Як поміняти салонний фільтр Nissan qashqai

Як часто потрібно робити заміну?

Заміна салонного фільтра Nissan Qashqai наказана на кожному парному ТО, тобто раз на 30 тисяч кілометрів або 2 роки. Але у великих містах, при частій їзді по путівцю витримати такий термін компактному фільтру не вдається. зазвичай потік повітря з вентиляції відчутно слабшає вже за 15-20 тисяч.

Через малі розміри відсіку найчастіше на забитий фільтр скаржаться восени – насправді його швидко забивають листя, яке до того ж загниває. Тому ви не повинні змінювати фільтр раніше, краще вигнати це до кінця листя падіння. Одночасно є сенс профодити та профілактичну обробку випарника кондиціонера, щоб потім не виконувати двічі дуже незручні операції.

поміняти, салонний, фільтр, nissan

Заміна фільтра салону Nissan Qashqai

Роботу по заміні виконуємо самостійно, економимо на сервісі в межах 4-8 доларів і при цьому отримуємо гарантію, що фільтр встановлений по-людськи, рівно та акуратно. Для видалення старого фільтра необхідно зняти привід заслінки обігрівача та педальний вузол. Педалі на сервісі не знімають, незважаючи на те, що це робота на десять хвилин максимум. Приступаємо до роботи:

 • Знімаємо пластикову кришку на консолі з боку педалі акселератора, потягнувши її на себе та змістивши праворуч.
 • Направляємо потік повітря на лобове скло в режимі hi, відгинаємо нижню частину заглушки викруткою з плоским шліцем.

Готово. Тепер у салоні нашого Nissan Qashqai знову буде чисте повітря, не запотіватиме скла та покращиться подача повітря з кондиціонера та при провітрюванні. Вдалою всім роботи та чистого повітря в салоні!

Цікаве: Заміна кульової опори Mitsubishi Outlander XL. Яка краще, ціни

Який фільтр салону кращий, ціна та каталожний номер

Перевірку салонного фільтра виробник рекомендує проводити не пізніше 6-8 тисяч пробігу, а заміна йому світить кожних півроку. Якщо відштовхуватися від показників одометра, то інтервал заміни салонного фільтра на Qashqai складає 12 тисяч км. Опції оригінального фільтра такі:

Схема обігрівача-кондиціонера Qashqai

Оригінальний фільтр має номер за каталогом 27277-EN000 або 27277-EN025. Це простий пасивний паперовий фільтр. Якщо ми експлуатуємо автомобіль у місті або в умовах запилення, краще вибирати вугільний фільтруючий елемент. Ціна салонного фільтра з вугільним елементом на долар-потора вище, зате очищення повітря буде проводитися куди ефективніше.

Цікаве: Nissan GT-R 2018-2019. Час дешевшати

Як варіант, можна придивитися до фільтрів таких виробників:

 • MANN FILTER CU1936 та вугільний CUК 1936;
 • SAKURA CAC1810;
 • MAHLE, номер LA396;
 • TSN, артикул 97372;
 • BIG FILTER, каталожний номер GB-9940;
 • AMC Filter, каталожний номер 27277-EN000;
 • Js Asakash, артикул 27277-EN025.

Ціна салонного фільтра складає від 2 до 8 в залежності від складу, конструкції та виробника. Звичайно, краще купити фільтр з вугільним фільтруючим елементом.

Заміна салонного фільтра Nissan Qashqai

Паркетний кросовер Nissan Qashqai користується заслуженою популярністю серед російських автовласників. Але його водії, як і багато інших водіїв Росії, часто скаржаться на присутність у салоні автомобіля сторонніх запахів.

READ  Установка круїз контролю Kia RIO 4

Погодьтеся. мало приємного, якщо всі аромати КАМАЗу, що стоїть поряд з вами в міській пробці, поширюватимуться всередині салону. Причиною таких неприємних явищ, як правило, є забруднення салонного фільтра. Брудний повітряний фільтр автомобіля Nissan Qashqai не тільки пропускає всередину салону сторонні запахи, а й заважає якісній роботі системи обороту повітря всередині автомобіля.

Забитий салонний фільтр змушує системи кондиціювання та опалення працювати з підвищеним навантаженням практично на знос. Це спричиняє не лише підвищену витрату палива, але й збільшене зношування частин цих систем. Погодьтеся, міняти повністю або частково систему кондиціювання через те, що ви вчасно не замінили салонний фільтр, буде досить марнотратним заняттям.

Крім того, забитий салонний фільтр стає розсадником шкідливих хімічних елементів та бактерій. Фахівці з технічного обслуговування можуть розповісти вам масу повчальних історій, коли нехтування заміною салонного фільтра призводило до того, що в ньому починала розвиватися цвіль, позбавитися якої ставало серйозною проблемою. Цвіль та шкідливі домішки в салоні можуть стати джерелом алергічних реакцій. Заміна салонного фільтра буде не тільки запорукою довгої та якісної роботи вашого автомобіля, але й стане гарантією збереження вашого здоров’я та здоров’я ваших пасажирів.

Фахівці радять міняти салонний фільтр, виходячи зі ступеня його забруднення. Найчастіше фільтр забруднюється задовго до того, як настане регламентний час його заміни. Але щоб зрозуміти стан вашого салонного фільтра вам спочатку необхідно до нього дістатися. Можна звернутися на СТО, а можна провести цю операцію самостійно, благо для цього не потрібно спеціальних технічних знань.

того щоб провести операцію із заміни салонного фільтра вам знадобиться лише набір ключів з головками та викрутки.

Отримати доступ до повітряного фільтру салону можна, знявши декоративну пластикову панель. Вона знімає досить просто. це достатньо, щоб вивести його, а потім м’яко переміщатися.

Заміна фільтра салону Nissan Qashqai, покрокова інструкція для моделей j10 та j11

Як правило, фільтр кабіни на Nissan Qashqai змінюється, коли двигун планується замінити двигун, т.Е. раз у рік. І якщо із заміненої олії у автовласника, як правило, проблем не виникає, то із салонним фільтром навпаки, можуть виникнути складності.

Також багато залежить від того, яка у вас модель автомобіля: j10 до 2013 року випуску (британської збірки), або j11 (після 2013 року).

Справа в тому, що фільтр салону на Nissan Qashqai j10 розташований у незручному місці за приводом заслінки «тепло» та педальним вузлом.

 • Провести заміну без зняття цих вузлів. Недолік такого підходу. виріб доведеться сильно стискати, у результаті в штатному місці воно повністю не розпрямиться, що може призвести до забруднення випарника кондиціонера.
 • Замінити з демонтажем вказаних вище вузлів. Даний спосіб трудомісткий, але більш кращий, так як елемент, що фільтрує, можна буде повністю розпрямити, заповнивши їм весь простір кожуха.

Nissan Qashqai J11 Фільтр кабіни лежить в тому ж місці, що і J10, але він змінюється з боку пасажира, що значно спрощує ситуацію.

READ  Renault Megane 2 заміна задніх гальмівних колодок

Для заміни використовуйте оригінальний продукт зі статтею 27277-4Bu0A.

Як змінити фільтр кабіни на Nissan Qashqai (Nissan Qashqai)

Встановлений у очищувачі повітряного повітря не тільки фільтри, але також накопичує велику кількість пилу. Якщо бруд потрапляє на радіатор, то опалення та охолодження автосалону зменшиться. Своєчасна заміна фільтра кабіни на Nissan Qashqai продовжує термін кондиціонерів та систем опалення.

Робота над заміною фільтрувального компонента є складним, але автомобіліст може виконувати його самостійно

Як ви замінюєте фільтр кабіни на Nissan Qashqai

Фільтр кабіни, доставлений у машину, виконує конкретні завдання. Він здійснює очищення повітря в кабіні та виконує роль пилового колектора. У результаті, для надходження чистого та свіжого повітря його потрібно своєчасно змінювати. Заміна салонного фільтра у Nissan Qashqai досить складна та трудомістка процедура, але власник машини може зробити це самостійно. Про те, де знаходиться фільтр, коли і як потрібно його міняти, далі.

Nissan Qashqai: затребуваний міський кросовер

Якщо говорити про автомобілі Nissan Qashqai, то вони досить популярні серед російських автомобілістів (як і багато інших японських марок і моделей), але віднести його до легких в обслуговуванні машин ніяк не можна. Виною тому – дефіцит вільного місця у підкапотному просторі. Прагнення зберегти габарити машини в рамках, прийнятних для міських маневрів, погано поєднується з тенденцією оснащувати автомобіль все більшою кількістю вузлів, що роблять транспортний засіб безпечнішим та комфортнішим.

Максимальна щільна макета ускладнює доступ до самого шасі. Не є винятком і салонний фільтр. Його незалежна заміна, особливо виконана вперше, може забрати багато часу, фізичної та психічної сили. Але, виконавши цю процедуру, ви зрозумієте, чому в автосервісах нею займаються вкрай неохоче, причому коштує подібна послуга набагато дорожче за сам фільтр. І це не гарантує, що робота буде проведена з належною якістю. Тому прагнення заощадити тут цілком похвально.

Проблема в тому, що кросовер Nissan Qashqai представлений двома поколіннями, що характеризуються тілом:

 • перше покоління у кузові J10 вироблялося протягом 2006-2013 років;
 • друге (у кузові J11) сходило з конвеєра, починаючи з 2014 року до теперішнього часу.

Хоча самі фільтри сумісні, їхнє місце розташування різне. Відповідно, і сама процедура заміни помітно відрізнятиметься. Варто зазначити, що, незалежно від року випуску, всі Qashqai комплектуються кондиціонером або клімат-контролем, тому наявність фільтра салону тут просто необхідна – інакше ресурс кліматичної системи буде сильно зменшений через проникнення в його компоненти пилу та інших забруднювачів.

Фільтр салону Nissan Qashqai, заміна

Заміна салонного фільтра на Nissan Qashqai має проводитися в ході регламентного обслуговування. Ігноруючи заміну для чогось доброго, щоб привести. Пил, гар, відпрацьовані гази, гумова та азбестова крихта – все це небажані гості в нашому салоні, а повітряний фільтр допомагає отримати чисте повітря та здоровий мікроклімат. Як поміняти фільтр салону на Nissan Qashqai і який краще вибрати, розбиратимемося разом.

Заміна фільтра очищення повітря в салоні Qashqai може проводитися за двома схемами. полегшеною, як це роблять на СТО, і по-людськи, як це робитимемо ми. Фільтруючий елемент розташований у корпусі обігрівача під центральною консоллю. Я не так легко дістатися до цього, тому чиновники вважають за краще не витрачати час на таку нісенітницю і наповнювати фільтр приблизно таким чином.

READ  Заміна салонного фільтра Nissan Teana J31

Як неважко здогадатися, користі від такої заміни замало. Бруд, пил і гар будуть потрапляти в салон, осідати на передній панелі, а крім того, випарник кондиціонера ризикує отримати пошкодження. Тому для заміни фільтра ми не полінимо і проробимо нескладну підготовчу операцію.

Перевірку салонного фільтра виробник рекомендує проводити не пізніше 6-8 тисяч пробігу, а заміна йому світить кожних півроку. Якщо відштовхуватися від показників одометра, то інтервал заміни салонного фільтра на Qashqai складає 12 тисяч км. Опції оригінального фільтра такі:

 • /265 мм у діну;
 • /ширина 191 мм;
 • /товщина 20 мм.

Оригінальний фільтр має номер за каталогом 27277-EN000 або 27277-EN025. Це простий пасивний паперовий фільтр. Якщо ми експлуатуємо автомобіль у місті або в умовах запилення, краще вибирати вугільний фільтруючий елемент. Ціна салонного фільтра з вугільним елементом на долар-потора вище, зате очищення повітря буде проводитися куди ефективніше.

Як варіант, можна придивитися до фільтрів таких виробників:

 • /MANN FILTER CU1936 та вугільний CUК 1936;
 • / SAKURA CAC1810;
 • / Mahle, номер la396;
 • / TSN, артикул 97372;
 • /BIG FILTER, каталожний номер GB-9940;
 • / Фільтр AMC, каталог 7277-en000;
 • / Js asakash, артикул 27277-en025.

Заміна фільтра кабіни на Nissan Casca

Ціна фільтра салону коливається від 2 до 8, залежно від складу, дизайну та виробника. Звичайно, краще купити фільтр з вугільним фільтруючим елементом.

Роботу по заміні виконуємо самостійно, економимо на сервісі в межах 4-8 доларів і при цьому отримуємо гарантію, що фільтр встановлений по-людськи, рівно та акуратно. Для видалення старого фільтра необхідно зняти привід заслінки обігрівача та педальний вузол. Педалі на сервісі не знімають, незважаючи на те, що це робота на десять хвилин максимум. Отримання до роботи:

 • Знімаємо пластикову кришку на консолі з боку педалі акселератора, потягнувши її на себе та змістивши праворуч.
 • Направляємо потік повітря на лобове скло в режимі hi, відгинаємо нижню частину заглушки викруткою з плоским шліцем.
 • Відкручуємо блок керування заслінкою тією ж викруткою, знявши колодку дротів.
 • Знімаємо пластиковий стопор з педалі гальма та виймаємо палець педалі.
 • Відкручувати педальний вузол незручно, але ж у нас є хороший набір головок і подовжувачів, тому робота пройде легко і просто.
 • Знімаємо педальний вузол.
 • Виймаємо старий фільтр.
 • Пилососимо та дезінфікуємо місце встановлення нового фільтра.
 • Ставимо новий фільтр так, щоб стрілка на торці показувала у напрямку салону. У випадку з вугільними елементами це важливо, з паперовими немає.
 • Встановлюємо на місце, блок керування заслінкою, кришку та педальний вузол.

Готово. Тепер у салоні нашого Nissan Qashqai знову буде чисте повітря, не запотіватиме скла та покращиться подача повітря з кондиціонера та при провітрюванні. Вдалою всім роботи та чистого повітря в салоні!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS