Як видалити заднє сидіння Renault Logan 2

Як працює автоматичне шоу

Щоб скласти місця в машині з Франції Renault Logan, вам потрібно зробити кілька простих маніпуляцій:

 • Всі передні крісла, включаючи сидіння водія, розгортаються з налагодженням спинки сидіння, вам потрібно, щоб знизити назад навіть до рівня сидіння заднього ряду, а потім виявляється простора ліжко, яке доведеться любити подорожувати.
 • У другій версії моделі Logan всі задні сидіння легко і просто розгорнуті за допомогою кнопок блокування, тоді як ви не досягнете плоского підлоги, але цей дизайн набагато краще у порівнянні з 1-го покоління Logan.
 • Модель 1-го покоління не була першою можливістю запуску заднього ряду стільців, а власники повинні були збільшити простір. повністю видалити задню частину заднього сину з автомобіля.

На закінчення я хотів би відзначити, що процес видалення та, звичайно, запуск автосигналів у самому автомобілі Renault Logan легко та простий, і інтуїтивно розуміє всіх власників автомобіля, незалежно від того, які навички вони мають, і Який досвід їх водія. Однак багато хто цікавиться, ніж замінити оригінальні місця, експерти стверджують, що можна замінити на будь-якому кріслі, найважливіше, що він підходить для розміру та вкладень.

Ебать подушки заднього сидіння.

Зніміть затискачі подушок з отворів у основі тіла.

3 і вийміть задню сидіння подушку з автомобіля.

Видаліть дві болти спини до задньої частини тіла (болти розташовані в нижній частині спини зліва та праворуч).

Піднімаючи спину, виводячи свої затискачі від отворів у задній частині тіла, зніміть ремені безпеки та зніміть спину кабіни.

Встановіть задню частину заднього сидіння в порядку, скасування, забезпечуючи, щоб замки спинки.

7 свердловинних отворів у розділі заднього тіла.

Встановіть подушку задньої сидіння, щоб видалити.

Веб-сайт про ремонт та налаштування улюблених автомобілів

Як видалити заднє сидіння на Renault Logan? Детальний аналіз питання

Власники французької компанії можуть знати, як видалити заднє сидіння на Renault Logan. Сама модель досить успішна і затребувана, але має значний недолік: вона має відносно невеликий стовбур, а задній диван не розвивається. Отже, якщо вам потрібно носити щось розміщення, власники Logan починають думати про виклик таксі або оцінити деякі знайомі “здачі” до доставки.

Немає необхідності витрачати додаткові гроші та деформуються друзі за такими неповнолітніми. Так, сидіння не складається. але його спина може бути просто видалена. У цьому випадку простір і звільняє простір достатньо для досить довгих вантажів. І насправді ми намагаємося досягти цієї процедури.

Як видалити заднє сидіння на Renault Logan? Інструкція досить проста і швидко неможливо. На додаток до викрутки та гайкового ключа, нічого не потрібно демондувати. Єдине, що потрібно витратити, краще з партнером, тому що спина досить об’ємна.

Щоб почати з того, вам потрібно зробити кілька додаткових телеканалів. наприклад, витягніть підлогу з підлоги (якщо є) і видалити “полицю”, яка закриває стовбур з боку кабіни. Тоді сам сидіння трохи затримується вперед. Так що це не на місці, ви можете тримати його з коліном. Отримані затискачі, які тримають подушку на місці.

Якщо ви ніколи не збільшили свій стовбур, цілком імовірно, що вони “запечені”. У цьому випадку ви не повинні розраховувати на грубий. Достатньо застосовувати магію до VD-40 (декілька “пшик”, намагаючись не замикати оббивку, і якщо вони все ще розмиті, читати нашу статтю, як їх очистити), а потім. обережно струсити замки в різних напрямках, рухаючи місце ліворуч, праворуч.

Вони будуть працювати досить легко і “відпустити” подушку. Сидіння видаляються з тіла. На його місці, справа і ліворуч від спини, є два болти. Їм потрібно відкрутити і покласти в деякий контейнер, щоб не шукати їх по всій кабіні, а під машиною.

Вони заважають подальшим діям. Якщо вони не працюють і не залишають кронштейн. це легше видалити їх з кріплень. З цією метою підкладка на пряжці видаляється, а відповідний болт, який утримує, вимкнено. Після гвинта, до якого покриття тіла прикріплена до центральної стійки.

READ  Renault Logan як залити олію в коробку

Покриття салону затримується, кронштейн видаляється, а після нього. сам ремінь. Підвищена пильність та обережність для фіксаторів не потрібно вживати: ремені сидіння призначені для екстремальних вантажів при аварії, тому ви не можете боятися зламати їх.

Інакше, щоб не займатися додатковою установкою ременів на місці, вони затримуються навколо та заправка під нижню частину спини. Він залишиться, щоб опустити його на місці сидіння. і тут ви відірвано додатковий об’єм стовбура.

Варто зазначити, що зворотний процес буде дещо складним: вам потрібно потрапити на дотик, видалені болти у відповідні отвори.

Наші люди, природно, вдалося придумати декілька трюків для перемоги над технічною короткозорою французького.

Якщо немає гаража, де ви можете залишити “запасні частини”, або це повинно взяти там вантаж там, і назад, щоб забрати людей, то подушка повертається до місця, а спина занурена між ним і фронт крісло.

Якщо вам часто потрібен сипучий стовбур, болти, закріплюючи спину, видаляються компанією COM. Процес розбирання прискорюється часом: піднятий. витягнутий. видалений. Деякі критикуйте “ноу-хау”, вони кажуть, я б негайно купив хетчбек з великим об’ємом стовбура, але життя робить коригування: неможливо передбачити, що завтра зміниться завтра. Отже, якщо ви зіткнулися з такою проблемою. Використовуйте політ російської інженерної думки. Правда, болти краще зберігати у випадку, якщо в майбутньому це не буде так часто потребує витягнутого стовбура.

В принципі, знаючи, як видалити заднє сидіння на Renault Logan, і я необов’язково закінчив, це може бути зроблено самостійно і досить швидко.

Як видалити заднє сидіння Renault Logan: фото та відео

Автомобільні задні сидіння постійно піддаються впливу механічних навантажень. Виробник Nissan спочатку заклав дуже великий ресурс у них, вони зберігають початкову конфігурацію протягом багатьох років, забезпечуючи високий рівень комфорту, надаючи пасажирам, дозволяючи вам розслабитися у довгій дорозі.

На жаль, іноді є неприємні ситуації. Пошкодження механізму регулювання, затухання, заміни або очищення паливного фільтра, пошкодження оббивки через механічний вплив або забруднення. у деяких ситуаціях, відновлення початкових характеристик та зовнішнього вигляду неможливе без демонтажу.

Демонтаж може знадобитися при відновленні електрика та деяких інших підрозділів, доступу до яких спочатку заблоковано місцем.

Не виймаючи місця, не можна було б зробити без навіть якщо є проблеми з безпекою ременя безпеки. Це задній “диван” приховує основні вузли центрального поясу, який може бути пошкоджений вологою або надмірно інтенсивними навантаженнями.

Дизайн автомобіля Nissan Qashqai дозволяє вам витягувати сидіння сидіння, без відвідування спеціалізованого сервісу, що стосується тіла J10, а для J11. Щоб виконати це завдання, необхідно керувати терпінням, певною кількістю часу та кінцевого ключа до 16.

Як видалити заднє сидіння Renault Logan: фото та відео

Відкрутіть болти, з якими тил саня.

Інструкції для тих, хто хоче самостійно видалити та встановити заднє сидіння в транспортних засобах.

Другий спосіб. збільшення обсягу стовбура через заднє сидіння заднього сидіння Renault Logan.

Але це не означає, що заднє сидіння не можна видалити! Для цього вам знадобиться мінімум інструментів і досить трохи часу.

видалити, заднє, сидіння, renault, logan

Задній сидіння Renault Logan видаляє заднє сидіння в Renault Logan потрібно почати з підйому дивана заднє сидіння. Для цього треба витягнути трохи вперед, а потім розблокувати замки, тримаючи місце на місці. Піднімаючи сидіння, під ним ви повинні знайти два болти нижнього кріплення задньої частини сидіння. Якщо вони не піддаються, вам доведеться видалити їх з кріплення.

Як видалити заднє сидіння Renault Logan: фото та відео

Відкрутіть болти, з якими тил саня.

Інструкції для тих, хто хоче самостійно видалити та встановити на місці заднього сидіння в автомобілях

Другий спосіб. це збільшення обсягу стовбура, видаляючи задню частину заднього сидіння Renault Logan.

Але це не означає, що заднє сидіння не можна видалити! Для цього вам знадобиться мінімум інструментів і досить трохи часу.

Як видалити заднє сидіння Renault Logan 2

Задній сидіння Renault Logan видаляє заднє сидіння в Renault Logan потрібно почати з підйому дивана заднє сидіння. Для цього треба витягнути трохи вперед, а потім розблокувати замки, тримаючи місце на місці. Піднімаючи сидіння, під ним ви повинні знайти два болти нижнього кріплення задньої частини сидіння. Якщо вони не піддаються, вам доведеться видалити їх з кріплення.

Як видалити задню частину заднього сидіння на Renault Logan

Перемістіть ремені безпеки і видаліть спину. Ця процедура найкраще виконується з помічником, що значно полегшить і прискорює процес.

READ  Заміна троса газу Renault Logan

З подальшою установкою, зробіть все в зворотному порядку. Переконайтеся, що після встановлення задньої частини заднього сидіння затискачі точно вражають у своїх отворах у задній частині. Після цього, покладіть у своє місце і задню подушку сидіння. Є відповідь! Як видалити заднє сидіння з власниками Renault Logan Renault Logan іноді стикаються з необхідністю носити загальні вантажі, що перевищують розмір багажника автомобіля. У таких як задні сидіння на Renault Logan, транспорт може бути здійснено за допомогою спеціального стовбура, закріпленого на даху Логана.

Однак цей підхід вимагає додаткових грошових витрат, час для встановлення та погіршення автомобільної аеродинаміки.

Другий спосіб. збільшення обсягу стовбура через заднє сидіння заднього сидіння Renault Logan. І тут власник Логана стикається з проблемою, так як виробник автомобіля, як розкладаються задні сидіння на Renault Logan, передбачив можливості складання спинки заднього сидіння або її швидкої зйомки.

видалити, заднє, сидіння, renault, logan

Але це не означає, що заднє сидіння не можна видалити! Для цього вам знадобиться мінімум інструментів і досить трохи часу. Renault Logan задні сидіння видалення заднього сидіння в тому, як задні сидіння перекриваються на Renault Logan Logan вам потрібно почати з підйомника заднього сидіння диван.

Для цього треба витягнути трохи вперед, а потім розблокувати замки, тримаючи місце на місці. Піднімаючи сидіння, під ним ви повинні знайти два болти нижнього кріплення задньої частини сидіння. Ці болти повинні бути вийшли. Тепер видалення задньої частини заднього сидіння може лише заважати ременем.

Щоб не втрачати час на їх видалення, рекомендується взяти їх з боків і заповнити назад. Після цього можна видалити задню частину логального місця. Щоб зробити це, підніміть його і витягніть його.

Найбільш зручно виконувати цю операцію разом. Якщо ви повинні носити великі речі досить часто, це має сенс не встановлювати болти заднього сидіння. Це значно прискорить догину спини. для цього буде достатньо, щоб підняти його, вийняти його з кріплення і витягнути з салону. Знімний задній сидіння Renault Logan зручно транспортується, розмістивши його між спинами передніх сидінь та підвищеним місцем заднього дивана або на своєму місці.

Крім того, є ще один спосіб швидко збільшити простір Renault Logan, встановивши задню частину заднього сидіння на невеликі дверні петлі, як показано на цьому відео. Такі зміни, зроблені до дизайну заднього сидіння назад заднього сидіння Renault Logan дозволяють використовувати машину для транспортування пасажирів, і, при необхідності, легко збільшити обсяг простору для загального вантажу.

Дивіться цікаве відео на цю тему

Як видалити заднє сидіння на Renault Logan

Сидіння, витягнуті з кабіни дуже просто: для зручності розмістіть місце на стіл або стільці. Оббивка стрілянина, як показано у відео. Мені було важко видалити пластмасові довідники головних обмежень.

Після цього, коли спина спина була повністю звільнена, і вона не заважає нічого, за допомогою помічника, витягнути його з салону.

Зверніть увагу! Перш ніж завантажувати додаткову масу в машину, зверніться до сертифіката інструкцій з інструкції Logan. Як на автомобілях з різним обсягом двигуна, підйомна здатність буде іншою.

Багато хто цікавиться, як видалити правильне місце. Ми будемо говорити про це в цій статті. Отже, скелет сидіння тримається на болтах, прикріплених до тіла автомобіля.

Я думав навіть носити печатку, але мої руки не досягли. Знову ж таки, як задні сидіння складаються на Renault Logan на Буараков з розтягуванням розтягування, але в новому Logan не вводяться в принципі.

Потім я повернув задню частину петлі дивана назад, якщо я не плутаю і поклав подушку на місці, оскільки задні сидіння складаються на Renault Logan Front Seats назад з дурними ягнятами. отриманий процес обслуговування. Сидіння кинуло вздовж лівої сторони, також перетворюючи підголовники передніх сидінь, успішно введено вбік між спинами передніх місць. Задній підголовник і розтягування з болтами, що залишилися для проїзду в гаражі. У принципі вийшла майже плоска поверхня, придатна для спання навіть без надувного матраца.

У замку ми служимо отвору під тягою і фіксуємо його з горіхами з обох сторін. На іншому кінці тяги я встановив кнопку закриття дверей з вази. Модель 1-го покоління ніколи не мав такої можливості відновити задню частину заднього ряду крісел, тому що вони сильно закріплені до самого кадру, і вони можуть тільки видалити їх тільки.

READ  Як видалити переднє сидіння Kia Rio 3

Задувний сидіння процес

Видаліть заднє сидіння на Renault Logan. Достатньо, досить просто мати гайковий ключ, лаяти і пару рук надійного товариша, як достатньо задньої частини сидіння.

Перше, що я виходжу з автомобіля, все буде лише втручатися в подальшу роботу, ці елементи включають гумові килимки та задню полицю.

  Далі виймаємо фіксатори, які утримують подушку сидіння на місці, якщо вони з першого разу не піддаються слід трохи обробити місця за допомогою WD-40 (обробляти з’єднання слід акуратно, не забруднивши оббивку сидінь). Після того, як все оброблено, спробуйте легко струснути сторону сидіння. З таких рухів вони з легкістю повернуться до робочого стану і відпускати подушку.

Подібний елемент заднього сидіння, краще отримати з помічником.

Ви повинні відкрутити лише два болти з лівого та правого боку.

Якщо ремені безпеки несправні і заважають планам, просто зніміть їх з кріплень. Для цього розбирайте підкладку з пряжок і зніміть блокування замикання болтів. І після плоских насос, відключіть закріплення гвинтового кріплення, розташованого в центрі тіла.

 • Потягніть кронштейн для поясу, бо це потрібно затримати підкладку. Під час виконання таких робіт ви відчуєте серйозну стійкість від списку затисків, але не хвилюйтеся, вони призначені для збереження цілісності навіть при аварії. Так що це буде достатньо розбито проблематично.
 • Після самого кронштейна вийміть сам безпечний ремінь.
 • Зніміть нижню кронштейн, облицювання і витягніть інерційну котушку.

Після цього, коли спина спина була повністю звільнена, і вона не заважає нічого, за допомогою помічника, витягнути його з салону.

Зверніть увагу!

Перш ніж завантажувати додаткову масу в машину, зверніться до сертифіката інструкцій з інструкції Logan. Як на автомобілях з різним обсягом двигуна, підйомна здатність буде іншою.

Також, з особливим увагою до збереження цілісності всіх малих частин і затискачів. Якщо принаймні один з них розривається, ви отримаєте один незручний задній диван, який буде легко ходити під час подорожі на нього.

Видалення кріплень

Для початку треба зробити кілька додаткових рухів тіла – наприклад, витягнути половики з підлоги ззаду (якщо вони там є) і зняти «полку», яка закриває багажник з боку салону. Тоді сам сидіння трохи затримується вперед. Так що це не потрапило на місце, ви можете тримати його коліно. Отримані затискачі, які тримають подушку на місці.

Якщо ви ніколи не збільшили свій стовбур, цілком імовірно, що вони “запечені”. У цьому випадку ви не повинні розраховувати на грубий. Достатньо застосувати магію VD-40 (кілька “Пшик”, намагаючись не замикати оббивку, і якщо вони впали, читайте нашу статтю, як їх чистити), а потім. щоб обережно потрясти замки У різних напрямках, рухаючи місце ліворуч, праворуч.

Вони будуть досить легко прийти до робочого стану і “відпустити” подушку. Місце виходить з тіла. На його місці, справа і ліворуч від спини, є два болти. Їм потрібно відкрутити і покласти в деякий контейнер, щоб після того, як не шукав їх по всій кабіні і під автомобілем.

Як видалити передні сидіння на відео Renault Logan

Встановлення автокупів на місцях автомобіля “Renault Logan” 2-го покоління

Заміна сидіння Renault Logan на місця Ford Focus 2

Встановлення кришок для сидіння Renault Logan

Як встановити Renault Sandero обкладинки. Інформаційний майстер-клас

видалити, заднє, сидіння, renault, logan

Renault Logan 2. Зніміть заднє сидіння (частина 1)

Як видалити заднє сидіння Renault Logan 2

Видаліть заднє сидіння (назад) Renault Logan.

 • Crash Test Hyundai Elantra 2004
 • Mercedes Actross MP4 відео
 • BMW 520 E34 відео
 • Kia Rio III Test Drive Video
 • Відео заміни масла в гвинтах Kia Sorento 2010
 • Тест-драйв Мікроавтобус Mercedes Sprinter Video
 • Lifan X 60 Тест-драйв Відео взимку
 • Домашня дорога Mitsubishi L200 відео
 • Крах тестування Lanos відео з коментарями
 • Як змінити зворотний датчик на відео Renault Logan
 • Subaru Legacy 1993 універсальне відео
 • Дивитися Тиматі на Lamborghini
 • Відео огляд Opel Zafira 2003
 • Заміна реле регулятора на відео Renault Logan
 • Як поставити конвергенцію підбору на відео-годинник Kamaz 5511

Головна »Кращий» Як видалити передні сидіння на Renault Logan Video Avtocar-Market.Ро

| Denial of responsibility | Contacts |RSS