Як поміняти лампочку ходових вогнів на Granta

Заміна ламп ходових вогнів LADA Granta своїми руками

Стандартна комплектація LADA Granta передбачає установку найбільш примітивних ламп ходових вогнів. І єдиним їх перевагою варто вважати скромну ціну.

Відео заміни на 16-ти клапанному моторі нижче.

Огляд стандартної лампи ДГЗ

Стандартна ж лампа носить назву W21 / 5W.

При її включенні, запускається нитку на 21 Вт, а при включенні фар, дані вогні гаснуть, і починає працювати габаритне світло на базі нитки в 5 Вт.

поміняти, лампочка, ходових, вогнів, granta

Процес заміни ламп ДГЗ

Необхідно зняти (відвести в сторону) корпус повітряного фільтра

 • Щоб отримати потрібний доступ до лівого блоку фар, потрібно зрушити в сторону корпус, всередині якого розміщується повітряний фільтр мотора. З цією метою проводимо демонтаж всіх кріплень корпусу, джгутів проводів і датчика. Після цього можна буде зрушити корпус фільтра вгору.
 • А ось для отримання доступу до правого блоку фар, потрібно буде зняти кришку силового агрегату. Щоб це зробити, потрібно відкрутити кришку маслозаливной горловини, а далі акуратно відщепнути кришку. Робиться це впевненим рухом у напрямку вгору. Головне, не забути загорнути кришку на своє посадочне місце назад, щоб виключити можливість падіння в горловину твердих предметів, включаючи і бруд, яким під капотом може бути досить багато.

Що ж стосується роз’єму лампи габаритів, то він розташовується ближче до нижнього кута фару. Так що, вам буде потрібно витягти патрон. Робиться це за допомогою повороту патрона проти годинникової стрілки. Тепер вам буде доступна лампа, замінити яку дуже просто.

Установка нової лампи відбувається в зворотній послідовності. Головне, потрапити патроном в відповідний паз на фарі, але провернути вже за годинниковою стрілкою.

Недоліки світлодіодних ламп

Ще один приклад диодной лампи денного світла

Якщо ви зважилися встановити світлодіодні лампи, то будьте готові до деяких проблем з їх роботою.

В основному, мова йде про те, що датчик на панелі приладів буде постійно сигналізувати про проблеми в роботі. Причина цього полягає в зниженому споживанні електрики такими лампами. Це помічає реле контролю, яке постійно стежить за нормальною роботою ламп. Так що, побачивши знижену подачу струму, водієві буде показано відповідне повідомлення, що лампа прийшла в непридатність.

Індикатор буде постійно горіти на панелі приладів, або ж спрацює звукова сигналізація бортової системи. Втім, звуковий сигнал буде чути тільки в ситуації, якщо панель приладів буде замінена аналогічною, але європейського варіанту.

Яскраво, але не по закону! Гибдд буде проти!

Крім того, якщо ви заміните жовтий світлодіод без дотримання кольоровості на білий, то він може додатково включати різні відтінки, починаючи від синього, і закінчуючи фіолетовим. Це може викликати природну реакцію з боку представників влади. Так що, вам може бути дуже складно довести, що світлодіоди відповідають законодавчим нормам, а також правилам безпеки.

Чи варто змінювати справну лампу ходових вогнів?

А ось недоліків у подібних ламп, хоч відбавляй!

  Включаючи тьмяне світло з жовтизною, яка не кращим чином позначається на видимості попереду машини.

Все це змушує людей змінювати в своїх автомобілях лампи ходових вогнів, практично відразу після покупки.

В принципі, заміна може стосуватися і нових ламп розжарювання, якщо старі вийшли з ладу. Але, ніщо не заважає вам використовувати світлодіодні лампи. Зверніть увагу лише на цоколь, який повинен відповідати тому гнізда, який передбачається в автомобілі.

Лада Гранта: замена ламп дневных ходовых огней (ДХО)/габаритных огней (Lada Granta)

Але, в такому разі, потрібно пам’ятати і те, що однією лише заміни лампи розжарювання або галогенних лампи буде недостатньо, так як вам необхідно відірвати цоколь з діода, щоб виконати перенаправлення вусиків до потрібних роз’ємів. Природно, що перед процедурою потрібно буде перевірити правильність полярності.

Вимоги до установки

Ключовим недоліком денних ходових вогнів є те, що вони не зафіксовані в законодавстві в якості стандартного освітлювального приладу. Так що, може виникнути чимало конфліктів між власниками транспортних засобів та представниками влади.

Спеціальні види освітлювальних приладів повинні проводитися в точній відповідності державним стандартам. Тому, якщо була проведена самостійна заміна, то нові лампи, за своїми технічними характеристиками, повинні відповідати висунутим нормам.

Наприклад, для автомобіля LADA Granta ходові вогні денного типу повинні перебувати в передній частині на висоті не менше двадцяти п’яти сантиметрів від рівня землі.

Поради

Якщо ви помітили, що у Вас занадто часто перегорають лампи ходових вогнів, то причина може бути в помилках при заміні. Справа в тому, що доторкатися до колб ламп галогенного походження не можна голими руками. Працювати найкраще в нових бавовняних рукавичках без бруду і інших дефектів. Справа в тому, що жирні сліди, які будуть залишатися на колбі лампи, зможуть скоротити загальний термін служби аж до декількох разів. А, щоб видалити забруднення, потрібно просто протерти колбу серветкою, попередньо змоченою в спиртовому розчині.

І, звичайно ж, не забувайте про те, що після заміни ламп вам може знадобитися провести регулювання фар.

Лада Гранта. Замена ламп ДХО.

Заміна лампи ходових вогнів на LADA Granta інструкція

На автомобілі LADA Granta, габаритні вогні суміщені з денними ходовими вогнями в одній двухнитевой лампі W21 / 5W. Новий форм-фактор блок-фари влаштований так, що лампа ходових вогнів додатково виконує функцію габаритних вогнів автомобіля.

При включенні запалювання автоматично включаються ДГЗ (працює нитка лампи на 21 Вт), а при включенні ближнього світла фар ДГЗ відключаються і включається габаритне світло (працює нитка лампи на 5 Вт). Замінити будь-яку лампочку в блок-фарі зовсім не складно. Для отримання доступу до лівої блок-фарі необхідно зрушити в сторону корпус повітряного фільтра двигуна.

Щоб отримати доступ до правої блок-фарі слід зняти кришку двигуна. Для цього буде потрібно відкрутити кришку маслозаливной горловини. Роз’єм лампи габаритів розташовується ближче до нижнього кута блок-фари. Вам буде потрібно витягти патрон шляхом його повороту проти годинникової стрілки і вийняти лампу. Установка нової лампи проводитися в зворотному порядку.

Увага! Не можна доторкатися до скляних колб галогенних ламп пальцями. Роботу по заміні виконуйте в чистих тканинних рукавичках без гумового напилення. Жирові плями від пальців, викличуть потаємні колби і швидкий вихід лампи з ладу. Щоб видалити випадкові сліди забруднення, протріть колбу чистою ганчіркою, змоченою спиртом.

Багато власників вважають за краще використовувати світлодіодні лампи. При виборі та купівлі, зверніть увагу не тільки на потужність, але і на конструкцію цоколя, який повинен відповідати тому роз’єму, який використовується в блок-фарі автомобіля.

Увага! Дане відео не є офіційною інструкцією і керівництвом по ремонту автомобіля.

Ефективне видалення подряпин ЛКП кузова авто

RENUMAX. універсальний засіб для видалення подряпин і дрібних пошкоджень автомобіля будь-якого забарвлення. Активна формула, яка містить мільйони поліруючих мікрочастинок, рівномірно заповнює пошкоджену ділянку і відновлює первинний вигляд ЛКП вашої машини.

Як самостійно зробити заміну ламп ходових вогнів на Ладі Granta

Серед всіх різновидів ламп розжарювання саме ходові вогні LADA Гранда в заводській комплектації отримали популярність найбільш простих. Одним з головних їхніх переваг стала доступна ціна. В експлуатації лампи LADA Granta мають досить багато недоліків. До одним з них відносять досить тьмяне світло з яскраво вираженою жовтизною.

Правила заміни лампочок на автомобілі LADA Granta

Щоб замінити лампочку лампу ближнього світла Granta, не потрібно додаткових інструментів або демонтажу бампера. Перед початком робіт потрібно вибрати якісні світлові елементи і підготувати автомобіль.

Огляд стандартної лампи ДГЗ

Стандартна ж лампа носить назву W21 / 5W.

При її включенні, запускається нитку на 21 Вт, а при включенні фар, дані вогні гаснуть, і починає працювати габаритне світло на базі нитки в 5 Вт.

Якщо потрібна заміна ламп, то її здійснюють наступним простим методом

Відповідаємо на питання, як поміняти лампочку ходових вогнів своїми силами.

 • Забезпечуємо комфортний доступ до освітлювального пристрою лівої (по ходу) сторони. З цією метою витягаємо корпус фільтруючого компонента повітряного впускного тракту з від’єднанням датчика, його підводять кабелів і патрубків.
 • Сам корпус піддаємо примусовому зміщення вгору і наліво.
 • Для забезпечення доступу до фарі правого боку авто потрібно зняття декоративної кришки мотора. Тут тимчасово відкручуємо масло-заливну пробку, потім відгвинчуємо 4 кріпильних вузла і тягнемо кришку (отщелкивали).
 • Витяг відпрацювала лампи ДГЗ передбачає попередній поворот патрона проти годинникової стрілки, після чого його витягаємо з посадкового гнізда. Вийнявши стару лампу, монтуємо новий елемент в патронний паз. Тепер закручуємо сам патрон в блок.

Увага! Зміна галогенних пристроїв не «терпить» торкання пальцями до поверхні їх колб.

Це пов’язано з ризиком залишення відбитків від потожірових виділень, що негативно позначається на ресурсі приладу. Рекомендуємо в роботі користуватися бавовняними рукавичками, які не мають гумового напилення на робочих зонах. Перед монтажем ламп на LADA Granta їх колби протирайте спиртовмісними серветками. Саме так і відбувається заміна лампи ходових вогнів.

Замена ламп дневных ходовых огней / габаритных огней ВАЗ. Lada Granta

 • Щоб отримати потрібний доступ до лівого блоку фар, потрібно зрушити в сторону корпус, всередині якого розміщується повітряний фільтр мотора. З цією метою проводимо демонтаж всіх кріплень корпусу, джгутів проводів і датчика. Після цього можна буде зрушити корпус фільтра вгору.
 • А ось для отримання доступу до правого блоку фар, потрібно буде зняти кришку силового агрегату. Щоб це зробити, потрібно відкрутити кришку маслозаливной горловини, а далі акуратно відщепнути кришку. Робиться це впевненим рухом у напрямку вгору. Головне, не забути загорнути кришку на своє посадочне місце назад, щоб виключити можливість падіння в горловину твердих предметів, включаючи і бруд, яким під капотом може бути досить багато.

Що ж стосується роз’єму лампи габаритів, то він розташовується ближче до нижнього кута фару. Так що, вам буде потрібно витягти патрон. Робиться це за допомогою повороту патрона проти годинникової стрілки. Тепер вам буде доступна лампа, замінити яку дуже просто.

поміняти, лампочка, ходових, вогнів, granta

Установка нової лампи відбувається в зворотній послідовності. Головне, потрапити патроном в відповідний паз на фарі, але провернути вже за годинниковою стрілкою.

Денні ходові вогні на основі діодів

Заміна ламп розжарювання і установка світлодіодів на автомобілі LADA Granta не вимагає особливих навичок, але має деякі нюанси. По-перше, лампи в обох фарах повинні замінюватися одночасно: якщо міняєте одну лампу розжарювання на світлодіодну, то іншу теж обов’язково змініть. По-друге, заміна ламп на світлодіодні джерела освітлення вимагає обов’язкового дотримання полярності харчування.

Зверніть увагу: при спробі установки світлодіодної лампи без дотримання полярності вона миттєво виходить з ладу. Більш того, існує висока ймовірність виходу з ладу запобіжника харчування ламп ДГЗ. Тому, якщо все-таки ваші дії призвели до перегорання приладу, перед новою спробою обов’язково міняйте запобіжник.

Полярність контактів визначається за допомогою вольтметра (тестера). Після того як старі лампи будуть вилучені, необхідно включити денні ходові вогні, щоб на контакти подавалося напруга. Потім червоний щуп вольтметра підключаєте до одного контакту, чорний. до іншого. Якщо прилад покаже позитивне напруга, то червоний щуп буде відповідати «плюса», а чорний. «мінуса». Якщо вольтметр показує негативне постійна напруга, значить, дроти підключені навпаки: червоний. до «мінуса», чорний. до «плюса».

поміняти, лампочка, ходових, вогнів, granta

При цьому цифровий тестер негативна напруга буде видавати зі знаком «мінус», а свідчення стрілочного вольтметра підуть нижче нуля.

Як замінити ходові вогні на LADA Granta

На автомобілі «LADA Granta» габарити поєднуються з денними ходовими лампочками в одній лампі. Під час запалювання включається і ДГЗ, а під час включення фар воно гасне, а габаритне освітлення вмикається. Головною перевагою джерел світла є економічність, в порівнянні з фарами ближнього освітлення, а також меншу витрату палива.

Не варто плутати ДГЗ з габаритним освітленням. Воно є набагато менш яскравим і позначає розміри авто під час його стоянки в нічний час доби. Якщо порівнювати цей світ з іншими способами освітлення машини, то він найбільш безпечний (не має відблисків, оснащений достатньою яскравістю) і витрачає мінімальну кількість палива.

Заводська комплектація передбачає наявність в «Ладі Granta» найпростіших ламп розжарювання. Їх характеристики добре відомі автолюбителям. світло в лампах горить тьмяно, з жовтизною, у них малий період експлуатації. З цієї та інших причин автолюбителям часом потрібна заміна вогнів.

Характеристики зовнішніх джерел світла встановлюються російським законодавством. Щоб безпечно їздити по російських дорогах, не порушуючи закони, потрібно:

 • розміщувати лампочки на кузові «LADA Granta» спереду на висоті від 25 до 150 см від землі;
 • дотримувати мінімальну відстань між лампочками (60 см);
 • купувати вироби з площею від 40 до 200 см 2.

Лампи, застосовувані на автомобілі LADA Granta

Огляд стандартної лампи ДГЗ

Стандартні лампи ходових вогнів, які встановлюються при виробництві LADA Granta, називаються W21 / 5W. Після включення ходових вогнів спочатку включається лампа на 21 Вт, а при активації фар вогні гасяться, а замість них світять габарити потужністю всього 5 Вт.

Вимоги до установки

Ключовим недоліком денних ходових вогнів є те, що вони не зафіксовані в законодавстві в якості стандартного освітлювального приладу. Так що, може виникнути чимало конфліктів між власниками транспортних засобів та представниками влади.

Спеціальні види освітлювальних приладів повинні проводитися в точній відповідності державним стандартам. Тому, якщо була проведена самостійна заміна, то нові лампи, за своїми технічними характеристиками, повинні відповідати висунутим нормам.

Наприклад, для автомобіля LADA Granta ходові вогні денного типу повинні перебувати в передній частині на висоті не менше двадцяти п’яти сантиметрів від рівня землі.

Особливості монтажу світлодіодних ДГЗ

 • Якщо не вийшло знайти світлодіодні фари для LADA Granta, в яких не будуть стояти цоколі, можна буде провести монтаж звичайних ламп.
 • Буде потрібно демонтаж цоколя своїми руками, а контакти, які звільняться після цієї процедури, підігнати під отвори для установки.
 • Після того, як буде закінчена процедура зняття цоколів з ламп ходових вогнів на LADA Granta, не потрібно їх викидати, так як в подальшому вони будуть потрібні для дотримання норм регламенту, яким регулюються вимоги до особливостей використання денного світла, що передбачає відвідування технічного центру. В іншому випадку можна зіткнутися з можливістю накладання заборони на експлуатацію вашої LADA Грант після заміни ламп ходових вогнів.

Як замінити денні ходові вогні на Granta своїми руками покрокова інструкція

У підсумку ви встановлюєте їх, вони не дають бажаного результату, Ви залишаєтеся незадоволені і покупки закидаєте на дальню поличку в шафку.

Лампа ДГЗ LADA Granta. це освітлювальний прилад для денних ходових вогнів. В автомобілях цієї марки функцію таких вогнів виконують лампи габаритів.

Поширені несправності ДГЗ

Найчастіше лампи ходових вогнів в LADA Granta перегорають через допущення різних помилок в процесі їх заміни. В першу чергу, потрібно пам’ятати, що при виконанні заміни категорично заборонено чіпати пальцями колби. У зв’язку з цим перед проведенням робіт слід обзавестися бавовняними рукавичками, які не мають гумового напилення. Якщо залишити на колбі жирні сліди пальців, її термін служби помітно скоротиться. Для того, щоб прибрати всю грязь, слід акуратно протерти колбу серветкою, попередньо обробленої спиртом.