Як увімкнути омивач фар Ford Focus 2

Автоматичне увімкнення ближнього світла; Ford Focus Клуб / Ford Focus Club

увімкнути, омивач, фара, ford, focus

Весь процес займе не більше 10 хвилин і якщо немає страху перед проводами, можна за цю роботу братися. За допомогою цього обладнання Ford IDS підключаються до сервісних роз’ємів та активують функцію у відповідному меню. Блок керування зовнішнім освітленням Ford Focus 2 З корисних і приємних функцій можна виділити кілька, у тому числі і паркувальні вогні або габарити стоянки.

Як це працює на Ford Focus 2 та на інших автомобілях Світло фар та туманки.

Для тих водіїв, які їздили іншими машинами тривалий час, перебудуватися на схему управління світлом по-фокусівськи буває непросто. У переважної більшості сучасних машин головна оптика управляється максимум однією-двома клавішами на передній панелі та лівим підрульовим перемикачем.

Скрізь він працює за такою схемою: Але у Ford Focus інженери вирішили зробити по-іншому. При цьому раціональне зерно у фокусівській схемі управління світловими приладами, безумовно, є.

Перший. це увімкнення або відключення фар на автомобілі разом із запалюванням. Даний варіант є найпростішим.

Але є в нього одна вада. Якщо потрібно поставити машину на стоянку, а запалення в цей момент увімкнено, то таке скандинавське світло швидко розрядить акумулятор. Другий варіант роботи системи. коли фари включатимуться не із запаленням, а при запуску двигуна.

Даний алгоритм є більш зручним та оптимальним. При ньому відсутні перераховані вище мінуси.

Як підключити євросвітло самостійно? На різних моделях автомобіля рішення можуть відрізнятися. Десь буде досить нескладних маніпуляцій із програмним забезпеченням.

В інших випадках потрібно впровадитись в електропроводку машини.

Як це працює на Ford Focus 2 та на інших автомобілях

Для тих водіїв, які їздили іншими машинами тривалий час, перебудуватися на схему управління світлом по-фокусівськи буває непросто.

У переважної більшості сучасних машин головна оптика управляється максимум однією-двома клавішами на передній панелі та лівим підрульовим перемикачем. Скрізь він працює за такою схемою:

 • в нейтральному положенні при повороті важеля щодо рульової колонки вгору або вниз включаються покажчики поворотів;
 • в торцевій частині важеля змонтована ручка, що має три положення. світло вимкнене, включені габарити і включене ближнє світло;
 • нефіксоване положення важеля при русі на водія тимчасово включає дальнє світло, а фіксоване положення від водія при включеному ближньому активує лампи далекого світла.

Куди простіше. Але у Ford Focus інженери вирішили зробити по-іншому. При цьому раціональне зерно у фокусівській схемі управління світловими приладами, безумовно, є. На важелі зліва немає ніяких ручок активації далекого світла, але залишилася функція тимчасового включення, блимання далеким при русі важеля до водія. Зате величезною кількістю функцій наділили окрему крутилку на передній панелі. Залежно від року випуску та комплектації ця ручка може мати кілька положень та відрізняється функціоналом.

Заглушка омивача фар Ford Focus 2

Так як зараз стоїть лінзовані фари з ксеном, і щоб уникнути хоч трохи покарань від ДІБДР, вирішив поставити кришки омивачів фар, сам омивач не став ставити дуже дорого виходить і якщо чесно толку від них майже і немає.А якщо скажуть включи їх, скажімо що вони споживають багато рідини, і вони були відключені:) Спочатку шукав їх в авіт і нові і б / у і вони виявляються зовсім не дешеві, а 1500 за пару, було вирішено зробити самому.Для початку шукав розміри і форми кришок, на рест не вдалось знайти підходящих є тільки для доресту, подумав яка різниця, зроблю як на доресті ширина 7,8 см висота 5,5 см товщина 4 ммДалі купив обробну дошку товщиною 4-5 мм форми, потім проходимо лобзиком, потім напилком прибираємо залишки, надаємо форму, потім наждачним папером (нульовкою) проходимо, рівняємо кути.Майже готово, залишилося тільки надати трохи вигнуту форму, можна будівельним феном, але його в мене немає, вирішив у гарячій воді, воду закип’ятив у каструлі, закинув кришку, почекав мін 4, виймаємо і згинаємо рушником, надаємо трохи вигнуту форму.Далі купуємо чорну плівку, відрізаємо, клейм, феном рівняємо кути) На бампер садимо на двосторонній скотч, і трохи клею, так як на скотчі це виглядало не дуже надійно) От і все, вийшло майже як оригінал) влітку може знайду оригінал кришки від рестай і перероблю) Ціна дошки 36 в ашане Ціна плівки в авторинку 150. плівка дуже довга так як хочу ще обтягнути шаблю на капоті

І найголовніше потрібні руки, що ростуть з потрібного місця

Омивачі фар FORD FOCUS 2 друга частина

Як увімкнути дальнє світло на Renault Logan: розглянемо по поличках

Щоб увімкнути габаритні ліхтарі, поверніть крайнє кільце важеля підрульового перемикача 1 у положення, при якому мітка 2 сумісне з відповідним символом. Одночасно вмикається підсвічування щитка приладів.

Щоб увімкнути фари ближнього світла, поверніть крайнє кільце важеля підрульового перемикача 1 у положення, при якому мітка 2 сумісний з відповідним символом. При цьому на щитку приладів загориться сигнальна лампочка.

Для увімкнення омивача натисніть кнопку (5) на торці важеля. Ключ запалення повинен знаходитись у положенні On. Для увімкнення переривчастої роботи очищувача переведіть важіль у положення INT. Для включення одноразової роботи очищувача під час руху в тумані потягніть важіль на себе та відпустіть.

Причини поганої роботи омивача скла

До складу багатьох заводських засобів для омивання лобового скла входять присадки, які сприяють очищенню системи, форсунок омивача, мастилу насоса. Вода у системі замерзає, утворюючи невелику пробку. Цього достатньо, щоб рідина надходила з перебоями.

Для того, щоб увімкнути задні туманки, потрібно витягнути перемикач ще на одне клацання. Для включення основного світла фар потрібно повернути перемикач на 2 години, як це видно на фотографії нижче. З корисних і приємних функцій можна виділити кілька, у тому числі і паркувальні вогні або габарити стоянки.

Галогенна, цоколь H1, потужність 55 Вт; 3 – протитуманні фари. Галогенна, цоколь H11, потужність 55 Вт; 4. підсвічування номерного знака (седан), освітлення салону (дорестайл).

Панель приладів та органи управління Ford Focus 3

перемикач зовнішнього освітлення та покажчиків повороту. Працює в наступних режимах:. режим увімкнення покажчиків повороту. Переведіть важіль вгору або вниз до ввімкнення покажчиків повороту. При переміщенні важеля вгору або вниз у комбінації приладів спалахує сигналізатор 5 або 7 (див. Рис. 1.9). При поверненні рульового колеса в положення прямолінійного руху важіль автоматично встановлюється у вихідне положення. При зміні смуги руху для включення покажчика повороту достатньо натиснути на важіль у напрямку вгору або вниз лише до моменту відчутного опору, не фіксуючи важіль. При відпусканні важіль повернеться у вихідне положення;

READ  Установка камери заднього виду Ford Mondeo 4

Для того, щоб переключити світло фар з ближнього на далеке, перемістіть важіль від себе. При цьому в комбінації приладів загориться сигналізатор. Для сигналізації дальним світлом фар потягніть важіль перемикача на себе, не доводячи до клацання, і утримуйте потрібний час.

клавіша увімкнення звукового сигналу. Щоб подати звуковий сигнал, натисніть клавішу його увімкнення.

блок управління аудіосистемою на рульовому колесі. Натисканням на клавіші 1 і 4 регулюється гучність динаміків аудіосистеми: збільшення гучності зменшення гучності; 2 та 5. клавіші переходу до відтворення наступного запису або попереднього запису; при натисканні на клавішу 3 перемикаються режими роботи аудіосистеми.

7, 14. центральні сопла системи вентиляції та опалення салону. Призначені для спрямування потоку повітря з обігрівача, кондиціонера або системи вентиляції.

8,13. рукоятки регулювання кількості повітря, що подається через центральні сопла. При повороті рукоятки до упору вгору заслінка повністю відкривається (максимальний потік повітря)

дисплей головного пристрою аудіосистеми

клавіша системи централізованого керування замками дверей.

При натисканні клавіші замки всіх дверей будуть заблоковані. Щоб розблокувати замки, натисніть клавішу повторно.

вимикач аварійної сигналізації. При натисканні на клавішу вимикача починають блимати покажчики повороту і відповідні сигналізатори 5 або 7 (див. Рис. 1.9), встановлені у комбінації приладів. Одночасно вмикається підсвічування вимикача. При повторному натисканні на клавішу сигналізація вимикається

місце розташування подушки безпеки переднього пасажира.

17- речовий ящик з боку переднього пасажира. Служить для зберігання дрібних речей

місце встановлення перемикача системи допомоги при паркуванні, вимикача системи активної допомоги при паркуванні та кнопки системи запуску двигуна (у варіантному виконанні).

блок регуляторів електрообігріву передніх сидінь. А. регулятор електрообігріву водійського сидіння; В. регулятор електрообігріву пасажирського сидіння. Між регуляторами розташована розетка Б для підключення додаткового електрообладнання.

блок управління системою опалення, кондиціювання та вентиляції салону

Для того, щоб загальмувати автомобіль гальмом стоянки, підніміть важіль до упору вгору.у комбінації приладів загориться червоним світлом сигналізатор 9

Для того, щоб розгальмувати автомобіль, потягніть важіль трохи вгору, натисніть кнопку в торці рукоятки важеля і опустіть важіль до упору вниз. сигналізатор повинен згаснути.

вимикачі електрообігріву скла вітрового вікна А та скла двері задка Б (заднього скла).

перемикач управління склоочисниками та склоомивачами.

Включає електричні ланцюги при увімкненому запаленні і може займати такі положення:

I. включена друга (висока) швидкість склоочисника вітрового скла (фіксоване положення);

II. включена перша (низька) швидкість очисника вітрового скла (фіксоване положення);

III. включений переривчастий або автоматичний режим роботи очищувача вітрового скла (фіксоване положення);

IV. очисник вітрового скла вимкнено (фіксоване положення);

V. щітки очищувача вітрового скла здійснюють один робочий цикл (нефіксоване положення).

Переміщення важеля на себе. включений омивач вітрового скла (нефіксоване положення). При включенні омивача автоматично увімкнеться склоочисник, щітки якого зроблять кілька робочих циклів.

На важелі перемикача управління склоочисниками та склоомивачами встановлений регулятор А інтервалу між циклами роботи склоочисника у переривчастому режимі III. У цьому положенні обертанням рукоятки регулятора можна плавно регулювати інтервал між робочими циклами: крайнє нижнє положення відповідає мінімальному інтервалу між циклами, крайнє верхнє. максимальному.

Залежно від комплектації на автомобілі може бути встановлений склоочисник з автоматичним керуванням (на автомобілях з датчиком дощу). Чутливість датчика дощу регулюється регулятором А: крайнє нижнє положення. висока чутливість (щітки включаються при невеликій кількості води на вітровому склі), крайнє верхнє положення. низька чутливість (щітки включаються при виявленні на вітровому склі великої кількості води). Автомобілі можуть бути оснащені очисником вітрового скла, у якого пауза між циклами у переривчастому режимі роботи залежить від швидкості руху автомобіля. Коли автомобіль уповільнює рух або зупиняється, час затримки між циклами склоочисника збільшується на один щабель. Коли швидкість автомобіля зростає, час затримки повертається до установок, заданих водієм. Переміщення важеля під час роботи склоочисника призведе до його вимкнення. Якщо швидкість автомобіля сильно знизиться або автомобіль зупиниться, система знову активується. Переміщення важеля перемикача управління склоочисниками та скло-омивачами від себе. включений омивач скла двері задка (нефіксоване положення). На скло буде подана рідина і склоочисник зробить кілька робочих циклів.

Не включайте омивач вітрового скла або скла дверцят задка більш ніж на 10 с або якщо в бачку омивача відсутня рідина, оскільки це призведе до виходу з ладу насоса омивача.

Не вмикайте склоочисники при сухому склі, оскільки це призведе до появи подряпин на склі та до передчасного зносу щіток склоочисників.

Крім того, на важелі перемикача управління склоочисниками та склоомивачами є клавіша Б управління очищувачем скла дверцята. Клавішу Б можна встановити в такі положення:

I. склоочисник працює безперервно;

II. включений переривчастий режим роботи склоочисника;

об’єднаний з протиугінним пристроєм. Розташований з правого боку кермової колонки. Ключ у замку може займати одне з чотирьох положень:

Щоб витягти ключ із замка запалювання автомобіля з механічною коробкою передач, натисніть на ключ, встановлений у положення I (додаткове обладнання), і, утримуючи його, поверніть у положення О (блокування). Потім вийміть ключ із замку.

Для гарантованого блокування валу рульового управління поверніть кермо вправо або вліво до клацання.

Для вимкнення протиугінного пристрою вставте ключ у вимикач запалювання і, злегка повертаючи кермо вправо-вліво, поверніть ключ у положення I або II;

рукоятка регулювання положення рульового колеса. На автомобіль встановлена ​​рульова колонка, що регулюється по куту нахилу та по вильоту. Перед поїздкою відрегулюйте положення кермового колеса так, щоб було зручно керувати автомобілем і одночасно було добре видно прилади в комбінації

блок керування маршрутним комп’ютером на рульовому колесі

речовий ящик з боку водія. Служить для зберігання дрібних речей

блок керування зовнішнім освітленням. Щоб увімкнути протитуманні фари, натисніть клавішу A. При цьому увімкнеться підсвічування клавіші, а в комбінації приладів загориться контрольна лампа 22

Поверненням перемикача Б зовнішнього освітлення виберіть одне з таких положень:

При включенні далекого світла фар у комбінації приладів спалахує сигналізатор. Залежно від комплектації автомобіль може бути обладнаний датчиком світла. На таких автомобілях перемикачем зовнішнього освітлення можна вибрати режим AUTO. автоматичний режим увімкнення ближнього світла фар залежно від освітлення.

Для роботи автоматичного режиму увімкнення ближнього світла фар запалювання має бути увімкнено (ключ у вимикачі запалення знаходиться в положенні II).

У режимі AUTO дальнє світло фар може бути увімкнено, тільки якщо система увімкнула ближнє світло.

У режимі AUTO протитуманні фари та ліхтар не включаються.

Натисніть на регулятор В електрокоректора світла фар.

та регулятор висунеться з корпусу блоку управління зовнішнім освітленням. У такому положенні обертанням рукоятки регулятора електрокоректора світла фар змінюють кут нахилу пучка світла фар (залежно від завантаження автомобіля) таким чином, щоб унеможливити засліплення водіїв зустрічного транспорту. Поєднання мітки на рукоятці регулятора та цифри на шкалі забезпечує відповідне регулювання положення фар за наступних варіантів завантаження автомобіля:

один водій або водій та пасажир на передньому сидінні;

всі місця зайняті та вантаж у багажнику;

всі місця зайняті, вантаж у багажнику, автомобіль експлуатують із причепом.

Алгоритм роботи запускається, як правило, при включеному ближньому світлі фар та утриманні важеля склоочисника лобового скла у включеному стані певний час (більше 1 сек). У деяких системах омивач спрацьовує через певну кількість включень омивача лобового скла, що не дуже зручно.

READ  Ford Focus 2 не крутить стартер

Омивач фар спрацьовує лише при увімкненому світлі. Вони автоматично спрацьовують за кожної 5.ой натискання на важіль. Грубо кажучи, якщо 5 разів при увімкненому світлі побризнув омивайкою то, омивач фар спрацьовує. А так можна включити з подвійним інтенсивним натисканням на важіль.

Скандинавське світло

Досить часто виникають суперечки про відключення заднього двірника, який включається автоматично. Деякі власники Фокусів зазначають, що їм вдалося це зробити. Більшість каже, що самостійно без внесення змін до настроювання системи керування автомобілем деактивувати цю функцію неможливо. Отже, давайте більш детально поговоримо про ті можливості, які можна самостійно реалізувати на другому Фокусі.

Як ви знаєте, на багатьох сучасних автомобілях є така опція, як автоматичне включення фар. Це дуже зручно, але із заводу Фокуси другого покоління не оснащені цією функцією. Крім того, що це зручно, в деяких країнах їздити з ДХО або увімкненим світлом обов’язково за законом. Ця вимога діє і в Російській Федерації, а тому активація функції скандинавського світла цілком виправдана.

 • водій ніколи не забуде про необхідність увімкнення фар, оскільки машина — це робитиме автоматично;
 • різка зміна освітлення на дорозі не стане проблемою, адже на автомобілі горітимуть фари, забезпечуючи чудову видимість.

Отже, для того, щоб реалізувати цю функцію на Ford Focus 2 (у тому числі рестайлінг), нам знадобиться стандартний набір інструментів (ключі, плоскогубці), дроти, запобіжники (на 10 і 20 А) та роз’єми. Крім цього, необхідно придбати 4-контактне реле. Відмінно підходить реле від ВАЗу, яке коштує дуже дешево та дозволяє активувати секрети Ford.

Коли всі деталі готові, можна розпочинати роботу. Для початку потрібно відкрутити клеми з акумулятора. Після цього відкриваємо блок запобіжників, який розміщується під бардачком. Кріпимо до дроту роз’єм і встановлюємо все в блок, не забувши про реле. Схему установки можна знайти в інтернеті. Також ставимо запобіжники. Після цього закриваємо блок і підключаємо клеми до акумулятора. На цьому все і тепер другий Фокус має скандинавське світло.

Тонкощі складання та встановлення омивача фар своїми руками

Кожен водій бажає отримати максимально комфортні умови, щоб свій автомобіль був і красивим, і зручним зсередини, і не завдавав зайвого клопоту. Одним з пристосувань, що полегшують життя водія, є омивач фар. Він допомагає уникнути неприємного проведення часу за чищенням автомобільної світлотехніки вручну.

Установка омивача фар на Ford Focus своїми руками

Роль фар головного світла складно переоцінити, особливо у темний час доби. Без них уявити поїздку в умовах недостатньої видимості просто неможливо. Однак під час дощу або в сиру погоду під час руху, в потоці фари часто сильно забруднюються, внаслідок чого сильно погіршується якість освітлення, а водночас знижується рівень безпеки.

З метою недопущення подібного явища був винайдений так званий омивач фар, який за великим рахунком є ​​тим же омивачем стекол, що тільки використовується для фар. На жаль, не всі автомобілі комплектуються цим корисним доповненням із заводу, тому виправляти несправедливість часто доводиться самостійно.

У цій статті я розповім вам про те, як самостійно встановити омивач фар на Ford Focus III покоління. Дана робота, як і більшість представлених у нас на сайті, під силу середньостатистичного автомобіліста, тому якщо ви потребуєте такого пристрою, ви цілком можете собі його самостійно встановити, керуючись даною статтею.

Focus 2 як увімкнути протитуманні фари

Зовнішнє освітлення та покажчики повороту задньої частини автомобіля з кузовом хетчбек: 1. ліхтар світла заднього ходу (встановлений на правій стороні бампера); 2. задній ліхтар (а. світловідбивач; б. секція габаритного світла та сигналу гальмування; в. секція покажчика повороту); 3. додатковий ліхтар сигналу гальмування

Зовнішнє освітлення та покажчики поворотів задньої частини автомобіля з кузовом універсал: 1 — лівий задній ліхтар (секції: а — протитуманного світла; б — покажчика повороту; в — габаритного світла та сигналу гальмування); 2. додатковий ліхтар сигналу гальмування; 3. ліхтарі освітлення номерного знака 4. правий задній ліхтар (секції: е. світла заднього ходу, г. габаритного світла і сигналу гальмування; д. покажчика повороту);

Зовнішнє освітлення та покажчики повороту задньої частини автомобіля з кузовом седан: 1. задній ліхтар; 2. ліхтарі освітлення номерного знака; 3. додатковий ліхтар сигналу гальмування

Секції заднього ліхтаря автомобіля з кузовом седан: 1. габаритного світла та сигналу гальмування (розсіювач червоного кольору); 2. покажчика повороту (розсіювач помаранчевого кольору); 3. світлоповертача (катафота), 4. протитуманного світла (розсіювач червоного кольору); 5. світла заднього ходу (розсіювач білого кольору)

На лівому боці заднього бампера встановлений протитуманний ліхтар. На розташовану праворуч під комбінацією приладів панель виведено основні органи управління зовнішнім освітленням (див. «Органи управління та прилади»). Лівим підрульовим перемикачем включаються покажчики повороту і перемикається світло фар. Зовнішнє освітлення вимкнено, якщо.

Елементи управління Ford Focus II дорестайлінг

ручка вимикача встановлена ​​в нейтральне положення. Щоб увімкнути лампи габаритного світла.

повертаємо ручку вимикача на одну позицію за годинниковою стрілкою. При цьому спалахує підсвічування комбінації приладів та клавіш. Для увімкнення світла фар.

повертаємо ручку вимикача на дві позиції за годинниковою стрілкою від нейтрального положення. Лампи фар горять лише при включеному запалюванні. Перемикання ближнього/дальнього світла робимо лівим важелем підрульового перемикача. Щоб переключити світло фар з ближнього на дальнє.

переміщуємо важіль на себе до фіксації. Для перемикання на ближнє світло повертаємо важіль у вихідне положення. Для короткочасного включення далекого світла (подачі сигналу далеким світлом) переводимо важіль трохи на себе, не доводячи до фіксованого положення. Залежно від завантаження автомобіля можна відрегулювати напрями пучка світла фар. Для цього.

повертаємо диск коректора у потрібне положення відповідно до таблиці:

Навантаження
З одним водієм або з водієм та пасажиром на передньому сидінні без вантажу у багажному відділенні
З водієм та чотирма пасажирами 1,0
З водієм та чотирма пасажирами з вантажем у багажному відділенні 1,5
З одним водієм та вантажем у багажному відділенні 2,5

Щоб увімкнути передні протитуманні фари.

з позиції включення габаритного світла або світла фар витягуємо на себе ручку вимикача на одну позицію. При цьому загоряється контрольна лампа на панелі керування освітленням. Фари горять лише при включеному запалюванні. Для одночасного включення передніх протитуманних фар та задніх протитуманних ліхтарів.

з позиції включення габаритного світла або світла фар витягуємо на себе ручку вимикача на дві позиції. При цьому на панелі загоряються дві контрольні лампи. Стоянкове світло працює при вимкненому запаленні. Для його увімкнення.

утоплюємо ручку вимикача і повертаємо на одну позицію проти годинникової стрілки. При цьому спалахують лише лампи габаритного світла, які гаснуть при включенні запалення. Покажчики повороту працюють тільки при увімкненому запаленні. Для включення покажчиків правого повороту.

переводимо важіль вгору. Перше положення важеля не фіксоване; при відпусканні важеля, він повернеться у вихідне. Якщо необхідно зафіксувати важіль, переводимо його далі нагору.

READ  Регулювання фар Opel Astra h

У комбінації приладів миготливим світлом загоряється контрольна лампа. Для ввімкнення покажчиків лівого повороту.

переводимо важіль вниз. Перше положення важеля нефіксоване, при відпусканні важеля він повернеться у вихідне. Якщо необхідно зафіксувати важіль, переводимо його далі вниз. При цьому.

у комбінації приладів миготливим світлом загоряється контрольна лампа. Важіль автоматично повертається у вихідне положення при поверненні рульового колеса в Положення, що відповідає прямолінійному руху.

Якщо контрольна лампа покажчиків поворотів починає блимати з підвищеною частотою, це говорить про те, що одна з ламп покажчиків повороту перегоріла.

Ще в категорії Ford

При слідах окислення чи замикання виконується заміна необхідних елементів. Привідний моторчик і насосний компонент виконаний у вигляді нерозбірної конструкції, і не можуть бути піддані традиційному розбиранню.

Для здійснення відновлювальних заходів досвідчені сервісні механіки здійснюють роботи із заміни сервоприводу. З цією метою проводиться очищення посадкового отвору та заміна ущільнювальної манжети та монтування нового пристрою.

Рекомендується здійснювати монтаж оригінального моторчика омивача для виключення ймовірних проблем та нормальної роботи омиваючої системи. Як тимчасове вирішення проблем із сервоприводом можуть встановлюватися альтернативні елементи з подальшою їх заміною оригінальними частинами.

І просто забув вилити воду, а вночі мороз. Загалом, що робити? Лід у бачку є, вода на скло не йде, а їздити якось треба, бо ці реагенти все скло забруднили… Ситуація стара як світ, мені здається половина автомобілістів нашої країни її переживають з року в рік.

І як я вже писав зверху, просто не встежив за погодою, проворонив холод. НУ от і привіт лід у бачку омивача, який сковує все що можна, рідина не надходить на лобове скло, що вкрай не зручно! Є методи, які випробувані роками, є менш популярними, проте все по порядку.

Популярні ролики

Заїжджаємо в теплий гараж Найлегший і найшвидший спосіб, знайти теплий гараж або паркінг. Однак знайти такі паркінги або гаражі вкрай рідко, та що там говорити, зараз багато хто з нас залишає машини на дворових парковках, а ви кажете теплий гараж. Знімаємо бачок Метод не зовсім коректний, хоча відзначити його варто.

Некоректний тому що на багатьох іномарках зняти бачок дуже складно, практично не можливо простому обивателю, тому що він часто знаходиться в порожнині бампера, щоб дістатися до нього потрібно буде знімати і захист іноді і фару! Не думаю, що багато хто на це піде. А ось на наших ВАЗ, найчастіше бачок омивача знаходиться зверху, і зняти його не становить великих проблем, потрібно відкрутити три болти, віднести його додому, покласти в тазик, лід який усередині через пару годин розтане.

Як керувати, регулювати та користуватися світлом Ford Focus 2

Блок управління освітленням Ford Focus 2 знаходиться ліворуч і нижче керма. Конкретно на моєму Фокусі в комплектації Trend він включає, крім стандартних функцій управління габаритами, ближніми і дальнім світлом, стоянкових вогнів і заднього протитуманного світла, ще й електрокоректор світлових пучків.

У нижчій комплектації, блок йде без світлокоректора

До речі, купити перемикач світла фар Ford Focus 2 з коректором світла фар можна і б/у за 500. новий оригінальний ціна становитиме в середньому 2500 або 1600 без регулятора світла.

машина 2005 року та проблем з електрикою чи блоками управління у мене не було. Тільки замінив лампи габариту та ближнього світла та пару запобіжників.

Перемикач світла Ford Focus 2 має всього 6 положень, 2 з яких відповідають за протитуманні. І так, у положенні перемикача на 0 (у вертикальному положенні) всі світлові прилади вимкнені. На фото вище, перемикач повернутий на включення габаритних вогнів (напрямок на 1 годину). Передні та задні габарити включені

Збираюся поміняти габарити на біло-місячне світло

Незалежно від будь-якого включеного режиму світла, ми можемо додатково включити протитуманні фари. Якщо, витягнути на один клацання перемикач, у нас вмикаються передні ПТФ (якщо, звичайно, протитуманки встановлені).

Ford Focus приховані можливості / Ford Focus додаткові функції

Не смикайте сильно і недбало, зламаєте Працює перемикач дуже чітко.

Міняти це світло на колгосп ксенон або ще щось не варто. Такий колір ламп найкраще освітлює дорогу до туману

Для того, щоб увімкнути задні туманки, потрібно витягнути перемикач ще на одне клацання.

Задні ПТФ досить добре помітні в негоду

Для включення основного світла фар потрібно повернути перемикач на 2 години, як це видно на фотографії нижче.

Блок керування зовнішнім освітленням Ford Focus 2

З корисних і приємних функцій можна виділити кілька, у тому числі і паркувальні вогні або габарити стоянки. До речі, вона працює тільки на заглушеному двигуні і не працює при включеному запаленні, з метою економії енергії. Можна витягнути ключ із замка, а вогні горітимуть і машина буде видна. Для цього потрібно втиснути перемикач усередину і повернути його вліво проти годинникової стрілки.

Може виникнути питання навіщо вони? Адже можна включити аварійку чи габарити. На відміну від габаритів, ця опція не витрачає живлення на підсвічування номерного знака, щитка приладів і підсвічування самого блоку управління світлом FORD FOCUS 2. І в порівнянні з аварійкою витрачає менше енергії.

Чудово працює і регулятор світла фар коректор світла. Має 5 положень, які можна регулювати в залежності від завантаженості автомобіля.

Ford Focus 2 може висвітлити господареві дорогу))) Функція Проводи мене до дому теж працює при заглушеному двигуні і без ключа у замку запалювання. Смикаєте важіль перемикання світла, ніби перемикаєтеся з ближнього на дальній (важіль на себе) і фари включають ближнє світло на 30 сек, після чого, самостійно гаснуть.

Як самостійно відрегулювати фари?

Для правильного настроювання головної оптики потрібно виконати кроки:

 • Поставити авто фарами до стіни на відстані 3 метри.
 • Включити ближнє світло фар і виміряти висоту межі пучка від землі.
 • Кордон косильної волосіні світла має бути на 35 мм менше, ніж висота від землі до лампочки автомобіля.
 • При вимірі максимальне значення відстані центру пучка від обох фар має дорівнювати 1270 міліметрів.
 • Для зручності регулювання слід відзначити на стіні дрібним або маркером невеликі косильні волосіні, на які має падати світло.
 • Відкрити капот. Знайти зверху фари регулювальні гвинти, вони зроблені під звичайну викрутку або зірочку-torx.
 • Гвинт на боковому краї фари автомобіля відповідає за поворот вліво та вправо.
 • Гвинт, розташований у центрі фари, відповідає за нахили вгору і вниз.
 • Налаштувати за допомогою гвинтів пучок світла заздалегідь зазначеними лініями на стіні.

Регулювання фар «Ford-Фокусу 2» не вимагає багато часу та спеціальних знань. Після проведених робіт слід закрити капот і проїхати по погано освітленим місцям. Переконавшись у правильній роботі світлових приладів, налаштування можна вважати закінченим.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS