Як завести DAEWOO Nexia без ключа

Table of Contents

Як завести Нексію без ключа.

Спочатку необхідно зняти захисний пластик під кермом. Відключаємо фішку-роз’єм від контактної групи. Роз’єм легко знімається з групи контактів простий викруткою. Відкручуємо тонкої плоскої викруткою маленький гвинт. Він фіксує групу контактів в корпусі замку виключення запалення. Тонкою плоскою викруткою відкручуємо гвинт, який фіксує групу в корпусі замку запалювання.

завести, daewoo, nexia, ключ

Піддягаємо викруткою контактну групу і відокремлюємо від замка запалювання. Після демонтажу уважно оглядаємо корпус, звертаємо особливу увагу на контакти. Якщо пластмаса оплавилася біля них, то необхідно замінити деталь на нову. Установку нової запчастини проводимо в зворотному порядку.

Якщо корпус не пошкоджений, то обов’язково огляньте внутрішні контакти. Для цього акуратно розберіть корпус.

При як завести DAEWOO Nexia без замка запалювання нагару видаліть його за допомогою гострого ножа або викрутки. Така тимчасова процедура допоможе в дорозі. При першій можливості зверніться на сервісну станцію до електрика або проведіть заміну контактної групи своїми руками.

Усунення причини вигоряння Слід зауважити, що заміна контактної групи на справну допомагає на деякий час. Для якісного ремонту необхідно усунути причину вигорання: Посилити слабке місце DAEWOO Nexia можна шляхом установки додаткових реле згідно зі схемою: При використанні двох реле навантаження на групу контактів зменшується в два рази.

Такий спосіб допоможе продовжити термін служби контактної групи більш ніж в 2 рази. Провести удосконалення електричного кола запалювання корейського автомобіля під силу будь-кому. Самостійно виконати ремонт контактної групи на автомобілі DAEWOO Нексиа не складе особливо праці.

МКПП це сенс. Щоб дістатися до деталі, досить озброїтися хрестоподібної і прямий викрутками. Знімаємо пластик під кермом, він кріпиться гвинтами.

Спочатку необхідно зняти захисний пластик під кермом Відключаємо фішку-роз’єм від контактної групи. Роз’єм легко знімається з групи контактів простий викруткою Відкручуємо тонкої плоскої викруткою маленький гвинт.

DAEWOO Nexia як завести без замка запалювання. як завести DAEWOO Nexia без замка запалювання

Відключаємо мінусову клему з акумулятора. Використовуючи хрестову викрутку, відкручуємо 8 гвинтів кріплення пластмасових кожухів рульової колонки дивимося фотографії 1,2,3,4,5. Знімаємо дві половинки кожуха. Знімаємо роз’єм з контактної групи Короткої і тонкої викруткою відкручуємо фіксуючий гвинт, він знаходиться з внутрішньої сторони замку запалювання, так що доступ до нього обмежений фото 7 і 8. Що стосується мене, то знявши контактну групу фото 9убеділся що з нею все ок.

Роз’єм контактної групи замка запалення не розбитий. Як завести DAEWOO Nexia без замка запалювання викрутку підходящої ширини в роз’єм і підключивши колодку з проводами, завів автомобіль без проблем. Причина поломки, після зняття контактної групи, стала очевидна фото відламати хвостовик личинки замка запалювання.

Витягнути личинку не складно, достатньо дротом штирем діаметром мм, загнутої буквою Г я для цього використовував шестіграннікнажать фіксатор через отвір фото 11 і в це як завести DAEWOO Nexia без замка запалювання повернути ключ у друге положення. Якщо, все правильно зробити, то личинка сама вийде з корпусу на 5 мм.

Запускаємо і глушимо автомобіль контактною групою, ключ в даній ситуації. викрутка. У продажу Ви зможете знайти два варіанти вирішення Вашої проблеми. Перший варіант, найпоширеніший. личинка замка запалювання з двома ключами. Другий варіант, набір личинок. замок запалювання, передніх дверей і багажника фото У чому різниця? Другий варіант, трудомісткий і подорожче, але ключ залишиться. Кому як зручніше. Вибір за вами!

Правда є ще один спосіб залишити один ключ. І до того ж старий і рідний. Правда власникам корейських Нексія, цей спосіб навряд чи підійде. Але, ознайомитися з ним і перевірити, підійде чи ні, все-таки варто. Даний спосіб полягає в заміні секретів нового, купленого Вами, на секрети старого замку запалювання DAEWOO Nexia DAEWOO Nexia.

Для початку, провертати внутрішню частину личинки до упору фіксатора, викруткою натискаємо на нього і виводимо із зачеплення.

Увага, робимо це акуратно, цей фіксатор разом з пружиною, досить добре літає і дуже погано знаходиться фото 13 і З протилежного боку теж є фіксатор-язичок, який теж може вивалитися і загубитися, пам’ятаємо про нього фото Аналогічну роботу проводимо і з новою личинкою.

Порівнюємо розмір секретів. Якщо вони однакові, то по черзі міняємо їх, не плутаючи місцями фото Якщо зміните як завести DAEWOO Nexia без замка запалювання хоча б однієї, ключ не провернеться.

Мені, правда не пощастило, секрети на новій личинці виявилися в як завести DAEWOO Nexia без замка запалювання рази менше, ніж на старій.

Збірку проводимо в зворотній послідовності. Нову личинку вставляємо в корпус, з ключем, який знаходиться в положенні 2, одночасно утапливая фіксатор дротом або штирем. Головне, остерігайтеся дешевих китайських виробів розумію, що труднос вигляд ніби все нормально, але при спробі встановити личинку в корпус замку на рульовій колонці, виникають проблеми, її просто не можливо туди засунути.

Не допомагає, ні напилок з наждаком, ні російський мат. Простіше верхню, що не рухому частину, запозичити зі старою личинки замка з пункту 6 ясно як це зробити. Що я кілька як завести DAEWOO Nexia без замка запалювання вже і робив. І тільки два рази за весь час, заміна пройшла на ура, личка ставала як рідна.

При використання статті або фотографій активна гіперпосилання на сайт сайт. Сподобалася стаття? Поділися нею на своїй сторінці!

У більшості випадків вигоряння контактної групи проявляється так: При русі проявляється наступним чином: Друга ознака поломки. це непрацююча штатна магнітола. Працездатність визначається за зовнішнім виглядом пластмасового корпусу і наявності нагару на контактах всередині групи. Щоб дістатися до деталі, досить озброїтися хрестоподібної і прямий викрутками. Знімаємо пластик під кермом, він кріпиться гвинтами.

як завести DAEWOO Nexia без замка запалювання. DAEWOO Nexia як завести без замка запалювання

Він фіксує групу контактів в корпусі замку виключення запалення. Тонкою плоскою викруткою відкручуємо гвинт, який фіксує групу в корпусі замку запалювання Піддягаємо викруткою контактну групу і відокремлюємо від замка запалювання.

Після демонтажу уважно оглядаємо корпус, звертаємо особливу увагу на контакти. Якщо пластмаса оплавилася біля них, то необхідно замінити деталь на нову. Установку нової запчастини проводимо в як завести DAEWOO Nexia без замка запалювання порядку. Якщо корпус не пошкоджений, то обов’язково огляньте внутрішні контакти. Якщо в дорозі з вами трапилася така недуга, то не чого дивного в цьому.

Непотрібно панікувати і дзвонити всім підряд просячи про допомогу. Цю проблему ви легко зможете вирішити без сторонньої допомоги. Для цього вам буде потрібно всього лише один провід, практично будь-якої довжини. У цьому відео ролику я показав, як завести мотор без ключа запалювання при цьому залишитися з робочою кліматичною системою. Так само докладно описав, як встановити розвантажувальне реле для контактної групи замка запалювання.

READ  Как завести kalina без ключа. Быстрая замена масла: особенности

Як завести без ключа DAEWOO Некіся Н100, Н150

Іноді може виникати необхідність в закладі двигуна DAEWOO Nexia без ключа. Зокрема, це може бути пов’язано з різними поломками автомобіля, особливо в його проводці.

Пов’язана така проблема переважно з сильною перевантаженням контактної групи в районі замку запалювання. При цьому може відбуватися нагрівання блоку і його плавлення, після чого замок запалювання перестає стабільно працювати.

При цьому далеко не кожен водій знає як можна в такому випадку завести автомобіль і дістатися до того місця, де можна провести ремонт транспортного засобу.

Запобігти виникненню подібної проблеми можна, встановивши розвантажувальне реле, яке частина навантаження забере на себе, що і дозволить уникнути нагрівання контактної групи в подальшому.

Заводимо DAEWOO Nexia без ключа. ремонт контактної групи і установка розвантажувального реле своїми руками

Для проведення всіх необхідних робіт буде потрібно невеликий шматок дроту, реле, додаткові дроти при його установці, нова контактна група.

Перш за все слід завести автомобіль, що дозволить доїхати до гаража. Для цього буде потрібно невеликий провід. При його наявності виконуємо такі дії:

 • Зачищаємо провід від ізоляції.
 • При цьому краю слід зачистити трохи більше.
 • І невеликий шматок зачищається по центру.
 • Складаємо кінці дроту щоб вони стали трохи товщі, що необхідно для забезпечення гарного контакту і надійної фіксації в місці установки.
 • Відкручуємо нижню пластиковупанель.
 • Витягуємо роз’єм контактної групи DAEWOO Nexia.
 • Вставляємо один кінець дроту в контакт 15.
 • Другий кінець дроту вставляємо в контакт 30.
 • Після цього відбувається включення запалювання, про що свідчить відповідний звук і загоряння лампочок на приладовій панелі автомобіля.
 • Загнутим центром дроти торкаємося контакту 50, що дозволить запустити двигун.
 • Щоб заглушити автомобіль досить витягти один з країв дроту.
 • Якщо виникла необхідність включитигрубку, то центр дроти після запуску двигуна загинаємо і притискаємо до контакту 15А.
 • Після чого виставляємо на панелі управління клімату необхідний режим.

З таким «жучком» можна їздити досить довго. При цьому роз’єм може трохи нагріватися, але контролювати його температуру буде цілком зручно. При виникненні загрози перегріву і плавлення пластику при можливості слід просто відключити всі додаткове обладнання, прибравши контакти.

Важливо не забути провернути ключ у замку запалювання до упору, інакше кермо буде заблокованим і управляти автомобілем буде неможливо.

Таким чином можна без проблем доїхати до гаража, де будуть виконуватися подальші роботи по обслуговуванню DAEWOO Nexia.

 • Готуємо нову контактну групу.
 • Готуємо невелику плоску викрутку, яка буде потрібно при демонтажі старої контактної групи та встановлення нової.
 • готуємо реле.
 • Також до нього підбирається роз’єм мама.
 • викручуємоболткріплення контактної групи.
 • Після чого можна зняти контактну групу.
 • До речі, в посадковому місці є спрямовуюча, так що поплутати розташування при установці нової деталі просто не вийде.
 • Встановлюємо запчастина на своє місце.
 • Фіксуємо контактну групу DAEWOO Nexia болтом, закручуючи його до упору.
 • Для більшої зручності можна зробити маркера на проводах з позначенням назви контактів, до яких вони йдуть.
 • Найнижчий контакт, 15А, йде довентиляторугрубки.
 • Крайній лівий контакт, 50, йде безпосередньо настартер.
 • Поруч розташований контакт АСС, який в окремих випадках може бути підписаний Ка. він йде до магнітоли.
 • Далі йде контакт 30. живлення від акумулятора автомобіля, в даному випадку він вже пущений на реле.
 • Далі, з внутрішньої сторони, розташований контакт 15, що відповідає за запалення.
 • Вилучаємо з рідної колодки DAEWOO Nexia контакти 30 і 15, що необхідно для їх підключення до розвантажувального реле.
 • Підключаємо їх до колодки реле до контактів 30 і 87.
 • Контакт запалювання (15) йде на 87.
 • Контакт 30 відповідно залишається на 30.
 • З контакту 85 реле виводимо провід і підключаємо його до контакту 15 на рідній колодці авто.
 • Провід з контакту 30 на реле роздвоюємо і виводимо другий на рідну колодку, також до 30 контакту.
 • До контакту 86 на реле підключаємо провід, на кінці якого ставимо контактну клему.
 • Це провід маси, який ви хочете утримувати добре контактної поверхні. Одним з таких місць, розташованих поруч, є болткріпленняхомута підрульовою колонкоюDAEWOO Nexia.
 • Ставимо клему і фіксуємо її болтом.
 • Встановлюємо контакти на місце.
 • Ставимо на місце клему акумулятора, яку слід знімати перед проведенням подібного ремонту.
 • Перевіряємо працездатність запалювання і заводимо автомобіль.

На цьому роботи можна вважати завершеними. Контактна група більше не повинна перегріватися, а відповідно вона не буде і згоряти.

Як завести машину без ключа

Швидше за все кожному автолюбителю доводилося хоч раз в житті надаватися в делікатній ситуації, коли з якої-небудь причини доводилося намагатися завести машину без ключа запалювання.

Найпоширеніша причина це втрата ключа, він часто злітає з колечка на брелоку, втрачається сам по собі або разом з барсеткою, сумочкою і так далі. Ще одна причина-поломка ключа прямо в замку запалювання. І ще одна поширена причина. не включається запалювання при повороті ключа.

Що стосується заводу машини в третьому випадку, то кожен знає що робити. Треба спробувати завести машину зі штовхача. Якщо, звичайно, причина не в сів акумуляторі або несправності в стартере.

Для перевірки необхідно подивитися, є-ли іскра, і якщо вона є, спробувати штовхнути машину. Одному це зробити проблематично, а от якщо попросити допомоги, можна легко завести автомобіль з штовхача.

Для цього спочатку перемикач швидкостей ставиться на нейтралці, а після розгону повертається ключ запалювання, втискається зчеплення, включається друга швидкість і відпускається зчеплення. Як правило, машина швидко заводиться.

У разі ж відсутності ключа запалювання є кілька способів. Бажано в машині на всякий випадок мати невелику плоску викрутку. Викруткою відкручується та частина панелі, яка закриває доступ до замку запалювання.

Видаляються все кріплення, що з’єднує замок запалювання і рульове управління. Роз’єднання розблокує рульове колесо, це найперший етап. розблокування рульового колеса. Потім викручуються шурупи, що з’єднують дві частини замку запалювання. механічну і електричну.

Увага! Шурупи треба тільки вигвинтити, нічого не роз’єднувати.

Після цих нескладних процедур викрутка вставляється в отвір, що призначається для ключа від замка запалювання і повертається в тому ж напрямку, в якому зазвичай повертається ключ. Після цього автомобіль повинен завестися.

А ось як завести машину без ключа, якщо немає під рукою підходящої викрутки?

Все, напевно, не раз бачили як лихі викрадачі і круті хлопці моментально заводять машину, з’єднавши два проводка між собою.

Насправді все не так вже й просто і такі маніпуляції можуть зробити дуже професійні люди, які знають в електрики автомобіля ВСЕ.

Треба знати які саме проводки з’єднувати між собою. Як правило, найкращим помічником тут послужить найпростіший мультітестер, який, як і викрутку, рекомендується мати в кожному автомобілі. Але це в теорії, на практиці його зазвичай майже ні у кого немає.

Але якщо все-таки мультітестер є, тоді дійсно все просто. Повторивши всі дії, описані вище, починаючи із зняття кожуха під рульовою колонкою і звільнивши проводку, що йде на замок запалювання, необхідно в першу чергу знайти заземлення і заізолювати його.

До речі, можливо поблизу знайдеться маленька лампочка, вона так само покаже який проводок «земля». Якщо немає ні лампочки, ні тестера, можна здогадатися за кольором дроти, заземлення як правило провід чорного або зеленого кольору.

Решта дроти під напругою можна коротнуть черзі на землю, але тільки на максимально короткий час, щоб не спалити проводку. Якщо є мультітестер або лампочка, виявити всі їх не складе труднощів просто поєднуючи через прилад по черзі з «землею».

Всі дроти під напругою треба акуратно зібрати в пучок і простежити щоб вони не замкнули на корпус. Третім буде провід стартера. Знайти його легко, але перш за все необхідно поставити машину на ручне гальмо і нейтралці.

По черзі залишилися вільні дроти треба замикати на групу під напругою. Який заведе стартер. той і потрібен.

Далі залишиться тільки з’єднати ці дроти, і машина заведеться. Після цього провід стартера відімкнути від перших двох груп і по можливості ізолювати. Для зупинки двигуна потім досить розімкнути «землю» і «напруга».

READ  Заміна батарейки в ключі Touareg

Як одноразова меря ці методи можуть використовуватися, але слід пам’ятати, що електропроводка досить небезпечна для використання без ізоляції.

Через недосвідченість або з необережності можна зіпсувати всю проводку. Найкраще мати в машині прихованим другий ключ на всякий випадок і не доводити до крайнощів.

Всі варіанти прийнятні тільки для тих, хто впевнений у своїх силах і знаннях. Бажано мати в машині черговий набір, що складається з мультітестера, маленької лампочки від ліхтарика, ізоляційної стрічки, набору свічок і запасного ременя.

Як відкрити DAEWOO Nexia без ключа

як відкрито DAEWOO Nexia Keyless

Денис (Бенні) і лагодження цих гілок не може вирішити проблему?

Микола (Ірвінг) Андрій, Андрій, можна мені в багажник потрапити з салону ??

Андрій (Сатурнино) Микола, звичайно! підніми спину і встань

Ніколас (Ірвінг) Ендрю, спинка сидіння дійсно знята і є отвір ?? Я просто виглядав тоді, здавалося, тверде тіло

DAEWOO Nexia. 7. скласти заднє сидіння

Микола (Ірвінг) Андрій, спасибі! Я збираюся зайняти місце.

Андрій (Сатурнино) Микола, трохи піднімися і будуть отвори, я повзав однією рукою і плечем

Ніколас (Ірвінг) Андрій, спасибі !! дійсно допомогло !!

Пол (Еллара) І отримати газову зупинку з дев’яти нелегко

Станіслав (Ріки) Максим, я теж це зробив

як відкрито Кришка багажника на автомобіль, якщо немає блокування і кнопка не працює!

Як поміняти кулька, як поміняти наконечник, як поміняти передні колодки, як поміняти задні.

Search

Як відкрити стебло DAEWOO Nexia пустельний

Ольга Миколаїв | Автор теми: HOME

Привіт DAEWOO Neksii автовладельци.У мене є цей випуск через клапан. Я хочу зробити тебя.УСЛУГІ, які вам потрібно змінити. Крім того, це НАБАГАТО ДОПОМАГАЄ зробити це словами. ПІДТРИМУЙТЕ СУМУ ЦЬОГО ЦЕНТРУ Двигун того варто. З ВАШОЇ ДОПОМОГОЮ Що ще залишилося зробити нашому клієнтові, Я МОЖУ СДЕЛАТЬ.Все заздалегідь від душі

ІВАН (Патітапавана) самостійно розібрати і оглянути клапан, що ще потрібно зробити, щоб наш клієнт побачив і побачив, що шатуни також можуть деформуватися. для одного і заміни сальників клапанів!

DAEWOO Nexia ремонт контактної групи замка запалювання kasko-lux.ru4

Ну ось покатався я тиждень а тут Треба було скачати в 3 місця в 5 ранку завів без проблем з’їздив у справах, тільки заежать у двір. при натисканні газу з’явився якийсь провал. загнав машину у двір. тільки вимкнути запалювання машина заглохла. При цьому в топливопроводе відсутній тиск, стартер в перші секунди провертає двигун змащуючи його. після чого вже починає надходити паливо.

Не крутіть довго стартер, секунд досить.

Після кожної прокрутки стартером давайте АКБ відпочити секунд, а потім знову провертаєте стартером, і відпускаєте педаль газу. Якщо все-таки свічки залили чи ні спалахів зробіть наступне: Це так званий режим «сушки» свічок, але шанс продути залиті свічки таким режимом невеликий.

Як завести DAEWOO Nexia без ключа запалювання.

Так, про всяк випадок: Дивлячись яка Nexia. якщо Ростов або Корея, то ОК, якщо узбецька, то я б не став, збірка вже не та. Сам не пробував, але сусід заводив і нормально. Сам не пробував, але знайомий розповідав: піддомкратити, другу, колесо крутануть, і куди вона дінеться!

Блін, знову реклама сервісів! Від комплектації багато залежить, чи є ГУР, кондей, електропакет.

А так нічого не зрозуміло, може в тебе і не Nexia? Одним прекрасним ранком зібрався на роботу, сів в машину. повертаю ключ і тиша. Стартер крутить. а ось двигун мовчить.

Дивно, такого не зустрічав! Коли ввечері приїхав. вирішив спробувати знову завести. І вуаля завелася з першого разу.

Дивно. НЕ троїть. двигун працює чітко.

Як завести Нексію якщо згоріла контактна група замка запалювання.

Перевірте повітряний фільтр Якщо іскра є, але автомобіль не заводиться, то перевірте повітряний фільтр.

Чому не заводиться машина DAEWOO Nexia. Травня 19th, Олексій. Однак якщо заведете машину з практично

Це буде видно по слабкого світла фар або роботі звукового сигналу. Якщо заздалегідь уважно ставитися до роботи двигуна, можна на тривалий час продовжити термін експлуатації і позбавити себе від частих ремонтів і відповідної витрати грошей. Якщо струм йде по проводах, то несправна саме котушка, і її необхідно замінити.

Якщо стартер крутить, але мляво справа відбувається влітку, зима. предмет окремого разговораскорее всього, акумуляторна батарея майже зовсім розряджена. Намагайтеся, щоб були сухими: Відповідь ви вже знаєте. пригадайте, що відбувалося при перших спробах завести автомобіль.

Чому не заводиться машина DAEWOO Nexia

Модуль може подавати імпульси, але невчасно і не того номіналу, який необхідний. У гаражно-польових умовах протестувати модуль досить складно. Тут також єдиний варіант виключити зі списку винуватців модуль. установка свідомо робочого.

Розплави на корпусі модуля говорять про коротке замикання обмоток. Самостійно перевірити модуль можна тільки на обрив обмоток. Трамблер на 8-клапанних Нексія. Тут може вийти з ладу буквально кожен елемент. бігунок, датчик Холла, кришка, стаціонарні магніти.

Знімаємо кришку трамблера і уважно оглядаємо її на предмет механічних пошкоджень. Кришка з тріщинами відразу йде в утиль, а також кришка з зіпсованими контактами. Датчик Холла можна замінити відразу. Старий і новий бігунок. Якщо це так, то вся система запалювання справна. Звук двигуна при цьому буде дуже незвичним, але не лякайтеся, адже він крутиться з вивернутими свічками. Гірше, якщо на другому етапі перевірки має місце інший варіант: Значить, справа не в високовольтних ланцюгах.

Подальші пошуки будуть складніше, оцініть запас свого часу і бажання. Якщо і те й інше в наявності, приступайте до третього етапу.

Перевірте, чи подається напруга на котушку запалювання. Це легко зробити тестером, а якщо його немає, можна використовувати підкапотну лампу. Правда, знадобиться пара проводів, щоб підключити її до котушки.

На третьому етапі, як зазвичай, також можливі два варіанти: Якщо подається, винна котушка. пробою або коротке замикання, що, втім, трапляється вкрай рідко. Частіше буває поганий контакт в з’єднанні проводів з котушкою. Або та ж мокра бруд, по якій іскра витікає невідомо куди.

Іноді котушка начищена до блиску, але під нею зберігається невидима, дуже вузька смужка бруду. непоганий провідник. Якщо на третьому етапі ви переконалися, що напруга на котушку не подається. винна електроніка або контакти і ненадійні з’єднання в низьковольтної частини системи запалювання.

З електронікою комутатор і рідше датчик в корпусі розподільника ви не впораєтеся. для їх діагностики потрібно спеціальне обладнання.

Можна хіба що посмикати роз’єм датчика на корпусі розподільника. раптом допоможе. Напруга на контактах роз’єму всього 12 В, тому смикати можна безбоязно.

Тепер весь струм на споживачі буде спрямовуватися не через контактну групу замка запалювання, а через реле. Відповідно, перегріватися і оплавлятися контактна група більше не буде!

Якщо сильно гріється провід, що йде на контакт “30”, можна зробити так: на контактну групу залишити старий провід, а на контакт “30” реле провести новий провід з АКБ

Можна встановити паралельно два реле. тоді навантаження на кожне реле знизиться вдвічі!

На схемі ВІДСУТНІЙ перетин тонкої і товстої червоних ліній, це ОКРЕМІ косильною волосіні.

На Нексія досить часто вигорає контактна група замка запалювання. спробуємо з’ясувати, в чому причина вигоряння і як відремонтувати контактну группу.Какіе симптоми згорілої контактної групи Nexia? Найчастіше всего.прі повороті ключа в замку запалювання не крутить стартер.

Якщо поломка замку запалювання трапилася в дорозі, а потрібно їхати до місця ремонту, див. “Як завести Нексію без замка запалювання?” в “Корисних радах”.

Нова контактна група замка запалювання коштує близько 600 руб. (Код в exist.ru. 530395, аналог. 93741069), вартість ремонту близько 100-200 руб. (Заміна контактної групи)

Для початку знімаємо контактну групу замка запалювання (див. “Як зняти замок запалювання”)

На контактній групі замку запалювання Nexia 5 контактів:

“30”. живлення від АКБ “15”. запалювання “15а”. вентилятор печі “50”. стартер “Kb” ( “Ka”). магнітола

У продажу зустрічається контактна група на Нексію з 6-ю контактами (додатково до описаних вище. контакт “R”).

З’єднання контактів контактної групи при різних положеннях ключа замка запалювання:

Чому ж відбувається вигоряння контактної групи на Nexia?

READ  Заміна ременя ГРМ DAEWOO Nexia 16 клапанна

Відповідь проста: з контакту “30” на контакт “15” при включеному запалюванні йде сильне навантаження, а при включенні стартера з контакту “30” на контакт “50” з’являється дополнітелной потужна навантаження. Таким чином, через контакт “30” йде струм великої потужності, що призводить до перегріву і оплавлення цього контакту. Контакт “15а” мало впливає на вигоряння контактної групи, оскільки через нього йде харчування на перші три швидкості грубки, 4-я ж швидкість йде через окреме реле.

Як уникнути вигоряння контактної групи на Nexia?

Проблему вигоряння контактної групи на Nexia можна вирішити, встановивши додаткові розвантажувальні реле. В даному матеріалі наведено алгоритм установки розвантажувального реле на групу “30”. “15”, але при бажанні можна встановити за аналогією реле на групу “30”. “50”. Як показує практика, найчастіше розвантаження “30”. “15” вистачає, щоб назавжди забути про ремонт контактної групи

З роз’єму контактної групи дістаємо дроти контактів 30 і 15 разом з клемами, і перецепляем їх на контакти 30 і 87 (відповідно)

До проводу 30 у клеми, вставленої в реле, припаюємо провід довжиною 25 см, на другий кінець цього проводу обжимаємо клему і вставляємо її в гніздо 30 роз’єму контактної групи

Ще один провід довжиною 25 см з обтиснутими з двох сторін клемами, один кінець вставляємо в контакт 85 реле, другий. в гніздо 15 роз’єму контактної групи

Провід, бажано чорного кольору, обжимаємо з одного боку клемою, яку причіплюємо до контакту 86 реле, другий кінець цього проводу обжимаємо клемою під гвинт і причіплюємо надійно до маси (корпусу) автомобіля.

Отриманий джгут проводів обмотуємо ізоляційною стрічкою. Прибираємо реле під панель так, щоб воно було доступним і його можна було дістати знизу з під панелі. Роз’єм контактної групи замка запалювання причіплюємо до самої контактній групі. Якщо все з’єднання з реле виробляти з використанням роз’єму (колодки) реле, то буде менше проблем при монтажі і замінах.

Ремонт контактної групи замка запалювання на Nexia

Мітки: ремонт Nexia, вигоряння контактної групи замка запалювання Nexia, ремонт контактної групи замка запалювання Nexia, ремонт DAEWOO Nexia

uk8gdw 09.07.2020 13:49 Всім доброго здоров’я! Поставив розвантажувальне реле стартера газелі на 70 ампер (4х контактна), як зазначено в інструкції. Але зіткнувся з проблемою великого перегріву реле, аж до оплавлення. Проблему вирішив шляхом заміни реле на імпортний аналог. Маркування: виробляй тель NRA-07-A-12D, Реле 1 заст. 12V / 70A, 14VDC. І ще спробував таке: Виробник: TE Connectivity (Tyco) 1393304-9, V23134-J1052-D642, 12VDC 1N / O 70A / 250VACОба реле ледве теплі навіть в 39с градусну спеку і при тривалому іспользованіі.І колодка чотирьох контактна (та що від газелі) підходить. Може дана інфа кому то буде корисна. Slon1978 14.03.2018 10:39 Добрий День хлопці підкажіть куди прірозгрузкі кг чіпляти провід 87 запалювання Siffir 10.11.2017 14:38 У мене був косяк, що навантаження на реле фар подавалася з дроту 15. Фари світили тьмяно, КГ грілася незважаючи на розвантаження. Схоже це косяк заводський і тільки на деяких машінах.Статья докладніше https://www.drive2.ru/l/5361311/ Redactor 15.02.2017 20:52 Цитую M5d3g8:

Скажіть, якщо я зроблю таке розвантаження, світло змін, у мене з ближнім все в порядку а ось дальній світить на відсотків 70 але коли натягуєш то все 100 відсотків, не можу зрозуміти в чому справа.

немає. на світло розвантаження КГ не впливає M5d3g8 13.02.2017 12:15 Скажіть, якщо я зроблю таке розвантаження, світло змін, у мене з ближнім все в порядку а ось дальній світить на відсотків 70 але коли натягуєш то все 100 відсотків, не можу зрозуміти в чому справа. Vitalik46 19.07.2016 15:13 На собі випробував, часто буває ситуація, коли при повороті ключа, контактна група не реагує, а коли її знімаєш, то поворотом в ній викрутки все зводиться. У мене була проблема в тому, що через погане кріплення КГ в гнізді (тримає її маленький гвинтик ні толком затягнуть) хвостовик замку запалювання не входив в КГ досить для запуску двигуна. Проблема вирішилася, коли я, поворухнувши КГ, посильніше придавив її в гнізді і довернул даний вінтік.Кстаті розвантажив контактну групу з даного способу двома реле на 40А, в результаті КГ холодна, реле (якщо ввімкнено ближнє світло) гріються але обидві до однакової температури, але руками тримати можна. Проводи не гріються, всі контакти пропаяни, реле-шки імпортні зі світлодіодами. Чи може хто підказати, чи сильно це страшно? Їжджу таким чином вже 1,5 міс.? Redactor 02.06.2016 23:18 Цитую Amshigar:

Замінив як і було вказано. Провід на КГ не гріють, але ті що входять в реле так само смажать (30 і 15 відповідно). Рукою не доторкнутися, боюся за панель, як би чого не сталося. Є ідеї звідки може йти зайва напряжение? Наскільки я знаю, на цих проводах більше нічого не висить.

спробуй без навантаження включити реле. траплялися такі, що грілися від власної обмотки.

і які реле використовував? Amshigar 30.05.2016 15:20 Замінив як і було вказано. Провід на КГ не гріють, але ті що входять в реле так само смажать (30 і 15 відповідно). Рукою не доторкнутися, боюся за панель, як би чого не сталося. Є ідеї звідки може йти зайва напряжение? Наскільки я знаю, на цих проводах більше нічого не висить. nicobelich 03.02.2016 18:46 Цитую AlexServ:

1 може і реле бракованное.2 може і сам стартер устал3 може на зубах вінця маховика вироблення.

ось недавно з таким стикався, стартером, іноді, доводилося раз 10 “потикати”, перш, ніж він починав обертати мотор. на маховику (на зубах) в декількох місцях вироблення, зуби змінили форму. в результаті стартер, своїми зубами, тикав в зуби вінця, а не проходили між зубів.

Дякую що відгукнулись) Але ж сам стартер не чути, як ніби до стартера не доходить сигнал від КГ, просто клацає реле розвантаження яке поставив, перегріти начебто не міг, тому що перед запуском коли клацала не заводиться, стояла приблизно години 3. Та й завжди коли нові ставив КГ працювала нормально, але з часом не заводилася. Так само було 31 грудня ввечері)), в мороз після поїздки 100 км не завелася, довелося КГ розкривати і зачищати контакти, тільки після цього запустив. Redactor 03.02.2016 18:28 Цитую nicobelich:

Добрий день, розвантажив я КГ за схемою 2х реле, одне 30а по схемі 30-15, друге 50а 30-50, купив нову КГ, поїздив я напевно пів місяця і стартер знову не реагував, ПРОСТО чути було клацання релюшкой, після того як кілька раз поклацав, запустив двигун. Підкажіть будь ласка гуру автомобіля Nexia, що я не так зробив чи не доробили? Машинка у мене 96 роки, є вже певний колекційне кількість КГ)). Світло, магнитолка не підключені через КГ.

1 може і реле бракованное.2 може і сам стартер устал3 може на зубах вінця маховика вироблення.

ось недавно з таким стикався, стартером, іноді, доводилося раз 10 “потикати”, перш, ніж він починав обертати мотор. на маховику (на зубах) в декількох місцях вироблення, зуби змінили форму. в результаті стартер, своїми зубами, тикав в зуби вінця, а не проходили між зубів. nicobelich 03.02.2016 17:24 Добрий день, розвантажив я КГ за схемою 2х реле, одне 30а по схемі 30-15, друге 50а 30-50, купив нову КГ, поїздив я напевно пів місяця і стартер знову не реагував, ПРОСТО Чути було клацання релюшкой, після того як кілька разів поклацав, запустив двигун. Підкажіть будь ласка гуру автомобіля Nexia, що я не так зробив чи не доробили? Машинка у мене 96 роки, є вже певний колекційне кількість КГ)). Світло, магнитолка не підключені через КГ. Redactor 25.01.2016 12:34 Цитую alvicdm:

Згоріла КГ, була пятіконтактний така ось байда.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS