Як змінити лампочку на renault logan

Почнемо з лампи ближнього/дальнього світла.

Натискаємо на язичок і знімаємо заглушку.

Вимкніть роз’єм просто під час руху на себе.

Знімаємо гумовий пильовик. Це буває щільно сидить, тому що це сукня на лампочку.

Натискаємо на пружинний фіксатор із двох сторін і відводимо до центру. Місце, де слід натиснути нижче.

Встановіть нову лампу. Він встановлюється лише в одному положенні через три керівні вуса.

Фіксатор весняної лампи.

Носіння гумової черевики. Побачте, що він хороший у краях і на лампі.

Перед тим як одягнути подивитися на стан роз’єму. Це відбувається всередині внутрішнього опіку, і роз’єм розкиданий в руках. У цьому випадку він повинен бути замінений.

Носити і вирвати штекер. Дивіться щоб дроти від роз’єму живлення лампи потрапили в паз знизу заглушки.

Роз’єм живлення з лампи не може вимкнути.

Поверніть базу проти годинникової стрілки і витягніть.

Натисніть лампу, обертайте проти годинникової стрілки і витягніть.

Нову лампу вставляємо та повертаємо за годинниковою стрілкою.

Вставте основу і поворот за годинниковою стрілкою.

Повертаємо цоколь проти годинникової стрілки на 90 градусів та виймаємо.

Вийміть нахил з бази і вставте новий. Лампочка просто піднімається.

Заміна передніх лампочок Renault Logan, Lada Largus

Все-таки подивіться, що в підвалі є ущільнювальна гумка, у нашому випадку немає.

Вставте основу лампою в фації та поверніть за годинниковою стрілкою.

Замінні лампи Renault Logan

Автомобільна оптика Одне з найважливіших компонентів для безперебійного водіння. Передня оптика автомобіля допомагає водію керувати дорогою і планувати майбутній маневр у темряві.

Основний елемент головної оптики автомобільної лампочки. У цій статті ми скажемо вам, як швидко і без надмірних витрат, щоб замінити їх, навчити вас змінювати лампочки на логіну різних років випуску у видаленому стані.

READ  Як змінити повітряний фільтр на Renault Logan

Чи відрізняються фари на різних поколіннях логану та заміна ламп у них

Сьогодні Renault Logan має два покоління. Перша виникла у 2005 році на Renault Росія (Москва) і закінчилася в 2020 році.

Блокові фари у поколіннях дещо інше, і ці відмінності не тільки зовнішні, а й конструктивні. Однак алгоритм для заміни світильників загальних вогнів на Renault Logan I та Renault Logan II практично не відрізняється. Єдина відмінність. це захисна кришка (Logan II), що закриває цоколь лампи такого розміру.

Що стосується задніх ліхтарів, то їх конструкція взагалі не змінилася, а значить алгоритм заміни лампочок залишився колишнім.

Заміна лампи ближнього світла на Logan: що потрібно знати

На сьогодні існує два покоління Renault Logan, які нехай незначно, але все ж таки відрізняються один від одного. Уражені зміни та блочні фари, поява якого я наводиться на фото нижче.

Передня оптика Renault Logan першого (ліворуч) та другого поколінь

Хоча ці зміни не тільки зовнішні, але й конструктивні, алгоритм заміни лампочок ближнього світла в першому і другому поколіннях Renault Logan практично однаковий.

Протитуманні фари: що це таке

Протитуманні фари. це додаткові ліхтарі на автомобілі, призначені для того, щоб висвітлювати дорогу в темний час доби в умовах дощу, туману або снігопаду. Кожен автолюбитель знає, що за таких умов головні ліхтарі практично марні. Світловий пучок відбиває від крапель туману або дощу та жалюзі водія, створюючи небезпечну надзвичайну ситуацію.

лампочка, renault, logan

Лампи, що використовуються в Renault Logan

Крапельно-повітряна маса туману, як правило, висить над дорогим на деякій висоті. І в цьому випадку пучок світла від низьких джерел набагато менш відбивається від крапель води. він світить нижче основної маси туману. Якщо говорити про сніг або дощ, то тут відіграє роль зовсім інший фактор – колірний тон пучка світла. З вогнів туману відбувається різко спрямований промінь світла, пройшов через спеціальні світло-жовті фільтри. Це дає можливість забезпечити кращу видимість, ніж при використанні головних ліхтарів.

Протитуманки можуть бути штатними або встановлюватися на транспортний засіб як доповнення. Необхідно знати, що вони жодною мірою не можуть замінити собою головні ліхтарі, оскільки мають набагато меншу дальність освітлення.

READ  Renault Logan заміна лампочки стоп сигналу

Однак їх цілком можна використовувати як основне джерело світла в умовах помірно обмеженого освітлення. Вони дозволяють набагато краще сприймати дорогу. Зробіть автомобіль більш помітним на дорозі і не сліпий в той же час водіїв лічильників.

Фара протитуманна. Встановіть перед установкою.

Заміна лампочок передньої фари Renault Logan, LADA Largus

Якщо ви встановлюєте їх самостійно, потрібно знати, що занадто високопоставлені вогні не вдосконалюються, але, навпаки, значно спотворюють видимість на дорозі, тому що в той же час вони відбиваються від туманних крапель. І слід пам’ятати, що тут бажано встановлювати ліхтарі з жовтими світловими фільтрами – вони найефективніші.

Встановлюються такі ліхтарі обов’язково парою. Відстань від бічного габаритного ліхтаря по зовнішньому краю розсіювача має становити не більше 40 см, а висота від покриття дороги по нижньому краю розсіювача – до 25 см. Вони обов’язково встановлюються не вище за головні ліхтарі.

Завод виробник встановлює лампи H4 Philips 30%. Тобто ці лампи на 30% яскравіші за звичайні. Термін їхньої служби залежить від експлуатації. Якщо не вдасться знайти Philips як аналог, можна встановити Osram або Bosch. Ці лампи так само відмінної якості та забезпечують якісне світло.

Якщо стандартного світла вам не вистачає, слід звернути увагу на лампи збільшеною світловіддачею. Такі як Philips H4 130% та Osram H4 110%. Ці енергетичні лампи не відрізняються від звичайного, але забезпечують збільшення яскравості та діапазону огляду. Але ці лампи мають термін служби менше, ніж звичайні лампи.

Як замінити світлою лампою на Renault Logan?

Renault Logan використовує подвійні лампочки H4. Тобто у випадку одного джерела світла відразу ж доходи відразу. Один відповідає за середнє світло, другий для далекого. У наступному відсіку блокові фари встановлюються лампочка. Якщо мнемонік починає зчеплення, близька освітлена лампа замінюється на Renault Logan. Цей огляд присвячений цій темі.

Два слова про лампочки H4

Як правило, на складі комара лінії Renault Logan встановлено фірмові джерела світла Phillips H4. Багато водіїв. це нестача потужності лампочок. У цьому випадку краще негайно замінити мнемоніку. Сервіс Renault Logan, середнє світло, що найкраще підходить?. Філліпс H4 30% були дуже добре довели. Тобто джерело світла дає збільшений на 30% світловий потік.

READ  Де варто реле поворотів на Niva

На додаток до фахівців з Філліпса, експерти часто використовують джерела світла та оранс, а також Нарва. Лампочки цих брендів стосуються еквівалента якості та цінової категорії.

Як замінити світильники загальних вогнів на Renault Logan?

Mnemonic є однією з найважливіших функціональних систем Renault Logan. Особливо значну роль відтворюється загальним підсвічуванням сигналу. Загальні вогні допомагають сусіднім транспортним засобам обережно маневрувати біля вашого автомобіля. Якщо немає розмірів, то інші учасники руху не можуть розрахувати розмір транспорту та переміщати край машини. Якщо підсвічування сигналу почала зчепити, то лампа замінюється загальними вогнями. Ця процедура проста, вона не відводить від вас багато часу та зусиль.

Що буде потрібно для самостійного відновлення Renault Logan?

  • Медичні рукавички (одягнені під час обробки нових лампочок)
  • Лампочки габаритного світла W5W (4 шт.) (як на фото)
  • Викрутка з хрестовою головкою (для знімання задніх габаритів)

Будь ласка, зверніть увагу, що якщо ви берете склянку лампи сольовими або брудними пальцями, освітлення не в змозі в 5-10 разів швидше, ніж зазначено в заявленому житті. Тому, дістаємо лампи з упаковок і встановлюємо їх у медичних рукавичках.

Тепер перейдіть до нашого Renault Logan, заміна лампи здійснюється з передньої сторони, а потім з тилом.

Renault Logan заміна лампочки ближнього світла

Заводська блок-фара, що використовується як головний освітлювальний прилад у моделі Renault Logan, містить у своїй конструкції кілька ламп, що відповідають за:

Як правило, позначені лампи на Renault Logan здатні прослужити не більше 2-х років, після чого потрібна заміна лампи ближнього світла. Операція не відрізняється якоюсь складністю, однак її виконання, з метою уникнення можливих незапланованих казусів, вимагає чіткого дотримання конкретної інструкції.

Для того, щоб було проведено заміну лампи ближнього світла на французькому автомобілі Renault Logan, застосовні два варіанти їх виконання.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS