Як поміняти термостат на Chevrolet Lanos

Як замінити термостат на Chevrolet Lanos

Постало питання про заміну термостата на моєму ланосі, так як мотор почав перегріватися дуже бістро, питання вирішувати треба було вже й зараз, дзвінок на СТО у неділю. ціна 1000 грн. А у будній день на іншому не дорогому СТО 800 грн. як виявляється щоб замінити термостат на Lanos 1.5 з гідропідсилювачем і кондиціонером треба мало не підлогу машини розібрати. Слава урокам на ютубі знайшов адекватне відео щодо швидкої заміни термостата (силка буде внизу) і вирішив заощадити і зробити заміну самому, на відео виглядало все не складно

Отже більшість фото з самого відео (не бачив сенсу фоткати те що один на один як на відео)

Для початку треба було спустити весь антифриз, баранець знаходитися праворуч внизу радіатора але через трубки кондиціонера його зверху відкрутити виявилося неможливим (закипів за 10 років) Треба пробувати знизу, але у мене стоїть захист двигуна, не погано так погнута і щоб відкрутити треба штопорити гайки по краях, а доступ до них поганий. Тільки щоб спустити рідину з радіатора пішло 40-60 хвилин.

Насамперед знімаємо корпус повітряного фільтра, не лінуємося і знімаємо все аж до дросельної заслінки, потім буде простіше з генератором.

Далі відкручуємо шків насоса гідропідсилювача та болтик натяжки ременя на генераторі

Знімаємо шків і ремінь генератора, потім не сильно відпускаємо болти гідропідсилювача.

Якщо двигун на автомобілі Chevrolet Lanos сильно перегрівається або, навпаки, слабо прогрівається, у цьому випадку потрібна заміна термостата. Щоб дізнатися, в якому технічному стані він знаходиться, потрібно зробити наступне: запустивши двигун, поставте руку над верхнім шлангом радіатора – про правильну роботу свідчить холодний потік; потім, при досягненні ОЖ 85-градусної позначки, шланг почне активно нагріватися. Це свідчить, що рідина досягла великого контуру. Якщо нагрівання не відбулося, термостат необхідно зняти і визначити причину несправності. Якщо термостат перебуває у непридатному стані, його слід повністю замінити, оскільки він має цілісну конструкцію.

Отже, почнемо процес зняття та встановлення термостату Chevrolet Lanos:

1) Для початку необхідно спустошити систему охолодження, для цього зливаємо рідину, що охолоджує. Відкрутіть пробку розширювального бачка. візьміть якусь ємність і розташуйте його під зливним краном нижнього лівого бачка радіатора. 2) Тепер знімаємо ремінь насоса гідропідсилювача керма та привід генератора, потім за допомогою ключа на “12” і на “14” ремінь приводу компресора кондиціонера та газорозподільного механізму; 3) Знімаємо кришку (задню) приводу газорозподільного механізму; 4) Беремо новий термостат, встановлюємо на нього кільце ущільнювача і ставимо на колишнє місце; 5) Робимо очищення від забруднень привалювальних поверхонь головки блоку циліндрів, після чого закріплюємо кришкою гнізда; 6) Ставимо на місце ремінь приводу газорозподільного механізму, потім перевіряємо його натяг, при необхідності регулюємо; 7) Тепер слід встановити всі деталі у зворотній послідовності; 8) Регулюємо натяг всіх ременів; 9) Заливаємо ОЖ, в системі не повинні знаходитися повітряні пробки, тому при зливі заздалегідь потрібно затиснути вусики хомута, на які закріплюється шланг підігріву дросельного вузла і пересунути хомут по шлангу, буде знято зі штуцера.

У посібнику з ремонту пишуть, що для заміни термостата Lanos 1.5 потрібно знімати навісні ремені, ремінь ГРМ та зірочку розподільного валу. На форумі читав, що люди змінюють і без такого голівника. Не могли б детальніше пояснити, як замінити термостат на Ланосі (непогано було б, якщо показали на відео).

 • Де знаходиться термостат у DAEWOO Lanos?. 1 відповідь

Хоча на перший погляд там ніяк не підлізти, але все ж таки, якщо сильно захотіти, то можна. Знімаєш одну половину пластикового захисту ременя ГРМ, а другу відкручуєш. Також, потрібно послабити генератор, відкрутити болти насоса ГУРу (щоб він не заважав). Потім відкрутиш шестірню розподілу акуратно на себе її відтягнеш (не переживай, не зіскочить).

Зробивши це, вже розберешся, як відкручувати болти кришки термостата і змінити його. Найкраще все робити з друганом. Щоб він акуратно відгинав кришку, а ти знімав корпус термостата та витягував сам термостат.

А ось тобі наочне відео як було замінено термостат на Lanos без зняття ременів:

Зливаєш охолодну рідину відкрутивши краник радіатора (баранчик у низу зліва). А потім знімаєш короб повітряного фільтра.

Далі верхню кришку захисту ременя ГРМ.

Послабляєш болт шківа распредвала.

Замена термостата Авео 1.5, Ланос 1.5, быстро, без снятия ремня ГРМ.

Потім викручуємо два болти за шківом (тримають кожух). Щоб їх було як викручувати, доведеться покрутити шків щоб поєднати отвори в шківі з болтами. Центральний болт (зел. стрілка) не зовсім викручуєш і зрушуєш на нього шків і пластиковий кожух.

поміняти, термостат, chevrolet, lanos

Для зручності можна зняти шків насоса Гура і, розкрутивши 2 болти насоса (накидним ключем на «12»), трохи опустити його вниз. Але можна обійтися і без цього.

Щоб бути впевненим, що ремінь не злетить, шестерню та ремінь щільно закріпи пластмасовими хомутами.

Корпус термостата прикручений двома болтами на 12. З лівим болтом проблем виникнути не повинно, а ось із правим будуть проблеми.

Якщо шестерню повністю знімати не збираєшся, корпус можна не виймати повністю, а опустити вниз. А якщо її зніматимеш, як показував «Антонов», то доведеться зняти і патрубок.

При заміні термостат потрібно міняти гуму ущільнювача, а посадкове місце і корпус добре очистити і промазати герметиком.

Береш новий термостат і ставиш усе на місце. При встановленні доведеться трохи покрутити його, щоб збігся з виїмками.

У сервісі за таку процедуру з тебе взяли як за заміну ременя ГРМ, близько 3000 руб.

Ну а якщо йти довгим шляхом та міняти термостат на DAEWOO або Chevrolet Lanos 1.5 л. як написано в посібнику і як у принципі змінюють на СТО, то ось відео по заміні термостата DAEWOO Lanos зі зняттям ременя приводу генератора та ременя ГРМ:

Швидка заміна термостату Lanos 1.5

— Якісні запчастини з Європи на автомобілі DAEWOO.

Одного разу ви можете помітити, що двигун автомобіля перегрівається, що означає неполадки в системі охолодження. Якщо немає витоків, то, ймовірно, вся справа в термостаті, що заклинив, і тому його потрібно перевірити. Перевірка проста: достатньо завести двигун і почекати, коли він прогріється. До досягнення робочої температури тосол переміщається малому колі, і тому термостат закритий. У цьому можна переконатися, помацавши верхній патрубок радіатора, який має бути холодним.

поміняти, термостат, chevrolet, lanos

По досягненню певної температури (вона неоднакова у різних авто), термостат повинен відкритися, в результаті чого рідина, що охолоджує (ОЖ), потече по великому колу, а патрубок почне нагріватися. Температура зростає, але вона, як і раніше, холодна? Значить, термостат заклинив, і його треба міняти. У цій статті ми розповімо, як змінити термостат на Ланосі, об’ємом двигуна 1.5 літра.

Інструменти та матеріали:

Дістатися термостата нелегко – для цього доведеться зняти ряд інших деталей. Тому вам знадобиться кілька наборів інструментів:

 • Головки різних діаметрів;
 • Комплект гайкових чи накидних ключів кількох розмірів;
 • Шестигранник на 5 (для гвинтів кріплення помпи).

З матеріалів та запчастин знадобляться:

 • Новий термостат (артикул 96143939);
 • Прокладання до нього (артикул 94580530);
 • Автомобільний герметик.
поміняти, термостат, chevrolet, lanos

Також треба буде приготувати ємність для тосолу та гумові рукавички, оскільки вам доведеться його злити. Якщо ви міняли ОЖ недавно, потім її можна залити назад, інакше купіть новий тосол.

Заміна термостату на Chevrolet Lanos

Заміна термостату Chevrolet Lanos відбувається так: 1) Зливається тосол із системи охолодження. 2) Знімаються ремені навісного устаткування. 3) Знімається приводний ремінь кондиціонера. 4) Знімається приводний ремінь та кришка газорозподільного механізму. 5) Викручуються кріпильні болти і відводиться убік кришка гнізда термостата. 6) За допомогою викрутки витягається термостат з блоку циліндрів, разом з кільцем ущільнювача. 7) Ставиться новий термостат, і після встановлення регулюється натяжка всіх ременів. 8) Залийте тосол у систему охолодження.

Багато автолюбителів при виникненні проблем у температурному режимі роблять заміну термостата в Chevrolet Lanos, на виносний термостат, яким комплектуються автомобілі Chevrolet авіо. Такий термостат розрахований на робочу температуру 87 градусів, може застосовуватися без гумки ущільнювача.

Також великою популярністю на ринку автозапчастин користуються термостати «Вернер» та «Jakoparts». Зовні вони особливої ​​відмінності не мають, та й до якості питань у покупців не виникає. Робочі режими даних термостатів трохи вищі і становлять 92 градуси.

Багато хто відразу видаляє рідну голівку і на її місце ставлять штатний термостат. Після заміни необхідних «трухляв» обмазують гумку герметиком, приєднують патрубок і встановлюють на штатне місце. При заміні термостата рекомендуємо переробити підключення всіх шлангів. Для нагрівання дроселя використовуйте шланг діаметром 20 мм, який буде під’єднаний до виходу впускного колектора та подачі обігрівача. Після проведення робіт такого характеру, значно збільшуються показники роботи печі та відбувається швидке прогрівання салону.

Підміна термостату Chevrolet Lanos 1.5

Одного разу ви зможете побачити, що двигун вашого автомобіля перегрівається, що означає проблеми в охолодній системі. Корпус термостата DAEWOO Lanos 1,5 Chevrolet Aveo gm 96180324. Корпус термостата DAEWOO lanos 1.5. Якщо немає витоків, то, можливо, вся справа в термостаті, що заклинив, і тому його необхідно перевірити. швидка заміна термостата lanos 1.5 avto lanos. Loading Chevrolet Lanos.Робоча конячка,складання. Перевірка проста: досить завести мотор і почекати, коли він прогріється. Заміна термостата на об’єм двигуна 1.5 заміна термостата на Chevrolet Lanos. До досягнення робочої температури тосол переміщається малому колі, і тому термостат закритий. У цьому можна переконатися, помацавши верхній патрубок радіатора, який має бути прохолодним.

По досягненню певної температури (вона неоднакова у різних автомобілів), термостат повинен відкритися, в результаті чого охолоджувальна рідина (ОЖ) потече по колу, а патрубок почне грітися. Температура зростає, але вона як і раніше прохолодна? Отже, термостат заклинив, і його треба міняти. Заміна термостата Chevrolet Lanos. Як. Chevrolet lanos грозове небо заміна термостата на більш гарячий для Lanos 1.5. У цій статті ми розповімо, як змінити термостат на Ланосі, об’ємом двигуна 1.5 літра.

Інструменти та матеріали:

Дістатися термостата нелегко – для цього доведеться зняти ряд інших деталей. Ремонт та обслуговування део Lanos 1,4, 1,5 део Lanos (Chevrolet заміна термостата. Тому вам знадобиться кілька наборів інструментів:

 • Головки різних діаметрів;
 • Комплект гайкових чи накидних ключів кількох розмірів;
 • Шестигранник на 5 (для гвинтів кріплення помпи).

З матеріалів та запчастин знадобляться:

 • Новий термостат (артикул 96143939);
 • Прокладання до нього (артикул 94580530);
 • Автомобільний герметик.

Як замінити термостат на Chevrolet Lanos

Однією з основних причин заміни термостата є нестабільний температурний режим роботи двигуна або недостатнє прогрівання робочої рідини. Покрокова перевірка працездатності термостата: 1) Запустіть двигун. 2) Помацайте підведення радіаторного блоку. Його температура має відповідати температурі на вулиці. 3) Коли температура перевищить 80 градусів, патрубок нагріватиметься. Якщо це сталося, значить, охолоджувальна рідина циркулює по великому контуру, що охолоджує. А ось, коли підведення залишається холодним слід зробити заміну термостата на Chevrolet Lanos.

Зняття блоку термостату.

Заміна термостата на Chevrolet Lanos своїми руками

1) Злийте тосол.

2) Зніміть ремінь газорозподільного механізму (ГРМ).

3) Демонтуйте задню кришку ГРМ (для цього треба зняти водяний насос).

4) Візьміть головку на 12 і викрутіть 2 болти, що кріплять випускний патрубок.

5) Відведіть патрубок, щоб він вам не заважав, шланг від нього не обов’язково від’єднувати.

6) Акуратно витягніть термостат.

7) Зніміть гумову прокладку. Щоб остаточно впевнитись у несправності деталі, можна покласти його в каструлю і підігріти, час від часу помішуючи воду та звіряючись із термометром. На 87 ° C шток повинен почати відкриватися.

8) Температура відкриття вибита на фланці.

9) При 102 °C клапан у справного термостата відкривається повністю. Якщо шток залишився нерухомим, значить термостат заклинив.

10) Новий вузол теж можна перевірити таким чином, щоб переконатися, що він бракований (не забудьте, перевірка виконується без прокладки).

11) Перед встановленням термостата одягніть нову прокладку та нанесіть на неї герметик. Далі поставте задню кришку, натягніть ремені та ін.

зауважимо, що при заміні термостата на Chevrolet Lanos буде корисним продіагностувати стан водяного насоса, ременів (ГРМ і генератора), натяжного ролика та ін.

Інструменти та матеріали:

Дістатися термостата нелегко – для цього доведеться зняти ряд інших деталей. Тому вам знадобиться кілька наборів інструментів:

 • Головки різних діаметрів;
 • Комплект гайкових чи накидних ключів кількох розмірів;
 • Шестигранник на 5 (для гвинтів кріплення помпи).

З матеріалів та запчастин знадобляться:

 • Новий термостат (артикул 96143939);
 • Прокладання до нього (артикул 94580530);
 • Автомобільний герметик.

Також треба буде приготувати ємність для тосолу та гумові рукавички, оскільки вам доведеться його злити. Якщо ви міняли ОЖ недавно, потім її можна залити назад, інакше купіть новий тосол.

Як поміняти термостат на Chevrolet Lanos

Одного разу ви можете помітити, що двигун автомобіля перегрівається, що означає неполадки в системі охолодження. Якщо немає витоків, то, ймовірно, вся справа в термостаті, що заклинив, і тому його потрібно перевірити. Перевірка проста: достатньо завести двигун і почекати, коли він прогріється. До досягнення робочої температури тосол переміщається малому колі, і тому термостат закритий. У цьому можна переконатися, помацавши верхній патрубок радіатора, який має бути холодним.

По досягненню певної температури (вона неоднакова у різних авто), термостат повинен відкритися, в результаті чого рідина, що охолоджує (ОЖ), потече по великому колу, а патрубок почне нагріватися. Температура зростає, але вона, як і раніше, холодна? Значить, термостат заклинив, і його треба міняти. У цій статті ми розповімо, як змінити термостат на Ланосі, об’ємом двигуна 1.5 літра.

Заміна термостата на Chevrolet Lanos своїми руками

1) Злийте тосол.

2) Зніміть ремінь газорозподільного механізму (ГРМ).

3) Демонтуйте задню кришку ГРМ (для цього треба зняти водяний насос).

4) Візьміть головку на 12 і викрутіть 2 болти, що кріплять випускний патрубок.

5) Відведіть патрубок, щоб він вам не заважав, шланг від нього не обов’язково від’єднувати.

6) Акуратно витягніть термостат.

Быстрая замена термостата Lanos 1.5

7) Зніміть гумову прокладку. Щоб остаточно впевнитись у несправності деталі, можна покласти його в каструлю і підігріти, час від часу помішуючи воду та звіряючись із термометром. На 87 ° C шток повинен почати відкриватися.

8) Температура відкриття вибита на фланці.

9) При 102 °C клапан у справного термостата відкривається повністю. Якщо шток залишився нерухомим, значить термостат заклинив.

10) Новий вузол теж можна перевірити в такий спосіб, щоб переконатися, що він бракований (не забудьте, перевірка виконується без прокладки).

11) Перед встановленням термостата одягніть нову прокладку та нанесіть на неї герметик. Далі поставте задню кришку, натягніть ремені та ін.

зауважимо, що при заміні термостата на Chevrolet Lanos буде корисним продіагностувати стан водяного насоса, ременів (ГРМ і генератора), натяжного ролика та ін.