Як видалити передній бампер Chevrolet Cruze

Як видалити передній бампер з Chevrolet Cruze

Це все, ви побачили всі етапи, як видалити передній бампер з вашого Chevrolet Cruze, щоб повернути його до місця, дотримуйтесь інструкцій у зворотному напрямку.

видалити, передній, бампер, chevrolet

Як видалити передній бампер з Chevrolet Cruze

Це все, ви побачили всі етапи, як видалити передній бампер з вашого Chevrolet Cruze, щоб повернути його до місця, дотримуйтесь інструкцій у зворотному напрямку.

Докладна вартість

Якщо ви зміните передню бампер Chevrolet Cruze до іншого, ви можете придбати деталь у магазині або автора. Як правило, при розбирач частинах тіла не дуже гарна якість, легше купувати в магазині. Залежно від виробника

Важливий! Стаття переднього бампера на Chevrolet Cruze. 95297065. Це оригінальний номер частини каталогу на автомобілі, випущений у 2013-2016 роках. У кожному магазині артикули можуть відрізнятись, але каталожний номер переднього бампера на Chevrolet Cruze має збігатися.

У магазинах продаються стандартні запчастини чорного кольору. Ви можете намалювати їх або замовити цю послугу в службі. Багато водіїв їздять з чорними пластиковими бамперами.

Ремонт з живописом старі деталі в обслуговуванні коштує однаково. Що більш вигідно купувати нову запасну частину або ремонтувати старі, ви можете вирішити себе залежно від цін у вашому місті.

Що потрібно для заміни бамперів

Перша та важлива обставина вимагає постійно пам’ятати. не поспішайте, думати про дії. Це пояснюється тим, що пластиковий бампер Chevrolet Cruze, коли демонтаж легко пошкодити. Недбалі рухи під час видалення та встановлення буфера призводять до пошкодження картини тіла. Таким чином, вам потрібно мати чітке уявлення про послідовність демонтажної роботи, як видалити елемент. Для роботи потрібні відповідні інструменти:

 • Для видалення центрального поршневого стрижня потрібна плоска викрутка;
 • Torx Head відкручує гвинти, які закріплені;
 • клавішу 10;
 • викрутка хреста;
 • Затискачі (кліп);
 • ліхтарик.

Рекомендується використовувати інструкцію особистого автомобіля, де вказані нюанси установчих робіт.

Як видалити бампер з Chevrolet Cruze Video

Якщо ви відремонтуєте старий елемент, перш ніж застосувати грунт, вам потрібно покласти шпаклівку, щоб вирівняти поверхню. Вам потрібно купити спеціальну шпаклівку для пластику, як звичайні тріщини і вибух. Бампер захист на сучасному автомобілі використовується додатковий захист бампера. Це металевий промінь, який прикріплений під пластиковою частиною.

Призначений для захисту механізмів від страйків. Деякі майстри роблять захист незалежно з металевої кабрерої. Потрібно для приводів дорожніх та брудних доріг. Він також служить основою для пластикових деталей.

Якщо ви хочете змінити зовнішній вигляд автомобіля, роблячи його більш агресивним, ви можете розширити захист і висить на ньому нового комплекту тіла. Skores досягли найбільш складного. вилучення пластикових виправлень. Починаючи з краю, ретельно від’єднати ці засувки в місцях док з тілом автомобіля. Щоб видалити бампер, відключіть кріплення, як показано на малюнку на цій розбирач, можна вважати повним, але перед видаленням переднього бампера і продовжити, щоб відновити або замінити його, не забудьте від’єднати роз’єми для освітлення туману, якщо вони встановлені. Датчики впливу та температури.

READ  Заміна підшипника маточини Ford Focus 2

Зміна зовнішнього вигляду призвело до ряду конструктивних змін, а також включення функціональності бампера розширеного.

Але, як і для методу його консолідації, то виробник зробив вигляд, що щось змінюється. Тому навряд чи буде доцільно описати процес демонтажу для кожного варіанту.

Заміна заднього крила Chevrolet Cruze

Процес демонтажу починається з відкриття багажного відділення, щоб отримати доступ до чотирьох пластикових заглушок, розташованих поруч із задніми ліхтарями. Під цими накладками є самонарізані гвинти для відкручування. Далі, на правій стінці багажного відділення, зніміть пластиковий поршень у спосіб, описаний при демонтажу переднього бампера. Після видалення поршня, запустіть край стовбура, щоб отримати доступ до проводів, з яких з’їдається задній фари.

Від’єднавши відповідний роз’єм, ви зможете зняти задню фару. Аналогічні дії виконайте з іншого боку.

Тепер, скориставшись хрестоподібним, відкрутіть три самостійно на лівій і правій стороні, яка з’єднує буми з бампером. Сама установка трохи легше видалити, оскільки немає необхідності переплутати з засувками бампера. Тому поставити новий або відремонтований бампер на Chevrolet Cruze не повинно скласти особливих труднощів.

Якщо у вас є деякі питання щодо видалення переднього бампера з Chevrolet Cruze, я рекомендую побачити наступне відео. Це показує, як це детально показано, як видалити передній бампер Chevrolet Cruze. Як видалити задній бампер з Chevrolet Cruze знімний задній бампер Chevrolet Cruze повинен починатися з відкриття стовбура. Тепер слід звернути увагу на пластикові накладки поряд із задніми фарами.

На цих накладках розташовані чотири декоративні заглушки по дві на кожну фару. під якими ховаються шурупи.

Як видалити передній бампер Chevrolet Cruze Cruze Chevrolet Sanya Mark

Всі чотири самостійні преси повинні бути вимкнені. Далі пластиковий поршень слід видалити на правій вертикальній стінці внутрішнього простору стовбура. Про те, як знімати пластикові поршні, читайте в першій частині статті.

Після видалення поршня, можна буде згинати край внутрішньої обрізки стовбура, а потім запряжать дроти, що йдуть до правої задньої фари. Потрібно розкрити роз’єм, розташований на дротах, після чого можна буде розібрати задню голову.

Для цього зробити фари ззовні за допомогою спеціального пластикового інструменту або принести мережив під його край або шматок капронового шпагату і, взявши його в кінці, витягніть його. Вказані операції з демонтажу необхідно повторити для лівої задньої фари. Тоді необхідно покрутити три гвинти з кожної з боків, закріплення задніх крилів до бампера лише шість сам.

Далі потрібно видалити два пластикові поршневі закріплення заднього бампера знизу.

Особливості ремонту зламаних кріплень

Якщо продовжувати експлуатацію автомобіля неможливо, слід придбати нові кріпильні матеріали або відремонтувати старі деталі.

Кріплення передніх бамперів відрізняються їх надійністю. Однак ці затискачі також вимагають періодичного відновлення. Ви можете відремонтувати застібку бампера з власними руками. Для цього вирізати невелику прямокутну пластину аркуша міцного металу та налаштувати продукт для необхідних розмірів. Після цього отвори для кріплення болтів, експерти рекомендують робити з невеликими свердлами. Болти будуть розташовані в цих отворах.

READ  Ford Focus 3 заміна масла в роботі

Як правило, цей спосіб ремонту рекомендується використовувати виключно для тимчасового вирішення проблеми. В ідеалі, потрібно придбати новий продукт. Якщо без “колгоспу”, то вам потрібно зробити найбільш надійні кріплення. Тоді слід продовжити, щоб встановити вухо для фіксації. Установка виконана з гвинтами. Після цього ви можете встановити заклепки.

Пошук нових кріплень для певної модифікації автомобіля не завжди є ефективним рішенням. Іноді доцільно підібрати ідентичні кріплення та повністю замінити дорогі фіксатори. Це дозволить значно заощадити на ремонті бамперів.

Необхідні інструменти, пристрої та матеріали

Весь процес ремонту кріплення бампера складається з декількох основних етапів. Перш за все, вам потрібно підготувати інструменти, необхідні для кріплення кріплення.

Список основних інструментів подруги завжди однаковий:

 • Ключі (часто кріпильні бампери можуть бути відкручені клавішами до 13).
 • Шестигранний ключ.
 • Викрутка.
 • Дриль.
 • Дриль.
 • Ліхтар.

На додаток до перерахованих пристроїв, потрібно придбати новий замок, після перевірки якості. На автомобільних ринках та спеціалізованих магазинах для продажу готові комплекти для кожної моделі транспортних або універсальних наборів. Вони містять кріплення для переднього та заднього бамперів. І продукти можуть бути сумісні з багатьма іншими модифікаціями однієї марки.

Досить часто розбиті запасні частини склеєні. Високоякісний клей допоможе надійно закріпити будь-яку пластичну частину кріплень.

Останній пристрій, який вам потрібно. Джек. Його використання не є обов’язковим, але механізм виявиться незамінним при самостійному ремонті машини.

Покрокові інструкції щодо ремонту закріплення бампера

Відновлення або повна заміна кріплень проводиться тільки після зняття бамперів. Найголовніше, щоб ретельно розібратися, щоб не пошкодити всі деталі.

Процес видалення елемента тіла виконується відповідно до наступних етапів:

 • Знімають радіаторну решітку (якщо це передбачено заводом-виробником).
 • Якщо є спеціальні отвори під буксирувальним кабелем у бампері, вам потрібно знайти болт-голови з невеликим шестикутником.
 • Обов’язково перевірте бампер для фіксації до арки. Всі зв’язки з іншими частинами тіла потребують відкручування.
 • Один помірно гострий рух треба розірвати бампер з одного крила, а потім з іншого. Деталь може залишатися на заклепках щільно. Вони повинні бути ретельно стиснуті до характерного клацання.
 • Після цього видалення оптики.
 • У рідкісних випадках буде потрібно тимчасове видалення коліс.
 • Саме під ліхтарями виробники мають засувки бамперів, які слід зняти.
 • Якщо не всі закріплювачі пошкоджені. цілі частини повинні також демондувати. Спеціальні гвинти відкручуються з пластмас.
 • Ремонт фіксаторів безпосередньо.

Відповідно до покрокових інструкцій щодо технології ремонту бампера, відновіть продукти просто. Це вимагатиме металевого листа та свердла. З їхньою допомогою можна виготовити елементи, практично ідентичні оригінальним зразкам. Основним завданням є дотримання точних розмірів та вибору міцного матеріалу. Єдиний ремонт переважаючого вуха прикріплення виконується через 20 хвилин.

Видалення бампера на Chevrolet Cruze зробити це самостійно

Для демонтажної роботи мінімальна кількість інструментів потрібна під рукою в кожному водію. Для того, щоб дістатися до пластикових кліпів, на яких прикріплений бампер, ви повинні відключити кілька елементів обробки. Якщо ви не знали, як видалити передній бампер на Chevrolet Cruze, ви не повинні бути засмучені. просто дотримуйтесь процедури дій, описаних нижче:

 • Спочатку слід витягти пістони, що фіксують пластикову накладку передньої частини моторного відсіку. Для цього використовуйте плоску викрутку, з якою можна видалити центральний поршневий стрижень. Після цього кріпильний елемент легко витягується з отвору.
 • Далі, відкрутіть гвинти кріплення підкрилки, скориставшись головкою Torx.
 • Після цього потрібно рухатися під дном автомобіля, щоб отримати доступ до поршня, на якому нижня спідниця частина. Вилучення відбувається за допомогою тієї ж викрутки.
 • Тепер необхідно видалити пластикові накладки, розташовані внизу та на краях бампера. Вони зафіксовані на таких самих пістонах.
 • Дійшла черга до найважчого. вилучення пластикових фікс. Починаючи з краю, ретельно від’єднати ці засувки в місцях док з тілом автомобіля.
READ  Як видалити задній бампер на Renault Logan

На цьому розбирач можна вважати повним, але перед видаленням переднього бампера і перейдіть до його ремонту або заміни, не забудьте від’єднати силу роз’єму для освітлення туману (якщо встановлено), датчики шоку та температури.

Зняття бампера на Chevrolet Cruze своїми руками

Для демонтажної роботи мінімальна кількість інструментів потрібна під рукою в кожному водію. Для того, щоб дістатися до пластикових кліпів, на яких прикріплений бампер, ви повинні відключити кілька елементів обробки. Якщо ви не знали, як видалити передній бампер на Chevrolet Cruze, ви не повинні бути засмучені. просто дотримуйтесь процедури дій, описаних нижче:

 • По-перше, необхідно видалити поршні, що фіксують пластикову накладку передньої частини двигуна відсіку. Для цього використовуйте плоску викрутку, з якою можна видалити центральний поршневий стрижень. Після цього елемент кріплення легко видаляється з отвору.
 • Далі, відкрутіть гвинти кріпильні гвинти за допомогою головки Torx.
 • Після цього потрібно рухатися під дном автомобіля, щоб отримати доступ до поршня, на якому нижня спідниця частина. Видобуток відбувається з тим же поворотом.
 • Тепер необхідно видалити пластикові накладки, розташовані внизу та на краях бампера. Вони закріплені на одному поршневі.
 • Skores досягли найбільш складного. вилучення пластикових виправлень. Починаючи з краю, ретельно від’єднати ці засувки в місцях док з тілом автомобіля.

На цьому розбирач можна вважати повним, але перед видаленням переднього бампера і перейдіть до його ремонту або заміни, не забудьте від’єднати силу роз’єму для освітлення туману (якщо встановлено), датчики шоку та температури.

Процес демонтажу переднього бампера

Якщо все зрозуміло, і інструмент вибирається, перейдіть до роботи.

 • Відкрийте капот і обов’язково зніміть мінус термінал від акумулятора.
 • Ми відкручуємо два гвинти праворуч і ліворуч у верхній частині решітки радіатора.

Ми відкрутіть 2 болти і видаляємо 4 кліпи.

Зніміть пластикову підкладку до сторони.

Як видалити передній бампер Chevrolet Cruise Cruze Chevrolet Sanya Mark

Стрілки показують дії на рядок засувки.

Тут на цих засувках, бампер додається з боків.

Для того, щоб не пошкодити фарбу, ми використовуємо пластиковий лезо або розширену викрутку.

На цих пунктах є засувки під фарма.

Тепер, коли всі точки фіксації бампер підписані, ретельно видаляють його двома руками.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS