Як відкрити багажник з брелка Starline

Програмування охоронних і сервісних функцій

За ці функції відповідає перша таблиця програмування Starline А93. Щоб в неї потрапити і вибрати потрібні настройки, виконайте такі кроки.

Після виберіть AF і натисніть довго 3 до сигналу брелока і потім коротко 3.

багажник, брелка, starline

Кнопками два і три знайдіть потрібну функцію.

Клавішею один виберіть необхідне значення функції.

Для того щоб повернутися на головний екран натисніть 3 довго і 3 коротко.

багажник, брелка, starline

Якщо після входу в меню не натискати кнопки протягом 30 секунд, то ви вийдете з режиму настройки сигналізації Starline А93.

Що робити, якщо при відкритті багажника з брелка блокуються двері?

Треба переконатися у відповідності версій прошивок. Якщо програмне забезпечення мікропроцесорного блоку було оновлено, можливо, причина полягає в невідповідності прошивки з моделлю машини. Для усунення проблеми треба відкотити прошивку на одну версію назад і ще раз спробувати скористатися функцією. Якщо проблема полягає в електронної складової, то краще звернутися до фахівців.

Для усунення поломки виконуються дії:

 • Пульт керування сигналізацією видаляється з пам’яті мікропроцесорного блоку і прив’язується до модуля заново. Іноді вирішити проблему можна шляхом перепрограмування.
 • Виконується діагностика всіх електроланок протиугінного комплексу. Треба перевірити дроти, підключені до мікропроцесорній модулю. Причина проблеми іноді полягає в їх замиканні або обриві. Пошкодження ізоляційного шару також може привести пов’язаних із ними. Перевірка виконується кваліфікованим електриком з відповідним тестером.
 • Проводиться діагностика роботи мікропроцесорного блоку. Причина його збоїв може полягати в попаданні вологи всередину пристрою. Потрібно розібрати корпус модуля, зробити його діагностику на предмет пошкоджених елементів і контактних доріжок. Що вийшли з ладу компоненти підлягають перепайку, але це треба зробити акуратно, використовуючи паяльник з тонким жалом. При наявності слідів вологи плату слід просушити, але її не можна класти на батарею або поруч з газовою пічкою. Не допускається просушування плати будівельним або побутовим феном.

При відкритті багажника спрацьовує сигналізація

Якщо при відкритті замку на задніх дверях спрацьовує сирена, то це може бути пов’язано з декількома причинами:

 • Несумісність прошивки охоронної системи з маркою автомобіля. Для усунення проблеми потрібно перепрошити сигналізацію. При цьому можлива установка не самих нових програм.
 • Важкі двері або завищена установка датчика. В даному випадку кришка багажника не піднімається на потрібну висоту, кінцевик не спрацьовує. В результаті система включає захист. Виявити цю причину легко. достатньо підняти кришку рукою. Якщо сирена не включили, то необхідно відрегулювати положення датчика.
 • Об’єднання з датчиком капота. При установці сигналізації датчики капота і багажника можуть з’єднуватися 1 кабелем, що веде до їх залежності один від одного. В такому випадку слід встановити діоди в розрив шнура або розділити провід в головному блоці.

Після діагностики і усунення проблеми багажну кришку можна знову відкривати з брелка сигналізації Starline A93.

«Демонстрація функції відкриття багажника»

Канал AvtoGSM показав, як виконується відкриття дверей багажного відсіку та інші функції в автомобілі Kia.

Багажник не відкривається

Однією з причин також можуть бути погодні умови, які впливають на працездатність датчика В результаті він не може коректно передати сигнал від пульта до багажного відсіку.

багажник, брелка, starline
 • Провести діагностику сервоприводу сигналки. Під час відкривання багажника повинен видасть клацання. Якщо його не чути, значить привід зіпсований. У разі несправності необхідно замінити гвинтовий затиск, який зміцнює тягу до пристрою відкриття багажника.
 • Перевірити проводку на наявність шумів. Якщо є пошкоджені елементи, то необхідно замінити запобіжник. Для виконання таких операцій потрібно звернутися до електрика в автосервісі.
 • Вимкнути режим охорони.
 • Натиснути на кнопку Valet п’ять разів і включити запалювання. На екрані комунікатора з’явиться значок з написом AF.
 • Після тривалого натискання на третю кнопку і відповідного звуку включиться режим настройки. Натиснути клавішу 3 ще раз на кілька секунд.
 • За допомогою другої або третьої кнопки вибрати пункт під номером 13 для настройки каналу.
 • Встановити значення 1 навпаки цифри 13 за допомогою короткого натискання на клавішу один.
 • Вимкнути запалювання.

Сигнализация StarLine a93 GSM

Що робити, якщо при відкритті багажника з брелка спрацьовує сигналізація?

Якщо сигналка Starline А93 автоматично активується при відкритті дверей багажного відсіку, то причина може полягати в занадто великій вазі самих дверей багажника.

Крім цього, причина може бути в завищеною установці контролера. При подачі команди з комунікатора замкове виріб відключається від блокування, але двері багажника не може відкритися. Вона трохи піднімається, але цього недостатньо для спрацьовування кінцевого перемикача, в результаті відбувається повторна активація захисної функції. Якщо в момент розблокування пристрою підняти кришку рукою і сирена не увімкнеться, це говорить про необхідність проведення механічного регулювання.

Залежно від методу підключення кінцеві перемикачі капота і багажного відсіку можуть з’єднуватися однією електролінії за замовчуванням. В результаті вони будуть незалежні відносно один одного, але їх активація буде виконуватися синхронно. Для вирішення проблеми потрібно поділ імпульсних сигналів, для цього в розрив електричного кола треба встановити діодні елементи. Якщо вони перегорають, то слід виконати поділ електроланок в микропроцессорном блоці.

Комбінація кнопок для управління багажником

Перед тим, як відкривати задній відсік з пульта, необхідно підключити його. Для грамотної реалізації потрібно придбати додаткове реле

Важливо, щоб колодка була з вбудованим діодом. Згідно зі схемою, це дозволить не спалити блок самоіндукції

Особливістю установки даного діода є його правильне розташування. Справа в тому, що він пропускає сигнал кожної з полярностей тільки в одну сторону. Відповідно, його підключення повинно бути реалізовано наступним чином. Значить, діод необхідно розгорнути білою смужкою (часто намальована на корпусі) в бік звуження трикутника (див. Схему), а «мінусом». до жовто-чорному проводу.

Управління замком багажника

Сервопривод відкриття багажника. річ зручна, особливо коли руки зайняті. Ви напевно вже стикалися з цим на парковці гіпермаркету. Автовиробники полегшують завантаження, додаючи радіоуправління відкриванням з штатного радіоключі або навіть управління жестами. наприклад, на новому Ford Kuga достатньо провести під заднім бампером ногою, щоб багажник відкрився.

Але на старих машинах, та й на нинішніх бюджетних іномарках доведеться все одно повертати ключ або натискати кнопку на кришці. Ця проблема давно вирішена сервісними функціями сигналізацій: в них реалізується або вбудоване силове реле, або настроюється додатковий канал для реле зовнішнього. Вони активуються при натисканні потрібної клавіші або комбінації клавіш на брелоку, після чого дають короткочасний імпульс на окремо встановлюваний електромеханічний привід, або дублюють натискання кнопки на дверцятах. У сучасних автомобілів, де бортова електроніка інтегрована в загальну цифрову мережу, відкрити багажник іноді можна командою по CAN-шині, ніяких додаткових пристроїв і підключень не потрібно.

Можливо управління замком багажника і на Starline A93. Для цього немає жорстко спеціалізованого каналу, але переважно застосування для цього каналу 1, як вказує і інструкція по установці.

Кнопки управління на брелках Starline A93

Флекс-канал 1 в режимі управління багажником активується в такий спосіб:

 • тривало натиснути кнопку 2 на брелоку;
 • відразу ж натиснути кнопку 1 короткочасно.

Після цього брелок видасть три мелодійних сигналу, а автомобіль подасть три світлових сигналу. Якщо автомобіль знято з охорони, то імпульс на відкриття багажника буде поданий без додаткових дій. Якщо машина стоїть на охороні, то при відкритті багажника двері залишаться заблокованими, статус охорони не зміниться, але вбудований датчик удару буде відключений. Якщо до сигналізації підключений будь-який додатковий датчик (для цього передбачений спеціальний роз’єм), то він також відключиться.

При відкритті багажника блокуються двері

Блокування дверей при відкриванні багажника може бути пов’язана з невідповідністю прошивки сигналізації Starline А93 і марки автомобіля (часто зустрічається в моделях A 63, E 90). В цьому випадку потрібно внести зміни в програмне забезпечення центрального блоку.

Якщо проблема виникла в електронній складової охоронної системи, то варто звернутися до фахівця. Автоелектрик перевірить всі дроти сигналізації, цілісність контактів, стан головного блоку. При необхідності проводиться заміна деталей, що вийшли з ладу, перепайка з’єднань. При попаданні вологи блок піддається сушінню.

Комбінація кнопок для управління багажником

Згідно з інструкцією користувача, управління багажіком з кнопок брелока відбувається наступним чином:

 • Натиснути тривало другу клавішу на вашому пристрої. Необхідно почекати 1-3 секунди, а потім коротко натискати на першу кнопку.
 • Світлові вогні машини повинні 3 рази моргнути. Брелок видасть три коротких звукових сигнали.
 • Якщо вимкнуто охорони проізвойдет відкриття замку багажного відсіку. Якщо вона включена, то ще деактивує датчик удару. На екрані пульта управління з’явиться значок відкритого багажника і іконка відключення контролера чутливості.
 • При закритті багажного відсіку авто з включеним охоронним режимом включається контролер чутливості. Час закриття багажника. 5-6 секунд. Як тільки він закриється повністю, брелок видасть звуковий сигнал.

Проблеми при відкриванні багажника і їх усунення

У деяких випадках відмикання відсіку не відбувається. Якщо власник зіткнувся з цією проблемою, необхідно перевірити наступні вузли:

 • живить елемент пульта. Через слабкий заряду батареї пульт просто не віддає коректну команду або передає спотворений діалоговий код. Відповідно, центральний блок не може правильно розшифрувати його і виконати команду. Аналогічним чином слід перевірити акумулятор автомобіля. Можливо, причина саме в його слабкому заряді, що має такі ж наслідки. Прямим сигналом до того, що автомобіль не прийняв команду, є відсутність підтвердження у вигляді триразового моргання габаритами;
 • сервопривід багажника. Можливо, проблема носить механічний характер. Тому, після натиснення відповідної команди необхідно прислухатися. Спеціальний клацання в районі багажника підкаже, що сервопривід отримує струм, але необхідно перевірити справність елементів (рейки, шестерні і самого замку), почистити і змастити їх, щоб уникнути заїдання. Також бажано продіагностувати жорстку тягу.
 • перевірити значення функції. Можливо, ця опція не активна для додаткового каналу 1. Для цього необхідно увійти в меню програмування. Потрібно зняти автомобіль з охорони, а потім п’ять разів натиснути сервісну кнопку Валет для переходу в режим налаштувань. Після включення запалення автомобіль п’ять разів моргне фарами і подасть п’ять звукових сигналів. За допомогою натискання на третю клавішу здійснюється вхід до відповідного меню (AF). Натисканням кнопок два і три потрібно перегорнути меню до потрібної функції (13) і задати їй параметр 1. Налаштування будуть збережені після виключення запалення.
 • прошивку. Не завжди сучасна прошивка коректно взаємодіє з сервоприводом багажника і силовим реле. Іноді відкат на більш ранні версії прошивки може вирішити проблему;
 • збереження проводів і правильність підключення. Необхідно озброїтися тестером і контрольною лампою. З їх допомогою можна перевірити всі дроти на наявність постійного контакту. Також потрібно перевірити правильність розташування діода (плюс з білою смужкою. до червоного проводу, мінус. до чорно-жовтому кабелю);
 • мікропроцесорний блок. Центральний блок сигналізації відповідає за правильність виконання команд. Через потрапляння всередину вологи він може замикати і давати збої. Тому можна акуратно розібрати корпус модуля, переконатися у відсутності пошкоджених елементів. При наявності вологи необхідно просушити його, а контакти. змастити спиртом. Бажано не використовувати для сушки фен. це може пошкодити МІКРОКОНТАКТ і доріжки плати;
 • контролер. При його неправильного встановлення (вище, ніж треба) двері багажника все ж відкривається, але недостатньо для того щоб кінцевий перемикач спрацював і віддав системі відповідну команду. Необхідно спробувати підняти кришку рукою. Якщо сигналізація не спрацювала, значить, команда була виконана коректно, потрібно тільки провести механічну регулювання контролера.

Відкриємо двері, бардачки, капоти, багажники та ін.

Порядні майстра з досвідом більше 5 років

Управління замком багажника

Щоб в сигналке Starline A93 відкрити багажник з брелка, додатковий канал повинен бути попередньо активований.

Відповідно до інструкції до автосигналізації, відкривання відбувається за наступною комбінації:

 • Спочатку треба натискати другу клавішу комунікатора. Через секунду після кліка виконується натискання першої кнопки.
 • Світлові прилади машини змигнуть тричі, а комунікатор видасть три звукові сигнали.
 • Якщо режим охорони запущений, то станеться відкриття замка дверей багажного відсіку. Коли захисна функція вимкнена, перестане працювати датчик удару. На екрані комунікатора з’явиться символ у вигляді відкритого багажного відсіку. Також на дисплеї з’явиться значок відключення контролера чутливості.
 • Коли двері багажного відсіку буде замкнена при включеному режимі охорони, відбудеться активація контролера чутливості. Також через п’ять секунд після закриття запрацює зона контролю багажника. Комунікатор видасть мелодійний сигнал.

Канал CamRip показав, як відкривати двері багажного відсіку.

Допускається використання інших методів зв’язку опції:

 • методом гнучкого налаштування, його реалізація забезпечує включення функції за сигналом від комунікатора або при конкретної послідовності подій;
 • за допомогою додаткового модуля Starline Р3;
 • при використанні режиму «Засувки».

Що робити, якщо при відкритті багажника з брелка блокуються двері?

Треба переконатися у відповідності версій прошивок. Якщо програмне забезпечення мікропроцесорного блоку було оновлено, можливо, причина полягає в невідповідності прошивки з моделлю машини.

Для усунення проблеми треба відкотити прошивку на одну версію назад і ще раз спробувати скористатися функцією.

Якщо проблема полягає в електронної складової, то краще звернутися до фахівців.

Для усунення поломки виконуються дії:

 • Пульт керування сигналізацією видаляється з пам’яті мікропроцесорного блоку і прив’язується до модуля заново. Іноді вирішити проблему можна шляхом перепрограмування.
 • Виконується діагностика всіх електроланок протиугінного комплексу. Треба перевірити дроти, підключені до мікропроцесорній модулю. Причина проблеми іноді полягає в їх замиканні або обриві. Пошкодження ізоляційного шару також може привести пов’язаних із ними. Перевірка виконується кваліфікованим електриком з відповідним тестером.
 • Проводиться діагностика роботи мікропроцесорного блоку. Причина його збоїв може полягати в попаданні вологи всередину пристрою. Потрібно розібрати корпус модуля, зробити його діагностику на предмет пошкоджених елементів і контактних доріжок. Що вийшли з ладу компоненти підлягають перепайку, але це треба зробити акуратно, використовуючи паяльник з тонким жалом. При наявності слідів вологи плату слід просушити, але її не можна класти на батарею або поруч з газовою пічкою. Не допускається просушування плати будівельним або побутовим феном.

Плата мікропроцесорного модуля Діагностика цілісності контактів роз’єму

включення функції

Підключення функції відкриття багажника в сучасних автомобілях зазвичай не викликає труднощів. Авто старших версій необхідно обладнати електрозамком. Це нескладний пристрій, але установка зажадає додаткових механічних робіт.

Після правильної установки системи Starline A93 багато користувачів губляться, тому що не можуть відкрити багажник за допомогою брелока. При тому, що від кнопки з салону або з застосуванням механічного ключа все працює.

 • натиснути тривало кнопку 2 і коротко. 1;
 • автомобіль відгукнеться трьома світловими сигналами, а брелок трьома звуковими;
 • при включеній охорони відкриється тільки замок багажника;
 • при вимкненому охорони, додатково, відключиться датчик удару, на індикаторі брелока відобразяться значки відкритого багажника і відключення датчика ударів;
 • після закриття багажника в режимі охорони активізується датчик ударів, зона багажника буде взята під контроль через 5 секунд, брелок просигналить один раз.

Існує ще кілька методів підключення функції відкриття багажника до системи:

 • гнучке програмування, дозволяє комутацію від брелока або від певної послідовності подій;
 • за допомогою управління Starline R3;
 • в режимі «Засувка».

лада гранта, открывание багажника с пульта сигнализации StarLine

Проблеми та їх усунення

Користувачі охоронних автомобільних систем Starline A93 іноді стикаються з проблемами, пов’язаними з відкриттям багажника. Вони проявляються по-різному, але викликані двома основними причинами: некоректна установка і особливості Електроапаратній частини автомобіля.

При правильній установці системи, відкрити багажник з брелка можна точно також легко, як і в будь-якому автомобілі зі штатним електронним замком і іммобілайзером. Але в деяких випадках можуть з’являтися проблеми:

 • без постановки на охорону блокуються двері при відкритті багажника від брелока;
 • без постановки на охорону при відкритті багажника з брелока спрацьовує сигналізація.

Як відкрити замок багажника брелоком в авто зі Starline А93

Власнику автомобіля дуже зручно мати функцію відкриття багажника від брелока. Досить натиснути кнопку і кришка багажника відкриється. Не потрібно ставити сумки на асфальт, укладайте їх відразу на дно багажника. При цьому двері салону залишаються під охороною. Особливо така функція затребувана власниками автомобілів, в яких багажник відкривається зсередини салону.

Отпирание багажника с брелка | Сигнализация Starline A63/A93

Вирішення проблем

Досить часто причиною подібних неполадок є невідповідність прошивок. Необов’язково найновіша прошивка буде працювати з моделлю вашого авто. Можливо, досить, перейти на більш ранню версію і все запрацює. Але частіше проблеми полягають в нестиковці електронної частини автомобіля. неполадки можна вирішити.

Якщо при відкритті багажника спрацьовує сигналізація, однією з причин може бути занадто важка кришка або завищене положення датчика. Замок знімається з блокування, але кришка не піднімається настільки, щоб спрацював кінцевик. Відповідно система бере зону під охорону повторно. Якщо під час розблокування замку підняти кришку рукою і тривога не спрацьовує, значить, необхідні механічні регулювання.

У деяких автомобілях датчики капота і багажника з’єднані одним проводом за замовчуванням. Це призводить до того, що вони залежні один від одного і спрацьовують синхронно. Сигнали необхідно розділити. Це легко вирішується установкою діодів в розрив проводів. Деякі автолюбителі скаржаться, що діоди часто згорають. Тоді доведеться розділяти дроти в блоці управління.

Система Starline А93 не розрахована для установки дилетантами, краще звернутися до дилерів.