Як можна відкрити ВАЗ-2107 без ключа та завести

Якщо ви потрапили у скрутну ситуацію і залишилися без ключів біля свого автомобіля, то є два виходи: діяти самостійно або викликати евакуатор. Вдаватися до допомоги фахівців варто тільки в тому випадку, якщо ви маєте під рукою документи на володіння автомобілем. Якщо ви не можете підтвердити факт володіння автомобілем, вам можу відмовити у буксируванні до найближчого сервісу. Розберемося, як самостійно відкрити ВАЗ-2107 без ключа.

Як потрапити до салону

Отримати доступ в салон на ВАЗ-2107 не складе труднощів, тому що на цю машину зазвичай не встановлюють додаткові системи безпеки. Щоб отримати доступ до салону, можна використовувати дріт або волосінь. Розберемо докладно кожен із варіантів:

 • У ВАЗ-2107 на дверях встановлені стандартні кнопки зі «капелюшком» більшого діаметру. Саме вони можуть допомогти позбутися проблеми замкнених дверей. Знайдіть волосінь або тонку мотузку, таку довжину, щоб ви могли зробити на ній петлю, і залишилося ще близько 1,5 метра. Петля повинна бути по центру волосіні, щоб ви могли за вільні кінці затягнути її. У верхньому лівому кутку дверцята є невеликий зазор, через який можна проштовхнути волосінь всередину салону. Якщо він дуже малий, то візьміть дерев’яний клин і розширіть цей отвір. Далі від вас потрібно тільки спритність рук. петлею потрібно підчепити затвор за верхню частину, затягнути волосінь, після чого вам залишиться лише потягнути вгору, щоб підняти його.
 • Другий варіант – виготовити спеціальний інструмент із дроту. Візьміть шматок щільного дроту, який добре тримати форму. Довжина його повинна дорівнювати висоті дверцят. Можна взяти її трохи довжиною приблизно на 3-4 сантиметри, щоб зробити гачок, відігнутий на 45 градусів. Уважно огляньте двері, вам необхідно знайти місце, де знаходиться край гумового ущільнювача (між вікном та корпусом дверей). Відігніть ущільнювач, щоб потрапити всередину дверцят. Достатньо пари сантиметрів вільного простору, щоб опустити дріт. Вона повинна зіткнутися з замикаючим механізмом, який вам потрібно обігнути і завантажити прут нижче. Після цього зсуньте дріт до центру і намацайте важіль замка гачком, потягніть його вгору.

Ці прості маніпуляції допоможуть вам відкрити дверцята з мінімальними пошкодженнями для автомобіля. Найбільш щадним є останній варіант. вам просто потрібно повернути на місце ущільнювач, і слідів розтину на дверцятах не залишиться.

Як відкрити багажник

Якщо вам необхідно отримати доступ до багажника, можна зробити це через салон:

 • демонтуйте спинку заднього сидіння і стінку з фанери, що знаходиться за ним;
 • демонтуйте дві гайки на 10, які кріплять замок багажного відсіку;
 • вийдіть з машини або попросіть помічника натиснути на замок ззовні;
 • відкрийте багажний відсік.

Найскладніше в описаному способі відкрутити гайки на відстані. Тому деякі автолюбителі дають інші поради. Наприклад, відкрити багажник допоможе удар кулаком трохи вище за номерний знак. Якщо ви досить спритні, то спробувати зламати замок можна металевою шпилькою, дротом, вузькою лінійкою або гострою пилкою для нігтів. Ще один спосіб. використовувати шило, щоб відігнути язичок замка. Для цього вам знадобиться відігнути ущільнювач, що йде по периметру кришки багажного відсіку.

Якщо ви все одно мінятимете замок на багажному відсіку, то можна використовувати радикальний метод. Просто вбийте викрутку в замок і поверніть до кришталю. Для цього вам найкраще взяти пасатижі.

Як завести ВАЗ-2107 без ключа

Найскладнішим завданням є запуск двигуна ВАЗ-2107 без ключа. Діяти потрібно за інструкцією:

 • Відкрийте капот. Зніміть «плюсовий» провід з клеми АКБ.
 • Переведіть важіль перемикання передач у нейтральне положення.
 • Зніміть чохол з кермової колонки за допомогою хрестової викрутки.
 • З замку запалювання витягніть пучок проводів.
 • Відведіть убік провід червоного кольору, а інші скрутіть разом, щоб вони контактували між собою. Закріпіть пучок скріпкою, щоб він не розвалився під час руху.
 • Потягніть рукоятку управління заслінкою карбюратора. Встановіть гальмо стоянки і вичавіть зчеплення.
 • За допомогою червоного дроту та скручування запустіть двигун – для цього потрібно на мить з’єднати оголені контакти. Щоб стартер не вийшов з ладу, заізолюйте червоний провід і тримайте його окремо від інших. При стійкій роботі двигуна опустіть зчеплення і втопіть рукоятку управління заслінкою карбюратора.

Проблемою є блокування кермового колеса, яке не дасть вам почати рух. Багато автолюбителів рекомендують просто застосувати силу, але потім вам потрібно буде відремонтувати кермо.

Як відкрити без ключа ВАЗ 2107

Непередбачені ситуації, пов’язані з несподіваним захлопування дверцят машини, коли ключі залишаються всередині салону. досить поширена проблема. Як діяти у такому разі? Як розкрити ВАЗ 2107 без ключів та допомоги фахівців – розглянемо далі варіанти рішення та покрокові посібники до дій.

використовуємо мотузку або волосінь

ВАЗ 2107, у стандартній своїй комплектації, оснащений заглушками на двері з характерним «капелюшком», використовуючи який, можна відкрити дверцята машини без ключа.

Отже, для початку нам необхідно знайти підходящу по довжині волосінь або тонку мотузку. Довжина має бути такою, щоб її вистачило на зав’язування невеликої «петлі», «хвіст» якої відповідає висоті скла. Тепер необхідно пристрій заштовхати всередину солона через верхній кут дверцята автомобіля (як правило там присутній невеликий зазор). Якщо цього вільного простору недостатньо, можна скористатися дерев’яним клином, щоб трохи розширити отвір.

двері, 2107, ключ

Коли волосінь чи мотузка виявляється всередині, робимо нехитрі маніпуляції, щоб накинути петлю на капелюшок затвора, затягуємо петлю навколо «капелюшка». Потягнувши за кінці мотузки, відчиняємо дверцята.

READ  Як зняти замок двері Audi А6

використовуємо дріт

Альтернативний спосіб, як розкрити ВАЗ 2107, полягає у використанні сталевого (або будь-якого іншого, але жорсткого) дроту. Основна складність даного способу полягає в тому, щоб знайти дріт відповідного розміру: його має хапати на «гачок» довжиною 2-3 см, вигнутий під кутом 45 і висоту самих дверцят автомобіля. Коли необхідний інструмент готовий, приступаємо до активних дій.

З боку замка дверей, між віконним склом і каркасом дверцят, знаходиться гумовий ущільнювач. Завдання в тому, щоб акуратно витягти частину ущільнювача з паза, щоб вийшла невелика щілина. Повністю витягувати ущільнювач немає потреби, достатньо буде лише кількох сантиметрів вільного простору. В утворений отвір акуратно опускаємо дріт до зіткнення із замикаючим механізмом. Огинаємо механізм, акуратно зміщуючи дріт у різних напрямках, щоб знайти шлях обходу перешкоди. Коли ви відчуєте, що прут занурився глибше, покладіть дріт у напрямку до центру дверей і намацайте гачком важіль замка. Акуратно потягніть його вгору, щоб відкрити дверцята.

Як відкрити багажник ВАЗ 2107 без ключа?

Напевно, із кожним автовласником можуть відбуватися неприємні ситуації. Наприклад, загубилися чи зламалися ключі. При цьому необхідно отримати доступ до багажного відділення. Сьогодні існує кілька способів відкриття багажника. Далі детальніше розглянемо, як відкрити багажник 2107 без ключа?

— Якщо їсти можна зайти в салон авто, багажне відділення варто спробувати відкрити зсередини. Спочатку потрібно демонтувати спинку заднього дивану. Після цього слід зняти фанеру, яка закриває доступ до відділення. Далі має утворитися вільний простір, щоб можна було просунути руку всередину багажника. Якщо ключі залишилися в багажнику, їх можна підчепити гачком. Для цього потрібно використовувати ліхтарик.

— Якщо не вдалося витягти попереднім способом ключі з багажника, то треба спробувати відкрутити дві гайки, що кріплять замок. Для цього потрібно взяти головку на 10 мм і прикріпити її до подовжувального штока. Так можна відкрутити дві гайки. Після цього рекомендується натиснути на замок зовні та втиснути його всередину. Замок повинен просто провалитися в багажник і після цього двері можна спокійно відчинити. При цьому доведеться докласти чималих зусиль, щоб відкрутити гайки на відстані.

Щоб відповісти на запитання: як відкрити багажник ВАЗ 2107 без ключа потрібно спробувати ще один спосіб.

— Рекомендується трохи вище за номерний знак сильно вдарити кулаком. Після удару язичок замку повинен відскочити і цим відкрити багажник.

— Іноді вдається звичайним дротом або пилкою для нігтів відкрити замок ВАЗ 2107.

двері, 2107, ключ

— По периметру кришки багажника є ущільнювач, який можна спробувати відсунути за допомогою шила. Після цього варто спробувати намацати язичок замку тим самим шилом.

— Можна спробувати посунути кришку багажника у горизонтальній площині. Деяким вдається таким способом відкрити багажник.

— Також завжди можна звернутися до фахівців, які за секунду виконають усі поставлені завдання.

— До радикального методу відноситься викрутка, яка просто вбивається у замок. Після цього пасатижами прокручується викрутка до появи кришталю. Зазвичай після такого методу слід міняти замок. Тому краще все ж таки звернутися до фахівців.

Як відкрити ВАЗ2107 без ключа

Добрий день. На моєму каналі ви можете чудово провести час при перегляді хороших відео на різні теми

При цьому пояснити правоохоронцям те, що це ваш автомобіль, вкрай складно без наявності документів на нього (як правило, документи також залишаються з ключами в салоні). Після можливих пояснень приступаємо до безпосереднього відкриття замку. Для цього потрібно зробити наступне: Спочатку підчіпаємо частину ущільнювача скла водійських дверей з боку замку.

Це найбільш просто буде зробити, скориставшись будь-яким гострим предметом: маленькою викруткою або пилкою для нігтів. І відразу постає питання як відкрити машину без як відкрити двері машини без ключа. Зачепивши ущільнювач, витягаємо його. Витягувати ущільнювач скла не потрібно, достатньо кілька сантиметрів оперативного простору. Для подальшого виконання роботи знаходимо шматочок дроту довгої, що дорівнює довжині дверцят.

Знаходимо механізм замикання замку, що без досвіду робиться шляхом численних спроб. Якщо зачинилися міжкімнатні двері та відчинити їх без ключа як відкрити двері с. Якщо цей механізм був знайдений, то зачепивши його за допомогою гачка, тягнемо дріт. Замок має відкритися. Для тих, хто ще ставить питання як відкрити машину без ключа своїми силами, пропонуємо другий метод: Відкрити замок автомобіля без ключа можна також скориставшись тонкою мотузкою або ліскою (ці речі точно є у тих пацанів, які роблять). Для цього потрібно здійснити наступні дії: На кінці обраної мотузки або волосіні зав’язуємо петлю, яка повинна мати розмір внутрішньої кнопки блокування дверей.

Беремо шнур і, потягнувши за два кінці, натягуємо його. У натягнутому стані через верхній кут дверей заштовхуємо мотузку всередину автомобіля. Як відкрити двері лінійкою ВАЗ. Рухаємо утворений механізм у різні боки, щоб одягнути зашморг на кнопку блокатора замка і тягнемо його вгору. Якщо мотузка або волосінь не може пролізти, то необхідно відігнути край дверей. Як відкрити FORD FOCUS 1 без ключа Як відкрити міжкімнатні двері без ключа Для цього забиваємо дерев’яний клин рукою в освічений простір між стійкою та дверима.

READ  Як поміняти батарейку в ключі Mazda 6

Якщо простір дозволяє скористатися тонким дротом, створивши своєрідну петлю на її кінці, також можна потрапити в салон, потягнувши за блокатор замка. Ось наочне відео про те, як відкрити двері машини без ключа: У висновку відзначимо, що знати те, як відкрити двері машини без ключа повинен кожен автомобіліст. Однак за можливості виклику спеціальної служби, потрібно їй скористатися.

Якщо ви потрапили у скрутну ситуацію і залишилися без ключів біля свого автомобіля, то є два виходи: діяти самостійно або викликати евакуатор. Вдаватися до допомоги фахівців варто тільки в тому випадку, якщо ви маєте під рукою документи на володіння автомобілем. Якщо ви не можете підтвердити факт володіння автомобілем, вам можу відмовити у буксируванні до найближчого сервісу. Розберемося, як самостійно відкрити ВАЗ-2107 без ключа.

Як потрапити до салону

Отримати доступ в салон на ВАЗ-2107 не складе труднощів, тому що на цю машину зазвичай не встановлюють додаткові системи безпеки. Щоб отримати доступ до салону, можна використовувати дріт або волосінь. Розберемо докладно кожен із варіантів:

 • У ВАЗ-2107 на дверях встановлені стандартні кнопки зі «капелюшком» більшого діаметру. Саме вони можуть допомогти позбутися проблеми замкнених дверей. Знайдіть волосінь або тонку мотузку, таку довжину, щоб ви могли зробити на ній петлю, і залишилося ще близько 1,5 метра. Петля повинна бути по центру волосіні, щоб ви могли за вільні кінці затягнути її. У верхньому лівому кутку дверцята є невеликий зазор, через який можна проштовхнути волосінь всередину салону. Якщо він дуже малий, то візьміть дерев’яний клин і розширіть цей отвір. Далі від вас потрібно тільки спритність рук. петлею потрібно підчепити затвор за верхню частину, затягнути волосінь, після чого вам залишиться лише потягнути вгору, щоб підняти його.
 • Другий варіант – виготовити спеціальний інструмент із дроту. Візьміть шматок щільного дроту, який добре тримати форму. Довжина його повинна дорівнювати висоті дверцят. Можна взяти її трохи довжиною приблизно на 3-4 сантиметри, щоб зробити гачок, відігнутий на 45 градусів. Уважно огляньте двері, вам необхідно знайти місце, де знаходиться край гумового ущільнювача (між вікном та корпусом дверей). Відігніть ущільнювач, щоб потрапити всередину дверцят. Достатньо пари сантиметрів вільного простору, щоб опустити дріт. Вона повинна зіткнутися з замикаючим механізмом, який вам потрібно обігнути і завантажити прут нижче. Після цього зсуньте дріт до центру і намацайте важіль замка гачком, потягніть його вгору.

Ці прості маніпуляції допоможуть вам відкрити дверцята з мінімальними пошкодженнями для автомобіля. Найбільш щадним є останній варіант. вам просто потрібно повернути на місце ущільнювач, і слідів розтину на дверцятах не залишиться.

Як відкрити ВАЗ класику без ключів

Один з найкращих способів дістати забуті ключі із салону вашої жиги! Велика перевага в тому, що машина.

Далі на одному кінці знайденого дроту робимо гачок під кутом 45 і довжиною близько 2 сантиметрів. Після виконання підготовчих робіт розпочинаємо відкриття замку. Утворений гачок засаджуємо у отвір між дверцятами та склом.

Після того, як дріт уперся у перешкоду, (у більшості випадків це механізм замикаючого пристрою), виконуємо обхід замку, пошук спеціального механізму для відкриття дверей. Це здійснюється наступним чином: не послаблюючи натиску на дріт коли та вперлася в перешкоду, зміщуємо гачок праворуч аж до того моменту, поки він не провалився. На цьому відео я покажу, як відкрити як відкрити двері ВАЗ 2109 відкрити без ключа. Як відкрити машину ВАЗ без ключа Фото як відкрити двері. Після цього заводимо його вправо.

Як відкрити ВАЗ 2107 без ключа відео

Непередбачені ситуації, пов’язані з несподіваним захлопування дверцят машини, коли ключі залишаються всередині салону. досить поширена проблема. Як діяти у такому разі? Як розкрити ВАЗ 2107 без ключів та допомоги фахівців – розглянемо далі варіанти рішення та покрокові посібники до дій.

використовуємо мотузку або волосінь

ВАЗ 2107, у стандартній своїй комплектації, оснащений заглушками на двері з характерним «капелюшком», використовуючи який, можна відкрити дверцята машини без ключа.

двері, 2107, ключ

Отже, для початку нам необхідно знайти підходящу по довжині волосінь або тонку мотузку. Довжина має бути такою, щоб її вистачило на зав’язування невеликої «петлі», «хвіст» якої відповідає висоті скла. Тепер необхідно пристрій заштовхати всередину солона через верхній кут дверцята автомобіля (як правило там присутній невеликий зазор). Якщо цього вільного простору недостатньо, можна скористатися дерев’яним клином, щоб трохи розширити отвір.

Коли волосінь чи мотузка виявляється всередині, робимо нехитрі маніпуляції, щоб накинути петлю на капелюшок затвора, затягуємо петлю навколо «капелюшка». Потягнувши за кінці мотузки, відчиняємо дверцята.

Альтернативний спосіб, як розкрити ВАЗ 2107, полягає у використанні сталевого (або будь-якого іншого, але жорсткого) дроту. Основна складність даного способу полягає в тому, щоб знайти дріт відповідного розміру: його має хапати на «гачок» довжиною 2-3 см, вигнутий під кутом 45 0 і висоту самих дверцят автомобіля. Коли необхідний інструмент готовий, приступаємо до активних дій.

READ  Встановлення колонок у задні двері Granta

З боку замка дверей, між віконним склом і каркасом дверцят, знаходиться гумовий ущільнювач. Завдання в тому, щоб акуратно витягти частину ущільнювача з паза, щоб вийшла невелика щілина. Повністю витягувати ущільнювач немає потреби, достатньо буде лише кількох сантиметрів вільного простору. В утворений отвір акуратно опускаємо дріт до зіткнення із замикаючим механізмом. Огинаємо механізм, акуратно зміщуючи дріт у різних напрямках, щоб знайти шлях обходу перешкоди. Коли ви відчуєте, що прут занурився глибше, покладіть дріт у напрямку до центру дверей і намацайте гачком важіль замка. Акуратно потягніть його вгору, щоб відкрити дверцята.

Як відкрити багажник

Якщо вам необхідно отримати доступ до багажника, можна зробити це через салон:

 • демонтуйте спинку заднього сидіння і стінку з фанери, що знаходиться за ним;
 • демонтуйте дві гайки на 10, які кріплять замок багажного відсіку;
 • вийдіть з машини або попросіть помічника натиснути на замок ззовні;
 • відкрийте багажний відсік.

Найскладніше в описаному способі відкрутити гайки на відстані. Тому деякі автолюбителі дають інші поради. Наприклад, відкрити багажник допоможе удар кулаком трохи вище за номерний знак. Якщо ви досить спритні, то спробувати зламати замок можна металевою шпилькою, дротом, вузькою лінійкою або гострою пилкою для нігтів. Ще один спосіб. використовувати шило, щоб відігнути язичок замка. Для цього вам знадобиться відігнути ущільнювач, що йде по периметру кришки багажного відсіку.

Якщо ви все одно мінятимете замок на багажному відсіку, то можна використовувати радикальний метод. Просто вбийте викрутку в замок і поверніть до кришталю. Для цього вам найкраще взяти пасатижі.

Як відкрити машину без ключа швидко і не сильно напружуючись?

Майже кожен власник автомобіля зустрічався з банальною ситуацією: двері замкнені, а ключі від машини знаходяться в салоні. При цьому рятівний другий комплект ключів, який, до речі, ні у кожного є, може перебувати в іншому кінці міста та часу на тривалу поїздку у громадському транспорті або на пошук знайомого, який відвезе туди та назад, немає. Не варто панікувати – відчинити двері автомобіля без ключів можна.

Перший спосіб як відкрити двері автомобіля без ключа

Це пов’язано з тим, що пильні громадяни можуть викликати співробітників правоохоронних органів побачивши ті дії, які здійснюються для відкриття автомобіля без ключа, навіть якщо ви спробуєте відкрити таким способом жалюгідну шістку (ВАЗ 2106). При цьому пояснити правоохоронцям те, що це ваш автомобіль, вкрай складно без наявності документів на нього (як правило, документи також залишаються з ключами в салоні).

Після можливих пояснень приступаємо до безпосереднього відкриття замку. Для цього потрібно зробити таке:

 • Спочатку піддаємо частину ущільнювача скла водійських дверей з боку замку. Це найбільш просто буде зробити, скориставшись будь-яким гострим предметом: маленькою викруткою або пилкою для нігтів.
 • Зачепивши ущільнювач, витягаємо його. Витягувати ущільнювач скла не потрібно, достатньо кілька сантиметрів оперативного простору.
 • Для подальшого виконання роботи знаходимо шматочок дроту довгої, що дорівнює довжині дверцят. Далі на одному кінці знайденого дроту робимо гачок під кутом 45 0 і довжиною близько 2 сантиметрів.
 • Після виконання підготовчих робіт розпочинаємо відкриття замку. Утворений гачок засаджуємо в отвір між дверцятами і склом. Після того, як дріт уперся в перепону (у більшості випадків це механізм замикаючого пристрою), виконуємо «обхід замку», пошук спеціального механізму для відкриття дверей. Це здійснюється наступним чином: не послаблюючи натиску на дріт коли та вперлася в перешкоду, зміщуємо гачок праворуч до того моменту, поки він не «провалився». Після цього заводимо його вправо.
 • Знаходимо механізм замикання замку, що без досвіду робиться шляхом численних спроб. Якщо цей механізм був знайдений, то зачепивши його за допомогою гачка, тягнемо дріт. Замок має відкритися.

Для тих, хто ще ставить питання як відкрити машину без ключа своїми силами, пропонуємо другий метод:

Використання мотузки або волосіні, щоб відкрити машину без ключа

Відкрити замок автомобіля без ключа можна також скориставшись тонким мотузком або ліскою (ці речі точно є у тих пацанів, які роблять тюнінг своїми руками). Для цього необхідно здійснити такі дії:

 • На кінці обраної мотузки або волосіні зав’язуємо петлю, яка повинна мати розмір внутрішньої кнопки блокування дверей.
 • Беремо шнур і, потягнувши за два кінці, натягуємо його. У натягнутому стані через верхній кут дверей заштовхуємо мотузку всередину автомобіля.
 • Рухаємо освічений механізм у різні боки, щоб одягнути петлю на кнопку блокатора замка і тягнемо його вгору.

Якщо мотузка або волосінь не може пролізти, то необхідно відігнути край дверей. Для цього забиваємо дерев’яний клин рукою в освічений простір між стійкою та дверима. Якщо простір дозволяє скористатися тонким дротом, створивши своєрідну петлю на її кінці, також можна потрапити в салон, потягнувши за блокатор замка.

Ось наочне відео про те, як відкрити двері машини без ключа:

На закінчення відзначимо, що знати те, як відкрити двері машини без ключа повинен кожен автомобіліст. Однак за можливості виклику спеціальної служби, потрібно їй скористатися.

І насамкінець ще один наочний відео-ролик про те як відкрити машину без ключа: