Як почати автомобіль з Starline Autorun

Alarfall Autorun

Для авториту A9 Autorun на будильникам потрібно перевірити правильну установку поточного часу. Другий. вам потрібно переконатися, що ви встановили та увімкнено будильник. Якщо він активований, то на дисплеї брелка повинна відображатись відповідна іконка 2 із зображенням будильника

Як настроїти автозапуск за температурою на А9:

 • Встановіть курсор до значка D. вимикає вимкнення автозапуску (щоденно-будильник).
 • Натиснути кнопку 2. Автомобіль просигналізує 1 звуковим сигналом та 1 спалахом габаритів. Брелок видасть мелодійний звуковий сигнал.

Сигналізація з автозапуском. Starline Starline з автозапуском.

На дисплеї, крім іконки будильника, з’явиться ярлик 5 При першому увімкненні функції двигун автоматично запуститься, почнеться його прогрів. Якщо це не потрібно, просто натисніть кнопку 1 протягом тривалого часу. Після цього двигун розпочнеться вже на той час, до якого будильник.

Starline A9: Температура Авторун

Автоматична функція Starline A9 дозволяє розігріти двигун, якщо на вулиці є охолодження. Сигналізація забезпечує таку можливість, коли значення зменшуються на датчик температури двигуна.5.10.15 або.20 ° С. Специфічне значення вибирається при програмі функції. І час потепління двигуна. функції

 • Встановіть курсор на значок C
 • Натисніть кнопку 2. Якщо все це зроблено правильно, дисплей з’явиться на дисплеї (градусах). і поруч з ним. значення температури, при якій двигун автоматично запускається.

Якщо Starline A9 Autorun не працює, то причиною може бути в невдалою спробі включити двигун. Цілком можливо, що ручної роботи коробки передач не виконується процедурою програмного забезпечення нейтральної, датчик температури вимкнений, спроби прокрутки стартер вичерпані (всі з них 4). Також необхідно враховувати, де встановлюється датчик температури. Від місця залежать інтервали між запусками двигуна.

Вимкнути автозапуск за температурою на А9 можна так само, як і вмикали. Іконка градусника (

Як завести автомобіль по будильнику

Функція Autorun має кілька різних варіантів, які власник може налаштувати на свій розсуд. Наприклад, ви можете налаштувати автоматичний запуск сигналу тривоги. Попередньо переконайтеся, що час на брелок встановлюється правильно для правильного виконання програми.

READ  Заміна салонного фільтра Subaru Forester 2014

Необхідно встановити курсор на відповідну піктограму годинника (за допомогою третьої кнопки). Після того, як потрібно натиснути першу кнопку і почути мелодійний сигнал. Час на брелок повинен спалах, і машина блимає один раз з розмірами. Тепер на пульті дистанційного керування відображається відповідна піктограма, а система почала підрахувати до автозапуску. Самі показники будильника виставляються там же, де параметр годинника.

Автомат за допомогою температури двигуна

На двигуні встановлено температурний датчик, що йде в комплекті з автосигналізацією, що реєструє значення температури. Якщо він потрапляє нижче вказаного рівня, функція автозапуску спрацьовує, і двигун починає працювати.

Порог температури може бути рівним.5 ° С.10 ° С.18 ° С.25 ° С. Це програмована функція 4, відповідно, варіанти 1, 2, 3 та 4.

Як увімкнути StarLine A91 Auto Start при температурі. встановіть курсор на значок у вигляді термометра і коротко натисніть клавішу 1.

Рекомендації при використанні та правил Autorun

Starlaine A91 Автомобільний комплекс безпеки має можливість автоматично запускати блок живлення. Для того, щоб зробити це необхідним для попереднього виконання деяких процедур:

 • Встановіть селектор коробки передач у нейтральну позицію;
 • Видалити ключ від блокування запалювання;
 • Включити систему ручного гальма;
 • Закрити двері, кришку моторного відсіку та кришку багажного відділення.

Як встановити

Ви можете встановити віддалений початок блоку живлення за допомогою додаткового шести контактного роз’єму. Проводка підключена алгоритмом:

 • Дріт червоного з’єднується з центральним замком автомобіля;
 • Жовтий дріт до блокування запалювання;
 • Два чорних кабеля підключаються до стартера (більший поперечний переріз) та блокування запалювання;
 • Сині та зелені дроти ізольовані, залишаються вільними.
почати, автомобіль, starline, autorun

Сигналізація Starline автозапуск із брелка

У цьому розділі ми розберемося, як запускати функцію за допомогою будильника, таймера та температурних показників. Але це ще не все. Розглянемо одну з найбільш зручних функцій. контролювати стан анти-крадіжного комплексу за допомогою смартфона.

Дистанційний автозапуск Starline

Перед вивченням віддаленого запуску Starline ми рекомендуємо з’ясувати в деяких тонкощів. Щоб активувати автозапуск, слід виконувати наступні умови:

 • Активувати стоянок гальма;
 • Увімкніть клавішу в замикач і витягніть його. Все це виконується з приглушеним двигуном;
 • Встановити нейтральне положення на контрольно-пропускному пункті;
 • Заблокувати автомобільну кабіну та двері магістралі, а також кришку капоту.

Наступні дії є достатньою для власника автомобіля, щоб мати можливість використовувати автоматичний запуск.

Ви можете налаштувати autorun іншим способом:

 • Встановіть транспортний засіб на стоянці гальма;
 • Перекласти перемикач передач до нейтрального стану;
 • Натисніть і утримуйте три секунди Key 1 на комунікаторі. Вам потрібно чекати сигналу дзвінка;
 • Витягніть клавішу від ключа запалювання;
 • Залиште автомобіль, перевіряючи стан закритих дверей.
READ  Чому димить дизельний двигун синім димом

При правильному виконанні дії, анти-крадіжний комплекс приведе двигун самостійно і активує режим безпеки.

Два методи можуть бути використані для віддаленого запуску:

 • Натисніть клавішу 1 і тримайте його протягом трьох секунд. Вивільнення лише після сигналу дзвінка;
 • Виберіть зображення “Пуск”, натисніть клавішу 2 один раз.
почати, автомобіль, starline, autorun

Якщо ви успішно запустіть двигун, на екрані комунікатора з’явиться значок “вихлопний газ”. Далі двигун буде розігріти стільки часу, як зазначено раніше під час налаштувань. Перед тим, як вимкнути двигун, близько 1 хвилини, на екрані з’явиться код “R01”. Наприкінці часу він змінить новий код “R00”.

Alarfall Autorun

Перед налаштуванням параметрів сигналу перевірте час на бортовий комп’ютер. Це повинно бути таким, наскільки це можливо. Щоб увімкнути AutoRun у налаштуваннях сигналізації, ви повинні дотримуватися дій, наведених нижче:

почати, автомобіль, starline, autorun
 • Активувати функцію на комунікаторі через значок, що зображує дзвін;
 • Встановіть потрібний годинник на будильник. Для цього, поперемінно доведеться натиснути на кнопки за номером 1 і 3. Дії повинні бути підтверджені на значку набору.

З правильними налаштуваннями, транспортний засіб передає сигнал до загальних вогнів, і вони роздуті.

Коли функція увімкнена на дисплеї комунікатора, зображення та зображення дзвінків з’являться по черзі. Все це супроводжується довгим звуком.

Час автоматичного таймера

Ви можете використовувати Autorun за допомогою таймера, якщо ви виконуєте наступні налаштування:

Сигналізація з автоматичним запуском. Starline Starline з Автомобільним.

 • Cursor Натисніть значок піску годин. Підтвердіть дії по черзі натисканням клавіш 1 і 3;
 • Встановіть потрібний годинник, що підтверджує описані вище дії.

Щоб вимкнути функцію, слід натиснути кнопку Двостороння на панелі зображення таймера, зникне з екрана комунікатора, а останній опублікує мелодійний сигнал.

Автостат для показників температури

Ця функція є найбільш зручною з усіх перелічених. Датчики самостійно контролюють температуру за бортом та за її змінами запускають двигун.

 • Курсором навести на іконку термометра та натиснути клавішу 1. Після блимання загальних вогнів сигнал звучить. Поточна температура з’явиться на екрані комунікатора, який зникне з відображення через п’ять секунд;
 • Швидко натискайте клавішу 1 та введіть потрібні параметри;
 • Щоб почати функцію 1 ключ 1.

Ви можете вимкнути параметр у тому ж методі, описаному у попередній версії. Тільки курсор слід відвідувати на зображенні термометра.

Налаштування програмного забезпечення Autorun для програми телефону

За допомогою смартфона керувати станом охоронного комплексу дуже зручно. Тому що це може бути зроблено з будь-якої точки, незалежно від того, яке місто ви. Але в останньому випадку, обов’язково наявність вбудованого модуля GPS.

READ  Як відключити грубку на ВАЗ 2107

Щоб керувати Autorun через телефон, вам потрібно:

 • Надіслати SMS-повідомлення до SIM-картки, розташовану всередині комунікатора;
 • Зателефонуйте до SIM-картки;
 • Надішліть команду через спеціальну програму, щоб встановити та налаштувати зв’язок з автомобілем через нього.

Заявки доступні для завантаження з усіх мобільних магазинів. Вам не потрібно платити за них, завантажувати їх безкоштовно. Розробники намагалися зробити найбільш простий і доступний Inteeis, тому у контролі не важко з’ясувати навіть людину далеко від техніки.

Відгуки власності

Довгий час визначається автосигналізацією. Як результат, я вибрав Starline E90 через свою надійність і зручність. Це радує те, що на машині є GPS-етикетка, тому ви завжди можете зрозуміти, де це так чи інакше. Функції також дуже задоволені. є все необхідне для комфортної роботи. З труднощів. занадто багато чутливості датчика удару на заводських налаштуваннях. Мені довелося розібратися і мелодія через пару днів. Але з того часу не було проблем, тому я рекомендую.

Хороша система, хоча і не найсучасніша, але автомобіль захищає достатньо. Зручно, щоб майже всі параметри автозапуску можна налаштувати з брелок. не потрібно піднятися на кнопку валюти та ввести режим обслуговування. Це все краще. більше року, оскільки установка, і існує абсолютно ніяких скарг. За винятком того, що кнопки невеликі на пульті, іноді це незручно, але його можна звикнути. А за своїми функціями та вартістю – відмінна сигналізація.

Інструкція підготовки до запуску двигуна для АКПП

Незважаючи на багато відмінностей між ручною передачею та автоматичною трансмісією, алгоритм запуску двигуна у цьому випадку дуже схожий на опис попереднього варіанту:

 • Встановіть автомобіль на стоянці гальма;
 • Встановіть положення “автомата” на режим паркінгу;
 • Вийдіть з автомобіля, активуючи систему безпеки.

Обмеження роботи віддаленого та автоматичного запуску двигуна температури

Starline A93 дозволяє зупинити двигун з автомобілем та пультом, коли двигун нагрівається до 50 ° С. Якщо функція 4 таблиці 2 запрограмується до другого, третього або четвертого значення, автомобіль буде стійкою з будь-яким автоматичним або віддаленим запуском, як тільки температура двигуна стає 50 ° С.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS