Як змінити радіатор плитки на ВАЗ 2107

ВАЗ 2107 Заміна піч Радіатора!

змінити, 2107

Заміна радіаторної плитки ВАЗ 2107 Зробіть це самостійно

Що заміна радіатора потрібна, водій ВАЗ 2107 найчастіше визнає з настанням холодної погоди, коли без нагрівання більше не роблять. У цьому випадку проблема вимагає максимально можливого рішення, а для багатьох власників автомобілів оптимальне рішення є виконання ремонту з власними руками.

Заміна в автосервісі обійдеться в середньому – 6500 для Москви та 2500 для регіонів – (тут і далі ціни вказані на 28.11.2018).

Новий теплообмінник у магазині на ВАЗ-2107 коштує від 600.

Тому є сенс відремонтувати за вечір самому та заощадити.

Ця робота не відрізняється труднощами у виконанні, змінюються з власними руками радіатора на “сім” до побачення навіть новачка автомобіля ентузіаста.Однак потрібно розібрати значну частину передньої панелі машини. Тому, перш ніж приступити до роботи, необхідно зрозуміти, чи справді проблема обумовлена ​​проблемами системи опалення.

Основні ознаки того, що настав час міняти радіатор:

Для ремонту потрібні матеріали та інструменти:

 • Набір викруток;
 • Ключі розмірами “8”, “10” та “13”;
 • Герметик;
 • Охолодна рідина. тосол або антифриз, потрібно близько 10 літрів;
 • Ємність для зливу старої рідини, що охолоджує;
 • Лійка, з нею зручніше заливати охолоджувач у радіатор;
 • Чиста ганчірочка;
 • Новий радіатор пічки.

Перед початком ремонту ви можете з’ясувати, як працює нагрівач взагалі.

Пристрій система обігріву ВАЗ 2107

 • Теплообмінник. це циркулює антифриз і зігріває повітря.
 • Кулер, нагнітає прогрітий повітряний потік у кабіну автомобіля.
 • Система керування нагрівачами: Кнопка Cooler, Control Tolls Controlling, Ручки керування режимами опалення.
 • Коли автомобіль рухається, повітряний потік проходить через повітрозабірники – спеціальні грати на капоті.
 • Далі потік рухається в коробку притоку повітря, вона розташовується під вітровим склом в задній частині моторного відсіку.
 • Там відбувається очищення повітря від води, яка згодом витікає. У коробці є спеціальний гумовий ущільнювач, він забезпечує гідроізоляцію, щоб вода не потрапила до системи.
 • Повітряний потік потім нагрівається в радіаторі. Температура регулюється краном, він змінює обсяг циркулюючого антифризу. Система керування краном. це гнучка тяга, підключена до важіль керування.
 • Від теплообмінника, нагрітий потік через повітряні тіла та вентиляційна решітка потрапляє в автомобільну кабіну.
 • Теплий повітря можна спрямувати на лобове скло, бічні вікна, а також під ногами водія і переднього пасажира.

Сигнал про несправність

Перш ніж замислюватися над тим, як поміняти радіатор своїми руками, автомобіліст повинен знати про ознаки, які говорять про існуючу несправність.

Насамперед необхідно звернути увагу на наявність явного витоку рідини. Помітити таке можна по калюжі антифризу, яка регулярно з’являтиметься під ногами водія.

Деякі сигнали несправності свідчать про те, що настав час міняти радіатор

Другою ознакою може стати холодне повітря, що дме з обігрівача, яке особливо помітне в холодний період року.

Найчастіше перша проблема тягне за собою неминучу заміну радіатора, якщо друга може бути виправлена ​​тільки заміною крана.

Як замінити своїми руками радіатор обігрівача на ВАЗ 2107

Існує безліч несправностей автомобіля ВАЗ 2107, які неможливо знайти відразу. Як правило, вони не мають прямого впливу на роботу основних агрегатів, і виявляються через деякий час. До таких несправностей відноситься і несправність радіатора обігрівача. Вона може виражатися в утворенні витоку охолоджуючої рідини з радіатора, засміченні внутрішніх каналів, що перешкоджає нормальній її циркуляції через радіатор печі. Таким проблемам схильні всі автомобілі, з будь-якими типами двигунів, будь то інжектор або карбюратор.

Будь-яка із зазначених несправностей системи охолодження ВАЗ 2107 вимагає зняття радіатора, після чого виконується його ремонт або заміна на новий. Сама заміна не надто складна, проте потребує певної уважності та акуратності. Для виконання роботи знадобляться такі інструменти:

Крім цього, необхідно запастись охолоджувальною рідиною для доливки після заміни та дві нові гумові прокладки.

Насамперед потрібно зняти корпус вентилятора. Для цього зніміть полицю та нижню частину нісеничого ящика, радіостанція, від’єднайте з’єднувальні блоки проводки. Після цього відкривається доступ безпосередньо до корпусу вентилятора обігрівача. Знявши його, ви отримаєте доступ до радіатора печі. На підлогу рекомендується підстелити ганчір’я, тому що заміна може викликати протікання рідини із системи охолодження.

Переходимо до моторного відсіку ВАЗ 2107. Необхідно зняти гумові патрубки з відвідної трубки та трубки крана обігрівача. Для цього за допомогою хрестоподібної викрутки відпускаємо хомути, що стягують патрубки.

Потім ключем на 7 обкручуємо два шурупи і знімаємо ущільнювальну діафрагму, через яку виведені трубки печі.

Повертаємося в салон ВАЗ 2107 і відкручуємо кожух троса управління краном обігрівача, знімаємо петлю з важеля. Радіатор більше ніщо не утримує, і акуратно виводячи трубки з перегородки між салоном та моторним відсіком можна акуратно зняти його.

Далі, за допомогою ключа на 10 послідовно викручуємо чотири болти, що утримують відвідний патрубок та кран обігрівача.

Якщо це можливе, роблять ремонт або промивання радіатора, інакше купуєте новий. Користуючись нагодою, перевірте стан крана обігрівача, при необхідності замініть його. Складання та встановлення відбувається у зворотній послідовності:

 • Послідовно гвинт до радіатора крана та сопла для стрічки за допомогою клавіші до 10. При цьому виконується заміна старих гумових прокладок новими. Не забудьте їх поміняти, адже старі прокладки можуть стати причиною течі.
 • Акуратно встановіть радіатор на штатне місце, вставивши трубки у перегородку.
 • Одягніть на трубки діафрагму і закріпіть її двома шурупами, використовуючи ключ на 7.
 • На трубки необхідно одягнути гумові патрубки системи охолодження та затягнути хомути. Якщо старі хомути не забезпечують якісної фіксації патрубків, їх також необхідно змінити.
 • Залишилося закріпити на місце трос управління краном обігрівача і відрегулювати його таким чином, щоб важіль управління повністю відкривав і закривав кран.

Усі операції, що стосуються безпосередньо заміни радіатора обігрівача ВАЗ 2107 та відновлення працездатності системи охолодження, виконані. Однак перш ніж приступати до остаточного складання, рекомендується перевірити всі з’єднання і саму пічку на предмет відсутності підтікань рідини, що охолоджує. Для цього потрібно відкрити кран нагрівача та запустити двигун. Таким чином, ми забезпечимо циркуляцію рідини через радіатор піч і одночасно видаляють повітряні пробки. Тепер ви можете прикріпити відсутній об’єм рідини в систему охолодження, і ви можете перейти до остаточного збору.

READ  Заміна втулок стабілізатора Chevrolet Cruze

Залишається послідовно встановити корпус вентилятора, стрічковий рекордер, корпус нісенітного ящика та полиці. Не забудьте підключити електричні прокладки, інакше вам доведеться розібрати все і збирати знову. Як ви бачите, ніяких труднощів, що не замінюють радіатора ВАЗ 2107 печі, не викликає.

Як змінити плиту ВАЗ 2107

З’ясувавши, що обігрівач потребує ремонту, потрібен його повний або частковий демонтаж. Якщо проблема з двигуном, то досить видалити дно вузла. У разі виникнення проблем з радіатором, потрібно заздалегідь об’єднати теплоносія з системи охолодження двигуна. Для проведення ремонтних робіт знадобляться такі інструменти:

Щоб замінити плиту, вам знадобиться набір ключів та викруток

Демонтаж нагрівача

Після того, як розмовляти охолоджувач і необхідний інструмент буде підготовлений, ви можете почати розбирати. Провести це в наступному порядку:

 • Зніміть мінус термінал з AKB.
 • У відкритому просторі ослаблення двох затискачів, які закріплюють шланги до нагрівальних труб. При позначенні шлангів, невелика кількість антифриз тече.

Виявляючи затискачі, затягніть шланги з трубки радіатора

Виявляючи гвинти, зніміть гумову ущільнювач

Щоб видалити полицю, розташовану під відсіку рукавичка, відкрутіть кріплення у вигляді гвинтів

Щоб видалити панель з годинником та запальничками, починає відкручувати відповідні гвинти

Від сигарет легше та годинник від’єднайте дроти

З нагрівача необхідно відключити праворуч і ліве повітряні канали

За допомогою ключа на 7 відвертаємо кріплення троса

Щоб зняти нижню частину обігрівача потрібно підчепити викруткою 4 засувки

Щоб видалити радіатор, щоб витягнути його

Щоб повністю зняти грубку необхідно відвернути 4 болти під ключ на 10

Коли кріплення будуть викручені, видаліть верхню частину корпусу печі

У більшості випадків немає потреби в повному демонтажу нагрівача. Зміна, як правило, радіатор, кран або двигун.

Якщо замінюється тільки радіатор, він не надто зайвий, щоб перевірити електродвигун і змащувати його.

Встановлення нової печі

Збірка нагрівача не викликає жодних труднощів, оскільки всі дії виконуються в послідовності, зворотному розбирач. Однак є деякі моменти, які слід враховувати. При заміні радіатора встановлюються нові гумові ущільнення. Вони попередньо злиті силіконовим герметиком. Горіхи повинні бути затиснуті, не створюючи особливих зусиль, щоб не стиснути печатки, тим самим порушуючи герметичність.

При установці нового радіатора рекомендується замінити гумові ущільнювачі

Коли на місці встановлюється теплообмінник, а плита повністю зібрана, краю подачі та розрядної трубки змащують герметиком. Якщо форсунки мають нормальний стан, т. Е. Гума не тріснула, залиште їх, попередньо захищену внутрішню порожнину з чистою тканиною. Потім покладіть на шланги і затягніть затискачі. Після зборки залишається заповнення охолоджувальної рідини і перевірте герметичність з’єднань.

Під час роботи автомобіля після ремонту слід також спостерігати у місцях сполук для появи витоків.

змінити, 2107

Якщо проблеми виникли з плитою “Сім”, можна усунути їх власними руками, що пов’язано з простотою дизайну вузлів. Щоб видалити та замінити нагрівач, вам доведеться підготувати набір інструкцій та виконувати крок за кроком інструкції.

Радіаторна плита ВАЗ-2107: Правила ремонту та експлуатації

«Класика» Волзького автозаводу оснащена простою і досить надійною системою опалення, що забезпечує комфортні умови водіння в холодну пору року. Обігрівач салону ВАЗ-2107 є печкою, яка прогріває повітря, що надходить зовні, за допомогою радіатора, заповненого холодоагентом. Відсутність електроніки в конструкції обігрівача «сімки» дозволяє автовласникам виконувати більшість операцій з ремонту та заміни різних елементів печі самостійно, не відчуваючи при цьому особливих труднощів. Ключовим компонентом нагрівача є радіатор. вимагає особливої ​​уваги, т. До. Саме він забезпечує сприятливу температуру в салоні. Тривала безаварійна робота радіатора може бути забезпечена правильною його експлуатацією та своєчасним техобслуговуванням.

ПРИЗНАЧЕННЯ І ПРИНЦИП РОБОТИ РАДІАТОРА ОПАЛЮВАЧА ВАЗ-2107

Ступінь нагрівання повітря, спрямованого на автомат-лаунж, залежить від температури теплоносія та положення клапана печі крана. Ви можете налаштувати положення крана за допомогою верхнього слайдера механізму керування системою опалення: ліва позиція повзунка означає, що кран закритий, а плита не працює, крайній правий. кран відкритий повністю повністю.

Спочатку радіатори обігрівача ВАЗ-2107 (та інших «класичних» моделей) виготовлялися виключно з міді. В даний час багато автовласників з метою економії коштів встановлюють алюмінієві радіатори пічки, які, хоч і коштують дешевше за мідні, мають гірші показники тепловіддачі. Алюмінієвий радіатор не завжди справляється з великим потоком морозного повітря, що потрапляє в повітрозабірник під час руху трасою, і салон у цьому випадку прогрівається недостатньо.

Радіатор нагрівача може бути два або обдурили. Теплообмінник має горизонтальне положення і поміщається в спеціальному пластиковому корпусі. Прикріплені до корпусу радіатора з двома гвинтами, топ встановлюється в трубу подачі. Структурний радіатор складається з:

Трубки можуть бути круглими або квадратом. Круглі трубки легше виготовити, але тепловіддача таких виробів нижче, ніж у квадратних, тому всередині круглих трубок розміщують так звані турбулізатори. спіралеподібні пластикові смужки, що сприяють збільшенню показників тепловіддачі за рахунок завихрення та перемішування холодоагенту. У плоских трубках турбулентність створюється рахунок їх форми, тому додаткові елементи тут не потрібні.

Розміри трирядного мідного радіатора ШААЗ складають:

Двомісний рядок алюмінієвий радіатор може мати інші розміри.

Основні несправності та способи їх усунення

До найбільш характерних несправностей печі ВАЗ 2107 відносяться:

 • Попадання повітря в систему охолодження. Це зазвичай відбувається після заповнення системи антифризом. Усунення повітряного затору нормалізує процес обігріву салону.
 • При відкритому крані обігрівача ОЖ не надходить до радіатора. Найчастіше це відбувається, коли як антифриз використовується вода. У системі утворюється накип, що засмічує кран і утруднює проходження ОЖ. Проблема усувається демонтажем крана з подальшим його чищенням або заміною.
 • Водяний насос, що погано працює або вийшов з ладу. Якщо помпа не качає ОЖ, це може призвести не тільки до відсутності обігріву салону, але і до серйозніших проблем, наприклад, перегрівання двигуна. Водяний насос не працює, як правило, при обриві ременя генератора, а також при заклинюванні внаслідок зношування підшипників.
 • Охолоджувачі піч Радіатор. У цьому випадку кормовий труба буде теплим і вихідним. холодним. Радіатор часто забивається при використанні води як теплоносія, а також при введенні масла або частинок добавок до усунення витоків. Відновлення нормальної роботи плитки допоможе очистити або замінити радіатор.
 • Розділ переміщення в радіаторі. Якщо обидва сопла радіатора гаряче, а тепле повітря не приходить до салону, то розділ зміщений у радіаторі. Єдиним рішенням проблеми полягає в тому, щоб замінити радіатора до нового.

Якщо підлогу або окуляри з’являються на підлозі або окулярах, він повинен шукати витік антифриз, який може бути:

Якщо потоки крана або сопло вони повинні бути замінені. Протікаючий радіатор можна тимчасово запаяти, але незабаром все одно потрібно його заміна.

READ  Де знаходиться бензонасос на ВАЗ 2107 інжектор

Цей список можливих несправностей печі не обмежений.

Піч не вимикається влітку

Іноді в теплу пору року грубку неможливо вимкнути, встановивши верхню рукоятку блоку управління в крайнє ліве положення. Якщо кран не провалюється, сам кран або сам кабель є дефектним. Виявити кран можна під панеллю приладів з боку пасажирського сидіння. Якщо вручну його закрити також не вдається, не слід докладати великих зусиль. Кран може зламатися, а антифриз. витекти в салон.

Замініть кран, раніше придбав новий, ви можете на будь-якому автосервісі. Однак ви можете спробувати зробити це самостійно. Слід зазначити, що міняти кран своїми руками досить незручно через його розташування. По-перше, ви повинні відкрити капот і від’єднати сопло, що йде на кран. Так як з патрубка поллється ОЖ, під нього необхідно підставити попередньо підготовлену ємність. Після цього потрібно зняти речову полицю та з пасажирського сидіння ключем на 10 відкрутити дві гайки кріплення крана до корпусу пічки. Потім кран видаляють з шпильок, видаляють та змінюються на новий кран у зворотному порядку.

Закрити піч радіатора

Піч опромінений радіатор можна промити самостійно. Це вимагатиме:

Промивання радіатора виконується на холодний двигун у наступній послідовності:

 • Під насадками, які будуть зняті, ганчірки.
 • Ослаблені затискачі кріплення радіаторних форсунок і крана.
 • Труби видаляються. Пальто приготовані заздалегідь підготовлені потужності.
 • Ключ до 7 видаляє кріплення печатки від розділу двигуна відсіку.
 • Розбирається привід крана обігрівача.
 • Знімається кожух вентилятора.
 • Через отвір витягуються патрубки обігрівача. Радіатор знімається.
 • Ключем на 10 відвертаються болти, що фіксують вихідний патрубок радіатора.
 • Стара прокладка замінюється на нову.
 • Від’єднується та чиститься кран обігрівача.
 • Радіатор очищається зовні від листя та бруду.
 • Насадка очищається зсередини, використовуючи ебать.
 • Радіатор промивається Керхером під тиском 5,5 атм, доки з нього не піде прозора вода. Для цього потрібно близько 160 л води.
 • Якщо немає Керхера, для промивання можна використовувати каустичну соду. Розчин соди заливається в радіатор і залишається на одну годину. Потім розчин об’єднується, і його колір порівнюється з кольором свіжих розчинів. Процедура повторюється до тих пір, поки колір рідини, що зливається і заливається, не стане однаковим.
 • Після промивання каустичною содою радіатор продувається компресором.

ВАЗ 2107 Заміна радіатора пічки!

Установка радіатора виконана у зворотному порядку. При цьому рекомендується замінити всі хомути та прокладки на нові.

Знятий радіатор можна розібрати, відпаявши його верхню частину і днище за допомогою газового пальника, і прочистити його начиненою на дриль металевою сіткою. У цьому випадку ви можете використовувати спеціальну промивну рідину, крок або лимонна кислота. Потім радіатор запаяється і повертається на місце. Ця процедура досить багато часу, тому часто швидше замінити радіатора до нового.

Зняття та заміна пічки ВАЗ-2107 своїми руками

Несправність в опалювальній системі вітчизняного автомобіля – досить поширене явище. І якщо влітку ви не можете звернути увагу на це, то проблеми з плитою взимку доставляють багато неприємностей.

Іноді причиною несправності можуть бути дрібні поломки, які усуваються дуже швидко. Однак нерідко трапляються серйозні збої в роботі печі, які неможливо виправити без демонтажу. Розглянемо в цій статті, як змінити грубку ВАЗ-2107 самотужки без допомоги фахівців.

Заміна прийому радіатора на автомобілі ВАЗ-2101, ВАЗ-2102, ВАЗ-2106, ВАЗ-2107

Автомобілісти про радіатор плитки (нагрівач), часто пам’ятають лише тоді, коли відбувається осінній зимовий період. Ні, є випадки, коли він згадує раніше. Наприклад, несподіваний вигляд антифризу або води (залежно від того, що затоплений у системі охолодження) під ногами водія або переднього пасажира. Причина цього явища протікає в системі опалення автомобіля. Але, найчастіше, водій дізнається про несправність радіатора печі, лише при настанні холодів. Коли хочеться тепла та комфорту в салоні автомобіля. Тягнеш ручку перемикача грубки в бік «тепла», включаєш вентилятор і тут, раптом замість теплого потоку повітря з повітроводів отримуєш потік прохолодного повітря або інший варіант – утворення калюжі тосолу в салоні авто. І як наслідок, зіпсований настрій та прохолодна, дискомфортна обстановка в салоні автомобіля.

Але все можна виправити (для будь-якого автомобіля) і досить за короткий проміжок часу (це сказано про ВАЗ-2101 і ВАЗ-2102). В принципі заміна радіатора печі та інших усунення несправностей системи опалення на інших моделях «Жигулів» ВАЗ-2105, ВАЗ-2106, ВАЗ-2107 – несильно відрізняється, трохи більше метушні з панеллю радіоприймача (баром), але в даній статті буде описаний процес ремонту системи опалення та заміни радіатора пічки на автомобілі ВАЗ-2101, ВАЗ-2102.

Причини несправності системи опалення:

 • Причиною витоків у автомобілі, може бути іржавкою радіаторної плитки або металевого сопла, печі крана. Точна причина може бути встановлена ​​з візуальним інспекцією. Якщо вся “неприємність” лежить, наприклад, у кранній плиті або сопла, то їх можна замінити, не розібравши корпус радіатора та панелі “бар”. Якщо витік витікаю охолодження рідини є сам радіатор, то тут є два варіанти вирішення проблеми. По-перше, якщо у вас є мідний радіатор (старий зразок), він може бути відремонтований. очищений, секретований, лизати і т.D. Головне. знайти майстри радіаторів. Другий варіант, у вас алюмінієва плита радіатора. Тут все легше, краще замінити його новим, він не підлягає ремонту.
 • Коли нагрівач увімкнено з повітряного каналу, продовжує роздувати холодне повітря. Причина – порушення циркуляції охолодної рідини в системі автомобіля, з вини непрацюючого крана обігрівача (він постійно закритий) або «забитий» сам радіатор. Якщо заклинило кран – його слід замінити, а ось вибрати правильне рішення щодо радіатора нам допоможе пункт «1» цієї статті (див. вище).

З причин з’являються. Тепер про головне. як змінити радіаторну плиту автомобілем ВАЗ-2101, ВАЗ-2102, ВАЗ-2105, ВАЗ-2106, ВАЗ-2107?

Необхідний для цього інструмент – пара викруток (хрестова та звичайна), торцеві та ріжкові ключі на «7», «8», «10». Також необхідно купити гумові прокладки (три штуки), літр рідини, що охолоджує, силіконовий герметик.

Далі за пунктами сам процес заміни радіатора пічки на автомобілі ВАЗ-2101, ВАЗ-2102, ВАЗ-2105, ВАЗ-2106, ВАЗ-2107.

 • За бажання можете злити з блоку двигуна охолодну рідину, але можна і не зливати, втрати буду незначні. Крім того, у вас є 1 літр теплоносія на складі.
 • З моторного відсіку відкручуємо два хомути на патрубках радіатора і стягуємо шланги.
 • Відкручуємо кріплення гумового ущільнювача та знімаємо його (фото 2 та фото 3).
 • У салоні автомобіля знімаємо панель радіоприймача фото 4 (у моєму випадку вона прикручена двома шурупами).
 • Ключ до “7” або викрутки ми відкручуємо кабельний кріплення нагрівача крана та від’єднайте кабель від крана.
 • Знайдіть чотири весняні дужки на корпусі вентилятора та видаляючи їх з викруткою.
 • Опустіть корпус вниз і займає його ліворуч. Видаліть корпус повністю або натискайте на вас не дасть джерела живлення електродвигуна.
 • Потягніть піч радіатора з корпусу.
READ  Як скинути чек на Kalina 2

Далі ретельно огляньте радіатор, металеві трубки та крана плита. Металеві трубки повинні бути без очевидних слідів сильної корозії та витоку (у моєму випадку мені довелося замінити телефон, причина чітко видно на фото 8). Кранча плита повинна бути замінена, якщо ручка крана була зім’ята (не відкривається або не закривається), або сліди стрибків охолоджуючої. Якщо сама піч-радіатор довелося змінити, кран і трубка з старого радіатора повинні бути скручені на новому радіаторі. Не забудьте встановити нові прокладки. Змащуючи прокладки з силіконовим герметиком, щільно (без фанатизму, інакше ви можете розчавити прокладку або нитку нитки) ми вигнули трубу крана та кран до радіатора. Крім того, силіконове герметик змащує трубку радіатора при підключенні гумових охолоджувальних рідин до них.

Ми виконуємо збірку у зворотному порядку. Після збірки ми заповнюємо Toosol у радіатор (якщо це необхідно), ми починаємо машину і перевіряємо герметичність шлангів та форсунок.

При використанні статті або фотоактивного прямого гіперпосилання на веб-сайт www.АВТОРЕМ.Необхідна інформація!

Як стаття? Поділіться ним на вашій сторінці!

Доброго вам дня! У мене є ВАЗ 2105, нещодавно замінив піч-радіатор, як старий пітливість. В той же час замінив кран. Справа була навесні, тому, як дует тепле повітря не звертав уваги. Але з настанням холодної погоди виявилося, що плита ледве з теплим повітрям. Замінив термостат, насос. Але все без результатів. Може, підкажіть чогось ділового?

Спробуйте ваші ручні сопло печі, верхній і нижній. Вони повинні бути однаковою температурою у нашому випадку те ж саме гаряче. Якщо вони різної температури (зазвичай верхній патрубок помітно холодніший за нижній), значить проблема в радіаторі або крані печі.

Кранова плита не може повністю відкрити або трохи. Радіатор печі має властивість, засмічуються (брудний тосол або використання охолоджуючої рідини сумнівної якості, яка швидко перетворюється на коричнево-чорну кашу). Так само, прокладання крана пічки може розбухнути і досить сильно скоротити надходження рідини в радіатор.

Допомога, я не можу зняти корпус, заважає щось. Здається, це вилучено, кронштейни видаляються, і все це щось утримує.

Якщо ви намагаєтеся замінити радіатор опалення або вентилятора на автомобілі ВАЗ-2104, ВАЗ-2105, ВАЗ-2107, то проблема з видаленням корпусу вентилятора може виникнути через кабель керування клапаном. З лівого боку (водійського) до кожуха кріпиться цей самий трос. Якщо його не відкріпити, зняти кожух буде неможливо. Ви можете вивести клавішу Cape до 7 і відкрутіть гвинти (для ясності додано фото).

4 березня 2015 р. 01:25 # Дякую, дуже доступний, я спробую.

Іван:

Діма: Привіт! скажіть мені, що я встановив піч-радіатор, і я не можу встановити вентилятор з коробкою, чомусь пружини не отримують! Я не розумію вентилятора з коробкою разом, щоб приклеїти або окремо від початку вентилятора, ніж вікно.

Зверніть увагу на заглиблення у верхньому корпусі печі (в нього ви вставили радіатор). Нижня частина повинна йти до нього, разом з вентилятором. Досить точно покласти нижню частину і дайте трохи. Кожен повинен встати. Також варто згадати весняний кронштейн, у верхній частині корпусу для них створюються спеціальні щілини, якщо ви не звертаєте уваги на це, то ви можете підключити їх трохи вище, а то точно їх довжина недостатньо. І невелика рада. При встановленні, важко натиснути кронштейни та чіпкі кронштейни. Щоб полегшити роботу, ви повинні забрати невеликий дерев’яний бар, який можна пролити в обкладинці нижче, а потім робити дужки.

Подвізова коробка z Бінтилатор Трека Верхейт відразу з провінціями Storoni Bardachka Vona Todі Garno

Діма: Привіт! скажіть радіатор печі я встановив а вентилятор з коробкою встановити не можу, чому пружинки не дістають! Я не розумію вентилятора з коробкою разом, щоб приклеїти або окремо від початку вентилятора, ніж вікно.

Зверніть увагу на перерву у верхньому корпусі пічки (ви вставте радіатор у ньому). Нижня частина повинна йти до нього, разом з вентилятором. Досить точно поставити нижню частину та трохи придавити. Все має стати на свої місця. Також варто згадати весняний кронштейн, у верхній частині корпусу для них створюються спеціальні щілини, якщо ви не звертаєте уваги на це, то ви можете підключити їх трохи вище, а то точно їх довжина недостатньо. І невелика рада. При встановленні, важко натиснути кронштейни та чіпкі кронштейни. Щоб полегшити роботу, ви повинні забрати невеликий дерев’яний бар, який можна пролити в обкладинці нижче, а потім робити дужки.

4 листопада. 2014 22:44 # Привіт! скажіть мені, що я встановив піч-радіатор, і я не можу встановити вентилятор з коробкою, чомусь пружини не отримують! Я не розумію вентилятора з коробкою разом, щоб приклеїти або окремо від початку вентилятора, ніж вікно.

Andrey77777:

Іван: Тиск з насадки піч повинен бути досить великим, особливо якщо ви даєте двигун 2000 оборотів.

Тахометр №. Газова газа. Тиск збільшився. Насадка всередині жиру [1/2 [16 мм) або щось)). Тиск тополя повинен бути у повній товщині труби? Влітку і взимку відкрили важіль холодного повітря, але гарячий.

Так, на поворотах тиск повинен бути у повній товщині. При простолі трохи ослаблення. Якщо при відкритті або закриття крана печі (важіль тепло-холод), ні чого не змінюється, то проблема в крані або тросі управління. Спробуйте ваші руки верхній і нижній печі, якщо вони однакові температури, то радіатор забивається. Його слід зняти, оглянути на предмет витоку тосолу і якщо все ок, промити. Якраз і з краном розберетеся.

Іван: Напір із патрубка пічки повинен бути досить великим, особливо якщо дати двигуну 2000 оборотів.

Тахометр №. Газова газа. Натиск збільшився. Насадка всередині жиру [1/2 [16 мм) або щось)). Напір тосолу має бути на всю товщину труби? Влітку і взимку відкривав важіль холодного повітря, але йде гарячий.

3 лютого. 2014 06:08 # Здравствуйте, на ВАЗ 2106 Печі їсть нову вакцину

евгений999: питання якщо радіатор печі мідний а сам великий радіатор алюмінієвий що буде? на жигулі 06

А що може статися? Я впевнений, що все працюватиме чудово!)) Перший, охолоджувальний радіатор, зможе охолоджувати систему, а другий (радіатор опалення) буде чудовим, щоб нагріти інтер’єр автомобіля! Конфліктувати вони точно, не будуть

| Denial of responsibility | Contacts |RSS