Table of Contents

Не відкривається

Багажник може не відкриватися з кількох причин. Для початку слід переконатися, що команду з охорони було прийнято (що підтверджується відповідними сигналами). Якщо відповіді не було, діють так:

 • Знімають автомобіль із режиму охорони.
 • Короткочасно натискають 5 разів кнопку “Валет”. Після цього має прозвучати 5 сигналів сирени та 1 на брелоку. На пульті має з’явитися напис «AF» (режим налаштувань).
 • Для входу в меню налаштувань довго натискають клавішу «3» до звукового сигналу, потім коротко натискають цю кнопку.
 • За допомогою клавіш «2» і «3» переглядають настройки, що відображаються кодом 11-2, де 11 номер опції, 2 її налаштування. Правильний код керування багажником – 13-1. Якщо стоять інші цифри налаштування, їх змінюють за допомогою кнопки «1».
 • Для збереження налаштувань заводять автомобіль.

Якщо з увімкненням функції проблем не виникало, то причина несправності може полягати в сервоприводі. Коли багажник відкривають брелоком Starline A93, слід прислухатися: якщо лунає клацання, то живлення на привід надходить, але в нього зламана зубчаста рейка або несправний вузол розблокування.

Ще одна можлива причина несправності – пошкодження жорсткої тяги, що відкриває замок багажної кришки. У процесі експлуатації вона може деформуватися або злетіти з робочої позиції.

багажник, брелка, starline

Якщо при подачі команди не чути жодних звуків, то причина поломки полягає в пошкодженні проводів, збій роботи силового реле, що управляє сервоприводом, або перегоранні запобіжника. Для усунення несправності слід звертатися до автоелектрика.

У холодну пору року багажник може не відкриватися з простої причини. став замок. Для виключення цього явища рекомендується обробляти замки спеціальними складами.

При відкритті багажника блокуються двері

Блокування дверей при відкриванні багажника може бути пов’язане з невідповідністю прошивки сигналізації Starline А93 та марки автомобіля (часто зустрічається у моделях A 63, E 90). В цьому випадку потрібно внести зміни до програмного забезпечення центрального блоку.

Дистанционное открытие багажника на Старлайн А91.AVI

Якщо несправність пов’язана з електронною складовою охоронної системи, варто звернутися до фахівця. Автоелектрик перевірить усі дроти сигналізації, цілісність контактів, стан головного блоку. За необхідності проводиться заміна деталей, що вийшли з ладу, перепаювання з’єднань. При попаданні вологи блок піддається сушінню.

как открыть багажник с брелка старлайн

Можливі проблеми та що робити

Іноді під час відкриття багажного замку виникають проблеми. Деякі їх можна вирішити самостійно, інші вимагають залучення майстра.

Як відкрити багажник машини з брелка сигналізації Starline А93

лада гранта, открывание багажника с пульта сигнализации StarLine

Після встановлення охоронного комплексу Starline А93, як відкрити багажник із брелока, цікавить багатьох автовласників. Підключення функції здійснюється кількома послідовними діями, які не викликають складності.

Управління замком багажника

Для керування багажним замком за допомогою кнопок Starline A93 потрібна попередня активація додаткового каналу. Через нього здійснюється відкриття електронного замка в автомобілі. Для підключення каналу виконуються такі дії:

 • Довго натискають клавішу «2» і коротко клавішу «1». Після натискання цієї комбінації кнопок транспортний засіб підтверджує прийняття команди 3 світловими, а брелок. 3 звуковими сигналами.
 • При активному режимі охорони буде відкритий тільки замок багажника.
 • При вимкненій охороні додатково буде деактивовано датчик удару. При цьому на брелоку висвітляться піктограми відкритого багажника та відключеного датчика удару.
 • Коли багажник буде закрито, в режимі охорони вмикається датчик удару. За 5 секунд автомобіль береться під контроль. При цьому від брелока надходить оповіщення у вигляді 1 звукового сигналу.
READ  Як вимкнути сигналізацію Starline з брелка

При відкритті багажника спрацьовує сигналізація

Якщо при відкритті замка на задніх дверях спрацьовує сирена, це може бути пов’язано з декількома причинами:

 • Несумісність прошивки охоронної системи із маркою автомобіля. Для усунення проблеми потрібно перепрошити сигналізацію. При цьому можливе встановлення не найновіших програм.
 • Важкі двері або підвищена установка датчика. В даному випадку кришка багажника не піднімається на потрібну висоту, не спрацьовує кінцевик. В результаті система включає захист. Виявити цю причину легко – достатньо підняти кришку рукою. Якщо сирена не ввімкнулась, необхідно відрегулювати положення датчика.
 • Поєднання з датчиком капота. При установці сигналізації датчики капота і багажника можуть з’єднуватися одним кабелем, що веде до їх залежності один від одного. У такому разі слід встановити діоди в розрив шнура або розділити провід у головному блоці.

Після діагностики та усунення проблеми багажну кришку можна знову відкривати з брелка сигналізації Starline A93.

Що робити, якщо на Starline А91 не відкривається багажник

Іноді система може збоїти та завдавати клопоту своєму власнику. Якщо відділення не відкривається після натискання третьої клавіші довго і першою коротко, слід перевірити кілька деталей.

По-перше – батарейку самого пульта. Через слабкий заряд сигнал може просто не доходити або доходити з спотворенням до центрального блоку сигналізації. Через це команда просто виконується некоректно. Також потрібно протестувати акумулятор авто. Можливо, його заряд занадто малий для реалізації завдання.

По-друге, необхідно проінспектувати механізм замку багажника. Є ймовірність, що причина не в електричній, а в механічній частині та двері не відчиняються через це. Також слід перевірити справність датчика положення кришки багажника та за необхідності провести його регулювання.

По-третє, перевірити правильність підключення, що описана вище. Реле має обов’язково бути з діодом, а сам діод – розгорнути правильною стороною. Бажано продзвонити дроти з’єднання (жовто-чорний та червоний) щоб перевірити їх на розрив.

По-четверте, проаналізувати стан прошивки сигналізації. Не завжди остання версія прошивки коректно взаємодіє із замком багажника та додатковими функціями. У цьому випадку допомагає відкат на попередні версії.

Як відкрити та закрити багажник із брелока сигналізації Starline A91

При відмиканні заднього відділення спрацьовує реле і відсік відкривається. Це дуже зручно, адже можна покласти вантаж, не ставлячи поклажу на землю. Функція дистанційного відкриття реалізується за допомогою гнучкого програмування брелока або управління Starline R. Після цього відкрити відділення можна з пульта або через мобільний додаток телефону (якщо воно встановлено). При цьому закриття багажника відбувається лише вручну – в автомобілі немає доводчиків кришки.

Комбінація кнопок для керування багажником

Справа в тому, що він пропускає сигнал кожної з полярностей лише в один бік. Відповідно, його підключення має бути реалізовано в такий спосіб. Отже, діод необхідно розгорнути білою смужкою (часто намальована на корпусі) у бік звуження трикутника (див. схему), а «мінусом» – до жовто-чорного дроту.

Для коректного підключення необхідний жовто-чорний провід, що виходить з 18 контактного роз’єму (15 контакт). Це негативний вихід додаткового 1 каналу, через який реалізується дана функція відкриття багажника. Максимальний струм навантаження становить 200 мА. Позитивний контакт можна взяти з 6-ти контактного роз’єму автозапуску двигуна.

Підключення функції відкриття та закриття багажника на Starline А91

Багато власників сучасних автомобілів оснащують його сучасними охоронними системами типу Starline, адже вони дозволяють реалізувати безліч зручних функцій. Так, можна встановити турботаймер, налаштувати автозапуск по таймеру або температурі, а також відкриття багажника з брелка Starline А91, А63 або А92.

Остання опція є додатковою і для її реалізації потрібно працювати. Проте після цього на будь-якій моделі, включаючи Hyundai Elantra XD або LADA Kalina 2, можна буде відкривати багажник дистанційно. Докладніше про особливості підключення розказано далі.

Дистанційне відкриття багажника Starline A91

Якщо всі роботи виконані правильно, то функцію відмикання багажника через додатковий канал 1 буде підключено автоматично. Відкриття відділення відбувається автоматично після натискання певної комбінації клавіш на брелоку. Спочатку натискається третя кнопка (до сигналу), а потім коротко натискається перша клавіша. В результаті пульт видає три короткі звукові сигнали, а автомобіль тричі моргає габаритними вогнями і відкриває замок заднього відсіку.

READ  Багажник на дах UAZ буханець своїми руками

Як бути, якщо на Starline А91 постійно показує відкритий багажник

Спеціалізація: Закінчив державний автомобільний університет, пропрацював 20 років на ГАЗ-56, зараз їжджу на ВАЗ.

Starline а91 як відкрити багажник

Ми вже писали про загальні характеристики однієї з найпопулярніших сигналізацій у лінійці Starline, а також особливості налаштування автозапуску на сигналізаціях цієї серії. Однак функціонал модульної платформи Starline багатий, тому розумітися іноді доводиться і в дрібницях.

Управління замком багажника

Для керування багажним замком за допомогою кнопок Starline A93 потрібна попередня активація додаткового каналу. Через нього здійснюється відкриття електронного замка в автомобілі. Для підключення каналу виконуються такі дії:

 • Довго натискають клавішу «2» і коротко клавішу «1». Після натискання цієї комбінації кнопок транспортний засіб підтверджує прийняття команди 3 світловими, а брелок. 3 звуковими сигналами.
 • При активному режимі охорони буде відкритий тільки замок багажника.
 • При вимкненій охороні додатково буде деактивовано датчик удару. При цьому на брелоку висвітляться піктограми відкритого багажника та відключеного датчика удару.
 • Коли багажник буде закрито, в режимі охорони вмикається датчик удару. За 5 секунд автомобіль береться під контроль. При цьому від брелока надходить оповіщення у вигляді 1 звукового сигналу.

Що робити, якщо багажник не відкривається?

Обов’язково переконайтеся, що при натисканні потрібної комбінації клавіш брелок подає потрійний сигнал – це вказує на те, що сигналізація прийняла команду.

Якщо на автомобілі встановлений додатковий сервопривід для відкриття багажника, то уважно вслухайтеся: клацання з боку кришки багажника при відпрацюванні команди вкаже, що живлення на сервопривід подається, але він або зламаний (пошкоджена внутрішня зубчаста рейка або шестерня, що не приводить її в рух), або працює механізм розблокування, пов’язаний із сервоприводом.

Для роботи сервопривід зв’язується жорсткою тягою з механізмом замка так, щоб при спрацьовуванні приводу імітувати відкриття ручне замка. Якщо тяга вигнута або злетіла (до замку її кріплять гвинтовим затиском), то сервопривід, що відпрацював, не відкриє багажник. Зрештою, сам замок може замерзнути.

Відсутність шуму вкаже на пошкодження проводки, відмову силового реле керування сервоприводом або перегорання запобіжника. У цьому випадку варто звернутися до автоелектрика або ознайомитися з інструкцією зі встановлення та експлуатації Starline А93. Так само варто зробити, якщо для керування відкриванням не використовувався додатковий сервопривід.

У випадках, коли натискання комбінації кнопок 21 не призводить до потрібної реакції на брелоку, перевірте правильність налаштувань сигналізації:

 • Зніміть автомобіль із охорони.
 • Не включаючи запалювання, швидко п’ять разів натисніть сервісну кнопку Valet у салоні автомобіля
 • Повинні прозвучати п’ять сигналів сирени та один сигнал брелока, на його екрані з’явиться напис AF – сигналізація увійшла до режиму налаштування.
 • Увійдіть в меню AF (сервісні та охоронні функції), спочатку натиснувши кнопку 3, потім (після короткого писку) ще раз короткочасно.
 • Тепер кнопками 2 і 3 перегортайте різні функції сигналізації, які відображатимуться у вигляді «10-4», де 10 – номер функції, 4 – її налаштування. Перейдіть до функції 13 – вона керує каналом 1. Для керування багажником коректне значення має бути 13-1. Якщо на екрані Ви бачите інше, встановіть функцію у потрібне значення, натискаючи кнопку 1.
 • Після цього збережіть налаштування, увімкнувши запалювання.

Якщо Ви використовуєте мобільний додаток Starline для керування сигналізацією, то можна налаштувати й керування багажником з нього (якщо це не зроблено раніше). Так як у додатку можна активувати тільки один канал, то задайте правильний налаштування самої сигналізації: вищеописаним способом встановіть функцію 20 значення 20-1.

Управління замком багажника

Сервопривід відкриття багажника – річ зручна, особливо коли руки зайняті. Ви, напевно, вже стикалися з цим на парковці гіпермаркету. Автовиробники полегшують завантаження, додаючи радіокерування відкриванням зі штатного радіоключа або навіть керування жестами – наприклад, на новому Ford Kuga достатньо провести під заднім бампером ногою, щоб багажник відкрився.

READ  Зняття заднього бампера ВАЗ 2110

Але на старих машинах та й на нинішніх бюджетних іномарках доведеться все одно повертати ключ або натискати кнопку на кришці. Ця проблема давно вирішена сервісними функціями сигналізацій: в них реалізується або вбудоване силове реле, або додатковий канал, що налаштовується для реле зовнішнього. Вони активуються при натисканні потрібної клавіші або комбінації клавіш на брелоку, після чого дають короткочасний імпульс на електромеханічний привід, що окремо встановлюється, або дублюють натискання кнопки на дверцятах. У сучасних автомобілів, де бортова електроніка інтегрована в загальну цифрову мережу, відкрити багажник іноді можна командою по CAN-шині, ніяких додаткових пристроїв та підключень не потрібно.

Можливе керування замком багажника та на Starline A93. Для цього немає жорстко спеціалізованого каналу, але переважно застосування цього каналу 1, як вказує і інструкція по установці.

Кнопки керування на брелоках Starline A93

Флекс-канал 1 в режимі керування багажником активується так:

 • довго натиснути кнопку 2 на брелоку;
 • відразу ж натиснути кнопку 1 короткочасно.

Після цього брелок видасть три мелодійні сигнали, а автомобіль подасть три світлові сигнали. Якщо автомобіль знято з охорони, імпульс на відкриття багажника буде поданий без додаткових дій. Якщо машина стоїть на охороні, то при відкритті багажника двері залишаться заблокованими, статус охорони не зміниться, але вбудований датчик удару буде вимкнено. Якщо до сигналізації підключений будь-який додатковий датчик (для цього передбачено спеціальний роз’єм), він також відключиться.

Після закриття багажника в режимі охорони сигналізація чекає на п’ять секунд – у цей час можна повторно відкрити багажник, тривога не спрацює. Через п’ять секунд датчики знову активуються, сигналізація подасть повторний імпульс на закриття центрального замку.

Не відкривається

Багажник може не відкриватися з кількох причин. Для початку слід переконатися, що команду з охорони було прийнято (що підтверджується відповідними сигналами). Якщо відповіді не було, діють так:

 • Знімають автомобіль із режиму охорони.
 • Короткочасно натискають 5 разів кнопку “Валет”. Після цього має прозвучати 5 сигналів сирени та 1 на брелоку. На пульті має з’явитися напис «AF» (режим налаштувань).
 • Для входу в меню налаштувань довго натискають клавішу «3» до звукового сигналу, потім коротко натискають цю кнопку.
 • За допомогою клавіш «2» і «3» переглядають настройки, що відображаються кодом 11-2, де 11 номер опції, 2 її налаштування. Правильний код керування багажником – 13-1. Якщо стоять інші цифри налаштування, їх змінюють за допомогою кнопки «1».
 • Для збереження налаштувань заводять автомобіль.

Якщо з увімкненням функції проблем не виникало, то причина несправності може полягати в сервоприводі. Коли багажник відкривають брелоком Starline A93, слід прислухатися: якщо лунає клацання, то живлення на привід надходить, але в нього зламана зубчаста рейка або несправний вузол розблокування.

Ще одна можлива причина несправності – пошкодження жорсткої тяги, що відкриває замок багажної кришки. У процесі експлуатації вона може деформуватися або злетіти з робочої позиції.

Якщо при подачі команди не чути жодних звуків, то причина поломки полягає в пошкодженні проводів, збій роботи силового реле, що управляє сервоприводом, або перегоранні запобіжника. Для усунення несправності слід звертатися до автоелектрика.

У холодну пору року багажник може не відкриватися з простої причини. став замок. Для виключення цього явища рекомендується обробляти замки спеціальними складами.

При відкритті багажника блокуються двері

Блокування дверей при відкриванні багажника може бути пов’язане з невідповідністю прошивки сигналізації Starline А93 та марки автомобіля (часто зустрічається у моделях A 63, E 90). В цьому випадку потрібно внести зміни до програмного забезпечення центрального блоку.

Якщо несправність пов’язана з електронною складовою охоронної системи, варто звернутися до фахівця. Автоелектрик перевірить усі дроти сигналізації, цілісність контактів, стан головного блоку. За необхідності проводиться заміна деталей, що вийшли з ладу, перепаювання з’єднань. При попаданні вологи блок піддається сушінню.