Як відкрити брелок сигналізації Starline

Table of Contents

1.2.2. Беззвучні постановка і зняття

Для постановки на охорону без звуку натиснути і утримувати кнопку 1 до звукового сигналу, потім відпустити її і ще раз коротко на неї натиснути. Для беззвучного зняття з охорони проробляємо ті ж маніпуляції з кнопкою 2. При беззвучному режимі при знятті з охорони і постановці на охорону не будуть видаватися сигнали сирени.

Як прописати (прив’язати, додати) брелок Starline А93

Всього в Starline a93, a39, a63, a36 може бути запрограмовано 4 брелока, причому не важливо зі зворотним вони зв’язком чи ні. При додаванні нового пульта, всі старі стираються з пам’яті системи. Тому при програмуванні потрібні всі діючі брелки.

Для програмування нових брелоків робимо наступне:

 • Натиснути сервісну кнопку 7 разів і включити запалювання. прозвучить 7 разів сирена;
 • Одночасно коротко натиснути кнопки 1 і 2 (не залежить від типу брелка. з жк або без). прозвучить один сигнал сирени і один сигнал пульта;
 • Повторити 2-й пункт для все записуваних брелків. Кожне успішне програмування подальшого пульта підтверджується відповідним числом сигналів сирени і брелка;
 • Вимкнути запалювання. повороти засвітяться три рази.

Значки і іконки на брелоку Starline А93 з горизонтальним дисплеєм

Значки і іконки на брелоку Starline А93 з горизонтальним дисплеєм

1.2.8.1. Як відкрити багажник з брелка Starline a93

Відкриття багажника з брелка сигналізації Starline А93 відбувається якраз за допомогою додаткових каналів. За замовчуванням це канал 1. Тобто, для того щоб зробити відмикання багажника необхідно натиснути і утримувати до звукового сигналу кнопку 2, потім відпустити її і натиснути коротко кнопку 1.

В цьому випадку, якщо є управління багажником по can або його відкриття підключено по аналогу, то багажник відкриється. При правильному підключенні, навіть якщо сигналізація знаходиться в охороні, відкриття багажника не викличе її спрацювання. Starline просто на час виключить цю зону охорони. Як тільки багажник закриється, система знову візьме його під охорону.

Варто відзначити, що сам Starline А93 відкривання багажника не зможе здійснити. Буває просто, що у авто немає можливості електрично керувати відмиканням багажника. Або, може бути, у авто є можливість, але ось з монтажником ви не домовилися на рахунок його підключення. Так, це окрема послуга і коштує грошей (якщо управління є в can, то тоді безкоштовно). У цьому випадку будь-занажімайтесь на кнопки на брелоку. толку не буде, багажник не відкриється.

3.2. Позначення на брелоку значків

Позначення значків на брелоку Starline А93 з вертикальним дисплеєм

Starline a93. інструкція з експлуатації та налаштування брелока: позначення іконок і призначення кнопок

Сигналізація Starline А93 може бути оснащена одним брелоком зі зворотним зв’язком або двома брелоками. зі зворотним зв’язком і одностороннім.

Брелоки Starline А93

Дополнительный брелок StarLine | Как пользоваться запасным брелком Старлайн А93/А63

У разі поставки з одним пультом з рідкокристалічним дисплеєм сигналізація отримує додаткове ECO в свою назву. Starline a93 ECO.

Starline A93 ECO

Розглянемо, як налаштувати брелок сигналізації Starline А93, пояснимо все значки та іконки на ньому, з’ясуємо, які кнопки треба натискати для виконання тієї чи іншої команди системою.

4.2. Як відключити будильник з брелка Starline А93

Для настройки будильника спочатку увійдіть в режим настройки брелока, як було описано вище: натиснути і утримувати кнопку 4 до другого короткого сигналу. Після цього відпускаємо кнопку і тиснемо на неї коротко 2 рази.

На табло замигает цифра годин будильника. Кнопками 2 і 3 збільшуємо або зменшуємо відповідно показання годин будильника.

Після виставлення годин натискаємо коротко 4.

Блимає цифра хвилин будильника. Міняємо значення кнопками 2 і 3. Знову тиснемо коротко 4.

Ми потрапляємо в меню включення і виключення будильника. Щоб відключити будильник на Starline А93 тиснемо 3. Для включення. 2. Якщо після цього почекати кілька секунд, нічого не чіпаючи, то брелок вийде з меню програмування.

Режими роботи, настройка роботи датчиків за допомогою брелока

Налаштування брелка Starline не викличе у вас проблем, якщо ви детально вивчіть інструкцію і будете слідувати їй. У сучасних брелоків зі зворотним зв’язком управління сигналізацією здійснюється за допомогою трьох кнопок, що знаходяться на брелоку. Позначення на брелоку будуть свідчити про включення певних режимів сигналізації.

Як налаштувати брелок сигналізації Starline

На вітчизняному ринку автосигналізацій виробник Starline добре себе зарекомендував і користується великою популярністю серед автовласників. У статті буде докладно викладено про те як налаштувати сигналізацію Starline, як окремо налаштувати брелок і інші нюанси щодо налагодження режимів роботи сигналізацій виробника Starline.

брелок, сигнал, starline

Режими роботи систем сигналізації

Більшість моделей сигналізацій середнього цінового сегмента даного виробника мають безліч датчиків і режимів роботи утворюють великий багатофункціональний комплекс безпеки автомобіля. Цей комплекс включає в себе запрограмовані режими:

 • Режим просунутого іммобілайзера.
 • Регулярна самодиагностика всієї системи сигналізації.
 • Контроль датчиків, їх настройка (за допомогою брелока або комп’ютера).
 • Режим безшумної охорони (даний режим може працювати як при заведеному двигуні, так і при заглушеному).
 • Моніторинг місцезнаходження автомобіля по GPS.
 • Службові режими для настроювання сигналізації і прошивки брелоків користувачем.

Види брелоків і їх характеристики

Залежно від моделі, налаштувати сигналізацію Starline можна за допомогою брелока, брелоки розрізняються між собою по:

 • дальності роботи брелока;
 • частоті сигналу;
 • типу харчування брелока.

На більш ранніх моделях, а також дешевих і моделях сигналізації без зворотного зв’язку дальність роботи звичайного брелока становить приблизно 500-700 м, в залежності від умов. Допоміжний брелок дозволяє користуватися брелоком на відстані 15-20м.

Якщо ж з якихось причин основний брелок не працює або був загублений, то варто скористатися додатковим брелоком або допоміжним, головне. не забути вчасно придбати і налаштувати новий брелок або ж зробити ремонт старого.

Частота сигналу у всіх брелоків становить 420-440МГц. Елементи живлення на звичайних брелках. батарею- (3V), на брелках зі зворотним зв’язком. 1.5V (ААА).

READ  Установка сигналізації на Niva Chevrolet своїми руками

кнопка

Одноразовий клік = включення режиму «контроль». У цьому режимі відбувається перевірка всіх датчиків і систем в примусовому режимі.

Тривале утримання кнопки включає певний режим, який був прошитий заздалегідь, наприклад, запуск автомобіля за таймером в певний момент або увійти в режим «Налаштування сигналізації Starline».

Налаштування режиму гучності

Увага! Даний метод підходить для найпоширеніших сигналізацій Starline моделей A63, A93, A64, A94, B64, B94, D64, D94, E60, E90, E61, E91.

Для налаштування роботи датчиків необхідно мати доступ до сервісної кнопці VALET. Налаштування проводиться за допомогою основного брелока зі зворотним зв’язком (з жк екраном).

При вимкненому запалювання необхідно натиснути сервісну кнопку 5 разів, після чого включити запалювання. Відбудеться звуковий сигнал автомобіля (5 разів) і сигнал індикації на брелоку.

Після чого необхідно натиснути кнопку на брелоку. Значки на брелоку (на екрані) відобразять напис SO UN свідчить про налаштування гучності звукового сигналу.

Для переходу в режим настройки звукового сигналу необхідно натиснути і утримувати кілька секунд кнопку, потім швидко клікнути на кнопку знову. На екрані загориться цифра, що означає гучність сигналу. Для збільшення гучності необхідно едінократно натискати на кнопку для зменшення гучності пройти всі режими по колу (всього їх 9), і зупинитися на потрібній гучності сигналу. Для виходу з режиму настройки досить вимкнути запалювання. Якщо ж режими не збереглися, то необхідно повністю скинути сигналізацію і знову налаштувати все режими під свої потреби.

Після закриття багажника в режимі охорони сигналізація почекає п’ять секунд. в цей час можна повторно відкрити багажник, тривога не спрацює. Через п’ять секунд датчики знову активуються, сигналізація подасть повторний імпульс на закриття центрального замка.

Управління замком багажника

Сервопривод відкриття багажника. річ зручна, особливо коли руки зайняті. Ви напевно вже стикалися з цим на парковці гіпермаркету. Автовиробники полегшують завантаження, додаючи радіоуправління відкриванням з штатного радіоключі або навіть управління жестами. наприклад, на новому Ford Kuga достатньо провести під заднім бампером ногою, щоб багажник відкрився.

Але на старих машинах, та й на нинішніх бюджетних іномарках доведеться все одно повертати ключ або натискати кнопку на кришці. Ця проблема давно вирішена сервісними функціями сигналізацій: в них реалізується або вбудоване силове реле, або настроюється додатковий канал для реле зовнішнього. Вони активуються при натисканні потрібної клавіші або комбінації клавіш на брелоку, після чого дають короткочасний імпульс на окремо встановлюваний електромеханічний привід, або дублюють натискання кнопки на дверцятах. У сучасних автомобілів, де бортова електроніка інтегрована в загальну цифрову мережу, відкрити багажник іноді можна командою по CAN-шині, ніяких додаткових пристроїв і підключень не потрібно.

Можливо управління замком багажника і на Starline A93. Для цього немає жорстко спеціалізованого каналу, але переважно застосування для цього каналу 1, як вказує і інструкція по установці.

Кнопки управління на брелках Starline A93

Флекс-канал 1 в режимі управління багажником активується в такий спосіб:

 • тривало натиснути кнопку 2 на брелоку;
 • відразу ж натиснути кнопку 1 короткочасно.

Після цього брелок видасть три мелодійних сигналу, а автомобіль подасть три світлових сигналу. Якщо автомобіль знято з охорони, то імпульс на відкриття багажника буде поданий без додаткових дій. Якщо машина стоїть на охороні, то при відкритті багажника двері залишаться заблокованими, статус охорони не зміниться, але вбудований датчик удару буде відключений. Якщо до сигналізації підключений будь-який додатковий датчик (для цього передбачений спеціальний роз’єм), то він також відключиться.

Як відкрити багажник машини за допомогою брелока Starline A93

Ми вже писали про загальні характеристики однієї з найпопулярніших сигналізацій в лінійці Starline, а також про особливості налаштування автозапуску на сигнализациях цієї серії. Однак функціонал модульної платформи Starline багатий, тому розбиратися іноді доводиться і в дрібницях.

Що робити, якщо багажник не відкривається?

Обов’язково переконайтеся, що при натисканні потрібної комбінації клавіш брелок подає потрійний сигнал. це вказує на те, що сигналізація прийняла команду.

Якщо на автомобілі встановлений додатковий сервопривід для відкриття багажника, то уважно вслухайтеся: клацання з боку кришки багажника при відпрацюванні команди вкаже, що харчування на сервопривід подається, але він або зламаний (пошкоджена внутрішня зубчаста рейка або шестерня, яка веде її в рух), або не працює механізм розблокування, пов’язаний з сервоприводом.

Для роботи сервопривід зв’язується жорсткої тягою з механізмом замку так, щоб при спрацьовуванні приводу імітувати ручне відкриття замку. Якщо тяга вигнута або злетіла (до замку її кріплять гвинтовим затискачем), то відпрацював сервопривід не відчинить багажник. Зрештою, сам замок може замерзнути.

Відсутність шуму вкаже на пошкодження проводки, відмова силового реле управління сервоприводом або перегорання запобіжника. У цьому випадку варто звернутися до автоелектрика або ознайомитися з інструкцією по установці і експлуатації Starline А93. Так само варто зробити, якщо для управління відкриванням не використовувалася додатковий сервопривід.

У випадках, коли натискання комбінації кнопок 21 не призводить до потрібної реакції на брелоку, перевірте правильність налаштувань сигналізації:

 • Зніміть автомобіль з охорони.
 • Чи не тому числі запалювання, швидко п’ять разів натисніть сервісну кнопку Valet в салоні автомобіля
 • Повинні прозвучати п’ять сигналів сирени і один сигнал брелока, на його екрані з’явиться напис AF. сигналізація увійшла в режим настройки.
 • Увійдіть в меню AF (сервісні та охоронні функції), спочатку довго натиснувши кнопку 3, потім (після короткого писку) ще раз короткочасно.
 • Тепер кнопками 2 і 3 перегортайте різні функції сигналізації, які будуть відображатися у вигляді «10-4», де 10. номер функції, 4. її налаштування. Перегорніть до функції 13. вона керує каналом 1. Для управління багажником коректне значення має бути 13-1. Якщо на екрані Ви бачите інше, встановіть функцію в потрібне значення, натискаючи кнопку 1.
 • Після цього збережіть налаштування, включивши запалювання.

Якщо Ви використовуєте мобільний додаток Starline для управління сигналізацією, то можливо налаштувати і управління багажником з нього (якщо це не зроблено раніше). Так як в додатку можна активувати тільки один канал, то задайте правильний в налаштуваннях самої сигналізації: вищеописаним способом встановіть функцію 20 в значення 20-1.

Регулювання чутливості датчика удару

Даний алгоритм налаштувань підходить для найпоширеніших модифікацій сигналізації Starline:

 • Для переходу в режим налаштувань натиснути і утримувати кнопку 3, потім відпустити і натиснути її знову. Прозвучить сигнал, який свідчить про вхід в режим налаштувань.
 • За допомогою кнопок 2 і 3 регулюємо чутливість датчиків удару. Кнопка 2. підвищення параметра, Кнопка 3. його зниження.
 • Для збереження результату натиснути та утримувати 3 кілька секунд, потім швидко натискаємо її знову.

Starline Twage С4 / С6 / C9

Сигналізації Starline Twage С4 / С6 / C9 оснащені урізаним варіантом пам’яті, що дозволяє запам’ятати тільки два брелка. В іншому процедура запису аналогічна системі В9. Можливості установки реле система не має.

Налаштування часу

Щоб налаштувати час на брелоку Starline, потрібно виконати дії в такій послідовності:

 • Візьміть брелок, затисніть кнопку 3, утримуйте до двох короткочасних звукових сигналів. Потім пролунає ще два коротких сигналу. Вхід в налаштування годин здійснений. Після цього на брелоку буде моргати індикатор часов.Клавіша 1 збільшує значення часу, клавіша 2. зменшує.
 • Одноразове короткочасне натискання на кнопку 3. настройка хвилин. На брелоку моргає значення хвилин. І точно так же. кнопка 1 збільшує їх значення, кнопка 2. зменшує.
 • Наступне натискання кнопки 3 активує функцію будильника. Коли індикатор почне моргати, встановлюємо значення годин за допомогою 1 і 2 кнопок. Кнопка 1. збільшення показань, кнопка 2. їх зменшення.
 • Ще одне натискання 3 кнопки пускає в хід значення хвилин. Так само для збільшення і зменшення числа використовуємо кнопки 1 і 2.
 • Наступне натискання кнопки 3 активує функцію будильника. За допомогою кнопки 1 включаємо цю функцію, кнопка 2. відключає її.
 • Подальше натискання кнопки 3. включення функції таймера. З появою індикатора на екрані кнопками 2 і 3 регулюємо збільшення і зменшення параметров.После аналогічної настройки годину і хвилину клік кнопки 3 дає активацію або деактивацію таймера.
 • Щоб вийти з налаштування годин, потрібно просто не натискати жодних кнопок протягом 5 секунд.
READ  Заміна повітряного фільтра Nissan Qashqai

Starline В6 / В9

Для системи В6 / В9 процедура запису дистанційних пультів аналогічна, за винятком одного моменту. інтервал між занесених брелків в пам’ять не повинен перевищувати п’яти секунд. Сигналізації моделі Starline В6 можуть оснащуватися у вигляді опції радіореле з цифровим керуванням, в цьому випадку вхід в режим налаштування позначається тривалим звуковим сигналом (пункт 2).

Значення кнопок брелока

Кожна з трьох кнопок брелока при різних натисканнях включає різні опції. Тому важливо, як і коли їх натискати.

 • кнопка
 • Натиснути один раз. включення режиму охорони, повторне натискання з інтервалом в 5 секунд. режим охорони без звуку.
 • Швидке натискання два рази. включення контролю датчиків удару.
 • Натискання один раз при включеному запалюванні. блокування дверей авто. кнопка
 • Натискання. зняття режиму охорони, повторне натискання з інтервалом в 5 секунд. припинення режиму охорони без звуку.
 • При включеному двигуні одне натискання дозволить розблокувати двері.
 • Просто натиснути один раз. відключення сигналу тривоги.
 • Натиснути два рази. відключення опції «антіограбленія». кнопка
 • Натиснути один раз. включення режиму «контроль». Всі системи і датчики будуть перевірені в примусовому режимі.
 • Тривале натискання включає курсорний режим програмування. Він передбачає запуск по температурі або часу, за таймером, активація іммобілайзера, а також сервісного обслуговування.

Налаштування брелка автосигналізації Starline

Налаштування брелка Starline відбувається наступним чином:

 • Запалення вимкнене. Вимкніть режим захисту.
 • Кнопка 1 натискається 7 разів поспіль для включення захисного режиму.
 • Увімкніть запалювання. При цьому повинен 7 разів прозвучати звуковий сигнал, що говорить про те, що зв’язок з пейджером успішно налагоджена.
 • Натисніть одночасно кнопки 2 і 3. Вони утримуються до отримання одноразового сигналу сирени.
 • Вимкніть запалювання. Для підтвердження відключення сервісного режиму поворотні вогні повинні моргнути 5 разів.

Способи прошивки в залежності від моделі сигналізації

Після того як сервісна кнопка була знайдена слід почати процес запису брелків в пам’ять сигналізації. Залежно від моделей слід використовувати один способів прошивки.

Як сигналізація впливає на запуск двигуна?

Основною ознакою проблем з сигналізацією є те, що справний двигун не заводиться або відразу глухне після запуску. Мотор може не реагувати на запуск з брелка, а також не заводитися за допомогою ключа. Це означає, що система справила часткову або повну блокування.

Як відключити блокування двигуна на сигналізації Starline?

Якщо на автомобілі встановлена ​​сигналізація даної моделі, тоді для її розблокування необхідно зробити наступне: Відкрити дверцята транспортного засобу і запустити запалювання. Натиснути 4 рази на секретну кнопку протягом декількох секунд. відключити двигун.

Як відключити сигналізацію на СТАРЛАЙН?

 • Відкрийте машину вашим ключем. Після включення сигналізації зверніть увагу на повороти.
 • У вас є 20 секунд для того, щоб включити запалювання автомобіля і натиснути Valet три рази.
 • Поверніть ключ в запалюванні і вимкніть його. Ви почуєте пару сигналів сирени і замигает аварійне освітлення.

Як зняти блокування двигуна на Пандорі?

Натисніть клавіші і ( «зірочка») для включення блокування двигуна. Або клавіші і ( «зірочка») під час розблокування двигуна. УВАГА. Щоб розблокувати двигуна після введення команди необхідно з телефону ввести індивідуальний ПІН-код (розташований під захисним шаром на пластиковій картці).

Як зняти блокування сигналізації Starline А93?

Як зняти блокування кнопок брелока Starline А93

Розблокування кнопок на системі Starline А93 відбувається після короткочасного одночасного натискання другої та четвертої клавіші. Брелок один раз відтворить сигнал, а всі кнопки знову стануть активні.

Як відключити блокування стартера на сигналізації Starline?

Відключення блокування стартера на сигналізації можна здійснити кількома способами.

 • замінити живить елемент пульта управління.
 • скориставшись сервісної кнопкою Валет і штатним ключем.
 • зняти клему з акумулятора і завести його за допомогою іншого батареї.
 • відключити центральний блок управління системи.

Як відключити блокування двигуна на сигналізації?

Як зняти блокування двигуна через сигналізації?

 • Дістати ключ із замка запалювання і натиснути на брелоку кнопку відкриття центрального замка.
 • Вийти з машини, включити брелоком режим охорони, потім відразу ж зняти його і спробувати завести авто.

Starline А8 і А9

Старі моделі охоронної системи не так надійні, як їх сучасні аналоги. З цим пов’язана і простота процесу зняття блокування. Він складається з таких етапів:

 • За допомогою ключів потрапляють в салон автомобіля.
 • запускають запалювання.
 • Протягом наступних 20 секунд натискають кнопку Valet (8 разів з перервами не менше 1 секунди).
 • вимикають мотор.

Після цього пролунає гучний сигнал, який буде свідчити про зняття захисту.

методи розблокування

Розблокувати сигналку Starline можна декількома способами. Для кожної моделі пристрою вони трохи відрізняються, але загальний принцип залишається незмінним.

 • Заміна батарейки в брелоку. Якщо після цього проблема не була усунена, то слід спробувати відключити машину від сигналізації Starline за допомогою запасного пульта управління.
 • Аварійне відключення. В цьому випадку потрібно відкрити дверцята автомобіля і натиснути кнопку Valet.
 • Зняття клем з акумулятора. Цей метод часто застосовують в холодну пору року, коли розрядка батареї не вважається рідкісним явищем. Він полягає в знятті однієї з клем і підзарядці акумулятора. Після завершення роботи потрібно буде заново програмувати пульт управління.
 • Відключення блоку системи. Щоб провести цю операцію, необхідно витягнути з блоку всі дроти і постаратися завести автомобіль. Якщо не вдається це зробити, то доведеться від’єднувати кабелі, що йдуть від проводки автомобіля до блоку протиугінною системи.

Як розблокувати кнопки на брелоку сигналізації Starline

Всі моделі сигналізації Starline відрізняються підвищеною надійністю і довговічністю. Незважаючи на це, навіть в їх роботі виникають збої. В цьому випадку власнику транспортного засобу потрібно знати, як розблокувати брелок Starline.

Як зняти блокування без брелока

Іноді трапляється ситуація, при якій потрібно зняти блокування без брелка автосигналізації. Таке може статися в разі втрати пульта управління або виникнення аварійної ситуації. Різні моделі Starline мають свої способи відключення захисту, тому всім автовласникам потрібно точно знати різновид встановленої сигналізації.

Starline A1, A2, A4

Якщо спрацювала протиугінна система, і заблокувався стартер, то потрібно вміти вручну відключити захист. Для моделей А1, А2 і А4 спосіб зняття блокування однаковий. Він передбачає виконання таких дій:

 • За допомогою ключа відкривають двері автомобіля.
 • Після цього включають запалювання і залишають його на 20 секунд.
 • Протягом цього часу 3 рази натискають на клавішу Valet.
 • Потім вимикають запалювання і очікують підтверджує звукового сигналу.

причини блокування

Перед тим як розблокувати двигун від сигналізації Starline, необхідно зрозуміти причину появи проблеми. У більшості випадків складності починаються через стандартних поломок або виникнення непередбачених ситуацій. До них належать такі:

 • сіла батарейка в пульті управління;
 • розрядився акумулятор автомобіля;
 • поломка блоку охоронної системи;
 • знаходження транспортного засобу в місцях з високими радіоперешкодами (наприклад, біля аеропорту).

Starline А6

Для цього різновиду охоронного комплексу був придуманий свій спосіб розблокування. Він відрізняється від всіх інших, тому потребує окремої уваги.

 • Відкривають двері транспортного засобу.
 • Вставляють ключ в замок запалювання і провертають його до положення «Включено».
 • Потім знаходять кнопку блокування і натискають її кілька разів. Число кліків повинно відповідати першій цифрі встановленого коду.
 • Після цього вимикають запалювання.
 • Аналогічно вводять другу цифру PIN-коду і вимикають двигун.
 • Як тільки пристрій видасть звукові і світлові сигнали, розблокування буде завершена.
READ  Заміна датчика температури Peugeot 308

Starline В6, В9, А62, А92, В62, В92

Найбільш популярні моделі сигналізації мають ідентичний спосіб розблокування. Це спрощує життя власникам транспортних засобів і дозволяє легко міняти вийшло з ладу пристрій на нове.

Послідовність операцій при відсутності особистого PIN-коду:

 • Ключами відкривають дверцята автомобіля, на якому встановлена ​​протиугінна система Starline А91, А92, А62, В92, В6, В9 або В62.
 • Після цього повертають ключ у замку запалювання і 3 рази натискають на клавішу Valet. При цьому потрібно вкластися у відведені 30 секунд. В іншому випадку доведеться заново виконувати всі дії.
 • Глушать мотор і перевіряють отриманий результат.

Якщо на брелоку Starline A91 або будь-який інший моделі захисної системи була натиснута комбінація клавіш, що активує автоматичну постановку транспортного засобу на сигналізацію, то слід виконати 2 додаткових дії. Вони передбачають повторне включення запалювання і його зупинку через 15 секунд.

У разі використання індивідуального PIN-коду необхідно виконати наступні маніпуляції:

 • Відкривають автомобіль і вставляють ключ в замок запалювання.
 • Після активації режиму «Включено» натискають кнопку Valet. При цьому число кліків має дорівнювати першій цифрі коду.
 • відключають запалювання.
 • Через кілька секунд пролунає звуковий сигнал, після якого можна вводити цифри, що залишилися. Роблять це точно так же, як і у випадку з першим числом.
 • В самому кінці вимикають мотор, автоматично знімаючи блокування.

Розблокувати сигналізацію Starline зможе навіть початківець водій. Для цього потрібно виконати кілька простих дій і враховувати загальні правила проведення роботи. Якщо все правильно зробити, то будь-який збій в роботі сигналізації не спричинить за собою велику кількість негативних наслідків.

Розбираємо брелок Starline і ремонтуємо пульт самостійно

Як розібрати брелок Starline? Залежно від моделі охоронної сигналізації алгоритм дій може трохи відрізнятися. Наприклад, на Е90 зніміть пластикову кришку, дістаньте батарейку, відкрутіть один болт, який знаходиться з правого боку. Після цього можна розібрати корпус і дістати мікросхему. Схожий алгоритм застосовується для інших типів пультів, але на них зупинимося більш детально.

додатковий брелок

Багато питань стосується того, як розібрати брелок сигналізації Starline А91 або інших моделей додатковий. Загальний алгоритм такий:

 • Зніміть кришку.
 • Дістаньте батарейку у вигляді таблетки. Якщо це не вдається зробити відразу, підчепити його чимось гострим.
 • Викриття кріпильний гвинт і відкрийте кришку.

Як видно, відкрити брелок сигналізації Starline не складає труднощів. Для цього буде потрібно викрутка з невеликим «жалом» і кілька хвилин часу. Принцип виконання роботи у всіх випадках майже однаковий, а відрізняється тільки розташування гвинта і внутрішня конструкція. При вилученні схеми будьте уважні, щоб не пошкодити шлейф. В іншому випадку можна розібрати девайс, але вже не зібрати його назад.

брелок, сигнал, starline

заміна батарейки

Найчастіше автовласники стикаються з заміною батарейки на пульті Starline. При цьому повністю розбирати пристрій немає необхідності. достатньо зняти задню кришку, за якою знаходиться блок живлення. Залежно від типу в них використовуються такі джерела живлення:

 • Основний. один елемент живлення типу ААА на 1,5 В.
 • Додатковий. один елемент живлення CR2450 на 3,0 В.

Середній час роботи батарейки для основного брелка становить від шести до дев’яти місяців, а додаткового. від дев’яти до дванадцяти.

Заміна батарейки в основному пульті робиться наступним чином:

 • Відкрийте кришку відсіку для батарейки.
 • Дістаньте старий елемент.
 • Поставте нове джерело живлення з урахуванням полярності.
 • закрийте кришку.
 • скорегуйте час.

Аварийное отключение сигнализации Starline а93/а63/е93/е91/е61/е63 | Снятие с охраны без брелка

Аналогічний підхід застосовується на додатковому пульті. Залежно від конструкції може знадобитися зняття кришки або поділ вироби на дві половинки з подальшою установкою нової батарейки.

Як розібрати різні брелоки Starline

Багато автовласників не знають, як розібрати пульт сигналізації Starline, через що вони відразу звертаються до майстрів і змушені платити гроші за послуги. На практиці при наявності невеликого досвіду і маленької викрутки роботу можна зробити самостійно. Для зручності розглянемо, як розібрати пульти Starline різних моделей.

Для початку розберемося, як відкрити брелок сигналізації Starline Е90, Е91 і інші пристрої з цієї серії для заміни батарейки або ремонту. Зробіть наступні кроки:

Функции управления с брелка StarLine А63 А93. Как пользоваться сигнализацией Старлайн.

 • Зніміть задню пластикову кришку брелка.
 • Викриття невеликий невеликий гвинт, який знаходиться праворуч від пружини. Для його викручування підходить викрутка В4.
 • Беріть ножик і з його допомогою розберіть корпус. Ніж вставте біля чорної вставки.
 • Після відділення нижній частині дістаньте мікросхему. Як тільки вам вдалося розкрити брелок Starline, будьте дуже уважні, щоб не пошкодити шлейф.
 • Виконайте ремонт і зберіть все на місце.
 • Під час ремонту заклейте дисплей спеціальною плівкою, щоб його не пошкодити.

Багато хто запитує, як розібрати брелок Starline А91 або А90. Тут використовується той же принцип, що розглянутий вище. Як і в попередньому випадку, необхідна невелика викрутка для викручування маленького гвинта.

Наступний момент, як розібрати брелок Starline А93 вертикальний. Після зняття відсіку для батарейки необхідно викрутити невеликий болт, після чого зняти верхню кришку.

Якщо це не вдається зробити відразу, подденьте місце стику корпусу за допомогою чогось гострого. Після цього можна дістати мікросхему, на якій і знаходяться основні елементи.

За схожим принципом можна розібрати брелок сигналізації Starline Е60. Зробіть наступні кроки:

 • Відкрийте відсік для батарейок, який тримається на пластикових засувках. Попередньо дістаньте джерела живлення, встановлені усередині.
 • Викриття один гвинт під пружинним контактом, який з’єднує дві частини один з одним.
 • Відокремте частини. Врахуйте, що вони об’єднуються за допомогою спеціальних засувок. Акуратно пройдіться чимось гострим по периметру, щоб відокремити частини.
 • Приберіть прогумовану панель кнопок, якщо це необхідно. Вона фіксується за допомогою декількох пластикових штирів і більше нічого не кріпиться. Щоб дістати її, потягніть девайс у напрямку корпусу до себе.
 • Розділіть електронні плати, які кріпляться до корпусу за допомогою пластикових застібок.

Як тільки вам вдалося відкрити пульт сигналізації Starline і розібрати його, приступайте до його ремонту.

інші брелки

За аналогічним принципом можна розібрати брелоки інших моделей сигналізацій Starline. А9, А 63 і інших. Алгоритм дій у всіх випадках ідентичні, а відрізняється тільки розташування гвинта і особливості кріплення. Болт може перебувати за пружинкою або навпаки її.

Часті варіанти ремонту

Знаючи, як розібрати пульт сигналізації, можна вирішити ряд питань, що стосуються його ремонту. Нижче розглянемо основні роботи, які можуть дати результати.

залипають кнопки

Якщо залипають клавіші на брелоку Starline, необхідно його розібрати по розглянутої вище схемі. Далі зробіть наступні кроки:

 • Огляньте пристрій на факт наявності бруду на контактах і плати.
 • Беріть спирт або духи і за допомогою гострого предмета капніть цим складом на кнопки. По можливості обробіть за допомогою ватної палички.
 • Кілька разів тисніть кнопки, щоб склад потрапив на всю ділянку.
 • Зберіть брелок в зворотному порядку.

Бувають ситуації, коли несправність викликана пошкодженням клавіші. В такому випадку необхідно розібрати брелок Starline і замінити що вийшла з ладу деталь.

брелок, сигнал, starline

У коментарях поділіться, як ви впоралися з ремонтом свого пульта, з якими труднощами довелося зіткнутися, і що довелося робити для їх вирішення. Якщо ви не розібралися, як розібрати пульт автосигналізації Starline, завжди можна звернутися до майстра.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS