Як видалити плиту на ВАЗ 2109

Як видалити піч-радіатор ВАЗ 2109 легко і простий

Замінюючи плиту (нагрівач) самостійно

У цьому випадку на прикладі VAZ 2109-2108 буде показано приклад видалення та заміни корпусу піч, хоча я не зовсім не впевнений, чи є різниця на високій панелі. Загалом, вся робота виконується після видалення панелі, тому не було спеціальних проблем у процесі демонтажу.

Інший момент: Ви можете видалити нагрівач, як і піч-радіатор, і без нього. Я зробив це відповідно до другого варіанту, тобто попередньо знятий радіатором, хоча ви можете просто від’єднати шланги і все.

Для виконання цього ремонту мені потрібен дуже маленький інструмент, а саме:

видалити, плита, 2109

Отже, корпус нагрівача на ВАЗ 2109-2108 прикріплений від вище до тіла 4 горіхів, які, звичайно, ви повинні відкрутити. Для ясності я покажу своїм місцезнаходженням з правою (пасажирською) стороною:

Аналогічним чином, корпус плитки приєднується, з іншого боку, лише потрапляння до горіхів набагато більш проблематично, але, якщо хочете, ви можете. І після всіх 4 горіхів викрутіть, ви повинні ретельно спробувати витягнути корпус вниз, як показано на малюнку нижче:

Потім спробуйте звільнити себе від дна з повітряних каналів, які йдуть до ноги задніх пасажирів:

Після цього ви можете вилучити корпус нагрівача, але може запобігти контрольним кабелям печі, якщо ви не від’єднали їх. Щоб звільнити себе від них, потрібно вирахувати замки та видалити кабелі з залучення важелів:

Ви можете від’єднати їх від справи або з механізму керування, оскільки він буде більш зручним. Після чого тіло печі повністю звільняється і може бути розібрана.

При необхідності ми виробляємо заміну для нового. Якщо ви купуєте всі ці дані нові, то їх. Але ви можете купити все, що розбирає принаймні два або навіть втричі дешевше.

Про причини нагрівача ВАЗ 2109

Повітряні пробки також стали досить часті у першій зимовій печі. Антифриз просто не циркулює через опалювальний контур, тому що він заблокований повітряним рухом. У цьому випадку потрібно вжити заходів для видалення пробки, і водночас змінити антифриз і промити систему охолодження для компанії. Може статися, що після 60-80 тис. Кількість масштабів в радіаторі нагрівача просто не дає змоги нормально циркулювати теплоносій, у цьому випадку, якщо явні симптоми несправності не видно, необхідно зробити рішення в залежності від на пробігу дев’яти.

Якщо ж антифриз таки почав протікати, то перш за все варто перевірити патрубки системи опалення. Не так просто, як здається, але все-таки краще, ніж видалити нагрівач повністю. В принципі, навіть при заміні радіатора печі рекомендують міняти і патрубки для профілактики, тому варто купити їх. Одного разу ми знаходимося в магазині, то виберіть відповідний радіатор нагрівача.

Покроковий процес заміни радіатора піч

Отже, як же робити заміну радіатора на прикладі автомобіля ВАЗ-2109? Проведення робіт можливе двома методами – зі зніманням приладової панелі та без демонтажу приладки.

Перший варіант передбачає легший процес, який займе близько 6 годин за часом. У другому, все буде складніше, але витрачений час не буде перевищувати двох годин. Тут швидко чи легко – вирішувати вам. Ми скажемо про те, як замінити без панельної панелі інструментів.

Спочатку підготуйте наступні інструменти:

 • дві викрутки. навхрест і плоска;
 • храповик з набором головок;
 • Будь-яка ємність до 8 л, так що охолоджувальна рідина може бути осушена;
 • Гумові рукавички, щоб не отримати хімічний опік;
 • гайкові ключі.

Роботи рекомендуються виконувати в гаражі з спостережною ямою.

Після того, як все готується, ви можете почати замінювати піч-радіатор автомобілем ВАЗ-2109. Після наших рекомендацій процес не здається настільки складним.

 • Покласти на рукавички, підніміться в отвір спостереження. Відкрутіть кришку радіатора, злити рідину в контейнер. Щоб спростити процес, візьміть шланг довжиною 1 м та діаметром 1 см.
 • Після того, як вся рідина досягає успіху, на очах слід отримати близько двох літрів, необхідно об’єднати охолоджуючу рідину системи охолодження двигуна. Для цього достатньо знайти відповідну штепсель на двигун і зробити все схоже на дії з радіатором. Покращення кнопки здійснюється за допомогою ключа діаметром 17 мм.
 • На наступному етапі форсунки затискача знижуються, а залишки тоозолу об’єднуються з системи опалення. Для цього із салону необхідно дістатися цих вузлів і провести цю процедуру. Покладіть це легше зробити це з переднього пасажирського сидіння.
 • Зливши весь тосол, переходьте до демонтажу радіатора. Перш за все, відкрутіть гвинти, які мають передню панель.
 • Наступний крок, відкрутіть гвинт на задній стінці коробки рукавички та гвинта, розміщеного поруч із дзеркалом заднього виду пасажира.
 • Як тільки всі шурупи викручені, передня панель повинна вільно рухатись вгору/низ. Щоб спростити роботу, підніміть його до максимуму і підірвати бар 7 см.
 • Розмістіться спиною на килимку пасажирського місця та відкрутіть 3 шурупи, які утримують пічку та демонтуйте її.
 • На цьому етапі візьміть новий радіатор гумкою і покладіть на місце. Перед установкою не забудьте очистити цей розділ.
 • Завершення Кроку: Зібрати всю систему в зворотному порядку. Це не повинно викликати додаткові труднощі.

Після того, як вся робота завершена, заливка в системі Тосол (ОЖ). Бажано, щоб заповнити свіжу рідину, але ви можете взяти той, який був приєднаний. Залити до рівня «Макс» на розширювальному бачку. Після цього, завести двигун протягом приблизно 15 хвилин, згодом фракцію більше рідини.

READ  Подвійний вихлоп на Priora своїми руками

У цьому процесі заміни грубки радіатора в автомобілі ВАЗ-2109 завершена.

Заміна грубки моторчик на ВАЗ-2108-2109

Вентилятор (двигун) з печі забезпечує продувку автомобіля і підвищує ефективність роботи нагрівача. З його несправністю, якість опалення кабіни погіршується в рази. Може бути сторонні звуки, які відволікають від дороги і дуже дратує. Єдиний вихід зробити ремонт або заміну вузла, що вийшов з ладу. Як правило, автомобілісти негайно переходять до станції обслуговування та викладають значні суми для реалізації таких робіт. Чому? Як правило, змініть двигун піч на ВАЗ-2108-2109. це питання 30-40 хвилин.

Великі несправності

Перше, що потрібно зробити, це мати справу з причиною. Заведіть машину, перемкніть пічку на різні швидкісні режими та прислухайтеся до звуків моторчика. Якщо після включення вибуху немає дій, і звук не з’явився, вентилятор просто не працює.

Якщо двигун розпочався лише на третій швидкості, причиною несправності може бути резистором, встановлений у вимиканні (на транспортних засобах ВАЗ така несправність виявляється досить часто).

Давайте зрозуміємо, що можуть бути причинами плитки. Їх декілька:

 • Запобіжник. Перше, що ви повинні зробити перевірку цілісності запобіжника, який живить вентилятор піч. Можливо, причиною відмови пристрою у невеликій ланцюзі короткого замикання. У той же час відзначайте, що не тільки двигун, але і підсвічування безладу, нагріваються дзеркала та інші пристрої, можуть працювати через одну. Тому, у разі відмови у печах, перевірте продуктивність та інші пристрої.
 • Поганий контакт у монтажному блоці. Ця проблема розподіляється як у вітчизняних автомобілях, так і серед іноземних автомобілів. Ви можете виправити проблему за допомогою звичайного зняття контактної групи або контакти.
 • Реле запалювання несправності. Контрольний пристрій має властивість Шинле. В цьому випадку вентилятор опалювальної системи буде включатись лише при прогрітому двигуні. Якщо помилка проявляється таким чином, бажано негайно перевірити реле і, якщо це необхідно, встановити новий.
 • Дует повороти тільки при переході до третьої швидкості. Тут потрібно знати конструкцію пристрою. Суть у тому, що перша та друга позиція передбачає підключення додаткового опору. На третій швидкості включення відбувається безпосередньо. Отже, несправність можна усунути шляхом звичайної заміни резистора.
 • Перемикач зламався. Часто причиною проблеми може бути сам перемикач. Щоб перевірити це, варто використовувати звичайну 12-вольт лампочку з проводним припаяним до нього. Дійте в наступній послідовності:

Від’єднайте центральну частину консолі, щоб отримати доступ до перемикача (не слід заважати чек);

Створіть автомобілі та сідайте одну з проводів для мінус (корпус автомобіля). Другий дріт поперемінно торкається виходу першої, другої та третьої швидкості.

Зараз узагальнювати. Якщо лампа загоряється у всіх випадках, перемикач працює. Якщо лампочка не горить, то ми носимо дріт на перемикач плюс. У випадку, коли лампа не загоряється тут, ви можете зробити висновок про скелю в ланцюгах двигуна або відмови запобіжника;

поломка вентилятора. Якщо перемикач відповідає (приходить напруга), а сам двигун не подає жодних ознак життя, причиною проблеми може бути низька якість контактного зв’язку на мінус. Другий варіант розливання двигуна щітка.

Принцип роботи та причини несправності

Давайте коротко подивимося, як працює система опалення. Щоб відрегулювати температуру, яку ви відкриваєте або закриває нагрівальний пристрій. Після цього радіатор починає вводити хороший теплоносій, який є джерелом тепла (на опалюваному двигуні, температура теплоносія може бути 90-95 градусів за Цельсієм).

Перемикаючи високошвидкісні режими двигуна вентилятора, ви можете встановити швидкість його роботи. З цього безпосередньо залежить від обсягу гарячого (холодного) повітря. Тут все залежить від положення крана відкритого, він відкритий або закритий. У майбутньому, використовуючи амортизатори панелі, ви можете налаштувати подачу повітря та спрямувати її на кабіну до лобового скла, ніг і до салону тощо.

Особливості заміни печі на ВАЗ-2108-2109

Отже, при виникненні сильних кроків, криків, або повного вентилятора необхідно замінити його. Це робиться в наступній послідовності:

 • Підготуйте необхідний головний інструмент до 10, хрестоподібна викрутка та ручка з храпою.
 • Відкрийте капот автомобіля та відкрутіть п’ять гвинтів, які блокують пластикову підкладку на лобовому склі. Повністю видалити і відкласти сторону.
 • Витягніть печатку капот (це також заважатиме роботи).
 • Досвід захисного корпусу, який розташований сам вентилятор.
 • Видалити два кріплення болтів, які фіксують двигун до корпусу автомобіля.
 • Сядьте в салон і під панеллю приладів з боку водія, знайдіть плюс дріт вентилятора і викиньте його. Ось, знайдіть мінус, який фіксується з гайкою, щоб відкрутити, використовуючи ручку храпою та відповідну головку для 10. По-іншому відключити напругу з моторчика не вийде, адже проводи живлення прямо підпаяні до пристрою.
 • Зателефонуйте двигун (для цього потрібно трохи закрутити, щоб вибрати оптимальне положення).
 • По можливості здійсніть ремонт. Якщо часу та необхідних знань немає просто замініть.
 • Встановіть новий двигун і поверніть всі частини у зворотному порядку.

Таким чином, коли ви не провалюєте рулону двигун або появу непотрібних звуків, ви не повинні терпіти, і заморозити виділити трохи особистого часу, зробити невелику діагностику несправності та усунути проблему шляхом відновлення або заміни. хай щастить.

Як замінити радіатор ВАЗ 2109

При видаленні та заміни радіатора на машині з високою панеллю, щоб вивести його з нижньої частини, праворуч потрібно видалити правою стороною торпеди з кріплення на організм. Для цього, відкрутіть болт на правій стороні панелі та один гвинт у нижній частині рукавички. Низька панель відрізняється від найвищого, що це додатково прикріплені в нижній частині центру кабіни два гвинти, які також повинні бути відкручені теж.

Сам радіатор фіксується з трьома гвинтами. Два з них, які розташовані поблизу сопел, викрутіть просто. По-третє, верхній гвинт більш зручний для відкручування всередині рукавички. Для цього необхідно підняти пластикову кришку у верхній частині коробки рукавички (він закріплений двома засувками з боків центрального гвинта, який утримує панель).

READ  Де знаходиться салонний фільтр Renault Duster

Що тобі потрібно?

Необхідні інструменти та пристрої:

Покрокові інструкції щодо заміни радіатора нагрівача на ВАЗ 2109 з високою панеллю

Спочатку ми зливаємо весь toosol / антифриз через зливний вилка. Для цього зніміть кришку з резервуара розширення та відкрутіть дренажну штекер по голові або клавіші до 13.

Так що струмінь не бризок toosol, ви можете покласти невеликий пластик. Рідина буде акуратно зливати від захисту картера в контейнері.Радіатор піч розташований у ногах на передньому пасажирі.

Необхідно видалити місце переднього пасажира.Це буде зручніше дістатися до печі з дна торпеда.

Потім витягніть рекордер радіосексуалу і зніміть котушку рульової колонки. Таким чином, панель буде легше затримати процес заміни.

Ми відкрутіть 2 болти на правій стороні, а один нижче, що тримають панель.

З лівих та правих стійок потрібно видалити пластикову підкладку.

Витягніть щит на себе, вставте сильний елемент товщиною 7 см. Для цього ви можете використовувати дерев’яний простір.

Заміна радіатора ВАЗ 2109 плита без видалення панелі

Відкрутити два шурупи на радіаторі біля патрубків. Третій самонарізуючий гвинт знаходиться в незручому місці, тому ми демонтажували його через коробку рукавичка. Попередньо знімаємо верхню кришку із засувок.

Виявляючи самонарізуючий гвинт, ми отримуємо радіатор між кам’яним відсіком і краєм нижньої полиці. Обов’язково від’єднуємо блок регулювання вимикача пічки, інакше трос триматиме торпеду.Після цього панель може бути вільно видалена з металевих виступів на двигуні щит. Починаючи з лівого краю і ривки, щоб рухатися правильно. Ніщо пошкодження не повинно бути пошкоджено, тому що тільки проводка знаходиться за торпедами, всі дроти якої прокладено з запасом.

Після цього потрібно закрити кран, нахиляйтеся до кам’яного відсіку і розтягнути обидві руки до радіатора. Підготуйте гумові вилки для двох форсунок. Незважаючи на те, що охолоджувач плавується, у форсунках і теплообмінниках ще близько 500 мл тозолу. Операція повинна бути виконана негайно, щоб не залити всю поверхню.

Візьміть одну палицю в правій руці. Зніміть нижню насадку і закрийте отвір з лівим пальцем. Права рука покладіть шапку в шланг.

Під насадками потрібно покласти контейнер. Ми видаляємо великий палець і повністю об’єднаємо антифриз. З другим шланг потрібно зробити подібну операцію. Після цього всі труби суха витріть. Осунув всю рідину, ви можете отримати торпеду на себе і демонтаж пошкоджений радіатор. Утримуйте це буде важко, тому ви повинні докласти зусиль.

Встановіть новий радіатор на сидінні. Попередньо приклеїти ущільнювальну стрічку зі спіненого каучуку. Якщо це не було в наборі, ви можете зробити собі або купувати самоклеючу пінопласт для вікон. Він розширюється до 3 мм, що цілком достатньо для ущільнення.

Після заміни торпеда можна встановити на місці. Правильна установка. це гумка, яка повинна йти на лобове скло, де також є печатка. Щільно фіксуйте еластичну смугу нагляду за іншим за допомогою плоскої викрутки. Дотримуйтесь атак. Панель повинна бути нанесена щільно до тіла і покласти гвинти з боків.

Нагрівальний регулятор плитки розміщений на місці з двома гвинтами. Штуцера радіатора обробляємо силіконовим герметиком та фіксуємо патрубки. Breppy Clamps і залити охолоджуючою рідиною, щоб перевірити, чи продовжуються місця розташування фіксації.

Виправити панель з рештою 4 SAM і закручуйте гвинт у рукавичку. Покласти всі видалені і відкинуті на місце.

Перевірка радіатора печі

Заповніть 5 літрів рідини та перевірте якість нагрівання. Якщо плита погана, необхідно усунути повітряний вилку. Для цього автомобіля вам потрібно налаштувати таким чином, що фронт на пагорбі. Подальші дії:

 • Видаліть вилку з розширювального бака, ми починаємо двигун і тримаємо пару хвилин поворотів на 4000.
 • Потім 2 хвилини холостого ходу і знову 2 хвилини на 4000 оборотів.
 • Верхній тозол, при необхідності, і закрити розширювальний бак.
 • Останнє, що залишається. це встановити сидіння та промийте сліди охолоджувальної рідини.

Як видалити плиту на ВАЗ 2109

Час від часу всі елементи машини повинні бути змінені. Якщо ви розумієте свій залізний кінь і знаєте свою структуру, будь-яка робота з видалення або встановлення однієї чи іншої частини не буде важкою для вас. Що стосується нагрівального пристрою, то він також повинен бути періодично змінений. В основному це відбувається, якщо він не вдається або небажає. Замінити радіатор легко, якщо ви знаєте деякі нюанси та принаймні трохи зрозуміти ваш автомобіль. Дізнайтеся, як правильно зробити це.

Видалення вентилятора з власними руками: етапи процедури

Наявність необхідних інструментів та відповідності послідовності є основними компонентами процедури якості для видалення нагрівача. Отже, це виконується наступним чином:

 • Спочатку потрібно відкрити капот і від’єднати термінал “мінус” з зарядної батареї.
 • Після цього потрібно від’єднати подачу від електродвигуна, відключення блоку з дротами.
 • Тоді ми негайно вимикаємо гайку, яка тримає двигун, і зніміть масовий дріт з шпильками.
 • Потім зніміть двигун двигуна, який знаходиться в відсіку між двигуном і інтер’єром. За допомогою викрутки розчавки вам потрібно відкрутити два кріплення, і тільки тоді ви можете стріляти.
 • Після повороту навколо двох гвинтів моторного монтажу від тіла машини. Далі ми потребуємо цього двигуна, щоб видалити, відкрутіть гвинти та видалити решітку.
 • Потім приступити до видалення електродвигуна, піднімаючи його, а потім повертаючи 90 градусів, витягніть відсік магістрату. Якщо ви маєте намір розбирати електродвигун, спочатку перевірте крильчатку, щоб вона була без пошкоджень, інакше знімати її небажано.

На цьому, видалення салону нагрівача завершено.

Далі, подумайте, як радіатор нагрівача замінюється високою панеллю і низькою.

Ми виконуємо ремонт нагрівача ВАЗ 2109 з вашими руками

Зупинка для опалення Салон автомобіля ВАЗ 2109

У салоні автомобіля ВАЗ 2109 потрібна температура підтримується вбудованою пічкою або обігрівачем. Автоматична система дозволяє підтримувати повітряне нагрів, коливання яких температури, не перевищує двох градусів за Цельсієм.

READ  Як видалити переднє сидіння Kia Rio 3

Повітря нагрівається вбудованим радіатором. Він проходить через дефлектори пристрою і розподіляється всередині інтер’єру автомобіля.

Ці потоки контролюють положення ручки. З збереження бажаної температури залежить відмінність у кабіні для водія та пасажирів.

Це вказує на те, що пристрій повинен завжди надійно працювати, а як заміна пічки ВАЗ 2109 можна познайомитися в цій статті. Ціна творів, вироблених своїми руками, буде значно нижчим, ніж фахівці.

Особливості системи охолодження ВАЗ 2109

Вентиляція в салоні. постачання-вихлоп. Спеціальні отвори, розташовані в накладках для лобових склів, служать для введення повітря через них, який служить спонтанно або примусово, вентиляторна плита.

Він виходить повітря через слоти між панелями всередині дверей, або отвори в кінцях. Клапани, вбудовані в отвори, повітря пропускають назовні і затримують його проникнення всередину.

Це покращує теплоізоляцію в салоні. У систему охолодження двигуна включається пічка, радіатор обігрівача, який розташований паралельно основному радіатору, кранік, насос, електровентилятор.

Пломба між повітряними трубами та плитою виконується прокладками. До складу печі входять два кожухи з пластмаси, лівий та правий, з’єднані по периметру скобами.

Повітря підігрівається в радіаторі і через систему повітропроводів, що фіксуються знизу до панелі приладів, прямує в салон:

 • На вершині нагрівача, два гвинти прикріплені електричним вентилятором, його можна легко видалити з моторного відсіку. Робоче колеса робочого колеса, встановленого на валу двигуна, прикріпленого до кришок вентилятора, має три швидкість обертання завдяки двом спіралям резистора. Додатковий резистор плитки дозволяє робоче колесо отримувати бажану швидкість обертання, і вона встановлюється на лівій стороні в корпусі пічки.
 • Кран для плитки складається з корпусу та двох пар форсунок. З’єднані гумові шланги до системи охолодження. У крановому корпусі встановлюється пластинний клапан, що передавальна рідина охолодження монтується. Його важіль з’єднується з рукою рукою з ручкою, завдяки цьому, ви можете контролювати повітряне повітря. Отвір у клапані відкривається, коли повертається важільна поворот, а рідина почне входити до радіатора.
 • Насос проводить циркуляцію через рідкий радіатор.Три ручки контролюють плиту. Їх важелі встановлюються на осях кронштейну з пластику та прикріплені до чотирьох гвинтів на панелі приладів.На важіль, керований демпфером, і через жадання до важеля крана, нагріта контрольна ручка впливає.
 • Демпфер і клапан повністю відкриті, коли вона рухається до кінця. У цьому випадку повітря подається через радіатор електричним вентилятором, і проводиться біг нагрітої рідини для охолодження.
 • Коли ручка розташована посередині демпфера, а кран має проміжну позицію. У цьому випадку частина повітря проходить через радіатор, інший проходить це, що забезпечує бажану ступінь нагрівання повітря в каюті на даний момент.
 • Руки в екстремальній лівій положенні закривається повністю кран пічки та контрольний демпфер, а повітря, що надходить у кабіну, не нагрівається.Поставка повітря до ноги пасажирів та водія здійснюється у верхній лівій ручці, підключеній за допомогою важеля клапану.
 • Переміщення ручки до ліворуч відкриває опалювальний клапан, а повітря надсилається з корпусів. До ніг водія та пасажира на передньому сидінні повітря подається з двох сторін, на задні сидіння його подача здійснюється по повітропроводу внутрішньої вентиляції.
 • Поставка повітря до лобового скла здійснюється за допомогою ручки, з’єднаного важелем, що призводить до приводу скляного нагрівального клапана, який відкриває або закриває повітря з повітряного каналу на склі.

Повітря для пасажирів і обдування бічних стекол надходить через бічні – ліве та праве, і два центральні сопла печі автомобіля. Огорожі оснащені клапаном з пінополіуретановим ущільненням. Інтенсивність потоку повітря змінюється шляхом закривання або відкривання заслінки важелем, а при повертанні важелем сопла з напрямними та лопаток можна змінити напрямок руху повітря.

Плита забезпечує при температурі навколишнього середовища.20 ° С, з максимальним режимом опалення, такі температури:

Які причини розбиваючи плиту ВАЗ 2109

Багато хто зіткнувся з проблемою, коли плита ВАЗ 2109 погана тепла. У цьому випадку кабіна залишається холодною, а водій і пасажири мають дискомфорт.

Однією з причин поломки пристрою не може бути керуючи електричним двигуном на дрібних і великих оборотах.

Несправності в системі опалення, метод видалення

 • Заблокований запобіжник.- Знайдено причини виходу з неї та подальшої заміни деталей.
 • Пошкодження дротів або їх перерви в місцях з’єднання перевіряється електрична ланцюг, а прорив усунені
 • Перемикач опалення не працює це може виникнути через спалювання деяких контактів або толкача. Перевірена напруга на бічних терміналах при переключенні перемикача. При необхідності змінюється перемикач.
 • Проблеми з двигуном нагрівача через скеля з’єднувальних дротів, висячі кисті, анкерна обмотка ланцюга, окислення або забруднення анкерного колектора очищення колектора, відновленого підключення дротів, усуває щітки. Якщо причини не виключаються шляхом розбиття, змінюється електричний двигун піч.
 • Монтажний блок переставав працювати через ланцюг ланцюга або видуваного поточного шляху Перевірена ланцюг, ліквідація ліквідація і винна доріжка.
 • Ланцюг резистора вибухнув перевірена ланцюжок

Як відновити плиту ВАЗ 2109

 • Затягування затискача слабшає, і від’єднайте від сопел двох шлангів. Робота виконується з внутрішньої частини кабіни під інформаційною панеллю.
 • Клауси ослаблені в кулі двигуна, а шланги відключаються від сопла кадрів.
 • Викладені горіхи, які тримають піч краю.
 • Видалено з щитового фронтального крана.
 • Тримач кранового тяги видаляє.
 • Від’єднаний від кранового крана важеля.
 • Обкладинка видаляється, що захищає важіль передач, розташованих на статі тунелю.
 • Видалені підлоги облицювання.
 • Гвинт відкручується, закріплюючи підлогу підлоги в задній частині тунелю.
 • Облицювання видаляється.

Порада: при видаленні облицювання він повинен бути зміщений з тунелю підлоги.

 • З корпусу плитки канал внутрішньої вентиляції видаляється і видаляється.
 • Провід відключений від нагрівача та резистора електродвигуна.
 • На правій стороні плитки відкрутіть горіхи, а нагрівач знімається одночасно з панеллю керування.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS