Як поміняти паливний фільтр на DAEWOO Nexia

Table of Contents

Заміна паливного фільтра DAEWOO Nexia, фото та відео урок

На ремонті у нас знаходиться автомобіль DAEWOO Nexia (DAEWOO Nexia), 2011 року випуску, з двигуном 1.5 літри, на якому необхідно замінити паливний фільтр (бензин). Покажемо вам наочну фото та відео інструкцію, як зробити цей процес своїми руками.

Пробіг на момент заміни 368 тис.км. Перед заміною рекомендую скинути тиск у паливній системі, щоб не було рясної течі бензину під час роботи. Для цього заводимо автомобіль і витягуємо запобіжник, що відповідає за роботу паливного насоса, чекаємо поки не затихне, після цього приступаємо до заміни.

Паливний фільтр знаходиться в районі задніх правих дверей, щоб до нього підібратися необхідно підняти машину або заїхати на оглядову яму. Перед початком його відкручувати, необхідно замочити всі кріплення WD-40 і почекати хвилин 10. Після цього беремо два ключі, один на 21 на фільтрі, інший на 16 на гайці:

Аналогічним способом відкручуємо з іншого боку. У нас правда тут виникла проблема, штуцер на гайці закис. Викручуємо кріплення корпусу:

Заздалегідь підставте під низ ємність, куди зливатиметься бензин паливної системи. Новий фільтр у нас виробництва компанії AMD, артикул для замовлення AMDFF-27. Установку робимо у зворотній послідовності. Після цього вмикаємо запалювання, але не заводимо автомобіль, щоб насос підкачав паливо в систему. Перевіряємо всі з’єднання на протікання. Заводимо автомобіль.

Через скільки кілометрів пробігу на DAEWOO Nexia необхідно міняти паливний фільтр? За даними технічного регламенту виробника, заміну необхідно виконувати кожні 20 тис. км. пробігу. Багато хто нехтує цією процедурою і займається заміною тільки коли з’являються проблеми, у результаті всі деталі прикипають один до одного і їх стає дуже важко відкрутити. Таким чином, деякі потрапляють на заміну паливних трубок.

Заміна паливного фільтра DAEWOO Nexia повна інструкція

Паливний фільтр у будь-якому автомобілі це витратний матеріал. У міру експлуатації потрібна його своєчасна заміна. З цієї статті ви дізнаєтесь, як замінити паливний фільтр на DAEWOO Nexia своїми руками. Насамперед можемо вас привітати, ви знайшли найповнішу і докладнішу інструкцію щодо заміни паливного фільтра з фотографіями та відео.

Паливний фільтр на Nexia

Рекомендується проводити заміну паливного фільтра не пізніше 40 тисяч кілометрів, як рекомендує це робити завод-виробник. Ідеально для заміни буде цифра 10 тисяч кілометрів, це пов’язано з поганою якістю бензину.

Інструкція універсальна для всіх Nexia і підійде як для автомобілів до 2008 року, а також рестайлінг після 2008 року (N150), 8 клапанних та 16 клапанів.

Часто, для визначення питання, час міняти паливний фільтр чи ні, достатньо виявити симптоми. Наприклад, на високих оборотах двигуна будуть ривки під час руху, двигун як би сіпатиметься і не реагуватиме на газ. Часто це свідчить про засмічення паливного фільтра або відсутність бензину. Немає необхідності чекати на прояви цих симптомів, краще міняйте розхідники вчасно.

Також бажано придбати кліпси кріплення паливних требок (позиція ), каталожний номер 90305180

Старі кліпси кріплення часто бувають зламані або ламаються при демонтажі старих паливних трубок. При вийманні трубок з таких кріплень не варто їх відразу відгинати попередньо необхідно висунути з кріплення ущільнювач уздовж трубок, а вже потім, трохи відгинаючи, видавити з кріплення трубки

Скидаємо тиск у паливній магістралі, знявши роз’єм із бензонасоса і, повернувши ключ у замку запалювання, кілька секунд покрутити стартер.

Починаємо демонтаж паливної трубки з підкапотного простору

Як замінити паливний фільтр на Daewoo Nexia БОНУС

Знаходимо паливний шланг із попереджувальним жовтим стікером FUEL. Трубки в нижній частині закріплені металевим фіксатором, який стискає їх через ущільнювач. Тягнемо трубку вгору, фіксатор відштовхується (він кріпиться двома пластинами по центру, які заклацаються за металевий капелюшок).

Гумовий шланг одягнений на трубку за допомогою пластикового фіксатора: утоплюємо язички фіксатора і тягнемо шланг, з’єднання роз’єднується. Пластиковий фіксатор залишився у мене на трубці, а не на гумовому шлангу. Не варто його намагатися зняти з трубки, це незручно, він дуже тендітний і легко зламати його. Краще його пізніше знімати зі знятої паливної трубки, попередньо очистивши WD-шкою.

Другий кінець паливної трубки відкручуємо від паливного фільтра

Переходимо до зняття другої паливної трубки (від бензобака до паливного фільтра) такого виду. Її знімати набагато складніше, і знадобиться яма чи підйомник.

Приспускаємо (цілком знімати необов’язково) бензобак, бажано щоб бензину було небагато, 5-10 літрів

Знімаємо заднє сидіння, відкриваємо пластикову кришку, відкручуємо хомут кріплення шланга. Знімаємо з трубки бензонасоса гумовий шланг.

Щоб унеможливити попадання сміття, обмотуємо ізолентою всі закінчення трубок і шлангів робиться це для того, щоб зняти трубку з гумовим шлангом і щоб з ним потім поставити назад

Монтажкою віддавлюємо бак від петель, щоб він пішов трохи вниз. У щілини між кузовом та бензобаком також знаходиться гумовий шланг іншої паливної трубки: він притиснутий фіксатором, щоб не заважав, відгинаємо фіксатор та звільняємо шланг.

READ  Де знаходиться салонний фільтр Kia RIO

Тепер ми бачимо гумовий шланг, який раніше від’єднували від бензонасосу

Перш ніж витягувати трубку, необхідно її звільнити з пружинних затискачів, якими вона закріплена до бензобака. Вилуплюється вона з них легко, але самі затискачі можуть загубитися.

поміняти, паливний, фільтр, daewoo, nexia

Тепер нічого не заважає витягнути паливну трубку (принагідно дивитися її положення щодо трубки гальмівної рідини, щоб нову паливну трубку встановити аналогічно

Встановлюємо коротку паливну трубку. Спочатку з’єднуємо її хомутом з гумовим шлангом бензонасоса, заводимо її на місце і защіпковуємо пружинні фіксатори бензобака (стежимо, щоб у місці затиску був ущільнювач). Знімаємо намотану раніше ізоленту і кріпимо гумовий шланг до штуцера бензонасоса. Тепер можна закріпити бензобак назад

Як замінити паливний фільтр DAEWOO Nexia?

Про необхідність заміни паливного фільтра та контролю його стану саме за себе говорить якість палива на наших заправках. Регламент обслуговування DAEWOO Nexia радить робити це при пробігу 40 тисяч км. Тим не менш, враховуючи умови експлуатації та порівняльну простоту проведення робіт, краще скоротити пробіг до заміни до 15-20 тисяч.

Де знаходиться паливний фільтр тонкого очищення в DAEWOO Nexia

Фільтр розташований під дном автомобіля. Як правило, фільтр завжди забризканий брудом.

Повнопотоковий фільтр тонкого очищення розташований у задній частині автомобіля праворуч від паливного бака.

Його завдання — оберігати систему харчування від шкідливих домішок та дрібних частинок суспензії. Навіть з огляду на те, що в паливному баку знаходиться фільтр грубої очистки, він не в змозі повноцінно захистити інжекторну систему живлення від найдрібніших частинок. При попаданні суспензії у форсунки, їх ресурс істотно скорочується, погіршується робота системи упорскування. Крім того, паливний фільтр захищає паливопровід та елементи системи від корозії, спричиненої неминучим попаданням вологи у паливо.

Який краще вибрати?

Корейський фільтр DAEWOO 25055129. Фірмова упаковка з маркуванням.

Для заміни старого фільтра, як у восьми-, так і в 16-клапанних модифікаціях, завод рекомендує використовувати корейський фільтр DAEWOO з артикулом 25055129.

Проте багато хто використовують менш дорогі аналоги Mann, Fram, Profit, Valeo, Stellox. Їх залежно від бренду, оскільки купувати дорогий фільтр, враховуючи короткі терміни заміни, не завжди є рентабельним.

Необхідний інструмент для заміни

Знімати фільтр тонкого очищення зручніше ріжково-накидними ключами на 16 та 21, заздалегідь допрацьованими за допомогою болгарки.

 • Хитрі ключі на 16 та 21.
 • Стандартний набір інструментів.
 • Проникне мастило WD40.
 • Ємність для зливу бензину зі старого фільтра.
 • Новий фільтр із ущільнювачами (у комплект не входять).

Детальний алгоритм

Для початку необхідно скинути тиск у паливній магістралі. Для цього необхідно дістатися контактів живлення бензонасосу.

 • Бензонасос встановлений у паливному баку, а доступ до його контактів живлення відкривається через лючок під заднім сидінням.
 • Тому знімаємо подушку, відкидаємо клапан, знімаємо пластикову кришку лючка та акуратно знімаємо електричні роз’єми на бензонасосі. Піднімаємо подушку заднього сидіння. Відкидаємо матер’яний клапан. Відкриваємо пластикову кришку. Відштовхуємо електричний роз’єм.
 • Запускаємо двигун, він повинен попрацювати на неодружених оборотах і заглухнути через 15-20 секунд, коли все паливо виробиться.

Вимикаємо запалювання та приступаємо до заміни фільтра. Працювати зручніше на підйомнику або оглядовій ямі.

 • Знімаємо мінусову клему на акумуляторі.
 • Утримуємо паливний фільтр ключем на 21, а ключем на 16 відкручуємо вхідний та вихідний штуцера. На цьому етапі можуть виникнути труднощі, оскільки розташування фільтра таке, що вся волога і бруд з-під коліс потрапляє прямо на нього. Краще завчасно обробити змащуванням штуцери і болт кріплення хомута корпусу фільтра.

Щоб уникнути зриву гайок, замочуємо місця з’єднань мастилом, що проникає.

Встановлюємо новий фільтр і під’єднуємо паливні трубки, дотримуючись напряму по стрілочці.

При найменших ознаках підтікання палива глушимо двигун і усуваємо несправність. Так можна швидко поміняти паливний фільтр на DAEWOO Nexia своїми руками. Чистого всім бензину та добрих доріг!

Інструкція із заміни

Виконувати процедуру зручніше на оглядовій ямі, естакаді чи підйомнику. Якщо такої можливості немає, слід підняти праву задню частину автомобіля за допомогою домкрата.

Інструменти

Для здійснення процедури необхідно приготувати:

 • ключі на «13», «16» та «21»;
 • дерев’яні чопи;
 • гумові кільця ущільнювачі для магістралей;
 • ємність для бензину;
 • новий паливний фільтр;

Чопики є дерев’яними паличками, загостреними під конус на кінці. З їх допомогою затикають паливні магістралі.

 • Спочатку слід від’єднати провід маси від клеми акумулятора.
 • Слід також скинути тиск у паливній системі.
 • Фільтр для палива потрібно очистити від забруднень.
 • Далі ключем на “16” послаблюють штуцери від паливних магістралей, при цьому штуцер на фільтрі можна утримувати за допомогою ключа на “21”.

Своєчасність заміни фільтра для палива на DAEWOO Nexia продовжить термін експлуатації автомобіля, що сприяє стабільній роботі двигуна.

Процес заміни

Щоб проводити заміну паливного фільтра на DAEWOO Nexia необхідно знати розташування елемента. Як правило, у всіх корейських автомобілях елемент фільтра палива знаходиться під заднім правим колесом, прикріплений до кузова.

Отже, розглянемо послідовність дій, спрямованих на заміну паливного фільтруючого елемента:

 • Щоб не знімати клему-мінус, можна вийняти запобіжник, який відповідає за паливний насос.
 • Залазимо під автомобіль. Відповідно знадобиться яма. І відключаємо заземлення паливного фільтра.
 • На Nexia фільтруючий елемент палива захищений пластиковим кожухом, що кріпиться болтом на 10. Його необхідно відкрутити.
 • Видаляємо захисний кожух із фільтра.
 • За допомогою викрутки невеликого розміру від’єднуємо фіксатор паливної трубки від фільтра.
 • З другого боку необхідно зробити ту ж операцію.
 • Тепер можна зняти безпосередньо сам фільтр.
 • Установка проводиться у зворотному порядку.

Спочатку було видалено запобіжник паливного насоса, тому його потрібно поставити на місце.

Як поміняти паливний фільтр на DAEWOO Nexia?

Кожні 50 000 км пробігу приходить до необхідності заміни паливного фільтра на DAEWOO Nexia. Так, за закономірністю дуже велика кількість автолюбителів звертається до автосервісу для проведення цієї простої операції. Але інша половина спокійно проводить операцію в домашніх умовах.

READ  DAEWOO Nexia заміна ременя ГРМ 16

матеріал покаже, як замінити паливний фільтр на автомобілі, а також розповість про деякі нюанси та тонкощі процесу

Процес заміни

Щоб проводити заміну паливного фільтра на DAEWOO Nexia необхідно знати розташування елемента. Як правило, у всіх корейських автомобілях елемент фільтра палива знаходиться під заднім правим колесом, прикріплений до кузова.

Отже, розглянемо послідовність дій, спрямованих на заміну паливного фільтруючого елемента:

 • Щоб не знімати клему-мінус, можна вийняти запобіжник, який відповідає за паливний насос.
 • Залазимо під автомобіль. Відповідно знадобиться яма. І відключаємо заземлення паливного фільтра.
 • На Nexia фільтруючий елемент палива захищений пластиковим кожухом, що кріпиться болтом на 10. Його необхідно відкрутити.
 • Видаляємо захисний кожух із фільтра.
 • За допомогою викрутки невеликого розміру від’єднуємо фіксатор паливної трубки від фільтра.
 • З другого боку необхідно зробити ту ж операцію.
 • Тепер можна зняти безпосередньо сам фільтр.
 • Установка проводиться у зворотному порядку.

Спочатку було видалено запобіжник паливного насоса, тому його потрібно поставити на місце.

Вибір виробу

Як і для всіх автомобілів даної серії крім оригінального паливного фільтра, можна знайти досить велику кількість аналогів, в більшості які дешевші, а за якістю нічим не поступаються оригінальному виробу.

Оригінал

На всі Nexia з бензиновими двигунами.5 та 1.6 паливний фільтр винесений окремо, та розташований під днищем автомобілі, біля бензобака. Артикул оригіналу. 96130396, також зустрічатися під номером 25055129. Ціна. 500. Виконаний у металевому корпусі, як правило, сріблястого кольору. Кріпитися до металевих трубок, тому на кінцях патрубків фільтра є різьблення. Під таким же артикулом зустрічається аналогічний фільтр від General Motors, який також є офіційним постачальником для DAEWOO. За характеристиками, розмірами та конструкцією ідентичний з оригінальним.

Діна, мм Діаметр, мм Різьблення з’єднання впуск/випуск
114 55 М16×1.5

Аналоги

Крім оригінального паливного фільтра автомобільний ринок запасних частин досить насичений аналогами, які останнім часом набули великої популярності серед автолюбителів.

Виробник Артикул Вартість, в рублях
Pmc PCC-002 300
Nipparts J1330900 300
Jp Group 6318700309 300
Japan Cars B30001PR 300
Finwhale PF401 300
Koreastar KFFD-003 300
JS Asakashi FS481J 300
Master-sport 612/2-KF-PCS-MS 300
Interparts filter IPF-D001 300
Zekkert KF-5104 300
Patron PF3133 400
Meyle 29-14 323 0003 400
Mapco 62512 450
WIX WF8064 450
Purflux EP219 500
Bosch 0 986 450 119 500
поміняти, паливний, фільтр, daewoo, nexia

Заміна фільтру палива на DAEWOO Nexia проводиться досить легко та просто. Велику труднощі складе вибір самого фільтра пального, оскільки автомобільний ринок забитий різноманітністю можливих варіантів як якісних, так і не дуже.

Як поміняти паливний фільтр на DAEWOO Nexia?

Про необхідність заміни паливного фільтра та контролю його стану саме за себе говорить якість палива на наших заправках. Регламент обслуговування DAEWOO Nexia радить робити це при пробігу 40 тисяч км. Тим не менш, враховуючи умови експлуатації та порівняльну простоту проведення робіт, краще скоротити пробіг до заміни до 15-20 тисяч.

Де знаходиться паливний фільтр тонкого очищення в DAEWOO Nexia

Фільтр розташований під дном автомобіля. Як правило, фільтр завжди забризканий брудом.

Повнопотоковий фільтр тонкого очищення розташований у задній частині автомобіля праворуч від паливного бака.

Його завдання — оберігати систему харчування від шкідливих домішок та дрібних частинок суспензії. Навіть з огляду на те, що в паливному баку знаходиться фільтр грубої очистки, він не в змозі повноцінно захистити інжекторну систему живлення від найдрібніших частинок. При попаданні суспензії у форсунки, їх ресурс істотно скорочується, погіршується робота системи упорскування. Крім того, паливний фільтр захищає паливопровід та елементи системи від корозії, спричиненої неминучим попаданням вологи у паливо.

Який краще вибрати?

Корейський фільтр DAEWOO 25055129. Фірмова упаковка з маркуванням.

Для заміни старого фільтра, як у восьми-, так і в 16-клапанних модифікаціях, завод рекомендує використовувати корейський фільтр DAEWOO з артикулом 25055129.

Проте багато хто використовують менш дорогі аналоги Mann, Fram, Profit, Valeo, Stellox. Їх залежно від бренду, оскільки купувати дорогий фільтр, враховуючи короткі терміни заміни, не завжди є рентабельним.

Необхідний інструмент для заміни

Знімати фільтр тонкого очищення зручніше ріжково-накидними ключами на 16 та 21, заздалегідь допрацьованими за допомогою болгарки.

 • Хитрі ключі на 16 та 21.
 • Стандартний набір інструментів.
 • Проникне мастило WD40.
 • Ємність для зливу бензину зі старого фільтра.
 • Новий фільтр із ущільнювачами (у комплект не входять).

Детальний алгоритм

Для початку необхідно скинути тиск у паливній магістралі. Для цього необхідно дістатися контактів живлення бензонасосу.

 • Бензонасос встановлений у паливному баку, а доступ до його контактів живлення відкривається через лючок під заднім сидінням.
 • Тому знімаємо подушку, відкидаємо клапан, знімаємо пластикову кришку лючка та акуратно знімаємо електричні роз’єми на бензонасосі. Піднімаємо подушку заднього сидіння. Відкидаємо матер’яний клапан. Відкриваємо пластикову кришку. Відштовхуємо електричний роз’єм.
 • Запускаємо двигун, він повинен попрацювати на неодружених оборотах і заглухнути через 15-20 секунд, коли все паливо виробиться.

Вимикаємо запалювання та приступаємо до заміни фільтра. Працювати зручніше на підйомнику або оглядовій ямі.

 • Знімаємо мінусову клему на акумуляторі.
 • Утримуємо паливний фільтр ключем на 21, а ключем на 16 відкручуємо вхідний та вихідний штуцера. На цьому етапі можуть виникнути труднощі, оскільки розташування фільтра таке, що вся волога і бруд з-під коліс потрапляє прямо на нього. Краще завчасно обробити змащуванням штуцери і болт кріплення хомута корпусу фільтра.

Щоб уникнути зриву гайок, замочуємо місця з’єднань мастилом, що проникає.

Встановлюємо новий фільтр і під’єднуємо паливні трубки, дотримуючись напряму по стрілочці.

При найменших ознаках підтікання палива глушимо двигун і усуваємо несправність. Так можна швидко поміняти паливний фільтр на DAEWOO Nexia своїми руками. Чистого всім бензину та добрих доріг!

READ  Регулювання клапанів ВАЗ 2109

Змінюємо паливний фільтр на DAEWOO Nexia своїми руками (8 та 16 клапанів)

Про необхідність заміни паливного фільтра та контролю його стану саме за себе говорить якість палива на наших заправках. Регламент обслуговування DAEWOO Nexia радить робити це при пробігу 40 тисяч км. Тим не менш, враховуючи умови експлуатації та порівняльну простоту проведення робіт, краще скоротити пробіг до заміни до 15-20 тисяч.

Обслуговуємо DAEWOO Nexia: за чистоту та мастило.

При заміні олії слід враховувати величину пробігу та тривалість використання олії у двигуні. Властивості олії погіршуються не тільки при експлуатації автомобіля, але й у процесі природного старіння олії. При частих пусках холодного двигуна або постійній їзді в інтенсивному міському транспортному потоці з частими зупинками заміну олії та масляного фільтра слід проводити раніше вказаного в регламенті технічного обслуговування терміну. Періодичність заміни олії. через кожні 10 тис. км пробігу чи шість місяців. У складних умовах експлуатації. через 5 тис. км або три місяці. При заміні масла у двигуні слід замінити масляний фільтр. Масло міняємо на повністю прогрітому двигуні. Роботу виконуємо на оглядовій канаві чи естакаді.

Пробка ущільнена мідною шайбою. При сильній деформації шайбу необхідно замінити на нову. Після зливу олії загортаємо та затягуємо пробку зливного отвору. Масляний фільтр двигуна розташований на передній стороні блоку циліндрів, в районі четвертого циліндра.

Змастивши прокладку нового фільтра моторним маслом, навертаємо фільтр на штуцер і затягуємо вручну на 3/4 обороту з моменту дотику прокладки з блоком циліндрів. Для заливки олії

Вийнявши щуп, перевіряємо рівень олії у двигуні. Пускаємо мотор. Після того як на панелі приладів згасне лампа недостатнього (аварійного) тиску олії, зупиняємо двигун і ще раз перевіряємо рівень оливи. При необхідності масло доливаємо.

Поміняти паливний фільтр на Nexia

Багатьох, як і мене раніше мучило питання, де знаходитися паливний фільтр на Nexia і як його поміняти. Фільтр виконує функцію очищення бензину, що надходить у паливні форсунки.

Відповідно до регламенту проводити заміну його необхідно кожні 40 тис. км, але з урахуванням якості нашого бензину рекомендується міняти паливний фільтр кожні 10 тис. км.

Ознаки несправності паливного фільтра визначити не складно, як і зробити його заміну. Коли на високих оборотах з’являться ривки, а потім і на низьких оборотах, ці симптоми можуть бути причиною засміченого фільтра.

Паливний фільтр встановлений поруч із бензобаком, у задній правій частині автомобіля під днищем.

Заміна паливного фільтра Деу Нексія

 • Для початку потрібно знизити тиск у паливній системі, необхідно витягнути запобіжник паливного насоса та запустити двигун. Який запобіжник відповідає за роботу паливного насоса подивитися тут.
 • Утримуючи штуцер від прокручування, відвернути гайки паливного фільтра з обох боків.
 • Відвернути стяжний болт на хомуті, утримуючи від прокручування.
 • Вийняти трубки та кільце ущільнювача з паливного фільтра і відігнути хомут тримача.
 • Дістати паливний фільтр та поставити новий.

Увага! На паливному фільтрі завжди вказано напрямок стрілочкою, в якому потрібно встановлювати паливний фільтр.

Розташування паливного фільтра

Паливний фільтр тонкого очищення знаходиться на DAEWOO Nexia під дном автомобіля. Він розташований з правого боку.

Сітка грубої очистки знаходиться в зборі з бензонасосом. Насос поміщений безпосередньо в бензобак.

Компанія-виробник встановлює термін служби паливного фільтра 40 тис. кілометрів або 2 роки.

Але тут варто пам’ятати, що за вітчизняних умов експлуатації система, що відповідає за подачу палива, здатна засмічуватися набагато швидше. Виявляється така несправність як перебої роботи насоса.

При цьому двигун може припинити свою роботу в будь-який момент. Щоб запобігти подібній неприємності, деталі повинні піддаватися заміні вчасно.

Заміна паливного фільтра на Daewoo Nexia 1,5 Деу Нексія 2001 року

Такий пристрій як фільтр для паливного бака для автомобіля DAEWOO Nexia відрізняється цілком доступною вартістю.

Дана конструкція встановлюється дуже швидко.

Фахівці радять для вітчизняних умов експлуатації застосовувати інтервал удвічі менший за звичайний.

Також деякі експерти стверджують, що заміна фільтра має проводитись щорічно. Завдяки такому підходу суттєво покращується надійність техніки та продовжується термін служби самого насоса.

Паливний фільтр DAEWOO Джентра

Паливний фільтр DAEWOO Gentra не відрізняється в залежності від об’єму двигуна, модифікації чи року випуску. З заводу на автомобіль, у кузові седан встановлюють GM 96335719. Виробник. General Motors, США. Ціна. 450. Розташований у задній частині кузова, під паливним баком, біля заднього правого колеса. Даний фільтр також стоїть на автомобілях DAEWOO Epica та DAEWOO Matiz.

Паливний фільтр DAEWOO Nexia

Паливний фільтр на DAEWOO Nexia з 8 та 16-ти клапанними двигунами не відрізняються нічим. На всі комплектації автомобіля ставиться та сама запчастина. Для автомобіля Nexia (N150), якою в 2008 році був проведений рестайлінг, використовується той самий фільтр. В цілому ж на цьому авто встановлено два паливні фільтри. основний, він же тонкого очищення і фільтр сітка насоса, він же “памперс” (фільтр грубої очистки).

Офіційним постачальником оригінальної запчастини є компанія DAEWOO. А ось точної інформації про виробника немає, тому що на самому корпусі фільтра цього не вказано, а постачальник цього не оголошує. Але, судячи з того, що деякі моделі паливних фільтрів від компанії AMD дуже зовні схожі на оригінал, і її фільтри є найпопулярнішими серед аналогів, можна припустити, що вона і є виробником. Тим більше, як AMD, так і DAEWOO родом із Кореї.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS