно довго натиснути на клавішу із зірочкою (до моменту подачі довгого та короткого сигналу). Короткими натисканнями кнопки слід встановити курсор на функції автозаводу по будильнику. Для підтвердження вибору натискається кнопка із піктограмою закритого замка. Спрацює аварійна світлова сигналізація, зумер пульта подасть 2 короткі гудки і програє мелодію. Конструкція охоронного комплексу не допускає одночасного використання автоматичного пуску по будильнику та таймеру.

  Піктограма активної функції буде підсвічуватись темним кольором (спільно зі значком активного будильника), додатково на кілька секунд відобразиться встановлений час старту автопрогрівання.

  Функція автозапуску за часом не потребує знаходження брелока керування у зоні прийому сигналів. Програмована послуга є одноразовою, після включення та прогріву силового агрегату режим вимикається. Для повторного запуску потрібно провести нове регулювання відповідно до викладеного вище алгоритму.

  Авто сигнализация StarLine A91. Режим авто запуска по температуре.

  Як увімкнути автозапуск

  Увімкнення автозапуску передбачає попереднє встановлення температурного сенсора, який встановлюється на блоці циліндрів двигуна або на магістралях подачі рідини, що охолоджує. Для комутації сенсора використовують контакт, оснащений кабелем з ізоляцією оранжево-чорного кольору (входить до складу 18-штекерної колодки процесорного блоку сигналізації). Для забезпечення роботи функції автоматичного увімкнення двигуна потрібно провести налаштування обладнання.

  У конструкції 18-контактного роз’єму передбачено петльовий кабель, оснащений ізолятором чорного кольору. При установці виробу на автомобіль, обладнаний механічною коробкою передач, потрібно розімкнути ланцюг. На машинах з автоматичною трансмісією потрібно зберегти ланцюг у замкнутому стані. Алгоритм автоматичного запуску передбачає 4 прокрутки валу стартером, регулювання кількості стартів не передбачено. Кожна наступна спроба старту відрізняється збільшенням часу роботи стартера (на 0,2 секунди).

  Автозапуск по таймеру

  Перед програмуванням пуску двигуна по таймеру необхідно встановити час повторів (з 2, 3, 4 або 24 години). Функція налаштовується через меню програмування центрального блоку процесорів Starline A91. Автозапуск по таймеру активується через меню, для входу в налаштування потрібно натиснути та утримати кнопку зі значком зірочки. Потім курсор перекладається на іконку з крильчаткою, що обертається, натискання на кнопку із закритим замком дозволяє включити функцію.

  Встановлений в автомобілі контрольний діод переходить у режим роботи серіями по 2 короткі сигнали. Мотор запускається та прогрівається, наступні старти виконуються відповідно до запрограмованого часу повтору. Функція вимикається через екранне меню, після вибору активної піктограми слід коротко натиснути клавішу з відкритим замком. Подача мелодійного сигналу та подвійне спрацювання аварійної сигналізації підтверджують скасування програми.