Як перевірити м’яч на ВАЗ 2107

Заміна кульки підтримує VAZ-2104-2107

Якщо водіння нерівномірності ви переслідуєте неприємний звук у передній частині автомобіля, то вам не потрібно приносити справу до критичного моменту. Щоб знайти причину стукіт, потрібно з’ясувати структуру підвіски, як взагалі, і його окремі частини. У цій статті я розповім про одну з причин для стукітності, і як замінено м’яч ВАЗ 2107.

Підтримка кульової підтримки ВАЗ 2107.

Підтримка м’яча складається з пальця, вставленого в корпус. Між ними пластиковий лайнер, який з часом носить. Від проникнення пилу всередині вкладиша, захищає гумовий корпус, прикріплений до тіла і щільно прилягаючи до пальця. У випадку підтримки м’яча надається отвір для змащення та перевірки статусу частини. Але не всі виробники це роблять.

2107

Діагностика кульки підтримує ВАЗ 2107.

З появою стукання на нерівності в передній частині автомобіля та побиття в рульовому колесі, а також високу чутливість машини до киля, слід перевірити стан суспензії, і один з елементів буде перевіряти підтримку м’яча ВАЗ 2107. Як перевірити підтримку м’яча на ВАЗ 2107? Дуже легко! Є кілька способів перевірки кульової підтримки.

Якщо у Вас є оглядова яма або естакада, то заїжджаємо туди та починаємо огляд авто. Перш за все, увага повинна бути приділена стану плоскою підтримки м’яча. Ви можете визначити перші ознаки несправності кульової підтримки ВАЗ 2107. Якщо вони розірвані, то, швидше за все, це була причина абразивного у справі та збільшення зносу. Якщо завантаження є недоторканим, і у вас є м’яч з технологічним отвором у корпусі, як на діаграмі вище, то шматочок тонкого прямого дроту, відмітка на ній 11,8 мм і покладіть його в нього. Якщо мітка занурилася в м’яч. це означає, що настав час змінити.

У тих випадках, коли у вас немає доступу до шляхопроводу, просто поверніть рульове колесо і висять у черзі колеса на гнізді. Далі, утримуйте одну руку на стику корпусу пальцем, а іншим наметовим колесом. Щоб перевірити верхню кулю, необхідно розробити колесо, тримаючи її верхню частину, і для перевірки нижньої кулі слід використовувати для застосування для найнижчої частини колеса. Ви також можете просто показати самостійно і на собі верхню та нижню частину колеса, але це не може дати точні результати, оскільки в таких випадках може бути звук безмовних блоків важелів.

Як перевірити та замінити кульові петлі ВАЗ-2107 Підвіски

Очищення у верхній кульовій суглобах перевіряється за допомогою кріплення 02.8701.9500.

Встановіть машину на рівній горизонтальній платформі з твердим покриттям, підніміть праворуч перед автомобілем і зніміть колесо.

Підземний під нижньою кулькою петлі дерев’яний блок 10 висотою 190 мм і опустіть машину на ній.

Встановіть рукав 9 на гайку верхнього шарнірного болта, близького до корпусу, носити основу 8 на рукав і трохи закріплюйте його гвинт 4.

Переміщення пристрою, встановіть важіль 3 у вертикальне положення, щоб його нижній кінець спирається на захисний корпус 2 гальм, і затягніть гвинт 4.

Встановіть у базовій стійці 8 Індикатор 7, доки він не зупиняє його ноги у важелі 3, з натягуванням 2-3 мм, і затягніть болт 6.

Прикріпіть кронштейн 16 до концентратора з 15 двома болтами для двох коліс, носити динамометричну клавішу 1 на головку шестигранної осі кронштейна 16 і, на момент 196 нм (20 кгс м), поверніть ключ до автомобіля І з цього, як показники показників підсумовуються.

READ  Де знаходиться салонний фільтр Opel Astra

Загальний показник показника не повинен перевищувати 0,8 мм.

Повторне операції для суспензії лівого переднього колеса.

Стан нижньої кульової петлі

Встановіть автомобіль на рівній горизонтальній платформі з твердим покриттям і, піднімаючи праворуч перед автомобілем, видаліть колесо.

Поставте під маточину 1 дерев’яну колодку 5, висотою 280 мм, і опустіть на неї автомобіль, очистіть нижню частину шарніра від пилу та бруду та виверніть конічний корок.

Вимірюйте глибину калібрувача 4 відстані “H”, як показано на діаграмі.

Повторне операції для суспензії лівого переднього колеса.

Якщо H. 11,3 мм, то шарнір знімають з машини і ретельно оглядає.

Не повинно бути ніяких тріщин на петлі, а в мастильні. бруд.

За наявності бруду в мастилі, тріщин на корпусі шарніра, а також при h 11,8 мм – шарнір замініть.

Звичайно, не кожен має кріплення та індикатор. Тоді ви можете просто перевірити стан кульових підставки.

Перевірте підтримку верхньої кулі

Асистент натискає педаль гальма та тримає його під час інспекції, щоб усунути можливий ефект розриву в концентрації підшипників.

Діагностика кульової підставки автомобілем ВАЗ-Класик.

Різкі рухи, які ми розірвали колесо для верхньої частини в площині, перпендикулярному до поздовжньої осі автомобіля.

Іншим способом можна перевірити стан підтримки м’яча.

Монтаж шпателя по черзі вгору. вниз гойдайте верхній важіль і перевірте позицію задньої частини хребта між пальцем і тілом підтримки м’яча

Коли знайдено зворотний зв’язок, необхідна підтримка верхньої кулі.

Перевірка стану підтримки нижньої кулі

Очистіть нижню частину кульової підтримки від бруду, і клавіша до 7 мм повернути пробку.

Якщо чек здійснюється на спостережній ямі або шляхопроводі, то вимірюйте глибину калібрувальну відстань від нижнього кінця опори до сферичної поверхні кульового пальця.

Якщо стан підтримки нижньої кулі перевіряється на рівній горизонтальній платформі та використовуйте супорти неможливе через його довжину, а потім відкрутіть пробку, вставте сегмент дроту у підтримку м’яча та покладіть її ризик до кінця м’яча підтримка.

Діагностика кульової підставки автомобілем ВАЗ-Класик.

Stanzirkul вимірює відстань від верхнього кінця дроту до ризику.

Якщо ця відстань більше 11,8 мм. я замінюю підтримку м’яча.

Для змащування шарніра ми закручуємо підтримуючу кульку до боулера, а мастила подачі нагнітача в порожнину опору, дотримуючись захисної підтримки підтримки підтримки.

Заміна кульки підтримує

Ключ “на 22” відключається самостійний горіх від кульового пальця верхньої підтримки.

За допомогою світильників обробляється м’яч пальцем з поворотного кулака.

Якщо немає пристроїв, то м’який палець можна обговорити з сильними ударами молотка на око поворотного кулака, одночасно натискаючи верхній важіль з монтажним лезом від нього.

Два ключі “на 13” перевернуть три гайки для кріплення м’яча підтримують верхній важіль

Балакція з захисною справою прикріплюється до важіль через пластину для тиску

Гайку нижньої кульової опори відразу повністю відвернути не вдається, тому що вона упирається в важіль поворотного кулака.

Тому ключ “On 22” перший вимкнув його на 3-4 поворотів.

Встановіть пристрій і натисніть клапанний палець від поворотного кулака.

Повністю відверніть самостійну гайку і піднімаючи поворотний кулак, видаліть його з м’яча пальця.

Ключі “на 13” обертаються навколо трьох горіхів для кріплення м’яч підтримує нижній важіль.

Він прикріплений до нього без затискної пластини

Перед установкою нової кульової опори, переконайтеся, що в них є мастильні матеріали та навмисні об’єкти.

Щоб повністю видалити поворотний кулак з фронтальними підвісками, пристрій перераховує один м’яч пальцем і вставте відповідну зупинку замість.

Натисніть другий кульовий палець. Встановіть м’яч підтримує зворотну послідовність.

READ  ВАЗ 2107 інжектор заводиться і глохне

Дизайн та мета кульових підставки

Дизайн передньої підвіски з кульовими опорами був заміщений популярним раніше механічним поворотом і є найпоширенішим. Завдання цих вузлів полягає у забезпеченні вертикального руху та обертання колеса під час водіння. Кульові опори постійно чутливі до сильних змінних навантажень під час руху автомобіля, і їх розпад загрожує серйозною аварією. Тому матеріал та якість виготовлення кульової опори накладають особливі вимоги. Швидкості кульки під час роботи навіть змусили дизайнерів розробити параметри призупинення без цього ніжного вузла. Але, як зазначено вище, більшість автомобілів (і лінія автомобілів ВАЗ. повністю) включають кульовий підставки в конструкції передньої підвіски.

М’ячі виготовлені (як скорочені) у двох версіях: наповнювачі та продукти з металевим керамічним лайнером. Перший тип використовується у верхній частині, другий. у нижній кульовій підшипниках. Це пов’язано з різними навантаженнями, які піддаються вкладачкам. У нижніх вузлах поперемінно виникає стиск та розтяг, у верхніх – тільки стиск.

Методи перевірки підтримки м’яча

Якщо є підстави вважати, що підтримка м’яча несправна, то це випливає, перш за все, застосовуйте найпростіші діагностичні методи. Значна частина методології перевірки може бути виконана без використання спеціальних інструментів та обладнання.

Типи кулькових точок

Доцільність виконання певних дій при перевірці продуктивності елементів підвіски буде пов’язано з типом кульового опору, який використовується машиною. На сучасних автомобілях можна використовувати як передню підвіскуну систему двох типів:

 • Одноразовий (Macpherson Type): це незалежний дизайн, що складається з житло, пружини, амортизатора. Частина в нижній частині спирається на важіль, а верхній з’єднувальний елемент прикріплений до тіла автомобіля.
 • Двічі клацніть: головна відмінність дизайну такого типу є наявність 2 важелів (верхня і нижня). До кожного з’єднувального елемента такого дизайну, поворотний кулак трахкається, відповідно, в такій структурі, на кожній стороні фронтальної суспензії використовуються два кулькові суглоби.

Переважна більшість сучасних автомобілів виготовляються з використанням одномірної суспензії.

М’яч підтримка життя

Раніше кульові опори можуть бути поза замовленням лише під час роботи автомобіля в умовах зламаних доріг, механічних пошкоджень або у випадку, коли заміна продукту була проведена з використанням запасних частин поганої якості.

У сучасних автомобілях оригінальні запчастини можуть експлуатуватися до 100 тис. KM Run, але з роботою зародка транспортного засобу, цей період може бути значно збільшений. На машинах, виготовлених понад 20 років тому, можуть бути встановлені кульові опори застарілої конструкції, термін служби яких не перевищує періоду пробігу 30 тис. км.

Вибір підтримки м’яча для ВАЗ 2107

Основним елементом будь-якого SHO є кульовий палець, від надійності якої залежить експлуатаційний ресурс всього вузла. Якість Ball Finger повинен відповідати наступним вимогам:

 • Палець повинен бути зроблений тільки з високожилевої сталі;
 • Бал пальця повинен бути обов’язковим, щоб пройти процедуру цементації (поверхневе затвердіння), і тіло пальця повинна бути збільшена, а потім охолоджена в олії.

Інші елементи опор виробляються способом холодної висадки з подальшою термічною обробкою.

Така технологія виробництва Шо досить дорого. Тому існує лише кілька фірм, що виробляють високоякісні опори для ВАЗ 2107. До них відносяться:

При виборі підтримки м’яча для ВАЗ 2107 підробки повинні бути поважними. На ринку є досить багато продуктів. Деякі з них зроблені настільки якісно, ​​що вони здатні вводити в оману навіть фахівця. Єдиний критерій, що дозволяє відрізнити підробку з оригіналу, це ціна. Низька якість ShO вдвічі більше дешевше. Однак, щоб заощадити на подробиці, з яких життя водія буквально залежить, є неприйнятним.

Діагностика нижньої кульової

А тепер про те, як на вазі перевірте підтримку м’яча, розташовану на нижньому важелі. Для цього потрібно виконати кілька дій:

 • Якщо на дні м’яча шарнір є бруд, то треба його видалити.
 • Використовуючи ключ до “7”, ви повинні відкрутити вилку, який знаходиться на дні клімату.
 • Діагностика зручно виконувати на шляхопроводу або спостережному ямі. Для цього потрібен халіперул у отворі і вимірюйте відстань від сфери кульового пальця до нижнього краю корпусу.
 • У випадку, якщо не існує можливості встановити глибину супорта, ви можете використовувати тонкий дріт або навіть матч. Встановіть його в отвір, після чого лінія вимірює відстань.
 • Максимальна відстань від пальця повинна бути 11,8 мм. Якщо менше, то підтримка м’яча може бути продовжена використовувати. Але якщо це значення більше, вам потрібно буде замінити шарнір.
READ  Як перевірити котушку запалювання ВАЗ 2107 Карбюратор

Перевірка держави

Перед тим, як змінити підтримку м’яча, переконайтеся, що цей елемент дійсно не вдалося, і це є причиною неадекватної поведінки автомобіля.

Для перевірки є два способи. простий і складніший.

Перший метод

Щоб перевірити, вам потрібно буде зробити наступне:

 • При русі слухати стеки, які походять з передньої частини машини. Фігура підтримки м’яча стає особливо помітним, коли колесо потрапляє в яму;
 • Якщо при отворі на ямі з’являється глухий удар з одного з передніх коліс, м’яч повинен бути змінений;
 • Існує ще один шлях. покладіть ногу зверху переднього колеса, а потім почати його, щоб натиснути в напрямку другого переднього колеса. Якщо при маніпуляціях, який ви почуєте глухих ударів, краще перевірити стан з м’ячем докладніше.

Процедура перевірки

Другий спосіб

Другий метод випробування є більш точним, але вимагатиме ями та додаткове обладнання.

 • Встановіть автомобіль над спостережною ямою.
 • Увімкніть ручний звук, замінюйте анти-волоконні колеса за власну безпеку.
 • Джек піднімає передню частину автомобіля. Переконайтеся, що автомобіль надійно надійно надійно, тому що ви повинні зламати машину.
 • Потік колеса з землі гнізда, почніть тестування.
 • Покладіть одну руку на верхню точку колеса, а друга, відповідно, на нижній.
 • Акуратно, але різкі рухи розбивають колесо зверху вниз.
 • Якщо ви не чуєте страйки, перевірте також друге колесо.
 • З появою іноземних звуків, вам потрібно попросити товариш, щоб поставити два пальці на підключенню підвісного підключення з м’ячем з м’ячем, а також у випадку з ШО. Якщо ви відчуваєте пальці, що палець підтримки м’яча зміщується всередині корпусу, м’яч пролив і вимагає заміни.

Заміна

Порядок виконання робіт, щоб замінити підтримку верхньої кулі

 • Автомобіль встановлюється на рівній горизонтальній поверхні, ми включаємо передачу.
 • Піддомінізувати бажану сторону автомобіля та демонтаж колеса.
 • Ми замінюємо журнал або цегли під дном і зніміть гніздо.
 • Позбутися від бруду і іржі на елементи кріплення верхньої підтримки з металевою щіткою.
 • Інструменти проти рухових гайок.
 • Піддомкрачуємо нижній важіль підвіски.
 • Ключом на 22, відкручуємо гайку на пальці кульовий на кілька обертів.

Порядок виконання робіт для нижньої кульової опори

 • Видаляємо бруд та іржу металевою щіткою.
 • Зачищаємо та обробляємо елементи кріплення нижньої опори засобом проти іржі.
 • Використовуючи ключ на 22, відвертаємо на кілька обертів гайку кріплення кульового пальця.
 • Використовуючи знімач, видавлюємо палець із поворотного кулака.
 • Викручуємо гайку пальця.

Найпростіший спосіб без домкрата та підйомника

Якщо деталь зверху, необхідно виконати таке:

 • Залишайтеся на рівній поверхні і покладіть машину на ручний звук.
 • Запитайте допомогу від пасажира, щоб натиснути педаль гальма. Якщо ви допоможете вам, то використовуйте інструменти для бакалавра (наприклад, лопата). Захистіть гальмо.
 • Почніть поступово розмахувати вершину колеса від себе, до себе.

У разі несправності ці дії призведе до зворотного зв’язку. Крім того, іноземні кросівки будуть добре почути. Однак, використовуючи техніку підтвердження, розбивка може бути визначена лише з значним зносом елемента підвіски.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS