Як самому зробити димогенератор для авто

Виготовлення генератора диму

В принципі, весь цей девайс є нагрівальною плитою. Це алюмінієвий блок, який занурений нагрівач (зрозуміло, ізольований від силікону алюмінієвим блоком). У сучасних прасках тонкий сталевий хромований лист міститься знизу для полегшення прасування. Цей лист найкраще видалити, і тоді буде гола алюмінієва поверхня. Далі, ви повинні закрити всі отвори, через які пару спочатку виходить. у цьому випадку це силіконові покриті гвинти. Це весь дизайн.

Dymogenerator з вашими руками за 5 хвилин.

У цьому залізо було дуже зручно калібрувати термостат. обертає невеликий гвинт, поміщений всередину відповідної регулятора температури. На кресленнях ви можете побачити правильну ручку, протягом якої є гвинт діаметром близько 2 мм для калібрування. Тести почалися, закриваючи всі отвори з гвинтами і залишаючи тільки один. Натисніть насосну трубку через термостійкий шматок елемента обмотки, який був у залізному. Цей бізнес працював дуже добре, але продовжував. Мені довелося вдосконалити структуру. Верхня частина камери була виготовлена ​​з тонкого алюмінієвого листа, яка була запечатана силіконом і ретельно склеюється до основи заліза. Потрібно було видалити лист і польську верхню поверхню, щоб вона була вирівняна.

Потім вирізати верхню частину алюмінієвого листа, зробіть гвинти для гвинтів, отвір для подачі рідини, фрезерування для біметалу. З допомогою настільного свердла, тому результат виявився смішним, але він виконує свою роль.

Dymogenerator з вашими руками за 5 хвилин.

зробити, димогенератор, авто

Корисно: пристрій для намагнічування та розмагнічування деталей

Також відріжте передню частину заліза і пробурена там. Хоча є лише 3-міліметровий отвір. Ціле було запечатане силіконом для духовок, які можуть витримувати до 1500С, тому що не було потрібного жаростійкого під рукою. Після цієї операції оберніть блок термостійкою ватою.

Саморобний димогенератор, що звичайно вийшов, виглядає некрасиво і можна був зробити краще, але не було необхідності. Немає сенсу, наприклад, у точному шліфуванні бічних сторін алюмінієвої пластини, тому що це не впливає на функціонування пристрою. Також ця частина може бути виконана точніше, як і деякі інші речі, але до чого?

Димогенератор для авто своїми руками

Який пристрій димогенератора, в чому полягає принцип роботи системи? Як зробити встановлення власними руками, які малюнки та схеми для цього можна використовувати? Для початку розберемо питання призначення та функцій.

Призначення та функції

Димогенератор є пристроєм, який використовується для автодіагностики, зокрема, для перевірки герметичності:

 • системи впуску;
 • відпрацьованих газів;
 • випускного тракту силового агрегату;
 • системи охолодження;
 • для виявлення проколів у гумі;
 • для діагностики герметичності фар, якщо вони стали запотівати і т.д.D.

Що стосується принципу роботи, робота генератора диму для діагнозу базується на використанні та формуванні товстого білого диму та його подальшого подання до діагностичних систем. Для того, щоб дим вступив у всі перевірки, вона повинна бути подана до одного дрібного тиску, це є необхідною умовою, оскільки це дозволить диму шукати можливий збиток і порушення герметичності. Завдяки тиску, пристрій дозволить ідентифікувати навіть невеликі мікротріщі, які не можуть бути ідентифіковані візуально.

Пристрій

Пристрій такого генератора може бути різним, залежно від конкретної мети та виробника.

READ  Як зробити американки на ВАЗ 2106

Найпростіші генератори диму складаються з:

 • насос;
 • манометр;
 • шланг;
 • з’єднувальний прилад;
 • дроти;
 • випарний пристрій;
 • кліпи для підключення акумулятора або адаптера для Chinning;
 • Більш розширені системи також оснащені блоком керування (відео-автор. TEXAS TV канал).

Переваги та недоліки використання

Для початку розберемо основні переваги:

 • насамперед — це можливість оперативного виявлення можливих порушень герметичності у роботі тих чи інших систем транспортного засобу;
 • ергономічність та надійність пристроїв, якщо йдеться про фірмові установки;
 • завдяки наявності керуючого модуля у фірмових девайсах автовласник під час діагностики може самостійно змінювати значення густини диму;
 • Якщо пристрій оснащений таймером, він запобігає перегріванню компоненту нагріву та, відповідно, його розбиття;
 • у фірмових девайсах є спеціальний резервуар, який дозволяє довго зберігати димову рідину;
 • при необхідності пристрій можна розмістити в моторному відсіку, а також на стіні в гаражі і т.д.д.

Що стосується недоліків, то якщо йдеться про фірмові системи, то їхня вартість не така низька, як хотілося б. Якщо ви вирішите побудувати такий пристрій з власними руками, ви повинні розуміти, що це вимагатиме певних навичок та знань.

Dymogenerator для автомобільної діагностики

Цей пристрій необхідний для ідентифікації місць, де необхідна герметичність для нормального функціонування системи. прийомних та витяжних автомобілів, наприклад, порушено.

Димовий генератор насос товстий білий дим, який чітко видно, коли він витікає з діагностованого шляху.

Принцип його використання простий, оскільки все в блискучому. у систему або елемент, необхідний для перевірки диму, який починає виходити у місцях, де розбита герметичність. Дуже схожий на робочі майстерні шинні майстерні перевіряють на колесо витоку повітря, занурюючи його в ванну з водою. вихідні повітря показує себе у вигляді спливаючих бульбашок. Димогенератор же нагнітає густий білий дим, який добре видно при його витоку, потрібно лише приєднати вихідний його шланг до деталі, що діагностується, «заглушивши» перед тим у ній всі інші отвори. Принцип дії генераторів диму, виготовлених різними виробниками автотехніка, нагрівається рідким маслом (наприклад, АТФ), який, випаровування, і створює необхідний дим. До складу димогенератора входить компресор – для нагнітання диму.

Димогенератор для діагностики авто

Цей пристрій потрібний для виявлення місць, де порушена герметичність, потрібна для нормального функціонування тієї чи іншої системи – впускного та випускного трактів автомобіля, наприклад.

Принцип його використання простий, оскільки все в блискучому. у систему або елемент, необхідний для перевірки диму, який починає виходити у місцях, де розбита герметичність. Дуже схожий на робочі майстерні шинні майстерні перевіряють на колесо витоку повітря, занурюючи його в ванну з водою. вихідні повітря показує себе у вигляді спливаючих бульбашок.

Димовий генератор вводять товстим білим димом, який чітко видно, коли він витікає, вам потрібно лише підключити свій вихідний шланг до діагностованої частини, “зупиняючись”, перш ніж всі інші отвори в ньому.

Принцип дії генераторів диму, виготовлених різними виробниками автотехніка, нагрівається рідким маслом (наприклад, АТФ), який, випаровування, і створює необхідний дим. Генератор диму включає компресор. для ін’єкції диму.

Особливості та призначення

Загалом, генератор диму використовується для ефективного вивчення різних вузлів двигуна для витоку. Це може бути:

Також генератор диму дозволяє виявляти прокол у шинах або перевірити щільність оптики, завдяки порушенню яких потіють фарви. Принцип роботи пристрою базується на використанні товстого білого диму, який подається до системи під тиском 0,3-0,5 бар і дозволяє ідентифікувати втрату, яку не можна побачити неозброєним оком.

Як це працює?

Процес роботи саморобного димогенератора

READ  Renault Fluence заміна двигуна пічки

Шланг підключають до впускного колектора, при необхідності затиснувши основу хомутом. З іншого боку, до соску слід підключити насос чи шланг компресора. Повітря, що йде з насоса або автомобільного компресора, зніме вибір сигарети та дим, вийде через дизайн домашнього генератора диму безпосередньо в систему автомобіля.

Якщо система справна і немає розгерметизації, то дим не пробиватиметься через патрубки та шланги. Якщо проблема все ж таки є, то в місцях підсмоктування повітря почне просочуватися димок, і вам залишиться тільки усунути цю проблему.

Дуже важливо не перестаратися з постачанням повітря, оскільки великий потік може запалити сигарету занадто багато, і він горить раніше, ніж дим буде входити до системи.

Характеристика диму генератор від заліза

Інші фотографії Дивись нижче. Ми запевняємо, що пристрій працює дуже добре. Використовувалася суміш води та гліцерину, і принаймні ще не знайшли ідеальних пропорцій, ви можете взяти половину. Більше води = більше тиску, але менше диму. Менше води = більш щільний дим.

Характеристика генератора диму

Який пристрій генератора диму, який принцип роботи системи? Як зробити встановлення власними руками, які малюнки та схеми для цього можна використовувати? Почнемо, ми проаналізуємо питання про призначення та функції.

Мета і функція

Генератор диму. це пристрій, який використовується для автоматичної діагностики, зокрема, для перевірки герметичності:

 • Вхідна система;
 • вихлопні гази;
 • випускний шлях енергоблоку;
 • системи охолодження;
 • Для виявлення проколів у каучуку;
 • Діагностувати герметичність фари, якщо вони почали туману і т.д.

Що стосується принципу дії, то роботи димогенератора для діагностики заснована на застосуванні та утворенні густого білого диму та його подальшої подачі в діагностовані системи. Для того, щоб дим вступив у всі перевірки, вона повинна бути подана до одного дрібного тиску, це є необхідною умовою, оскільки це дозволить диму шукати можливий збиток і порушення герметичності. Завдяки тиску, пристрій дозволить ідентифікувати навіть невеликі мікротріщі, які не можуть бути ідентифіковані візуально.

Пристрій

Пристрій такого генератора може бути різним, залежно від конкретної мети та виробника.

Найпростіші генератори диму складаються з:

 • насос;
 • манометр;
 • шланг;
 • з’єднувальний прилад;
 • дроти;
 • випарний пристрій;
 • кліпи для підключення акумулятора або адаптера для Chinning;
 • Більш розширені системи також оснащені блоком керування (відео-автор. TEXAS TV канал).

Переваги та недоліки використання

Щоб почати, ми проаналізуємо основні переваги:

 • Перш за все, це можливість оперативного виявлення можливих розладів герметичності у роботі різних систем автомобіля;
 • Ергономіка та надійність пристроїв, якщо мова йде про фірмові установки;
 • Через наявність керуючого модуля в фірмових пристроях власник автомобіля під час діагностики може самостійно змінити значення щільності диму;
 • Якщо пристрій оснащений таймером, він запобігає перегріванню компоненту нагріву та, відповідно, його розбиття;
 • У фірмових пристроях є спеціальний резервуар, який дозволяє тривати довгий час зберігати диму рідину;
 • При необхідності пристрій може бути розміщений у двигунному відсіку, а також на стіні в гаражі та T.D.

Що стосується недоліків, якщо мова йде про фірмові системи, то їх вартість не настільки низька, як я хотів би. Якщо ви вирішите побудувати такий пристрій з власними руками, ви повинні розуміти, що це вимагатиме певних навичок та знань.

Інструкції з виробництва

Якщо ви чітко слідуєте інструкціям, процедура виготовлення генератора диму для автомобіля не викликає проблем. Загалом, існує безліч конструкцій та схем до таких пристроїв, але ми пропонуємо ознайомитись з виробництвом генератора набору шприців та твердої мастила.

 • Сама шприц;
 • Свічення свічки, вони використовуються на дизельних двигунах;
 • Проводка з терміналами, вам доведеться підключити свічки;
 • термосплавна паста;
 • форсунки з затискачами, а також ущільнювальні гумові прокладки;
 • Мідна трубка, діаметр має становити приблизно 6 мм;
 • Свердла та свердла;
 • Фітинги повітряного потоку;
 • також потрібна металева сіточка для миття посуду (автор відеоогляду простого саморобного димогенератора. канал ZP GARIK).
READ  Тонувальна плівка для авто яку вибрати

Як може бути генератор диму для автомобіля може бути виготовлений з таких матеріалів:

 • Перш за все, необхідно розібрати шприц, демонтаж шланг нагнітача, а також насосного пристрою. Для подальшої роботи вам знадобиться корпус від шприца, це в цьому, що процес навчання диму буде виконаний, який згодом буде використовуватися для діагностики. Крім того, в кришці знаходиться спеціальна дірка, яка буде потрібна для нормальної роботи. У цій дірі необхідно встановити сегмент мідної труби, його довжина повинна бути приблизно 16 см. Для кращої фіксації трубки сайт з’єднання краще лікувати епоксидною смолою.
 • Через мідний шланг, буде використовуватися стиснутий повітряний потік до масла, як правило, для цього використовується каналізаційна рідина. Масло використовується для формування диму і подальшого стискання його з справи. Шланг встановлюється до упору, це дозволить перегородити прохід повітряного потоку.
 • Потім вам доведеться свердлити мідну трубу через впускний отвір. Це дозволить вам керувати повітряним потік у певному напрямку, зокрема, у корпус генератора.
 • Коли ці дії виконуються, буде необхідним, щоб бути вбудований у другий отвір, через який буде випущений повітря. Надійно виправити цей елемент, щоб запобігти можливим витоку в майбутньому.
 • Тепер перейдіть до наступного кроку. виробництво електричного компонента системи. Для цього, у нижній кришці пристрою, вам доведеться монтувати свічку з дизельного двигуна, а для кращої щільності, використовуйте прокладки. Крім того, свічка повинна бути затягнута якомога більше, інакше можлива витока передачі масла. Коли свічка встановлюється і фіксується, необхідно підключити дріт з швидкими кліпами. крокодилами.
 • Далі, в отвір, через який надходитиме масло, слід вмонтувати спеціальний перехідник для патрубка подачі диму. У цьому випадку найкраще використовувати прозорі форсунки, це дозволить власнику автомобіля керувати потоком повітря в діагностовому вузлі або системі. Наприкінці сопла вам потрібно встановити кінчик, для цього ви можете використовувати елемент, який був встановлений у шприці, але до цього потрібно буде видалити м’яч чекового клапана. Вам також потрібно забезпечити можливість налаштування потоку повітря, але тут вам потрібно покладатися на те, який джерело повітря буде застосовано. Крім того, також необхідно встановити зворотний клапан до лінії подачі.
 • Власне, на цій процедурі для складання пристрою можна вважати завершено, тепер система готова до роботи. Далі, вам потрібно залити робочу рідину, тобто масло в резервуар, його об’єм повинен бути трохи вище свічки напруження. Через кілька хвилин в розетці ви можете побачити отриманий дим. Рівень тиску вхідного повітря може бути приблизно 0.5-1 бар, але більш точно цей параметр слід вибирати за допомогою експериментального методу. Якщо у вас є компресор, то скористайтеся ним, якщо ні, то в принципі, ви також можете застосувати інші варіанти, наприклад, запасне колесо автомобіля або насосного пристрою для інфляції водних матраців.
 • Під час завершення дій ви можете перевірити лише продуктивність системи.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS