Як встановити час на сигналізації Starline

встановити, сигнал, starline

Як налаштувати годинник на брелоку сигналізації серії А

Одними із найпопулярніших моделей сигналізації Starline є системи серії А. Встановлення цього параметра тут просто контролюється для всіх типів. Нижче наведено інструкцію на прикладі модифікації Starline А91.

 • Пульт оснащений трьома функціональними кнопками, кожна з яких відповідає за певний ряд функцій. Для налаштування часу на брелоку Starline потрібно затиснути третю кнопку на кілька секунд, аж до того моменту, поки він не видасть сигнал. Після цього повинен прозвучати ще один звук, а також програтися дві мелодії. Тепер власник увійшов у режим налаштування параметрів часу, а на дисплеї блимає показник годинника.
 • За допомогою першої та другої кнопки змінюються параметри Годинник. У першому випадку – збільшуються, у другому – зменшуються. Після встановлення правильного параметра необхідно ще раз натиснути третю кнопку. Тепер починає блимати показник Хвилина. Його регулювання здійснюється аналогічно шляхом натискання клавіш 1 і 2.
 • Наступний клік третьою кнопкою здійснює перехід в режим налаштування будильника. Процедура його програмування відбувається так само – перша кнопка відповідає за збільшення параметра, друга – за зменшення.
 • Ще одне натискання клавіші 3 дозволяє активувати або вимкнути будильник. У разі перша кнопка включає, а друга деактивує її.
 • Ще один клік третьої кнопки дозволяє перейти в меню установки таймера сигналізації. Аналогічним чином проводиться зниження або збільшення параметрів.
 • Закінчити налаштування годинника на пульті Starline дуже просто – досить нічого не натискати протягом 5-ти секунд. Система запам’ятає та збереже зроблені зміни.

Налаштування часу на клавіатурі Starline A93

Правильна конфігурація програмного годинника залежить від того, наскільки точно встановлено час сигналу для віддаленого запуску автомобільного двигуна. У разі проблем з запуском хронометра не відбудеться вчасно, що може призвести до неприємних наслідків.

Це не означає, що пуск двигуна не виконуватиметься взагалі — просто він відбуватиметься не тоді, коли необхідно автовласнику. В результаті останній може зіткнутися із ситуацією, коли мотор виявиться в потрібний момент просто не прогрітим. А це призведе до швидкого зношування стартерного механізму. Некоректно буде працювати і функція та будильника для нагадування.

Налаштування часу на брелоку потрібне не просто так: сигналізація може здійснювати автоматичний запуск двигуна по таймеру. Ви зможете весь робочий тиждень виходити до вже прогрітого автомобіля, не докладаючи для цього жодних зусиль. налаштуйте брелок і ставте автомобіль так, щоб він мав стійкий зв’язок з ним.

Причини відмови налаштувань

У процесі експлуатації може статися збій налаштувань 93. Причиною виникнення проблеми можуть стати:

 • Розряджена батарея комунікатора. Індикатор її стану відображається на брелоку, тому можна вчасно уникнути повної розрядки акумулятора. При низькому заряді годинник може відставати.
 • Заміна батарейки у брелоку. При заміні джерела живлення відбувається обнулення раніше встановлених параметрів часу. Виняток. це лише випадок, якщо тривога була введена в режим захисту. Тому до заміни джерела живлення виконувати встановлення годинника на сиглізації Starline А93 не рекомендується.
 • Некоректна робота комунікатора. Якщо батарея заряджена, то причиною збою тимчасових налаштувань можуть стати проблеми із програмним забезпеченням пульта.

Комплектація сигналізації

Деякі елементи можуть докупатися окремо. Головне, щоб вони були сумісні із охоронною системою Starline А94.

Інструкція з налаштування часу

Процедура встановлення часу на StarLine Keychain може відрізнятися залежно від моделі сигналізації.

Як поставити та встановити час на пульті Starline моделі А91:

 • Візьміть пейджер і затисніть клавішу під третім номером, вона використовується для регулювання параметрів годинника охоронної системи. Натисніть клавішу, поки спікер Keychain не буде публікувати один мелодійний пульс. Після цього пролунає ще один короткочасний сигнал, а потім пролунає ще дві короткі мелодії. Це говорить про успішний вхід у режим програмування годинника. На “Сигнал” Keychain буде блимати індикатор годинника. За допомогою клавіші під першим номером збільшуються значення годинника, а за допомогою другої кнопки цей параметр можна зменшити.
 • Потім коротко натисніть на третій клавішу, щоб встановити хвилини. Це призведе до того, що на дисплеї блиматиме індикатор з хвилинами. Ключ 1 збільшує значення хвилин, а друга кнопка зменшує їх.
 • Після цього натисніть клавішу 3, це призведе до входу пейджера в режим активації параметрів будильника. Коли відповідний індикатор почне моргати, першою клавішею збільшується показання, а кнопкою під номером два – їх зниження.
 • Ще раз натисніть клавішу, щоб налаштувати хвилини будильника. Аналогічним чином виконується процедура збільшення та зниження параметрів.
 • При наступному короткочасному натисканні на клавіші 3 можна зробити активацію або деактивацію будильника. Кнопка 1 “сигналки” включає функцію, а клавіша під номером 2 відключає її.
 • Якщо далі натискати клавішу під номером 3, то відкриється меню установки таймера на сигналізації. Коли індикатор опції почне моргати, першою та другою клавішею здійснюється зниження або збільшення параметрів. Якщо короткий клік натисне на третю клавішу, індикатор хвилин буде блимати. Регулювання значення здійснюється аналогічними кнопками. Після налаштування натискання клавіші під номером 3 призведе до активації або вимкнення опції.
 • Щоб залишити режим налаштування годинника, потрібно просто не чіпати кнопки на пейджері протягом п’яти секунд.
READ  Камера заднього виду Nissan Qashqai j10

Ірина Білоусова показала, як самостійно налаштувати час на пейджері Starline.

Як налаштувати час на брелоку Starline у ​​моделях Е90, Е91, В94:

 • Щоб зайти в меню налаштування, потрібно клікнути та затиснути клавішу під номером 4. Кнопка утримується, поки пейджер охоронної системи не видасть один довгий, а потім два короткочасні сигнали.
 • Після цього почуєте ще один довгий і два короткочасні сигнали. На екрані пейджера ви можете побачити вказівку першого варіанту. За допомогою першої та четвертої клавіші проводиться вибір необхідної функції. F1 використовується для регулювання параметрів часу та дати.
 • Вибравши опцію, клацніть на четверту кнопку і затисніть її, поки не пролунає два короткочасні сигнали.
 • Вкажіть параметр регулювання. Пейджер дозволяє зробити налаштування не тільки хвилин і годин, але також числа, місяця та року. Для вибору потрібного значення натискайте на четверту або першу клавіші.
 • Після вибору параметри значення регулюються за допомогою використання другої та третьої кнопки.
 • Коли всі значення будуть виставлені, потрібно вийти з режиму налаштування. Сигналізація автоматично залишить його, якщо протягом восьми секунд не кликати на кнопки пейджера. Ви можете вийти з меню налаштувань, утримуючи першу кнопку передавача. Про виведення з режиму буде повідомлено два короткострокові сигнали пейджера.

Функції брелока Starline

Безпосередньо під годинник зав’язано кілька опцій сигналізації. Основна – автозапуск за часом. Власник може встановити час, коли двигун буде вмикатися, набирати під робочу температуру ще до виходу з дому. Це зручно, оскільки паралельно прогрівається салон.

Starline може увімкнути таймер для турбіни. Після активної їзди на турбованих моторах деякі елементи впускного тракту розігріваються до показника близько 800 градусів. Охолодження ж відбувається за рахунок моторного масла, що циркулює за системою. Тому вимикати турбомотор одразу після агресивного водіння не рекомендується. Запуск турботаймера – корисна функція, що залежить від годинника.

Starline а91 налаштування часу автозапуску

можливо хтось вважає, що цей процес не коштував окремої посади, але т.до. хоча б я налаштовую цей годинник раз на 5-6 міс. в залежності від часу помирання батарейки, набагато веселіше відкрити блог і освіжити в пам’яті, ніж знову гуглити або якось інакше вирішувати.

Як налаштувати та встановити час на брелоку Starline А91

Встановлення часу провадиться таким чином:

Необхідно натиснути та утримувати кнопку під. яка призначена для коригування показань годинника. Утримувати її потрібно до тих пір, поки не буде почутий один мелодійний сигнал, потім один короткий, а після два таких же нетривалих сигналу. Після таких дій починає блимати іконка з годинником.

Кнопкою збільшують показання годинника, а кнопкою. їх відповідно зменшують;

Після цього потрібно короткочасно натиснути кнопку для встановлення хвилин. Внаслідок таких дій починає блимати іконка з хвилинами. Знову першою кнопкою збільшують показання, а другою зменшують;

Знову короткочасно потрібно натиснути третю кнопку, буде розпочато встановлення показів будильника. Коли блимає іконка з будильником, знову першою кнопкою можна збільшити, а другою зменшити показання; Знову короткочасно натискають ту ж кнопку для встановлення хвилин будильника. Також кнопками один і два збільшують та зменшують показання;

Наступне короткочасне натискання третьої кнопки викликає увімкнення або вимкнення будильника. Першою кнопкою можна увімкнути, а другий його відключити;

Якщо продовжувати й натискати третю кнопку далі, викликається режим установки показань таймера. Після того, як замигає іконка годинника таймера, кнопками один і два збільшують або зменшують показання; Ще одне коротке натискання третьої кнопки призведе до миготіння іконки хвилин таймера. Їх коригують тими самими кнопками один і два; Подальше натискання кнопки три викличе увімкнення або відключення таймера. Першою кнопкою його можна вимкнути, а другою кнопкою увімкнути назад.

READ  Датчик детонації Kalina 8 клапанів ознаки несправності

як я й казав. складного в налаштуванні нічого немає (якщо знаєш куди тиснути пальцем), але ця інфа нехай залишиться))

Охоронна система Starline A91 відноситься до класу бюджетних сигналізацій. Незважаючи на цей факт, у ній передбачені всі необхідні функції для захисту автомобіля, а сам протиугінний комплекс відповідає всім чинним вимогам. Потік даних, Starline А91, проходить по восьми мінливих каналах з 128-бітним шифрувальним кодом.

Крім того, в системі передбачено опцію інтелектуального запуску двигуна. Завдяки таким особливостям перехопити сигнал охоронної системи вкрай складно, адже сигналізація самостійно вибирає частоту для зв’язку між брелком і основним блоком в машині. Така особливість, в умовах міста та підвищеного рівня радіоперешкод, відіграє ключову роль.

Як завести мотор з пульта

Як зазначалося вище, у сигналізації Starline A91 передбачена функція дистанційного заводу двигуна. Але перед налаштуванням автозапуску виконайте кілька кроків:

 • Переведіть ручку КПП у нейтральну позицію (відключіть усі передачі).
 • Поверніть ключ у замку запалювання та дістаньте його. Двигун має бути заглушений.
 • Спрацюйте ручним гальмом.
 • Добре закрийте всі двері, кришку багажного відсіку та капот.

Щоб успішно налаштувати автозапуск, важливо чітко дотримуватися наведеного алгоритму. В іншому випадку, віддалений запуск виконати не вдасться. Якщо автомобіль правильно підготовлений (мотор заглушений сигналізацією Starline А91), його можна буде запустити з брелока різними способами:

 • Натисніть і утримуйте протягом трьох секунд 1-у кнопку. Як тільки ви почуєте звуковий сигнал, натисніть на 3 клавішу.
 • Налаштуйте періодичний запуск двигуна з пульта.

Ця опція особливо актуальна взимку, коли потрібно, іноді, прогрівати двигун. Пульт управління Starline A91 здатний, в автоматичному режимі, заводити двигун і забезпечувати його прогрів, з необхідною періодичністю. раз на дві, три, чотири години або раз на добу.

Налаштування автоматичного запуску за температурою та часом

Особливість охорони системи Starline А91 Діалог полягає у зручності налаштування автозапуску. Останнє можна налаштувати таким чином, щоб функція запустить двигун, зменшивши температуру до певного рівня, або в певний інтервал часу.

Щоб настроїти автозапуск за температурою, врахуйте деякі умови коректної роботи цієї опції – місце монтажу, наявність датчика температури, а також його справність. Для активації функції, зробіть ряд кроків:

 • Протягом тривалого часу натисніть на 3-ю клавішу (із зображенням зірочки).
 • Дочекайтеся появи звукового сигналу від пульта (звук має бути одноразовим).
 • Подивіться на дисплей. він буде спалахувати значок, розташований на лівій стороні, у нижній частині дисплея.
 • Короткочасно натисніть на 3-ю кнопку, після чого перейдіть по меню, до значка термометра (третій зліва).

Після підтвердження того, що необхідна функція встановлюється на сигналізації, натисніть кнопку 1ST, щоб активувати режим. Якщо ви відключені, натисніть на 2-й клавішу, брелок на корпусі. Тепер подивіться на дисплей. на місці годинника, повинен з’явитися параметр температури двигуна, при якій і спрацює автозапуск.

Після виділення температури вам не потрібно нічого робити. через 8-10 секунд, Starline Keychain A91 дасть сигнал, а годинник з’явиться на екрані. У той же час 3-й піктограма з термометром залишається затемненим. На появі зображення ви можете контролювати правильне регулювання температури автозапуску. Якщо значок світлий – функція вимкнена, а якщо темна – опція активована.

Щоб увімкнути цю опцію на сигналізації Starline A91, виберіть на дисплеї 2-у іконку. При цьому фари машини повинні один раз моргнути, а брелок охоронної системи подати сигнал у вигляді мелодії. У цей час завершено. Система самостійно даватиме команду на завод двигуна, у певний час.

Якщо машина з першої спроби не завелася, робиться друга. При цьому час роботи стартера автоматично продовжується на 0,2 секунди. У таймері пристрою закладено чотири спроби запустити двигун. Якщо вони витрачені, але двигун все одно не запустився, спрацює звуковий сигнал на пульті Starline А91.

Для налаштування автозапуску за часом зробіть такі кроки:

 • Натисніть і утримуйте, довгий час, 3-й кнопка на сигналізації (символ намальований на ключі).
 • Пульт подасть короткочасний звук, але кнопку утримуйте, до появи другого сигналу. Після цього відпустіть клавішу. Іконка з лівого боку (на самому краю екрана) повинна заблимати.
 • Натисніть на 3-ю кнопку, після чого перейдіть на іконку із зображенням вентилятора.
 • Зробіть коротке натискання на 1-у клавішу брелока. Останній має видати мелодію.
 • Зачекайте 10 секунд, доки брелок знову не видасть сигнал. Зображення вентилятора має залишитися затемненим.
READ  Як поставити на автозапуск Starline А91

Налаштування часу на брелоку Starline А93

Якщо розглянуті маніпуляції зроблено правильно, то налаштування автозапуску завершено. Тепер сигналізація Starline A91 подаватиме команду на пуск двигуна, з певним інтервалом.

Вимкнення опції здійснюється за аналогічним алгоритмом. Єдине, що підтвердження вибору здійснюється за допомогою 2-ї кнопки, на якій зображено відкритий замок. Якщо запуск двигуна був успішним, то на дисплеї з’являється іконка із зображенням вихлопних газів. Фари автомобіля повинні бути блимаючи тричі, а сигнал клапану подається тричі.

Чому авторун не працює. основні причини

У процесі експлуатації машини можливі ситуації, коли автозапуск Starline А91 не спрацьовує з брелка. Причина такого явища, як правило, пов’язана не з виходом з ладу однієї з деталей, а з помилками експлуатації або налаштування. У разі збоїв у роботі автоматичного запуску, можуть виникнути проблеми з налаштуванням ПЗ автомобіля.

До основних ознак поломки можна віднести:

 • Двері машини не вдається закрити з брелка. Тут краще звернутися до майстрів на СТО. Щоб усунути несправність, потрібно перевірити та обчислити точку перерви, в ланцюжку між основною одиницею та дверей, дотримання виконавчих приводів зазначених технічних вимог, а також правильне регулювання імпульсу закриття дверей.
 • Команди з брелока Starline A91 не знаходять відгуку від головного блоку, встановленого в машині. Таку несправність, як правило, можна пояснити розрядом батареї або залипанням клавіш. Вирішенням проблеми є повна заміна пульта та його прописка у сигналізації.
 • Датчик удару не працює. Тут правильним рішенням є його перенастроювання.
 • Не активується автозапуск Starline А91. Поширена причина полягає у поломці проводки, яка може бути пошкоджена. Крім того, причиною поломки може бути неправильно встановлений обхідник іммобілайзера (найчастіше антени). Також перевірте правильність налаштування автозапуску.
 • Сигналізація активується надмірно часто. Тут можливо дві причини. підвищена чутливість датчика або поява іржі на кінцевих вимикачах.
 • Сирена машини не працює. Причин може бути кілька. вийшла з ладу сама сирена, або пошкоджено проведення машини. Щоб усунути поломку, може знадобитися замінити джерело сигналу або ремонту автомобіля.

Причини відмови налаштувань

Невдача заданих показників часу в ланцюжку ланцюга ланцюга, як правило, викликана трьома основними причинами:

Однак існують інші фактори, які можуть вплинути на роботу пристрою та порушити годинник, будильник та таймер.

Чому ключі FOBNAS скидається

Основні причини провалу ключа FOB та скидання показників часу:

 • Сіла батарейка. Коли акумулятор розряджається пристроєм, не вистачає енергії для нормальної роботи. Як результат, у роботі пейджера може бути серйозні порушення, включаючи показники часу скидання часу. Щоб запобігти цьому, вам потрібно регулярно перевірити індикатор акумулятора, який знаходиться на всіх блочних ланцюгах StarLine. Коли заряд акумулятора опускається до критично низької позначки, брелок видає відповідний сигнал, а на його екрані з’являється характерна іконка. Для заміни елемента живлення потрібні стандартні мізинчикові батарейки класу ААА.
 • Заміна старої батареї на нову. При встановленні нового акумулятора автоматичне скидання параметрів часу, дати та таймера. Всі інші налаштування зберігаються в повному обсязі і будуть активовані при першому підключенні блоку до сигналізації.
 • Некоректна робота програмного забезпечення. У програмній системі брелока іноді відбуваються збої, які здатні не лише обнулити показники часу та дати, але також порушити налаштування захисної функції сигналізації. При такому типі поломки єдиним способом оптимізувати роботу брелока є перепрошивка пристрою. Виконання такого завдання рекомендується довірити фахівцям.
 • Коротке замикання. Несправність є наслідком влучення води всередину корпусу пристрою. Щоб усунути його, необхідно точно встановити, який елемент згоріло, коли взаємодія контактів з вологим взаємодіяти, і вона підлягає заміни.
 • Механічне пошкодження. Падіння на підлогу або удар по брелоку можуть викликати у пристрої механічні пошкодження, наприклад, від’єднання деяких контактів.
 • Заводський брак. Іноді причиною постійних збоїв у налаштуваннях часу є виробничий дефект. Брелок може перестати працювати відразу після установки сигналізації або через певний період часу, в залежності від серйозності вади зборки. Якщо гарантійний термін ще не вийшов, необхідно замінити несправний пристрій на пейджер, що працює. Перш ніж почати використовувати його за призначенням (ставити автомобіль на охорону, здійснювати увімкнення та вимкнення сигналізації) необхідно прив’язати його до протиугінного комплексу.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS