Як видалити передню консоль на Priora

Процес видалення консолі та приладової панелі на приорі

Як видалити консоль з автомобіля? Цей процес повинен вміти робити і знати, як робити, якщо стара консоль замінюється новою консоллю. Необхідно враховувати той факт, що в цьому випадку консоль та панель приладів є одним елементом у автомобілі, тому вам доведеться наполегливо працювати і прикріпити, щоб видалити цей елемент.

Для того, щоб створити належну настройку кабіни, ми розбираємо ці пристрої. Вам знадобиться набори ключів, як готівки, так і рогу, а також викрутки. Консоль на orpora видаляється у випадках, коли, наприклад, потрібно підключити відеореєстратор до навігаційної панелі.

Радує автомобілістів, що кришка консолі досить легко чистити. Видалення панелі буде досить простим дією, і вона забезпечується для того, щоб швидко та легко досягти різних частин та пристроїв для нього та проникати в інформаційну панель.

Консольні виправлення на 4 гвинтах. Два з них розташовані в нижній частині попільниці, а ще два. трохи нижче, ніж коробка рукавичка. У автомобілі магнітол часто встановлюється заздалегідь, тому він повинен бути ретельно відключений, звільняючи проводку раніше. Не може пошкодити кабелі з панеллю навігатора. Потім підкладка приймається. Потрібно прикріпити невелику міцність, т.До. На вершині на підкладці є особливі щільні тримачі.

Т.До. Консоль та інформаційна панель з навігацією знімаються разом, то вам потрібно вимкнути акумулятор. Тоді ви повинні видалити рульове колесо на приорі, а також прилеглими перемикачами керма. Тепер забирається в підлоговому тунелі спеціальна накладка. Щоб бути заміненим, вам потрібно відкрутити гвинти на стороні від центру та витягніть щит інструменту.

Потім зніміть сопла, призначені для подушки окулярів. Це дозволить вам відкрутити гайки для закріплення передньої панелі до Priora. Наступна дія. це видалення кришки від блоку безпеки (тут вам потрібно відкрутити всі замки). Потім підсилювач очищений. Необхідно бути акуратним, щоб підсвічування панелі не є.

Необхідно було відкрутити всі гвинтові кріплення, розташовані поблизу панелі приладів та з обох боків рульової колони. Потім самі подушки відключені. Для цього зруйновані замки біля інформаційної панелі. Кабелі від замку запалювання та рульового колеса.

Додаткові горіхи поблизу дротів панелі приладів занадто потребують відкручування. Далі він знімається упряж, поступово відключається у свою чергу з усіх елементів біля панелі приладів. Поєднання самого інструментів видаляється з консоллю. Краще зробити це не один, але з помічником, т.До. Кількість всіх пристроїв тут не мала, і вони є досить важкими разом.

На всі ці маніпуляції для зняття приладів потрібно не 10 хвилин. Найкраще скористатися порадою досвідчених професіоналів та вивчити інструкції заздалегідь, t.до. Там буде описано комбінацію пристроїв з його різними кабелями та кабелями, вона вже зробить роботу не настільки складною.

Основний процес

Використовуючи викрутку, слід розібрати сюжет скла. Потім верхній кріплення, що складається з трьох замків та болтів, що тримають панель приладів. Наступним кроком буде демонтаж підсилювача. Після візуального огляду нижньої частини консолі відповідні гвинти видаляються, що розміщені нижче панелі. Далі інструментальна проводка розбирається, відкручуючи прокладки та затискачі.

Система електропроводу, пов’язана з блокуванням запалювання, також перевіряється та видаляється. Разом з масою маси, будівництво подушок безпеки та інших вузлів, що мають електричне з’єднання. Останній крок. демонтаж приладової панелі PRIORORS з центральною консоллю. Розглянуто частину досить важливої ​​деталізації, для її видалення з кабіни, доцільно мати помічника. На цьому етапі операція з вилучення центральної консолі можна вважати завершеним та почати після передбачуваної роботи.

Як видалити та встановити панель приладів на Priora Lada

Стаття для тих, хто планує самостійно видалити та розбирати панель приладів на автомобілі Lada Priora.

У процесі видалення панелі приладів можна скоротити затискачі на джгут. Купити затискачі про резерв.

У процесі видалення панелі вам доведеться відключити прокладки з проводами з різних пристроїв. Позначте подушки відносно один одного, щоб при монтажі панелі не заплутана.

READ  Регулювання фар Priora своїми руками

Щоб виконати видалення панелі, вам знадобиться: 1-клавісний ключ до 8, 1-ключа клавіша, набір викруток.

Тобто, щоб змінити екстрену кнопку, не потрібно видаляти консоль?

Через розрив для магнітного не шпора? До речі, діоди?

Ви не можете тільки, якщо ви осьминог. Так, є 2 діоди

Ви не можете видалити!Сьогодні витягнув TC годинник зупинений!І підсвічування працює!Достатньо, щоб витягнути радіо!Lean-бачити засувку!і невеликою г подібною залізкою відігнути засувку!Немає труднощів!легкий.Можливо, хтось відремонтував години?Всередині круглого магніту та тонкої обмотки дроту 4000 Обморожне опір є нормальним?Можливо, магніт, розтоплений час від часу І годинник не йде.

Як видалити попільничку на orporra

Підкладка підкладки панелі приладів видаляється для заміни, а також при демонтажу блоку керування та центральних дефлекторів системи нагрівання та вентиляції, перемикач будильника. Від’єднайте дротовий термінал з виведення “мінус” акумулятора. Ми виймаємо контейнер з ніші для голови відтворення голови.

і відключіть два блоки дротяного утримання з його роз’ємів. У ніші, підкладка консолі під контейнером з хрестоподібною викруткою

два гвинти (самодостатність на іншій стороні на фото не видно) верхнє кріплення консолі підкладки. Відкриваючи кришку відсіку для дрібних речей, ми повертаємо скраб поперечний викруток.

дві середньої монтажної консолі безпеки. Відкрийте передню частину Ashtraitsa.

Встановлення щілинної викрутки, видаліть свою вісь з отвору у підкладці і видалити попільничку.

Crusadum викрутка викидає два гвинти нижнього кріплення консольної підкладки.

Ми призначаємо підкладку з консолі, подолавши опір двох замків.

Натиснувши за замовчуванням, від’єднайте блок джгут на проводку з перемикача сигналізації. Від’єднайте прокладки джгутів з годинника з годинника та від нагрівального вимикача заднього вікна та зовнішніх дзеркал заднього виду.

Ми відключаємо дві подушки джгут на підключення від опалення та вентиляційного блоку і видалити підкладку збірки панелі приладів. Вийміть годинник з підкладки, перемикач будильника, вимикача заднього вікна та зовнішні дзеркала заднього виду та блоку керування опалювальної та вентиляційної системи (див. «Зняття блоку управління опаленням та вентиляцією»). При необхідності, обережно наближаючись до гнізда викрутки пластикові світильники центральних дефлекторів, виводять дефлекторів від розетки підкладки. Ми збираємо та встановлюємо підкладку консолі панелі приладів у зворотній послідовності.

Включено до консолей та елементів приладів, розташованих у ньому

консольна кришка; 2. центральні дефлектори; 3. перемикач нагрівання заднього вікна та зовнішніх дзеркал заднього виду; 4. блок керування опаленням та вентиляцією; 5. перемикач будильника; 6. годин

Іноді частини транспортного засобу вимагають заміни, це трапляється частіше через розбивання або знос. Питання полягає в тому, як видалити центральну консоль на апкреа, турбує тих автомобілістів, які хочуть замінити елемент, приховану консоль. Наприклад, не видаляючи панель, ви не можете дістатися до блоку годинника, пристрій для керування нагріванням або дефлектором.

видалити, передню, консоль, priora

Це радує, що процес демонтажу консольної панелі досить простий і потребує мінімуму інструментів, які будуть в багажнику кожного автомобіліста. Якщо потрібно замінити одну з зазначених вище деталей, дізнайтеся, як зняти та встановити назад консоль.

Підключення вольтметра до бортової мережі

Цифровий вольтметр у машині повинен дотримуватися двох основних вимог:

  • щоб показати напругу на акумулятору так точно;
  • вимикатися при непрацюючому двигуні, щоб не розряджати акумулятор під час стоянки.

УВАГА: Перед підключенням вольтметра ви повинні відключити масу маси акумулятора.

Точні дані напруги акумулятора можна видалити безпосередньо з його терміналами. Для цього необхідно підключити провід від плюсової клеми до місця встановлення вольтметра. Щоб протистояти провіднику, не викликало падіння напруги на пристрій, поперечний переріз дроту повинен бути не менше 0,5 мм.

Як видалити центральну консоль на Priora

Провід повинен мати хорошу міцну ізоляцію, щоб з часом не сталося короткого замикання. Важливо, що такий шлях підключення дроту обходить штатний блок запобіжників, тому слід подбати про захист ланцюга від навантаження. Безпека повинна бути встановлена ​​запобіжник між акумулятором та дротом, який переходить до вольтметра. Інакше можливе навіть загоряння проводки у разі короткого замикання.

Прокладати провід в салон до місця встановлення вольтметра найкраще в загальному джгуті проводів “Пріори”. Для цього доведеться ввести його в салон та протягнути під торпедою.

Ідеально для цього демонтувати торпеду цілком, проте це складна та трудомістка робота. Проблема вирішується частковим розбиранням: видалення інформаційної панелі або центральної консолі. Для цього немає необхідності відключити джгут на електромонтаж, достатньо просто рухатися трохи “охайний”, щоб мати можливість розтягнути дріт у потрібне місце.

READ  Як видалити заднє сидіння Renault Logan 2

Другий вольтметр достатньо, щоб підключитися до маси, де вона зручна. При підключенні вольтметра до проводів блокування запалювання, магнітофон або інші дроти, розташовані в області інформаційної панелі, його свідчення буде нижчим через зниження напруги в контактах та з’єднаннях.

Так що вольтметр відключений, коли вимикається запалення, електромагнітне реле повинна бути вставлена ​​у розрив дроту між ним та терміналом акумулятора. Реле обмотки над живленням з будь-якого дроту на блокування запалювання, на якому з’являється напруга після клавіші.

Якщо немає досвіду або бажання збити з дротом, що лежить з плюс-терміналу акумулятора до автомобільного вольтметра

Перш за все, звичайно, вони повинні бути демонтировані. На класиці ВАЗ це досить просте, але на Priora. не дуже. Для того, щоб час видалити, потрібно видалити пластикову декоративну панель. Потім вийміть дві гвинти, а ще пару ми знаходимо під попільницею.

Але на цьому все не закінчується на нас чекають ще шурупи ми їх знайдемо після того, як знімемо магнітолу. І тільки тоді ви можете видалити панель, обережно потягнувши його на себе. Ми беремо нож або плоский викруток і натисніть достатньо жорсткого фіксатора.

Тепер нам потрібно розібрати годинник, і зробити це легше, ніж видалити їх. З боків бачимо чотири фіксатори, їх відлужуємо. Тепер уважно видаляйте стрілки. Якщо ви хочете, стрілки можна замінити, якщо є, звичайно, в руці іншим більш елегантним. Але це не можна зробити, тому що ми дратує тінь стрілок, а не самі елементи. Тому вони можуть просто перефарбувати їх, просто це повинно бути акуратним і ефективним. Для цього розірвані стрілки, і в той же час розчинник видаляє роздратований помаранчевий. Крім того, все просто як фарба, ви можете застосувати звичайну канцелярську шпаклівку, або, як це також називається, штрих-код гавкає для двох, що не може. До того ж всередину години волога все одно потрапляти не буде, тому штрих підійде якнайкраще він дає рівний білий колір і сохне моментально.

Підключення вольтметра до бортової мережі

Цифровий вольтметр у машині повинен дотримуватися двох основних вимог:

  • щоб показати напругу на акумулятору так точно;
  • Вимкнути, коли не робочий двигун, щоб не викидати акумулятор під час паркування.

Точні дані напруги акумулятора можна видалити безпосередньо з його терміналами. Для цього потрібно підключити дріт з плюс-терміналу до місця установки вольтметра. Щоб протистояти провіднику, не викликало падіння напруги на пристрій, поперечний переріз дроту повинен бути не менше 0,5 мм.

Дріт повинен мати міцну хорошу ізоляцію, так що з короткою замиканням не відбулося з плином часу

Важливо, щоб такий провідний шлях підключення обертається звичайний блок запобіжника, тому ви повинні піклуватися про захист ланцюга від перевантаження. Безпека повинна бути встановлена ​​запобіжник між акумулятором та дротом, який переходить до вольтметра

В іншому випадку можлива навіть пожежна проводка у випадку короткого замикання.

Покладіть дріт у салон до місця установки вольтметра найкраще в загальному обсязі підводного меню “Prioror”. Для цього вам доведеться ввести його в каюту і розтягнути під торпеди.

В ідеалі, для цього демонтаж Торпедо цілком, але це складна і трудомістка робота. Проблема вирішується частковим розбиранням: видалення інформаційної панелі або центральної консолі. Для цього немає необхідності відключити джгут на електромонтаж, достатньо просто рухатися трохи “охайний”, щоб мати можливість розтягнути дріт у потрібне місце.

Другий вольтметр достатньо, щоб підключитися до маси, де вона зручна. При підключенні вольтметра до проводів блокування запалювання, магнітофон або інші дроти, розташовані в області інформаційної панелі, його свідчення буде нижчим через зниження напруги в контактах та з’єднаннях.

Так що вольтметр відключений, коли вимикається запалення, електромагнітне реле повинна бути вставлена ​​у розрив дроту між ним та терміналом акумулятора. Реле обмотки над живленням з будь-якого дроту на блокування запалювання, на якому з’являється напруга після клавіші.

Якщо немає досвіду або бажання збити з дротом, що лежить з плюс-терміналу акумулятора до автомобільного вольтметра

Перш за все, звичайно, вони повинні бути демонтировані. На класиці ВАЗ це досить просте, але на Priora. не дуже. Для того, щоб час видалити, потрібно видалити пластикову декоративну панель. Потім вийміть дві гвинти, а ще пару ми знаходимо під попільницею.

READ  Як дізнатися який кондиціонер стоїть на Priora

Але на цьому все не закінчується нам чекати гвинтів, і ми знайдемо їх після того, як ми знімаємо Recorder Recorder. І тільки тоді ви можете видалити панель, обережно потягнувши його на себе. Ми беремо нож або плоский викруток і натисніть достатньо жорсткого фіксатора.

Тепер нам потрібно розібрати годинник, і зробити це легше, ніж видалити їх. З боків ми бачимо чотири замки, вони знижуються. Тепер уважно видаляйте стрілки. Якщо ви хочете, стрілки можна замінити, якщо є, звичайно, в руці іншим більш елегантним. Але це не можна зробити, тому що ми дратує тінь стрілок, а не самі елементи. Тому вони можуть просто перефарбувати їх, просто це повинно бути акуратним і ефективним. Для цього розірвані стрілки, і в той же час розчинник видаляє роздратований помаранчевий. Крім того, все просто як фарба, ви можете застосувати звичайну канцелярську шпаклівку, або, як це також називається, штрих-код гавкає для двох, що не може. Крім того, не буде вологи всередині вогника, тому дотик підходить, оскільки це неможливо, це дає гладкий білий колір і миттєво висихає.

Видалення та встановлення панелі приладів LADA PROPERA (LADA PROPRA), ВАЗ 2170, ВАЗ 2171, ВАЗ 2172

Як покращити інформаційну панель та консоль ВАЗ-2107

Корисні поради Можливо, при встановленні панелі приладів вам знадобиться затискачі для підводного меню, оскільки при демонтажу панелі в деяких випадках легше скоротити. Залежно від комплектації автомобіля може бути задіяна різна кількість колодок із проводами. Тому, коли відключені прокладки, позначені їх відносно один одного. Це сприятиме операції при встановленні панелі приладів. Вільні підкладки позначають окремо.

Вам знадобиться: кінцеві клавіші “на 8”, “на 10”, викрутки з плоским і хрестоподібним лезом.

Від’єднайте дріт від терміналу “Мінус” батарея. 2. Зніміть рульове колесо (див. “Видалення та встановлення рульових колес”). 3. Зніміть обшивку рульової колонки (див. “Видалення та встановлення облицювальних взуття рульової колони”). 4. Зніміть рульові вимикачі ВАЗ 2172 (див. “Перевірте і замінюючи вимикачі”). 5. Зніміть підлогу тунелю (див. “Видалення та встановлення тунельного сукня”). 6. Зніміть комбінацію інструменту Lada Priora (див. “Видалення та встановлення комбінації інструментів”).

Видалити праворуч і на лівих гвинтах закріплення центральної консолі панелі приладів Prina Lada Prina.

…зніміть праворуч і зліва сопла обігріву бокового скла.

Наповнений ключ “на 10”, відкрутіть два гайки верхнього монтажу приладової панелі LADA PRORERY зліва та праворуч.

Поверніть три замки та зніміть кришку блоку запобіжників та реле.

Зніміть чотири гвинти підсилювачів приладів Lada Prina.

і справа нижче двох гвинтів кріпильні панелі Lada Priora.

Зніміть гвинт панелі приладів ліворуч від рульової колонки.

і кріпильний гвинт справа під панеллю приладів.

Ключ “On 8” видалити болт фіксації “масових” дротів панелі приладів до кронштейна для тіла.

Посуньте до правих замків прокладки панелі підключення панелі приладів ВАЗ 2171.

…і від’єднайте три колодки джгута від колодок, встановлених на кронштейні.

Від’єднайте дзеркальний джгут (блокування) Lada Propener.

Від’єднайте зашкодження електропроводки від електричної потужності живлення.

Як видалити центральну консоль на попередні

Ключ “на 10”, відкрутіть горіння гайкового монтажу “масового” дроту запряжної панелі приладів з кронштейна електронних блоків.

і відключіть збруї панелі інструментів з утримання системи спалювання.

Від’єднайте панель приладів з блоку керування електричним схемою.

Від’єднайте панель інструментів у блоці керування подушкою безпеки.

Видаліть панель приладів та видаліть його з салону Lada Prina.

Примітка Оскільки панель приладів є досить громіздкою та важкою, ця операція повинна бути виконана з помічником.

Встановіть панель інструментів ВАЗ 2170 у зворотному порядку.

LADA PROPERA, як видалити бороду

Завантажити PDF

Автомобілісти, знаючи, як видалити центральну консоль на orporer, приїжджають на ремонт роботи або замінити цю частину до більш сучасного варіанту. Ця маніпуляція іноді повинна бути виконана при встановленні відеореєстратора. Для виконання робіт своїми руками потрібен елементарний набір інструментів: викрутка та гайкові ключі. Як вилучити центральну консоль на апкреа. Процедура демонтажу є здійснення наступних операцій:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS