Як поміняти лампочку ближнього світла на ларгусі

Заміна ЛІВОЇ лампи Ближнього\Далекого світла

Опубліковано: 2446 днів тому (14 грудня 2014)

Бортовий журнал: Минув рік

Ремонт Ларгуса. Заміна лампи H4 у фарах на LADA Largus (практика)

Редагувалося: 3 рази. останній 14 грудня 2014

Читання на форумі Коментарі про заміну лівої лампи біля / лівих фари, неминуче наткнулися на такі записи “.треба знімати акб, інакше не підлізеш», «підлізеш якщо пальці довгі і тонкі», «там що погано написано. »,» все вже придумано до нас)», але на жаль я, як і багато Ларгусоводи, важко уявляли, а як це? а куди руку сунути? ну тощо. загалом, цей гайд для всіх хто зі мною згоден. Отже, купили лампочку

поміняти, лампочка, ближнього, світла

Зображення зменшується. Натисніть, щоб побачити оригінал.

Видаляють штепсель, а потім контактний роз’єм, з лівою рукою, стоячи в лівому крилі, потрясіть нижню частину лампи, ретельно, але цілеспрямовано)

Зображення зменшується. Натисніть, щоб побачити оригінал.

І злегка зняття витягуючи черевик з корпусу

Зображення зменшується. Натисніть, щоб побачити оригінал.

Щоб відігнути вусик тримача лампи, мені особисто сил не вистачило (Тому був вирізаний з відповідної палички спецінструмент) З його допомогою справа пішла швидше)

Зображення зменшується. Натисніть, щоб побачити оригінал.

Зображення зменшується. Натисніть, щоб побачити оригінал.

Нова лампа була вставлена, загорнута контакти з паперовою серветкою (щоб не виправити зменшення терміну служби), що виявилося однією з моїх багатьох неправильних уявлень), працюючи трохи над тим самим “особливим”)

Зображення зменшено. Натисніть, щоб побачити оригінал.

Монтаж. Ліва рука після всіх операцій, почувається не цілком комфортно (м’яко висловлюючись) писи: може і простіше зняти акб) АЛЕ 1: був далеко від будинку 2: не взяв у поїздку набір ключів 3: часу виявилося вагон 4: та й назад, без музики, їхати бажання не було) бо PIN-код магнітоли зник у шляху нейронів Головного мого комп’ютера) Дякуємо всім за увагу, сподіваюся мій мінігайд допоможе людям) і окреме спасибі тим хто проминув мій вступ у Бортовику)

Створіть свій журнал, і ви можете поділитися з користувачами форуму з вашою думкою про Largus, встановлені корисні розробки. обладнанням та тюнінгом, поїздками та подорожами! Для створення бортового журналу необхідно зареєструватись на сайті.

Популярне у бортових журналах

DRL, що подорожує по світлу палива, споживача підлокітника пробіг Disc Magnitol T1 Перші враження купують Largus Electrician Шафи на лижці сітка в бампері Сучасні HBBU Dynamics Камера ззаду Видування Склоочисники Салон зупинки Сигнал Тюнінг Шини та диски Перевірити клапан Тюнінг Ліхтарі Шумоізоляція Зимові шини Коврики Largus Відеореєстратор RKK.19 Зимова операція Boxing PTF Задні ліхтарі Іжевськ Автомобіль Awheel Насадки Спліснявальна бака Шайба Постачання капюшона Лампа LAGLE LAGHT Монтаж Одиночний фільтр Parktronic Пороги LADA LED LED OUT LIGHT SHILET FLOINAGE HOAD LEDING TRUNK TONING ПОШУКУВАННЯ ТРУДКУВАННЯ ОГОЛОШЕННЯ ЗАВІДОМЛЕННЯ КОПОТОР ДТП ОГЛЯДОВИЙ РЕЗУЛЬТАТС 5 передача

READ  Renault Logan заміна лампочки стоп сигналу

Поворотна лампа

Немає доступу до лампи з відсіку двигуна, тому заміна зроблена знизу.

 • Зняти підкрилок, викрутивши гвинти;
 • Видалити картридж з лампою, повернувши його проти годинникової стрілки;
 • Зніміть лампу, натиснувши, а потім, перетворюючи його проти годинникової стрілки.

Встановлення нової лампи виконується у зворотному порядку.

Заміна лампи Lada Largus. Фото, заміна відео

Постійна експлуатація автомобіля одного разу призведе до необхідності заміни лампочок на LADA Largus. Легко зробити на спеціалізованій службі, але ви можете і самостійно робити всю необхідну роботу. Для досягнення бажаного результату вам потрібно уважно вивчити інструкції. Це пов’язано з деякими нюансами, які слід враховувати під час заміни лампочок на Lada Largus.

Про всі ці тонкощі роботи і поговоримо докладніше.

Які лампи стоять у фарах LADA Largus

Всі лампи, які використовуються для зовнішнього освітлення в Largus Lade, можна розділити на 3 категорії:

Вам також потрібно розуміти, які лампочки потрібні для заміни Lada Largus:

Для поблизу світла використовується лампочка H-4 з місткістю 12 В, 60/55 Вт;

Для розмірів необхідно взяти лампу W5W потужністю 5 Вт;

Для сигналу переднього повороту використовуйте лампочку PY21W;

У тумах є лампи H-11 з потужністю 12 В, 55 Вт.

Заміна блоків середнього світла на Lada Largus

Будь-яка заміна цибулин повинна починатися з вимикання живлення. Ці дії повинні працювати з електричним обладнанням. Від’єднання потужності здійснюється шляхом обертання спеціального важеля або видалення терміналів від акумулятора.

Таким чином, ви повністю виключаєте закриття, спровоковане неналежним підключенням дроту. Потрібно розуміти, що одна лампочка використовується для ближнього світла Ларгуса, а друга – для далекого. Середній ресурс роботи лампи коливається в межах 2-4 тисячі годин.

Ви можете забезпечити доступ до лівого світла, видаляючи акумулятор.

 • Повертаємо кришку проти ходу стрілки годинника;
 • Знімаємо її, віджавши клямки.
 • Ми видаляємо блок з усіма дротами, також не забуваючи натискати засувку;
 • Прибираємо кришку з гуми, злегка підчепивши її.
 • Відводимо фіксатор лампи убік;
 • Виймаємо з гнізда лампочку, що перегоріла.

Встановлення робочої лампочки у ліхтар Ларгуса проводиться у зворотному порядку. Пам’ятайте, що зберігаючи лампу лише для основи, і колбу, як правило, не зашкодить. У крайньому випадку ви можете витирати лампочку з мікрофібри з серветкою. Подивитися правильний процес заміни лампочки ближнього світла можна на

Заміна розмірних лампочок на Largus

При необхідності замініть цю лампу потрібно видалити весь ліхтарик. Тільки так ви можете забезпечити доступ до загальних вогнів LARGUS. Після демонтажу від’єднайте всі подачі дроти з високою обережністю і увагою.

Вимкнення живлення акумулятора, необхідно видалити передній бампер, який служить додатковим захистом для розмірів. В ідеалі робота здійснюється в стерильних рукавичках.

Якщо пристрій виведено недбалість, необхідно впоратися з бездротовою серветкою з мікрофібри.

Ремонт Largus. Заміна лампи H4 у фарах на Lada Largus (практика)

 • Видалити лайнер, видаляючи кріплення;
 • Зніміть картридж з лампою, перетворюючи його вздовж стрілок годин, і для правого боку ви повинні перетворити в протилежному напрямку;
 • Видалити з базової розмитої лампи.
READ  Як міняти лампочки на Volkswagen Polo

Щоб замінити підсвічування на Largus, перевірте картридж проти прогресу стрілок годин. Після ретельно підключіть 2 дроти з акумулятором. І тепер залишається встановлення робочої лампи та утримувати збірку. Установка всіх комплектуючих на місце проводиться у зворотному порядку та не займає багато часу.

Заміна поворотних вогнів на Lada Largus

З сторони двигуна ви не можете дістатися до цієї лампи, тому ми будемо замінити з нижньої частини автомобіля.

 • Забираємо підкрилок шляхом видалення кріплень;
 • Відкрутіть картридж з блимаючою лампою на стрілках годинника;
 • Зніміть лампу, ретельно поклавши його на нього і в той же час затягування проти годинникової стрілки.

Встановлення всіх деталей на місці здійснюється у зворотному порядку.

Замінюючи лампочки в тумані

Як і в попередньому випадку, заміна здійснюється з дна автомобіля.

 • Відкрутіть кріплення та демонтаж лайнера;
 • Розтискаємо клямку та від’єднуємо колодку від лампи;
 • Провертаємо дбайливо лампочку проти ходу годинникової стрілки і прибираємо з гнізда.

Встановлення робочої лампи здійснюється у зворотному порядку.

Підбиваємо підсумок

Обов’язково потрібно стежити за всіма елементами освітлення та вчасно їх міняти. Зменшення ефективності лампочок може легко призвести до небезпечних ситуацій під час водіння!

Потрібно взяти правило, щоб регулярно змінювати не тільки лампи, а й моніторинг інших елементів освітлення. Адже процес зменшення їхньої яскравості відбувається повільно і водій просто не помічає погіршення освітлення дороги.

Лампи розмірів для Lada Largus Car дуже тупий лампочки, тому після того, як вони спалюють або навіть не чекаючи цього, ви можете замінити загальні лампи на світлодіод! Світлодіодна лампочка дуже яскрава і економічна! Вартість вказана за 1 шт.

Як вибрати освітлювальний елемент

Головна оптика LADA Largus представлена ​​двонитковими лампами з цоколем H4. Є різні варіанти заміни:

Лампи встановлені на заводі, галоген. Відповідно до правил, ви можете змінити їх лише до тих самих зразків. Це означає, що будь-які спроби змінити свій тип будуть розглянуті співробітниками ДАІ, як несанкціоноване втручання у дизайн автомобіля. Такі ситуації загрожують штрафами або навіть позбавлення водійської ліцензії на шість місяців або рік. Ухвалюючи рішення поміняти лампочку на Ларгусі, треба бути в курсі існуючих обмежень, тому що працівники ДІБДР не приймуть виправдань.

Всі альтернативні варіанти мають істотні переваги. Ксенонові лампи дають сильне і яскраве світло блакитнуватого відтінку. Вони забезпечують хороший огляд, збільшену інформативність дорожньої обстановки для водія. Однак, таке світло погано зарекомендувало себе в умовах туману, дощу або снігопаду. Дрібні частки води або сніжинки відбиваються в променях лампи і утворюють пляму, що світиться. Можливість огляду ситуації на дорозі суттєво знижується.

Світлодіодні лампи мають тривалий термін служби та низьке енергоспоживання. Існує широкий вибір відтінку світла, від м’якого жовтого до твердому блакитному. Проте, їх конструкція суттєво відрізняється від пристрою штатних галогенових пристроїв. Відбивачі блок-фари розраховані на роботу з ниткою розжарювання, що світить на всі боки. ЛІД прилади випромінюють лише в одному напрямку, що змінює геометрію світлового пучка. Налаштування таких ламп утруднене і вдається не завжди. Крім того, в Lada Largus, одна лампа несе відповідальність за близьку та далекому світлі, що робить належну настройку променя майже неможливим.

Вибір найбільш підходящого варіанту. прерогатива власника машини. Багато віддають перевагу світлодіодним лампою, ігноруючи заборони та можливу відповідальність. Найпростіший і правильний варіант. галогенна техніка з основою H4, подають з бортової мережі 12 В. Потужність таких елементів становить 60/55 Вт. Вони оптимально вписуються в відбивачі та лінзи фари, забезпечують легкий потік з заданими параметрами.

READ  Заміна лампи ближнього світла Priora 2

3-5-13-12-02

і видалити картридж з лампою з блок-фара. і видалити картридж з лампою з блок-фара.

і видалити картридж з лампою з блок-фара.

Ми витягуємо W5W лампу W5W світла печі від картриджа і замінюємо нове.

[Як заощадити на підтримці Lada Largus] [Обслуговування Lada Largus на 15 000/45000/75 000/105 000 км запуск] [Технічне обслуговування Lada Largus на 30 тисяч. км пробігу] [Технічне обслуговування Lada Largus на 60 тис. Km пробіг] [Технічне обслуговування Lada Largus на 90 тисяч. Km mough] [Технічне обслуговування Lada Largus на 120 тисяч. Km пробіг] [Незалежна поведінка. Загальні рекомендації] [Інструкції з безпеки для незалежної поведінки] [Інструмент, необхідний для обслуговування Lada Largus] [Лампи, що використовуються в Car Lada Largus]

3-11-02-02-06

І вивезти голову лампочку з корпусу блоку. І вивезти голову лампочку з корпусу блоку.

І вивезти голову лампочку з корпусу блоку.

Увага! Світлові лампи. галоген. Його не слід турбуватися зі своєю скляною колбою, оскільки сліди пальців призведуть до потемніння лампи при нагріванні. Видалити забруднення колбами, може бути чистою ганчіркою, змоченою у спирті.

Встановлюємо нову лампу головного світла Н4 у зворотній послідовності.

Як змінити на Ларгусі лампи ближнього/дальнього світла, а також габарити

“LADA LARGUS”. популярний сімейний багатоцільовий універсальний, який розпочався компанією Avtovaz PAJ у 2012 році.

Автомобіль такого класу призначений для задоволення найрізноманітніших потреб потенційних покупців і може застосовуватися як для повсякденних, так і для далеких поїздок. При цьому він чудово почувається в міських умовах і на путівцях.

Універсальне використання цього автомобіля досить часто сприяє пошкодженню елементів передньої оптики камінням, що вилітає з-під коліс зустрічного або попутного автотранспорту, гілками низькорослих чагарників та ін.

Заміна пошкодженої головної оптики та установки нових елементів не представляють багато роботи, і може бути здійснена практично будь-яким, навіть не маючи досвіду таких робіт, власником автомобіля. Єдина складність в той же час. це необхідність демонтажу переднього бампера, де інтегровано не тільки туман, а й фари фари.

Потрібно взяти правило, щоб регулярно змінювати не тільки лампи, а й моніторинг інших елементів освітлення. Зрештою, процес зменшення їх яскравості відбувається повільно, і водій просто не помічає деградації освітлення дороги.

Лампи розмірів для Lada Largus Car дуже тупий лампочки, тому після того, як вони спалюють або навіть не чекаючи цього, ви можете замінити загальні лампи на світлодіод! Світлодіодна лампочка дуже яскрава та економічна! Ціна вказується на 1 лампи T-10 PCCOL. Лампочка може бути встановлена ​​в стелі стелі, рукавичка, стовбур, виділення приміщення, де використовується основа T10.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS