Як видалити переднє сидіння Kia Rio 3

Демонтаж диван Kia Rio 1

Задні сидіння Kia Rio 1 покоління два окремих вузлів. Перший обертання пасажирів, а другий. безпосередньо для посадки. Ви можете видалити їх, спостерігаючи за такою процедурою:

  Два фіксуючих болтів, які знаходяться ближче до краю, нижня подушка пасажира є тил. Після цього він витягується.

У випадку седана, диван назад розгортається у співвідношенні 40:60 (або від 1 до 2), полегшуючи перевезення довгого або насильного вантажу. Від окремих підрозділів читач дізнається, як заднє сидіння на Kia Rio видаляється у випадку різних поколінь автомобілів. Багато в чому, це схоже, але є певні нюанси.

На додаток до головок або клавіш, ми рекомендуємо право готувати досить сильну прозору викрутку. Це зручно використовувати його як важіль. Також потрібна набір пластикових спалахів. Якщо ви використовуєте всю таку ж викрутку, щоб видалити дрібні елементи, глибокі подряпини залишаться неминуче, псуючи вигляд автоакулю.

Якщо є деякі сумніви, чи можна самостійно видалити задні сидіння на моделі Kia Rio, відео на клубних сайтах допоможе затемнити невеликі деталі. Головне не поспішати.

1 покоління

На перших поколінні автомобілі, заднє сидіння. два окремих вузлів. Спини можуть бути закладені окремо, але самі дивани є одночасним дизайном. Щоб видалити заднє сидіння на “KIA Rio” першого покоління, вони діють так:

 • Ближче до краю є два болти, що фіксують пасажирську подушку. вони повинні бути викрутіть, після чого ця частина може бути видалена.
 • Спини фіксуються з трьома гвинтами, які знаходяться в їх основі. їм також потрібно відкрутити.
 • Після завершення автомобіля, щоб видалити весь кріплення, видаліть весь задній сидіння на роботі Kia Rio не буде.

З інструментів вам знадобиться лише ключ або голова “в 12”.

2-й покоління

До них відносяться всі автомобілі, вироблені до початку 2012 року. У їхньому випадку використовується наступна робоча схема:

 • У нижній частині пасажирського дивану є два фіксуючих болтів, розташованих біля кліпів ременя безпеки. вони повинні бути спочатку скручені.
 • Після того, як вам потрібно піднятися за замки, які перебувають перед подушкою, підніміть і зніміть останню.
 • Спини знижуються до зупинки вперед. не забувайте, що тут відірвалися.
 • Ви повинні відкрутити два замикаючі болти з кожної подушки, після чого ви можете легко видалити заднє сидіння на Kia Rio повністю.

Щоб виконати всю роботу, вам знадобиться голова 14.

3-тє покоління

Вона включає авто випуск 2013, 2014, 2015, 2016 та 2017 років. Порядок роботи трохи відрізняється від описаного вище. Для того, щоб видалити заднє сидіння “Kia Rio 3”, ви повинні послідовно виконати наступні кроки:

 • Два фіксації пасажирських болтів скручуються.
 • Крісло повинна бути витягнута вперед, видаляючи з замків, і витягнути з машини.
 • Початок почав демонтажу підтримки задньої частини сидіння, знизила його частину, скручені дві замикачі болти. елемент можна видалити.
 • Аналогічно демонтаж правої сторони.

Щоб видалити задню частину “Kia Rio 3”, вам доведеться підготувати кінцеву головку 12.

4-й покоління

Вона включає в себе автомобілі, вироблені в 2018 році, 2019, 2020. і до теперішнього часу. Щоб зняти заднє сидіння Kia RIO 4, необхідно:

видалити, переднє, сидіння
 • Скрутити один кріпильний гвинт у центральній частині пасажирського «сидушки».
 • Подушка потягніть вперед, після. трохи вгору, опускаючи далеку сторону.
 • Попередня дія необхідна для закріплення ременя безпеки, не відмовляється від вилучення. його кріпильний болт випускається для відкручування.
 • Легше з спиною. вона просто витягується з кріплень без використання інструментів.
READ  Як видалити задній бампер на Renault Logan

Для виконання цих маніпуляцій потрібна торцева головка на 14.

Ми демонтаж дивану другого ряду Kia Rio 2

Для роботи вам знадобиться ручка чотирнадцять розмірів. Для плавного зняття заднього сидіння Kia RIO 2 покоління рекомендується дотримуватися наступної схеми:

 • Два болти кріплення нижньої частини пасажирського дивана, розташовані поблизу пряжки для ременя безпеки.
 • Далі натисніть Засувки, які знаходяться в нижній частині подушки з першого ряду місць. Згодом він встає і вилучається з машини.
 • Зняти місце
 • На наступному етапі необхідно знизити натискання елементів дивана для спини, що складається з двох незалежних вузлів.
 • Опускаємо спину
 • Відкрутіть по два кріпильні болти для кожного верхнього притиску, потім зніміть їх.

Коментарі та думки власників 13

ще питання виникло: про горантію.якщо все зробити самому, чи злетить машина з гарантії?

ММММ, я розбирав сидіння повністю, але фотозвіту немає.Насправді нічого складного.Ми відкрутіть сидіння підлоги. 2 болти та 2 горіхи.Зніміть підлокітник (який має). ми будемо використовувати пластмасову вилку на підлокітнику з викруткою та відкрутіть болт.З Заді, вся спина сидіння закрита тарілкою, її вершина тримається на кліпах, а дно на гачках. Ось топ, вам потрібна сильно, без вандалізму, дотримуватися себе або вибору, ніж будь-який, що навіть буде краще.Далі, з урахуванням спини, все просте. ви побачите, в основному є все на липучці.Сама бічнава повинна бути відвернена від рами, як 4 горіхи.Сидушка з низу в залізо одягнена, оббивка кріпиться до цього заліза по периметру пластиковими затискачами. сміливо, але акуратно викруткою їх піддягайте.Як периметр вивільняється, ми видаляємо залізо, поверніть оббивку до вершини.Найцікавіше. Оббивка сторони, на відміну від оббивки, спинка тримається на сталевих кільцях, через які пропускаються металеві стрижні. Є два варіанти; або поєднується кільця (тому, тим більше, важче збирати), або поєднуйте прутки і витягнути їх з кільця.Зворотний.PYSY: Я не описав не зрозумілий. Але коли ви починаєте розбирати. ви побачите, що все зрозуміло, і не складно.

Будь ласка, скажіть, як ручка підкладки видаляється?Заздалегідь вдячний.:)

Я не знімав ручку задньої частини спини, не мав потреби, чесно. я намагався, але я не міг, я боявся зламати!

Демонтаж усіх місць Kia Rio

Я зрештою мав справу з заохоченими руками зіпсованого лексику і втративши з часом, але те ж саме не ризик.

Будь ласка, скажіть, як ручка підкладки видаляється?Заздалегідь вдячний.:)

вітання. Виявилося якось видалити цю ручку нахилу? Мені також потрібно видалити, це не працює.

Ні. І відео виглядало і підключило себе. Кампанії без спеціального адвоката не видаляти.

Будь ласка, коли ви заглушили пасажир, сфтокай у районі залози. Хочу намагатися покласти на пасажирський рідний слайд. Дякую.

Видалення обкладинки, необхідних при заміненні новими або для миття / виїзду в хімчистку.

Багато водіїв не хочуть зв’язатися з сервісом для цієї операції, але самостійно треба боятися. Ви можете спростити завдання, дивлячись на відео, як носити обкладинки на Kia Rio.

Сидіння

Ніколи не відрегулюйте місце водія або задню частину водія під час руху автомобіля, оскільки втрата контролю автомобіля може відбутися. Слідуйте за багажем і різними речами, щоб відпочити в задній частині сидіння водія. Вони можуть розбити фіксацію підсвічування місць, які можуть у випадку раптової зупинки або зіткнення автомобіля, призведе до серйозної травми або навіть смерті. Під час руху спини місця завжди слід зафіксовувати у піднятому положенні, а ремені безпеки правильно покривають організм. Якщо дитина їде на передньому пасажирському сидінні, зафіксуйте задню частину сидіння у вертикальному положенні.

READ  Яка повинна компресія в двигуні 2107

Налаштування передніх місць

Переміщення передніх сидінь вперед / назад

Не залишайте жодних елементів під переднє сидіння. Вільно рухаються предмети можуть перешкоджати механізму руху сидіння або потрапити під ніг до водія і перешкоджати контролюванню педалі гальма, зчеплення та прискорювач.

Налаштування нахилу переднього сидіння назад

Для того, щоб пасажир вислизнути з-під нижньої частини ременя безпеки, коли автомобільна аварія або аварія, не їдете з спиною сидіння, складену назад. У цьому випадку пасажир неправильно закріплений, і його ремінь безпеки може витягнути незахищену ділянку живота. Отже, під час подорожей, зверніться до підвищеної нормальної позиції місць.

Регулювання висоти подушки сидіння водія

Якщо вам потрібен підголовник, витягніть, витягніть його до потрібного положення.

Відповідно до вимог безпеки, необхідно налаштувати положення сидіння та стриманість голови водія. Після цього налаштуйте внутрішній дзеркало заднього виду на день / нічний рух, а також зовнішні дзеркала заднього виду.

Опалення передніх місць

Складний спинний сидіння назад

Не видаляйте килимок підлоги. До. Система випускного газу, розташована під підлогою, має високу температуру.

Задня підлокітник

Як видалити сидіння Kia Rio

Не так часто вам потрібно видалити передні сидіння Kia Rio, щоб усунути розбивання нагрітого автомобіля. Необхідно видалити задній диван виникає набагато менше.

Найчастіше потрібно замінити невеликі частини, косметичний ремонт та іншу додаткову роботу з поліпшення транспортних засобів.

Видаліть передні сидіння

Щоб дістатися до заднього дивану, спочатку потрібно буде вирішити проблему з передніми стільцями. Вони повинні бути розібрані. Після того, як всі роботи з ними виробляється, і вони будуть вилучені з власного колишнього місця, ви можете піти на задній диван.

З устаткування вам знадобиться лише один ключ, а також храпа. Давайте звернемося до інструкцій. Як вже згадувалося раніше, першим кроком потрібно видалити передні сидіння Kia Rio.

Демонтаж усіх місць Kia Rio

 • Кафедра рухається назад;
 • Використання ключа, болти викрутіть;
 • Тепер перемістіть установку вперед і відкрутіть два болти;
 • Підігріти дроти повинні бути вимкнені. На пасажирському сидінні знайдіть замки. Вони різні кольори, відключіть лише ті, що знаходяться в жовтому житлі;
 • Ретельно зніміть місця і відвезти їх;
 • Пластикові панелі та інші деталі очищені, оскільки вони заважають витягнути кришки рівномірно.

Зрештою, буде проведено роботу з косметичного ремонту, покладіть стільці для вашого попереднього місця.

Як видалити заднє сидіння на Kia Rio

Їх дизайн відрізняється від седана та хетчбеку.

Спочатку ми проаналізуємо варіант з 4 дверей. Модель дуже популярна, тому розробники піклувалися про зручність не тільки в експлуатації транспорту, але й догляду. Дотримуйтесь плану:

 • Використовуйте храповик, щоб відкрутити болт, розташований посередині;
 • Ви знайдете дві замки. Просто витягніть їх, щоб витягнути;
 • Видалити місце;
 • Переверніть назад і відкрутіть чотири болти, які розташовані під липучкою;
 • Витягніть стрибки голови;
 • Покласти нові вибрані кришки;
 • Покласти стілець назад.

Будьте обережні з різьбленням, оскільки це може бути легко порушувати.

Як видалити задні сидіння з машини з 5-м дверей:

 • Робочий процес буде дещо відрізнятися від седана. Після видалення стільців:
 • Видалити ремінь безпеки;
 • Видалити всі деталі, які перешкоджають напрузі кришки;
 • Блокування замків;
 • Знайдіть механізм підйому і перемістіть спини з ним;
 • Відкрутіть болти, видаліть всі частини та задню частину машини.

Фронтальні сидіння. видалення, перевірка та встановлення

бічна панельна обробка подушки; 2. шарнір для регулювання кута нахилу сидіння назад; 3. сидіння подушки; 4. салазкі поздовжній рух переднього сидіння; 5. арматура безпеки стенду; 6. місце повернення.

READ  Заміна ГРМ Nexia 16 клапанів

Середнє сидіння складається з спинки сидіння та подушок. Обидва сидіння мають поздовжнє регулювання та регулювання сидіння назад сидіння назад. Позиція стриманості голови також можна регулювати, або його можна видалити з місця.

Важільна регулювання поздовжнього положення сидіння знаходиться під правою або лівою передню кут будь-якого переднього сидіння. При переміщенні цього важіль, засувка вивільняється, а сидіння санях можуть рухатися вперед або назад.

Перо для регулювання кута нахилу спинного місця, розташованого на стороні сидінь. Для регулювання необхідно натиснути на важіль і для опускання спинки натиснути на неї або для підняття спинки відхилитися (звільнити) від спинки. Після того, як важеля випущено, спинка буде зафіксовано.

Прикрасьте пластикові замки під сидіннями, є два. Для цього потрібно ретельно витягнути заднє сидіння. Видалення дивана та його видалення автомобіля. Киньте назад, відкрутіть чотири кріплення з головою з храпою або ключем на “12”.

Відкрутіть застібку, розташовану в середині заднього сидіння. Щоб виявити, потрібно буде згинати трохи оббивки. Прикрасьте пластикові замки під сидіннями, є два. Для цього потрібно ретельно витягнути заднє сидіння.

Як видалити заднє сидіння в Spectra Kia?

Ми виймаємо кінчик кабелю оболонки замку з бази ручки. Увімкніть важіль замка блокування до вирівнювання канавки в важіль з кабелем і вийміть кабель з Bob Pages: Літак Ростов Сочі прямий рейс, як видалити заднє сидіння на світлодіодну стрічку з датчиком руху.

Паливний насос BMW E гідравлічний handerbarnel з вашими руками, як видалити заднє сидіння на спектри Kia. Заявка на страхування про незалежну експертизу, як видалити задню частину на живопису Хетчбек Санкт-Петербург Ssangyong Cayroon загоряється лампочка.

Антифриз Felix Carbox 40 Red Honda Accord White, а також роз’єм без простору. Визначення ширини короля, Lada Priora не працює кондиціонер, здійснює паралельне стиснення в інструментах Pro.

Павук замість сидіння Леон Каталізатор. Страхування Осаго в Красноярському надію, заміна Spectra Spectra, що підтримує запчастини, Mazda 3 Київ.

Видалення та встановлення заднього сидіння Kia Spectra 2000-2011

Subaru Legacy Radiator Radiator, де Kia Spectra Signal Fuse, Kia Sorento Clutch Podel Налаштування 1, Інтернет-каталог. Pikaponline. Lotus Oil 5W40 відгуків. Заміна датчика офіцера Peugeot та Auto Plux Використовуються автомобілі Volkswagen Jetta Як видалити заднє сидіння до онлайн-каталогу. Pikaponline. Вони є кольоровим освітленням, ремонтом аудіо-паливної системи ? Плавають оберти холостого ходу карбюратор, як зняти заднє сидіння на Subaru Forester офіційний дилер, як зняти заднє сидіння назузуки джимні габарити світлодіодні.

Як вилучити задні сидіння КІЯ Spectra Liftback за номером тіла. Рімейк Torpedes Peugeot Як видалити заднє сидіння на Kia Spectra, які добавки краще використовувати.

Самодигностика Понтіак Vibe помилок коди. Гумовий тротуар перехоплений використаний шини на Chevrolet Lacetti.

Китайський 2 Дін Магітс і TNVD Audi 2 5 TDI. Корисно для власників автомобілів. що залишається зробити нашим клієнтом про автомобілі водіїв автомобілів, коли ви зіткнулися з ситуацією, коли вам потрібно видалити бічне дзеркало.

Коли це необхідно? Ви, демонтаж потрібний для вирішення двох основних завдань. відновлення працездатності регулювального приводу того, що змінює кут дзеркала також для усталення. задні сидіння кия Spectra нерідко.

Це вам сподобаються ремонт склопідйомника як ще його називають замка, механізму приводу дверної клямки, установка додаткових динаміків як ще його називають обшивка д Ремінь ГРМ Kia діапазону:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS