Як налаштувати брелок Starline А91

Table of Contents

Як прописати основний брелок

Сигналізація Starline А91 має один основний пульт з трьома кнопками і монохромним ЖК-дисплеєм, на якому відображаються поточні функції, час і т.д. Також брелок володіє зворотним зв’язком, так що господар може отримати додаткову інформацію про стан автомобіля. Прив’язати до машини пульт самому нескладно. Процедура здійснюється за кілька кроків:

 • при вимкненому запаленні необхідно сім разів натиснути сервісну кнопку Valet;
 • повернути ключ в положення On. Після цього автомобіль сім разів моргне фарами і видасть аналогічну кількість сигналів. Це означає, що сигналізація перейшла у відповідний режим;
 • тепер на брелоку одночасно натискається друга і третя клавіша аж до мелодійного сигналу і одного звуку сирени;
 • повернути ключ в положення Off. Про успішне закінчення операції сигналізують п’ять спалахів габаритних вогнів авто.

Після цього можна приступати до програмування додаткових функцій, таблиця яких представлена ​​нижче.

налаштувати, брелок, starline

Дистанційне глушіння двигуна

Starline A91 дозволяє дистанційно глушити двигун автомобіля як з метою протидії викраденню (ланцюга блокування повинні в цьому випадку розривати необхідні для роботи мотора ділянки проводки, а не блокувати стартер), так і для дострокового припинення роботи автозапуску.

 • Заздалегідь запрограмувати функцію 8 сервісного меню (див. Порядок дії вище) на значення 1 або 2. В першому випадку двигун після включення режиму «антіограбленія» буде заглушений при першому натисканні на педаль гальма, у другому. негайно.
 • Безпосередньо для глушіння мотора одночасно затиснути і утримувати кнопки 1 і 2 на брелоку.

Відключення режиму «антіограбленія» зажадає натиснути кнопку 2, як і при звичайному зняття з охорони.

Щоб заглушити двигун, що працює від автозапуску:

 • на основному брелоку натиснути тривало кнопку 2, потім короткочасно кнопку 3.
 • на додатковому брелоку можливість глушіння двигуна не передбачена.

Як налаштувати брелок Starline A91

Пульт, брелок дистанційного керування може виконувати кілька функцій, а саме:

 • Завдання поточного часу на дисплеї пристрою.
 • Активація виставленого часу будильника.
 • Здатність його включення і відключення.
 • Здатність задати час таймера зворотного звіту.
 • Здатність активувати функцію запуску або заглушення ДВС.

Налаштування автопрогрева

Охоронна система має функцію налаштування віддаленого запуску за часом. Ця функція дозволяє завести мотор в зазначений час, а також здійснити його прогрів до приходу власника. Якщо перша спроба пуску не вдалася, то наступного разу час роботи стартера збільшується на 0,2 секунди. Після чотирьох невдалих спроб на брелок приходить відповідне сповіщення.

Для її включення необхідно тривало натиснути третю кнопку аж до другого мелодійного сигналу. Після цього замигает ліва іконка на панелі. Ще одне натискання кнопки три переміщує курсор на іконку вентилятора, а коротке натискання першої клавіші підтверджує вибір.

Блокування кнопок

Функції брелока передбачають можливість заблокувати через випадкове натискання кнопок (наприклад, при носінні в кишені). Для цього потрібно одночасно короткочасно натиснути кнопки 1 і 3. Після цього брелок подасть один короткий сигнал, а на його екрані загориться іконка «БЛОК КН». На всі наступні натискання кнопок брелок реагувати не буде.

Щоб розблокувати брелок Starline А91, досить одночасно натиснути кнопки 2 і 3. Брелок подасть звуковий і вібраційний сигнали, іконка «БЛОК КН» пропаде.

установка таймера

Сучасна система Starline А91 має функцію турботаймера. Дана опція дозволяє власнику турбированного авто залишати машину, забравши з собою ключ запалювання. При цьому турбіна продовжує працювати до моменту її охолодження. Це корисно з точки зору довговічності даного агрегату. Налаштування даної функції здійснюється так:

 • вимикаємо запалювання, 6 раз натискаємо сервісну кнопку Valet;
 • включаємо запалювання, слухаємо 6 сигналів;
 • натискаємо сервісну клавішу ще один раз;
 • тепер будь-яке натиснення кнопки брелка визначає тривалість роботи турбіни. Перша кнопка. 1 хвилина, друга. дві і третя. три. Тривале натискання першої кнопки, а потім ще один короткий клік. чотири хвилини.
 • вимикання запалювання підтверджує задані параметри.

Тепер можна активувати цю опцію. Натискаємо третю кнопку до двох звукових сигналів. Після цього на екрані блимає іконка турбіни. Коротким натисканням на першу клавішу активуємо даний режим. Натискаємо ще раз третю клавішу (до сигналу) для підтвердження активації.

READ  Як увімкнути звук на клавіші Starline A9

Брелок не відчиняє двері

Інструкція на брелок Starline А91 вказує, що для розблокування дверей на основній чи додатковій брелоку натискається короткочасно кнопка 2. Відсутність правильної реакції можливо двома шляхами:

 • автомобіль не знімається з охорони і не відкриває двері;
 • автомобіль нормально знімається з охорони, але двері не відчиняє.

У першому випадку виконайте ті ж перевірки, що і в попередньому розділі статті. Часта проблема основного брелока. відходить від плати через занадто сильних натискань кнопка, так як вона припаяна до плати під прямим кутом, в той час як на додатковому брелоку кнопки при натисканні тільки притискає до плати.

Якщо ж двері не відчиняються при нормальному зняття з охорони (тобто зі зв’язком все нормально), то необхідно перевірити:

 • На автомобілях без штатного центрального замка: проводку до додатково встановленим дверним актюатором, запобіжники на зеленому і синьому проводах від 6-контактного роз’єму центрального блоку сигналізації.
 • На автомобілях зі штатним центральним замком. підключення ланцюгів сигналізації до штатної проводки відповідно до карти установки для конкретної моделі автомобіля.

Як прописати брелок сигналізації

Власник автомобіля може прописати брелок на Starline А91 самостійно:

 • Після зняття захисту проводиться пошук секретного перемикача програмування, а потім впливати на елемент 7 разів.
 • Включити запалювання, сирена подасть 7 послідовних коротких гудків, що вказує на готовність комплексу до прив’язки пультів.
 • Зробити запис брелка шляхом одночасного натискання на кнопки, відмічені знаками відкритого замка і зірочки. Якщо власник виробляє прописку додаткового пристрою (без дисплея ЖК), то проводиться одночасне натискання на 2 кнопки.
 • Дочекатися подачі короткого сигналу, котрий фіксує запис в автосигналізацію нового пристрою.
 • За аналогічною процедурою прописуються всі брелоки Starline A91. Необхідно запрограмувати і старі пристрої, оскільки при активації алгоритму відбувається обнулення пам’яті. Запис залишилися пристроїв підтверджується відповідним числом сигналів сиреною, всього можливо зберегти коди 4 виробів.

Після того як активований новий брелок сигналізації, у користувача є в розпорядженні 5 секунд для старту прошивки наступних виробів. Після завершення реєстрації виробів проводиться відключення ланцюгів підтримки запалювання. Подача габаритними лампами (або покажчиками напрямку повороту) 5-кратної індикації підтверджує завершення налаштування.

Як прописати брелок Starline А91

Прив’язка нового пульта системи здійснюється простим способом. Можна прописати брелок на сигналізацію Starline А91 до авто самому.

 • Вставляємо ключ запалювання. Вимикаємо його, а після 7 раз натискаємо клавішу Valet.
 • Тепер включаємо запалювання. Сигналізація повинна зробити 7 звуків. Після того, як сирена замовкла, включається режим прив’язки брелка.
 • Одночасно натискаємо кнопочки 23 і утримуємо їх. Звучить один сигнал системи. відпускаємо клавіші.
 • Якщо до сигналізації йде кілька пультів, але необхідно прив’язуватися кожним з них. Повторюємо процедуру (пункт три) для кожного девайса. Максимальна кількість брелків, які можна підключити до однієї машини. чотири. Після кожної прив’язки буде звучати один сигнал сирени.
 • Вимикаємо запалювання. Габаритні вогні спалахують п’ять разів поспіль, що показує, що ми змогли здійснити перепрограмування системи автосигналізації.

Керівництво по експлуатації сигналізації Starline А91

Для повного розуміння, як здійснюються призначені для користувача настройки, необхідно вивчити керівництво з експлуатації та таблицю програмування Starline А91. Посилання на документ розміщена нижче.

Власники машин додатково встановлює автосигналізацію. Модель сигналки Starline A91. популярна серед автолюбителів. Серед плюсів системи. ударостійкий пульт, багато функцій, широка сумісність і програмування власних команд. До всього, охоронна система сигналізації зі зворотним зв’язком блокує двері і відключає запалювання двигуна, що значно ускладнює викрадення авто.

Нижче. огляд брелка, налаштувань системи. Як самостійно прописати команди автосигналізації, провести синхронізацію з машиною, активізувати або перепрошити девайс, дізнайтеся зі статті.

Як скинути настройки

Повернути настройки пульта до початкових значень можливо тільки шляхом зняття елемента живлення на кілька секунд. Для доступу до батарейці на комунікаторі потрібно зняти кришку, розташованого на задній частині корпусу. Джерело живлення (стандарту ААА) встановлюється з дотриманням полярності, монтажна схема приведена на внутрішній стороні кришки. Оскільки брелок навчений (код не видаляється з пам’яті), то потрібно відрегулювати параметри вбудованого годинника.

Додатковий брелок обладнаний корпусом, що складається з 2 половин. Для заміни батарейки секції розділяються тонкою викруткою або металевою пластиною. Після установки свіжої батарейки половини замикаються, регулювання пульта не потрібно.

програмування

Після придбання нового брелка, сумісного з комплексом А61 і внесення коду в комірку пам’яті, потрібно перевірити працездатність вироби. При коректно виконаної процедури по програмуванню пульт повинен керувати всіма доступними режимами. У разі виявлення збоїв потрібно перепрограмувати пристрій. Відзначено випадки несумісності програмного забезпечення пультів китайського виробництва і центрального блоку сигналізації. В цьому випадку потрібно перепрошити обладнання, звернувшись до спеціалізованого центру.

Як налаштувати брелок на вимикання

Для того щоб уникнути випадкових натискань в кишені і активації непотрібних функцій, є опція вимкнути чи заблокувати брелка Starline А91. Для цього необхідно одночасно натиснути на першу і третю кнопку. Розблокування відбувається в разі одночасного натискання на другу і третю клавішу.

READ  Як відкрити багажник з брелка Starline

Способи розблокувати брелок Starline А91

При несправності пульта відключіть його. Можна використовувати індивідуальний код, запрограмований раніше.

 • відкриваємо двері ключем. Машина моргне сигналами повороту 4 рази;
 • повертаємо ключ запалювання, натискаючи кнопку Valet встановлене раніше кількість разів;
 • прописуємо код запуску системи. Пульт Starline повинен злегка вібрувати;
 • вимикаємо запалювання. Отримуємо підтвердження з двох спалахів сигналів повороту;
 • система деактивовано, можна їхати.

Starline А91: додатковий (запасний) брелок

Сигналізація володіє двома пультами. основним і другорядним (див. Фото). Головний брелок має виносну антену, кольоровий екран, який інформує про поточний стан машини, три кнопки на бічній частині.

Додатковий або запасний пульт відрізняється від основного і необхідний в разі втрати першого або сіла батарейки. На цьому брелоку немає екрану, і він не може вести діалог зі своїм власником. пристрій без зворотного зв’язку. Кнопки пульта на плоскій стороні, вони зберігають всі функції. Запасним брелоком можна відкривати двері. Допоможе другий пульт і розблокувати салон або включити автозапуск двигуна.

Налаштування чутливості Starline А91

Для запобігання спробам злому або в разі аварії, коли автомобіль стоїть на парковці, сигналізація Starline А91 має датчик удару. Як правило, установники прикріплюють його на двосторонній скотч на передній стійці авто. Найчастіше він встановлений поблизу ніг водія або з торця передньої панелі.

Іноді потрібно зменшити або збільшити рівень чутливості. Для цього буде потрібно знайти сам датчик, а потім повернути регулятори в потрібному напрямку: за годинниковою стрілкою для збільшення чутливості і проти годинникової. для зменшення. При цьому спочатку настроюється попереджувальний рівень. Важливо, щоб двері були відкриті, а режим охорони. включений. Другим налаштовується тривожний рівень. процедура в даному випадку здійснюється аналогічним чином, але крутиться вже другий регулятор.

Як прописати додатковий брелок

Крім основного пульта, в комплект входить запасний пульт. Він досить маленький і не володіє ЖК-дисплеєм, так що багатьма функціями доводиться управляти «наосліп». Але його також можна прив’язати до сигналізації і запрограмувати.

 • після виключення запалення сім раз натиснути сервісну кнопку;
 • включити запалювання, прослухати сім сигналів сирени;
 • натиснути другу і третю кнопку одночасно для прив’язки брелка. Основна умова. інтервал під час прив’язки не більше п’яти секунд. При кожної успішної процедури лунатиме один сигнал сирени;
 • вимкнути запалення і дочекатися звукового підтвердження процедури.

Як прописати основний брелок

Сигналізація Starline А91 має один основний пульт з трьома кнопками і монохромним ЖК-дисплеєм, на якому відображаються поточні функції, час і т.д. Також брелок володіє зворотним зв’язком, так що господар може отримати додаткову інформацію про стан автомобіля. Прив’язати до машини пульт самому нескладно. Процедура здійснюється за кілька кроків:

 • при вимкненому запаленні необхідно сім разів натиснути сервісну кнопку Valet;
 • повернути ключ в положення On. Після цього автомобіль сім разів моргне фарами і видасть аналогічну кількість сигналів. Це означає, що сигналізація перейшла у відповідний режим;
 • тепер на брелоку одночасно натискається друга і третя клавіша аж до мелодійного сигналу і одного звуку сирени;
 • повернути ключ в положення Off. Про успішне закінчення операції сигналізують п’ять спалахів габаритних вогнів авто.

Після цього можна приступати до програмування додаткових функцій, таблиця яких представлена ​​нижче.

Як налаштувати брелок після заміни батарейки

 • тиснемо і тримаємо кнопку три до третього звукового сигналу. Тепер показник годин на дисплеї блимає.
 • за допомогою першої та другої клавіші збільшуємо або зменшуємо даний показник;
 • Наступного клік по третій клавіші переносить до налаштування хвилин. Вона здійснюється аналогічним чином (клавіші один і два);
 • далі йде настройка будильника, а також установка часу на таймер;
 • для підтвердження параметрів досить не клікати нічого протягом декількох секунд.

Далі слід відновити інші параметри, встановлені користувачем.

Як встановити сигналізацію Starline А91

Дана охоронна система є відносно простий в плані експлуатації, тому її монтаж можна здійснити своїми руками. Для того, щоб встановити автосигналізацію на авто, потрібно:

 • набір інструментів, що включає викрутки, ріжкові ключі і т.д.;
 • нова сигналізація Starline А91;
 • активатор водійських дверей;
 • паяльні приналежності: лампа, олово, каніфоль;
 • ізоляційна стрічка, термоусадочні трубки;
 • додатковий захисний діод і концевики дверей.

Якщо потрібно встановити систему на Priora, то потрібно діяти наступним чином (інструкція актуальна також для інших моделей авто):

 • демонтуємо облицювання рульового колеса;
 • викручуємо шурупи кріплення приборки;
 • монтуємо світлодіод на лобове скло, датчик удару. на балку, а сервісну кнопку Valet. у зручний, але приховане місце;
 • підключаємо 18-ти контактний роз’єм центрального блоку відповідно до інструкції і схемами виробника;
 • підключаємо 6-ти контактний роз’єм для управління функціями автозапуску;
 • здійснюємо підключення центрального замка;
 • підключаємо концевики дверей.

Налаштування автопрогрева

Охоронна система має функцію налаштування віддаленого запуску за часом. Ця функція дозволяє завести мотор в зазначений час, а також здійснити його прогрів до приходу власника. Якщо перша спроба пуску не вдалася, то наступного разу час роботи стартера збільшується на 0,2 секунди. Після чотирьох невдалих спроб на брелок приходить відповідне сповіщення.

READ  Як відкрити брелок сигналізації Starline

Тепер натискаємо кнопку ще три рази, переходячи у відповідний режим програмування. На кожне натискання машина реагує звуковим сигналом. Після цього протягом десяти секунд на брелоку необхідно натиснути потрібну кнопку (перша кнопка. кожні дві години, друга. три години, третя. чотири години). Підтвердження процедури станеться самостійно.

Как прописать брелок starline

Для її включення необхідно тривало натиснути третю кнопку аж до другого мелодійного сигналу. Після цього замигает ліва іконка на панелі. Ще одне натискання кнопки три переміщує курсор на іконку вентилятора, а коротке натискання першої клавіші підтверджує вибір.

Значки і іконки на брелоку Starline А91

Значки і іконки на брелоку Starline А91

1.2.3. Безшумний режим Starline А91

У тихому режимі при спрацюванні охоронної зони сирена буде мовчати. Вся інформація буде відображатися тільки на брелоку.

Для включення режиму безшумної охорони натисніть кнопку один довго, а потім клавішу два коротко.

Так ви вимкніть сирену на весь цикл охорони. В цей час на брелоку буде відображатися значок перекресленою сирени.

3.3. Таймер Starline А91

Для настройки таймера увійдіть в меню настройки брелка. натисніть і утримуйте кнопку 3. Після 2-х коротких сигналів відпустіть її.

Після тиснемо на неї 5 разів поспіль і опиняємося в налаштувань годинника таймера.

Клавішами 1, 2 виставляємо годинник і тиснемо 3 коротко.

Також за допомогою 1 і 2 регулюємо хвилини таймера і знову тиснемо 3 коротко.

Кнопкою 1 включаємо таймер, кнопкою 2 вимикаємо.

1.2.6. Зняття з охорони без брелока

Може так статися, що всі пульти управління загублені або в них сіли батарейки, а автосигналізація стоїть в режимі охорони. Або просто сигналізація не знімається з охорони при натисканні на кнопку на брелоку. Як тоді бути? Як зняти з охорони без брелока Starline А91?

В цьому випадку доведеться провести аварійне зняття з охорони. Відбувається це за допомогою кнопки Valet (її ще називають «Override», або «Кнопка аварійного відключення», або «Сервісна кнопка») і ключа запалювання.

Ви повинні знати, де знаходиться Valet. Якщо не знаєте, то краще її все ж знайти заздалегідь. Саме ось для таких непередбачених подій.

Ось так виглядає сервісна кнопка, вона ж Valet

Для аварійного зняття з охорони виконайте наступне:

 • відкрийте двері ключем. при цьому сирена закричить (якщо не включений безшумний режим охорони) і замигають світлові сигнали (повороти або габарити);
 • протягом 20 секунд включіть запалення і натисніть на Valet 3 рази;
 • вимикайте запалювання. сирена пропищить два рази, і сигналка зніметься з охорони.

Аварійне зняття Starline A91 без pin коду

Вищесказане спосіб екстреного зняття з охорони підійде, якщо в системі не встановлений pin код аварійного відключення. Якщо ж при установці вам запрограмували цей код (в цьому випадку на брелоку буде постійно горіти значок), то дії будуть трохи відрізнятися від вищенаведених.

 • відкрийте двері ключем. при цьому сирена закричить (якщо не включений безшумний режим охорони) і замигають світлові сигнали (повороти або габарити);
 • протягом 20 секунд включіть запалення і натисніть на кнопку Valet число разів, рівна першої цифри пін коду;
 • вимикайте запалювання. якщо код складається з однієї цифри, то сигналізація зніметься з охорони;
 • якщо код складається з 2-х або 3-х цифр, то повторіть крок 2 та 3.

Аварійне зняття Starline A91, якщо встановлено pin код

Starline А91 інструкція з експлуатації брелка

Сигналізація комплектується двома брелоками. зі зворотним зв’язком (з рідкокристалічним дисплеєм) з трьома кнопками і без зворотного зв’язку з двома кнопками.

Брелоки Starline А91

Маленький брелок може тільки ставити і знімати з охорони. Кнопка 1. постановка, кнопка 2. зняття. Але в разі тривоги він буде пищати, якщо спрацює якась охоронна зона в режимі охорони.

1.2.7. Блокування кнопок

Натискання одночасно кнопок 1 та 3 призводить до блокування брелка. На його дисплеї при цьому загориться іконка.

КАК ПРОПИСАТЬ БРЕЛОК STARLINE A91/B9

Як розблокувати брелок. Одночасне короткочасне натискання клавіш 2 і 3 призводить до розблокування кнопок.

2.2. Позначення на брелоку значків

Starline А91 значки на брелоку

3.2. Як відключити будильник на брелоку Starline А91

Для настройки будильника спочатку увійдіть в режим настройки брелока, як було описано вище: натиснути і утримувати кнопку 3 до двох коротких сигналів.

Після цього відпускаємо кнопку і тиснемо на неї коротко два рази.

Годинники будильника замигають. Кнопками 1 і 2 виставляємо потрібне значення.

Далі тиснемо 3 і переходимо в налаштування хвилин будильника.

Клавішами 1 і 2 регулюємо хвилини. Знову тиснемо кнопку 3. Ми потрапляємо в меню включення / вимикання будильника.

Кнопка 1 включає режим будильника, кнопка 2 вимикає.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS