Як перевірити масло в коробці Renault Sandero

Як перевірити рівень масла в АКПП Renault Sandero?

Щоб перевірити рівень масла, потрібно заїхати на яму, поставити важіль АКПП в положення «Р», завести мотор, почекати прогріву коробки до 60 градусів. Далі слід відкрутити внутрішню контрольну пробку. Заміряти витік обсяг. Якщо він менше 100 мл., Це означає, мастильної рідини недостатньо.

Скільки масла входить в коробку Renault Sandero Stepway?

Для заповнення МКПП Renault Sandero Stepway досить трьох літрів мастильної рідини.

Як перевірити рівень в коробці автомат?

Вийміть покажчик рівня з направляючої трубки АКПП, і насухо протріть його чистою ганчіркою. Потім вставте щуп назад до упору і знову витягніть. За мітках на покажчику рівня перевірте рівень масла і його стан. Нормальний рівень рідини (прогрітій до робочої температури) повинен знаходитися в зоні HOT.

Як замінити масло в коробці Renault Logan?

Renault Logan 1.4i Road Cruiser Самостійна заміна масла в коробці передач

 • Знімаємо захист картера.
 • Руками відвертаємо пластмасову білу пробку заливної горловини.
 • Підставляємо ємність і квадратним ключем на 8 відвертаємо пробку зливний горловини.
 • Чекаємо деякий час, поки зіллється старе масло.

Скільки літрів масла в коробці Renault Logan?

При необхідності поміняти масло в коробці передач Renault Logan або додати, автовласникові потрібно знати, скільки літрів входить в трансмісію. Обсяг рідини в механічною КПП становить близько 3,5 літра. Кількість мастила в автоматичних трансмісіях. 4 л.

Коли міняти масло в АКПП Renault Sandero Stepway?

Міняємо масло в автоматі Власникам даної комплектації Renault Sandero майстри рекомендують міняти мастило через 5-річний термін експлуатації, а доливати. через кожен рік. Увага! Інтенсивність експлуатації не впливає на коригування термінів заміни або доливання.

Коли міняти масло в коробці Renault Sandero?

Тому міняти масло в механічних коробках передач, незважаючи на сервісні рекомендації Renault, все-таки потрібно. Ми рекомендуємо провести першу заміну на 60 тис. Км. У перші десятки тисяч кілометрів пробігу автомобіля всередині коробки передач відбувається притирання деталей.

шукаєте зонд!

Щоб виконати таку просту процедуру, як перевірка рівня масла в коробці передач на Renault Logan, необхідно припаркувати автомобіль на рівній горизонтальній поверхні і, якщо можливо, обладнати яму для перевірки. де є запобіжник прикурювача Renault Megane 3 Найкраще потрапити в оглядовий отвір знизу машини після зняття кожуха картера.

Якщо це неможливо, то при перевірці моторного відсіку ви можете переконатися, що на коробці передач Renault Logan немає масляної трубки.

Зверніть увагу!

Всі роботи по перевірці рівня масла в коробці перемикання передач, варто проводити тільки на «постигла» КПП. Тому як така перевірка стає найбільш актуальною і повної, коли вся трансмісійна рідина стече з усіх робочих агрегатів.

Скільки масла в АКПП Renault Logan

Обсяг масла в коробці Renault Logan становить близько 3.5 л. Для проведення повної заміни його беруть із запасом. Приклад. щоб промити піддон, піде близько 1-2 л рідини. Процедуру промивання коробки водії роблять на свій розсуд. Виняток становлять ситуації, коли відпрацювання сильно забруднена, потрібно змінити один продукт на інший.

Досвідчений водій приблизно сам може розрахувати, скільки мастила йому потрібно для обслуговування авто

Масло в коробці Renault Logan з часом зношується, може випаровуватися обсяг. Тому велике значення мають планові обслуговування системи. Проводити їх можна своїми силами, важливо дотримуватися регламенту, заливати стільки ж нової мастила, скільки було злито. Переливи і недоливи технічні рідини однаково шкідливі для роботи коробки передач і експлуатації автомобіля в цілому.

Промивши піддону роблять при зміні одного типу продукту на інший. Замінювати оригінал на аналог можна, але потрібно враховувати характеристики в’язкості, щільності та інші параметри. Зниження класу рідини загрожує виходом КПП з ладу. Для АКПП простіше робити часткове оновлення, але повний злив буде більш ефективним, особливо при значних забрудненнях.

Періодичність заміни, яке масло заливати

За регламентом виробника, сервісні заміни моторного масла на Renault Logan проводяться через 15000 кілометрів пробігу або з інтервалом 1 рік. Але деякі власники автомобілів вважають цей інтервал трохи завищеними, рекомендуючи при цьому його скоротити з урахуванням умов експлуатації.

За паспортом і в інструкції по експлуатації наводяться допуски, якими має бути наділений моторне масло. Рекомендація виробника вказує на застосування оригінального масла, в даному випадку, для бензинових моторів це Elf Evolution 900 SXR. Найчастіше використовується в’язкість 5W-30 або 5W-40. Для оновлених дизельних двигунів рекомендується використовувати масло Elf Evolution Full-Tech FE 5W-30.

Виробник допускає використання аналогів, єдине, вони повинні бути з допуском Renault-Nissan: RN0700 / RN0710. У власників моделі, найбільш популярними були такі марки:

 • Castrol GTX 5W-40 A3 / B4
 • Eni i-Sint 5W-40
 • Liqui Moly Leichtlauf High Tech 5W-40
 • Mobil Super 3000 x1 5W-40
 • Motul X-cess 8100 5W-40
 • Ravenol VST 5W-40
 • Shell Helix Ultra 5W-40
 • Valvoline SynPower 5W-40
 • ZIC X9 5W-40
 • Лукойл Genesis Armortech 5W-40

З цього списку кожен може вибрати виходячи з переваги, ціни або любові до бренду.

Як перевірити рівень масла в коробці АКПП Renault Logan

Робити перевірку масла в коробці передач Logan обов’язково. забруднена мастило не буде належним чином відводити тепло і змащувати деталі. Це загрожує різного роду несправностями в АКПП.

Важливо! Брудна мастило в коробці. це абразивний суміш, яка під високим тиском надає ефект пескоструя. Такий вплив на гідроблок загрожує тонкою стінок в області розміщення клапанів регулювання. Підсумок. протікання.

Найзручніше застосовувати для перевірки щуп

Для тесту об’єму рідини в системі використовують щуп, можна оцінити рівень і просто вказівним пальцем. На щупі йде пара міток. максимальних і мінімальних значень. Для перевірки стану мастила нею капають на тканину або папір. Після мінералки заливати синтетику або напівсинтетику можна, важливо не знижувати клас.

Порада!

Завжди перевіряйте рівень масла, коли побачили його патьоки через сальники і прокладки, тому як несвоєчасне вирішення виниклої проблеми, може привести до фатальних наслідків всієї конструкції.

масло, коробці, renault, sandero

Як перевірити масло в коробці Renault Sandero

Залите в коробку передач трансмісійне масло розраховане на весь термін експлуатації автомобіля і в регламенті технічного обслуговування немає операцій по перевірці рівня і заміні масла. При цьому рекомендуємо перевіряти рівень масла в коробці передач при кожному обслуговуванні і обов’язково. при виявленні течі масла з коробки передач. Роботу виконуємо на оглядовій канаві або естакаді. Рівень масла перевіряємо через контрольне (холодець) отвір на остигнула коробці передач. Контрольне отвір розташований на передній стінці картера коробки передач і закрито різьбовий пластмасовою пробкою.

Розташування пробки контрольного отвори коробки передач Доступ до контрольного отвору на автомобілях з двигунами 1,4-1,6 (8V) можливий зверху з підкапотного простору, на автомобілі з двигуном 1,6 (16V) відвертати пробку зручніше знизу автомобіля (при знятої захисту силового агрегату). Дрантям очищаємо картер коробки передач навколо контрольного отвори.

Відвертаємо проти годинникової стрілки пробку контрольного отвору. Рівень масла в коробці передач повинен знаходитися на рівні нижньої кромки отвору, що можна перевірити пальцем. При необхідності долівку масла в коробку передач можна виконати знизу автомобіля шприцом для заливки трансмісійного масла (на автомобілях з двигунами 1,4-1,6 (8V) масло можна долити зверху, з моторного відсіку за допомогою воронки і шланга, вставленого в контрольне отвір). Доливаємо масло тієї ж марки, яке було залито в коробку передач. При доливці масла знизу автомобіля знімаємо захист силового агрегату (див. «Зняття захисту силового агрегату»).

Доливаємо масло в коробку передач до нижньої кромки отвору (масло почне витікати з отвору). Коли надлишки масла витечуть, дрантям видаляємо патьоки масла і загортаємо пробку. Якщо необхідно злити масло з коробки передач (наприклад, при заміні сальника приводу правого колеса) очищаємо картер коробки навколо зливного отвору. Підставляємо під зливний отвір ємність об’ємом не менше 3,5 л.

Четирехграннікамі «на 8» відвертаємо пробку зливного отвору і зливаємо масло в ємність. Для ущільнення під пробкою встановлена ​​мідна шайба. Після закінчення зливу загортаємо пробку зливного отвору. Після завершення ремонтних робіт заливаємо масло в коробку передач через контрольний отвір і загортаємо пробку.

Усім читачам і шанувальникам Drive2.ru великий Новорічний привіт! Новорічні свята у нас в Білорусі підходять до свого логічного завершення і завтра на роботу Все хороше має неприємну властивість, швидко закінчуватися і сьогодні користуючись нагодою пишу перший запис в Новому році в свій посередній БЖ вважаю запис буде вельми корисною в інформативному плані шановним власникам сімейства автомобілейRenault: Sandero 2, Stepway 2, Logan 2 Мова піде про заміну масла в механічній коробці передач і на якому пробігу, бажано це зробити

За регламентом мого автомобіля, нічого не сказано про заміну масла в механічній коробці,

проте по наполегливим рекомендаціям моїх друзів і колег з Drive2.ru, я все ж пару днів назад вирішив вперше за два роки і пробіг більше 21 тисячі км перевірити рівень і вид самого масла в коробці, благо часу це багато не займає при наявності свого гаража з ямой.По логікою речей на Авто-ВАЗі мали залити в КПП масло Elf Tranself NFJ 75W-80, а ось залито воно там насправді, у мене виникли певні сумніви, після того як я три дні тому шприцом з коробки відкачав з десяток кубиків масла і подивився його на світло, “але це ще квіточки”,

природно; в новій КПП за 21 тисячу пробігу шестерні інтенсивно прірабативала і це пояснює наявність металевих фракцій (попросту стружки) в маслі! До речі масло було з заводу налито набагато менше покладеної норми, де то 5 мм нижче заливного отвору! А ось, коли я через пару днів купив нове масло, приступив до його замінити злив заводське масло в прозору пластикову пляшку,

то колір масла мене м’яко кажучи спантеличив 🙂 Такий колір масла на пробігу 20 тисяч км, а який він буде наприклад після 50 тисяч. дьоготь? Так мало того і консистенція (густота) заводського масла на дотик в два рази нижче нового Elf Tranself NFJ 75W-80 Ось і думай; чого вони там на заводі заливають в КПП з бочок 🙂

Проверка уровня масла в МКПП. Замена масла. Гудит МКПП

Згідно з офіційними заявами від виробника, автомобіль Renault Logan не потребує заміни трансмісійного масла в коробці перемикання передач. Однак, все логановоди знають, що це далеко не так!

Якщо ви поки не збираєтеся проводити повну заміну масла або не настав час щодо пробігу автомобіля, перевіряти його рівень ви все одно просто зобов’язані при кожному технічному огляді. Якщо у Вас є підозри на рахунок якості масла, то ознайомтеся з матеріалом: яке масло вибрати для КПП Renault Logan.

шукаємо щуп!

Щоб провести таку елементарну процедуру, як перевірка рівня масла в коробці перемикання передач на Renault Logan, необхідно поставити автомобіль на рівну горизонтальну поверхню і при можливості, оснащеної ямою для технічного огляду. Дістатися до контрольного отвору найкраще знизу автомобіля, попередньо знявши захист картера двигуна.

Якщо такої можливості немає, то при перевірці через підкапотний простір, можна переконатися, що контрольний щуп перевірки рівня масла в КПП Renault Logan відсутня.

Пробка контрольного отвори перевірки масла

Тим самим перевірка здійснюється через контрольний отвір, яке розташоване в передній частині картера коробки перемикання передач з правого боку, і має вигляд болта (пробки) з пластмаси білого кольору з широкими пелюстками (для найбільшого комфорту при перевірці, можливо, буде потрібно на час дістати джгут проводів. з колодки датчика концентрації кисню (лямбда-зонд).

Відкрутили пробку, поруч на фото видно трос КПП

Після того як пробка була вами виявлена, її і частина картера навколо, необхідно очистити від бруду дрантям, щоб уникнути попадання бруду в КПП разом з маслом. Далі, слід відвернути пробку в контрольному отворі за годинниковою стрілкою, і якщо під час цієї процедури масло не почало сочитися, його рівень необхідно перевірити пальцем. В ідеальному стані воно має бути, на рівні нижньої кромки контрольного отвори.

Якщо при перевірці було встановлено, що трансмісійної рідини в КПП менше норми, то його необхідно долити за допомогою спеціального шприца або воронки. Необхідно знати обсяги масла У КПП, вони тут!

Зверніть увагу!

Всі роботи по перевірці рівня масла в коробці перемикання передач, варто проводити тільки на «постигла» КПП. Тому як така перевірка стає найбільш актуальною і повної, коли вся трансмісійна рідина стече з усіх робочих агрегатів.

Порада!

Завжди перевіряйте рівень масла, коли побачили його патьоки через сальники і прокладки, тому як несвоєчасне вирішення виниклої проблеми, може привести до фатальних наслідків всієї конструкції.

Перевірка рівня і долівка масла

Запускаємо двигун і прогріваємо коробку передач. Температура масла в коробці передач повинна бути 50-80˚ С. Для прискорення прогріву можна виконати коротку поїздку.

Температуру масла визначають за допомогою діагностичного тестера, підключеного до діагностичного роз’єму автомобіля.

Встановлюємо автомобіль на рівному майданчику і встановлюємо на ручне гальмо.

Натискаємо на педаль гальма і, утримуючи її натиснутою, по черзі перемикаємо селектор в усі положення, затримуючись на кожному положенні від «Р» до «D».

Для заповнення маслом гідротрансформатора і гідросистеми АКП.

Після цього перемикаємо на нейтраль «N» і відпускаємо педаль гальма.

Рівень масла змінюється в залежності від температури

Встановлюємо під коробку передач широку ємність для зливу робочої рідини.

Викручуємо пробку отвору для контролю рівня робочої рідини, розташовану в днище картера коробки передач.

При нормальному рівні робоча рідина починає витікати при температурі 35-37˚ З.

В отвір «А» для контролю рівня встановлюється перепускна трубка «Б», верхня кромка якої відповідає нормальному рівню рідини.

Горілий запах масла при наявності в маслі сторонніх часток свідчить про необхідність ремонту АКП.

Якщо масло не починає витікати з контрольного отвору при підвищенні температури до 60˚ С, необхідно долити її.

Від’єднуємо трос приводу селектора від коробки передач.

Викручуємо пробку отвору для заливання води, розташовану у верхній частині картера коробки передач.

Заливаємо спеціальне масло, наливаючи його до тих пір, поки воно не почне витікати з контрольного отвору.

Масло має випливати з контрольного отвору окремими краплями. Якщо воно випливає безперервним струменем, злийте його надлишок до моменту появи каплепадения.

Закручуємо пробки контрольного і отвору для заливання води моментом 35 Нм.

Як перевірити масло в коробці Renault Sandero

Перевіряти рівень в автоматичній коробці передач потрібно через кожні 15 тис. Км пробігу автомобіля. Заміна масла передбачається через кожні 60 тис. Км пробігу автомобіля.

Якщо масло потемніло, і з’явився запах горілого масла потрібно замінити масло і визначити на діагностиці причину.

В автоматичну коробку передач потрібно заливати масло ELF RENAULTMATIC D3 SYN

Заміна масла в АКП

Прогріваємо масло в АКП до робочої температури, зробивши невелику поїздку

Встановлюємо автомобіль на рівну оглядову канаву.

Переводимо важіль селектора в положення «Р» і встановлюємо на ручне гальмо.

Підставляємо ємність об’ємом 4. 5 літра, для зливу масла.

Четирехграннікамі на 8 мм відкручуємо зливну пробку.

Зливаємо з зливного (контрольного) отвору масло.

Так як всередині знаходиться рівнева колба, то масло витече не всі.

Після цього відкручуємо рівневу колбу.

Вставляємо в зливний отвір шестигранник на 8, і відкручуємо рівневу колбу.

Рівнева колба (пробка контролю рівня масла) пластмасова, тому при установці затягувати сильно не потрібно.

Після того як злили все масло, встановлюємо і закручуємо від руки рівневу колбу.

Закручуємо зливну контрольну пробку теж від руки.

Визначаємо кількість злитого масла з коробки передач.

Заливати потрібно приблизно така ж кількість.

Якщо автомобіль перебував на підйомнику, то опускаємо його і готуємо для заливки масла.

Послаблюємо хомути воздуховода і знімаємо його.

Четирехграннікамі на 8 мм відкручуємо заливну пробку.

Пробка ущільнюється кільцем ущільнювача.

Вставляємо лійку з подовжувачем в заливний отвір і заливаємо масло в кількості злитого масла.

Після цього запускаємо автомобіль і прогріваємо двигун до робочої температури.

Після того як прогріли двигун на холостому ходу, важелем селектора перемикаємо послідовно по всіх режимів, щоб масло розтеклося по внутрішнім частинам АКП.

Підставляємо ємність і при працюючому двигуні викручуємо контрольну пробку.

Якщо масло не випливає або обсяг злитого масла менше 0,1 л виконуємо наступне:

Потрібно повторювати ці операції до тих пір, поки в ємності не зіллється більше 0,1 л олії.

Закручуємо пробки і встановлюємо всі деталі в зворотному порядку.

Роботу виконуємо на оглядовій канаві або естакаді. Рівень масла перевіряємо через контрольне заливний отвір на остигнула коробці передач.

Контрольне отвір розташований на передній стінці картера коробки передач і закрито різьбовий пластмасовою пробкою. Дрантям очищаємо картер коробки передач навколо контрольного отвору. Відвертаємо проти годинникової стрілки пробку контрольного отвору. Рівень масла в коробці передач повинен знаходитися на рівні нижньої кромки отвору, що можна перевірити пальцем.

При необхідності долівку масла в коробку передач можна виконати знизу автомобіля шприцом для заливки трансмісійного масла на автомобілях з двигунами 1,4-1,6 8V масло можна долити зверху, з моторного відсіку за допомогою воронки і шланга, вставленого в контрольне отвір.

Доливаємо масло тієї ж марки, яке було залито в коробку передач. При доливці масла знизу автомобіля знімаємо захист силового агрегату см.

Як перевірити рівень масла в коробці передач в Renault Sandero

Залите в коробку передач трансмісійне масло розраховане на весь термін експлуатації автомобіля і в регламенті технічного обслуговування немає операцій по перевірці рівня і заміні масла.

При цьому рекомендуємо перевіряти рівень масла в коробці передач при кожному обслуговуванні і обов’язково. при виявленні течі масла з коробки передач.

Заміна масла в АКПП і МКПП Renault Sandero Stepway

Доливаємо масло в коробку передач до нижньої кромки отвору масло почне витікати з отвору. Коли надлишки масла витечуть, дрантям видаляємо патьоки масла і загортаємо пробку. Якщо необхідно злити масло з коробки передач наприклад, при заміні сальника приводу правого колеса очищаємо картер коробки навколо зливного отвору.

Підставляємо під зливний отвір ємність об’ємом не менше 3,5 л. Для ущільнення під пробкою встановлена ​​мідна шайба.

Замена масла в МКПП на Рено Логан, Сандеро, Ларгус, Логан2, Сандеро2

Після закінчення зливу загортаємо пробку зливного отвору. Після завершення ремонтних робіт заливаємо масло в коробку передач через контрольний отвір і загортаємо пробку.

Перевірка рівня і долівка масла в механічну коробку передач Renault Logan, Sandero Залите в коробку передач трансмісійне масло розраховане на весь термін експлуатації автомобіля і в регламенті технічного обслуговування немає операцій по перевірці рівня і заміні масла.

Перевірка рівня і долівка масла

Запускаємо двигун і прогріваємо коробку передач. Температура масла в коробці передач повинна бути 50-80˚ С. Для прискорення прогріву можна виконати коротку поїздку.

Температуру масла визначають за допомогою діагностичного тестера, підключеного до діагностичного роз’єму автомобіля.

Встановлюємо автомобіль на рівному майданчику і встановлюємо на ручне гальмо.

Натискаємо на педаль гальма і, утримуючи її натиснутою, по черзі перемикаємо селектор в усі положення, затримуючись на кожному положенні від «Р» до «D». Для заповнення маслом гідротрансформатора і гідросистеми АКП. Після цього перемикаємо на нейтраль «N» і відпускаємо педаль гальма.

Рівень масла змінюється в залежності від температури

Встановлюємо під коробку передач широку ємність для зливу робочої рідини.

Мал. 1

Викручуємо пробку отвору для контролю рівня робочої рідини, розташовану в днище картера коробки передач.

При нормальному рівні робоча рідина починає витікати при температурі 35-37˚ З.

Мал. 2

В отвір «А» для контролю рівня встановлюється перепускна трубка «Б», верхня кромка якої відповідає нормальному рівню рідини.

Горілий запах масла при наявності в маслі сторонніх часток свідчить про необхідність ремонту АКП.

Якщо масло не починає витікати з контрольного отвору при підвищенні температури до 60˚ С, необхідно долити її.

Від’єднуємо трос приводу селектора від коробки передач.

Мал. 3

Викручуємо пробку отвору для заливання води, розташовану у верхній частині картера коробки передач.

Заливаємо спеціальне масло, наливаючи його до тих пір, поки воно не почне витікати з контрольного отвору.

Масло має випливати з контрольного отвору окремими краплями. Якщо воно випливає безперервним струменем, злийте його надлишок до моменту появи каплепадения.

Мал. 4

Закручуємо пробки контрольного і отвору для заливання води моментом 35 Нм.

Перевірка рівня і заміна робочої рідини в автоматичній коробці передач Renault Sandero

Залите в коробку передач трансмісійне масло розраховане на весь термін експлуатації автомобіля і в регламенті технічного обслуговування немає операцій по перевірці рівня і заміні масла. При цьому рекомендуємо перевіряти рівень масла в коробці передач при кожному обслуговуванні і обов’язково. при виявленні течі масла з коробки передач. Роботу виконуємо на оглядовій канаві або естакаді.

Рівень масла перевіряємо через контрольне (холодець) отвір на остигнула коробці передач. Контрольне отвір розташований на передній стінці картера коробки передач і закрито різьбовий пластмасовою пробкою.

Розташування пробки контрольного отвори коробки передач:

Доступ до контрольного отвору на автомобілях з двигунами 1,4-1,6 (8V) можливий зверху з підкапотного простору, на автомобілі з двигуном 1,6 (16V) відвертати пробку зручніше знизу автомобіля (при знятої захисту силового агрегату). Дрантям очищаємо картер коробки передач навколо контрольного отвори.

Відвертаємо проти годинникової стрілки пробку контрольного отвори.

Рівень масла в коробці передач повинен знаходитися на рівні нижньої кромки отвору, що можна перевірити пальцем. При необхідності долівку масла в коробку передач можна виконати знизу автомобіля шприцом для заливки трансмісійного масла (на автомобілях з двигунами 1,4-1,6 (8V) масло можна долити зверху, з моторного відсіку за допомогою воронки і шланга, вставленого в контрольне отвір). Доливаємо масло тієї ж марки, яке було залито в коробку передач.

При доливці масла знизу автомобіля знімаємо захист силового агрегату.

Доливаємо масло в коробку передач до нижньої кромки отвору (масло почне витікати з отвору).

Коли надлишки масла витечуть, дрантям видаляємо патьоки масла і загортаємо пробку. Якщо необхідно злити масло з коробки передач (наприклад, при заміні сальника приводу правого колеса) очищаємо картер коробки навколо зливного отвору. Підставляємо під зливний отвір ємність об’ємом не менше 3,5 л.

Четирехграннікамі «на 8» відвертаємо пробку зливного отвору і зливаємо масло в ємність.

Для ущільнення під пробкою встановлена ​​мідна шайба. Після закінчення зливу загортаємо пробку зливного отвору. Після завершення ремонтних робіт заливаємо масло в коробку передач через контрольний отвір і загортаємо пробку.

тестовий виклик вікна з реєстрацією \ логіном

Як перевірити і залити масло в АКП Renault Sandero

Перевіряти рівень в автоматичній коробці передач потрібно через кожні 15 тис. Км пробігу автомобіля. Заміна масла передбачається через кожні 60 тис. Км пробігу автомобіля.

Якщо масло потемніло, і з’явився запах горілого масла потрібно замінити масло і визначити на діагностиці причину.

В автоматичну коробку передач потрібно заливати масло ELF RENAULTMATIC D3 SYN

Перевірка рівня і долівка масла в КПП на Logan / Sandero, 1,6 16V (Logan / Sandero 1,6, 16V)

Перевірка рівня і долівка масла в КПП на Renault Logan / Sandero з 16-клапанним двигуном 1.6. своїми руками.

Демократичний Renault Logan не надто обтяжливий в обслуговуванні. До того ж його господареві цілком під силу самостійно впоратися з рядовими регламентними процедурами. Сьогоднішня «методичка» адресована власникам пострестайлінгових Logan з 16-клапанним двигуном 1.6.

Рекомендуємо перевіряти рівень масла в коробці передач при кожному обслуговуванні і обов’язково. при виявленні течі масла з коробки передач. Роботу виконуємо на оглядовій канаві або естакаді. Рівень масла перевіряємо через контрольне (холодець) отвір на остигнула коробці передач. Воно розташоване на передній стінці картера коробки передач і закрито різьбовий пластмасовою пробкою.

Розташування пробки контрольного отвори коробки передач.

На автомобілі з 16-клапанним двигуном 1.6 відвертати пробку зручніше знизу автомобіля (при знятої захисту силового агрегату). Дрантям очищаємо картер коробки передач навколо контрольного отвори.

Відвертаємо проти годинникової стрілки пробку контрольного отвори

Масло в коробці передач повинно знаходитися на рівні нижньої кромки отвору, що можна перевірити пальцем. При необхідності долівку масла в коробку передач можна виконати знизу автомобіля шприцом для заливки трансмісійного масла.

Доливаємо масло тієї ж марки, яке було залито в коробку передач

При доливці масла знизу автомобіля знімаємо захист силового агрегату. Доливаємо масло в коробку передач до нижньої кромки отвору (масло почне витікати з отвору). Коли надлишки масла витечуть, дрантям видаляємо патьоки масла і загортаємо пробку. Якщо необхідно злити масло з коробки передач (наприклад, при заміні сальника приводу правого колеса) очищаємо картер коробки навколо зливного отвору. Підставляємо під зливний отвір ємність об’ємом не менше 3,5 л.

Четирехграннікамі «на 8» відвертаємо пробку зливного отвору і зливаємо масло в ємність

Для ущільнення під пробкою встановлена ​​мідна шайба. Після закінчення зливу загортаємо пробку зливного отвору. Після завершення ремонтних робіт заливаємо масло в коробку передач через контрольний отвір і загортаємо пробку.

Заміна масла в АКП

Прогріваємо масло в АКП до робочої температури, зробивши невелику поїздку

Встановлюємо автомобіль на рівну оглядову канаву. Переводимо важіль селектора в положення «Р» і встановлюємо на ручне гальмо.

Підставляємо ємність об’ємом 4. 5 літра, для зливу масла.

Мал. 1

Четирехграннікамі на 8 мм відкручуємо зливну пробку.

Зливаємо з зливного (контрольного) отвору масло. Так як всередині знаходиться рівнева колба, то масло витече не всі.

масло, коробці, renault, sandero
Мал. 2

Після цього відкручуємо рівневу колбу.

Мал. 3

Вставляємо в зливний отвір шестигранник на 8, і відкручуємо рівневу колбу. Рівнева колба (пробка контролю рівня масла) пластмасова, тому при установці затягувати сильно не потрібно.

Мал. 4
Мал. 5

Після того як злили все масло, встановлюємо і закручуємо від руки рівневу колбу.

Закручуємо зливну контрольну пробку теж від руки.

Визначаємо кількість злитого масла з коробки передач. Заливати потрібно приблизно така ж кількість.

Якщо автомобіль перебував на підйомнику, то опускаємо його і готуємо для заливки масла.

Послаблюємо хомути воздуховода і знімаємо його.

Мал. 6

Четирехграннікамі на 8 мм відкручуємо заливну пробку.

Мал. 7

Пробка ущільнюється кільцем ущільнювача.

Вставляємо лійку з подовжувачем в заливний отвір і заливаємо масло в кількості злитого масла.

Мал. 8

Після цього запускаємо автомобіль і прогріваємо двигун до робочої температури.

Після того як прогріли двигун на холостому ходу, важелем селектора перемикаємо послідовно по всіх режимів, щоб масло розтеклося по внутрішнім частинам АКП.

Мал. 9

Підставляємо ємність і при працюючому двигуні викручуємо контрольну пробку.

Якщо масло не випливає або обсяг злитого масла менше 0,1 л виконуємо наступне:

Потрібно повторювати ці операції до тих пір, поки в ємності не зіллється більше 0,1 л олії.

Закручуємо пробки і встановлюємо всі деталі в зворотному порядку.

Перевірка рівня масла в двигуні Renault Sandero

Перевірку рівня масла в піддоні картера проводимо на непрацюючому двигуні і на горизонтальній площадці.

Якщо перед перевіркою двигун працював, то зупиняємо його.

Чекаємо не менше трьох хвилин (масло повинно встигнути стекти в піддон картера двигуна) і виймаємо покажчик рівня масла (щуп).

Протираємо покажчик чистою ганчіркою і вставляємо в направляючу трубку до упору.

Знову виймаємо покажчик і по кромці масляної плівки на ньому визначаємо рівень масла в піддоні картера двигуна.

Кромка масляної плівки повинна знаходитися між двома западинами на покажчику (мітки MIN і MAX).

Примітка: Експлуатація автомобіля з рівнем масла нижче мітки MIN може привести до поломки двигуна і, як наслідок, до його дорогого ремонту.

Якщо рівень масла нижче мітки MIN повертаємо проти годинникової стрілки і знімаємо кришку маслозаливной горловини.

Через горловину доливаємо масло в двигун невеликими порціями.

Різниця в обсязі масла, залитого в двигун, між мітками MIN і MАХ близько 1,5 л.

Попередження: Доливати потрібно масло тієї ж марки, що і було залито в двигун.

Вичікуємо не менше трьох хвилин, щоб долитого порція масла встигла стекти в піддон, і знову перевіряємо рівень.

Встановлюємо покажчик рівня на місце.

Доливаючи масло, не допускайте підвищення його рівня вище позначки MAX. В іншому випадку масло через систему вентиляції картера потраплятиме в камери згоряння, а продукти згоряння масла можуть вивести з ладу каталітичний нейтралізатор відпрацьованих газів.

тестовий виклик вікна з реєстрацією \ логіном

Скільки масла в АКПП Sandero

Масла в коробку автомат Renault Sandero заливають 2.5-3 л. Якщо потрібно зробити промивши піддону, інших частин системи, мастило беруть з запасом. Обов’язково потрібно уникати змішування різних типів мастил, оскільки це може викликати хімічні реакції. Знижувати клас масла теж не можна.

Відповідність масла по класу, в’язкості, іншим параметрам. запорука безпроблемного роботи коробки передач типу автомат

Заміна масла в АКПП Renault Sandero

Заміну масла в коробці Renault Stepway проводять за графіком. Стара відпрацювання вирішує поточні завдання не в повній мірі, тому потрібні додаткові обслуговування, оновлюють мастило.

 • мастило деталей трансмісії, які постійно стикаються один з одним;
 • охолодження коробки;
 • зниження рівня навантажень на вузли;
 • видалення бруду, стружки.

Проводять зміну мастила при заміні, ремонту коробки, витоках масляної суміші. Причини витоків. поломки, розгерметизації, інші. Негативно впливають на роботу АКПП, стан змащення зношені сальники, проблеми з валом спідометра, пошкодження АКПП ущільнювача, люфти первинних валів.

Sandero. надійний, комфортабельний автомобіль, але багато що залежить від грамотного догляду

Як перевірити масло в коробці АКПП Renault Sandero

Перед тим як робити заміну масла в АКПП Renault Sandero, потрібно перевірити рівень масла. Якщо він низький, роблять долив, якщо мастило змінила колір, аромат, основні властивості, містить сторонні домішки, потрібно позачергове обслуговування.

 • Підготувати паперові рушники або ганчірку.
 • Припаркувати авто на рівному майданчику, виставити авто на ручник.
 • Переконатися в тому, що з моменту відключення двигуна пройшло мінімально 2 хвилини, і масло вже не циркулює. При експлуатації ТС більше півгодини почекати кілька хвилин, щоб мастило скла. Це важливий момент, від якого залежить точність тесту.
 • Визначити місце розташування кришки на горловині затоки КП, вибрати оптимальний тип гайкового ключа.
 • Зняти кришку горловини, перевірити масляний рівень.
 • Оскільки масло може стікати, діяти потрібно акуратно і швидко.

Відразу слід взяти зразок шприцом для аналізу. Обов’язково потрібно буде закрутити кришку горловини затоки на коробці передач згідно з вказівками в керівництві по експлуатації. Всі зняті попередньо деталі обов’язково повертають на місце, втрачати нічого не можна. Якщо окремі елементи сильно зносилися, їх замінюють на нові.

Постійно потрібно перевіряти рівень масла згідно з наведеними вище рекомендаціями, щоб не допустити його переливання.

Як замінити масло в МКПП Sandero Stepway

Масло в коробку Renault Sandero механіка теж регулярно треба або повністю зливати старе і додавати нове. Робити перевірки потрібно обов’язково, оскільки масляні голодування вузла можуть призводити до дуже серйозних наслідків.

Мікрочастинки забивають плунжери, канали системи гидроблока. Деталі коробки передач надмірно нагріваються, термін їх ресурсу падає. Поломки часто виникають через неправильне вибору масляної рідини, недотримання вимог з обслуговування.

Замінювати мастило обов’язково, якщо її стан незадовільний, просто долив не допоможе

Яке масло в АКПП Renault Sandero

Трансмісійне масло для Renault Sandero автомат потрібно вибирати з урахуванням ступеня в’язкості, специфікації. Загальновизнана класифікація. API, що визначає за допомогою тестування ступінь ефективності протизадирних, протикорозійного присадок. Ельф NFJ 75W-80 відповідає GL-4 класу, рекомендованого для застосування в МКПП синхронізованого типу на легкових авто. Використовувати GL-4 для класу вище GL-5 теж допустимо.

Як перевірити рівень масла в МКПП Renault Sandero

Тестування рівня покаже кількість рідини в системі і її стан. Проводити перевірки потрібно кожні 10 тис. Км. багато часу процедура не займе, а неприємні наслідки запобіжить.

 • Прогріти авто, проїхавши на ньому хвилин 10, заглушити двигун.
 • Вичавити педаль зчеплення, виставити машину на ручне гальмо.
 • Почекати мінімум пару хвилин, щоб переконатися, що масло більше не циркулює, знаходиться на дні піддона. Якщо автомобіль їздив більше півгодини, почекати треба буде довше. так масло встигне охолонути. Це важливо для отримання максимально точних результатів і безпеки водіння.
 • Визначити місце знаходження кришки горловини затоки, підібрати відповідний гайковий ключ для відкручування.
 • Відкрити кришку, перевірити рівень масла. воно повинно доходити фактично до кришки.

Через відсутність в МКПП спеціального вимірювача можна використовувати інші предмети. Такий простий тест покаже, наскільки високо масло в системі. Якщо рідина витікає, її багато. надлишки прибирають шприцом або іншим способом.

Після перевірки кришку горловини затоки потрібно якісно закриття, враховуючи рекомендації керівництва з експлуатації. Для доливання потрібно точно визначити місце розташування кришки, скрутити її. Зручно застосовувати спеціальний насос або шприц. Перевіряти рівень і стан масла потрібно регулярно. це дозволить уникнути ряду серйозних проблем в майбутньому. Рекомендований інтервал тестів. кожні 10 тис. Км пробігу.

Заміна масла в АКПП Sandero

У Renault Sandero Stepway 2016 заміну масла, як і в інших моделях, рекомендовано робити кожні 5 років, доливати щорічно. Важливо розуміти різницю між повною зміною і відновленням. в першому випадку мастило зливають, систему промивають, заливають новий продукт, у другому виконують часткове оновлення відпрацювання.

Обслуговування легко можна робити своїми силами в гаражних умовах

З плином часу мастило втрачає початкові характеристики, перестає вирішувати поточні завдання на належному рівні. Порядок проведення робіт:

 • Машину заганяють на яму або виставляють за допомогою підйомника.
 • Селектор трансмісії фіксують в положенні Р.
 • Запускають мотор, очікують повного прогріву. до позначки в 60 градусів.
 • Скручують пробку піддону коробки передач, мотор не глушать.
 • Оцінюють обсяг масла, який реально може витекти з картера. Коли він становить в районі 100 мл і більше, роблять долив. В середньому додають близько 300 мл мастильного речовини, зручно застосовувати для цих цілей шприц.
 • Коробку закривають, движок заводять, селектор переводять з положення Р в салон, потім повертають назад.
 • Пробку закривають, движок заводять, змінюють положення селектора в салоні, знову виставляють Р.
 • Перевіряють рівень. потрібно відкрити коробку і оцінити обсяг масла, яке скло. Якщо він 100 мл і більше, роботи можна вважати завершеними. пробку закривають.

При необхідності процедуру повторюють знову. Якщо на коробці є патьоки, обслуговування роблять позапланово. При виникненні труднощів з проведенням робіт потрібно буде заручитися підтримкою помічника. Також заздалегідь готують набір обладнання та інструменту.

Обслуговувати АКПП своїми силами просто, головне слідувати рекомендаціям