Як вимкнути стандартний сигнал на Каліну

Основні проблеми та особливості іммобілізаторів

Як знайти і де іммобілайзер повинен бути розташований? Як обійти пристрій, якщо він не працює і як його налаштувати? Зазвичай з такими проблемами є власники автомобілів відносно нового Каліна. Силовий блок машини починає починатися один раз або коли намагається почати стартеру, а потім взагалі не реагує на дії автомобіліста. У той же час на інформаційній панелі автомобіля він може з’явитися і не вийти з відповідного значка автомобіля з ключем іммобілайзера.

Не менш часто відключення іммобілайзера через чутливість пристрою. Системний блок керування може розбити, якщо буде перешкод з мобільного гаджета або іншого пристрою. Як правило, всі такі несправності пов’язані з неналежною роботою діагностичної мескітної лінійки K-Line. Зрештою, власник Каліни повинен перезавантажити систему за альтернативним запуском.

Якщо ви дивитеся з теоретичної точки зору, це не важко вимкнути іммобілайзер на Каліну. Для цього потрібно лише ввести відповідну інструкцію та шестизначну схему комбінації, після чого двигун зможе почати.

Однак на практиці водій повинен буде працювати, щоб запустити двигун, тому що ввести секретний код у транспортному засобі немає відображення або відповідної кнопки. Щоб активувати енергоблоку для роботи над системою, обходячи систему, водій буде мати у буквальному сенсі, щоб скористатися абеткою Морзе, а саме: повторити код педалі газу. Крім того, ця функція також повинна бути додатково активована. Отже, в цілому ця процедура не є особливо простим, тому власники вітчизняних автомобілів часто зацікавлені в тому, як відключити іммобілайзер самостійно.

Чи потрібно відключати іммобілайзер на ВАЗ?

Як правило, необхідність відключення системи відбувається при встановленні анти-крадіжної системи з автоматичним двигуном. На практиці такі системи є досить проблематичними “друзями” з фабрикою. Тому багато “фахівців” на сто просто виправляють запасний ключ на стягу або стрічку поруч із замком запалювання. І для механізму це еквівалентний тому, що водій постійно відвідує машину. Так що ні в якому разі, тому що, якщо машина намагається взяти володіння злочинцем, він негайно на руках буде ключем з автомобіля.

Як обійти іммобілайзер у Каліні

Можна тимчасово відключити іммобілайзер на каліну 1, який рекомендується використовувати при встановленні анти-крадіжної системи з автономним. Самостійно обійми блоку наступними способами:

 • За допомогою головного блоку з ключем. Чіп закладено на пристрої, розташованому на інформаційній панелі. Коли ввімкнено реле Autorun, пристрій деактивує пристрій, а двигун обернеться головною схемою.
 • Використання непереможного трактора. Система доповнюється контрольним пристроєм, подібним до ключа запалювання.

Перш ніж запустити процес вимкнення власними руками, вам потрібно підготувати:

 • Комп’ютер з встановленим програмою WinFlashecu V.один.14;
 • К-лінійний адаптер та кабель;
 • Програмне забезпечення для систем проти CHENTOFT з відключеним іммобілайзером;
 • Кілька кабелів різної довжини.

Процес відключення блокатора двигуна здійснюється таким чином:

Багато власників автомобілів ВАЗ запитують, як відключити іммобілайзер 1 каліна. Для цього вам потрібно завершити блок керування Bosch 7.9.7. Це робиться шляхом встановлення нового резистора.

вимкнути, стандартний, сигнал

Роботи повинні виконувати людину, яка має досвід пайки невеликих деталей.

Після цього блок більше, ніж Bosch M 7.4.

При використанні блоку 7 січня.2 Роботи починаються з підготовки таких інструментів та матеріалів:

 • К-лінійний адаптер видів VM9213;
 • Комп’ютер з завантаженим Chiloader 1.97.7;
 • середній паяльник;
 • каніфоль і припой;
 • кабелі та реле;
 • Резистор з номіналом 3,6-5 COM;
 • роз’єми для підключення кабелів до блоку керування;
 • Батарея 12 В (автомобільна акумулятор або безперебійне джерело живлення).

Щоб вимкнути функцію зупинки двигуна, потрібно виконати наступні кроки:

Перш ніж повернути контрольний блок у автомобілі Lada Kalina, вам потрібно розбити з’єднання іммобілайзера ECU. Якщо блок з блоку видаляється, закрита 9 і 18 контактів.

Щоб вимкнути функцію блокування двигуна у контролері 5 січня.1 вимагає миготливого флеш-пам’яті. Операція повинна виконувати спеціаліст. Роботи виготовляються за допомогою програмісту та паяного заліза.

Вимкніть сигналізацію в саму машину, використовуючи код, попередньо зберігається в пам’яті ECU. Щоб деактивувати іммобілайзер, потрібно виконати такі дії:

 • Введіть червону клавішу до блокування та активуйте запалювання. Дія підтверджується зникненням індикатора керування світлом на інформаційній панелі.
 • Наберіть символи майбутнього коду. Для цього можна використовувати цифри від 1 до 9. Набір виконується шляхом натискання педалі газу правильної суми. Кожен тиск супроводжується включенням імморобної лампи. При випуску світлодіод виходить. Після набору першої цифри коду, педаль затискається до зупинки та утримується до зникнення світлового індикації блокатора.
 • Введіть другу та наступну кількість коду. Якщо кроки виконуються з помилкою, лампа іммобілайзера не виходить. Вищезгадані дії продовжуються.
 • Зберегти код. Після введення останньої цифри вдавлюють педаль газу ще на 10 секунд. Після вимкнення двигуна червона клавіша з блокування видаляється.

Коли з’являються переривання в роботі іммобілайзера, він вимикається за допомогою попереднього збереженого коду. Для цього виконайте такі дії:

 • Увімкніть двигун. При використанні ключа з пошкодженим чіпом, початком працює і негайно зупиняється. Двигун стає неможливим завдяки відключенню систем запалювання та палива.
 • Дочекайтеся зникнення індикатора іммобілайзера.
 • Бруківка педалі газу Введіть бажану комбінацію символів. Кількість кліків пропорційно до кількості пароля. Цифри розділені довготривалою педалькою.

Як відключити регулярний сигнал до Каліни 1

Якщо ви змогли вимкнути стандартну сигналізацію в Каліну, вам, можливо, доведеться активувати його в майбутньому. Коли сигналізація встановлюється в Каліну, власник автомобіля повинен буде активувати систему (якщо вона відмовилася з якоїсь причини) за допомогою спеціального коду. Перед активацією потрібно переконатися, що у замку встановлено тренінговий ключ. Коли ви вставляєте ключ, запалювання потрібно кілька разів включити та вимкнути. У той же час, лампочка APS повинна пам’ятати протягом шести секунд.

Під час миготіння індикатора, щоб активувати іммобілайзер, ви повинні встановити робочий ключ у замок та активувати запалювання. Тоді має бути три звукові сигнали, якщо це сталося, запалювання слід вимкнути, і ключ швидко видаляє. Якщо ви зробите все правильно, то ще один звуковий сигнал буде вимкнено, тоді як світло буде блимати частіше.

Після введення коду натисніть педаль газу, доки індикатор перевірки не з’явиться знову на охайному (не більше трьох секунд). Потім ви можете ввести комбінацію. Якщо перша цифра 3, а потім натисніть на газ тричі, поки на охайний, перевірка індикатор знову запалюється. Якщо він вийде, то це припускає, що перша цифра комбінації прийнята, вона залишається лише для запису його в пам’ять про ЕКЮ.

Для цього знову натисніть газ і тримайте педаль протягом п’яти секунд, доки індикатор не зникне. Подібні дії здійснюються з рештою коду.

Внизу відео надає інструкції для цього процесу (автор фільму. Автодопка).

Ось цитата з інструкції APS-6, порівнюйте свої симптоми:

Як вимкнути тривогу своїми руками?

Робота іммобілайзера. 5. один. Запуск двигуна. Коли ввімкнення запалювання, код читається за допомогою клавіші коду з електронного кодованого ключа, вбудованого в голову клавіш запалювання. Якщо призначений код збігається з іммобілайзером, записаним у пам’яті, іммобілайзер видаляється з захисту. Після цього контролер вимагає поточного стану захисту у іммобілайзері.

Якщо контролер отримує від іммобілайзера, то відповідь полягає в тому, що захист видаляється, він відображає підтвердження, яке стартування двигуна буде дозволено. В іншому випадку контролер не дасть підтвердження початку двигуна та не дозволить операції запалювання палива та ін’єкційної системи. Приблизно 3 секунди після включення запалювання, іммобілайзер відображає діагноз на лампочку в комбінації приладу.

Якщо ключ коду був успішно прочитаний, і контролер дозволив запустити двигун, світло залишається у вимкненому стані весь час, перш ніж вимкнути запалення. Якщо іммобілайзер не отримав підтвердження від контролера, щоб запустити двигун, лампочка через 3 секунди після включення запалювання починає блимати (приблизно один раз в секунду).

READ  Заміна паливного фільтра Nissan Almera g15

Такі миготіння триває 15 секунд. Під час і в кінці миготливості звук індикація типу вини відбулося двічі. Типи несправності визначаються наступним чином: 1 звуковий сигнал. неможливо читати електронну клавішу коду; 2 звукові сигнали. з’єднання іммобілайзера та контролера системи керування двигуном;

3 звукові сигнали. код читання ключа відсутній у пам’яті іммобілайзера; 4 звукові сигнали. контролер не підтверджує дозвіл на запуск двигуна. Якщо з’являється несправність, запалювання слід вимкнути, почекайте принаймні 10 секунд, після чого знову запалюється.

Якщо помилка повторюється. ви повинні звернутися до станції обслуговування. Спеціальний випадок. це ситуація, коли анти-крадіжка в контролері не активовано. Такий контролер завжди видає підтвердження для запуску двигуна (якщо він працює). У цьому випадку лампочка іммобілайзера через 3 секунди після перемикання запалювання запалюються і спалюється постійно 15 секунд, а потім виходить.

Це означає, що двигун почне незалежно від наявності кодова клавіша. Для активації анти-крадіжної функції в контролері керування двигуном необхідно виконати процедуру тренувань, описану в пункті 5.2. Після зупинки двигуна, іммобілайзер залишається видаленням з охорони ще 10 секунд.

Це означає, що запалювання включається раніше, ніж через 10 секунд після зупинки двигуна може бути здійснена та без участі коду ключа. Через 10 секунд після вимкнення запалювання, іммобілайзер переходить до охорони та не дозволить двигуну почати без участі коду ключа. Якщо вимкнене запалення, виникає ключа навчання, світло іммобілайзера починає швидко спалахнути (5 разів на секунду).

Це блимання означає початок процедури навчання іммобілайзера. У цьому випадку не рекомендується включити запалювання іншою операційною клавішею раніше, ніж через 6 секунд після вимкнення запалювання (лампа спалахує). Таке включення може призвести до випадкового виконання процедури переобміну. Якщо ви помилково випустили таку дію, іммобілайзер дасть три звуки негайно на включення запалювання, попередження про продовження режиму навчання.

Лікування на місці, швидше за все, замінить контролер.

Як відключити регулярний сигнал до Каліни 1

У цій статті Auto Electrician Alexei Molotov відповідає на питання про те, як вимкнути регулярний сигнал на Каліну 1?

Коли я взяв машину, щоб відпустити мене, щоб активувати іммобілайзер, але читаючи інструкції, я зрозумів, що це було необхідно.

Якщо хто-небудь стикався з такою проблемою тут є процедура активації. Я раджу вам друкувати і взяти з собою у автомобілі. Я тільки управлявся з 5-го.

Закрити всі двері автомобілів. Включають запалення за допомогою ключа навчання та чекайте на інклюзивний стан не менше 6 секунд.

Вимкніть запалювання. Лампа повинна починати швидко блимати (5 разів на секунду) весь час, доки процедура навчання не виконується правильно. Припинення швидкої миготливої ​​лампи означає неправильну дію, виведення часового інтервалу або несправності. Зніміть підручник замку запалювання.

Поки лампа блимає (близько 6 секунд), вставте робочий ключ у замок і увімкніть запалення. Якщо все це зроблено правильно, зумер дасть три звуки, коли запалювання увімкнено.

Зачекайте з запалюванням (близько 6 секунд), перш ніж видавати зумер ще двох звукових сигналів. Якщо через 6 секунд, зумер не видав звукові сигнали, а швидке миготливість лампочки зупинилася, то необхідно знову вимкнути запалювання та знову запустити процедуру. Якщо ситуація повторюється, це означає несправність, або ця робоча клавіша вже була підготовлена ​​з іншим іммобілайзером.

Якщо вам потрібно тренувати другий робочий ключ, ви повинні виконати C E Atems знову за допомогою другого ключа навчання, щоб увімкнути запалення. Якщо ні, продовжуйте виконання з пункту g.

Поки лампа блимає (близько 6 секунд), ви повинні вилучити ключ з блокування запалювання, вставте тренувальний ключ у замку і увімкніть запалення. Якщо все це зроблено правильно, зумер дасть три звуки, коли запалювання увімкнено.

Зачекайте з запалюванням (близько 6 секунд), перш ніж видавати зумер двох аудіосигналів.

Вимкніть запалювання. Не виймати навчальний ключ із замку запалювання. Через приблизно 6 секунд після вимкнення запалювання зумер повинен дати один звуковий сигнал, а лампа повинна почати блимати вдвічі швидше. Якщо зумер не дав звукового сигналу, а швидке миготву лампу зупинилася, то необхідно вимкнути запалювання та знову запустити процедуру. Якщо ситуація повторюється, це означає несправність або той факт, що цей навчальний ключ не відповідає цьому контролеру.

Не пізніше 6 секунд після звукового сигналу (поки лампа швидко спалахує), необхідно включити запалювання тим самим ключем навчання. Після очікування 2-3 секунди вимкніть запалювання. Не пізніше, ніж 5 секунд після вимкнення запалювання, зумер повинен дати три звукові сигнали, а лампочка повинна зупинити швидке мигання. Не включайте запалювання щонайменше 10 секунд. При роботі з деякими контролерами припинення лампочки та випускає зумер 3 звукових сигналів, виникає вже, коли запалювання увімкнено. У цьому випадку все-таки слід вимкнути запалювання і почекати не менше 10 секунд.

Після завершення процедури навчання може знадобитися повторити іммобілайзерні коди та контролери. Це означає, що після закінчення процедури навчання контролер не дозволить запустити двигун при першому увімкненні запалювання. Для ресинхронізації необхідно ввімкнути запалювання будь-яким тренувальним ключем (краще, ніж працівники). Зачекайте 6 секунд. Якщо лампочка іммобілайзера показала стан помилки (блимає 1 раз на секунду), а потім вимкніть запалювання і зачекайте принаймні 10 секунд. Після цього знову увімкніть запалювання. Лампа не повинна блимати, а двигун повинен почати.

Якщо через 3 секунди після включення запалювання світло запалюється постійним світлом, що означає, що контролер не активує функцію боротьби з крадіжкою, і процедура тренінгу повинна повторюватися знову.

Як вимкнути іммобілайзер на льодовику Каліну? Як правило, таке питання приходить на розум власником автомобіля не тільки. Зазвичай необхідність відключення системи пов’язана з проблемами у встановленні сигналізації або втрати ключових даних. Дізнайтеся більше про те, чи потрібно, і як від’єднати механізм вдома, читайте нижче.

Дії на розблокування APS Lada Kalina

Кадровий автомобільний автомобіль, хоча він працює, вимірюється, але в середині сучасних систем, дуже примітивний. Якщо ви додаєте до існуючої системи Lada, наступний сенсор гойдалки, сигнал буде конкурентоспроможним у середній ціновій категорії.

Труднощі можуть з’явитися лише при підключенні системи безпеки до двигуна на машині. Це не погоджується працювати з іммобілайзером.

У випадку, коли власник вирішив поставити останню тривогу, або клавіші втрачені, виникає питання: як розблокувати іммобілайзер?

Чи може власник автомобіля, а не вирішувати станцію технічного обслуговування, без допомоги іншим вирішити це питання? APS Lada Kalina залежно від мікрочіпу, розташованого в ключі запалювання. На сигнал, що йде. Іммобілайзер розблокований.

Ця функція працює лише на активованій системі. Переконайтеся, що просто. Закрийте всі двері. Іконка іммобілайзера була освітлена. Давайте почекаємо 20 секунд, і якщо це гладко летить, система активована.

Подальші дії на розблокування іммобілайзера описані в інструкціях вище.

APS-7000

Проведено розблокування таких систем:

 • Автоматичні двері відкриті ключі.
 • Режим захисту вимикається до анема. У деяких випадках після відкриття дверних замків і запуску сирену, віддалене відключає динамік.
 • Ключ встановлюється в замку, активація запалювання виконана.
 • На п’ятнадцять секунд потрібно натиснути на режим екстреного режиму протягом двох секунд.

Якщо кроки зроблені правильно, то діодна лампочка “сигналізації” буде світитися без перерви.

Старий

Процес відключення автоматичної сигналізації StarLine залежно від моделі може відрізнятися.

Starline A8

У “сигналізації” моделях A8 і більше запізних версій, розблокування виконується, як це:

 • Максиметричні замки розблоковані за допомогою ключа.
 • Виконано активацію запалювання.
 • Оновлено 20 секунд, вам потрібно чотири рази з кнопкою екстреного режиму.
 • Потім проводиться дезактивація запалювання.

Читати діагноз суспензії ВАЗ 2110 з власними руками

Якщо кроки виконуються правильно, Siren публікує два звукові сигнали та двічі поворотні вогні двічі.

Де знаходиться іммобілайзер на Каліну?

Блок керування іммобілайзером на Lada Kalina розташований у глибині панелі приладів у зоні центрального повітряного каналу мікрокліматної системи. Антена кільцевої форми у вигляді кільця знаходиться в блоці запалювання. Сам чіп встановлюється в ключову головку і автоматично читається, коли клавіші вставляються в замок.

READ  Точки підключення сигналізації Ford Focus 1

Як вимкнути тривогу своїми руками?

Доступ до пристрою

Щоб отримати доступ до блоку, вам потрібні інструменти:

 • викрутка з дробленням стану;
 • Пластикова викрутка для видалення елементів декору на панелі;
 • Розширення з кардановим шарніром та головою для химерних гвинтів (для видалення блоків).

Послідовність панелі розбирання на базовій каліни 1 без кондиціонування повітря:

 • Вимкніть акумулятор з бортової мережі.
 • Відкрийте попільничку та відкрутіть чотири кріплення кріплення, вийміть його з розетки.
 • Розбирайте дві вилки, розташовані з боків з кнопки будильника.
 • Заповніть ще два кріплення гвинтів, які знаходяться під кров’ю.
 • Демонтаж поворотних вимикачів температури та напрямку повітряного потоку.
 • Потягніть на центральному обличчі і видаліть його з засувки.
 • Вимкнути електричні роз’єми, що йдуть до компонентів, встановлених на облицюванні.
 • Видаліть стандартний блок, закріплений у пластиковому корпусі під центральним повітряним протоком з двома гвинтами.
 • Вимкнути вилку виставки з блоку, натиснувши замок.

Фото показує основні етапи видалення блоку іммобілайзера на ВАЗ Каліну.

Повний сигналізація в Калина

Пройшов місяць після придбання Каліни і тут для баггі регулярної сигналізації, коли двері закриті автоматично блокує двері, які вона є? Зрештою, до цього не було ключа з ключем з пультом дистанційного керування.

Спробувати електрикам. Якщо немає допомоги, якось придумано.

У мене теж було глюк з цією сінгалкою, тільки ще одна двері не відкривалася і не закривалася періодично стрибаючи, як “коник” навколо автомобіля, і вона також відмовилася запустити дисбаланс у загальному порядку повним. Результат не є здоров’ям, з яким сам ключ змінив його для мене і все для кінця. Перейти на станцію самостійно візьміть обидва клавіші, у вас також є ключ з doh

При покупці Kalina манагер насамперед рекомендував не активувати іммобілайзер, дослівно-«суцільний головний біль» Краще спробувати відключити і поставити звичайну сигналку зі зворотним зв’язком, а проти угону замок запалювання типу суперблэк, коротше в сервіс треба.

Це, безумовно, вам доведеться йти на службу двічі через багажник Lasil не встигнув його закрити.

Я, після трьох років експлуатації, переставав працювати, завод, робочий ключ (я змінив акумулятор. не допомагає). Ну, ключ, який все ще має пульт дистанційного керування. Система просто перестала її вивчати. Відстара недійсна, автомобіль зупинився. Я почав використовувати навчальний ключ (невеликий ключ з червоною вставкою) постійно. І цей навчальний ключ втратив! І тепер я можу відкрити і закрити машину. до більшої, решта, зламаного, робочий ключ не здатний.

1 Змініть замок запалювання. І тоді ми будемо думати. Що думати? Сам замка запалювання добре працює. Сенс змінити? Система проти крадіжки не дає машини

2 Спробуйте вимкнути стандартну сигналізацію і покладіть звичайне. Ну, після того, як все-таки йдуть навколо нього, коли вони ставлять сигнали з автономним до мене, цей варіант є найбільш гарним. Але як це зробити. це не зрозуміло! Такі, як ви можете якось перепрограмувати іммосолізатор або контролер (я не зрозумів, що саме) так, щоб автомобіль міг почати з будь-яким ключем, якщо він підходить у свердловину.

3 Змінити контролер іммобілізації та навчати ключ на новий. Млинець!! Але це такий геморой! Так, і в копійку, це, мабуть.

Чому стандартний сигнал тривожить без причин для Каліни

У цій статті Auto Electrician Олексій Молотов відповідає на питання про те, чому регулярна сигналізація спрацьовує без причини Каліни?

немає датчика шоку (ставлять окремо за додаткові гроші.Deiecels) Signalking може бути смішним через якийсь термір, зокрема, той, хто йде на капот, може трохи згинати трохи, він досить легко замислюватися (це така факелювання посередині, в основному гальмівний циліндр.) До речі, в Калина на дверях термінів, вбудований у замки.Повні APS часто є баггі, мій, наприклад, з фабрики.не працювала.чекали два тижні, поки вони не надіслали нову, за гарантією змінено.Але я встановлюю все такий самий алігатор з автономним, з відгуками, як це зручніше

27 квітня 2012 року., 03:13 Власник Каліни прокоментував.

У минулому я був з моделі Autorun Alligator Я не пам’ятаю, що, але також з автономним та зворотним зв’язком. Немає зручного спору!

27 квітня 2012 року., 09:21 Власник Каліни прокоментував.

спасибі! Вирішив проблему. Так виявилося, причина для всього було датчик під капотом. Швидше за все, вода просто потрапила до неї, і це було видно було закрито.

Дякуємо за розмову, тепер обличчя і ніякої причини для сигналізації так само, коли він проходить звуковий сигнал, як бото не поховати щось. і в той же час блимає одну ліву сторону, але сам шахрайство не мило так важко заповнити. Але перед Жхтхом, показав це, можливо, вони були закриті там перед ним, а звідти воду, але на ultitsa 30 я дійсно не зробив модну мережу себе.

7 травня 2012 року., 21:50 Сашок Красноярськ прокоментував.

Привіт до всіх каліни і простих автомобілістів! У мене є ще одна проблема з персоналом, а також погано тригерів, коли відкриваються замками (покласти на сигнал, здається, нормально). Що є причиною я не знаю. змінив купу батарей (елемент здається 2330), розібраний і очищений ключовий ланцюг зсередини, але все марно (гумка всередині ключа без поривів). І, що цікаво, без ключового тіла, все нормально, але в зібраному стані починається примха. Якщо хтось зіткнувся з подібною проблемою (це можливо і на уроджених, є ключ до ключа) скажіть мені, що робити.

17 травня 2012 року., 04:25 Анонімні коментарі.

Сьогодні усунуто відповідь сигналу.Вона виявилася кнопкою стовбура

4 червня 2012 року., 16:36 Анонімні коментарі.

Привіт Сашок! Я також мав це і неодноразово, поки я не звернув увагу на простий (і до парадоксальної дрібниці). Не сильно скручуйте гвинт на ключовий ланцюг, який поворот на двох пластикових половинах. В іншому випадку, дошка порушується, і кнопки трубопроводу контактують, як ніби вони натискаються. З цього і все є баггі при виконанні сигналізації. У будь-якому випадку вводить в оману!=

10 червня 2012 року., 13:20 Борис Моріс прокоментував.

Не обертайте гвинтом на пульт дистанційного керування (лише трохи), і все пройде ! Я був так.

10 червня 2012 року., 14:42 Анонімні коментарі.

Привіт всім!І у мене є така проблема, дитина взяв викладний ключ і поклав у замку і перетворив на запалення, і тепер брелок не реагує

3 липня 2012 року., 22:23 Анонімні коментарі.

Спробуйте, щоб вставити одне навчання та запустіть двигун, а потім скористайтеся клавіатурою!

3 липня 2012 року., 22:27 Анонімні коментарі.

пішов на сто, змінив брелок, все стало нормально

5 липня 2012 року., 19:52 Анонімні коментарі.

Привіт, щоб принести нещастя.Він працював співробітників APS 4 років без проблем.Тепер не можу не поставити, не зняти на сигналізацію.Що робити?

18 липня 2012 року., 12:23 Анонімні коментарі.

Ні на стандартній сигналізації датчика удару. Вона встановлюється додатково, мала проблеми з нею, встановлені ненормальні з відгуками та всіма правилами. Крім того, більше можливостей для моніторингу автомобіля, я рекомендую російським КДБ, який буде змінюватися, не викидайте старий ключ з пультом дистанційного керування, без нього або тренування, іммобілайзер не дасть машині, а також демобілізувати

16 серпня 2012 року., 22:06 Анонімні коментарі.

що робити пульт не працює, і двигун починається.

1 вересня 2012 року., 01:40 Анонімні коментарі.

Повна сигналізація починає кричати, коли закриті двері, що робити

6 вересня 2012 року., 21:56 Анонімні коментарі.

всім привіт.У мене незрозуміла проблема зі стандартною сигналізацією в Каліні.Коли ви є ключем у дверях водія, Zamok не розроблений (всі 4 двері розблоковані).Акумулятор живуть.Запобіжні цілі числа.

12 вересня 2012 року., 21:05 Анонімні коментарі.

Доброго дня. У мене є сигналізація KGB, приблизно місяць тому я почав примхнути, тоді двері не відкриваються, а потім не закриваються. Кілька разів потрібно натиснути кнопку. І вчора, з замкнутою машиною, коли ви натискаєте кнопку будильника, він розправляв голови, сигнал працював, а двері не відкрилися, мені довелося натиснути ще два рази, щоб відкрити машину. Що робити, щоб сказати мені.

READ  Установка круїз контролю Toyota Corolla 150

22 жовтня 2012 року., 10:53 Анонімні коментарі.

І де вона є кнопкою стовбура, або яка на віддаленому

3 червня 2013 року., 21:45 Анонімні коментарі.

Припинення покупки каліни вагон зазначив, що двері стовбура була поставлена ​​на звичайну тривогу лише з сильним зупиненням дверей, а потім не перший раз, на першому т.O. запевнив, що це звичайна історія про прощання. І вчора, після поїздки навколо сільської місцевості і сильних ударів, коли закрито не допомогло. Ймовірно, потрібно йти на станцію або вирішити проблему з власними руками.

У варіанті виконання, Lada Cars (як правило, розкішні) оснащені стандартною сигналізацією, яка дозволяє закрити двері з кнопки, а також включати тривогу з порушенням. Ця система не можна назвати надійним, т.До. Під час роботи автомобіля регулярні тривоги приносить небагато проблем. І ви знаєте, що може бути причиною цих недоліків?

Проблеми з стандартним сигналізацією можуть мати різний характер, найчастіше цей вигляд помилкових позитивів або брелок не відкривається і не закриває двері. Причини цих віків можуть бути наступними:

 • Поганий контакт у ключі. Розбирайте ключ запалювання та очистіть контакти, кнопки. Замінити ключ. Закріпіть закріплення на клавіші, щоб обертати не багато.
 • Несправність в електронній платі, поява мікротріщин. Замінити ключ. Гвинт на зворотній стороні ключа затягніть у підлогу.
 • Поганий контакт радіо модуля з трасою плати. Зміцнити пайку або замінити ключ.
 • Ресурси Кля. Виконати процедуру повторного обслуговування повторного пульта дистанційного керування.
 • Вода, що потрапляє на датчик під капотом. Сухий, замініть датчик.
 • Поганий контакт дверних термінів або кнопок стовбура.
 • Несправності в центральному замок автомобіля.

Стабільна автосигналізація Lada? Багато автомобілістів пораджують відключити його та встановити альтернативну сигналізацію замість, наприклад, Starline, Pandora, Scher-khan, Sheriff або Magnum. Нагадаємо, інші відгуки ви можете знайти в розділі Ремонт та експлуатація автомобілів Lada.

Виявлено помилку? Виділіть його та натисніть Ctrlenter.

Регулярна сигналізація на автомобілі Lada Kalina встановлюється дуже легко і просто, достатньо використовувати всі рекомендації, перераховані нижче. І враховувати той факт, що це автомобіль вітчизняного виробництва.

Лада Калина. це вітчизняне виробництво транспортним засобом, вона отримала велике визнання між різними шарами суспільства та ефективно може бути використана на практиці. Разом з такими перевагами автомобіля, здається:

 • доступна ціна;
 • Комфорт для використання всіх членів сім’ї;
 • економічна служба;
 • ймовірність за доступною ціною для виконання ремонтних робіт.

Lada Kalina. це внутрішній автомобіль, який має звичайну систему безпеки. Каліна. це дуже зручний транспортний засіб, який має, наприклад, регулярну систему сигналізації. Хоча практично, на підставі деяких оглядів власників вітчизняного транспортного засобу, який має регулярний сигнал безпеки Лада Каліна, нерідко може здивувати спонтанні дії. Виражені дані до дії на технології без причин. Хоча, якщо у вас є дослідження з цілим компонентом таких неточних зв’язків, причина досить часто виявляється.

Повний сигналізація в Калина

Якщо ви змогли вимкнути стандартну сигналізацію в Каліну, вам, можливо, доведеться активувати його в майбутньому. Коли сигналізація встановлюється в Каліну, власник автомобіля повинен буде активувати систему (якщо вона відмовилася з якоїсь причини) за допомогою спеціального коду. Перед активацією потрібно переконатися, що у замку встановлено тренінговий ключ. Коли ви вставляєте ключ, запалювання потрібно кілька разів включити та вимкнути. У той же час, лампочка APS повинна пам’ятати протягом шести секунд.

Під час миготіння індикатора, щоб активувати іммобілайзер, ви повинні встановити робочий ключ у замок та активувати запалювання. Тоді має бути три звукові сигнали, якщо це сталося, запалювання слід вимкнути, і ключ швидко видаляє. Якщо ви зробите все правильно, то ще один звуковий сигнал буде вимкнено, тоді як світло буде блимати частіше.

Після введення коду натисніть педаль газу, доки індикатор перевірки не з’явиться знову на охайному (не більше трьох секунд). Потім ви можете ввести комбінацію. Якщо перша цифра 3, а потім натисніть на газ тричі, поки на охайний, перевірка індикатор знову запалюється. Якщо він вийде, то це припускає, що перша цифра комбінації прийнята, вона залишається лише для запису його в пам’ять про ЕКЮ.

Для цього знову натисніть газ і тримайте педаль протягом п’яти секунд, доки індикатор не зникне. Подібні дії здійснюються з рештою коду.

Внизу відео надає інструкції для цього процесу (автор фільму. Автодопка).

Ось цитата з інструкції APS-6, порівнюйте свої симптоми:

Робота іммобілайзера. 5. один. Запуск двигуна. Коли ввімкнення запалювання, код читається за допомогою клавіші коду з електронного кодованого ключа, вбудованого в голову клавіш запалювання. Якщо призначений код збігається з іммобілайзером, записаним у пам’яті, іммобілайзер видаляється з захисту. Після цього контролер вимагає поточного стану захисту у іммобілайзері.

Якщо контролер отримує від іммобілайзера, то відповідь полягає в тому, що захист видаляється, він відображає підтвердження, яке стартування двигуна буде дозволено. В іншому випадку контролер не дасть підтвердження початку двигуна та не дозволить операції запалювання палива та ін’єкційної системи. Приблизно 3 секунди після включення запалювання, іммобілайзер відображає діагноз на лампочку в комбінації приладу.

Якщо ключ коду був успішно прочитаний, і контролер дозволив запустити двигун, світло залишається у вимкненому стані весь час, перш ніж вимкнути запалення. Якщо іммобілайзер не отримав підтвердження від контролера, щоб запустити двигун, лампочка через 3 секунди після включення запалювання починає блимати (приблизно один раз в секунду).

Такі миготіння триває 15 секунд. Під час і в кінці миготливості звук індикація типу вини відбулося двічі. Типи несправності визначаються наступним чином: 1 звуковий сигнал. неможливо читати електронну клавішу коду; 2 звукові сигнали. з’єднання іммобілайзера та контролера системи керування двигуном;

3 звукові сигнали. код читання ключа відсутній у пам’яті іммобілайзера; 4 звукові сигнали. контролер не підтверджує дозвіл на запуск двигуна. Якщо з’являється несправність, запалювання слід вимкнути, почекайте принаймні 10 секунд, після чого знову запалюється.

Якщо помилка повторюється. ви повинні звернутися до станції обслуговування. Спеціальний випадок. це ситуація, коли анти-крадіжка в контролері не активовано. Такий контролер завжди видає підтвердження для запуску двигуна (якщо він працює). У цьому випадку лампочка іммобілайзера через 3 секунди після перемикання запалювання запалюються і спалюється постійно 15 секунд, а потім виходить.

Це означає, що двигун почне незалежно від наявності кодова клавіша. Для активації анти-крадіжної функції в контролері керування двигуном необхідно виконати процедуру тренувань, описану в пункті 5.2. Після зупинки двигуна, іммобілайзер залишається видаленням з охорони ще 10 секунд.

Це означає, що запалювання включається раніше, ніж через 10 секунд після зупинки двигуна може бути здійснена та без участі коду ключа. Через 10 секунд після вимкнення запалювання, іммобілайзер переходить до охорони та не дозволить двигуну почати без участі коду ключа. Якщо вимкнене запалення, виникає ключа навчання, світло іммобілайзера починає швидко спалахнути (5 разів на секунду).

Це блимання означає початок процедури навчання іммобілайзера. У цьому випадку не рекомендується включити запалювання іншою операційною клавішею раніше, ніж через 6 секунд після вимкнення запалювання (лампа спалахує). Таке включення може призвести до випадкового виконання процедури переобміну. Якщо ви помилково випустили таку дію, іммобілайзер дасть три звуки негайно на включення запалювання, попередження про продовження режиму навчання.

Лікування на місці, швидше за все, замінить контролер.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS