Як поміняти паливний фільтр на DAEWOO Nexia

Заміна паливного фільтра на DAEWOO Nexia

Заміна паливного фільтра на DAEWOO Nexia своїми руками – інструкція з фотографіями представлена ​​у статті. Для заміни паливного фільтра на DAEWOO Nexia знадобиться невеликий набір інструментів, а також трохи вільного часу.

Фільтр паливний є одним з важливих елементів паливної системи будь-якого автомобіля, головна функція якого полягає в очищенні його від домішок. Через недостатню якість палива, і з часом потрібно замінити фільтрувальний елемент. У цій статті йтиметься про те, як самостійно виконати заміну паливного фільтра на автомобілі DAEWOO Nexia.

Змінюємо паливний фільтр на DAEWOO Nexia своїми руками (8 та 16 клапанів)

Щоб замінити фільтр палива на Daewoo Nexia, вам потрібно знати розташування елемента. Як правило, у всіх корейських автомобілях, елемент паливного фільтра знаходиться під задніми правильними колесами, прикріпленими до тіла.

Отже, розгляньте послідовність дій, спрямованих на заміну елемента фільтрації палива:

    Щоб не знімати клему-мінус, можна вийняти запобіжник, який відповідає за паливний насос.

Рекомендуємо: Розташування та схема блоку запобіжників та реле на Opel Zafira

Спочатку було видалено запобіжник паливного насоса, тому його потрібно поставити на місце.

Заміна паливного фільтра на DAEWOO Nexia

Заміна паливного фільтра на Daewoo Nexia з власними руками. інструкції з фотографіями представлені в статті. Для заміни паливного фільтра на DAEWOO Nexia знадобиться невеликий набір інструментів, а також трохи вільного часу.

поміняти, паливний, фільтр, daewoo, nexia

Фільтрування палива є одним з важливих елементів паливної системи будь-якого автомобіля, основною функцією якої є очищення його від домішок. Через недостатню якість палива, і з часом потрібно замінити фільтрувальний елемент. У цій статті йтиметься про те, як самостійно виконати заміну паливного фільтра на автомобілі DAEWOO Nexia.

READ  Як поміняти внутрішню гранату на ВАЗ 2110

.1.7 Перевірка паливного насоса

Перевірка паливного насосу

Паливний насос знаходиться в паливному баку. УВАГА

Не користуйтеся поблизу робочого місця відкритим вогнем, не куріть і не тримайте будь-яких сильно розігрітих предметів. Є небезпека нещасного випадку! Тримайте напоготові вогнегасник. Стежте за нормальною вентиляцією робочого місця. Паливні пари отруйні. Паливна система перебуває під тиском. При відкритті системи паливо може вирватися під тиском. Зберіть паливо ганчіркою. Користуйтеся захисними окулярами.Умови перевірки: Акумуляторна батарея повинна бути повністю заряджена, напруга не повинна бути меншою за 11.5 В.

Заміна паливного фільтра на Daewoo Nexia виконується досить легко і просто. Велику труднощі складе вибір самого фільтра пального, оскільки автомобільний ринок забитий різноманітністю можливих варіантів як якісних, так і не дуже.

Паливний фільтр у будь-якому автомобілі це витратний матеріал. У міру експлуатації потрібна його своєчасна заміна. З цієї статті ви дізнаєтеся, як замінити паливний фільтр DAEWOO Nexia своїми руками. Перш за все, ми можемо привітати вас, ви знайшли найповніші та докладні інструкції щодо заміни паливного фільтра з фотографіями та відео.

Рекомендується замінити паливний фільтр не пізніше 40 тисяч кілометрів, як це рекомендував зробити виробник. Ідеально підходить для заміни, це буде цифра 10 тисяч кілометрів, це пов’язано з поганою якістю бензину.

Універсальна інструкція для всіх NEXIA та підходить для автомобілів до 2008 року, а також рестайлінг після 2008 року (N150), 8 клапан та 16 клапанів.

Часто, для визначення питання, час міняти паливний фільтр чи ні, достатньо виявити симптоми. Наприклад, на високих швидкостях двигуна з’явиться ривки під час водіння, двигун шукає, а не реагувати на газ. Часто це вказує на засмічення паливного фільтра або відсутності бензину. Не потрібно чекати прояву цих симптомів, краще змінювати витратні матеріали вчасно.

Заміна тонкого фільтра представлена ​​нижче.

Заміна паливного фільтра на Daewoo Nexia 1.5 Daewoo Nexia 2001

Пристрій

Паливний фільтр Nexia – важливий елемент паливної системи. Багато в чому його важливість пов’язана з тим, що він фільтрує паливо, що надходить в мотор, а це вже істотно продовжує термін служби останнього.

READ  Де знаходиться салонний фільтр Kia RIO

На Daewoo Nexia паливний фільтр має типовий дизайн для себе. Він є цільний вузол, в який вмонтовані:

  • Фільтр грубого очищення, очищення палива з великих забруднювачів.
  • Фільтр тонкого очищення, який фільтрує дрібніші домішки.

Розташовується паливний фільтр Nexia в області бензобака автомобіля. Якщо бути точніше, то вузол у даній моделі знаходиться праворуч від бензобака та прикріплений до задньої поздовжньої балки кузова. За конструкцією деталь є металевим циліндром нерозбірного формату. Згідно з рекомендаціями виробників моделі, заміну паливного фільтра потрібно проводити кожні 30 000 кілометрів пробігу, а перевіряти його шляхом продування або іншими способами – 6-8 000 кілометрів.

Примітка! Враховуючи огидну якість бензину в російських автозаправних станціях, щоб отримати реальне життя паливного фільтра Daewoo Neewoo, розділяючи рекомендований кілометр на два.

Заміна паливного фільтра DAEWOO Nexia, фото та відео урок

На ремонті у нас знаходиться автомобіль DAEWOO Nexia (DAEWOO Nexia), 2011 року випуску, з двигуном 1.5 літри, на якому необхідно замінити паливний фільтр (бензин). Покажемо вам наочну фото та відео інструкцію, як зробити цей процес своїми руками.

Пробіг на момент заміни 368 тис.км. Перед заміною я рекомендую скинути тиск у паливній системі, щоб при роботі немає рясного потоку бензину. Для цього заводимо автомобіль і витягуємо запобіжник, що відповідає за роботу паливного насоса, чекаємо поки не затихне, після цього приступаємо до заміни.

Паливний фільтр знаходиться в районі задніх правих дверей, щоб до нього підібратися необхідно підняти машину або заїхати на оглядову яму. Перед початком його відкручувати, необхідно замочити всі кріплення WD-40 і почекати хвилин 10. Після цього беремо два ключі, один на 21 на фільтрі, інший на 16 на гайці:

Аналогічним способом відкручуємо з іншого боку. У нас правда тут виникла проблема, штуцер на гайці закис. Викручуємо кріплення корпусу:

Замінити під дном танка, де буде об’єднано бензин паливної системи. Новий фільтр, вироблений компанією AMD, статтю до замовлення AMDFF-27. Встановлення в зворотній послідовності. Після цього вмикаємо запалювання, але не заводимо автомобіль, щоб насос підкачав паливо в систему. Перевіряємо всі з’єднання на протікання. Заводимо автомобіль.

READ  Заміна задніх гальмівних дисків Kia RIO 3

Через скільки кілометрів пробігу на DAEWOO Nexia необхідно міняти паливний фільтр? Відповідно до технічного регулювання виробника, заміна повинна виконуватися кожні 20 тисяч. км. пробігу. Багато хто нехтує цією процедурою і займається заміною тільки коли з’являються проблеми, у результаті всі деталі прикипають один до одного і їх стає дуже важко відкрутити. Таким чином, деякі потрапляють на заміну паливних трубок.

Інструкції щодо заміни паливного фільтра на Daewoo Nexia Photo Report

Паливний фільтр Nexia розташований під днищем праворуч від бензобака, тому автомобіль потрібно буде загнати на естакаду, яму або просто піддомкратити.

Тепер, щоб не бути заднім бензином під час процесу, потрібно скинути тиск у паливній системі. Для цього відкриваємо монтажний блок, знаходимо запобіжник паливного насоса з маркуванням F7 та виймаємо його з посадкового гнізда.

Заміна паливного фільтра на DAEWOO Nexia 1,5 DAEWOO Nexia 2001 року

Запустіть двигун і нехай він працює протягом декількох секунд. Бензонасос при цьому не працюватиме і тиск у системі впаде.

Знаходимо паливний фільтр. Ключами на 21 і 16 відкручуємо штуцер паливопроводу від фільтра спочатку з одного боку, потім з іншого. У цей час можливе витікання невеликої кількості бензину.

Ключом на 13 відкручуємо болт хомута, яким фіксується фільтр.

Відводимо трубки паливопроводу убік і знімаємо старий фільтр.

Підготовка та встановлення нового фільтра у зворотному порядку, спостерігаючи напрямок палива.

Встановлюємо запобіжник на місце.

Включаємо запалення, але двигун не запускаємо, чекаємо, доки бензонасос закачає паливо в систему. Так повторюємо 2-3 рази, після чого заводимо мотор.

Візуально перевіряємо, чи немає течі в місцях з’єднання.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS