Аналог двірників на Kaptur

Через те, що на Renault Kaptur застосовується спеціальний тип кріплення підібрати і головне, порадити хороший аналог досить складно.

Найкращий вибір, зручний та довговічний варіант – безкаркасні склоочисники Bosch Aerotwin A 111 S (артикул 3397014311). Переваги бельгійської запчастини: «рідний» розмір та відповідне кріплення без перехідників, надійність, досвід та репутація виробника, тихий хід. Продаються комплектом.

Інший комплект – Bosch Aerotwin A 250 S (артикул 3397014250). Різниця в тому, що пасажирський склоочисник трохи коротший – 360 мм. Інші переваги ті ж, що продаються також комплектом. Вважається, що це комплект для європейської версії.

Ще один варіант вирішити проблему з підбором щіток – заміна повідців. Практично ідеально підходять повідці склоочисника від Каптиви (номери повідків 25911765 та 25911767). Для зняття повідців потрібні знімники. Процес заміни повідців, за наявності знімачів, займає не більше 2-х годин, а в плюсі ​​кріплення типу гачок, і жодних проблем з підбором склоочисників.

Оригінальні щітки

Почнемо огляд із оригінальних двірників. Відгуки про оригінальні щітки досить суперечливі, комусь вони не подобаються, обмерзають у мороз, хтось навпаки вибирає тільки їх. Однак оригінальні щітки – найдорожчі.

Оригінальні артикули двірників на Renault Kaptur:

артикул заднього двірника – 287909363R

Задній склоочисник на Renault Kaptur

Наш вибір – оптимальний комплект для Renault Каптюр – каркасна щітка Bosch Rear H 840 (артикул 3397004802). У неї є спеціальне кріплення, довжина. 290 мм. Виробник із Бельгії, працюють тихо, надійно, ефективно.

READ  Не працюють двірники Kia Spectra

поміняти, двірники, renault, kaptur

Ще один варіант. Champion AP30B01

Двірники на Renault Kaptur

Шукайте щітки склоочисника Renault Kaptur? У цій статті найповніший огляд, розміри, кріплення, оригінальні артикули та поради щодо заміни на аналоги від перевірених виробників.

Розмір двірників Renault Kaptur та тип кріплення

Renault Kaptur. компактний кросовер, який випускається з 2017 року в Росії компанією Renault. Штатний розмір двірників

Модель Розмір щітки з боку водія Розмір щітки з боку пасажира Розмір заднього двірника
Renault Kaptur 26″ (650 мм) 16″ (400 мм) 12″ (300 мм)

Замена штатных дворников на Renault Arkana, Duster, Kaptur. Крепление VATL 5.1

У повідках щіток використовується спеціальний тип кріплення, тому підібрати аналоги двірників досить складно. Такі ж щітки з тим самим типом кріплення застосовуються і на Дастері в останньому рестайлінгу.

Виходу із цієї ситуації – два. Пошук щіток з оригінальним типом кріплення або адаптером-перехідником. Ми рекомендуємо на Renault Каптюр встановлювати склоочисники саме для цього автомобіля з «рідним» кріпленням, а не універсальні з мультиадаптерами. Їх складніше встановлювати, великий ризик люфту «двірника».

Як зняти двірники на Renault Kaptur

Застосування нестандартного кріплення щіток склоочисника викликає багато питань про те, як поміняти двірники на Renault Kaptur. Деяким автовласникам навіть довелося заради цього звертатися до сервісу. Не додає ясності та інструкції з посібника з експлуатації

Інструкція як зняти двірники на Renault Kaptur

Насправді зняти двірники досить просто. На вузлі кріплення двірника, в передній частині є невеликий невеликий виступ. Ось його треба просто натиснути вниз. Перегляньте відео як поміняти двірники, все показано досить докладно. Там же показано і як змінити задню щітку.

Заміна щіток склоочисника на Renault Kaptur 1 покоління

На кузовах Kaptur (1 покоління) з 2016 по 2021 рік випуску двірники мають безкаркасні щітки з кріпленням «Cap Lock», яке автовласники ще називають: Цокольний, Закритий, Глухий.

READ  Як поміняти салонний фільтр Nissan Qashqai

Cap Lock (VATL5.1, GWB046, Цокольний, Закритий, Глухий)

Ідеальним варіантом стануть штатні щітки з автотехцентру офіційного дилера Renault, де їх підберуть і встановлять саме для вашої моделі авто.

Багатьох може не влаштувати висока вартість оригінальних двірників, тоді використовуйте щітки інших виробників, вони в рази дешевші. Для покупки потрібної щітки необхідно врахувати всього 3 параметри.

Для заміни щіток із кріпленням «Cap Lock» інструмент не потрібен.

По можливості, перед покупкою звірте вибрані щітки на відповідність вимогам у специфікаціях Renault для даного автомобіля.

КАК ПОМЕНЯТЬ ДВОРНИКИ НА РЕНО КАПТЮР

Для перевірки стану щітки і у всіх інших випадках зверніть увагу на індикатор зносу (наклейка на каркасі щітки), яка зазвичай яскраво жовтіє якщо термін служби щітки підійшов до кінця. Повна інструкція.

Не змушуйте щітки працювати «по-сухому», особливо якщо скло сильно забруднене або вкрите шаром криги.

Щоб щітки служили довше і не втрачали еластичність, раз на сезон очищайте щітки від бруду: помити в теплій воді з милом.

При замаслюванні скла або стрічок щіток, слід знежирити 10-20% содовим розчином і ретельно промити теплою водою. Не застосовуйте для цього бензин або розчинник, що призведе до роз’їдання гумки щіток.

Можна змащувати шарніри каркасних моделей складами типу WD-40, які добре витісняють вологу і усувають скрипи.

У зимовий період не включайте склоочисник, доки не відігріється лобове скло, можна серйозно зіпсувати щітки.

Деякі автомобілі мають підігрів зони паркування двірників, для інших створено зимовий режим склоочисників, коли вони знаходяться вище в зоні роботи пічки. Ознайомтеся з інструкцією до автомобіля, щоб увімкнути цю опцію.

Нестрашно якщо довжина двірників буде трохи більшою чи меншою за штатну. Важливо, щоб під час роботи нові щітки не видавали ніяких сторонніх звуків і билися об краю лобового скла. Багато хто експериментує з різним розміром двірників, встановлюючи з боку водія більшого розміру, а з пасажирського меншого.

READ  Як поміняти фільтр салону на Granta

Не відбивайте кригу, ударами щоки по склу. Це може призвести до пошкодження двірника. Наприклад, дуже часто в такій ситуації ламаються пластикові заглушки безкаркасних щіток, оскільки пластик стає крихким на морозі.

Burner

на Renault Kaptur Я забув, що таке лід на щітках. Включаю працюють 10 хвилин. аж пара йде з гумок. kaptur.club/threads/dvorniki-rezhim-raboty-i-schetki.158/page-78#post-41726

Bosch

на Renault Kaptur Бошевські я купив. Поставив. Але напис Bosch дивиться в салон, і антикрило протмв вовни дивиться. Як бути? Ну і кріплення не таке надійне, як мені здається, ніж на штатних двірниках. Все-таки конструкція трохи інша. Але чистять набагато краще. kaptur.club/threads/dvorniki-rezhim-raboty-i-schetki.158/page-139#post-115369

ЗАМЕНА ДВОРНИКОВ RENAULT KAPTUR

Original (оригінальні)

на Renault Kaptur Ну у мене, наприклад, теж після помаху двірників залишаються найтонші смужки води. Але вони майже відразу пропадають. або випаровуються, або ще щось. Вдень це зовсім не завдає незручностей, але в темряві можливо буде завдавати певних труднощів. kaptur.club/threads/dvorniki-rezhim-raboty-i-schetki.158/page-12#post-18172

Original (оригінальні)

на Renault Kaptur Проблема та ж. “полосять” двірники, майже з нуля. kaptur.club/threads/dvorniki-rezhim-raboty-i-schetki.158/page-17#post-19339

Original (оригінальні)

на Renault Kaptur І “оцінив” двірники, це просто бляха, поки я не вийшов на світлофорі і гарненько їх не обстукав і не пошкрябав намерзлий лід, чистили з рук геть погано. kaptur.club/threads/dvorniki-rezhim-raboty-i-schetki.158/page-24#post-21859

Original (оригінальні)

на Renault Kaptur Це не лічильники, а непорозуміння якесь, у Нижній Новгород прийшов мінус і випав сніг, щітки теж скриплять і дуже жахливо чистять. Чекаю, коли вийду двірники під Kaptur. kaptur.club/threads/dvorniki-rezhim-raboty-i-schetki.158/page-20#post-21180

Original (оригінальні)

на Renault Kaptur Так, двірники у нас не. непридатні. Потрібно думати щоб міняти повністю з поводками, kaptur.club/threads/dvorniki-rezhim-raboty-i-schetki.158/page-22#post-21645