Як налаштувати фари на Lada Granta

Перевірте та налаштувати фари Lada Granta

Давайте поговоримо про налаштування фари, яка схожа на те, як здійснюється регулювання на інших моделях автомобілів. Потрібно провести цю процедуру, як на абсолютно новому автомобілі, так і після руху на нерівній дорозі.

Якщо ви перестали спалити мої фари, то реле або запобіжник. І якщо навпаки, близьке світло не вимикається, то, швидше за все, ви маєте “реле”.

Для коригування нам доведеться отримати тип “Philips” з стандартним інструментом, а також запасним колесом та повним бензиновим резервуаром (якщо це можливо). Останні точки необхідні для забезпечення повного завантаження транспортного засобу.

  Автомобіль повинен бути встановлений на рівній поверхні повністю горизонтальний тип.

налаштувати, фари, lada, granta

Автомобільна горизонтальна установка

Регулювання діаграми для регулювання фари

Регулювання фари (ягня для коригування)

LAMB служить для регулювання горизонтальної площини, а шестикутний болт регулює положення променя світла по вертикалі. По можливості, пучки повинні максимально точно відповідати точкам на виготовленій стіні як у вертикальній, так і в горизонтальній площині.

Найважчий болт регулювання у вертикальному положенні

Вважається, що оптика правильно відрегульована тоді, коли промені виходять прямо на місця необхідних проекцій, заздалегідь нанесених на стіну, згідно з правилами експлуатації машини.

Тепер він утримується, так звана тестова гонка. Потрібно зробити це для того, щоб виправити регулювання фари, а також перевірити, чи була виконана робота правильно. Переконайтеся, що легкі пучки не сліпить водії, які йдуть зустріти вас.

Покращити якість виконаної роботи

Щоб досягти оптимального результату, необхідно перевірити, щоб кузов автомобіля не мав у своєму розпорядженні ті чи інші деформації, інакше налаштувати фари буде вкрай важко, і світло від них світитиме, начебто, в розкид.

Низькі світлові вогні на Granta! Найпростіший спосіб виправити це!

Переконайтеся, що склянка оптичних інструментів максимально чиста. Видалити пил та деякі інші типи бруду можуть бути використані з пилососом, не демонтаж.

Навіть не озброєне око показує подряпини на прожекторі на автомобілі

Якщо автомобіль працює протягом тривалого часу, особливо на брудних дорогах, окуляри фари можуть пошкодити у вигляді дрібних подряпин. Зміна фари є необов’язковим. Це просто просто польська.

Деякі проблеми можуть виникнути під час пошкодження відбивача або з порушенням її геометрії. Тут вже важко допомогти, оскільки поверхня дзеркала відновлюється надзвичайно складною. Доведеться замінити відбивач нового. Виявити дефекти на ньому досить легко, оскільки рівномірність кривизни картини на рефлектор буде порушено.

І, звичайно, розглянемо той факт, що лампи з рівною потужністю повинні бути встановлені в оптиці, а також з однаковими розмірами. Якщо це не так, то почуття коригування не буде взагалі.

Механізм регулювання фар на Granta, як відрегулювати своїми руками (з відео та схемою)

Ця тема буде актуальною не тільки для власників автомобіля Lada Gentala, але й аналогічна конструктивним особливостям моделей ВАЗ. Правильно налаштована оптика буде безпечно рухатися далі на транспортний засіб у вечірній і нічний час. Про те, як налаштувати фари, описано нижче.

READ  LADA Granta заміна опорного підшипника стійки

Коли фари потрібні на Granta. Чому виходить

Необхідність коригування фари можуть бути пов’язані з багатьма факторами, через які кут встановлення оптичних пристроїв змінюється під час роботи, а рух на машині стає небезпечним. Причини не обраного легкого потоку можуть бути незначними нещасними аваріями, навіть коли бампер трохи проводився, їзда на високій швидкості у поганих дорогах.

Інструкції для саморегулювання

Щоб відрегулювати допоміжний екран

Lada Granta Car Headlights

Пристрої фари LADA Granta (сторона водія)

 • Блок-Headara:
 • 1. регулятор світлового потоку в горизонтальному напрямку; 2. місце під картриднем цибулин поворотних сигналів; 3. гніздо основного гідроцила гідрокоректора; 4. місце під картриджем лампи Далекому світлі; 5. регулятор легкого потоку у вертикальному напрямку;
 • 6. місце під картридж лампи розмірів і денних підсвічування.
 • Подовжувальна вісь симетрії транспортного засобу повинна проходити на лінії москітності 0 на екрані.
 • Вертикальна риболовецька лінія 1 і 2 розташовані на рівній відстані від найможчої риболовної лінії 0.
 • Відстань А між лініями 1 і 2 повинна дорівнювати відстані між центрами ламп ближнього світла фар.
 • Виміряйте висоту центрів фари з землі, це буде відстань Н на екрані.
 • Встановіть гідродер у положенні 0 (автомобіль з одним драйвером).
 • Увімкніть фари фари і під час регулювання однієї фари, другий закритий непрозорий матеріал.
 • Відкрийте капот і відрегулюйте світло фари, повертаючи регулювальні гвинти через спеціальний отвір.

Лада Гранда Налаштування голови вважається, якщо верхні межі лівих частин легких плям збігаються з лінією 4, а вертикальна риболовна лінія 1 і 2 проходять через точки E1 та E2 перетину горизонтальних та похильних ділянок світла плями.

Як відрегулювати фари, також показані

Можливо зацікавить інші інструкції щодо ремонту LADA Granta.

Lada Gentala є одним з популярних автомобілів на внутрішньому ринку завдяки технічному обладнанні, включаючи високоякісну оптику. Для того, щоб світло відповісти на вимоги, потрібні фари на Lada Granta. У статті розглянуто процедуру перевірки та налагодження фари, заданих рекомендацій щодо налаштування, заміна гідрокоректора або електричного ланцюга.

Як налаштувати Lada Granta Light Headlight

Найкращі стандартні схеми коригування. Їх виробник показує посібник.

Як налаштувати бойові фари на Granta

Оскільки готовий, світловий потік з’єднаний, щоб він не заважав коригуванням. Спочатку відрегулюйте кути. в нормі вони повинні бути накладені на маркування стін. Інші схеми використовувати допустимі. Шурупи з звуків оптики в зоні під капюшоном ретельно крутити.

Оптична пара, встановлена ​​поперемінно. Будь-яке одне джерело світла, в цей час виконуйте налаштування іншого. Закрийте фари, яка чекає своєї черги, ви можете пластик або шматок картону.

Від центру розмітки пучка повинна бути розташована на видаленні

Як налаштувати далекі лампочки на Lada Granta

Далекому та сусіднім типам світла регулюються окремо, спочатку потрібно зробити сітку (або розмітку). Стіни очищені, Ruby, найможливіша риболовна лінія, щоб вони чітко видно.

Послідовність дій при встановленні фари Granta:

 • Автомобіль п’яний на повністю плоскій площі.
 • Для того, щоб виправити робочі пункти, налаштування спочатку створюють параметри, а потім підключіть месово-риболовну лінію в один, 10 см нижче початкових точок створити додаткову функцію.
 • Наприкінці маркувальної роботи автомобіль відганяє назад, регулятор фіксується на нуль.

Світловий пучок зверху і знизу виконує роль легких кордонів.

Як налаштувати FOG Lights On Granta

Перед початком регулювання туману Гранта, тест на кріплення болтів, затискач робить слабким. Потім почати обертати оптику в різних напрямках, доки не досягне оптимального кута. Послідовність дій Наступний:

 • Покладіть автомобіль на відстань 6 м від основної вертикальної осі (звичайна стінка підходить). Вона повинна виглядати перпендикулярно до області розмітки.
 • Для вимірювання інтриченого тиску. це має бути середнім. Пружини швидко повернуться до початкових місць, якщо виконувати рейтинг тіла з боку.
 • Тестування віддаленості від бази сайту до центральних областей Оптики Гранта.
 • Зробити маркування командного набору ліній, з урахуванням рівня попередніх вимірювань.
 • Зупиніть вертикальну мескітну лінію та помістіть центри точок на середній вогні.
 • Підключіть перемикач поблизу перемикання після відключення оптики туману.
 • Зніміть обмежувач променя у верхній частині, пом’якшуючи мовову риболовну лінію нижче приблизно 10 см. Виправити всю оптику паралельно до поздовжньою частиною.
READ  Коли міняти масло у коробці Granta

Між спрямованими вогнями залишають інтервал біля лічильника. На стінах, щоб зробити лінійні маркування, які будуть розділені на 2 рівних частин. У нижній частині додатково малювати смуги. він повинен йти нижче першого до приблизно 10 см. Вимірювання видалення до фари, від осі до основної лампи.

Перед поліруванням фари, наждачний папір робить такий захист

При необхідності коригування фари на Гранді

Основним мотивом для роботи з фаром є недостатнє дорожнє освітлення. Причин цього чимало:

 • із заводу машина йде з ближнім, налаштованим під вагу водія 75 кг. Це універсальне налаштування – якщо ваша вага відрізняється, регулювати потрібно одразу після покупки;
 • вийшов з ладу гідрокоректор. при його поломці фари або світять криво, або не коригуються взагалі;
 • їзда по купах і вибоїнах з часом призводить до зрушень у налаштуваннях світлового пучка;
 • покупка автомобіля з рук. невідомо, як саме було налаштовано світло попереднім господарем.

У посібнику з експлуатації автомобіля навіть прості речі дуже часто описуються як складні. Я думаю, що це робиться навмисно, щоб падати власниками автомобілів від самообслуговування свого автомобіля і передати його в турботницю рук автомобілів.

Це стосується і налаштовується. Багато хто з них можна зробити на коліні без будь-якого спеціального обладнання з достатньою точністю для практичних потреб. Наприклад, відрегулюйте фари.

Як рекомендується регулювати фари для ремонту та експлуатації

Сам перший абзац бити вручну: Регулювання напрямку променів легких фари рекомендується на станціях технічного обслуговування. Навіть слова вибираються деякими безнадійними.

Низькі фари з гранту! Найпростіший спосіб виправити це!

Фігурний екран, який буде розміщений для регулювання, також чітко стверджує: в умовах гаража неможливо.

Ще одна цікава деталь. Раніше в цьому посібнику завжди була таблиця, в якій вказано дані для коригування. І, зокрема, кут нахилу променя фари. Тепер це не.

Я визначаю кількість, які ви хочете налаштувати

На малюнку вказано два бажаних значень, і я вимірюю ще одну машиною. Я поклав машину на плоску горизонтальну платформу та міру стрічки від землі висоту лампочки в центрі уваги. Це значення на малюнку позначається H. Мій gantana має приблизно 70 см.

Дивитися на малюнок. Регулювання виконується лише для ближнього світла. Як відомо, промінь фарів спрямований вниз, щоб не робити водіїв на зустрічну смугу. Малюнок говорить: за кожні 5 метрів промінь падає на 6,5 см. Звідси випливає, що горизонтальна межа світлового пучка готується до землі на відстані близько 50 метрів від машини.

Я чекаю темряви, щоб побачити фари на дорозі. Я вибираю відповідну вільну область. Вона повинна бути гладкою і горизонтальною.

READ  Який карбюратор краще покласти на Niva

Пам’ятати з автомобіля приблизно 45-50 метрів і покласти дерев’яний бар. Він покаже, де повинен бути розташований кордон ближнього світла.

Носити фари в повороті підходящої ганчірки. Регулювання фари променя по висоті. Ручки цих коригувань на Гранта розташовані ближче до середини машини.

Горизонтальне відхилення, виправлене на око: промені повинні бути спрямовані суворо вперед.

ПРИМІТКА. На гранті, регулятор регулювання висоти обертається через отвір у тілі за допомогою шестикутника. Це потрібно заздалегідь.

Цей метод коригування фари я читав у журналі за кермом протягом дуже довгого часу. Незважаючи на, здавалося б, сокира, це дає цілком прийнятні результати: ніколи при перевірці інспекції в ДАІ не було жодних претензій для відрегулювання вимог.

Колеги, розкажіть нам у коментарях, які інші коригування можна виконувати самостійно в умовах гаражу.

Ця тема буде актуальною не тільки для власників автомобіля Lada Gentala, але й аналогічна конструктивним особливостям моделей ВАЗ. Правильно налаштована оптика буде безпечно рухатися далі на транспортний засіб у вечірній і нічний час. Про те, як налаштувати фари, описано нижче.

Підготовка та регулювання фари відповідно до ГОСТ

Регулювання та налаштування фари вручну

 • Вимірюють відстань ліній 1 і 2, вони повинні бути рівними. Для об’єктивності даних, хитне бік машини, перевіримо точність відновлення купчастості променя, імітуючи дорожній вибоїн;
 • За допомогою гідрокорографії ми завершуємо коригування фари у висоту. Спочатку важіль встановлюється в положенні 0. Майстри рекомендуються налаштувати кожен з фари індивідуально, попередньо закривати неактивний непрозорий матеріал;
 • Регулювання фари фари на Lada Granta вважається повним, коли легкі плями на стіні повністю збігаються з горизонтальною лінією;
 • При необхідності повторіть процес налаштування.

Підготовка та регулювання фари відповідно до ГОСТ

Регулювання та налаштування фари вручну

 • Заміряємо відстань ліній 1 і 2, вони мають бути рівними. Для об’єктивності даних, хитне бік машини, перевіримо точність відновлення купчастості променя, імітуючи дорожній вибоїн;
 • За допомогою гідрокорографії ми завершуємо коригування фари у висоту. Спочатку важіль встановлюється до позиції “0”. Майстри рекомендуються налаштувати кожен з фари індивідуально, попередньо закривати неактивний непрозорий матеріал;
 • Регулювання фари фари на Lada Granta вважається повним, коли легкі плями на стіні повністю збігаються з горизонтальною лінією;
 • При необхідності повторіть процес налаштування.

Як налаштувати PTF?

Перед процесом коригування ви повинні подбати про додаткове навантаження на машину. будь-який елемент буде відповідним, який може вмістити в машині. Ми заправляємо танк і маю Lada Granta якомога більше з горизонтальними дорогами. На поверхні аналогічної стіни ми застосували найсуворіші риболовлі, виступаю в ролі контрольних точок. Розмічаємо відстань до центру. Ми досягаємо повноцінних з двома контрольними точками полотна.

Після застосування розмітки ми від’їжджаємо на Lada Granta на 10 м. Далі, скориставшись викруткою, виконуємо регулювання гвинтів, щоб забезпечити досягнення фокусу у всіх контрольних точках. Тепер ви знаєте, як налаштувати фари на Granta. У цьому процесі немає нічого складного.

Регулювання фабричної фабрики на Lada Gentala не є ідеальним, часто власники самостійно створюють оптику під “їх потребами”.

Процес коригування не складний, для кожного водія. За відсутності часу зверніться до сервісного центру, щоб допомогти.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS