Як поміняти батарейку в ключі Hyundai

Table of Contents

Hyundai Elantra | Заміна батарейки в ключі дистанційного керування | Hyundai Elantra

поміняти, батарейка, ключ, hyundai

Потім кілька годин робили різні покупки і потім повернулися до свого автомобіля, щоб природно відправитися додому.

Як замінити батарейку в ключі Hyundai Elantra

Але при натисканні на кнопку брелока сигналізації, щоб відкрити свою машину зняти з охраниваш автомобіль ніяк не реагує. У цей момент багато водіїв відчувають шок.

Хоча насправді в 90 відсотках випадків, в ключі-брелоку просто сіла батарея. Щоб це не застало Вас зненацька, пропонуємо докладний посібник, який допоможе власникам автомобілів самостійно поміняти елемент живлення в автомобільному ключі.

Сьогодні ми покажемо і розповімо вам, як поміняти батарейку в дистанційному брелоку автомобілів Hyundai.

Дивіться також: Як замінити батарейку в брелоку-ключі автомобеля BMW У нашому прикладі з фотографіями можна побачити і споглядати брелок від третього покоління автомобіля внедорожніка- Hyundai Santa Fe.

На відміну від інших багатьох автомарок машин, де при заміні батарейки в ключі необхідна викрутка або інші підручні інструменти, для заміни елемента живлення ключа-брелока в автомобілі Hyundai Santa Fe ну і в інших автомобілях марок Hyundai і Kia, вам не як поміняти батарейку в ключі Hyundai Elantra використовувати ніякі інструменти.

Батарейка, яка використовується в ключі-брелоку автомобіля Hyundai Santa Fe: При виборі батарейки-елемента зверніть вашу увагу, що найкраще брати літієвий елемент живлення відомого вам бренду.

Так ви збільшите шанси, що така батарея пропрацює на багато довше. Пам’ятайте ласка, що чим дешевше елемент живлення, тим він має менший термін служби.

Також, купите друзі заздалегідь краще кілька батарейок CR і покладіть їх у сумку або в кишеню свого одягу, щоб сів елемент живлення в брелоку-ключі не став для вас повною несподіванкою. Встановіть нижню батарейку в головку таким чином, щоб позитивний полюс батарейки був направлений.

Встановіть на батарейку контактну пластину і верхню батарейку позитивним полюсом доки вона не зафіксується фіксаторів. Встановіть на головку кришку до клацання фіксаторів.

Як замінити батарейку в брелоку Hyundai Solaris?

Чим ближче потрібно підходити до автомобіля, щоб відкрити двері, тим швидше слід замінити батарейку, щоб не «сісти в калюжу» при черговій спробі потрапити в машину. Зробити це можна своїми руками.

Звичайний термін придатності батарейки складає 9-12 місяців. Для того щоб успішно замінити елемент живлення, необхідно знати, як розібрати викидний ключ Hyundai Solaris. Буде потрібно шліцьова викрутка і пластикова карта. Робота буде проводитися в такому порядку:

 • в місце, що звільнилося отвір вставляється нарізна викрутка, вона повільно провертається, розсуваючи корпус;
 • як тільки засувки розійшлися, в щілину вставляється пластикова карта, лінійка або лопатка;
 • знімається кришка корпусу брелока;
 • натисніть на край батарейки і вийміть її.

На фото брелок Hyundai Santa Fe без задньої кришки і акумулятора

У нашому прикладі ми використовуємо новітню літієвої батареї Panasonic CR2032 3V (3 Вольт)

Встановіть останню батарею CR2032 в брелок

При установці батареї CR2032 3V стежте за полярністю в ключі Hyundai. За це розмістити об’єкт увімкніть живлення, щоб позитивна сторона батареї була вгорі, а негативна сторона. внизу.

Встановіть задню кришку на батарейний відсік і щільно вставте її в панель сигналізації.

Потім ви повинні перевірити ключ. Для цього підійдіть до машини і натисніть кнопку “Розблокувати” ( “Відкрито. замок відкритий”) або “замикає” ( “Закрити. замок закритий”)

Якщо нова батарея встановлена ​​правильно і гамма-кнопка знаходиться в хорошому робочому стані, ви повинні побачити миготливі габаритні вогні і чути, як відкривається або закривається двері (яку б кнопку ви не натиснули).

Як Поміняти Батарейку В Ключі Hyundai Solaris

Уявіть собі ситуацію. Ви припаркували свою машину біля торгового центру. Потім вони робили різні покупки протягом декількох годин, а потім приїхали на власній машині, щоб їхати додому. Але натискання кнопки на панелі сигналізації, щоб відкрити машину (відключити), ваша машина не відповідає. Багато водіїв в шоці в цей момент.

Хоча в 90 відсотках випадків акумулятор просто розряджається в клавіатурі. Щоб вас це не здивувало, ми пропонуємо докладні елементи управління, які допомагають власникам автомобілів міняти акумулятор в ключі автомобіля без сторонньої допомоги. Тепер ми покажемо вам, як замінити акумулятор на пульті дистанційного керування Hyundai.

Наш пульт дистанційного керування для дистанційного керування був створений для власників наступних автомобілів Hyundai і Kia (2013, 2014, 2015 і 2016 роки): Optima, Cadenza, K900, Sorento, Sportage, Sedona, Soul, Elantra, Veloster, Sonata, Azera, Tucson. Forte, Genesis, Cerato, Spectra, Accent, Sephia, i20, i30, ix35, i40 і Equus.

У нашому прикладі з фото ви можете побачити брелок від джипа третього покоління Hyundai Santa Fe. Так що ж робити, якщо ваш кросовер Hyundai Santa Fe звільнений з 2013 по 2016, наше примітка про заміну батареї в ключі будильника допоможе вам зрозуміти, як легко і просто замінити батарею без сторонньої допомоги.

Попередження: На відміну від багатьох інших марок автомобілів, яким для заміни батареї замкової щілини потрібно викрутка або інші інструменти, в Hyundai Santa Fe (2013-2016) та інших автомобілях Hyundai і Kia не потрібно інструментів для заміни батареї ланцюжка для ключів.

Акумулятор, який використовується в ключі Hyundai Santa Fe: 2032 літієва батарея 3 вольт “таблетки” 3V.

Заміна ключа автомобіля Hyundai Solaris

Існує великий вибір акумуляторів на ринку в режимі реального часу. CR2032, які створюють як відомі бренди, так і не знайомі з нами.

При виборі батареї 2032, зверніть увагу, що найкраще брати відому літієвої батареї марки. Це збільшує ймовірність того, що батарея прослужить набагато довше. Пам’ятайте, що чим дешевше батарея, тим коротше час автономної роботи.

Також придбайте кілька батарей заздалегідь. CR2032 і покладіть їх у сумку або кишеню свого одягу, щоб затонула батарея не стала повною несподіванкою.

Ключ Hyundai Solaris

Електронний ключ Hyundai Solaris не часто виходить з ладу, але відбувається це і з ним. Зазвичай причиною неполадок стає сіла батарея. Знання простих правил, як розібрати ключ Hyundai Solaris в більшості випадків допоможе швидко вирішити проблему. Але іноді виникає необхідність відкрити або завести машину.

Підказка досвідчених автолюбителів, як відкрити Hyundai Solaris без ключа на відео дасть можливість кожному власнику корейського автомобіля відчувати себе впевнено в будь-якій ситуації і не залишитися на морозі, якщо ключ залишений в випадково зачинилися авто.

Як замінити батарейку в брелоку ключа Hyundai

Натисніть блискучу круглу кнопку на передній частині брелка.

Натискання на кнопку підштовхне ключ запалювання автомобіля

Відкрийте кришку батарейного відсіку на задній панелі пульта дистанційного керування.

Як замінити батарейку в брелоку ключа Hyundai

Багато власників автомобілів Hyundai напевно стикалися з необхідністю заміни батарейки на брелоку сигналізації. Як правило, така ситуація виникає непередбачено, тому варто постійно бути напоготові.

READ  Заміна масла Nissan Almera своїми руками

Припустимо, людина відправляється за покупками в торговий центр, ставить своє авто на сигналізацію, після чого зі спокійною душею йде по своїх справах. Повертається він з повними пакетами, натискає кнопку на брелоку ключів, але нічого не відбувається. Звичайно, людина губиться, адже потрапити всередину авто нереально, і допомогти реально нікому!

Багато хто думає, що зламалися самі ключі, але частіше за все на брелоку всього-на-всього села батарейка. Хоч середній показник тривалості служби у цих елементів живлення складає кілька років, бувають різні ситуації, які негативно позначаються на цьому терміні.

Найчастіше винуватцем раннього розряду батареї є сам власник автомобіля, тому грішити на виробників батарейок не варто. Хоча і є певна залежність від компанії-виробника і вартості батареї, адже низька ціна повинна насторожити водія. Тут доречно згадати приказку про те, що скупий платить двічі, тому економити тут не варто.

Щоб підготуватися до варіанту коли батарея раптово розряджається, необхідно знати про те, яким чином повинна здійснюватися її своєчасна заміна, щоб ця неприємність сильно не вибивала вас з колії. Нижче ми наведемо детальну інструкцію, яка може бути застосована до брелка-ключам автомобілів Hyundai і Kia з 2013 по 2016 років випуску.

Відмінною особливістю заміни батарейки на цих ключах є той факт, що вона може здійснюватися без допомоги викрутки та інших інструментів, які необхідні для аналогічної заміни на брелках від інших автомобілів.

Брелок від автомобіля Hyundai працює від літієвої 3-вольтової батарейки CR2032. На російському ринку представлено досить багато таких елементів живлення, які відрізняються один від одного лише фірмою, яка виготовляла їх. Традиційно дуже гарні елементи живлення від компанії Panasonic, яка є однією з провідних в даному сегменті ринку. Безумовно, вартість її продукції трохи вище, ніж у конкуруючих компаній, але високий експлуатаційний термін батарейок говорить про якість виконання, властиві даній фірмі.

Як показує практика, найкраще купувати батарейку від виробника, який володіє впізнаваною торговою маркою, адже такий елемент живлення зможе прослужити значно довше, ніж її аналоги від менш відомих компаній. Природно, необхідно мати певний запас цих батарейок, щоб робити заміну відразу, а не шукати потрібну вам батарейку.

Процес заміни батарейки

Отже, перейдемо до опису процедури заміни батарейці на брелоку від автомобіля:

 • На лицьовій стороні брелка знаходиться хромована маленька кнопка, яку слід натиснути.
 • Після того як ви натиснули на кнопку, висунеться ключ запалювання автомобіля.
 • На зворотному боці брелка знаходиться батарейний відсік, який потрібно відкрити. Кришка притиснута досить щільно, тому доведеться докласти невелике зусилля для її відкриття, але тут важливо не перестаратися.
 • Під цією кришкою буде знаходитися сіла батарейка, яку слід акуратно вийняти з відсіку. Якщо вам не вдається підчепити батарейку пальцем, то для цього можна використовувати класичну викрутку яка у вас є вдома.
 • Потім беремо нову куплену батарейку і вставляємо її замість старої.
 • Пам’ятайте, що тут важливо дотримуватись полярності, тому потрібно поставити батарейку правильно. В даному випадку, батарейка повинна бути встановлена ​​таким чином, щоб плюс виявився зверху, а мінус знизу
 • Ставимо кришку в зворотне положення, після чого злегка придавлюємо, щоб вона зафіксувалася.

Завершальним етапом заміни батарейки буде здійснюватися перевірка її працездатності. Необхідно підійти до вашого автомобіля, взяти в руки ключ, після чого натиснути на кнопку «Lock» або «Unlock». Іншими словами, потрібно натиснути на кнопки відкривання або закривання замка. Якщо батарейка справна і ви все зробили правильно, то ваш автомобіль Hyundai привітає вас спалахом стоянкових вогнів, а також звуковими сигналами, що говорять про те, що замок відкрився або закрився. Якщо ж знову нічого не сталося, то перевірте правильність установки батареї.

Нічого особливо складного замість батарейки на нову немає, тому з цим може легко впоратися абсолютно будь-який з вас, і зовсім не професіонал. Пам’ятайте, що з собою необхідно постійно брати запас таких батарейок, благо, вони досить маленькі, тому можуть поміститися у внутрішній кишені куртки. Якщо говорити про, так і досить дорогий. Наприклад, батарейки від фірми Panasonic коштують близько 400-500 рублів. Всі ціни індивідуальні.

Керівництво по заміні батарейки в ключі автомобілів Hyundai.

Уявіть ситуацію. Ви припаркували автомобіль біля торгового центру. Потім кілька годин робили різні покупки і потім прийшли до свого автомобіля, щоб вирушити додому. Але натискаючи кнопку на брелоку сигналізації, щоб відкрити машину (зняти з охорони), ваш автомобіль не реагує. У цей момент багато водіїв відчувають шок.

Хоча насправді в 90 відсотках випадків, в ключі-брелоку просто сіла батарея. Щоб цієї не застало вас зненацька, пропонуємо вам докладне керівництво, яке допоможе власникам автомобілів самостійно поміняти елемент живлення в автомобільному ключі. Сьогодні ми покажемо вам, як поміняти батарейку в дистанційному брелоку Hyundai.

Наше керівництво по заміні батарейки в брелоку-ключі призначене для власників наступних автомобілів Hyundai і Kia (2013, 2014, 2015 і 2016 року випуску): Optima, Cadenza, K900, Sorento, Sportage, Sedona, Soul, Elantra, Veloster, Sonata, Azera. Tucson, Forte, Genesis, Cerato, Spectra, Accent, Sephia, i20, i30, ix35, i40 і Equus.

У нашому прикладі з фотографіями ви можете побачити брелок від третього покоління позашляховика Hyundai Santa Fe. Так що, якщо ваш кросовер Hyundai Santa Fe випущений з 2013 по 2016 роки, наша інструкція по заміні батарейки в ключі-брелоку сигналізації допоможе вам дізнатися, як самостійно легко і просто поміняти елемент живлення в ньому.

Увага: На відміну від багатьох інших марок автомобілів, де при заміні батарейки в ключі необхідна викрутка або інші інструменти, для заміни елемента живлення ключа-брелка в Hyundai Santa Fe (2013-2016) і в інших автомобілях Hyundai і Kia не потрібно використовуватися ніякі інструменти.

Батарейка, яка використовується в ключі Hyundai Santa Fe: літієвий 3-вольта елемент живлення 2032 «таблетка» 3V.

На даний момент на ринку представлений великий вибір батарейок CR2032, які виробляють, як відомі бренди, так і мало знайомі нам.

При виборі батарейки 2032 зверніть увагу, що найкраще брати літієвий елемент живлення відомого бренду. Так ви збільшите шанси, що батарея пропрацює на багато довше. Пам’ятайте, що чим дешевше елемент живлення, тим він має менший термін служби.

Також купите заздалегідь кілька батарейок CR2032 і покладіть їх у сумку або в кишеню свого одягу, для того щоб сів елемент живлення не став для вас повною несподіванкою.

Брелок-ключ позашляховика Hyundai Santa Fe (2014 року випуску)

Натисніть на брелоку з лицьового боку хромовану круглу кнопку

Натиснувши кнопку ви висунете металевий ключ запалювання автомобіля

Відкрийте кришку батарейного відсіку в задній частині брелка-ключа

Відкривши задню кришку ключа, ви побачите батарейку CR2032

Подденьте пальцем стару батарейку

Перші два кроки для заміни батарейки в брелоку ключа Hyundai полягають в тому, що вам потрібно натиснути хромовану срібну кнопку, для того щоб висунути ключ запалювання з пульта.

Потім в те місце, де знаходився металевий ключ запалювання, поставте палець руки і подденьте задню кришку брелка.

Відкладіть кришку ключа в сторону в безпечне місце.

Акуратно підніміть стару батарейку CR2032 з батарейного відсіку, підчепивши її нігтем пальця. Також, для того щоб дістати старий елемент живлення з брелка ви можете використовувати обережно маленьку плоску викрутку.

На фотографії ключ-брелок Hyundai Santa Fe без задньої кришки і батарейки

У нашому прикладі ми використовуємо нову батарейку літієвий Panasonic CR2032 3V (3 Вольта)

Встановіть нову батарейку CR2032 в ключ-брелок

При установці батарейки CR2032 3V в ключ Hyundai слідкуйте за правильністю полярності. Для цього поставте елемент живлення так, щоб плюсова сторона батареї «» виявилася вгорі, а мінусова «-« сторона була звернена вниз.

READ  Заміна батарейки у ключі Kia

Встановіть назад задню кришку ключа

Замкніть кришку ключа

Протестуйте ключ-брелок з новою батарейкою

Поставте задню кришку ключа-брелка на місце батарейного відсіку і щільно зафіксуйте на пульті сигналізації.

Потім ви повинні протестувати ключ. Для цього підійдіть до машини і натисніть кнопку «Unlock» ( «Відкрити. замок відкритий») або «Lock» ( «Закрити. замок закритий»).

Якщо нова батарейка правильно встановлена ​​і брелок справний, ви повинні побачити спалах стоянкових вогнів, а також почути звук відкривання або закривання дверей автомобіля (в залежності, яку кнопку ви натиснули).

Керівництво по заміні батарейки в ключі автомобілів Hyundai.

Уявіть друзі ситуацію. Ви припаркували автомобіль біля торгового центру. Потім кілька годин робили різні покупки і потім повернулися до свого автомобіля, щоб природно відправитися додому. Але при натисканні на кнопку брелока сигналізації, щоб відкрити свою машину (зняти з охорони), ваш автомобіль ніяк не реагує. (?) В цей момент багато водіїв відчувають шок.

Хоча насправді в 90 відсотках випадків, в ключі-брелоку просто сіла батарея. Щоб це не застало Вас зненацька, пропонуємо докладний посібник, який допоможе власникам автомобілів самостійно поміняти елемент живлення в автомобільному ключі. Сьогодні ми покажемо і розповімо вам, як поміняти батарейку в дистанційному брелоку автомобілів Hyundai.

Наше керівництво по заміні батарейки в брелоку-ключі призначене для власників наступних автомобілів Hyundai і Kia (2013, 2014, 2015 і 2016 року випуску) :. Optima, Cadenza, K900, Sorento, Sportage, Sedona, Soul, Elantra, Veloster, Sonata, Azera, Tucson, Forte, Genesis, Cerato, Spectra, Accent, Sephia, i20, i30, ix35, i40 і Equus.

У нашому прикладі з фотографіями можна побачити і споглядати брелок від третього покоління автомобіля внедорожніка- Hyundai Santa Fe. Таким чином хочемо сказати, якщо ваш кросовер Hyundai Santa Fe був випущений починаючи з 2013 і по 2016 роки, то наша інструкція по заміні батарейки в ключі-брелоку сигналізації допоможе вам дізнатися, як можна самостійно і легко поміняти елемент живлення в даному брелоку.

Увага: На відміну від інших багатьох автомарок машин, де при заміні батарейки в ключі необхідна викрутка або інші підручні інструменти, для заміни елемента живлення ключа-брелока в автомобілі Hyundai Santa Fe (2013-2016) ну і в інших автомобілях марок Hyundai і Kia, вам не потрібно використовувати ніякі інструменти.

Батарейка, яка використовується в ключі-брелоку автомобіля Hyundai Santa Fe: літієвий 3 (трьох).вольтовий елемент живлення 2032. “таблетка” 3V.

На даний момент на ринку представлений великий вибір батарейок CR2032, які сьогодні виробляють як відомі всім бренди, так і мало кому знайомі виробники.

При виборі батарейки-елемента дві тисячі тридцять дві зверніть вашу увагу, що найкраще брати літієвий елемент живлення відомого вам бренду. Так ви збільшите шанси, що така батарея пропрацює на багато довше. Пам’ятайте ласка, що чим дешевше елемент живлення, тим він має менший термін служби.

Також, купите друзі заздалегідь краще кілька батарейок CR2032 і покладіть їх у сумку або в кишеню свого одягу, щоб сів елемент живлення в брелоку-ключі не став для вас повною несподіванкою.

Брелок-ключ позашляховика Hyundai Santa Fe (2014 року випуску).

Натисніть на брелоку з лицьового боку хромовану круглу кнопочку.

Натиснувши кнопку ви висунете металевий ключ запалювання автомобіля.

Відкрийте кришку батарейного відсіку з задньої частини брелока-ключа.

Відкривши задню кришку ключа, ви побачите батарейку, елемент CR2032.

Подденьте пальцем стару батарейку в брелоку.

Перші два кроки по заміні батарейки в брелоку-ключі автомобіля Hyundai полягають саме в тому, що вам потрібно натиснути хромовану срібну кнопку, щоб висунути ключ запалювання з самого пульта.

Потім в те місце, де знаходився металевий ключ запалювання, поставте палець руки і подденьте задню кришку брелока.

Відкладіть кришку ключа-брелка в сторону в безпечне місце.

Акуратно підніміть стару батарейку CR2032 з батарейного відсіку піддягши її нігтем пальця. Також, щоб дістати старий елемент живлення з брелка ви можете використовувати (тільки обережно) маленьку плоску викрутку.

На фотографії ви бачите ключ-брелок автомобіля Hyundai Santa Fe без задньої кришки і без батарейки.

У нашому прикладі ми природно використовуємо нову літієвий акумулятор Panasonic CR2032 3V (3 Вольта).

Встановіть нову батарейку CR2032 в ключ-брелок.

При установці батарейки елемента CR2032 3V в ключ-брелок авто Hyundai, слідкуйте за правильністю полярності. Для цього поставте даний елемент живлення таким чином, щоб плюсова сторона батареї «» виявилася вгорі, а мінусова «-« сторона була звернена вниз.

Встановіть назад задню кришку ключа-брелока.

Протестуйте ключ-брелок з новою вставленої батарейкою.

Поставте задню кришку ключа-брелока на місце батарейного відсіку і щільно зафіксуйте на пульті сигналізації.

Після всього цього Ви повинні протестувати ключ. Для цього підійдіть до машини і натисніть кнопку “Unlock” ( “Відкрити. замок відкритий”) або “Lock” ( “Закрити. замок закритий”).

Якщо нова батарейка правильно встановлена ​​і брелок справний, то Ви повинні побачити спалах стоянкових вогнів, а також почути звук відкривання або закривання дверей автомобіля (в залежності, яку кнопку ви натиснули). удачі друзі!

Як поміняти батарейку в ключі Opel Astra Н?

 • зняти кришку з пластикової частини брелока;
 • дістати «сіла» батарейку;
 • вставити нову в той же стан, дотримуючись полярності елементів живлення ( «плюс» повинен бути спрямований вгору до кришки);
 • закрити кришку.

Як замінити батарейку в ключі Крета?

Заміна батарейки в ключі Hyundai Крета. інструкція

 • Затискаємо кнопку і виймаємо ключ аварійного відкриття дверей.
 • Роз’єднуємо брелок на дві частини.
 • Виймаємо батарейку і встановлюємо на місце нову, дотримуючись полярності.
 • Збираємо ключ в зворотному порядку.

Як поміняти батарейку в ключі Mazda 6 GJ?

 • Натисканням кнопки викинути ключ.
 • Після цього можна збоку в поздовжньому поглибленні можна побачити невелику засувку.
 • Від’єднуємо верхню частину з ключем від нижньої з кнопками.
 • З торця нижньої частини знаходимо дві засувки.
 • Перша половина буде з платою, а друга з батарейкою.
 • Виймаємо стару батарейку і вставляємо нову.

Як дістати батарейку з ключа Hyundai?

Для заміни батарейки потрібно викрутка з плоским шліцом, пластикова кредитна карта або медіатор. Заміна батарейки в ключі на Соляріс

 • Виймаємо нарізну частину, безпосередньо сам ключ.
 • В отвір від нарізної частини вставляємо плоску викрутку і акуратно провертає її.

Як замінити батарейку в ключі Mazda?

Спочатку треба натиснути кнопку ззаду і від’єднати ключ від брелока. Потім вставити викрутку в паз, де зазвичай знаходиться ключ, і акуратно підняти половинку брелока. Відокремити кришки брелока і витягнути модуль дистанційного керування. Потім відокремити від задньої кришки блок з батарейкою.

Як відкрити ключ Hyundai Крета?

Вийняти механічний ключ з брелка, а потім розполовинити електро-брелок. Тобто спочатку натиснути і утримувати кнопку (1), потім витягти механічний ключ (2). Далі відкрити задню кришку використовуючи тонкий плоский інструмент. Після чого міняємо використану батарейку на нову.

Як поміняти батарейку на ключі RAV4?

Спочатку треба знайти паз на ключі, біля кнопки «unlock». Вставити в паз викрутку і підняти задню кришку. Потім витягнути модуль дистанційного керування і зняти з нього кришку, натиснувши на чотки виступи по краях. Перевернувши модуль, можна побачити батарейку і зняти її з посадкового місця за допомогою викрутки.

Hyundai Solaris заміна батарейки в ключі: виявляємо суть

На фото нижче відзначена частина ключа під якою встановлена ​​батарейка.

Беремося як показано на фото нижче і сильно тягнемо за кришечку на себе.

Не бійтеся не поламати, пластик дуже міцний

Зазвичай при відкритті кришки батарейка вилітає з посадкового місця.

Розриваємо коробочку з новою батарейкою і поміщаємо її ключ. На неї потрібно натиснути, і вона як би защелкнется в посадочне місце. У ключі є спеціальна контактна дужка.

Батарейка повинна стояти плюсом вгору! На батарейці є відмітка.

Так само пам’ятаєте батарейку можна брати голими руками з двох сторін. Якщо ви візьмете її так, то відбувається замикання, і батарейка розряджається.

Ставимо кришечку і дуже сильно натискаємо на неї. Замикатися вона повинна праворуч і ліворуч.

Йдемо до автомобіля і перевіряємо дальність роботи ключа.

READ  Заміна лампи ближнього світла Nissan Juke

Я думаю все детально описано, якщо з’явилися питання дивіться відео матеріал.

АвтоНовини / Огляди / Тести

Як замінити чохол фліп-ключа

Це відео описує, як замінити корпус ключа. Hyundai i30. Як розібрати брелок (фліп ключ) 3. Зрозуміти, як міняти масло-в-маслі в двигуні ВАЗ-2106 повно. Ви змінюєте спосіб зміни освітлення, коли номер багажника горить, а тримача повертається. Зазначу, що після розбирання.

Замена батарейки в автомобильном ключе Hyundai Solaris

Натисніть хромовану круглу кнопку на передній частині брелка

Натискаючи кнопку, ви натискаєте металевий ключ запалювання автомобіля

Відкрийте кришку батарейного відсіку на задній панелі пульта дистанційного керування.

Коли ви відкриєте задню кришку, ви побачите батарею CR2032

KIA,HYUNDAI-Что делать если села батарейка в смарт ключе замена батарейки в смарт ключе

Перші два кроки для заміни батареї в ланцюжку для ключів Hyundai. натиснути хромовану срібну кнопку, щоб витягти ключ запалювання з пульта дистанційного керування.

Потім помістіть металевий ключ запалювання пальцем в руку і відірвіть задню частину брелка.

Покладіть кришку ключа в безпечне місце.

Обережно підніми старий Батарея CR2032 з батарейного відсіку, потягнувши його нігтем. Як замінити акумулятор в Hyundai / Чоловіча брелок. Крім того, щоб витягти стару батарею з пульта дистанційного керування, ви можете обережно використовувати невелику викрутку з плоскою головкою.

На фото зображений брелок Hyundai Santa Fe без задньої кришки і акумулятора

У нашому прикладі ми використовуємо нову літієвої батареї Panasonic CR2032 3V (3 Вольт)

Вставте нову батарею CR2032 в пульт дистанційного керування.

При установці батареї CR2032 3V стежте за полярністю в ключі Hyundai. Для цього встановіть батарею так, щоб позитивна сторона батареї перебувала зверху, а негативна сторона була «».

Встановіть задню кришку на батарейний відсік і щільно вставте її в панель сигналізації.

Потім ви повинні перевірити ключ. Для цього підійдіть до машини і натисніть “Розблокувати” ( “Відкрити. Відкрити замок«) або “замикає« ( »Закрити. Замок закритий«).

Якщо нова батарея встановлена ​​правильно і ключ спрацьовування працює, ви повинні побачити миготливі габаритні вогні і почути, як відкриваються або закриваються двері (в залежності від того, яку кнопку ви натискаєте).

Заміна батарейки ключа Kia RIO класу Premium

Даний тип Smart-ключа дещо відрізняється від свого попередника по конструкції, тому і захід по заміні виглядає інакше. Справа в тому, що мотор тут не запускається викидних ключем запалювання, а кнопкою START. Ключ же потрібен для аварійного (екстреного) відчинення дверей, а брелок виконує функцію сигналізатора і транспондера іммобілайзера.

 • Для початку від’єднати «жало» від корпусу натисненням спеціальної кнопки і вийняти його.
 • Тепер, за допомогою предмета з вузьким ребром (ніж, плоска викрутка, монетка, той же ключ) підчепити спеціальний отвір, що знаходиться поруч з отвором, де зберігається ключ, і роз’єднати обидві половинки пристрою.
 • Залишається лише замінити батарейку ключа і акуратно зібрати його в зворотному порядку. Принципова відмінність від попереднього варіанту в тому, що «таблетка» встановлюється рівно навпаки, тобто «Плюсом» вниз.

Заміна батарейки в ключі на Соляріс

Для заміни батарейки потрібно викрутка з плоским шліцом, пластикова кредитна карта або медіатор. Корпус ключа виконаний з пластика і обидві його частини фіксуються за допомогою засувок. Алгоритм заміни батарейки наступний:

  Виймаємо нарізну частину, безпосередньо сам ключ.

В отвір вставте викрутку і поверніть.

Вставте нову батарейку і закрийте ключ.

Процес заміни описаний в інструкції з ілюстраціями. Вони представлені нижче.

Втім, дивлячись на них не відразу зрозумієш, що саме потрібно робити. А тому варто розписати все детально.

Необхідно натиснути на кнопку і вийняти ключ аварійного відкриття дверей.

Далі, використовуючи цей же ключ, роз’єднати брелок. Працювати потрібно акуратно, щоб не зламати пластик.

Коли брелок розполовинила, потрібно прибрати плату і вийняти батарейку, а на її місце поставити нову.

ВАЖЛИВО! При установці нової батарейки в ключ Hyundai Крета обов’язково дотримуйтесь полярності!

Збірка відбувається в зворотній послідовності.

Керівництво по заміні автомобільних ключів Hyundai.

Уявіть собі ситуацію. Заміна масла і масляного фільтра Як замінити акумулятор в ключі Mazda 3, Mazda 6. Як замінити задній ліхтар Nissan tiida. У відео показано, як замінити задній ліхтар або стоп-сигнал на Nissan tiida. Ви припаркували свою машину біля торгового центру. Потім вони робили різні покупки протягом декількох годин, а потім приїхали на власній машині, щоб їхати додому. Як поміняти масло в двигуні ВАЗ «Classic». Але натискання кнопки на брелоку, щоб відкрити машину (нейтралізувати) вашою машиною, не реагує. Багато водіїв в шоці в цей момент.

Хоча в 90 відсотках випадків акумулятор просто розряджається в клавіатурі. Крім того, навантаження, як на двигун, так і на коробку, дозволяє міняти зчеплення в «океані». Щоб вас це не здивувало, ми пропонуємо докладні елементи управління, які допомагають власникам автомобілів міняти акумулятор в ключі автомобіля без сторонньої допомоги. Тепер ми покажемо вам, як замінити акумулятор на пульті дистанційного керування Hyundai.

Наше керівництво по заміні акумуляторів призначене для власників наступних автомобілів Hyundai і Kia (2013, 2014, 2015 і 2016 роки): Optima, Cadenza, K900, Sorento, Sportage, Sedona, Soul, Elantra, Veloster, Sonata, Azera, Tucson, Forte, Genesis, Cerato, Spectra, Accent, Sephia, i20, i30, ix35, i40 і Equus.

У нашому прикладі з фото ви можете побачити брелок від джипа третього покоління Hyundai Santa Fe. Так що ж робити, якщо ваш кросовер Hyundai Santa Fe звільнений з 2013 по 2016, наше примітка про заміну батареї в ключі будильника допоможе вам зрозуміти, як легко і просто замінити батарею без сторонньої допомоги.

Попередження: На відміну від багатьох інших брендів, яким для заміни ключа в ключі потрібно викрутка або інші інструменти, Hyundai Santa Fe (2013-2016) та інші акумулятори Hyundai і Kia не потребують інструментах для заміни акумулятора.

Акумулятор, який використовується в ключі Hyundai Santa Fe: 3-вольт 2032 3 літієвих акумулятора.

Існує великий вибір акумуляторів на ринку в режимі реального часу. CR2032, які створюють як відомі бренди, так і не знайомі з нами.

При виборі батареї 2032, майте на увазі, що краще брати фірмову літієвої батареї. Як поміняти масло в Лансере 9 і 10. Як розібрати ключ шкоди; замінити акумулятор в ключі; Skoda Octavia; Заміна Skoda Octavia А7. Це збільшує ймовірність того, що батарея прослужить набагато довше. Пам’ятайте, це дешевше акумулятор, Тобто він має меншу тривалість життя.

Також придбайте кілька батарей заздалегідь. CR2032 і покладіть їх у сумку або кишеню свого одягу, щоб затонула батарея не стала повною несподіванкою.

Заміна батарейки викидного ключа Kia RIO

 • Насамперед доведеться «викинути жало», тобто натиснути кнопу фіксатора на брелоку і витягнути ключ запалювання назовні.
 • Після цього слід розгорнути корпус в зручне положення, вставити великий палець в паз, в якому знаходився ключ, із зусиллям потягнути заглушку вгору і від’єднати задню кришку (вона щільно вмонтована, тому не бійтеся жати, тому що для відкривання слід докласти силу).
 • Потім необхідно витягнути стару батарейку і вставити на її місце нову. При цьому батарейка встановлюється обов’язково негативною стороною вниз. Таким чином, «» повинен знаходитися зверху, а «-» внизу.
 • Заключна операція. установка кришки на штатне місце і перевірка працездатності приладу.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS