Як відновити бампер вдома

Як не відновити тріснутий буфер

Не всі технології реанімації гарантуються високоякісні та довгострокові результати. Ми говоримо про широкомасштабну техніку відновлення з використанням пайки та армованої сітки та не менш відома технологія на основі епоксидної смоли та скловолокна. Навіть спостерігаючи всі основи нечітких відео, у нас є сумна картина.

Зробити латунну сітку

Отже, буфер з припаями навіть з обох сторін сітки, виходить від сили протягом двох років. І це, за умови, що стиль водіння складається в рамках межі точності, і ніщо сильніше струменя пральної машини високого тиску на відремонтованій пластиковій частині не працює. А якщо цими правилами знехтувати, то доведеться стягувати частини, що тріснули, ще раніше.

 • Відремонтоване місце має високу жорсткість, тому невеликі вібрації від подолання хозеля та ями поступово знищують стіни.
 • Надлишок нагріву змінює структуру пластику, через який він стає крихким.
 • Хлопкий і твердий пластиковий елемент погано переносять холодну погодні умови.
 • Металева сітка згодом починає деформуватися.

Не використовуйте скловолокна

Надмірна жорсткість відремонтованої платформи. факт неприйнятний. Тому після неправильного пайки, тандем від епоксидного та скловолокна. Метод, здається, хороший, але не для цих цілей.

Бампер Ремонт вільного і надійного пайки Пластиковий бампер Авто тріщина в бампері.

Епоксидна смола та скловолокна тканина відмінно підходять для створення деталей “з нуля”. У разі ремонту ефект залишає бажати кращого: тріщина з’являється знову після відчутного перепаду температур.

Автомобільна промисловість виробляє бампер з декількох пластичних сортів. Цей матеріал легкий, але довговічний. Основним посилається:

 • Термопластики. Це поліпропілен, полікарбонат, поліетилен та поліамід. Головне, їхня різниця. це можливість стати в’язко-рідини внаслідок нагрівання, а при охолодженні, затвердіння. Завдяки цьому пластмаси можна багато разів змінювати.
 • Реагування. Це поліуретан і скловолокна. Їхня особливість. це нездатність після затвердіння повернення до в’язкого стану. Через цю обробку можливості обмежені.
бампер, вдома

Дізнайтеся, який матеріал лиття легко виготовляється: просто подивіться на внутрішню сторону частини. Передбачається абревіатура на латині.

Тому при відновленні пластикового бампера важливо знати, який матеріал він зроблений. Якщо частина виконана з термопластичного пластику, то через пом’якшення його можна легко зробити, щоб зробити єдиний дизайн. Якщо це термореактивне пластикове зварювання не можна використовувати.

Підготовка бампера до фарбування.

Якщо пластик все ще плавиться і розмазано, то необхідно зменшити оборот або замінити наждачний папір більше.

READ  Заміна повітряного фільтра Renault Megane 3

За відсутності шліфування, додатковий шар пластмас можна видалити лезом з канцелярського ножа. Вам потрібно покласти лезо через шов і натиснути на нього, щоб зануритися додатковий матеріал.

 • Всі поверхні під кольором знищені анти-силіконовим розчаруванням для автомобілів. Тут все просто, нанесли та стерли ганчіркою.
 • Ми застосовуємо підсилювач підсилювача з адгезії Plasto Fix Spray 340 тонкого шару і дають 10 хвилин, щоб висушити. Цей підсилювач адгезії трохи розчиняє верхній шар пластику, внаслідок чого шпаклівки та грунтові палички добре.
 • Відкладіть спеціальну шпаклівку для бамперів. Наприклад, бампер виправляє шпаклівку з Новолу. Така шпаклівка дуже еластична через різні пластифікатори, що містяться в ній, і тому не відвалюється навіть при вигині бампера.
 • Схуднення шпаклівка з шліфуванням. R80 шкіра дає купу на пластику, що дуже важко видалити менший напечений папір. Тому краще використовувати наждачний папір не більший за Р180. Шліфування з зменшенням зерна зерна: P180, P240, P320.
 • Грунт. Грунт приймає звичайний акрил, але обов’язково додавайте пластифікаційну добавку у сумі 5-10% об’єму грунту. Наприклад, додавання компанії Elast-O-Actif Sikkens.

Пластик має великий коефіцієнт розширення температури, тому шпаклівка, грунт і фарба повинні бути добре пластичними, інакше вони будуть пілінг. Пластифікаційна добавка дає пластичність грунту і, отже, при температурі падає, воно не зламається і нечистіть з шпаклівки та пластику.

У фарбу також додається пластифікатор, щоб вона разом із ґрунтом та шпаклівкою розширювалася та стискалася при температурних перепадах.

Виділяють чотири типи місцевих пошкоджень, які можуть бути відремонтовані:

У “чистому” формі вони не завжди знайдені. Часто після “контакту”, бампер має всі види пошкоджень, починаючи від подряпин, щоб розірвати. Але глибока подряпина на пластику після обережної перевірки може бути “замаскованим” тріщиною. Особливо, коли передній бампер потрапив до тангенціального. У таких випадках ремонт бамперів включає всі види операцій з відновлення цілісності та декоративної привабливості.

Бампер підготовка

Як не стати жертвою раніше працівників? Ремонт сам бампер, який є легким і набагато дешевшим сервісом послуг.

“90 відсотків бамперів виготовляється з поліпропілену, оскільки це найдешевший пластик. Вона легко відремонтована, розплавлена ​​та нагрівальна, прийом правильної форми “,. розповідає Anton Voice.

Пластикові зварювальні проходять при високих температурах. Поліпропілен становить 400-430 градусів. Ви можете розігріти область ремонту за допомогою сушарки будівництва (коштує близько тисячі). Аналогічним чином, вони приходять з зварювальним стрижнем. Automasia пропонує таке загалом 100. Перед тим, як відновити бампер.

“Вам потрібно видалити лакофарбу з зоною ремонту. Ми зробимо це за допомогою звичайної шліфувальної машини та абразивного кола P120. Головне. не перестаратися і не втирає до отворів “,. Попереджає спеціаліст.

READ  Як зняти бампер на Priora 2

Якщо тріщина занадто велика, а її краю розходяться, результат повинен бути виправлений. Для роботи пригодиться паяльник із плоскою насадкою.

“Ця послуга на службі може бути продана так дорого за допомогою одного паяльного заліза. Розрив бампера все ще можна встановити “. Гострий голос Антона.

Як відремонтувати пластиковий бампер

Якщо це виявлено: dent, тріщини, потім пластик легко відновити двома способами:

Зварювання вважається гарним рішенням для вирішення проблеми лише для передових власників автомобілів. Клей набагато простіше використовувати для пластмасового з’єднання.

Але слід мати на увазі, що це займе відповідний патч, шпаклівка для маскування місця розташування зв’язку, еластична фарба з характеристиками, порівнянними з основою.

ВАЖЛИВО: Глина підходить підходить для пластичного типу. Достатня адгезія допоміжних матеріалів не менш важливо.

Пошкодження пластикового бампера

Легко вгадати, що бампер з високим ступенем ймовірності може бути пошкоджений при досить інтенсивному і навіть з дуже акуратною експлуатацією автомобіля.

Бампер може бути пошкоджений не тільки через відсутність досвіду водіння, але, за такими підставами, як:

Незалежно від причини і за характером пошкодження, поява транспортного засобу після розбиття бампера значно погіршується. Власник автомобіля автоматично виникає бажання вирішити таку проблему, після ремонту бампера з власними руками.

Методи усунення проблеми та механічного пошкодження безпосередньо залежать від плану дефекту, докладно докладно докладно. Серед найбільш основних видів пошкодження можна відзначити наступне.

 • Подряпини, які можуть бути поверхневими та глибокими, тобто, досягаючи землі або до основного шару деталей. Цей збиток повинен бути негайно усунути, як би пізніше було тріснутим у місці подряпин.
 • Тріщини є більш серйозними пошкодженнями частини автомобіля, що відноситься до категорії небезпечних. Без видалення не рекомендується керувати автомобілем.
 • Вм’ятини. утворюються за допомогою сильного механічного впливу на бампер. Дані пошкодження дуже часто супроводжуються іншими несприятливими проявами. Поруч із вм’ятою майже завжди виявляються подряпини і тріщини.
 • Skoli і неприємності. Це особливий кінцевий до кінця, що має досить велику площу. Проявляються найчастіше на краях бампера після зіткнення машини з певною перешкодою.

Звичайно, ви можете зв’язатися з будь-яким сервісним центром, але в цьому випадку вартість відновлення бампера навіть з незначним пошкодженням стає значно вищим, ніж вартість. З усіх варіантів, зазначених вище, це буде найбільш оптимальним та доступним методом відновлення бампера.

Ремонт бампера вільного та надійного пайку пластикового бампера Auto Crack в бампері. ��

Підготовчий етап

Поряд з придбанням необхідних матеріалів та інструментів, у процесі підготовки ви повинні тримати певні роботи з бампером. Серед найважливіших моментів можна відзначити:

 • Видалення бампера з житлом автомобілів.
 • Ретельні очисні частини від бруду та пилу. Поверхня повинна бути сухою і чистою.
 • Визначення матеріалу, з якого виготовляється бампер.
 • У районах, де будуть проведені реставраційні роботи на бампері, потрібно видалити пофарбовану фарбу. Необхідно ретельно чистити і знежирювати не тільки пошкоджену ділянку, але й поблизу простору.
 • Тріщину перед проведенням ремонту потрібно просвердлити невеликими наскрізними отворами на кінцях. Це дозволить уникнути подальшого розповзання пошкодження, збільшення його розмірів.
 • Будь-яка тріщина має спеціальні док-кромки. Тому перед тим, як защепити тріщину, по стиках потрібно заповнити її спеціальним композитом.
READ  Ford Transit заміна переднього підшипника

Після виконання всіх перерахованих вище процесів, ви можете почати відремонтувати бампер своїми руками.

Ремонт за допомогою скловолокна

Технологія використовується для усунення пошкодження структур з склопластику, оскільки попередній метод не підходить у цьому випадку. Що буде потрібно для роботи:

 • Скловолокна для ремонту бамперів;
 • поліестер (епоксидна) смола в комплекті з отверджувачем;
 • м’яка щітка;
 • Канцелярські ножі або ножиці;
 • гумові рукавиці.

Порада. Якщо є опуклість або на місці страйку, то відразу після його зняття, використовуючи будівельний фен для опалення.

Оскільки скловолокна доводиться накласти з обох боків пошкодженої площі, тоді бампер краще розібраний з машини. Після виконання всієї підготовчої роботи, включаючи зняття фарби та знежирення, діяти в такій послідовності:

 • За допомогою шліфувальної машини з крупнозернистим наждачним папером (Р80-Р120) зробіть поглиблення в тілі бампера з лицьового боку, охопивши радіус 3-5 см від тріщини. Потрібно, щоб скловолокна не повторює частини частини.
 • З задньої, зробіть стриптизеру з великою спідницею, але без поглиблення. Оголошуючи сюжет і нехай він висихає.
 • Розріжте пластик зі склопластику. На передній частині потрібно зробити акуратну засувку, повторення форми перерви, а ззаду можна склеювати прямокутну підкладку.
 • Змішайте смолу з отверджувачем у пропорціях, зазначених у пакеті. Нанесіть композицію щітки до поверхні, накладають патч (ви можете в декількох шарах) і годувати його смолою.
 • Явно витримує час, вказаний для затвердіння епоксидного складу (написаний на резервуарах з смолою), після чого він ретельно очищає сюжет ремонту з дрібною шкірою. Завдання. вирівняти поверхню, видаливши виступи.

Примітка. Спочатку, грубий наждачний папір використовується для створення шорсткості на поверхні пластмас, що сприяє кращій адгезії поліестерного клею.

На цю роботу виконується від ремонту самого пластику, виконується, грунтовка та фарбування відповідно до стандартної технології. Остання операція полірує бампер, необхідно дати елемент однорідного блиску.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS