Як поміняти внутрішню гранату на ВАЗ 2110

Заміна всіх ШРУСів(гранат) та невеликі неприємності 69

Всім здрасти)Загалом, дістали мене всякі клацання при рушанні з місця та при вивернутих колесах. Рано чи пізно “граната” буде кинуто. Довго набрякла, яка компанія приймає шорти, ринок наповнений підробкою з Китаю. І вибір впав на автоваз у оригінальній упаковці. Але, як виявилося, вони також сформовані. Тому перед покупкою прочитав багато інформації і подивився відео, як відрізнити контрафакт від оригіналу.

Ми починаємо все “smut! На постійному автомобілі заблокуйте колеса і сльозить (для цього вам потрібен розширення, або труба) як фронтальні горіхи (голова для 30), то колісні болти (голова 17 або 19). Візьміть обидві колеса, так і демонтичні колеса.На наступному етапі я видалив захист двигуна та знущав трансмісійну масло з коробки.

Вирішив замінити першим сальник вибору штока передач. Для цього ми смокче завантаження CPP Cardanchik, ми відкрутіть його від тяги (ключ до 13), а потім від стрижня коробки (ключ 10). І відкривається така картина

І як його звідти витягнути? Чашка до речі, ні в яку не виходила. Ну та гаразд, беремо саморіз і завертаємо його прямо в сальник і плоскогубцями тягнемо на себе.

Новий сальник намазав герметиком і запресував трубою трохи більшого діаметру, ніж сам шток.На наступній стадії відкручуємо з двох сторін кріплення кульових опор до важелів (головка на 17). Потім монтажкою підтягуємо внутрішні гранати та відводячи стійку з гальмівним диском демонтуємо приводи у зборі.І тією ж монтажкою я демонтував сальники приводів з двох сторін. Притиснуті нові поличні диски, також посаджені для герметизації.

Заміна внутрішнього ШРУСу на ВАЗ 2108, 2109, 2110, 2112, 2114.

Наступними під роздачу потрапляють старі гранати, нещадно демонтую їх молотком.

Розглянемо внутрішню гранату ближче.

На фото видно, що мастила в гранаті обмаль. Тому трохи додаємо.

І ось коли всі приводи зібрані, починаємо все у зворотному порядку збирати. Не забудьте вилити нафту в коробку і виправити колісні горіхи.

Відповідно до результатів заміни: альпіністи та підсвічування відсутні (також під пагорбом), керування взагалі по-іншому, він став відчув, коли прискорив на обертання, натисніть кнопку. Так, і при прискоренні по прямій лінії, рульове колесо трохи призвело до права. Він також зник. Але рано я почав радіти (((. Після виходу з гаража, проходячи 2-3 км, автомобіль втратив передачу крутного моменту з коробки до провідного приводу. Ну, більш чітко, лівий привід вилетів з внутрішньої гранату. Мені довелося підняти друзів. І те, що найцікавіше, ніхто не буксирний кабель, який вийшов Але я хотів купити це Але, благословення з цивілізації. І так я отримав помаранчевий друг)

READ  Як вийти з машини, почав без ключа Starline

Бути чесним, я був дуже засмучений! Зрештою, всі нові речі були і стільки часу було витрачено хтось взагалі прочитав його, поки ці слова?))) Я починаю розбирати лівий диск. Процес вже знайомий для болю! Ну і ось сама причина приводу, що вилетів. це зламане стопорне кільце навпіл!Після встановлення нового замикаючого кільця їхали близько 100 км, а вхід до поворотів на високих швидкостях силот більше не помічаються.І наостанок у голові крутиться прислів’я: один раз збери – сім разів перевір)Всім без поломок)

Заміна гранат на ВАЗ-2110, 2111, 2112

Деталі машин, яка відповідає за передачу крутного моменту від коробки передач на колесі, називається екраном (шарнір рівних кутових швидкостей) або також називається гранатою через зовнішню подібність.

SLS. це м’який підшипник з поперечним обертанням, а не. Незважаючи на не складний дизайн, петля виконує дуже важливу функцію в системі керування.

Граната нормалізує постійно змінюючий кут напівмосей, з’єднаних сам по собі, що дозволяє вільно виконувати передні колеса, повороти ліворуч і праворуч.

Як повністю видалити привід

Зовнішній шарнір ви вже вилучили. Але внутрішній все ще знаходиться в коробці передач. Перед тим, як видалити його, злийте масло з ППП (принаймні 2/3 загальної кількості). Найпростіший спосіб видалити внутрішній SLUS. це застосувати невелику довжину широкого долота та молотка. Як використовувати ці інструменти? Встановіть долоту таким чином, щоб він відпочити на петлі та виступу на коробку передач. Жорсткі удари молотком у напрямку від колеса до контрольної точки зняти шарнір. Зазвичай захоплює 2-4 постріли. Не варто використовувати монтажний лезо. Практика показує, що з його допомогою СЛС витягує набагато гірше. От і все. Їздити в руках. Ви можете продовжити подальше ремонт.

Як змінити внутрішню гранату на ВАЗ 2110

SLS (шарнір рівних кутових швидкостей) у формі нагадує гранату. Його завдання в автомобілі Transfer Torque Wheels Machine. Вона включає 7 предметів:

Заміна Chaz 2110 гвинта. докладні інструкції

 • Відкритий кліп у житлі;
 • сепаратор;
 • повітряні кулі;
 • Внутрішній;
 • приводний вал;
 • гофрований корпус (він завантажується);
 • Збереження кільця.

Заміна SHUR потрібна, якщо під час коліс виникає зворотний зв’язок і кризи. Перед тим як замінювати його, потрібно здійснити діагностику та переконатися, що причина несправності саме у ньому. Для цього потрібно перевірити люфт валу приводу.

1 шлях. Взятися рукою за вал приводу, похитати його. З великим покращеним, потрібно замінити.

2 шляхи. Після встановлення автомобіля на оглядовій ямі вивернути кермо максимально вправо або вліво. Якщо на пильовику помітні тріщини або розриви зі слідами мастила, значить, необхідна заміна чохла ШРУСу. Якщо цього не зробити, незабаром потрібно замінити деталь повністю.

Перед початком роботи ви повинні підготувати все. Для цього виправити машину, увімкніть 4 швидкості, затягніть ручний звук. Виправити задні колеса з античнозначними клинами. Якщо їх немає, скористатися брусками схожої форми. Зніміть захисну шапку, відкрутіть гайку з плече (розширення) труби або кріпленням. Після того як буде знято ступичну гайку, відкрутити болти кріплення колеса.

Заміна ШРУСа ВАЗ 2110 своїми руками. детальна інструкція

ШРУС (шарнір рівних кутових швидкостей) ще називають гранатою через його своєрідну форму. Завданням чагарника полягає в тому, щоб переносити крутний момент колеса автомобіля, пристрій кусків. це ніщо складне, це складається з семи предметів:

 • Корпус із зовнішньою обоймою.
 • Сепаратор.
 • Кульки.
 • Внутрішня обойма.
 • Приводний вал.
 • Гофрований чохол (пильник).
 • Стопорне кільце.
READ  Як поміняти фільтр салону на Granta

Необхідність замінити ШРУС виникає при виникненні люфту в з’єднаннях пристрою, а також характерний хрускіт і тріск при повороті коліс. Заміна ШРУС, як правило, відбувається після того, як підтвердиться версія несправності ШРУС, для цього необхідно зробити його діагностику і переконатися, що проблема дійсно в ньому.

Перед тим, як продовжити заміну ВАЗ 2110, я пропоную зробити простий діагноз, спочатку перевірте дорогу приводного валу. Все, що потрібно для цього, це руки, і концепція того, що таке спинка.

Перший метод. Тримайте руку для приводу валу і потрясіть його, якщо потрібен великий крок або підсвічування. потрібна заміна SHRUS.

Другий спосіб. Співайся до огляду та зніміть рульове колесо праворуч або ліворуч, потім подивіться на гранату, якщо є численні тріщини або видимі прогалини з мастильними матеріалами, це означає, що вам потрібно замінити обкладинку SHRU, інакше у вас є замінити glus.

Перш ніж запустити заміну, ви повинні підготувати. Для цього зафіксуйте авто, увімкнувши четверту швидкість і затягнувши ручник. Встановіть противідкатні клини під задні колеса, якщо таких немає в наявності, використовуйте бруски аналогічної форми. Зніміть захисну кришку та відкрутіть гайку, щоб це використовувати плече (розширення) у вигляді труби або кріплення, тому вам буде легше відкрутити. Після того, як ви вирізаєте гайку, перейдіть до відкручування монтажних болтів.

 • Використовуючи домкрат, вивісьте колесо, на якому потрібно замінити ШРУС.
 • Для того щоб дістати завзяту шайбу гайки маточок, відкрутіть болти.
 • Після цього відкрутіть два болти кріплення нижньої кульової опори поворотного кулака.
 • Зніміть рульове колесо, як протилежне сторону.
 • Спробуйте затримати поворотний кулак з стійкою, а потім отримати щітковий кінець відкритого суглоба з концентратора. Видаліть внутрішній виріз від коробки передач, використовуйте для цієї молі.
 • Виправити привідний вал у порожнині, а потім зніміть затиск з зовнішнього та внутрішнього кус. Видаліть антерів, якщо ви помічаєте перерви або тріщини, то не церемонія з їх видаленням. просто виріжте їх ножем.
 • Тепер спробуйте зняти CVM 2110 SL з валу, для цього молотком та самого початку, а дерев’яний або бронзовий виходить.

Solmins збираються у зворотному порядку, під час зборів рекомендується замінити стару гайку концентратора, а після затягування, не забудьте споживати свою краю, щоб уникнути обертання.

 • При встановленні внутрішнього гвинта, запам’ятайте пластмасову пласт, вона встановлюється в кінці валу.
 • Перед установкою Солуса ВАЗ 2110 піклуйтеся про необхідну кількість змащення. Встановіть нове блокування кільця на внутрішній CV, перш ніж встановити зібраний механізм на автомобілі.
 • Після установки приводу в коробку, його необхідно посадити в півосьову шестерню до повної фіксації, для цього використовуйте легкі стукіт молотком по дерев’яній наставці, по периметру осі вала.
поміняти, внутрішню, гранат, 2110

Тепер ви можете мити руки і сміливо сказати, що заміна екранів ВАЗ 2110 є власними руками. завершено! Дотримуйтесь інструкцій, і ваш ремонт буде проходити. як нотатки. Незалежна заміна ВАЗ-ШРУС. це реально, тому збирайтеся з думками і починаю роботу! хай щастить!

READ  Suzuki Grand Vitara не заводиться

Заміна гранат на ВАЗ-2110, 2111, 2112

Деталі машин, яка відповідає за передачу крутного моменту від коробки передач на колесі, називається екраном (шарнір рівних кутових швидкостей) або також називається гранатою через зовнішню подібність.

Заміна внутрішньої шматки на ВАЗ 2108, 2109, 2110, 2112, 2114.

SLS. це м’який підшипник з поперечним обертанням, а не. Незважаючи на не складний дизайн, петля виконує дуже важливу функцію в системі керування.

Граната нормалізує постійно змінюючий кут напівмосей, з’єднаних сам по собі, що дозволяє вільно виконувати передні колеса, повороти ліворуч і праворуч.

Як самостійно замінити внутрішню гранату на автомобілі ВАЗ

ШРУС (шарнір рівних кутових швидкостей). механізм, що дозволяє передавати крутний момент між неспіввісними валами. Пристрій активно використовується на автомобілях передньопривідного компонування. На кожному валу, що виходить із коробки передач, їх два — внутрішній і зовнішній. Ремонт неможливий, при поломці вузла його змінюють у зборі.

Що знадобиться у роботі

Здійснюючи заміну внутрішнього ШРУСа авто ВАЗ 2110, необхідно правильно підібрати обладнання та інструменти, без яких подальша робота неможлива. Ремонт вузла не представляється можливим, потрібно тільки його заміна.

Для виконання наступних операцій, потрібен набір обладнання та інструментів:

 • Новий внутрішній гранат, який включає затиск, мастило, дозволить гарантувати подальшу безперебійну роботу системи протягом тривалого періоду часу;
 • Ліфт або спеціальну спостережну яму з джеком, буде потрібно підняти та зафіксувати автомобіль моделі ВАЗ 2110, гарантує безпеку під час експлуатації;
 • Набір стандартних інструментів, за допомогою якого замінюється внутрішній чагарник. Включає ключі, викрутки, плоскогубці і багато іншого, що буде потрібно в ремонті.

Як перевірити працездатність

Попередньо необхідно перевірити, як працює зовнішня та внутрішня граната. При заміні процес роботи відрізнятиметься, як і ознаки.

Якщо з ладу вийшов зовнішній штрус, то основними ознаками поломки стане поява специфічного звуку, подібного до хрускоту. Причиною є знос канавок, а рух кульок залишається незмінним, як ніби елемент є здоров’ям. Це стає більш явним, як тільки автомобіль починає входити до обертання, або коли газова педаль різко натискається.

Щоб переконатися, що необхідно замінити антер зовнішнього шару на ВАЗ 2110, вам потрібно:

 • При запуску, ви можете організувати невеликі ривки.
 • Ви можете різко набрати швидкість, а потім уповільнити.
 • Переміщення валу поперечно між шортами. У випадку, якщо зворотний зв’язок, гранат вимагає заміни.

Внутрішній гранат підлягає заміні рідше, ніж зовнішній. Як правило, можна виявити його несправність з звичайним прямим рухом або проходженням складних доріжок.

На ВАЗ 2110, внутрішня заміна SHRUS повинна здійснюватися після невеликої перевірки:

поміняти, внутрішню, гранат, 2110
 • Підняти провідні колеса для виведення гранати на максимальний кут.
 • Початок двигунів.
 • Увімкніть першу швидкість.
 • У разі появи специфічного хрускоту заміни не уникнути.

Процедура аналогічна до перевірки зовнішнього елемента. Головне-дослухатися, чи з’явився характерний для неполадки звук.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS