Table of Contents

Усунення несправності

Незалежно від умов, що спричинили збій або скидання налаштувань, доведеться відновлювати годинник. Зробити це можна двома шляхами:

 • Класичним. Установка часу провадиться шляхом сервісних команд на брелоку сигналізації;
 • Радикальним. Замінити акумулятор у нуль годин нуль хвилин. Обнулиться часові значення, відбудеться початок відліку із заданої точки.

Установка нових показників на дисплеї сигналізації Starline має загальні принципи більшості моделей. Виконуються вони за допомогою заданого алгоритму дій, який умовно можна розділити на три види, залежно від покоління сигналізації Starline та її деяких особливостей.

Як настроїти час на пульті сигналізації серії E, D, B

Відмінністю цих сигналізацій є розширений функціонал, а також інший пульт керування, що налічує чотири кнопки. Тому налаштування тут здійснюється іншим чином.

 • Спочатку варто натиснути та тримати четверту кнопку. Натискання здійснюється доти, доки користувач не почує один довгий і два короткі писки.
 • Тепер на екрані почали блимати індикатори доступних опцій. При натисканні клавіш 1 та 4 здійснюється перемикання функцій. Параметр F1 відповідає саме за налаштування часу та дати на брелоку Starline.
 • Після того, як функція вибрана і блимає, потрібно затиснути четверту клавішу доти, доки не пролунає два короткі мелодійні писки.
 • Користувач знову має натиснути на четверту чи першу клавішу, вибираючи потрібний показник. Система дозволяє виставити не лише параметр хвилин чи годин, але й показник дати (число, місяць, рік).
 • Після вибору параметра потрібно встановити правильне значення, використовуючи першу або третю кнопку. У першому випадку виділений показник збільшується, у другому – зменшується.
 • Вихід із режиму налаштування годинника здійснюється автоматично. Для цього потрібно не чіпати кнопки протягом певного часу. Можна також затиснути першу кнопку, щоб вийти з меню налаштувань повністю. Про те, що вихід зроблено, повідомлять два короткі сигнали пульта.

Налаштування для А серії

Встановлення необхідних параметрів сигналізації Starline серії А залежить від номера моделі.

Starline а94 і а92 передбачає наявність чотирьох сервісних клавіш, чим визначаються особливості команд, що виробляються.

Встановити налаштування часу на цих пристроях можна за допомогою тривалого натискання четвертої клавіші. Після трьох послідовних звукових сигналів цифри годинника замигають, а зміна значень буде можлива за допомогою другої та третьої клавіш. Щоб встановити хвилини, повторно натисніть четверту кнопку та повторіть описані дії.

Starline а91 та а61 мають спрощений вигляд і задовольняються наявністю трьох сервісних кнопок.

Щоб здійснити цю процедуру на брелоках цих моделей, потрібно натиснути та утримувати третю кнопку із зображенням зірочки до трьох характерних сигналів. Після цього можна виконувати налаштування годин та хвилин. Клавіші відкриття та закриття замку дозволяють зменшувати або збільшувати цифри, а кнопка – зірочка переміщатися між годинами та хвилинами.

Як на брелоку сигналізації Starline налаштувати час

У цій статті автоелектрик Олексій Молотов відповідає на запитання “Як на брелоку сигналізації Starline налаштувати час?”.

Нижче розказано про те, як налаштувати час на брелоку Starline різних серій. Навіть виставлені параметри можуть збитися і причиною цього — кілька моментів. Перший. звичайне механічне пошкодження брелока Starline. Через удар або великі навантаження пульт може поламатися, його екран тріснути, а налаштування збитися.

Другим найпоширенішим є слабка або розряджена батарейка брелока. При слабкому заряді параметр годинника може легко збитися. Відстежити момент своєчасної заміни допоможе спеціальний індикатор заряду, яким оснащені практично всі сигнальні брелоки Starline.

Після заміни батарейки на нову потрібно пам’ятати, що всі параметри системи скидаються. Тому буде потрібно повторне налаштування часу на брелоку. Також зміна параметрів може вплинути системний чи програмний збій самого пульта. У цьому випадку буде потрібно його заміну або допомогу кваліфікованого спеціаліста сервіс-центру. А ось поміняти батарейку і знову налаштувати годинник можна самостійно.

Налаштування для серій E, D, B

Автосигналізації Starline маркувань E90, E91, D і B94 дозволяють встановити часовий період за допомогою таких дій:

Натисніть четверту кнопку на панелі керування та утримуєте її до моменту відліку трьох сигналів – одного довгого та двох коротких. Після цього на екрані з’являться чотири функції меню. Вибрати потрібну слід шляхом повторного натискання четвертої клавіші. Встановити дату та час можна за допомогою першої функції. Вона позначена як F-1. Після цього знову затисніть четверту кнопку, дочекайтеся двох сигналів і починайте налаштування часу за допомогою перших двох сервісних клавіш.

Чим загрожує неправильне налаштування годинника на пульті

Очевидно, що при неправильному показнику часу на пульті сигналізації Starline система збереже свою працездатність і все одно захищатиме автомобіль від злому чи викрадення. Водночас користувач буде позбавлений низки переваг.

можливо хтось вважатиме, що це процес не коштував окремого посту, але т.к. хоча б я налаштовую цей годинник раз на 5-6 міс — залежно від часу помирання батареї, набагато веселіше відкрити блог і освіжити в пам’яті, ніж знову гуглити або якось інакше вирішувати.

Як налаштувати та встановити час на брелоку Starline А91

Встановлення часу провадиться наступним чином:

Необхідно натиснути та утримувати кнопку під. яка призначена для коригування показань годинника. Утримувати її потрібно до тих пір, поки не буде почути один мелодійний сигнал, потім один короткий, а після два таких нетривалих сигналу. Після таких дій починає блимати іконка з годинником.

READ  Заміна ГРМ Priora 16 клапанів без кондиціонера

Кнопкою збільшують показання годинника, а кнопкою. їх відповідно зменшують;

встановити, сигнал, starline

Після цього потрібно коротко натиснути кнопку для встановлення хвилин. Внаслідок таких дій починає блимати іконка з хвилинами. Знову першою кнопкою збільшують показання, а другою зменшують;

Знову потрібно натиснути третю кнопку, буде розпочато встановлення показів будильника. Коли блимає іконка з будильником, знову першою кнопкою можна збільшити, а другою зменшити свідчення; Знову короткочасно натискають ту саму кнопку для встановлення хвилин будильника. Також кнопками один і два збільшують та зменшують показання;

Наступне короткочасне натискання третьої кнопки викликає увімкнення або вимкнення будильника. Першою кнопкою можна увімкнути, а другий його відключити;

Якщо продовжувати й натискати третю кнопку далі, викликається режим встановлення показань таймера. Після того, як замигає іконка годинника таймера, кнопками один і два збільшують або зменшують показання; Ще одне коротке натискання третьої кнопки призведе до миготіння іконки хвилин таймера. Їх коригують тими самими кнопками один і два; Подальше натискання кнопки три викликає увімкнення або вимкнення таймера. Першою кнопкою його можна вимкнути, а другою кнопкою увімкнути назад.

як я й казав. складного в налаштуванні нічого немає (якщо знаєш куди тиснути пальцем), але ця інформація нехай залишиться))

На брелоку сигналізації Starline виводиться не тільки корисна системна інформація, але й час, що налаштовується вручну.

Сигнализация StarLine B9 с автозапуском из Китая. Обзор и Установка на Лада

Більшість брелоків автомобільної сигналізації, які мають екран, можуть також відображати час. Це не тільки практично з точки зору контролю свого розпорядку та обізнаності у часі, але й зручно при реалізації додаткових можливостей автоматичного запуску. Starline не відстає від своїх конкурентів і також використовує у своєму арсеналі функцію годинника. Налаштувати їх не складно, необхідно знати головні принципи управління брелока сигналізації.

Незважаючи на те, що Starline спростили процедуру налаштування часу до максимуму, деякі питання, пов’язані з невдалими спробами встановлення, продовжують виникати.

Як налаштувати годинник на брелоку сигналізації серії А

Одними з найпопулярніших моделей сигналізації Starline є системи серії А. Налаштування цього параметра тут здійснюється просто і однакова для всіх типів. Нижче наведено інструкцію на прикладі модифікації Starline А91.

 • Ще одне натискання клавіші 3 дозволяє активувати або вимкнути будильник. У цьому випадку перша кнопка включає, а друга деактивує її.
 • Ще один клік третьої кнопки дозволяє перейти в меню установки таймера сигналізації. Аналогічним чином здійснюється зниження або збільшення параметрів.
 • Закінчити налаштування годинника на пульті Starline дуже просто – достатньо нічого не натискати протягом 5-ти секунд. Система запам’ятає та збереже зроблені зміни.

Можливі причини збою налаштувань часу

Якщо ви виявили, що на вашій брелоку Starline перестав коректно відображатися час, значить, слід перевірити стан батарейки. Зробити це досить просто завдяки вбудованій функції індикатора розряду батареї. При втраті акумулятором необхідної для якісної роботи енергії, на дисплеї з’являється відповідне зображення, що супроводжується звуковим сигналом. І хоча ця причина вкрай рідкісна, особливо для Starline, перевірити будь-які можливі варіанти необхідно.

Другою причиною може стати зміна батареї. Після встановлення нового елемента живлення час автоматично обнулюється.

Будьте уважні, заміна акумулятора неминуче спричиняє скидання захисту від злому, тому перше, що варто зробити, це не встановлювати новий показник, а поставити автомобіль на сигналізацію Starline.

Ще однією причиною є неправильно відрегульовані показники годинника або неправильний порядок дій при налаштуванні.

Причини збою налаштувань

Якщо на пристрої, що управляє, демонструється неправильний час, то в першу чергу треба зробити діагностику стану батарейки в пейджері. Всі пульти сучасних комплексів Starline оснащуються опцією індикації заряду акумулятора. Коли батарея втрачає ємність і не може виконувати головну функцію, на екрані з’явиться індикатор розряду. Крім іконки на дисплеї, пульт видаватиме характерний мелодійний сигнал.

Причина збою може бути заміною акумулятора. Коли в пейджер встановлюється нова батарейка, це призводить до автоматичного обнулення часу. Пам’ятайте, що під час заміни джерела живлення буде скинути параметри захисту сигналізації від злому. Після того як поміняєте батарейку, необхідно здійснити активацію режиму охорони. Тільки потім допускається встановлення часових показників. Проблема збою налаштувань може бути обумовлена ​​тим, що автовласник припустився помилки під час регулювання.

Андрій Шаршуков показав, як виконується регулювання тимчасових значень на брелоку від комплексу Starline А93.

Що буде, якщо не налаштовувати годинник?

Може статися збій у роботі опцій дистанційного пуску ДВЗ. Силовий агрегат машини не зможе вчасно запускатися по будильнику, через певний часовий інтервал або по таймеру. Після реалізації опції віддаленого пуску силовий агрегат залишиться непрогрітим, що через підвищені навантаження може призвести до поломки стартерного пристрою.

Інструкція з налаштування часу

Процедура налаштування часу на брелоку Starline може відрізнятися залежно від моделі сигналізації.

Як поставити та встановити час на пульті Starline моделі А91:

 • Візьміть пейджер і натисніть клавішу під третім номером, вона використовується для регулювання параметрів годинника охоронної системи. Затискайте клавішу, доки динамік брелка не видасть один мелодійний імпульс. Після цього пролунає ще один короткочасний сигнал, а потім пролунає ще дві короткі мелодії. Це говорить про успішний вхід у режим програмування годинника. На брелоку “сигналки” моргатиме індикатор з годинником. За допомогою клавіші під першим номером збільшуються значення годинника, а за допомогою другої кнопки цей параметр можна зменшити.
 • Потім коротко натисніть на третю клавішу, щоб виставити хвилини. Це призведе до того, що на дисплеї блиматиме індикатор з хвилинами. Клавіша 1 підвищує значення хвилин, а друга кнопка знижує їх.
 • Після цього натисніть клавішу 3, це призведе до входу пейджера в режим активації параметрів будильника. Коли відповідний індикатор почне моргати, першою клавішею збільшується показання, а кнопкою під номером два – їх зниження.
 • Ще раз натисніть клавішу, щоб налаштувати хвилини будильника. Аналогічним чином виконується процедура збільшення та зниження параметрів.
 • При наступному короткочасному натисканні на клавіші 3 можна зробити активацію або деактивацію будильника. Кнопка 1 “сигналки” включає функцію, а клавіша під номером 2 відключає її.
 • Якщо далі натискати клавішу під номером 3, то відкриється меню установки таймера на сигналізації. Коли індикатор опції почне моргати, першою та другою клавішею здійснюється зниження або збільшення параметрів. При наступному короткочасному натисканні на третю клавішу індикатор хвилин блиматиме. Регулювання значення здійснюється аналогічними кнопками. Після налаштування натискання клавіші під номером 3 призведе до активації або вимкнення опції.
 • Щоб залишити режим налаштування годинника, потрібно просто не чіпати кнопки на пейджері протягом п’яти секунд.
встановити, сигнал, starline

Ірина Білоусова показала, як самостійно налаштувати час на пейджері Starline.

READ  Як вимкнути звук на сигналізації Starline

Як налаштувати час на брелоку Starline у ​​моделях Е90, Е91, В94:

 • Щоб зайти в меню налаштування, треба клікнути та затиснути клавішу під номером 4. Кнопка утримується, поки пейджер охоронної системи не видасть один довгий, а потім два короткочасні сигнали.
 • Після цього почуєте ще один довгий і два короткочасні сигнали. На екрані пейджера можна побачити індикацію першої опції. За допомогою першої та четвертої клавіші здійснюється вибір необхідної функції. F1 використовується для регулювання параметрів часу та дати.
 • Вибравши опцію, клацніть на четверту кнопку і затисніть її, поки не пролунає два короткочасні сигнали.
 • Вкажіть параметр регулювання. Пейджер дозволяє зробити налаштування не тільки хвилин і годин, але також числа, місяця та року. Для вибору потрібного значення клацніть на четверту або першу клавіші.
 • Після вибору параметри значення регулюються за допомогою використання другої та третьої кнопки.
 • Коли всі значення будуть виставлені, необхідно вийти з режиму настройки. Сигналізація автоматично залишить його, якщо протягом восьми секунд не кликати на кнопки пейджера. Можна вийти з меню налаштувань за допомогою першої кнопки передавача. Про вихід з режиму повідомлять два короткочасні сигнали пейджера.

Як встановити час на брелоку Starline?

Налаштування годинника, таймера та будильника Starline необхідне для точної активації функцій за часом. Наприклад, щоб скористатися автоматичним дистанційним запуском двигуна. Налаштувати час на брелоку Starline можна самостійно, скориставшись посібником користувача.

Усунення несправностей

Для усунення проблеми треба зробити діагностику брелока і за необхідності поміняти джерела живлення. Якщо несправність полягала у виході з ладу самого пейджера, пристрій підлягає ремонту або заміні.

Після ліквідації причини несправності в брелоку Starline доведеться повторно провести регулювання показань годинника.

 • Традиційний. Виставлення тимчасових параметрів здійснюється за інструкцією, описаною вище.
 • Радикальний. Заміна джерела живлення в пейджері провадиться о 00-00. Усі часові параметри автоматично обнуляться, а час почне відраховуватись із заданої точки.

Налаштування часу (годин) на брелоку Starline A93

Автомобільні сигналізації мають великий набір функцій, включаючи не тільки охоронні системи. Налаштувати час на брелок Starline А93 за допомогою кнопок зможе далеко не кожен.

Крім стандартного відключення двигуна, блокування дверей, капота та коробки передач, власники автосигналізації Starline отримують доступ до багатьох другорядних функцій.

Система може увімкнути таймер для турбіни. Після активної їзди на турбованих двигунах деякі елементи впускного тракту розігріваються до показника близько 800 градусів Цельсія. Охолодження відбувається за рахунок моторного масла, що циркулює по системі. Тому вимикати турбомотор одразу після агресивного водіння не рекомендується. Включення турботаймера – корисна функція, яка залежить від годинника.

Доступна установка будильника та автозапуску. Таке налаштування буде одноразовим. Поставити будильник зручно, якщо господар збирається у позаурочний час у нестандартних справах (забрати когось із аеропорту, зустріти з вокзалу). У встановлений час брелок Starline програє мелодію підйому, а потім дасть команду автопрогріву. При щоденній експлуатації потрібно постійно перезапускати систему: заходити у верхнє меню (годинник-будильник-таймер), а там виставляти активацію будильника знову.

Інструкція: як налаштувати годинник на брелоку Starline А93 3 кнопками

Деякі брелоки сигналізації мають лише три клавіші. Виставляти час на Starline можна так.

 • Натискаємо та утримуємо кнопку 3 аж до звукового сигналу.
 • Потім замигають показники годинника. Клавішами 1 або 2 ми можемо збільшити або зменшити значення.
 • Після цього ще раз натискаємо кнопку 3 брелка Starline для переходу в режим виставлення хвилин. Встановлюємо потрібне значення.
 • Для підтвердження команди не треба нічого натискати. Через п’ять секунд відбудеться автоматичний вихід із меню, а вказані значення залишаться у пам’яті сигналізації.

Налаштування годинника 4 кнопками

Основний пульт сигналізації Starline А93 має чотири кнопки. Тому стандартна процедура встановлення часу виглядає так.

 • Слід переконатися, що всередині брелка сигналізації Starline є елемент живлення та пульт справно функціонує, а клавіші не заблоковані.
 • Натискаємо та утримуємо кнопку номер чотири аж до того моменту, коли пролунає один мелодійний сигнал. Потім піде ще два короткі звуки, що сповіщають про те, що брелок перейшов у режим налаштування часу.
 • Тепер значення почне моргати. Виставити потрібну кількість годин можна за допомогою кнопки два або три. Перша клавіша брелка Starline збільшує значення, друга – зменшує. Після налаштування знову тиснемо кнопку чотири, переходячи в режим встановлення хвилин.
 • Процедура виставлення хвилин здійснюється аналогічним чином. утримуванням клавіш два або три на брелоку Starline.
 • Наступне натискання дозволяє налаштувати функції або параметри будильника.
 • Вихід з режиму Starline автоматичний, через 8 секунд. Можна нічого не натискати, встановлені параметри часу збережуться самостійно.

Причини збою налаштувань

Іноді сигналізація Starline А93 дає неприємні сюрпризи. Серед різних «глюків»:

 • відмова розблокування дверей;
 • відсутність передачі команди з пульта Starline;
 • скидання налаштувань часу або автозапуску.
 • Несправність акумулятора автомобіля. Якщо він сильно розряджений, може не приймати сигнали, відправлені з пульта налаштування Starline. Слід замінити елемент живлення машини для нормальної взаємодії.
 • Коротке замикання проводки. Через неправильне підключення автосигналізації Starline А93 можуть виникати проблеми. Інша причина – перебитий або перетертий у дорозі провід, що сприяє короткому замиканню. Для ліквідації проблеми буде потрібна допомога автомобільного електрика на спеціалізованому сервісі.
 • Причиною може бути сам брелок Starline. Слід оглянути його на предмет механічних пошкоджень. розломів або сколів пластику, екрану, що тріснув, та інших несправностей бути не повинно.
 • Батарейка, що сіла. Сигнал, так само як і встановлення часу, можуть збиватися через несправний елемент живлення брелка налаштування Starline. Потрібно відкрити відсік, оглянути його. Батарейка не повинна бути здутою, а контакти пульта – не мати слідів оксидів чи іржі. В іншому випадку необхідно поставити нову батарею, а контакти – зачистити. Щоб не допустити подібних ситуацій, бажано заздалегідь міняти батарейку приблизно кожні 3-4 місяці. Встановлювати слід поживні елементи від перевірених брендів.
READ  Як заглушити машину з брелка Starline а93

У разі виникнення несправності, появи глюків або обнулення часу, бажано провести скидання параметрів сигналізації Starline до заводських налаштувань. Для цього потрібно знати розташування кнопки сервісу Валет, яку монтують при установці автосигналізації.

Вона дозволяє увійти в режим програмування Starline, завести машину без брелка тощо. Тому її ховають. Якщо ви не знаєте точного знаходження сервісної кнопки, слід перевірити дані місця:

 • під панеллю приладів;
 • на бічних картах;
 • за декоративними кришками центральної консолі;
 • під сонцезахисним козирком.

Після того, як кнопка знайдена, можна приступати до скидання налаштувань Starline до заводських параметрів.

 • Вимикаємо запалювання.
 • Натискаємо сервісну клавішу 9 разів, щоб обнулити першу таблицю програмування.
 • Включаємо запалювання. Автомобіль зробить дев’ять звукових та світлових сигналів, свідчивши про те, що увійшов у відповідний режим.
 • Для повного обнулення варто провести процедуру двічі – вдруге потрібно десять натискань на кнопку, щоб обнулити другу таблицю.
 • Після закінчення потрібно натиснути клавішу сервісу, а потім прослухати один сигнал сирени.
 • Клікнути К1 брелка Starline. Машина подасть звук, що означає повернення до стандартних налаштувань.
 • Вимикаємо запалювання. Автомобіль тричі моргне аварійкою, свідчивши про успішне закінчення процедури.

Причини збою налаштувань часу брелка Starline

Нижче розказано про те, як налаштувати час на брелоку Starline різних серій. Навіть виставлені параметри можуть збитися і причиною цього — кілька моментів. Перший. звичайне механічне пошкодження брелока Starline. Через удар або великі навантаження пульт може поламатися, його екран тріснути, а налаштування збитися.

Другим найпоширенішим є слабка або розряджена батарейка брелока. При слабкому заряді параметр годинника може легко збитися. Відстежити момент своєчасної заміни допоможе спеціальний індикатор заряду, яким оснащені практично всі сигнальні брелоки Starline.

встановити, сигнал, starline

Як налаштувати годинник на брелоку сигналізації серії А

Одними з найпопулярніших моделей сигналізації Starline є системи серії А. Налаштування цього параметра тут здійснюється просто і однакова для всіх типів. Нижче наведено інструкцію на прикладі модифікації Starline А91.

Функции управления с брелка StarLine А63 А93. Как пользоваться сигнализацией Старлайн.

 • Пульт оснащений трьома функціональними клавішами, кожна з яких відповідає за певний ряд функцій. Для налаштування часу на брелоку Starline потрібно затиснути третю кнопку на кілька секунд, аж до того моменту, поки він не видасть сигнал. Після цього повинен прозвучати ще один звук, а також програтися дві мелодії. Тепер власник увійшов у режим налаштування параметрів часу, а на дисплеї блимає показник годинника.
 • За допомогою першої та другої кнопки змінюються параметри функції “Годинник”. У першому випадку – збільшуються, у другому – зменшуються. Після встановлення правильного параметра необхідно ще раз натиснути третю кнопку. Тепер починає блимати показник «Хвилина». Його регулювання здійснюється аналогічно шляхом натискання клавіш 1 і 2.
 • Наступний клік третьою кнопкою здійснює перехід у режим налаштування будильника. Процедура його програмування відбувається так само – перша кнопка відповідає за збільшення параметра, друга – за зменшення.
 • Ще одне натискання клавіші 3 дозволяє активувати або вимкнути будильник. У цьому випадку перша кнопка включає, а друга деактивує її.
 • Ще один клік третьої кнопки дозволяє перейти в меню установки таймера сигналізації. Аналогічним чином здійснюється зниження або збільшення параметрів.
 • Закінчити налаштування годинника на пульті Starline дуже просто – достатньо нічого не натискати протягом 5-ти секунд. Система запам’ятає та збереже зроблені зміни.

Як настроїти час на пульті сигналізації серії E, D, B

Відмінністю цих сигналізацій є розширений функціонал, а також інший пульт керування, що налічує чотири кнопки. Тому налаштування тут здійснюється іншим чином.

 • Спочатку варто натиснути та тримати четверту кнопку. Натискання здійснюється доти, доки користувач не почує один довгий і два короткі писки.
 • Тепер на екрані почали блимати індикатори доступних опцій. При натисканні клавіш 1 та 4 здійснюється перемикання функцій. Параметр F1 відповідає саме за налаштування часу та дати на брелоку Starline.
 • Після того, як функція вибрана і блимає, потрібно затиснути четверту клавішу доти, доки не пролунає два короткі мелодійні писки.
 • Користувач знову має натиснути на четверту чи першу клавішу, вибираючи потрібний показник. Система дозволяє виставити не лише параметр хвилин чи годин, але й показник дати (число, місяць, рік).
 • Після вибору параметра потрібно встановити правильне значення, використовуючи першу або третю кнопку. У першому випадку виділений показник збільшується, у другому – зменшується.
 • Вихід із режиму налаштування годинника здійснюється автоматично. Для цього потрібно не чіпати кнопки протягом певного часу. Можна також затиснути першу кнопку, щоб вийти з меню налаштувань повністю. Про те, що вихід зроблено, повідомлять два короткі сигнали пульта.

Чим загрожує неправильне налаштування годинника на пульті

Очевидно, що при неправильному показнику часу на пульті сигналізації Starline система збереже свою працездатність і все одно захищатиме автомобіль від злому чи викрадення. Водночас користувач буде позбавлений низки переваг.

У критичних випадках, коли він спізнюється, доведеться починати рух на «холодній і в’язкій» олії, яка не забезпечує належних мастильних властивостей. При тривалому повторенні це може призвести навіть до поломок двигуна. Так що правильне налаштування часу на брелоку Starline не тільки дозволяє користуватися всіма перевагами системи, але й піклуватися про правильну експлуатацію та збереження двигуна.

Спеціалізація: Закінчив державний автомобільний університет, пропрацював 20 років на ГАЗ-56, зараз їжджу на ВАЗ.