Як прокачати гальма на DAEWOO Nexia

прокачування гальм (пам’ятка)

Після заміни гальмівної рідини з прокачуванням (за старою звичною Жигулівської методикою) гальма у моїй Nexia стали м’якими. Прокачав ще раз. результат той же. Перейнявся? Почитав УВАЖНО мануал і зрозумів свої помилки при прокачке.Общая послідовність дій: 1. Робочі циліндри прокачиваются в наступній послідовності: Правий задній Лівий передній Лівий задній Правий передній2. Перед прокачуванням одягнути на штуцер робочого циліндра прозору трубочку достатньої довжини, щоб вона опустилася до дна пляшки для збору старої гальмівної рідини. Через стінки прозорою трубочки буде добре видно наявність повітря в виганяють гальмівної рідини.

ПЛАВНО до упору натиснути на педаль гальма, 4. Відкрутити штуцер, випустити рідину, і протиснути педаль гальма до пола.5. Закрутити штуцер і ПОВІЛЬНО відпустити педаль тормоза.6. Повторювати процедури з паузами в 15. 20 секунд між натисканнями на педаль.7. Не забувайте вчасно доливати гальмівну рідину в розширювальний бачок.

Якщо ГОЛОВНИЙ гальмівний циліндр ковтнув повітря, або змінювався, то перш за все потрібно прокачати його. Для цього: 8. Залити повністю в розширювальний бачок гальмівну жідкость.9. Послабити (НЕ відкручуючи) пердни гайку штуцера для переднього поршня головного гальмівного циліндра, з якого виходить металева гальмівна трубка.10. Підстелити під штуцер ганчірку для збору зливається жідкості.11. Помічнику ПОВІЛЬНО натиснути до упору педаль тормоза.12. Відвернути штуцерних гайку до появи активного патьоку рідини, при цьому педаль провалітся.13. Не відпускаючи педаль гальма закрутити гайку штуцера і ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ЦЬОГО ПОВІЛЬНО відпустити педаль тормоза.14. Повторити операцію до зникнення бульбашок повітря в продукції, що випускається жідкості.15. Повторити процедуру з ЗАДНЬОЇ гайки штуцера для другого (заднього) поршня головного гальмівного циліндра.

Така прокачування повністю видалить повітря з ГОЛОВНОГО гальмівного циліндра. Якщо цього не зробити. то прокачування РОБОЧИХ циліндрів буде марною, скільки б ви не прокачували її строго по цій інструкції.

Как прокачать тормоза на любом автомобиле за 10 минут в одиночку How to pump brakes on any car

Ця послідовність описана в багатьох мануалах по Nexia і Есперо. Будь-хто може прочитати і переконатися, що я не відкрив Амеріку.Поясненія цих дій: плавно натиснення педалі гальма до упору і плавний відпуск педалі ісключаетВЗБІВАНІЕ гальмівної рідини в робочому циліндрі в пінну емульсію, особливо після першого викиду рідини через открученной штуцер. Для наочності збовтайте гальмівну рідину в прозорій пляшці, і ви побачите, що рідина як би помутніла. Це в ній утворилися крихітні мікроскопічні бульбашки повітря. Вони дуже довго будуть спливати на поверхню. Якщо така емульсія утворилася в головному, або робочому циліндрі, то вигнати таке повітря практично неможливо, тому що швидкі і різкі натискання і відпускання педалі будуть тільки сприяти новому освіти пінної емульсії. Можна качати вічно, а піна так і буде постійно присутня в циліндрі і гальма будуть м’якими.

Після викиду рідини через штуцер робочого циліндра і провалювання педалі гальма плавно її відпускання виключити подсасиваніе ПОВІТРЯ через манжет робочого циліндра. Це не фантазії, а перевірена практикою реальність. Коли педаль провалилася, а потім була різко відпущена, в головному гальмівному циліндрі створиться дуже сильне розрідження, якого в звичайній роботі справних гальм не відбувається. Адже хід поршня головного циліндра в режимі реального гальмування набагато менше, отже, набагато менше і розрідження при відпуску педалі. Якщо розширювальний бачок заповнений тормозухой, то в головному циліндрі повітрю просто нізвідки взятися. кругом рідина, і зверху. в бачку, і знизу. з гальмівних трубок. Зате робочий циліндр. це тупиковий поршень, як медичний шприц. Для наочності візьміть шприц, одягніть голку і наберіть в нього трохи гальмівної рідини, а потім опустивши голку в ємність з рідиною різко витягніть поршень. Ви побачите, як в шприці з’явиться повітря, який подсосался через поршень. Точно такий же ефект відбувається з робочим циліндром при різкому відпуску педалі. У робочому поршні тут же з’явиться пінна емульсія, з якої впоратися неможливо при різких діях з педаллю. І так, запам’ятовуємо. З педаллю гальма при прокачуванні гальм потрібно працювати ПЛАВНО. Тепер про необхідність паузи в 15. 20сек між прокачування. За цей час основна частина можливих бульбашок повітря в робочому циліндрі встигне піднятися вгору і досягне точки випускного штуцера. (Згадаймо збовтати пляшку з тормозухой.) При наступному натисканні педалі для прокачування гальма зібрався повітря покине робочий циліндр через открученной штуцер і ваші гальма стануть інформативними і твердими.

.5. Видалення повітря з гальмівної системи

Операція з видалення повітря з гальмівної системи проводиться у всіх випадках попадання повітря в гідропривід. При падінні рівня гальмівної рідини в бачку і попаданні повітря в систему через головний циліндр або при від’єднанні трубопроводів від головного циліндра повітря видаляють з усіх контурів і трубопроводів гідроприводу. Якщо була від’єднана тільки одна скоба або колісний циліндр, то видалення повітря потрібно зробити тільки з цих порожнин і відповідних трубопроводів. При демонтажі будь-якого трубопроводу і подальшій збірці треба видалити повітря з контуру і циліндра, які обслужива ються даними трубопроводом.

ВИДАЛЕННЯ ПОВІТРЯ З Гальмівна система ВРУЧНУ

прокачати, гальма, daewoo, nexia

Перед початком операції витратити резерв вакуумного підсилювача, кілька разів натиснувши і відпустивши гальмівну педаль. Двигун при цьому повинен бути виключений.

Прокачуємо гальма на DAEWOO Nexia правильно схема прокачування

Гальмівна система автомобіля DAEWOO Nexia мало чим відрізняється від подібних систем автомобілів малого класу. Проте існують деякі нюанси, які слід враховувати при обслуговуванні та ремонті гальм Nexia. Сьогодні ми розберемося як прокачати гальма на Nexia і з’ясуємо всі тонкощі цього питання.

Коли прокачують гальма на DAEWOO Nexia

Природно, першим сигналом про несправності в гальмівній системі буде неадекватна реакція автомобіля на натиснення педалі гальма.

Перед прокачуванням гальм варто згадати, коли востаннє змінювалася гальмівна рідина.

Педаль може бути ватяною, може утапливаться практично в підлогу, при цьому ефективного уповільнення не буде. Також варто поглядати на контрольну лампу рівня гальмівної рідини в бачку. Палаюча лампа буде говорити про те, що в систему, швидше за все, вже проник повітря.

Daewoo Nexia Замена тормозного шланга прокачка тормозов Авторемонт

Після будь-якого ремонту гальмівних циліндрів, головного або колісних, також буде необхідна прокачування гальм. Кінцева мета операції. повне видалення повітря з системи або повна заміна гальмівної рідини. При витоку рідини через нещільності гальмівної магістралі і зношені манжети гальмівних циліндрів також може потрапляти повітря. Словом, технологія прокачування стане в нагоді не раз.

після прокачування

Після прокачування доливаємо нову гальмівну рідину до максимального рівня і закриваємо бачок кришкою.

Контролюємо рівень гальмівної рідини в розширювальному бачку.

Є кілька нюансів. на педаль при прокачуванні потрібно натискати повільно і плавно. Плавне натиснення педалі виключає утворення емульсії (дрібних бульбашок повітря). Емульсію у вигляді піни практично неможливо витіснити з системи звичайним способом. Саме тому плавне і повільне натискання на педаль має велике значення.

технологія прокачки

Якщо автомобіль обладнаний системою ABS, то прокачування починається з включення запалювання і п’ятикратного натискання на педаль гальма. Після цього в бачок при необхідності доливається свіжа рідина. При видаленні повітря із задніх циліндрів запалювання повинно бути включено. Це потрібно для того, щоб активувався гидронасос системи ABS і створив тиск в контурі.

В іншому технологія прокачування не відрізняється:

  • Просимо помічника повільно натискати і відпускати педаль до тих пір, поки вона не стане пружною з максимальним опором натискання, педаль утримується в такому положенні.
  • Знімаємо захисний ковпачок з штуцера заднього правого циліндра, одягаємо на нього трубку і опускаємо її в ємність, до половини заповнену рідиною.

Очищаємо задній штуцер від бруду і одягаємо на нього трубку.

Прокачуємо гальмівний циліндр поки не вийде все повітря.

Прокачуємо інші циліндри відповідно до черговості.

схема прокачування

При прокачуванні системи ми будемо видаляти повітря з кожного контуру і з кожного робочого циліндра в порядку суворої черговості:

  • Праве заднє колесо.
  • Ліве заднє колесо.
  • Праве переднє колесо.
  • Лівий передній супорт.

У тому випадку, якщо ми ремонтували тільки один супорт або один робочий циліндр, швидше за все, немає необхідності прокачувати всю систему повністю.

Досить буде видалити повітря тільки з ремонтується циліндра. Перед початком роботи не забуваємо відкрутити кришку бачка і долити рідину до максимальної позначки. Крім того, в процесі прокачування ми будемо стежити за рівнем рідини в бачку і не будемо допускати його спустошення більше ніж наполовину.

Перед прокачуванням доливаємо гальмівну рідину в розширювальний бачок шприцом або грушею.

важливі нюанси

І ще одна важлива деталь. між циклами прокачування необхідно робити паузу в 20-25 секунд.

Час потрібно для того, щоб бульбашки повітря встигли піднятися у верхню точку робочого циліндра (до штуцера) і були витіснені свіжої рідиною. Дотримуючись цієї інструкції, можна ефективно видалити повітря з гальмівної системи або повністю замінити рідину. Вдалою всім роботи і міцних гальм!

Прокачування гідроприводу гальмівної системи DAEWOO Nexia N150

  • Гайковий ключ накидний прямий 9 мм
  • Гайковий ключ накидний прямий 10 мм
  • Шланг (прозорий)
  • ємність технічна

Прокачування гальм Nexia необхідна при заміні гальмівної рідини, а також для видалення повітря, що потрапив в гідропривід при ремонті або заміні окремих вузлів гальмівної системи.

Роботу виконуйте з помічником на оглядовій канаві або естакаді.

Повітря видаліть спочатку з одного гальмівного контуру, потім з іншого, починаючи з колісних циліндрів задніх гальм. При необхідності долийте рідину в бачок головного гальмівного циліндра.

При демонтажі елементів одного з контурів прокачування підлягає тільки цей контур. При знятті або заміні головного гальмівного циліндра, регуляторів тиску задніх гальм або падінні рівня гальмівної рідини, що спричинило за собою потрапляння в гідропривід повітря, необхідна повна прокачування гальмівної системи, тобто обох контурів. Контури гальмової системи при прокачуванні: 1) правий задній. лівий передній гальмо; 2) лівий задній. правий передній тормоз.

Роботи з прокачування контурів «правий задній. лівий передній гальмо» і «лівий задній. правий передній тормоз» аналогічні.

Прокачування гідроприводу гальмівної системи DAEWOO Nexia

Зніміть захисний ковпачок з штуцера прокачування колісного циліндра заднього колеса і надіньте на штуцер прозорий шланг, опустивши його вільний кінець в посудину, частково заповнений гальмівної рідиною.

Помічник натискає на педаль гальма три-чотири рази з інтервалом 1-2 с і утримує педаль натиснутою.

Накидним ключем на 9 мм відверніть штуцер прокачування на 1/2. 3/4 обороту. При цьому повітря і частина гальмівної рідини витісняються в посудину, а педаль опускається до підлоги. Бульбашки повітря добре видно в посудині з рідиною або в прозорому шлангу.

Загорніть штуцер і повторюйте операцію прокачування до тих пір, поки вихід бульбашок повітря зі шланга не припиниться.

Операції з прокачування переднього колісного циліндра аналогічні операціям з прокачування заднього циліндра. Зніміть захисний ковпачок з штуцера прокачування колісного циліндра переднього колеса того ж контуру (на фото показано зі знятим колесом) і надіньте на штуцер прозорий шланг, опустивши другий кінець в посудину.

Помічник натискає на педаль гальма три-чотири рази з інтервалом 1-2 с і утримує педаль натиснутою.

Накидним ключем на 10 мм відверніть штуцер прокачування супорта (фото зроблено зі знятим колесом). При цьому повітря і частина гальмівної рідини витісняються в посудину, а педаль опускається до підлоги.

Загорніть штуцер і повторюйте операцію прокачування до тих пір, поки вихід бульбашок повітря зі шланга не припиниться.

При видаленні повітря з системи потрібно стежити за рівнем рідини в бачку головного гальмівного циліндра і при необхідності поповнювати його.

При відсутності повітря в системі гальмівна педаль повинна бути «жорсткою», тобто при натисканні проходити не більше половини відстані до статі.

Прокачування гальм на Nexia. послідовність дій

Роботи з прокачування гальм найкраще робити на естакаді або оглядовій ямі, але реально і прокачати гальма за допомогою домкрата. Так буде довше, але якщо немає іншого виходу, а прокачати гальма необхідно. то це не найгірший варіант.

Зніміть перше колесо для зручності (в принципі можна не знімати, якщо зручно), прокачувати необхідно за схемою Заднє Правое. Переднє Ліве; Заднє Ліве. Переднє Правое; Прокачування по діагоналі необхідна через особливості гальмівної системи. Така ж схема прокачування як на ВАЗ і автомобілів ВАЗ.

Далі зніміть захисний ковпачок від штуцера на гальмівному циліндрі і якщо є можливість, надіньте прозорий шланг (підійде від крапельниці) і вставте один кінець трубки в банку з гальмівною рідиною. Ця процедура допоможе вам побачити кількість повітря в системі і скоротить втрати тормозухі при витіканні.

Далі нехай напарник натисне 3-4 рази на педаль гальма і залишить її натиснутою в підлогу.

Тим часом, ви відкрутіть штуцер гальмівного циліндра на колесі на три чверті обороту. Поллється трохи рідини і повітря, педаль піде в підлогу.

Тепер закрутіть штуцер назад, і напарник повинен повторити процедуру. натиснувши на педаль 3-4 рази з інтервалом 5 секунд. Тобто натиснув. потримав до 5 секунд і відпустив, і так 3 рази.

Процедуру повторити з іншими колесами.

Прокачка тормозов Дэу Нексия. Как прокачать тормозную жидкость. Порядок прокачки тормозов

Прокачування гальм на DAEWOO Nexia: схема і відео прокачування гальм

З цієї статті ви дізнаєтеся як правильно прокачати гальма на DAEWOO Nexia. В низу статті буде схема і відео прокачування гальмівної системи.

Прокачування гальм обов’язкова процедура, якщо ви міняєте гальмівну рідину, якщо рівень гальмівної рідини у вас пішов. (Зазвичай, коли падає рівень гальмівної рідини про це сигналізує лампочка на приладовій панелі. Вона спалахує у вигляді знаку оклику червоного кольору)

Також прокачування буде потрібно, якщо проводилися роботи по заміні елементів гальмівної системи, наприклад, гальмівні шланги, гальмівні циліндри, супорта, гальмівні трубки.

Прокачування гальм необхідна для того щоб прибрати повітря з гальмівної системи автомобіля. Якщо педаль гальма млява або доводиться сильно тиснути на педаль, щоб спрацювали гальма, а також гальма схоплюють погано і пізно. Це означає одне. ваша гальмівна система завоздушена, в ній присутній повітря.

Прокачування гальм відео

Бонусом відео. як прокачати гальма поодинці, може кому стане в нагоді

Дана стаття підійде як для 8 так і 16 клапанних DAEWOO нексий, також підійде до багатьох автомобілів за типом опеля Vectra, ВАЗ і так далі.

прокачування гальм (пам’ятка)

Після заміни гальмівної рідини з прокачуванням (за старою звичною Жигулівської методикою) гальма у моїй Nexia стали м’якими. Прокачав ще раз. результат той же. Перейнявся? Почитав УВАЖНО мануал і зрозумів свої помилки при прокачке.Общая послідовність дій: 1. Робочі циліндри прокачиваются в наступній послідовності: Правий задній Лівий передній Лівий задній Правий передній2. Перед прокачуванням одягнути на штуцер робочого циліндра прозору трубочку достатньої довжини, щоб вона опустилася до дна пляшки для збору старої гальмівної рідини. Через стінки прозорою трубочки буде добре видно наявність повітря в виганяють гальмівної рідини.

ПЛАВНО до упору натиснути на педаль гальма, 4. Відкрутити штуцер, випустити рідину, і протиснути педаль гальма до пола.5. Закрутити штуцер і ПОВІЛЬНО відпустити педаль тормоза.6. Повторювати процедури з паузами в 15. 20 секунд між натисканнями на педаль.7. Не забувайте вчасно доливати гальмівну рідину в розширювальний бачок.

Якщо ГОЛОВНИЙ гальмівний циліндр ковтнув повітря, або змінювався, то перш за все потрібно прокачати його. Для цього: 8. Залити повністю в розширювальний бачок гальмівну жідкость.9. Послабити (НЕ відкручуючи) пердни гайку штуцера для переднього поршня головного гальмівного циліндра, з якого виходить металева гальмівна трубка.10. Підстелити під штуцер ганчірку для збору зливається жідкості.11. Помічнику ПОВІЛЬНО натиснути до упору педаль тормоза.12. Відвернути штуцерних гайку до появи активного патьоку рідини, при цьому педаль провалітся.13. Не відпускаючи педаль гальма закрутити гайку штуцера і ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ЦЬОГО ПОВІЛЬНО відпустити педаль тормоза.14. Повторити операцію до зникнення бульбашок повітря в продукції, що випускається жідкості.15. Повторити процедуру з ЗАДНЬОЇ гайки штуцера для другого (заднього) поршня головного гальмівного циліндра.

Така прокачування повністю видалить повітря з ГОЛОВНОГО гальмівного циліндра. Якщо цього не зробити. то прокачування РОБОЧИХ циліндрів буде марною, скільки б ви не прокачували її строго по цій інструкції.

Ця послідовність описана в багатьох мануалах по Nexia і Есперо. Будь-хто може прочитати і переконатися, що я не відкрив Амеріку.Поясненія цих дій: плавно натиснення педалі гальма до упору і плавний відпуск педалі ісключаетВЗБІВАНІЕ гальмівної рідини в робочому циліндрі в пінну емульсію, особливо після першого викиду рідини через открученной штуцер. Для наочності збовтайте гальмівну рідину в прозорій пляшці, і ви побачите, що рідина як би помутніла. Це в ній утворилися крихітні мікроскопічні бульбашки повітря. Вони дуже довго будуть спливати на поверхню. Якщо така емульсія утворилася в головному, або робочому циліндрі, то вигнати таке повітря практично неможливо, тому що швидкі і різкі натискання і відпускання педалі будуть тільки сприяти новому освіти пінної емульсії. Можна качати вічно, а піна так і буде постійно присутня в циліндрі і гальма будуть м’якими.

Після викиду рідини через штуцер робочого циліндра і провалювання педалі гальма плавно її відпускання виключити подсасиваніе ПОВІТРЯ через манжет робочого циліндра. Це не фантазії, а перевірена практикою реальність. Коли педаль провалилася, а потім була різко відпущена, в головному гальмівному циліндрі створиться дуже сильне розрідження, якого в звичайній роботі справних гальм не відбувається. Адже хід поршня головного циліндра в режимі реального гальмування набагато менше, отже, набагато менше і розрідження при відпуску педалі. Якщо розширювальний бачок заповнений тормозухой, то в головному циліндрі повітрю просто нізвідки взятися. кругом рідина, і зверху. в бачку, і знизу. з гальмівних трубок. Зате робочий циліндр. це тупиковий поршень, як медичний шприц. Для наочності візьміть шприц, одягніть голку і наберіть в нього трохи гальмівної рідини, а потім опустивши голку в ємність з рідиною різко витягніть поршень. Ви побачите, як в шприці з’явиться повітря, який подсосался через поршень. Точно такий же ефект відбувається з робочим циліндром при різкому відпуску педалі. У робочому поршні тут же з’явиться пінна емульсія, з якої впоратися неможливо при різких діях з педаллю. І так, запам’ятовуємо. З педаллю гальма при прокачуванні гальм потрібно працювати ПЛАВНО. Тепер про необхідність паузи в 15. 20сек між прокачування. За цей час основна частина можливих бульбашок повітря в робочому циліндрі встигне піднятися вгору і досягне точки випускного штуцера. (Згадаймо збовтати пляшку з тормозухой.) При наступному натисканні педалі для прокачування гальма зібрався повітря покине робочий циліндр через открученной штуцер і ваші гальма стануть інформативними і твердими.