Як вийти з машини, почав без ключа Starline

Принцип роботи Авторун

Загальні принципи роботи Авторену скрізь.

На автомобілях з ручною трансмісією необхідно правильно виконати процедуру “Програмне забезпечення” Нейтракт “Необхідно не залишити машину на передачу. У той час як моторні роботи, подайте інформацію про сигналізацію про намір резервувати автору. Starline A93 надає три варіанти:

Важливий! Якщо ви видалите автомобіль, який готується для автозапуску, то режим бронювання буде скасований, а застереження доведеться витрачати з самого початку.

 • З ручного гальма: з двигуном, затягніть ручне гальмо, потім вимкніть запалення. Завдяки цьому налаштуванню, витягнувши “обробник”, коли двигун працює автоматично призводить до відповіді модуля автоматичного модуля, коли ви тягнете ключ від блокування запалювання, двигун все ще буде працювати. Коли сигналізація отримує сигнал для відкриття та закриття дверей (водій і пасажирів вийшли) і будуть озброєні, двигун буде стійким, і автомобіль буде готовий до автономного. Я вимикаю обов’язкову озброєння. тоді машина негайно ковзає при закритті дверей, але варто знову відкрити двері, бронювання скасує. Варіант, коли двигун кіосків шляхом озброєння, переважно.
 • Кнопка на ключовій ланцюжку. поки двигун працює, затягніть ручний фільм, а потім натисніть кнопку 2-клавішу FOB. На цьому етапі буде застереження автозапчастин, подальші дії. як у пункті 1
 • Коли вимкнене запалювання. резервне копіювання відбувається автоматично, коли ви намагаєтеся заглушити ключ мартеру. Не використовуйте цей режим.

Якщо у вас є автомобіль з “машиною”, немає потреби в механізмі “програмного нейтрального”. Тому механізми бронювання автозаводження в першій та третій версії відрізняються. у першому випадку необхідно витягнути ручку, у другому бронюванні відбудеться з кожним вимкненням запалювання. Це зручніше взимку, щоб не ризикувати обличчям. На відміну від налаштувань на ручну передачу, двигун кіоскриває, коли запалювання вимкнено.

Після резервування використовується автозапуск. натиснувши або утримавши кнопку 1 брелока або скориставшись мобільним додатком, якщо у вас встановлений модуль. У той же час, порядок тривоги полягає в наступному:

 • Реле дублювання запалювання працює. Для автомобіля це те ж саме, що і включення ключа запалювання.
 • Сигнал подається на командирі іммобілайзера, щоб наслідувати наявність чіпа.
 • Через кілька секунд, щоб перевірити паливний насос або розігрівання світяться свічки, сигнал годується на стартовому реле. початкові спроби.

Подальші дії визначаються параметрами: прокручуючи стартер, сигналізація постійно намагається визначити факт початку. Якщо інформація про це можна розглядати з автобуса, то все просте, аналоговий зв’язок вимагає сигналу залежно від налаштування:

Зручна функція функції з автомобілем Starline A93

 • Різке збільшення частоти сигналу на тахометричному вході (налаштування “takhosignal”)
 • Поява напруги на вході (налаштування (“в генераторі”)
 • Зростання напруги в бортовій мережі (налаштування «заряджання акумулятора) – найгірший спосіб, якого уникаємо, оскільки він призводить до перетримки стартера у включеному стані.

Якщо будильник не визначає початок, запалювання та стартер відключаються, після затримки цикл повторюється кілька разів. Без запуску двигуна з усіх спроб, сигналізація надсилає відповідну інформацію від Keychain.

Vykaya key starline. що це

Власники систем безпеки повинні носити заводський ключ з ними. Однак є вихідна клавіша з Starline тривоги.

Наявність фліп-леза дозволяє не подряпати брелок, а також не займе багато місця у вашій кишені. При необхідності натисніть кнопку, і складаний ключ готовий до роботи. Однак, сигналізація включає лише стандартну консоль без складання леза. Щоб придбати його, потрібно вийти в Інтернет.

Як почати двигун з брелоку?

Враховуючи той факт, що цей метод доступний у всіх конфігураціях тривоги StarLine, він вважається основним. Для запуску на моделях сигналізацій використовується одна і та ж дія. Коли автомобіль у режимі захисту, кнопка 1 довга натискає на основний ключовий ланцюг (до мелодійного сигналу), або використовуйте комбінацію 13 (послідовно) на додатково. Проблеми виникають з послідовними комбінаціями: першим ключем у ньому притискається протягом тривалого часу, другий. відразу після цього і коротко. Комбінація 13 працює над основною ключовою ланцюжком у всіх моделях тривоги, за винятком п’ятого (наприклад, E95) та шостого покоління (X96).

Головне, не переплутати порядок дій: одночасне натискання 13 на основному брелоку активує режим антипограбування!

Перш ніж запустити машину з консолі Starline, необхідно правильно виконувати процедуру “Software Neutral” (вона вже була написана у відповідній статті на ньому), інакше це буде відхилено двигун. На автомобілях з автоматичною трансмісією достатньо для коробки передач стояти на “парковці”. Виняток для ручної передачі. це цілий ряд автомобілів, де починається двигун, спочатку заблоковано, якщо поле знаходиться на передачі (Renault Megane 3). Вони установщик виконує налаштування сигналізації як у АКПП, і замість повної процедури «програмної нейтралі» можна витягувати ручник при заведеному моторі.

READ  Заміна батарейки в брелоку Starline А93

На шостому поколінні було введено додаткове обмеження на запуску. це неможливо, якщо менше години пройшла з моменту попередньої успішної автозапуску. Після завершення поїздки Autorun активується не раніше, ніж за 5 хвилин від дати автомобіля. Це призводить до непорозумінь від власників, які не були знайомі з інструкцією з експлуатації.

Якщо під час операції двигуна ми продовжимо інтервал (час роботи двигуна в режимі автозапуску встановлено в налаштуваннях), потім до приглушення ми використовуємо комбінацію запуску. з цієї точки на лічильнику буде скинуто і починає підрахунок відновлення. Якщо в налаштуваннях сигналізації, тривалість двигуна 10 хвилин встановлено, а ранок був морозний, і машина не встигла б час розігріти, натисніть 1 довгий час на дев’ятому хвилину. після цього двигун буде працювати Ще 10 хвилин, в агрегаті. 19. При необхідності, примусово розширюючи час двигуна може бути необмеженим часом.

Як заглушити машину з ключовим словом Starline, якщо така потреба виникла? На основному ключовому ланцюгу використовується послідовна комбінація 14, за додатковою. послідовною 12 (з урахуванням. він включить режим “паніки” з довгим утриманням!). На шостому поколінні сигналізація навіть легше тримати 2 кнопку протягом тривалого часу. Детальна інструкція з експлуатації StarLine A93 знаходиться в цій статті.

Як вимкнути сигналізацію

Залежно від ситуації, може знадобитися відключити сигнал StarLine через кнопку валюти або за допомогою брелок. Другий варіант є стандартним, але першим є більш придатним для надзвичайних ситуацій. Це допомагає, коли віддалене не працює з якихось причин, акумулятор був виписаний, вода впала всередину або інші проблеми виникли.

При розгляді питання про те, як відключити Starline тривогу без брелок і з його використанням, необхідно зосередити увагу на інструкції виробника. У кожному випадку алгоритм дії може дещо відрізнятися, тому водій повинен бути уважним. Розглянемо рекомендації для найпопулярніших моделей.

З брелок

Найпростіший спосіб. відключити Starline A9 тривоги з брелоку. Тут доступні два варіанти:

 • Зі звуком. Натисніть кнопку “2”, поки не з’являться два світлові / звукові сигнали. У той же час з’являється два звуки, і з’являється режим безпеки з обмеженими можливостями.
 • Без звуку. Щоб вимкнути сигналізацію Starline за допомогою Keychain без зовнішнього шуму, натисніть та утримуйте кнопку “2” у захопленому стані, доки не з’являться світлові сигнали на автоматичному та двох звуках на самому пульпі.

Кнопка “2”. це ключ з відкритим блокуванням, показаним на ньому.

вийти, машини, ключ, starline

Без ключа

Під час експлуатації може виникнути питання, як вимкнути сигналізацію Starline без брелока, якщо він працював помилково і не деактивований стандартним способом. У такому разі підходи можуть трохи відрізнятися. Розглянемо алгоритм дій для різних систем безпеки.

A1, A2, A4

Існує два способи в такій системі, як видалити будильник Starline на машині без кнопки. за допомогою кнопки валюти або введення коду. Тут багато залежить від встановленого режиму програмування.

 • Відкрийте двері ключ.
 • Сідайте на сидіння водія, а в 20-секундному періоді тричі натисніть клавішу Touch.
 • Вимкніть запалювання.

Якщо є персональний код, виконайте такі дії:

A8, A9

Для порівняння в A8 та A9 сигналізації ви можете вимкнути Starline Successive за допомогою Keychain або використовувати кнопку SERVICE. У другому випадку ви можете скористатися вказаними вище інструкціями. Різниця полягає в тому, що у першому випадку потрібно натиснути не три, чотири рази.

У ситуації з A6 можна вимкнути заряду Starline лише за допомогою службового коду. Для цього використовуйте стандартну інструкцію (наприклад, для коду 69):

 • Відкрийте двері з ключем і переконайтеся, що повідомлення з’явиться.
 • Увімкніть запалення, але не запускайте двигун.
 • Натисніть клавішу Valet шість разів (номер, який відповідає першому коду цифру).
 • Вимкніть / увімкніть запалення.
 • Натисніть клавішу Valet дев’ять разів (кількість, що відповідає другому коду цифр).

Щоб вилучити з тривоги без ключового слова Starline, потрібно відкрити двері та, не звертаючись до звукових сигналів, натисніть кнопку Roll чотири рази після повороту запалювання. Ця робота повинна виконуватися протягом 20 секунд. Крім того, ви можете використовувати вхід секретного коду відповідно до схеми, який розглядається вище.

Якщо ви хочете, ви можете вимкнути кнопку Signal Service Starline A93 без ключа валу. Для цього потрібно відкрити двері до ключа та після тривоги протягом 20 секунд, щоб закликати код розблокування (схема така ж, як для A60. Після введення останнього коду система безпеки вимкнена.

Starline Автосигналізація Sealfunctions при відкритті / закриваючих дверей

Неправильна робота з закриття / дверей. це основна частина проблем із автосигналізацією. І якщо очікується на автомобілях у найпростіших конфігураціях, оскільки необхідно збирати центральний замок від нуля та налаштувати всі диски (часто. сумнівна якість), інсталятор не застрахований на сучасних машинах з Can-Bus. Знаючи типові проблеми, що виникають з центрального замку, власник автомобіля може виправити все.

Огляд: Автосигналізація Starline S96 V2. Баггі пригоди

2) вказані функції працюють взагалі правильно: a) Відкрити та закрийте кнопку з етикетки, навіть до зупинки не завжди працює, це просто не бачить. б) акумулятор на етикетці був виписаний через 3 тижні (з вільною ручною функцією включена, при якій він також працював); 3) всі дані, на дисплеї програми, не відображають дійсні температури, положення машини і t. D.4) затримки сигналів, жахливо довго, я думаю, що через 2G-з’єднання вбудовані в тривогу. (Наприклад, я вже збираюся до машини, і я починаю називати тривогу, що хтось намагається проникнути, SMS починає прийти). Я вимикаюся, і це все ще набирає та заощаджую SMS; 5) етикетка може втратити під час руху; 6) заблокований двигун потіє нерв, через тривалу затримку спілкування, навіть через Bluetooth, не кажучи вже стільниковий зв’язок.7) Якщо машина самотня в сім’ї, а також веде більше одного водія, то будьте готові пояснити, де і чому ви пішли, т. До. Всі дії відображаються на всіх телефонах, зареєстрованих у заявці до цієї машини.8) неправдиві відповіді. Це, як правило, норм, тому вимикайте звук сирена, що сусіди колеса не дотримувалися; 9) Номер зоряного кольору окремої історії, це не завжди давно відповісти, а не завжди зшиваються з питаннями клієнтів 10) При блоку двигуна я мав щастя, щоб протестувати автоінформатор, на якому сигналізація відноситься до глюка та безпорадності, коли нічого не допомагає. Я пройшов, і пропонується натиснути кнопку 12. для блокування двигуна і як 10.Для розблокування. Я натискаю 10, а інформатор вимовляє 0 і нічого не робить. Тому повторювалися кілька разів, поки я не був переконаний, що це не допоможе. Вимкнено bluetooth і повторно налаштували його для тривоги. Тільки після цього двигун розблокувався, хоча до блокування я вже проїхав 2 райони, зупинився і заглушив машину сам. До. Я бачив сигнали повороту як блимання, т. Е. Увімкнено сигналізацію); 11) робота постійно працює на службі StarLine, відповідно, ніяких дій через телефон в цей час ви не зможете відправити, а не отримувати; 12) автомобіль не завжди починає перший раз. точніше, це почнеться, і через 5 секунд він зупиняється, і на дисплеї телефону відображається робочий двигун.13) Змініть оператора лише в експлуатації, через аналіз блоку та встановлення нової SIM-картки.14) Індикатори температури. не мають нічого спільного з реальністю, тому в цілому поклавши запуск на температуру в цілому.Може написати багато коментарів, але узагальнення використання сигналізації 1 місяць буде сказано, що GSM сигналізація. Він зручно, як додатковий варіант, коли використовується з основними ключовими ланцюгами, який миттєво реагує та відображає дійсні показання під час натискання.Коротше кажучи, я ставився до інсталятора з цією сигналізацією, хоча я не шкідливий і просто запитав, чи можу я повідомити вас, якщо ви можете повісити ще одну тривогу, щоб повісити на ці й самі дроти, і він запропонував, щоб ці з’єднувачі спіткнутися з звичайною брелок, Незважаючи на те, що відгуки та те, що тривога не є щасливими 2.4 ((((жахливо засмучений, невимовний розчарований Starline тривоги. Зрозумів, що відгуки повинні бути обов’язково читати та вирішувати ваш продукт чи ні.

READ  Як поставити на автозапуск Starline А91

Помилки у деактивації системи захисту від Starline

Starline Security та телематичні комплекси дуже популярні у вітчизняних автомобілістів завдяки відмінній ступені захисту та великого переліку додаткових функцій. Всі моделі від A39, E61, C9 та B9 мають функції пульта дистанційного двигуна, встановлюючи шляхи турботимера, використовуючи модуль GSM для визначення місця розташування та T.D. Однак іноді система не вдається. Як видалити сигналізацію Starline у ​​випадку непередбачених обставин, описано в цій статті.

Сигналізація заблокувала двигун і не запускає машину

Спеціально для власників автомобілів, які не запускають машину з Starline Alarline, ми публікуємо статтю з спонуканням, щоб знайти рішення цієї проблеми. Чому комплекс безпеки може заблокувати запуск двигуна? Як саме проявляється невдача: автомобіль не починається з ключа FOB, від ключа або автозапуску не працює? Читайте про все це нижче.

Але, по-перше, ми рекомендуємо виконувати кілька коротких маніпуляцій, які можуть допомогти вирішити проблему без додаткового борошна.

 • Дослідіть FOB STARLine FOB для появи незнайомих або нових значків. Їх присутність та декодування допоможуть суттєво звузити діапазон причин, чому тривога Starline блокує початок двигуна та підказує, що робити далі;
 • Покладіть машину для охорони, а потім видалити. Відкрити і закрийте двері. Знову увімкніть сигнал. Перевірка не з’явилася на екрані, помилка, яку двері відкриті. Якщо ні, спробуйте почати через autorun. Іншими словами, переконайтеся, що система не працює в звичайному режимі;
 • Перевірте температуру повітря. Якщо це надзвичайно негативне, можливо, що двигун не почнеться взагалі через сигналізацію Starline, але завдяки проблемам з акумулятором (розрядженим, замороженим і т.D.). Одним словом, усуньте цей варіант.

Далі, продовжуйте, безпосередньо, до теми статті: що робити, якщо тривога Starline заблокувала блокування запалювання?

Запуск запуску двигуна. це функція, яка надходить у перелік доступних варіантів практично кожної анти-крадіжної системи. У цьому випадку система включає іммобілайзер, який ідентифікує власника, використовуючи спеціальну позначку і дозволяє запускати двигун. Затримка двигуна також може включати регулярні автоматичні сигнали, які мають подібну функцію у своєму арсеналі.

На думку експертів, що працюють з автомобільними електричними приладами, більше половини всіх випадків несподіваної невдачі двигуна безпосередньо пов’язані з несправною автоматичною сигналізацією. Слід зазначити, що складність блокування в цьому випадку набагато простіше порівняно з складними проти крадіжними розчинами. Це значно підвищує шанси незалежного видалення двигуна, починаючи з блоку двигуна у разі розбиття або поломки. Далі подумайте, що робити з водієм, якщо будильник блокує початок двигуна.

READ  Заміна батарейки у ключі Volkswagen Passat

Автоматична тривога двигуна

При використанні анти-крадіжних систем, електричні пристрої несуть відповідальність за блокування запуску двигуна. Автомобільні іммобілізатори або автосигналізації можуть бути несправні і викликати постійні або періодичні збої в процесі.

Слід додати, що серйозність проблеми залежить не від конкретної моделі або бренду автомобіля, але від складності встановленої системи боротьби з боротьбою.

Основна особливість проблем з сигналізацією є те, що двигун не запускається або не зупиняється відразу після запуску. Двигун може не реагувати на дистанційне керування або не запускатися з ключа. Це означає, що система була частково або повністю заблокована.

Випадкова активація функції блокування двигуна

Спочатку ретельно вивчайте значки, що відображаються на пученню ключів сигналу. Часта причина блокування випадкове включення додаткових функцій. Також зверніть увагу на світлодіодний індикатор (якщо він є) усередині автомобіля, який є індикатором стану тривоги. Коли світлодіод блимає, здебільшого активована протиугінна функція іммобілайзера.

Якщо після повороту ключа в замку та увімкнення запалення ви помічаєте часте миготіння сигнальної лампи (на прикладі автосигналізації Starline) перед запуском двигуна, а на пульті дистанційного керування відображається значок з написом іммо. :

 • Одним із способів вирішення проблеми буде вийняти ключ із замка, після чого потрібно просто натиснути на пульті кнопку відмикання центрального замку дверей.
 • Ви також можете вийти з машини, увімкнути сигналізацію, потім зняти машину з охорони та запустити двигун.

Іншими словами, переконайтеся, що сигналізація працює в штатному та звичному для господаря режимі. До 30% випадків блокування запуску двигуна системою охоронної сигналізації відбувається внаслідок випадкової зміни налаштувань програми. Завдання драйвера відключити у налаштуваннях всі зайві функції.

На прикладі системи охоронної сигналізації Starline видно, що ця система має можливість «двоетапного» розблокування. Функція може бути активована випадково, на екрані пульта дистанційного керування загориться окрема піктограма. Щоб вимкнути, утримуйте кнопку 3. Пульт дистанційного керування видасть два звукові сигнали, потім знову натисніть кнопку 3. Потім натисніть кнопку 1 на кілька секунд та відключіть будильник;

Вимкнення блокувань за допомогою сервісної кнопки в салоні

Якщо ознак ненавмисного запуску двигуна немає, можна спробувати розблокувати двигун у сервісному режимі. Цей режим називається Valet і використовується для перекладу системи до режиму обслуговування. Щоб активувати його, вставте ключ до блокування запалювання, увімкніть запалювання, а потім вимкніть його.

Потім натисніть та утримуйте кнопку виведення живлення приблизно 10-20 секунд. Результат буде сигнал спеціального короткого сигналу, після чого сигнальна лампа (індикатор, світлодіодний) буде постійно спалювати. Цей метод означає, що всі функції безпеки вимкнені, які також можуть означати видалення блокування двигуна. Додайте, що після усунення дефекту необхідне включення функцій тривоги.

У деяких випадках він також допомагає вимкнути сигналізацію за допомогою прихованої кнопки всередині автомобіля. Цю кнопку також необхідно утримувати від 10 до 20 секунд, після чого світлодіодний індикатор стану тривоги вмикається, а потім гасне. Після того, як лампочка вийде, ви можете спробувати запустити двигун.

Самообробний пошук розладів сигналізації

 • Усунення несправностей та розблокування двигуна з власними руками сигналізація може працювати тільки тоді, коли виявляється спалений запобіжник. Ця проблема часто призводить до несправності охоронної сигналізації. Ви повинні перевірити запобіжники, і якщо проблема виявляється, замініть видувний запобіжник нової відомої якості.
 • Несправність сигналізації безпеки також може бути пов‘язана з недостатньою зарядом акумулятора або погано фіксованими терміналами на виході акумулятора. У цьому випадку акумулятор все ще може активувати стартер, але замок двигуна може працювати і заважати запуском двигуна.

Розряджений акумулятор може активувати функцію безпеки, яка запобігає запуску двигуна за рахунок відключення живлення або падіння напруги в електричній ланцюзі.

 • Наступним кроком буде перевіряти лімітні вимикачі (лімітні вимикачі), які розташовані під капотом та кришкою стовбура. Вологість або окислення термінального перемикача часто викликає неправильний сигнал до аварійного сигнального блоку керування, що призводить до блокування двигуна. Слід пам’ятати, що неправильна установка сигналізації та лімітних вимикачів, а також неправильно виконується миття двигуна, може викликати несправність електричних пристроїв.

Поради та рекомендації

Якщо спроби розблокувати двигун і запустити двигун не мали успіху, висока ймовірність серйозного пошкодження або виходу з ладу окремих компонентів сигналізації. Це призводить до випадкового тригеру перемикачів зупинки двигуна, які не можна вимкнути стандартними інструментами. Пошкоджена машина повинна бути доставлена ​​до служби, оскільки професійне втручання буде потрібно для усунення.

Це можна зробити, використовуючи буксирний вантажівку. Інший недорогий спосіб зателефонувати до авто електрику, який працює на дорозі. Майте на увазі, що кінцева вартість оплати послуг виходу для розблокування двигуна, відключення автосигналізації, аварійних зобов’язань та T.D. Часто виявляється менш порівняно з доставкою автомобіля до сервісного центру евакуатора та виплати ремонту в технічному центрі.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS