Як видалити заднє сидіння Renault Logan 1

Видалення кріплень

Почати, треба виробляти кілька додаткових телеканалів. наприклад, витягніть килими з підлоги позаду (якщо є) і видалити “полицю”, яка закриває стовбур з кабіни. Тоді сам сидіння трохи затримується вперед. Так що це не потрапило на місце, ви можете тримати його коліно. Отримані затискачі, які тримають подушку на місці.

Якщо ви ніколи не збільшили свій стовбур, цілком імовірно, що вони “запечені”. В цьому випадку не варто розраховувати на грубу силу. Достатньо застосувати магію VD-40 (кілька “Пшик”, намагаючись не замикати оббивку, і якщо вони впали, читайте нашу статтю, як їх чистити), а потім. щоб обережно потрясти замки У різних напрямках, рухаючи місце ліворуч, праворуч.

Вони будуть досить легко прийти до робочого стану і “відпустити” подушку. Місце виходить з тіла. На його місці, справа і ліворуч від спини, є два болти. Їм потрібно відкрутити і покласти в деякий контейнер, щоб після того, як не шукав їх по всій кабіні і під автомобілем.

Як скласти заднє сидіння на Renault Logan

Сидіння в Renault Logan не складається, але тільки видаляється.

Йти! Для цього нам потрібен ключ до 13

Ебать задню подушку сидіння.

Зніміть затискачі подушок з отворів у основі тіла.

3 і вийміть задню сидіння подушку з автомобіля.

Видаліть дві болти спини до задньої частини тіла (болти розташовані в нижній частині спини зліва та праворуч).

Піднявши спинку, виведіть її фіксатори з отворів у задній перегородці кузова, відведіть у бік ременя безпеки та вийміть спинку із салону.

Встановіть задню частину заднього сидіння в порядку, скасування, забезпечуючи, щоб замки спинки.

7 свердловинних отворів у розділі заднього тіла.

Зніміть задню сидіння Logan 2

Реверс Renault Logan 2 Демонтаж виконуються за допомогою клавіші 13 мм.

Для всіх маніпуляцій займає 10-20 хвилин.

Як видалити кілька стільців у задній частині кабіни:

  Тримаючи задній край дивана подушки, ми вийміть його з спини і підніміть його.

(посилання на джерело фото)

(посилання на джерело фото)

Установка

Після закріплення проблеми, для якої вам потрібна інформація, як видалити сидіння Renault Logan 2, всі елементи кабіни встановлюються в аналізі зворотного послідовності.

Головне. надійно зафіксувати спину та подушку, надану механізмами кріплення.

Два гачки, які стоять за спиною спини, потрібно встановити в канавках, розміщених на полиці, що прилягає до дивана з спини. Нижню частину дивана фіксуємо, потрапляючи розміщеними на передній кромці подушки зачепами в пази основи.

(Посилання на джерело фото)

Зняти заднє сидіння на Renault Logan досить просто, достатньо лише мати поруч гайковий ключ, викрутку і пару рук надійного товариша, оскільки спинка сидіння досить важка.

Перше, що я виходжу з автомобіля, все буде лише втручатися в подальшу роботу, ці елементи включають гумові килимки та задню полицю.

  Далі зніміть затискачі, які утримують подушку сидіння на місці, але якщо вони не піддаються обробці областей з WD-40 з першого разу (обробка з’єднань повинні бути акуратно, не розмиванням оббивки сидіння). Після того, як все оброблено, спробуйте легко струснути сторону сидіння. З таких рухів вони з легкістю повернуться до робочого стану і відпускати подушку.

Подібний елемент заднього сидіння, краще отримати з помічником.

Ви повинні відкрутити лише два болти з лівого та правого боку.

видалити, заднє, сидіння, renault, logan

Якщо ремені безпеки несправні і заважають планам, просто зніміть їх з кріплень. Для цього розбирайте підкладку з пряжок і зніміть блокування замикання болтів. І після плоских насос, відключіть закріплення гвинтового кріплення, розташованого в центрі тіла.

 • Потягніть кронштейн для поясу, бо це потрібно затримати підкладку. Під час виконання таких робіт ви відчуєте серйозну стійкість від списку затисків, але не хвилюйтеся, вони призначені для збереження цілісності навіть при аварії. Так що це буде достатньо розбито проблематично.
 • Після самого кронштейна вийміть “мову” ременя безпеки.
 • Зніміть нижню кронштейн, облицювання і витягніть інерційну котушку.
READ  Де знаходиться номер двигуна Renault Duster

Після цього, коли спина спина була повністю звільнена, і вона не заважає нічого, за допомогою помічника, витягнути його з салону.

Зверніть увагу!

Перш ніж завантажувати додаткову масу в машину, зверніться до сертифіката інструкцій з інструкції Logan. Як на автомобілях з різним обсягом двигуна, підйомна здатність буде іншою.

Також, з особливим увагою до збереження цілісності всіх малих частин і затискачів. Якщо на складі, принаймні один з них зламаний, ви отримаєте один незручний задній диван, який буде легко «ходити» під час подорожі на ньому.

видалити, заднє, сидіння, renault, logan

Виправте місця в новому Renault Logan. Як видалити його. Kakpravilno-sdelat.Ро

Регулювання поперекової сторони сидіння водія зламалася, а також піна гума була дуже помітною під седакційним. Піна потерши так багато, що стегна почали відчувати поперечну металеву трубу під ним.

Він почав вивчати це питання в Інтернеті, зокрема, тут: www.Диск2.RU / L / 1096348 /. 030. Ремонт поперекової спини. і тут:

І я вирішив теж виправити місце.Ремонт будинку, у коридорі, після роботи, т.До.

Я не знав, скільки часу це заробітна плата, і перспектива витрат на ніч у гаражі не вибирали!Сидіння видаляється з салону. Дуже просто: 1) Зніміть підголівку, натиснувши на два замки; 2) переміщення сидіння, поки він не зупиниться, відкрутіть два передні сидіння кріпильні гвинти; 3) переміщення сидіння, поки він не зупиниться два задні сидіння кріпильні гвинти;

4) витягніть місце через задні двері.

Для зручності розмістіть місце на стіл або стільці. Оббивка стрілянина, як показано у відео. Мені було важко видалити пластмасові довідники головних обмежень. Вони мають дуже щільну засувку.

Я не міг стиснути їх пальцями, і я натиснувш лайку, по черзі, потім, з іншого боку, коливаючись і витягуючи рукав.

На фотографії здається просто, насправді, в цей час все ще одягнена, піна гума, і все робиться на дотик і в тісному просторі для рук.

Після відкриття, несправність механізму регулювання поперекової зупинки. розбите кріплення кабелю. Я завжди пішов з найсучаснішим акцентом, тому я не відремонтував кабель, але просто зафіксував цю ідіотичну структуру у максимально розтягнутому положенні.

Дизайн насправді ідіотський, т.До. Він витягує лише праву сторону кадру дроту, що призводить до більшої частини зупинки на правій стороні. Теоретично, вам потрібно скоротити два дроти з лівого боку для однорідного напруженості всього дизайну, але я цього не зробив.

Механізм напруги, закріплений з дротом

Далі. Звичайно, жодна піна гума не вийде така глузування. Я не перетворюю мову, щоб назвати це зменшення вартості або збереження. На заводі можна було б зробити щонайменше пенні брезент-розпіймач між піною гумою та дротом, щоб піни втирала так.

Глибокі розрізи з рамки дроту в піну

Але, на жаль, ви повинні уточнити себе. З гаража був заздалегідь деякий шматок відчутого на брезенту, а решта розчаровує шматок підлоги ізоляції підлоги. Відріжте всі частини необхідного розміру і закріплені на стільці трикотажного дроту.

Більш невелика тюнінг. До Logan. Як поперековий стоп, я використав подушку з вібромасажем, замовив AliExpress.

Витягнув вібро від неї і забезпечив дріт на сидінні, а також стрічку для не висить.

Вібрація від неї, звичайно, потужного, насправді я не знаю, якщо є хороший)

Тепер перейдіть до нижньої частини Ось така ж смуток, як і з спиною, тільки гірше. Піна гума лежить на дротяній рамі і сильно розрізаний і проданий. Крім того, сам піна вже починає розкладати, задихаючись і з’являється липкість, як ніби він не був 8 років, а всі 30. Якість. ГНУ.

Взагалі, він видалив справу та оббивку і лежав між піною та кадром першим шматком шуму ізоляції у розмірі сидіння

На стільці лежить шматок шумоізоляції (для ясності)

Шумоізоляція товщиною приблизно 1 см, тришаровий, з пінопласту. Досить гнучкий і еластичний. Я зробив шматок ДВП так, щоб він пружив разом з рамою, т.Е. не зробив це великим, по всьому периметру сидіння.

READ  Заміна гальмівних трубок Renault Megane 2

Всі сталеві кільця, які були прикріплені до оббивки, я замінив гачки, зроблені незалежно від сталевого дроту. Тепер розбирання сидіння буде набагато простіше.

Результат: сидячи стало набагато зручніше. Леді підтримує чудовий. Під п’ятою точкою, оптимальне поєднання м’якості та еластичності для мене, більше не падає, як у каші. Я задоволений.

Renault Logan Як видалити і скласти заднє сидіння

Якщо вам потрібно видалити передні сидіння автомобіля з власними руками, власник автомобіля не матиме жодних труднощів. Наприклад, у моделях Renault Logan першого та другого покоління, безпосереднє регулювання спини незалежно, а також регулювання кута задньої частини задньої частини нахилу та невеликого ремонту, схожий, зараз є багато відеоінструкцій Інтернет на тому, як це зробити.

Я хочу відзначити, що в Renault Logan Seat має особливий ліфт.

І ось, крім спеціального підйому, деякі моделі нагріваються, які навіть можуть навіть зазнати невдачі, коли неграмотна операція, тому його потрібно буде замінити, а сидіння водія або передні пасажир потрібно буде видалити.Багато хто цікавиться, як видалити місце. Візьміть це і поговорити про це в цій статті.

Отже, скелет сидіння підтримується болтами, прикріпленими до тіла. Процес видалення місця для ремонту здійснюється в декількох етапах, тому ми надамо докладні інструкції, як видалити місце у представнику французької автоматичної промисловості Renault Logan:

 • Спочатку потрібно відкрутити болти, які крісло додається до основи.
 • При необхідності замініть систему опалення на місці, необхідно відокремити від подушки.
 • Якщо трубчастий заголовок замінюється новими, обов’язково перевірте за допомогою серійного номера оригінальної частини при покупці, інакше вони не можуть прийти.
 • Після ремонту необхідно видалити оббивку від стільця, щоб замінити опалювальні дроти, які, насправді, не вдалося.
 • М’яка оббивка майже завжди фіксується гумовими смугами для спеціального кадру подушок, а також спеціальні металеві гачки, які також повинні видаляти. З незалежним видаленням оббивки, необхідно показати особливу обережність, щоб не пошкодити тканину оббивки.
 • Ретельно відключіть проводку, яка знаходиться в обробці безпосередньо під місцями, від існуючих резисторів.
 • Після цього ви можете безпечно замінити розбитий трубчастий нагрівач до нової частини.
 • Збирати крісло необхідне в зворотному порядку, як це було зазначено в інструкціях.

Тепер, коли ви розумієте, як стріляти передню або інше місце в автомобілі Renault Logan, вам потрібно зрозуміти, як вилучено заднє місце.

Модель першого покоління ніколи не мала необхідної можливості повернути спину зворотних сидінь, оскільки вони були щільно прикручені до самого кадру, і тільки повністю вистрілив.

Потім, щоб повністю видалити заднє сидіння, дотримуйтесь цих інструкцій:

 • Озброївшись викруткою, зніміть фіксатори подушки безпосередньо заднього ряду сидінь, для цього потрібно трохи зрушити її вперед і ви побачите, що фіксатор знаходиться в нижній частині сидіння.
 • Відразу після видалення замок зніміть нижню частину сидіння і витягніть його з машини.
 • Знову ж таки, викрутка повинна бути відкручена пара болтів, які безпосередньо з правою та, відповідно, лівою стороною заднього сидіння назад.
 • Потім відкладаємо ремені безпеки, що є тут, і знімаємо спинку сидіння, її потрібно зняти з застібки внизу.
 • Через те, що дизайн спини дуже масивний, доцільно вдаватися до допомоги.

Зніміть задню сидіння Logan 2

Реверс Renault Logan 2 Демонтаж виконуються за допомогою клавіші 13 мм.

Для всіх маніпуляцій займає 10-20 хвилин.

Як зняти ряд крісел у задній частині салону:

  Тримаючи задній край дивана подушки, ми вийміть його з спини і підніміть його.

(посилання на джерело фото)

(посилання на джерело фото)

Установка

Після закріплення проблеми, для якої вам потрібна інформація, як видалити сидіння Renault Logan 2, всі елементи кабіни встановлюються в аналізі зворотного послідовності.

Зніміть заднє сидіння (назад) Renault Logan.

Головне. надійно зафіксувати спину та подушку, надану механізмами кріплення.

Два гачки, які стоять за спиною спини, потрібно встановити в канавках, розміщених на полиці, що прилягає до дивана з спини. Нижня частина дивана фіксується, отримуючи розміщення на передній край подушки в базових канавках.

(посилання на джерело фото)

Процес складання та ремонту сидів

У випадку видалення передніх частин (включаючи водіння), з власними руками власник автомобіля не виникне спеціальним проблемам. Як і на перших поколіннях автомобілів Renault, так і на 2-му машинах покоління, процес налаштування спинки з власними руками, кут нахилу та ремонту схожий (маніпуляція даних показана у безліч відео в Інтернеті).

READ  Перестала працювати пічка ВАЗ 2110

Для власника автомобіля в автомобілі Renault Logan є ліфт.

Деякі версії крім ліфта облаштовані обігрівом, який може вийти з ладу і для його заміни, відповідно, потрібно провести зняття передніх елементів (водійського).

Процес видалення, аналогічно та водій, ретельно описаний у безліч відеокатах в Інтернеті.

Сама рамка закручена до тіла машинних болтів. Процес демонтажу для ремонту відбувається в декількох кроках і ретельно показаний у багатьох

Видаліть заднє сидіння (назад) Renault Logan.

 • Після відключення болтів, які закріплюють основу, це видаляється, а подальша робота здійснюється;
 • У разі заміщення нагрівальних елементів необхідно відокремити задню частину подушки сидіння;
 • При придбанні нового опалення, власник повинен бути ретельно завершений за допомогою номера фабричного каталогу, оскільки продукти не можуть призвести до ряду характеристик, це число є важливим, оскільки, коли кількість втрачається, власник повинен буде змінити елемент до частини з відповідним номером;
 • Після ремонту та відділення подушки ззаду необхідно видалити оббивку для подальшої заміни нагрівальних ниток, не вдалося;
 • Оббивка закріплена гумовою смугою для рамки подушок і металевих гачок, вони також повинні бути розібрані; При демонтації оббивки, ви повинні бути обережними, а не пошкодити тканину;
 • Також необхідно відключити електричну проводку нагрівальних елементів, він розташований під місцями оббивки;
 • Після цього замініть елемент нагрівання до робочої частини;
 • Будівельний монтаж виникає за схемою у зворотному порядку.

Видаліть заднє сидіння (назад) Renault Logan.

Для перевезення негабаритних вантажів на Renault Logan вам потрібно або купити стовбур або видалити.

Renault Logan 2. Зніміть заднє сидіння (частина 1)

Згідно з описом та відео в Інтернеті, щоб видалити сидіння Logan, вам потрібно нахилити сидіння та відкрутити спину.

Демонтаж заднього ряду елементів на автомобілі різних поколінь має ряд незначних відмінностей (які відмінності можна переглядати на відео).

Автомобілі першого покоління не мали можливості складати задню частину заднього ряду, вони були загвинчені до кадру, і можуть бути повністю видалені тільки.

Для цього зробити кілька операцій:

 • За допомогою викрутки необхідно розібрати зворотну подушку замків, щоб зробити це вперед. у нижній частині будуть фіксуючі пристрої;
 • Після видалення блокування пристроїв нижня частина елемента повинна бути розібрана та витягнути з інтер’єру автомобіля;
 • Потім викрутіть з викруткою два болти, розташовані в лівій та правій стороні заднього сидіння назад;
 • Далі, щоб взяти ремені безпеки і запустіть процес демонтажу спини, видаляючи його з замків у нижній частині;
 • Після цього витягніть задню частину заднього сидіння (через масивність структури легше виготовити цей процес з помічником).

Видалення кріплень

Почати, треба виробляти кілька додаткових телеканалів. наприклад, витягніть килими з підлоги позаду (якщо є) і видалити “полицю”, яка закриває стовбур з кабіни. Тоді сам сидіння трохи затримується вперед. Так що це не потрапило на місце, ви можете тримати його коліно. Отримані затискачі, які тримають подушку на місці.

Якщо ви ніколи не збільшили свій стовбур, цілком імовірно, що вони “запечені”. У цьому випадку ви не повинні розраховувати на грубий. Достатньо застосувати магію VD-40 (кілька “Пшик”, намагаючись не замикати оббивку, і якщо вони впали, читайте нашу статтю, як їх чистити), а потім. щоб обережно потрясти замки У різних напрямках, рухаючи місце ліворуч, праворуч.

Вони будуть досить легко прийти до робочого стану і “відпустити” подушку. Місце виходить з тіла. На його місці, справа і ліворуч від спини, є два болти. Їм потрібно відкрутити і покласти в деякий контейнер, щоб після того, як не шукав їх по всій кабіні і під автомобілем.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS